Жінка в суспільстві

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення andrivovk » 29 травня 2010, 18:15

прочанка писав:Cаме Марію Магдалину вибрав Спаситель, як першого свідка свого Воскресення.


Ви впевнені??? :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення o.Mykil » 29 травня 2010, 18:33

andrivovk писав:
прочанка писав:Cаме Марію Магдалину вибрав Спаситель, як першого свідка свого Воскресення.


Ви впевнені??? :(


Дехто з отців відповідно до певного церквоного передання каже, що Богородицю... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення andrivovk » 29 травня 2010, 18:46

o.Mykil писав:
andrivovk писав:
прочанка писав:Cаме Марію Магдалину вибрав Спаситель, як першого свідка свого Воскресення.


Ви впевнені??? :(


Дехто з отців відповідно до певного церквоного передання каже, що Богородицю... :)


Так і я про те ж. :oops:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення прочанка » 29 травня 2010, 22:22

andrivovk писав:
прочанка писав:Cаме Марію Магдалину вибрав Спаситель, як першого свідка свого Воскресення.


Ви впевнені??? :(


Євангеліє від Матея ( 28)
"...першого дня тижня прийшла Марія Магдалина та інша Марія навідатись до гробу. І ось зчинився землетрус - ангел бо Господній зійшов із неба...
Тоді ангел заговорив до жінок:
"... Нема його тут,бо він воскрес..."
Аж ось Ісус зустрів їх і каже:
"Радуйтесь!
Ті підбігли і кинулись йому в ноги..."
Євангеліє від Марка (16/9)
"Воскреснувши ж уранці першщого дня тижня, з"явився найперше Марії Магдалині... Вона пішла й повідомила тих, що були з ним і що сумували й плакали..."
Євангеліє від Луки(24)
... два чоловіки з"явились їм у блискучих шатах...
... повернувшись від гробу оповіли все те одинадцятьом. То були:Марія Магдалина, Іванна і Марія,мати Якова...
Євангеліє від Йоана(20)
І каже їй Ісус:
Жінко, чого ж ти плачеш, кого шукаєш?
...
Мовить до неї Ісус:
- Маріє!
А та обернулась та до нього"Раввуні!"
.... І пішла Марія,щоб звістити учням:"Бачила я Господа..."
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення andrivovk » 29 травня 2010, 23:16

Більшість богословів говорять, що найперше об'явився Діві Марії, хоч про це не згадується у Біблії.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення orest » 30 травня 2010, 19:29

andrivovk писав:Більшість богословів говорять, що найперше об'явився Діві Марії, хоч про це не згадується у Біблії.
:ROFL:
це ж яка-така "більшість" і яких богословів??? може дасте посилання на наукові статті...
хоч дійсно згідно з апокрифічним переданням існує думка, що ангел першій явився Богородиці і промовив слова, які співаємо у воскресний час: "Чистая Діва, радуйся, і знову кажу, радуйся! Твій Син воскрес тридневний із гробу і мертвих воздвигнув Він..."
але канонічні Євангелія про це не згадують, а навпаки наголошують на першості Марії Магдалини.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення Вова » 30 травня 2010, 20:11

ola писав:я чула таке пояснення, що слова апостола Павла треба розуміти, враховуючи реалії Коринту, де жінка однозначно асоціювалася із повією... Тобто жінка, яка нещодавно була повією, нехай мовчить у Церкві, тобто не навчає. Це єдине тлумачення чи є якесь іще?


1-е до коринтян 14:33...Бог не є Богом безладу, але миру. Як по всіх Церквах у святих, 34 нехай у Церкві мовчать жінки ваші! Бо їм говорити не позволено, тільки коритись, як каже й Закон. 35 Коли ж вони хочуть навчитись чогось, нехай вдома питають своїх чоловіків, непристойно бо жінці говорити в Церкві!

Не думаю що тут за повій говориться. Я думаю Павло про те, що жінці не дозволено розмовляти під час служіння, тобто вони не розуміли проповідей і одразу хотіли пояснень того чого не розуміли. І у Церкві створювався шум, а Бог є Богом порядку.

А про повій говориться у 1Кор.11 розділі. Того часу тільки повії не покривали волосся, а жінка яка молиться до Господа повинна покривати своє волосся.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 01 червня 2010, 16:08

orest писав:
andrivovk писав:Більшість богословів говорять, що найперше об'явився Діві Марії, хоч про це не згадується у Біблії.
:ROFL:
це ж яка-така "більшість" і яких богословів??? може дасте посилання на наукові статті...
хоч дійсно згідно з апокрифічним переданням існує думка, що ангел першій явився Богородиці і промовив слова, які співаємо у воскресний час: "Чистая Діва, радуйся, і знову кажу, радуйся! Твій Син воскрес тридневний із гробу і мертвих воздвигнув Він..."
але канонічні Євангелія про це не згадують, а навпаки наголошують на першості Марії Магдалини.


мабуть, отче, тут йдеться не про цитування наукових статей, а про записану у молитві Церкви її віру. Не знаю як віддавна, але у молитві нашої традиції присутня віра у те, що Воскреслий перед всіма явився Своїй Матері. От для прикладу можна переглянути Синаксар http://halkidon2006.narod.ru/a/194.htm - це не Догма віри, звичайно, можна це назвати побожною практикою, але віра у це зустрічається вже принаймі з 9-го століття в Богородичному каноні Йосифа Піснописця. Тому можу припустити, що богослови (ті, хто моляться Зображення ) принаймі тисячоліття на Пасху сповідують віру у явління Христа Богородиці...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення kristik » 01 червня 2010, 17:34

Скільки не спостерігаю за будь-якою темою, завжди вона починається з одного закінчується зовсім іншим :sorry: і чого би то?
Але вже і я відійду від теми. Я зараз читаю одну дуже гарну книжку: " Божественна Історія і життя Пречистої Діви Марії". Так от в ній розповідається, що Божа Мати мала таку ласку на духовному рівні відчувати і бачити все, що відбувається з ЇЇ Пресвятим Сином. Вона навіть молилася з Ним одними і тими ж молитвами одночасно, страждала і переносила болі і муки... Тому не дивно якщо Вона знала найперша про Воскресіння Христове. Але на яву Ісус все ж таки явився спочатку Марії Магдалині.
Щодо мовчання жінок у Церкві, то в мене просто складається враження, що автор теми озлоблений жіноненависник і створив цю тему, щоб "випустити пару". Тобто я так розумію: жінці в Церкві треба мовчати, а чоловікові можна розбуджувати злість будь-де - ну хоча б на форумі УГКЦ. Чому б і ні?! :good:
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 01 червня 2010, 18:31

kristik писав: Щодо мовчання жінок у Церкві, то в мене просто складається враження, що автор теми озлоблений жіноненависник і створив цю тему, щоб "випустити пару".

навіть якщо так - це не привід його називати такими словами. Особливо, якщо зважити, що перейшли на особистості, а це заборонено на нашому Форумі. Не пишу червоним з надією, що це не потрібно
kristik писав:Тобто я так розумію: жінці в Церкві треба мовчати, а чоловікові можна розбуджувати злість будь-де - ну хоча б на форумі УГКЦ. Чому б і ні?! :good:

як на мене (думаю і Ви про це) ні в одному і в другому випадках. А як Ви думаєте: про що цей (в назві гілочки) імператив?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення kristik » 01 червня 2010, 18:47

о.Олег писав:А як Ви думаєте: про що цей (в назві гілочки) імператив?

Вибачте не зрозуміла питання.
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 01 червня 2010, 19:01

kristik писав:
о.Олег писав:А як Ви думаєте: про що цей (в назві гілочки) імператив?

Вибачте не зрозуміла питання.

наказ, тобто, який послугував тут темою: Жінка нехай мовчить в Церкві. Про що він для Вас
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення прочанка » 01 червня 2010, 19:18

У "Живому Євангеліє" Анни Марії Емеріх теж згадується про той постійний духовний зв"язок між Матір"ю і Сином. Мати переживала болі і страждання Сина. Кожна мати відчуває свою дитину,її переживання, її тривоги. То що говорити про Богородицю? Звичайно, Вона була удостоєна ласки співстраждати із своїм Божественним Сином.
Але тут йдеться про просту смертну жінку Марію Магдалину, яка залишалась до останнього вірною Спасителю, тому й Ісус і нагородив її бути мироносицею, а з нею й тих побожних жінок, які супроводжували Богочоловіка у Його святій місії.
Не бійтеся!

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення kristik » 01 червня 2010, 19:32

Я вважаю, що є багато жінок ( можливо і я в тому числі ), яким не те, що в Церкві, а взагалі б слід навчитись більше мовчати. Не було б стільки пересудів, пліток, обмовлянь і тим самим зла, яке породжує пустослів'я. Що до мовчання жінки в Церкві, то мені здається, що мовчання жінки в Церкві є переносним, тобто, тут мається на увазі, що основну роль в Храмі виконує чоловік - священник, дяк, паламар, хлопчики,які прислуговують і за виключенням тільки мені здається дяка (бо й жінка може виконувати цю функцію) жінка не має права правити або "говорити". Тут згадувались навіть уривки з Святого Письма, то я думаю, що вони про це й написані, що жінка не має права претендувати на роль священнослужителя. А не мовчати в прямому сенсі цього слова. Нам всім б не завадило не залежно від статі більше мовчати і більше слухати.
Недаремно є вислів: " Говорити вчився 2 роки, мовчати 60"
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення o.Mykil » 03 червня 2010, 03:11

kristik писав:Я вважаю, що є багато жінок ( можливо і я в тому числі ), яким не те, що в Церкві, а взагалі б слід навчитись більше мовчати.


Так, мовчання золото, як кажуть. Усім стає у пригоді у різних вимірах. Як ще св. Августин твердив: "Мовчання є вбивством гріха...". :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення Just_me » 03 червня 2010, 08:37

Молчанью - золото цена, а речь бесценна, коль умна.

Хоча погоджуюся, вміти стриматися - дуже цінний дар. :Rose: От тільки, як його здобути - не знаю :(
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 03 червня 2010, 08:48

Just_me писав:Молчанью - золото цена, а речь бесценна, коль умна.

Хоча погоджуюся, вміти стриматися - дуже цінний дар. :Rose: От тільки, як його здобути - не знаю :(

тільки не тут :D - говоріть: обов'язково Зображення говоріть Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення o.Mykil » 03 червня 2010, 08:53

о.Олег писав:
Just_me писав:Молчанью - золото цена, а речь бесценна, коль умна.

Хоча погоджуюся, вміти стриматися - дуже цінний дар. :Rose: От тільки, як його здобути - не знаю :(

тільки не тут :D - говоріть: обов'язково Зображення говоріть Зображення


Всюди, треба, отче, а тут тим більше на офіц. форумі УГКЦ. Бачите, до чого доводить не раз наша балакучість чи упередженість (один із багатьох прикладів) viewtopic.php?f=8&t=1835
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 03 червня 2010, 09:14

o.Mykil писав: до чого доводить не раз наша балакучість чи упередженість

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 03 червня 2010, 09:28

kristik писав:Я вважаю, що є багато жінок ( можливо і я в тому числі ), яким не те, що в Церкві, а взагалі б слід навчитись більше мовчати.

ЗображенняЗображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Тарас123
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 02 червня 2010, 16:46

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення Тарас123 » 03 червня 2010, 09:41

Ви хоч трошки розумієте понове про що кажете, я не сторонник емансимпації і не відстоюю гендерну політику, але як свідомо можна закривати рота жінці (мамі сестрі) в церкві чи в будь якому місці?! цікаво звідки би церква отримала св.Ольгу, якщо б закрила їй рота?! схаменіться!!!!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 03 червня 2010, 09:51

Тарас123 писав:Ви хоч трошки розумієте понове про що кажете, я не сторонник емансимпації і не відстоюю гендерну політику, але як свідомо можна закривати рота жінці (мамі сестрі) в церкві чи в будь якому місці?! цікаво звідки би церква отримала св.Ольгу, якщо б закрила їй рота?! схаменіться!!!!

а хто закриває рота жінці? Якщо про смайлик - то це був опис слів дописувача. Жарт. Якщо не було зрозуміло - вибачте. А говоримо тут про контекст слів зі Святого Письма. Прочитайте тему, якщо можна. З Вами ж цілком погоджуюсь - не можна. Нікому не можна закривати рота, не лише жінці. І не лише в Церкві. :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення o.Mykil » 03 червня 2010, 09:52

Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення o.Mykil » 03 червня 2010, 09:53

о.Олег писав:З Вами ж цілком погоджуюсь - не можна. Нікому не можна закривати рота, не лише жінці. І не лише в Церкві. :Rose:


Особливо, коли треба співати спільно, наприклад, на св. Літургії чи молитися вголос!!!! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення прочанка » 03 червня 2010, 09:58

Тарас123 писав:Ви хоч трошки розумієте понове про що кажете, я не сторонник емансимпації і не відстоюю гендерну політику, але як свідомо можна закривати рота жінці (мамі сестрі) в церкві чи в будь якому місці?! цікаво звідки би церква отримала св.Ольгу, якщо б закрила їй рота?! схаменіться!!!!


Дуже приємно, що Вас так хвилює це питання, але думаю, тут є два підходи.
Йдеться про надмірну балакучість, схильність до пліткарства й обмови. по принципу"ВBS" - баба бабі сказала.
Проте, жінки, зокрема українські щодня показують, що гідні похвали й поваги: це прості матері-домогосподарки, які заради дітей відмовляються від кар"єрних злетів, це наші трудівниці-заробітчанки, які навалили на свої плечі непосильний чоловічий тягар, наші лікарі,вчителі, письменниці й поетеси, містянки й селянки, політики і прості виборці, черниці й прості вірянки... Наші чудові неповторні українські жінки: розумні, красиві й працьовиті, які мають Бога в серці і вчать того своїх дітей.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 03 червня 2010, 10:02

o.Mykil писав:Особливо, коли треба співати спільно, наприклад, на св. Літургії чи молитися вголос!!!! :)

:D ой стережіться отче Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Тарас123
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 02 червня 2010, 16:46

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення Тарас123 » 03 червня 2010, 10:08

прочанка писав:
Тарас123 писав:Ви хоч трошки розумієте понове про що кажете, я не сторонник емансимпації і не відстоюю гендерну політику, але як свідомо можна закривати рота жінці (мамі сестрі) в церкві чи в будь якому місці?! цікаво звідки би церква отримала св.Ольгу, якщо б закрила їй рота?! схаменіться!!!!


Дуже приємно, що Вас так хвилює це питання, але думаю, тут є два підходи.
Йдеться про надмірну балакучість, схильність до пліткарства й обмови. по принципу"ВBS" - баба бабі сказала.
Проте, жінки, зокрема українські щодня показують, що гідні похвали й поваги: це прості матері-домогосподарки, які заради дітей відмовляються від кар"єрних злетів, це наші трудівниці-заробітчанки, які навалили на свої плечі непосильний чоловічий тягар, наші лікарі,вчителі, письменниці й поетеси, містянки й селянки, політики і прості виборці, черниці й прості вірянки... Наші чудові неповторні українські жінки: розумні, красиві й працьовиті, які мають Бога в серці і вчать того своїх дітей.


Якщо ви про BBS говорите, то я звами погоджуюся, але це клопіт є загальний і це можна спостерігати і в інших місцях, така природа жігки нажаль і звісно це стосується елементарної культури

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення прочанка » 03 червня 2010, 10:21

Тарас123 писав:
Якщо ви про BBS говорите, то я звами погоджуюся, але це клопіт є загальний і це можна спостерігати і в інших місцях, така природа жігки нажаль і звісно це стосується елементарної культури



:D і не тільки наших жінок. Росіянки - не посто балакучі, вони-"орущие". Їх видно й чути всюди, особливо то кидається в очі закордоном. А які темпераментні південні жінки? :wink:
Хоч, як підказує досвід наші чоловіки теж "не ангели" і мають слабинку попліткувати, особливо після чарчини :)
Але це вже "Балачка". Йдеться все таки про етикет, правила поведінки у відповідних місцях. Йдеться не тільки про мову, а й про доречний одяг. Далеко не всі жінки-дівчата знають, що треба вдягнути до церкви... Так - це брак культури і виховання.
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення o.Mykil » 03 червня 2010, 10:22

Досліджено вченими, що при народженні особа жіночої статі робить набагато більше звуків, ніж чоловічої... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення о.Олег » 03 червня 2010, 10:25

Тарас123 писав:Якщо ви про BBS говорите, то я звами погоджуюся, але це клопіт є загальний і це можна спостерігати і в інших місцях, така природа жігки нажаль і звісно це стосується елементарної культури

все так, просто Форум у нас Церковний, от і пов'язаність тем
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей