Молитва на Вервичці

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Ви молитеся на Вервичці?

Так
52
87%
Ні
8
13%
 
Всього голосів: 60

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 14 квітня 2008, 08:33

Чупик писав:При молитві на Вервичці в певний день припадає відповідні Таїнства. А як розважувати на кожному десятку при молитві цілої (20 десятків) Вервички, адже, наприклад в неділю - це Славні Таїнства, і не можливо розважувати над іншими Таїнствами.

Не обов'язково молитись цілий день тільки одні Таїнства. Це рекомендація, щоб протягом тижня розважати над всіма Таїнствами. Якщо ви відмовляєте більше, ніж 5 десятків, то можете брати всі по порядку.

Arxangel
новик
новик
Повідомлень: 24
З нами з: 12 грудня 2007, 09:11
Звідки: Italia

Zaputannja Iri.

Повідомлення Arxangel » 17 квітня 2008, 07:48

Вервиця - це молитва, яку просить відмовляти Сам Господь Бог. Цю Свою Волю Він виявляє через Матір Божу на всіх Святих Місцях цілого світу.
Zrazy vunukaje putannja: wanovna napuwit' chu vkagit' misze v Bibliji chu v istoriji Zerkvu de, jak vu napusalu "Sam Gospod' Bog", znaxodut'sja ze proxannja pro molutvy na vervuzi jake vlasne nalegut' Isysy?(bez vidsulannja na Bogy Matir) :roll: Meni zdajetsja scho vu berete na sebe rol' prorochuzi.

Чупик
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 03 квітня 2008, 10:47

Re: Zaputannja Iri.

Повідомлення Чупик » 17 квітня 2008, 08:24

Arxangel писав:Вервиця - це молитва, яку просить відмовляти Сам Господь Бог. Цю Свою Волю Він виявляє через Матір Божу на всіх Святих Місцях цілого світу.
Zrazy vunukaje putannja: wanovna napuwit' chu vkagit' misze v Bibliji chu v istoriji Zerkvu de, jak vu napusalu "Sam Gospod' Bog", znaxodut'sja ze proxannja pro molutvy na vervuzi jake vlasne nalegut' Isysy?(bez vidsulannja na Bogy Matir) :roll: Meni zdajetsja scho vu berete na sebe rol' prorochuzi.


"Що з Отцем і Сином Рівнопоклоняємий і Рівнолславлений" - так говориться в молитві "Символ Віри" та "Я перебуваю в Отці моєму а Він у Мені" - це і мається на увазі в зверненні Матері Божої переданих в 15 обітницях: одна з них звучить так - Син Мій Небесний, а ваш Господь Ісус Христос запивнив Мене - що душа, яка молиться Святий Розарій не загине.

Чупик
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 03 квітня 2008, 10:47

Re: Zaputannja Iri.

Повідомлення Чупик » 25 квітня 2008, 07:47

Чупик писав:
Arxangel писав:Вервиця - це молитва, яку просить відмовляти Сам Господь Бог. Цю Свою Волю Він виявляє через Матір Божу на всіх Святих Місцях цілого світу.
Zrazy vunukaje putannja: wanovna napuwit' chu vkagit' misze v Bibliji chu v istoriji Zerkvu de, jak vu napusalu "Sam Gospod' Bog", znaxodut'sja ze proxannja pro molutvy na vervuzi jake vlasne nalegut' Isysy?(bez vidsulannja na Bogy Matir) :roll: Meni zdajetsja scho vu berete na sebe rol' prorochuzi.


"Що з Отцем і Сином Рівнопоклоняємий і Рівнолславлений" - так говориться в молитві "Символ Віри" та "Я перебуваю в Отці моєму а Він у Мені" - це і мається на увазі в зверненні Матері Божої переданих в 15 обітницях: одна з них звучить так - Син Мій Небесний, а ваш Господь Ісус Христос запивнив Мене - що душа, яка молиться Святий Розарій не загине.


Слава Ісусу Христу дорогі форумчани.Через кілька днів до нас прийде найвеличніше свято - Христове Воскресіння. Щиро усіх вітаю із цим світлим празником, бажаю всім міцного здоров"я, любові та земного щастя. Нехай Воскреслий Христос буде для нас дороговказом та стежиною до неба, бо за нас страждав Він, помер та Воскрес, щоб дати життя вічне. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Re: Молитва на вервичці

Повідомлення demetris » 13 травня 2008, 08:49

Чупик писав:...кого вважати свїм ближнім...

притчу про милосердного самарянина пригадайте.

Чупик писав:...і коли вважається, що ти дав милостиню, чи людині, яка стоїть і просить в центрі міста, а потім , можливо проп"є ваші гроші, і як розпізнати чи справді то особа потребуюча милостині?...

то все по власній совісті. якщо бачу,, що проп'є - не даю. якщо сподіваюсь, що ні - то даю. рецептів немає...
З повагою, Дмитро.

lis
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 09 травня 2006, 11:04
Звідки: planeta Zemlia

Dlia Arxangela

Повідомлення lis » 25 травня 2008, 00:22

Дорогий, Архангеле!
(якщо чесно, то маю деякі сумніви щодо твого ніка, читаючи твої закиди та роздуми, такий нік тобі не підходить)

1. ти кажеш, що ВЕРВИЦЯ - це молитва латинського обряду...

(Щось мене дивують твої "богословські" переконання, у якому духовному закладі тебе такого навчають?)
Молитва - це вираз людської віри, яка зароджується і поглиблюється поступово під керівництвом та проводом Св.Духа. Отож, якщо людина бажає виразити свою віру, тобто єдність з Христом (не пусту фарисейську ритуальність), то вона це може зробити в будь-який спосіб, принятний Церквою: чи вервицею, чи Ісусовою молитвою - нема різниці, адже важливе - вірити та бути вірними Господеві, а молитва - це лише вираз цього.
Не забувай, що на приватних набоженствах НАША ЦЕРКВА пережила підпілля і наші бабці, певно, на відміну від великих богословів, скоріше увіходять до Неба саме цими молитвами!! (звичайно цього не вистачає!)
Також треба розділити приватні набоженства (до яких належать вище згадані молитви) від офіційного культу (Св. Літургія...) - тут треба вказати на рідні коріння та традиції і їх не змішувати.

2. Вистачить вже постійно ділити ті обряди!! Ми є єдина Церква і Господь нас бажає бачити разом. Маємо зберігати своє, поглиблювати та цікавитися, але не мусимо відкидати з презирством та ненавистю все те, що не належить нашому обряду! Не можемо відкидати те, що добре, ьо воно "латинське".
Папа також є "латинником" для тебе??? і те що він навчає також??

3. Чомусь ти не питаєш вказати на місця в Біблії чи не просиш питати в Уневі про відповідність нашому обряду молебнів, прощ та Хресної дороги!?!?!? А всі наші Єпископи - пастирі душ, активно в них беруть участь!
І в даному випадку не були Салезіяни, які їх принесли до нашої традиції!!

4. Ти так критикуєш Салезіян та їхню працю з молоддю... даєш настанови стосовно того, що вони мають робити...
А ти сам береш участь у вихованні і євангелізації молоді??? Ти усвідомлюєш виклики, які має перед собою наша Церква??? Скоро закінчиться період повних церков (- Захід прийшов і до нас вже давно!), бо старше покоління нас покине, а наша молодь, якщо не буде чутися прийнятою в церкві, якщо не буде чути відповідей на свої запитання від наших священослужителів-менеджерів з добре задертим носом, які деколи не можуть склеїти докупи два слова, а переказують недільне Євангеліє - покине нашу рідну Церкву у всій її східній обрядовості!!!!!

5. Оскільки знаю трохи Салезіян і нашу ситуацію з молоддю, то хочу сказати, що вони працюють з молоддю найбільше у Львові і поза (звичайно, вони для цього посвятилися Богу і це - їхнє завдання).
Владика Ігор сказав таке про них: "бажаю від серця подякувати чоловічій та жіночій спільнотам салезіян у нашій архиєпархії, котрі ревно трудяться на Христовій ниві, щоб вказувати людям шлях до щасливої вічності." (http://www.sdbua.net/materiale/doc.php?id=372)

6. Вікриймо наші очі та ментальність на світ... наша Церква деколи нагадує музей (далекий від людини та її потреб), у якому написано: "руками не чіпати", "не фотографувати"...

7. МОЛІМОСЯ (не залежно, які молитви) та висловлюймо цим любов до Христа. І стараймося багато не говорити (як дехто), а працювати!!

Дорогий "Архангеле", своїми добрими знаннями ти мусів би допомагати людям у своїй вірі, а не розбивати її ще більше.
Навчайся добре і не зациклюйся на другорядному (першорядне - Господь, любов до Нього та до ближніх). (тут вже і процитувати Біблію тобі зможе будь-хто!)
:)

Всього найкращого!!!
Заодно прошу тих, що моляться (вервицю, Ісусову молитву та ін.) помолитися за мене, маю потребу. Дякую. "Ліс"

Чупик
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 03 квітня 2008, 10:47

Повідомлення Чупик » 17 лютого 2009, 15:41

Ira писав:Дуже зраділа, коли побачила цю тему :)
Я дуже люблю молитися на вервичці, це є найсильніша молитва - так було відкрито ще в Фатімі 3-м дітям.
Вервиця - це наймогутніша наша зброя, перед якою не встоїть ніяке зло, молитва на вервиці все переможе.
Нашим обов"язком є молитися вервичку кожен день, так само як і Святе Причастя і Свята Сповідь. Її ще називають Розарій, або Богородична вервиця.
Але є ще багато різних вервичок.
Дуже гарні вервички продиктувала Матінка Божа Своїм Служницям в Тернополі та Лішні, їх можна знайти на сайті:
http://www.faithful-remnant.org.ua/?page=consult&sub=2
http://www.faithful-remnant.org.ua/?page=consult&sub=8
Це є Святі Молитви, адже дані нам самим Богом, тому я думаю, і велику силу вони мають і милі вони Богу.
Було би дуже добре, якщо хоча би одну в день помолитися, але від щирого серця... :)
Слава Ісусу Христу! Дорогі форумчани, хто може дати компетентну відповідь на таке питання: Чи можна дарувати вервичку, на які молився сам, чи передавати, якщо наприклад, людина перебувала у лікарні і була тяжко хворою? Вона оздоровіла, та чи тепер потрібно забрати свою вервичку, якщо її (вервичку) взагалі можна дарувати?

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 17 лютого 2009, 16:04

Вервичку не те що можна, а навіть потрібно дарувати, щоб навчити та заохотити інших до молитви на ній.
На мою думку нема нічого страшного в тому, що ви дали комусь вервичку, на якій вже молилися самі... АЛЕ, кожна людина повинна мати для себе лише одну вервичку і лише на цій одній вервиці молитися, таким чином та вервичка стає намолена, і її завжди потрібно мати при собі як захист від всього злого.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Re: Neznannja - ze t'ma,znannja - svitlo!

Повідомлення Ira » 17 лютого 2009, 16:13

Arxangel писав:Porada - pojid'te do Uneva(stydutu) i sputajtesja y nux za "vervuzjy".

При нагоді скажу: так, їздила я до Унева і питала я за Вервицю... дослівно не передам, але сказали, що вони моляться на вервиці, бо то є дуже добре... Богородице Діво... Отче наш.... хоча і віддають перевагу молитві на чотках, але на вервиці також моляться. А також вервички можна придбати в їхньому кіоску... ;)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 лютого 2009, 16:26

Ira писав: АЛЕ, кожна людина повинна мати для себе лише одну вервичку і лише на цій одній вервиці молитися, таким чином та вервичка стає намолена, і її завжди потрібно мати при собі як захист від всього злого.


Ну, ну вважайте з такими "жіночими" порадами, бо вервиця не може стати якимось магічним предметом (як у білій магії). Вже підгорецькі гадають на вервиці, подібно як на ромашці - любить, не любить... Уся сила вервиці є тільки в Бозі, а не в ній самій. І тим постійним "амулетом" має бути найперше жива молитва та незламна віра в Бога.

Але освятити вервичку в церкві свяченою водою варто. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 лютого 2009, 16:28

На жаль, часто вервицю використовують тільки як амулет, навіть не вміючи на ній молитися. Вішають у машинах, аби собі спокійно висіла та від злого захищала. І це досить поширене явище. А до рук коли її візьметься?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 17 лютого 2009, 16:54

mmm82 писав:Ну, ну вважайте з такими "жіночими" порадами, бо вервиця не може стати якимось магічним предметом (як у білій магії).

А як щодо медаликів та хрестиків, які ми завжди носимо на тілі? ;)
Звичайно, хто має грішну душу і не молиться тому і вервичка і хрестик не поможе... за найперше то розкаяна душа... отого диявол справді боїться....
Але вервиця то є насправді наша зброя, яка має бути при нас, великі Святі її навіть з рук не випускали.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 лютого 2009, 17:04

Ira писав:
mmm82 писав:Ну, ну вважайте з такими "жіночими" порадами, бо вервиця не може стати якимось магічним предметом (як у білій магії).

А як щодо медаликів та хрестиків, які ми завжди носимо на тілі? ;)
Звичайно, хто має грішну душу і не молиться тому і вервичка і хрестик не поможе... за найперше то розкаяна душа... отого диявол справді боїться....
Але вервиця то є насправді наша зброя, яка має бути при нас, великі Святі її навіть з рук не випускали.



Та звичайно.... Маю на увазі, що не можна розуміти це все поза Богом і Його святою благодаттю. Просто мене трохи здивувало, що, за вами, вервичка має бути зажди тільки одна. Може, але це не догма.

І, першою чергою, має бути намолене серце людини, а не вервичка як матеріальний предмет...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Чупик
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 03 квітня 2008, 10:47

Re: Neznannja - ze t'ma,znannja - svitlo!

Повідомлення Чупик » 18 лютого 2009, 10:29

Ira писав:
Arxangel писав:Porada - pojid'te do Uneva(stydutu) i sputajtesja y nux za "vervuzjy".

При нагоді скажу: так, їздила я до Унева і питала я за Вервицю... дослівно не передам, але сказали, що вони моляться на вервиці, бо то є дуже добре... Богородице Діво... Отче наш.... хоча і віддають перевагу молитві на чотках, але на вервиці також моляться. А також вервички можна придбати в їхньому кіоску... ;)
Може видамся неосвіченним, але поясніть мені що таке молитва на чотках, як її молитися, чи можна молитись її простому чоловіку (не монаху) і як саме?

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 19 лютого 2009, 17:03

osobusto ja dywe jublju molutusja na chotkax.Molutva , jaka promovljaet'sja :"Gospodu, Isyse Xruste Suny Bowuu ,pomulyu nas griwnux (mene griwny)." e dywe prosta i korotka.Ii mowna promovljatu navit' i bez chotok(Ora et labora).
Chotku e mali, skladajut'sja z 33 - ox zernjatok i bil'wi, na 50, 100 ta 150 zernjatok.
V chasi posty pochyla pro garny praktuky, na kownomy zernjatkovi chotok molutva i poklon(maluu abo velukuu).
P.S.Znaete, wo sestru stydutku v chasi posty za odun den' majut' 300 pokloniv?
чи можна молитись її простому чоловіку (не монаху)

a wo e taki molutvu, wo majut' pravo promoljatu luwe okremi ljudu???! :shock:
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 19 лютого 2009, 18:38

Xrystia писав:osobusto ja dywe jublju molutusja na chotkax.Molutva , jaka promovljaet'sja :"Gospodu, Isyse Xruste Suny Bowuu ,pomulyu nas griwnux (mene griwny)." e dywe prosta i korotka.Ii mowna promovljatu navit' i bez chotok(Ora et labora).
Chotku e mali, skladajut'sja z 33 - ox zernjatok i bil'wi, na 50, 100 ta 150 zernjatok.


Підтримую. У мене особисто чотки на 100 зернят з Колодіївки (плетена вервиця). Ісусова молитва дуже глибока, навчившись нею молитися, досягається відчуття очищення душі від пристрастей, що особливо є важливим під час посту. На цю, переважно, східноцерковну практику мене надихнула книжка Єротея Влахоса "Одна ніч у пустелі святої гори" - це діалог священника із старцем про умову молитву. Дуже детально розписано, цікаво і просто. Через деякий час практикування цієї молитви зявляється відчуття "горіння", ніби вогонь у ділянці грудей, людина перебуває ніби в екстазі, горить незрозумілою любовю до Бога. Деколи хочеться аж плакати. Це найуніверсальніша молитва, бо її можна відправляти вранці, як Утреню, ввечері як Вечірню, обідом як вервицю, а перед Сповіддю якщо дуже щиро помолитися, дуже сильно починаєш глибоко розуміти бруд і жаль за гріхи, які б вони "малими" не здавалися.

Наука Ісусової молитви - це Ісихазм, наука про молитву як поєднання трьох складових людини - розуму, серця і волі. Можу порекомендувати ел варіант книги щоправда російською мовою, дуже рекомендую
http://azbyka.ru/tserkov/duhovnaya_zhiz ... -all.shtml

(признатись чесно, з часом можна стикнутися з містичними явищами, про які йдеться у книзі, але це може бути скоріше спокуси гордості і тому їх треба ігнорувати і поборювати більшим упокоренням)

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 20 лютого 2009, 08:43

Мене цікавить як саме молитися на чотках, знаю, що моляться Ісусову Молитву та Богородичне правило (про Богородичне правило я знайшла тут http://www.teolib.h1.ru/SlText/bp.html), але я би хотіла дізнатися більше саме про Ісусову молитву.

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 20 лютого 2009, 17:23

Мене цікавить як саме молитися на чотках, знаю, що моляться Ісусову Молитву та Богородичне правило (про Богородичне правило я знайшла тут http://www.teolib.h1.ru/SlText/bp.html), але я би хотіла дізнатися більше саме про Ісусову молитву

pereprowyju, ale vas wo same cikavut'?Pan Anatolij podav 4ydovuu saut,
http://azbyka.ru/tserkov/duhovnaya_zhizn/molitva/isihazm_iisusova_molitva/vlahos_odna_norh_v_pustine_u_sviatoy_gory-all.shtml
de garno puwe pro , skawem, dyx molutvu.
4u vas cikavut' model', sxema?[/quote]
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 20 лютого 2009, 20:45

Ira писав:Мене цікавить як саме молитися на чотках, знаю, що моляться Ісусову Молитву та Богородичне правило (про Богородичне правило я знайшла тут http://www.teolib.h1.ru/SlText/bp.html), але я би хотіла дізнатися більше саме про Ісусову молитву.


Вам таки слід читати про Ісусову молитву з тих джерел, які написані Святими Отцями, старцями чи безпосередньо монахами, які практикують цю молитву. Тобто слухати порад тих, які промовляють Духом Святим. Адже є багато способів зійти на манівці, слухаючи порад різних недуховних осіб. Тому що часто густо такий спосіб молитви може перетворитися на звичайну магічну практику промовляння молитви мантрами, ніби читаючи заклинання. Це дуже небезпечно. Тому раджу Вам таки ознайомитися з вище вказаною книгою, а питання і незрозумілості виясняти у духовних осіб, монахів і, можливо, знайти собі духівника і, йдучи за його порадами, вдосконалюватися у цій молитві. Повірте, результат вартий таких зусиль :wink:

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 21 лютого 2009, 09:38

мене цікавить як молитися на чотках.. тобто починаючи від "В ім’я Отця і Сина..." і т.д., тобто які саме молитви відмовляються на початку, на кожкому зернятку (знаю, що на чотках також є і великі зернятка) і як завершувати.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 21 лютого 2009, 17:09

За правилом Св. Пахомія, починати треба зі звичайних щоденних молитов:
Молитвами Святих Отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас,
Слава Тобі Боже наш, слава Тобі.
Царю Небесний,
Трисвяте
Отче наш,
Вірую,
Псалом 50,
прийдіте, поклонімся,
Одним словом,стандартні молитви з молитовника.

опісля тропар:

Помилуй нас, Господи, помилуй нас, бо ніякого отвіту не знаючи, оцю Тобі молитву, як Владиці, ми грішні приносимо: помилуй нас.
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу.
Господи помилуй нас, бо на Тебе ми уповали, не прогнівайся дуже на нас, ні не помяни беззаконь наших, але зглянься нині, як милосердний, і ізбави нас від ворогів наших. Бо ти єси Бог наш, а ми люди Твої, всі діла рук Твоїх, і Імя Твоє призиваємо.
І нині, і присно, і навіки віків. Амінь.
Милосердя двері відкрий нам, благословенна Богородице, щоб надіючись на Тебе, ми не погибнули, але щоб ізбавилися Тобою від бід: Ти бо єси спасіння роду християнського.

Далі молимося Ісусову молитву на малих зернятах, на Великих не моляться! Великі зернята служать для розділення "десяток" і для використання чоток в якості класичної вервиці, а не для Ісусової молитви. Звісно ж є спеціальні чотки (типу бусів) без великих зернят - самі малі для безупинного, без рахункового моління.

Відмолюємо 100 разів (можна варіювати число) і закінчуємо:
Достойно єсть воістину...
Під Твою милість...

Можна правда скорочувати початок, я наприклад, коли маю обмежений час, молитву починаю так:
Млитвами Святих Отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас,
Слава Тобі Боже наш, слава Тобі.
Царю Небесний,
Вище вказаний тропар і починаю молитися.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 25 лютого 2009, 19:38

Дуже дякую за пояснення. Ось тут http://www.teolib.h1.ru/Teo/ismol1.html я прочитала ще такі слова: „Відділи десять крупних вузлів із ста на творення молитви Божій Матері. Молись Їй так: “Пресвята Богородице, спаси всіх нас і мене грішного”. І Вона тобі завжди буде Помічницею у всьому.”...

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 26 лютого 2009, 09:40

Можливо ми тут відійшли від теми, адже тема про молитву на Вервиці, а це дещо інше.
Ці дві молитви не варто так ділити, навіщо ми далі продовжуємо ділити Прославу Бога та Матері Божої на той „схід” і „захід”? Свята Прослава Господа Бога і Пречистої Діви Марії повинна бути одна по цілому світі.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 26 лютого 2009, 09:45

Так, Ісусова молитва є дуже доброю, і її потрібно молитися, але її не можна протиставляти молитві на Вервиці (чи Святому Розарію) і казати, що Вервиця не є притаманна для сходу... Поки ми не озброємо себе Вервицею ми не будемо мати сили подолати спокус диявола та світу.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 26 лютого 2009, 09:51

У всіх Святих Місцях по цілому світі, а їх є дуже і дуже багато, Матір Божа дуже часто приходила, зокрема у Фатімі з Вервицею в Руках і завжди просила і просить людей цілого світу, щоб відмовляли щодня Розарій, розважаючи при цьому про життя Ісуса та Марії, про Страждання та Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа...

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 26 лютого 2009, 09:54

...і це є Волею Самого Бога! Тому не варто відкидати Святої Вервиці, не варто так зневажати Матір Божу, а краще потішити Її своєю щиросердечною молитвою на Вервичці – улюбленою молитвою Матінки Божої.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 02 березня 2009, 12:49

Для тих, хто повірить та прийме я хочу подати тут одне набоженство, яке було дане візіонерці з Австралії - „Розі Святої Невинності” 11 липня 2004р.: (на вервичці після хрестика одразу повинно йти біле зернятко, а потім - червоне)


Набоженьство до Перлин Найбільшої Вартості Найцінніших Крапельок Крові Ісуса і Сльозин Марії.


Ісус втратив 28430 Крапель Крові під час Його Страстей і Марія втратила так само 28430 Сльозин. Я бачила, щоб світ влився в ці Краплі Любові, шануючи Їх, беручи одну Краплинку цієї Любові, щоб здійснити Акт Любові у віддачу Нашому Відкупителю Ісусу Христу, Його Святій Матері, Яка є Співвідкупителькою людського роду.

Червоне Зернятко Дорогоцінної Крові і Біле Зернятко Сльозин Нашої Матері будуть додані до нашого Розарію.

-На червоному зернятку буде молитва „Отче Наш”;

-На білому зернятку – „Богородице Діво”.


Дозвольте нам з’єднатися разом, щоб сказати Ісусу і Марії, як сильно ми любимо Їх і дякуємо Їм за Їхню Любов.

Через кожну душу, яка молиться на цих маленьких зернятках любові і зануриться в ці Краплини Любові

- 7 визначених душ, які живуть зараз на Землі, будуть врятовані;

- 7 названих душ, які відійшли у вічність і страждають в глибинах Чистилища, не нижче 7-го рівня зайдуть у ворота Раю;

- 7 опущених душ піднімуться на вищий рівень з нижчих рівнів чистилища.

Для отримання цих Ласк протягом 13 днів треба жертвувати в цьому наміренні Розарій разом з Молитвою на двох маленьких зернятках.

Є ще три інші Ласки, які будуть отримані через молитви на цих маленьких зернятках: ГЕРОЇЧНА СИЛА У ВІРІ; НАДІЯ і МИЛОСЕРДЯ.


PS. Я коли молюся будь-яку вервичку, після того як перехрестилася відмовляю одне „Богородице Діво” в честь Святих Крапельок Сліз Матінки Божої, а потім одне „Отче Наш” в честь Святих Краплин Крові Господа Нашого Ісуса Христа.

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Повідомлення Лейла » 11 квітня 2009, 15:45

Вервицю Визволення можна молитися як за себе так і за інших. За кожне прохання потрібно відмовляти окрему Вервицю
Вервиця Визволення
Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі і всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця народженого перед усіма віками. Світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь.

На великих зернятках вервиці промовляю:
Коли Ісус визволить ім"я (наприклад: Віктора), то ім"я (наприклад: Віктор) справді стане вільним.

Потім на малих зернятках:
Ісусе, помилуй ім"я (наприклад: Віктора)!
Ісусе, зціли ім"я (наприклад: Віктора)!
Ісусе, спаси ім"я (наприклад: Віктора)!
Ісусе, звільни ім"я (наприклад: Віктора)!


Радуйся Царице, Мати милосердя, наше життя, наша насолодо, наша надіє, радуйся! До Тебе кличемо ми бідні, вигнані діти Єви; до Тебе шлемо наші зітхання, наші жалі, наш плач на цій долині сліз. Тож зверни преласкава заступнице, свої милостиві очі на нас і, після цього нашого вигнання, покажи нам Ісуса, блаженний плід Твого лона.
О, ласкава, о люба, о солодка Діво Маріє. Амінь.

Вервиця Визволення
Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі і всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця народженого перед усіма віками. Світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь.

На великих зернятках вервиці промовляю:
Коли Ісус мене визволить, то справді стану вільною.

Потім на малих зернятках:
Ісусе, помилуй мене!
Ісусе, зціли мене!
Ісусе, спаси мене!
Ісусе, звільни мене!

Радуйся Царице, Мати милосердя, наше життя, наша насолодо, наша надіє, радуйся! До Тебе кличемо ми бідні, вигнані діти Єви; до Тебе шлемо наші зітхання, наші жалі, наш плач на цій долині сліз. Тож зверни преласкава заступнице, свої милостиві очі на нас і, після цього нашого вигнання, покажи нам Ісуса, блаженний плід Твого лона.
О, ласкава, о люба, о солодка Діво Маріє. Амінь

Вервиця Визволення
Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі і всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця народженого перед усіма віками. Світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований. І воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зі славою судити живих і мертвих, а Його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця і Сина ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь.

На великих зернятках вервиці промовляю:
Коли Ісус визволить мою сім’ю, то моя сім’я справді стане вільною.
Потім на малих зернятках:
Ісусе, помилуй мою сім’ю!
Ісусе, зціли мою сім’ю!
Ісусе, спаси мою сім’ю!
Ісусе, звільни мою сім’ю!

Радуйся Царице, Мати милосердя, наше життя, наша насолодо, наша надіє, радуйся! До Тебе кличемо ми бідні, вигнані діти Єви; до Тебе шлемо наші зітхання, наші жалі, наш плач на цій долині сліз. Тож зверни преласкава заступнице, свої милостиві очі на нас і, після цього нашого вигнання, покажи нам Ісуса, блаженний плід Твого лона.
О, ласкава, о люба, о солодка Діво Маріє. Амінь

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 квітня 2009, 20:01

Ira писав:
Набоженьство до Перлин Найбільшої Вартості Найцінніших Крапельок Крові Ісуса і Сльозин Марії.




Подейкують, що активісти "Співочого поля" в Тернополі "причащаються" сльозами Марії? Це так є насправді? :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Оксанааа
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 14 березня 2009, 09:20
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення Оксанааа » 23 червня 2009, 18:10

Через деякий час практикування цієї молитви зявляється відчуття "горіння", ніби вогонь у ділянці грудей, людина перебуває ніби в екстазі, горить незрозумілою любовю до Бога. Деколи хочеться аж плакати.



Коли я відмовляю Вервицю з розважанням (особливо Страстні Таїнства), то деколи і плачу. Може хтось розкаже, які в кого відчуття під час молитви на Вервиці.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей