Реквієм - молитва: Хресна дорога України.

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

маріяродина
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 16 лютого 2015, 16:35

Реквієм - молитва: Хресна дорога України.

Повідомлення маріяродина » 06 березня 2015, 00:36

Реквієм - молитва: Хресна дорога України.
26 лютого в Церкві Верховних Апостолів Петра і Павла молодь м. Чорткова молилася за Україну. Після відправленого молебна за Україну слово до молоді мав Вікарій Бучацької Єпархії о.Володимир Заболотний. Він наголосив на благодатному часі посту, коли можна багато черпнути з Божої щедрості, особливо про пильність “блокпосту” власного серця аби ворог душі не пересилив найперше його під час спокуси чи випробування. Якщо ці “блокпости” наших сердець будуть міцними і надійними, то й Україна переможе. УМХ м.Чорткова разом із молоддю м. Заліщики підготувала духовно - патріотичну програму, присвячену загиблим і живим захисникам України. Юнаки і дівчата молилися вервицю за Україну, читали вірші, співали пісні. Завмирали серця, коли звучали пісні “Пам”ятайте люди, українські Крути...” та “О, Всепітая, благаєм...” на вірші Т.Г.Шевченка. Зворушували вірші: “Сон - про зустріч героя Майдану і героя Крут в Едемському саду” та ” Не плачте, мамо, пробачте мамо...”. Скільки ж матерів за цей рік залишились без своїх синів? Хто зможе замінити їм незамінне? Перегукувалися із болісним сьогоденням слова Т.Г.Шевченка ” Я тут в неволі дні і ночі”. Слова віршів і пісень були співзвучні з кожним серцем: “Коли побачиш, мамо,на небі зірку рано, ти не сумуй , не плач...”. Скількох найкращих Україна не дорахується? Слово Боже дає надію: ” У світі страждатимите та бадьоріться, я бо подолав світ”. Відчувалася духовна присутність та підтримка загиблих героїв, любов яких до України вічна: “Небесна Сотня вже в Небеснім Братстві... Ви показали, що Україна має силу, а сила показала, що Україна є жива”. Натхненне свідчення дівчини: “Щоб ми служили Україні передав мені мій брат, котрий загинув і там молиться за Україну”. Коли на екрані демонструвався уривок із фільму: “Повертайтесь живими” і звучала одноіменна пісня ”...я стою на колінах благаю...” кожне серце просило Бога, щоб захисники України повертались живими додому. Пантоміма: дівчина в українському вбранні з вінком на голові символізувала Україну, яку піднімають з колін хлопці. Зміст - Бог через неї піднімає Україну. Хлопці символізують українців, котрі ставлять цю дівчину за собою і формують стіну. Висновок: так кожен може формувати цю стіну для захисту України. А це піст, молитва, добрі діла. “Коли будуть нас бити, - додав ведучий, - ми не повині боятися, не бути байдужими - Україна починається не з когось чи з чогось, Україна починається з кожного з нас. Які будемо ми - такою буде Україна. На закінчення молитви слово до молоді мав Голова Євангелізаційної комісії Бучацької Єпархії о.Григорій Канак: “Сьогодні ми всі об”єдналися в цій молитві з Богом, Марією, всіма Небесними Силами і Святими, з усіма душами в небі. Об”єдналися з усіма, котрі стоять на блокпостах разом у вірі, у надії, у любові - бо віримо, що перемога буде. Це буде перемога Світла над темрявою, перемога Бога над дияволом. Нині іде велика боротьба в невидимому світі, Бог вже переміг зло, смерть, диявола. І нам дає силу і світло йти в єдності неба і землі.” Подякував Богу, Пресвятій Богородиці, Верховним Апостолам Петру і Павлу храм яких є, “всім тим які надихали нас, тим душам, що віддали за нас, що в них було найдорожче - своє життя в великому об”єднанні народу”. Далі о.Григорій додав, що в недавнім часі Мати Божа в Меджугор”ї сказала, що піст і молитва можуть прикоротити цю війну. Віримо, що буде так”. Подякував Євангелізаційній комісії, молодіжній комісії, генеральному Вікарію о.Володимиру Заболотному, Правлячому Владиці Бучацької Єпархії Дмитру Григораку, котрий благословив цю зустріч, “Українській Молоді -Христові” з медичного і педагогічного коледжів і всім, хто пожертвував свій час цієї молитви. Поблагословив усіх присутніх і всіх хто захищає Україну.
P.S: Скільки людей, стільки думок, вражень, почуттів від побаченого і почутого. Дивлячись на цей цвіт молоді тішилося моє серце - якщо на Україні є такі скарби, що вміють в свій спосіб прилучитися до спільної справи свободи, захисту та миру в Україні - піднесенні її патріотичного духу і зверненні до Бога про поміч для неї, її захисників - Україна буде непереможним форпостом для всієї Європи, якими б підступними не були вороги.
Лідія Грицак

Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей