Контрацепція, абортативна і неабортативна

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Чи знаєте Ви де можна отримати повну консультативну допомогу з природніх методів планування сім'ї?

Так
12
32%
Ні, але можу дізнатися
16
42%
Ні, це не для мене
6
16%
Незнаю такого методу
4
11%
 
Всього голосів: 38

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Just_me » 03 березня 2013, 17:31

ShMariam писав:Соцопитування робив не автор і вони зроблені саме таким способом, щоб доказати, що "люди хочуть, щоб в Церкві змінили моральні закони"

Ну то може і хочуть. Це не значить, що хтось зважатиме на їх бажання, але це й не привід заперечувати чиїхось бажань.
ShMariam писав:А от люди ТАКОГО очікують... По Вашому це нормально?

Ні, це НЕ нормально, але автор критикує саме думки людей, для чого критикувати чиїсь думки? Якщо брати участь в соцопитуванні то як краще відповідати: так, як думаєш чи так, як треба?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення ShMariam » 03 березня 2013, 17:36

Just_me писав:
ShMariam писав:А от люди ТАКОГО очікують... По Вашому це нормально?

Ні, це НЕ нормально, але автор критикує саме думки людей, для чого критикувати чиїсь думки? Якщо брати участь в соцопитуванні то як краще відповідати: так, як думаєш чи так, як треба?

Тому що світогляд у справах віри і моралі - це, по суті є вірою. Тобто якщо я НЕ приймаю чогось, що Церква навчає, я або того не розумію, або грішу проти 1 заповіді. Я розумію - сухо висловлююсь.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Just_me » 03 березня 2013, 17:45

ShMariam писав:Тому що світогляд у справах віри і моралі - це, по суті є вірою.

Бачиш, я так не думаю. Віра - розуміння і очікування певного результату. В даному випадку, що Бог є, що Його заповіді ТРЕБА виконувати (хочеш і вигідно тобі це, чи ні) і підсумком життя земного буде вічне життя або вічна загибель.
ShMariam писав:Тобто якщо я НЕ приймаю чогось, що Церква навчає
то я не є її членом. Але не приймати (не виконувати) і не розуміти, очікувати змін (але виконувати ті приписи, які є) - різні речі.
По аналогії: проведіть опитування про очікування українців від влади. Воно вам покаже йкийсь результат, до прикладу, що 87% незадоволені і хочуть щось міняти. Я зараз напишу статтю, що результати сфальсифіковані, бути такого не може, бо якби так було, то ті 87% - ніякі не українці, або вони б уже через своє незадоволення перестали ними бути, виїхали б просто з України і все, показавши цим власний протест, бо держава не заставляє їх тут жити, не хочете - виїжджайте. Прикольна критика, ні? Опитування - це просто опитування, воно демонструє настрої, але це не значить, що всі зберуть речі і скажуть гудбай, бо мають інші очікування. І тим більше це не означає, що влада побіжить щось міняти, бо народ чимось не задоволений і очікує змін. Ні, все є і буде як і раніше, бо народом крім очікувань керують ще й інші почуття - прив"язаності, потріотизму, віри в краще майбутнє, бажання бути в себе вдома, на Батьківщині. Отак і те опитування треба сприймати, а не піднімати рейвах і шукати фальсифікацій.
Ще одну річ нагадало, ми здається тут десь мали ту статтю, що вчений якогось престижного університету провів дослідження, котрі показали, що діти, виховані батьками нетрадиційної сексуальної орієнтації, частіше страждають від психічних захворювань, мають гірші кар"єрні і соціальні перспективи, більш схильні до суїциду. Яка була реакція? На професора посипалися докори, скликали комісію з професійної етики. Питання: для чого? Бо гомосексуалістів не влаштовував результат і треба було негайно оголосити його підтасованим? Це ж шлях в нікуди, не варто брати з них приклад.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення о.Олег » 03 березня 2013, 19:32

ShMariam писав:... Якщо якийсь Папа і візьметься гм... "міняти" моральні закони, то це буде дуже поганий знак, коротше кажучи, це буде антипапа. Чи я помиляюсь (якщо дійсно помиляють, - отче, скажіть) ?...

ні - все саме так: Папа не може вчити від "себе" - вчить, як і вся Церква Христова Намісником Петра на землі очолювана Духом Святим
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення andrey s. » 03 березня 2013, 19:37

Прочитав статтю..., зізнаюсь що завдяки рецензії п. Олі :oops: , але то менше тим.
Погоджуюсь з тим що автор використав людей щоб самоствердитись. Це очевидно.., і тим самим став ще нищим від того кого намагався поміряти ( акцент на " став ". Бо якби " був " на початку таким.., " нищим .., слугою " то це би мало інший ефект і звучання ) . Це так.., бо людина взялася судити людину ( не гріх, а саме людину ). Таке враження що Церква це "клуб праведних " і автор захищає її права.
А от те " дайте спокій " каже само за себе.
І так, питання ( яке підняте в статті ) актуальне .., але таким чином чи методою як у статті.., не вирішить його.., ніколи.
Церква є Церква, мені теж багато чого страшно, а що чи якщо ( це я про зміни ) .
Але це Є суєта .
Сьогодні Апостол був в тему.., як на мене. От куди я дивлюсь.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення пілігрим » 03 березня 2013, 19:44

ShMariam писав:Гостра стаття, нічого казати. Хоч до кінця не погоджуюся з автором, особливо з останніми репліками: Прорезинена віра

А я саме з останніми дуже погоджуюсь.
andrey s. писав:Прочитав статтю..., зізнаюсь що завдяки рецензії п. Олі :oops: , але то менше тим.
Погоджуюсь з тим що автор використав людей щоб самоствердитись. Це очевидно.., .

А мені здається , що автору вже дуже накипіло.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення andrey s. » 03 березня 2013, 20:36

пілігрим писав:
andrey s. писав:Прочитав статтю..., зізнаюсь що завдяки рецензії п. Олі :oops: , але то менше тим.
Погоджуюсь з тим що автор використав людей щоб самоствердитись. Це очевидно.., .

А мені здається , що автору вже дуже накипіло.

Це очевидно. Ну і що з того, ну накипіло. То шо треба своїм " БвЕеее " поділитись з ближніми, типа троха лекше стане ? Чи своїм накипінням світ змінити ?
Є сповідь для того ... , чи духовні бесіди.., як варіант.
Тобто це моє сприйняття, і тільки.
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення пілігрим » 03 березня 2013, 20:42

andrey s. писав: Це очевидно. Ну і що з того, ну накипіло. То шо треба своїм " БвЕеее " поділитись з ближніми, типа троха лекше стане ? Чи своїм накипінням світ змінити ?
Є сповідь для того ... , чи духовні бесіди.., як варіант.
Тобто це моє сприйняття, і тільки.

Я перепрошую , але сповідь - це одне , а журналістика - це зовсім інше. Така робота журналіста - накипіле на люди виносити.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення ShMariam » 03 березня 2013, 22:08

пілігрим писав:
andrey s. писав: Це очевидно. Ну і що з того, ну накипіло. То шо треба своїм " БвЕеее " поділитись з ближніми, типа троха лекше стане ? Чи своїм накипінням світ змінити ?
Є сповідь для того ... , чи духовні бесіди.., як варіант.
Тобто це моє сприйняття, і тільки.

Я перепрошую , але сповідь - це одне , а журналістика - це зовсім інше. Така робота журналіста - накипіле на люди виносити.

+ те, що мовчати на гріх - гріх. Тим більше, що не називаються конкретні імена/прізвища "незадоволених".
Just_me писав:
ShMariam писав:Тому що світогляд у справах віри і моралі - це, по суті є вірою.

Бачиш, я так не думаю. Віра - розуміння і очікування певного результату.
Бачу віру не просто як прийняття якоїсь правди, а як щось глибоко інтимне, що заторкує в тому числі прагнення людини.
Just_me писав:По аналогії: проведіть опитування про очікування українців від влади.
Нмсд, приклад не зовсім вдалий, бо держава і Католицька Церква - це дві дуууже великі різниці. В державі є примус (виїхати-то можна, та не так все просто) щодо виконання законів, однак нема закону, за яким маєш віддати своє серце Володареві... Тобто все складніше і простіше водночас...
Ні, нехай дійсно ця статистика абсолютно точно відбиває настрої католиків - але тоді це дуже серйозна проблема. І з огляду хоча б на це я ХОЧУ вірити, що це не так.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Just_me » 03 березня 2013, 22:37

ShMariam писав:мовчати на гріх - гріх. Тим більше, що не називаються конкретні імена/прізвища "незадоволених"

На який же гріх не зміг промовчати автор статті? На гріх фальсифікації результатів досліджень? Хто сказав, що вони фальсифіковані? Це з серії "сама придумала - сама повірила".
ShMariam писав: В державі є примус (виїхати-то можна, та не так все просто) щодо виконання законів, однак нема закону, за яким маєш віддати своє серце Володареві

А за що тоді поклали своє життя мільйони українців? Чи не за неписаний закон відстоювати до останньої краплі крові власну Батьківщину? Ввибачте, Ви не маєте рації зовсім. Батьківщині так само належить наше серце.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення ShMariam » 03 березня 2013, 22:42

Just_me писав:
ShMariam писав:мовчати на гріх - гріх. Тим більше, що не називаються конкретні імена/прізвища "незадоволених"

На який же гріх не зміг промовчати автор статті? На гріх фальсифікації результатів досліджень? Хто сказав, що вони фальсифіковані?
На гріх очікування того, щоб Церква змінила моральні закони. Це щось типу того, якби хтось хотів, щоб священик "дозволив" робити якийсь гріх. Але священик не може цього зробити, бо Церква не дозволяє; так само Церква не може змінити, бо Христос не дозволяє. :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Just_me » 03 березня 2013, 22:46

ShMariam писав:На гріх очікування

Ну Ви трохи загнули, як на мене. Очікування змін при одночасному виконанні існуючого закону не може бути гріхом.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення ShMariam » 03 березня 2013, 22:54

Just_me писав:
ShMariam писав:На гріх очікування

Ну Ви трохи загнули, як на мене. Очікування змін при одночасному виконанні існуючого закону не може бути гріхом.

Спеціально даю яскравий приклад: чи є гріхом очікування того, що Церква визнає гомосексуальні зв'язки як негріховні? Як на мене - беззаперечний гріх і навіть вважаю зайвим це коментувати.

Щодо всіх інших речей, де вимагають змін - теж є підтвердження як мінімум відповідними церковними документами, а, як відомо, - віра Церкви незмінна.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Just_me » 03 березня 2013, 22:59

Я просто думаю: чи можна звинувачувати людину в тому, що вона чогось очікує, навіть чогось нездійсненного? І як можна змусити людину не думати? Ну можна переконати щось робити, якось поводитися, але ж не думати?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення пілігрим » 03 березня 2013, 23:03

Just_me писав:Я просто думаю: чи можна звинувачувати людину в тому, що вона чогось очікує, навіть чогось нездійсненного? І як можна змусити людину не думати? Ну можна переконати щось робити, якось поводитися, але ж не думати?

Але ж Христос не тільки перелюб гріхом назвав , а навіть пожадання в думці.
Очікування від очікування відрізняється. Очікування погіршення Церкви - імхо гріх.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення ShMariam » 03 березня 2013, 23:12

Just_me писав:Я просто думаю: чи можна звинувачувати людину в тому, що вона чогось очікує, навіть чогось нездійсненного? І як можна змусити людину не думати? Ну можна переконати щось робити, якось поводитися, але ж не думати?

В тому й велика різниця віри і людських законів: держава може заставити людину поводитися так і так, навіть деколи говорити так і так, може навіть вирішувати чи жити людині, чи вмерти, а Господь... Він дає повну свободу, але вимагає не (тільки) виконання закону, а найбільшого - серця. Отже мають значення і думки, і прагнення, - все. Зрештою, це всім відома річ, коли окремі думки і бажання можуть бути гріхом, навіть тяжким.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Just_me » 03 березня 2013, 23:14

ShMariam писав:Зрештою, це всім відома річ, коли окремі думки і бажання можуть бути гріхом, навіть тяжким.

То що робити тій купі-купенній християн, які роблять так, а думають не так?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення ShMariam » 03 березня 2013, 23:26

Just_me писав:
ShMariam писав:Зрештою, це всім відома річ, коли окремі думки і бажання можуть бути гріхом, навіть тяжким.

То що робити тій купі-купенній християн, які роблять так, а думають не так?

Намагатися зрозуміти, чому Церква вважає щось там гріхом, вивчити це питання і... прийняти це, хоча б тільки через авторитет Церкви. Так, нелегко, але з часом приходиш до розуміння. До прикладу, раніше не розуміла, чому гріхом є дошлюбні статеві стосунки та інші зловживання, якщо нема зради і при тому не народжується дитина, - тепер розумію. П. С. Вибачте за тавтологію.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Just_me » 03 березня 2013, 23:29

ShMariam писав:Намагатися зрозуміти, чому Церква вважає щось там гріхом, вивчити це питання і... прийняти це, хоча б тільки через авторитет Церкви.

Та хіба ж якщо людина виконує приписи, то вона їх не приймає? Вона може бути з ними незгодна, але приймає до виконання. Самопримус во ім"я спасіння, так сказать. От в чому сіль.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення пілігрим » 03 березня 2013, 23:34

ShMariam писав:
Just_me писав:
ShMariam писав:Зрештою, це всім відома річ, коли окремі думки і бажання можуть бути гріхом, навіть тяжким.

То що робити тій купі-купенній християн, які роблять так, а думають не так?

Намагатися зрозуміти, чому Церква вважає щось там гріхом, вивчити це питання і... прийняти це, хоча б тільки через авторитет Церкви. Так, нелегко, але з часом приходиш до розуміння. .

Яущо вже є такий розрив у душі , то думаю ще просити Господа послати ласку розуміння.
А так згідний. Прийняти авторитет Церкви.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення ShMariam » 03 березня 2013, 23:37

Just_me писав:
ShMariam писав:Намагатися зрозуміти, чому Церква вважає щось там гріхом, вивчити це питання і... прийняти це, хоча б тільки через авторитет Церкви.

Та хіба ж якщо людина виконує приписи, то вона їх не приймає? Вона може бути з ними незгодна, але приймає до виконання. Самопримус во ім"я спасіння, так сказать. От в чому сіль.

Ну одна справа, коли є самопримус (через нерозуміння), інша - коли критикується священиків, Церкву і очікується неймовірних (саме так - неймовірних) і, головне, аморальних змін.
Добре, може я нечітко висловлювалась: зміна моральних законів Папою - великий гріх і згіршення (бо він не має на це права). Хотіти гріх - гріх. Отже оце прагнення до змін моральних законів - гріх.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Just_me » 03 березня 2013, 23:44

ShMariam писав: інша - коли критикується священиків, Церкву і очікується неймовірних (саме так - неймовірних) і, головне, аморальних змін.

от критикується священиків - то вже питання іншого порядку. Людина, яка хоче жити в згоді з церквою, має публічно дотримуватися Її позиції, вважаю, що публічна критика, до прикладу, заборони абортів - це спонукання до їх поширення та практикування, це гріх. Але я щось у тій статті критики на адресу священиків не зустрічала.
Що іншого роду дослідження. Ти науковець, маєш розуміти. Тобі дають анкету, відповідаєш на сотню запитань. Серед них пункти "Що б ви хотіли, щоб стало інакше". Якщо людина в душі хотіла б, то так і пише, не залежно від того, виконує вона це чи ні. Тобто людина відповідає правду, ту правду, яка йде з її серця. Не можна за ту правду її картати.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення ShMariam » 03 березня 2013, 23:52

Just_me писав:
ShMariam писав: інша - коли критикується священиків, Церкву і очікується неймовірних (саме так - неймовірних) і, головне, аморальних змін.

от критикується священиків - то вже питання іншого порядку. Людина, яка хоче жити в згоді з церквою, має публічно дотримуватися Її позиції,

невже лише публічно? :(
Just_me писав:Але я щось у тій статті критики на адресу священиків не зустрічала.
А я зустрічала - в житті. Саме від тих, кого критикує автор статті.

Just_me писав: Тобто людина відповідає правду, ту правду, яка йде з її серця. Не можна за ту правду її картати.
Відповіла постом вище. Я розумію - сухо: елементарна логічна задача
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Just_me » 04 березня 2013, 00:16

ShMariam писав:Я розумію - сухо: елементарна логічна задача

Так, а людське мислення в ці рамки не завжди вміщається
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення ShMariam » 04 березня 2013, 00:22

Щодо прикладу, то в Церкві можливий ще такий варіант як сепарація. Але взагалі розумію, про що Ви. Деколи дуже хочеться звинуватити Бога у своїх проблемах - створив свої заповіді, щоб ми потім мучилися. Тільки маааленька примітка - мучить не Він, а диявол, - в нього свій план, щодо мене в т. ч. :( І від того нікуди не дінешся в світі дорослих (тобто духів - злих і добрих). Хочеш чи не хочеш, стаєш дійовою особою у їх війні.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення о.Олег » 04 березня 2013, 10:11

Just_me писав:
ShMariam писав:Зрештою, це всім відома річ, коли окремі думки і бажання можуть бути гріхом, навіть тяжким.

То що робити тій купі-купенній християн, які роблять так, а думають не так?

те, що і робимо - сповідатися з гріхів "свідомих і не свідомих, що в слові і в ділі, в думці і в помислі, в день і в ночі..."
а взагалі - тут проблеми немає, якщо щось-там не розуміємо, але виконуємо, довіряючи Христовій Церкві. Інша річ, коли засновуються різного роду дискусії, ціль яких не здобути наново Образ/Подобу Божу, а змалювати Бога під себе :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Брейнреслінг. Контрацепція

Повідомлення Michail » 15 травня 2013, 21:32

Так, відомо, що спираємось також на Святу Традицію Церкви, вчення святих отців Церкви...
Чи є у вченні святих отців Церкви та усній Традиції що чітко відноситься до перших століть чітка лінія заборони контрацепціїї як гріха? (Адже в перші століття післ народження Ісуса Христа було багато розпусних міст і там точно мали бути якісь види контрацепції)

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Just_me » 16 травня 2013, 09:42

Michail писав:Адже в перші століття післ народження Ісуса Христа було багато розпусних міст і там точно мали бути якісь види контрацепції

Я Вам більше скажу: вони були ще за старозавітніх часів. Мені теж цікаво, чому у Біблії про це ані словечка.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення ShMariam » 16 травня 2013, 09:54

Just_me писав:
Michail писав:Адже в перші століття післ народження Ісуса Христа було багато розпусних міст і там точно мали бути якісь види контрацепції

Я Вам більше скажу: вони були ще за старозавітніх часів. Мені теж цікаво, щому у Біблії про це ані словечка.

Ну це як сказати, - ні словечка...
Крім відомого всім випадку, Біблія (особливо Старий Завіт) формує відповідне відношення до дитини: дитина - благословення Боже і т. п. А розпуста і всі її прояви тоді засуджувалися (хіба ні?)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Re: Контрацепція, абортативна і неабортативна

Повідомлення Yaremko » 26 червня 2013, 15:08

Вітаю! проводиться запис на навчання з Природного методу розпізнавання плідності для користувачів в с.Оброшино.

Цей метод допоможе подружній парі отримати довгоочікуване потомство, або жити без страху, повноцінним подружнім життям і планувати кількість дітей у своїй сім'ї не вдаючись до контрацепції та аборту.

Навчальний курс складається із 4 групових занять і 3 індивідуальних (супровід перших 3 циклів жінки)
Телефон для довідок: 097-486-88-35

Зображення


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей