Ісус - наш Цар і Господь

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

маріяродина
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 16 лютого 2015, 16:35

Ісус - наш Цар і Господь

Повідомлення маріяродина » 17 лютого 2015, 19:38

Вибираємо Тебе Ісусе Христе, за Нашого Царя і Господа, бо великі чудеса показав Ти нам.
Парафіяни Церкви Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії м.Чорткова та спільнота ” Віри, Надії, Любові та їх матері Софії” Бучацької Єпархії під надхненням Духа Святого та духовним проводом О. Григорія Канака довший час молилися за проголошення Ісуса Христа Царем душ, родин, спільнот, України. Антифон свята Царя Христа звучить : ” Відчиніть ворота душ ваших і ввійде Цар Слави.” І Цар Слави не забарився. ” Велич і краса перед обличчям у нього, сила і слава в його святині.” ( Пс. 96,6). Саме в час коли християни проходять дорогу від Вифлеєму до Йордану, від народження до хрещення, від ясел до зустрічі з Пресвятою Трійцею, всі бажаючі мали нагоду в Церкві Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії з 9 по 17 січня зустрітися та отримати благословення Царя Христа, Царя Миру і Живої Любові, монумент більш як трьохметрової фігури Котрого подорожує з Джублика на схід по всіх обласних містах України. Ця місія проводиться по всій теритирії України під егідою громадської організації ” Християнська Україна” з метою молитовної та матеріальної підтримки потерпілих та воїнів АТО. У радісний час Різдва душ і разом з тим в скорботний час для України Бог сповіщає, що любить і благословляє Україну, ніколи не залишить нас самих на себе в тяжких випробуваннях. ” Киньмося в Господні руки, а не в руки людські, бо яка його велич,таке й його милосердя.” (Сирах 2,18). Обмиває в Йорданських водах кожну душу і оновлює її хрещенням Духа Святого. В день Богоявлення на Літургії чуємо прославу: ” Величає душа моя Царя Христа, що хрестився ріці Йордан”. Все небо і земля в цей час Бога прославляють, Бог щедро обдаровує народ свій дарами небесними, в таких складних ситуаціях ще більше, чим зазвичай. “ У палкім гніві я на хвильку був сховав обличчя Моє від тебе, але в моїй любові вічній мені тебе жалко - каже Господь, твій Викупитель.” (Іс.54,8).
Сьогодні весь світ об”єднується проти тероризму, об”єднуються всі лідери держав, всі священослужителі, миряни, люди доброї волі. Ісус прийшов до нас, Нового Ізраїля, щоб просвітити Світлом Своєї Істини,наповнити всіх від заходу до сходу Світлом Своєї Слави, об”єднати, підтримати, дати надію і мир. “Господь Єрусалим будує, розсіяних Ізраїля збирає... Великий Наш Господь, велика його сила, і розумові немає міри.” (Пс. 147,2-5) З початком Революції Гідності на Україні Бог творить революцію Любові в людських душах. Допомагає людині скинути тягар матеріалізму, збайдужіння, ненависті, будь - якого зла - відступу від Бога. Укріпити в людині найвищий дар - дар любові. Перед Другим Приходом Ісуса у Славі Його Слава йде попереду Нього- шириться в потужному всесвітньому пробудженні народів. Через проповідування Єванглія по цілому світі, інші Божі знаки, Бог Творець показує Свою Всемогучість і вірність завіту з людиною. ” Гори зрушаться й горби похитнуться, моя ж любов до тебе не відступить, мій союз миру не похитнеться,-каже Господь, якому тебе жалко.” ( Іс.54,10). Ісус приходить до осель наших душ, до кожного, хто визнає Його Спасителем і Царем, запалює серця людей з новою силою полум”ям любові Свого Серця. Бог невтомний і невичерпний у запрошеннях до людини. Любить її такою, якою вона є. При повній довірі до Бога вчинить її такою, якою Сам бажає бачити. Постійно новими і новими способами зрушує людські серця, бажає, щоб кожне серце широко відкрилося дозволило міцно діяти Ісусу, щоб в душах витало величання утрені : ” Величаємо Тебе Ісусе Царю, що сидиш на престолі Божества і всесвітнє славимо володіння твоє.” Кожного разу, даючи нам щось більш відповідальне, тяжче випробовування, цим самим Бог більше наближає нас до себе, укріпляє наш дух. Покликання нас християн - служити Богу Живому. В Його Серці знаходимо все: джерело милосердя, спасіння, дорогу, правду, хліб Життя Вічного, Цервку, Покров Марії, заступництво Ангелів, поміч Святих, власну приналежність до дітей Божих - дарує нам Дух Божий, всі дари які маємо. В Нім знаходимо віру, надію, любов посеред бурхливого моря сучасного перевернутого з ніг на голову світу. Веде нас до Отця. В часи земного життя Ісуса, його хресної дороги поганин Пилат сказав написати трьома мовами, що тут висить Христос - Цар. Тоді було небагато тих, що визнавали Ісуса Богом і Царем. В наш час з ласки Божої незліченна кількість християн визнає Ісуса своїм Царем і Господом, Царем неба і Землі, всього видимого і невидимого. За Христа Царя віддавало життя багато мільйонів людей. Віддають його і тепер всі хто гинув і щоденно гине за волю України. Нагорода у вічності великою буде для них. Бог хоче, щоб ми платили ціну за рідність з Ним, за відносини з Ним, щоб ми могли бути безумними Христа ради.
За час проведення місії в Церкві багато людей скористали з милості Христового серця. Всі парафіяни моляться за мир в Україні, по змозі допомагають духовно і матеріально потерпілим та воїнам АТО. Священики та віряни щоденно відправляли дев”ятиденну молитву та літанію до Царя Христа. Також молилися за беатифікацію Слуги Божої Розалії Цєлак, яка з апостольською ревністю поширювала набожество до Ісуса Царя. Вірні оздоровлювалися духовно і фізично. Доброта, надія з більшою силою увійшли в духовне життя парафіян. В душах ще глибше запанували мир, любов. Всі духом славили милосердя та чудеса Господні, які чимраз більше Бог виливає на людство, про які багато може засвідчити кожен з нас. “Хай славлять Господа за його милість і чудеса його над людськими синами.” (Пс. 107,8). Також давали свідчення дії Бога люди з Білобожниці Чортківського району, де також відбулася місія. Люди відчували тепло від фігури, коли в Церкві було холодно. Всі були огріті любов”ю Христа на душі і на тілі. Ісус любить дарувати подарунки. Кожен отримав свій. Віримо також Україна. Тільки Бог може дати Соборність - Незалежність-Мир Україні. Великим знаком Божої Любові є Марія - Мати Христа, котра неустанно молиться за нас, в спосіб особливий допомагає в цей непростий час. Допомагає нам побачити і зрозуміти - Бог не карає Україну, Бог досвідчує, просвічує, закликає до покаяння всіх, щоб освятити і наповнити своєю Благодаттю і патріотів і ворогів аби кожен на Україні повірив і запрагнув Спасіння, глибоко переосмислив цінності життя, на перше місце в житті поставив Бога і спасіння душі.
Через посвяту Ісусу, як Царю і Господу наших душ, сімей, родин, України Бог взяв нас в цей непередбачуваний час у Свої Батьківські обійми, щоб ще міцніше об”єднати всіх нас,всю Україну, весь християнський світ в одну велику Божу родину, все людство вчинити міжнародною сім”єю в образі християнства. ”...і обнявши їх поклав на них руки і благословив їх” ( Мк.10,16). Люди засвідчують одне і те ж явище : радість відкриття живої любові серця нашого Господа стає загальною. Бог Цар усіх сердець. Посилено просить в цей час : ” Не бійся! Довірся.”
Зворушливим був останній день місії. Серця парафіян були переповнені вдячністю Ісусу, Котрий був, є і буде Переможцем в усьому і завжди, даючи знак, що ніколи не залишить нас ні в якій біді.
Капеланом акції є о.Іван Стрияк котрий в день закінчення місії звернувся до всіх : ” Україна потребує проводу. Щоб Ісус благословив наш народ на перемогу. Афонські старці моляться за християнський Український народ і говорять, що Різдво і Йордан для України кровавий. В часі посту буде велика боротьба. На Пасху перемога, по святі Пресвятої Трійці настане мир. І це станеться по вірі людей. Ісус пройшов по всій Західній Україні до Збруча. В час посту прямуватиме на Східні території України і на передову. Ісус буде діяти, надихати і вести до перемоги. Ми йдемо під Його проводом і віримо: Бог покаже Свою Силу і переможе ворога. Особливе благословення буде там, де перебуватиме фігура Христа Царя.” о. Іван подякував Правлячому Владиці Бучацької Єпархії Дмитру Григораку, о. Григорію Канаку, о. Богдану Шкільницькому, о. Михайлу Паславському, всій парафії, яка так щиро почитала Христа Царя та благословив усіх на мир.
P.S о. Іван Стрияк священик Майдану, капелан крайового братства УПА, наш земляк, патріот, уродженець с. Колиндяни Чортківського району супроводжував з Віталієм Соболевським в Києві під час революції Гідності український місійний хрест посвячений в Зарваниці. На теперішній час хрест обійшов 34 столиці європи і має до 2033 р.Б обійти всі столиці світу. Коли мали розтріляти Майдан, завдяки животворящій силі хреста відбулося протилежне: Верховна Рада відправила Януковича у відставку. Подорож Царя Христа по Україні це наступна важлива місія о. Івана на благо України і на Славу Божу.
В даний час фігура Христа - Царя перебуває в Києві в Римо-католицькому костелі Св.Олександра


Діліться враженнями хто також бачив фігуру Царя Христа!!!
Лідія Грицак

Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей