Жінка в суспільстві

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Жінка і церква

Повідомлення євдоким » 26 червня 2010, 15:06

А окрім того -- жіноче волосся є однією із причин спокус в чоловіків!

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Жінка і церква

Повідомлення Міша » 26 червня 2010, 17:42

євдоким писав:А окрім того -- жіноче волосся є однією із причин спокус в чоловіків!


Привально сказали. Я нічого не хочу казати проти наших чудових дівчат, жінок - але я б дуже просив в Божий храм приходити відповідно, ніяких обтягуючих або коротких спідниць, прозорих блузок і.т.д. :roll:
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Жінка і церква

Повідомлення Олюнька » 27 червня 2010, 18:06

Міша писав:
євдоким писав:А окрім того -- жіноче волосся є однією із причин спокус в чоловіків!


Привально сказали. Я нічого не хочу казати проти наших чудових дівчат, жінок - але я б дуже просив в Божий храм приходити відповідно, ніяких обтягуючих або коротких спідниць, прозорих блузок і.т.д. :roll:


Типова чоловіча позиція: робіть так, щоб мені було добре. :D
Звичайно, я не про одяг. а про хустки-шалі. Був час коли в нас на парафії священик вимагав, щоб не лише заміжні жінки, але й дівчата прикривали голови. :o Скажу вам, я чесно намагалась, :D той шаль сповзав мені кожні 5 хвилин і мої нервові рухи, що натягали його назад на голову напевно набагато більше притягали увагу, ніж моє волосся. :oops: Тоді вже дійно краще постригтись налисо. :D
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Жінка і церква

Повідомлення прочанка » 29 червня 2010, 15:43

:) не ті часи -не ті спокуси. Сучасні стильні стрижки цим не загрожують, навіть довге волосся нічим особливим не загрожує. Хустка - тут не помічниця. А одяг? Тут справді є певні питання. Тут існує брак культури. Людина просто не знає як і де має вдягатися: і до церкви, і до театру, і навіть на роботу. Що ж мода модою, а культура і етикет -чомусь вважаються атавізмами. Недоречно можуть вдягатися і чоловіки, але в них менше вибору в одязі :)
Жінки мають вдягатися відповідно, йдучи до церкви, а чоловіки... віддаватись Службі Божій, а не розгляданню жінок, які б могли їх звабити. :D Будьмо взаємо толерантними
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка і церква

Повідомлення о.Олег » 29 червня 2010, 16:04

прочанка писав:... чоловіки... віддаватись Службі Божій, а не розгляданню жінок, які б могли їх звабити. :D Будьмо взаємо толерантними

все так. Пам'ятаю навіть, класики описують чоловіків, які втрачали свідомість від того, що побачили пальчик коханої :)
але у темі мене грішного турбують не так природні реакції статей одні на одних - як маленькі діти, чесне слово :D (хоча, звичайно, як там в Марка "хто спокусить одного з тих малих, тому краще було б, якби повісили йому камінь жорновий на шию " :Rose: ), як і не те, що Павло говорить про обов'язок носити платочок (насправді йдеться там про "чалму" чи як це українською - це не мусульманський винахід) : мене грішного турбує те, що суспільство прийняло в себе "культуру", яка перенаголошує статевість, а християнин/християнка приймає це за "норму" і (це не лише про храм) ніби... як це полегше... "проповідує" своїм зовнішнім (і, боюсь, що страшніше - внутрішнім) виглядом homo seksualis (перенаголошену людську статевість) :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Жінка і церква

Повідомлення прочанка » 29 червня 2010, 16:49

о.Олег писав:
прочанка писав:... чоловіки... віддаватись Службі Божій, а не розгляданню жінок, які б могли їх звабити. :D Будьмо взаємо толерантними

все так. Пам'ятаю навіть, класики описують чоловіків, які втрачали свідомість від того, що побачили пальчик коханої :)
але у темі мене грішного турбують не так природні реакції статей одні на одних - як маленькі діти, чесне слово :D (хоча, звичайно, як там в Марка "хто спокусить одного з тих малих, тому краще було б, якби повісили йому камінь жорновий на шию " :Rose: ), як і не те, що Павло говорить про обов'язок носити платочок (насправді йдеться там про "чалму" чи як це українською - це не мусульманський винахід) : мене грішного турбує те, що суспільство прийняло в себе "культуру", яка перенаголошує статевість, а християнин/християнка приймає це за "норму" і (це не лише про храм) ніби... як це полегше... "проповідує" своїм зовнішнім (і, боюсь, що страшніше - внутрішнім) виглядом homo seksualis (перенаголошену людську статевість) :(


На жаль, :( нинішня новомодна сексуальність стає атрибутом будь-яких заходів: не краса, не розум, не ті чи інші високі людські якості душі й тіла, а саме сексуальність. Як показник, сучасного світу, бездуховного світу, бо культ тіла пропагується в противагу Божому розумінню людського тіла. Це сатанинська спокуса... звідси божевільні дієти й різного роду булімії, з іншого боку силіконові і пластичні операції, омолоджувальні процедури на генетичному рівні. Всі хочуть бути вічно-молодими і сексуальними. А результат - молоді дівчатка морять себе голодом,щоб на костях целюліт не з"явився, а талановиті актори й артисти( і не дуже талановиті) заганяють себе в гріб невипробуваними методами повернення молодості. В косметичних салонах сидять молоді хлопці - депіляції, пілінги, манікюри, педікюри...
Бурчу, яка древня бабця, але це факт. Люблю гарних у всіх відношеннях людей, але ціню природню красу, яка притаманна кожній людині. А ще якості душі, штучна ж краса чомусь викликає сум.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Жінка і церква

Повідомлення о.Олег » 29 червня 2010, 17:02

прочанка писав: ...штучна ж краса чомусь викликає сум.

та все вірно викликає: як мед без меду, ковбаса без м'яса, цукерки без цукру, згущене молоко без молока... А тут - про людину з розгубленою, штучною людськістю. :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Жінка нехай мовчить в Церкві

Повідомлення andrivovk » 01 серпня 2010, 18:29

orest писав:
andrivovk писав:Більшість богословів говорять, що найперше об'явився Діві Марії, хоч про це не згадується у Біблії.
:ROFL:
це ж яка-така "більшість" і яких богословів??? може дасте посилання на наукові статті...
хоч дійсно згідно з апокрифічним переданням існує думка, що ангел першій явився Богородиці і промовив слова, які співаємо у воскресний час: "Чистая Діва, радуйся, і знову кажу, радуйся! Твій Син воскрес тридневний із гробу і мертвих воздвигнув Він..."
але канонічні Євангелія про це не згадують, а навпаки наголошують на першості Марії Магдалини.

Св.Ігнатій Лойола у "Духовних вправах" пише те саме :
299
О ВОСКРЕСЕНИИ ХРИСТА, ГОСПОДА НАШЕГО,
И О ПЕРВОМ ЯВЛЕНИИ ЕГО
Христос явился Пресвятой Деве Марии; хотя Священное Писание об этом не говорит, но можно это считать сказанным, когда повествуется о явлениях Его многим другим; Священное Писание предполагает, что мы имеем разумение, так вопрошая: Неужели вы еще не разумеете? (Матфей, гл. 15, ст. 16)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення ShMariam » 07 листопада 2011, 18:19

Стара тема, більшість тих, хто тут дописували, вже не заходить на Форум (тому не чекайте від них відповіді :) ), але хотілося б знову її підняти, у зв'язку з тим, що вона залишається актуальною і з'явилися нові учасники.

Хотіла б поговорити про пристойність/непристойність одягу не лише в храмі, а й взагалі.


Тому хочу задати питання чоловікам, хлопцям: що конкретно в одязі вас спокушає? Про міні-спідниці і декольте не пишіть - і так ясно...

Питаю тому, що не раз чула (не буду зараз давати посилань на якісь сайти, повірте на слово :) ), що чоловіки скаржаться, що сучасний стиль жіночого одягу їх доводить до гріха: при цьому згадують все облягаюче, штани, а на одному сайті один чоловік висловлювався навіть проти каблуків. :) Звичайно, чоловіки є різні, є такі, яким тільки одне :oops: в голові і не роблять собі з того проблеми. Не можемо ми ходити так, як сто років тому, хіба самому одяг шити (в продажі є те, що є), але й до гріха доводити - гріх тяжкий:
Матея 5, 27 - 28 писав:Ви чули, що було сказано: Не чини перелюбу. А я кажу вам, що кожний, хто дивиться на жінку з пожаданням, той вже вчинив перелюб з нею в своїм серці.

Марка 9, 42 писав:Хто ж спокусить одне з оцих малих, що вірують, - краще було б такому, якщо б йому повішено на шию жорновий камінь та вкинено в море.


Отож, де той тяжкий гріх починається? І як має виглядати, на вашу думку, молода християнка ХХІ?

Бо ж
о.Олег писав:загальний гріх тої чи іншої епохи не перемінює гріх на праведність.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення о.Олег » 07 листопада 2011, 18:32

ShMariam писав:... як має виглядати, на вашу думку, молода християнка ХХІ?...

жіночно :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення ShMariam » 07 листопада 2011, 18:55

о.Олег писав:
ShMariam писав:... як має виглядати, на вашу думку, молода християнка ХХІ?...

жіночно :Rose:
З повагою, о.Олег

Це був тонкий натяк на вдягання спідниць замість штанів? :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення о.Олег » 07 листопада 2011, 19:04

ShMariam писав:
о.Олег писав:
ShMariam писав:... як має виглядати, на вашу думку, молода християнка ХХІ?...

жіночно :Rose:
З повагою, о.Олег

Це був тонкий натяк на вдягання спідниць замість штанів? :)

ні - що Ви? З чого Ви берете, що є жіночим, а що чоловічим одягом і, найбільше - що все так і має обов'язок залишатись?
Бачу проблему у підміні жіночності на "сексі", бачу проблему у підміні жінка на "інший вид чоловіка".., а зовсім не у штанах/платті
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення ShMariam » 07 листопада 2011, 19:09

о.Олег писав:
ShMariam писав:Це був тонкий натяк на вдягання спідниць замість штанів? :)

ні - що Ви? З чого Ви берете, що є жіночим, а що чоловічим одягом і, найбільше - що все так і має обов'язок залишатись?
Бачу проблему у підміні жіночності на "сексі", бачу проблему у підміні жінка на "інший вид чоловіка".., а зовсім не у штанах/платті
З повагою, о.Олег

Просто є люди, які так вважають... :oops: (Не я :) )
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення о.Олег » 07 листопада 2011, 19:40

ShMariam писав:
о.Олег писав:
ShMariam писав:Це був тонкий натяк на вдягання спідниць замість штанів? :)

ні - що Ви? З чого Ви берете, що є жіночим, а що чоловічим одягом і, найбільше - що все так і має обов'язок залишатись?
Бачу проблему у підміні жіночності на "сексі", бачу проблему у підміні жінка на "інший вид чоловіка".., а зовсім не у штанах/платті
З повагою, о.Олег

Просто є люди, які так вважають... :oops: (Не я :) )

так є люди (Не я :) ) які цілу Богословію (саме з великої літери) розвивають, використовуючи Біблійне "Жінка нехай не вдягається, як чоловік, а чоловік нехай не зодягається в жіноче вбрання, бо огидний перед Господом Богом твоїм кожен, хто таке робить" (Втор. 22, 5) не для "боротьби з гріхом", а на "боротьбу з жінкою в штанах" :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення luksander » 09 листопада 2011, 21:39

ShMariam писав:Стара тема, більшість
.................................................................................
Отож, де той тяжкий гріх починається? І як має виглядати, на вашу думку, молода християнка ХХІ?

Бо ж
о.Олег писав:загальний гріх тої чи іншої епохи не перемінює гріх на праведність.


Нмпд...
А навіщо Ви одягаєтесь? Почуваєтесь незручно оголеною чи вам холодно? :roll:
Чим Вам тут каблуки зарадять? :no:
Якщо дівчина чи жінка не намагається завдяки одягу виглядати спокусливо, то їй не зарахується за гріх її спокусливість. От саме цим і треба перейматися, а не предметами власного гардеробу… :pardon: буде все добре в першому – не схибите і в другому… :Rose:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення ShMariam » 09 листопада 2011, 21:52

luksander писав:Нмпд...

Про каблуки не зрозуміла, а щодо всього решта - погоджуюсь.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення о.Олег » 09 листопада 2011, 21:58

ShMariam писав:Про каблуки не зрозуміла...

це просто, напевно, ми-хлопці не розуміємо, для чого дівчата мучаться на тих каблучищах :)
напевно - власне, щоб виглядати спокусливо - оптичний обман :) довгих ніг??
Хоча... тут як на мене грішного можна виглядати за допомогою кабликів скоріше хворою, аніж спокусливою: постійно спілкуюся з людьми із ДЦП і дуже їх зауважую, а одного разу, чекаючи на зупинці автобус, помилився - думав, дівчинка з ДЦП йде, а то просто на каблуках...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення ShMariam » 09 листопада 2011, 22:09

о.Олег писав:
ShMariam писав:Про каблуки не зрозуміла...

це просто, напевно, ми-хлопці не розуміємо, для чого дівчата мучаться на тих каблучищах :)
напевно - власне, щоб виглядати спокусливо - оптичний обман :) довгих ніг??
Хоча... тут як на мене грішного можна виглядати за допомогою кабликів скоріше хворою, аніж спокусливою: постійно спілкуюся з людьми із ДЦП і дуже їх зауважую, а одного разу, чекаючи на зупинці автобус, помилився - думав, дівчинка з ДЦП йде, а то просто на каблуках...
З повагою, о.Олег

Тут треба зауважити, що в чоловіка і жінки різна психологія... Чоловік вдягається так, як йому зручно, для жінки дуже важливою є краса. Настільки важливою, що інакше жінка просто буде почувати себе нещасною і готова задля цього на всі жертви. Тому й вдягає каблуки, гарний одяг, фарбується і т. п. - щоб сподобатися собі, в першу чергу. А так, між іншим, спокушає. :(

Власне, тому й почала цю тему, щоб вияснити, що з того прекрасного є спокусливим.

Чесно, не думала, що каблуки спокушають. :( :(

P.S. Не ношу каблуки взагалі через фобію, :) що з'явилася через травму ноги
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення luksander » 09 листопада 2011, 22:40

Дуже давно фільм дивився і запам’ятався епізод ось такий:

Племінниця з міста, гостюючи в сільської тітки, випадково побачивши, оцінила тітчину фігуру :good: і зробила їй зауваження, що таке файне тіло не варто спотворювати таким незугарним одягом (там щось на кштал сарафана ну дууууже неприлягаючого було). На що тітка відповіла своїй продвинутій племінниці:
-а пєрєд кєм мнє красоватца? Мому і так вєдомо, што у мєня под сарафаном імєєтца …

Ось така жіноча психологія… :)

П.С. а каблуками ні наготу не прикриєш, ні зігрієшся… :pardon:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення ShMariam » 09 листопада 2011, 22:59

luksander писав:
Ось така жіноча психологія… :)


Тут має значення:
1) Мода, навіть не стільки мода, як загальний стиль епохи - щоб не виглядати гіршою за інших (виділятися в гіршу сторону) - думаю, що та тітка не виділялася поряд з іншими односельчанками :)
2) Жіноча психологія визначається жіночими гормонами: страшно згадати, як я вдягалася в дитинстві - мені було абсолютно все одно, що на мені. До речі, не так давно воно було... Думаю, тій тітці було так за 50 :)
3) Бажання вийти заміж :oops: , гарно виглядати для чоловіка. В книжці "Перш ніж скажеш кохаю", автор о. М. Мелінський дуже наголошує на тому, що жінка після заміжжя має старатися виглядати привабливо, інакше нормальний чоловік почне оглядатися на других і винна буде частково вона.

От такий конфлікт інтересів: що для когось практично життєва необхідність :D , для інших спокуса. Шукаю золоту середину...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення ShMariam » 09 листопада 2011, 23:36

То... чисто для заспокоєння совісті: бажання вигладати гарно (остерігаючись різних "занадто"; досі не можу зрозуміти, як каблук став теж "занадто") входить в перелік невинних мотивів одягатися так, а не інакше?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення Just_me » 10 листопада 2011, 00:10

Не знаю, не знаю. Я вже, здається, колись про це висловлювалася. Чому нормально, коли на пляжі всі в білизні, коли ти в міському середовищі, то зразу і каблуки когось спокушають? Нмд, це проблема безпосередньо тих людей, котрі спокушаються. Бо кожного спокушає інше, всім не вгодиш. А жінка має виглядати так, щоб від свого вигляду в дзеркалі розпливатися в широченній посмішці. Не для людей, а для себе. Завжди!(не подумайте, я не волшебник, я только учусь). Якось почула геніальну фразу: "Дурна жінка дивиться за чоловіками, мудра - за собою".
Каблуки ношу. Попри те, що з ними стаю ще вищою (критична позначка :D ), та одночасно з тим ЛИШЕ на каблуках відчуваю себе добре. Змінюється хода, випрямляється спина - це все зумовлено іншим положенням стопи на каблуку. Штанів майже не ношу, міні-спідниць майже теж.
І наостанок. Думаю, що як всі жінки світу водночас стануть неспокусливими (не маю наувазі спокусливість як синонім вульгарності), то всі зрозуміють, якою була роль каблуків, сукенок і т.д.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення ShMariam » 10 листопада 2011, 00:22

Just_me писав:Якось почула геніальну фразу: "Дурна жінка дивиться за чоловіками, мудра - за собою".

:good:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2011, 09:26

ShMariam писав:То... чисто для заспокоєння совісті: бажання вигладати гарно (остерігаючись різних "занадто"; досі не можу зрозуміти, як каблук став теж "занадто") входить в перелік невинних мотивів одягатися так, а не інакше?

так де ж той список? :) На мою думку немає, або у кожного індивідуальний. До хлопціва це відноситься не менше, аніж до дівчат. Не думаю, що хтось Вам (тобто - комусь) сформує добрий адекватний до Вашої натури "список" :) : Ви вільні. :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення andrey s. » 10 листопада 2011, 09:40

Почитав тему, і на загал навіть не знаю...що сказати.
Це питання не можливо розглянути в окремому сенсі, що мовляв, так, так і так.
На загал можна багато мудрувати, і що головне, попри те, що ствержують, що жінка завжди залишається жінкою не зважаючи на вік, сімейний стан, чи навіть посвята себе Богу, тобто монашество.
Тобто в чомусь то так, бесперечно, але на загал потрібно бачити різницю.
Знаєте, якщо по чесноку, от так відверто, то це більше проблема чоловіків ніж жінок. А якщо вже точніше, то ці проблеми(коли балакаєм за якусь вульгарність чи спокуси) не існують по окремості, то своєрідна війна жінки з чоловіком, тих двух начал, які розділились.

І доречі, та купа всього різко уменшується, якщо вже балакаєм за перебування у Храмі Божому.( ну на загал зрозумів що балакаєм на загал. Бо різниця особисто для мене є. І я це не розглядаю як показуху, мовляв у Храмі по одному, така побожна, а на вулиці як публіка, бо без хвустки чи вділа каблучиська, щоб задниця вивалилась і ноги були довгі. :D . Ні, я так не думаю , і по вмінню одягатись можна багато сказати про жінку.)
І мені трішки навіть піднімає настрій, от ті невинні самовиправдання жіночі і ще купу всього, що вже стало невідємною частиною тієї жіночої природи.
Ну то вже психологія, то дрімучий ліс і гриби в тому лісі різні. Доречі зазвичай отруйний гриб дуже гарно виглядає.

Якщо по темі каблуків, то теж дуже відносно. І каблуки є різні, тут чоловіки про один каблук балакають, а жінки типа не розуміють за який йдеться, балакають зовсім за інший( і так, що ви, що ви, то дуже корисно і зручно, а ми не винні, що чоловіки такі збоченці).
І я не звинувачую Вас за саме бажання подобатись чоловіку..ні..ні і ні.
Просто перестаньте себе дурити, кажучи про супер вислів:"Дурна жінка дивиться за чоловіками, мудра - за собою".(і та і та, мудрістю не блескає)
Я бажаю Вам любі жінки дивитись за собою з думкою про одного чоловіка... тоді буде все тіп топ...

І взагалі, вдягайтесь як завгодно Вам, власне ми самі робим себе( тобто пожинаєм плоди своїх трудів)..просто не нарікайте, що чоловіки перевились, що дивляться на Вас як на кусок мяса, а як же моя душа і все таке....і чому це всі дивляться на тіло, а наш розум і душа нікого не цікавить. :cry:
:pardon:
Будьте добрими і люблячими, не зважаючи ні на що. Бо є такі речі, що ніякий одяг чи косметика не приховає.
:Rose: :Rose: :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення ShMariam » 10 листопада 2011, 10:19

Just_me писав:Чому нормально, коли на пляжі всі в білизні, коли ти в міському середовищі, то зразу і каблуки когось спокушають?

Це мене також завжди дивувало. :)
Маю знайомих в Тунісі. Одна з них, молода дівчина, якийсь час зустрічалася з мусульманином. Одягається вона як європейка і він, начебто, не робив з того проблем. Але на пляж ходити з нею відмовлявся.
Just_me писав:Нмд, це проблема безпосередньо тих людей, котрі спокушаються. Бо кожного спокушає інше, всім не вгодиш.
Тут я погоджуюся, але не зовсім, бо є речі, що спокушають більшість (до них завжди відносила сильні декольте і міні-спідниці, в певних випадках облягаючий одяг і т. п., але щоб каблуки! %) ) . Не те щоб дуже боялася засудження ("Горе тому, від кого походять спокуси", "Хто спокусить одного з тих малих"...), але ... Якщо пройде по вулиці жінка одягнена дуже гарно, а якийсь гм... (нє, мене забанять :D ) від того почне щось собі уявляти, вдягнену без смаку так не зреагує, то я буду вдячна тій другій жінці: мені абсолютно байдужий той чоловік (хоч так і не мало би бути), але мене болить, що Ісус при цьому страждає, не важливо, хто його ранить. І чи можу я Йому, собі казати, що люблю Його, якщо була в мене нагода не допустити Його страждання, а допустила? З другого боку, самолюбство не дозволяє мені одягнутися надто скромно.

Інформація для роздумів:
Св. Тереза від Дитятка Ісус часто вдягала величезний бант, який не додавав їй особливої краси, але трохи скривав фігуру.
Щось подібне знайшла і в біографіях дітей з книжки "Божі діти" (там чітко не написано, в якому вони статусі, чи їх всіх вже беатифікували).
Марі-Кармен Гонзалес-Валеріо (померла у віці 9 років, 30-ті роки) відмовлялася виходити на вулицю в платті з вирізом і без рукавів, ніякою силою її не можна було затягнути на пляж. Сором'язливість проявлялася також в інших "дивних" формах, як і в Бригітти з Рейнланда (70 - 80-ті роки, померла у 8 років).
Гудіо де Фонтгаланд (1913 - 1925) зробив зауваження мамі, яка збиралася на бал, що одягнулася в плаття без рукавів і з декольте.
Заборона Апостола жінкам молитися з непокритою головою. Мені подобається, як переклали на сучасну мову це свідки Єгови: проповідують виключно в спідницях - збоку гарно виглядає. :) Хоч я собі "перекладаю" це трошки по іншому.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення Just_me » 10 листопада 2011, 13:16

Зображення
От хотіла спитати: ОЦЕ - СПОКУСЛИВО ЧИ НІ? Як на мене - так, абсолютно. І при тому, що одяг дібраний за всіма канонами - виріз під шию, руки закриті, довжина до колін.
Мені здається, що спроба звинуватити жінок у спокусі - спроба перенести на них провину за чиєсь згіршення. Ми так чи інакше живемо в суспільстві, де знаходяться різні люди, у когось один тягар, а в когось його нема, то той, хто дивиться на людину без даного тягаря повинен працювати над собою, щоб не заздрити чи не спокушатися, а не інша особа має взяти на себе такий же тягар. Не беруся судити, добре це чи погано, але так є, це реальність.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2011, 13:44

Just_me писав:... ОЦЕ - СПОКУСЛИВО ЧИ НІ? ...

напевно, але справа нмсд глобальніша, аніж той чи інший випадок/вигляд, а в - дійсно: в реальності - в усьому контексті "секс-культури", що в той чи інший спосіб мотивує нинішню людину на таку чи іншу поведінку, вчинки чи, от, одяг... Думаю... що... справа в нашому (кожного зокрема) особистому виборі - бути частиною сексизму (саме статево обумовлена поведінка) чи бути частиною світу, про який Бог Сказав "добре воно" (бути гарною людиною, красиво, а не для "сексі" вдягатися)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення Just_me » 10 листопада 2011, 13:53

Ну, власне! Людина повинна дбати про себе (насамперед духовно, але й фізично також), а не дивитися на інших. Бо і поведінка того, хто вдягається для нечистих намірів, і того, кому це заважає може вважатися сексуально обумовленою (не сексизмом, бо це радше дискримінація за статевою ознакою). Ми повинні боротися з собою, а не з поведінкою оточуючих.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковна "показуха"

Повідомлення ShMariam » 10 листопада 2011, 14:13

Нмд, і чоловіки повинні поважати природу жінки - бажання бути гарною, і жінки - природу чоловіка - зважаючи, що вони теж не кам'яні.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей