Чому в УГКЦ не висвячують нових Василіанських Єпископів

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Analituk2
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 01 грудня 2008, 19:00

Чому в УГКЦ не висвячують нових Василіанських Єпископів

Повідомлення Analituk2 » 01 грудня 2008, 19:07

Witaju dopysuwachiw...chotiw by siohodni zaproponuwaty nowu temu...
Ale nasampered chochu "podiakuwaty" Administratoru cioho tak zwanoho "demokratychnoho" Forumu za te shcho ne wysluchowujut i ne terpliat inshoj dumky i sterly wsi moj kody dostupu na Forum, E-mail....zakrywajut rot zaboronoju...mozh ce shanownyj Jystyn na ce widhuknetsia....
A siohodni zaproponuju nowu Temu...tak jak zwuchyt zaholowok: "Chomu ne wyswiachujut na Ukraini miscewych(ukrainskych) Wasylyjaniw na Epyskopiw??? (z lehitymnoho Chynu)!!
Ne maje hidnych kandydatiw? Ne w modi u wyshchoho Keriwnyctwa(Synod) siohodnishnioho UGKC?
Nadychnulo mene na ci rozdumy ostannia tema na Forumi-- Widchid z cioho switu Wl. Sofrona Dmyterka (Wichna jomu pamiat!!!), bulo by w nas takych bilshe Epyskopiw i Swityl Cerkwy jak win, chy napryklad w roli Wasylyjanyn jak Hlawa UGKC (Blazhenishyj)--- napewno nabahato menshe maly by takych problem jak siohodni....

Analituk2
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 01 грудня 2008, 19:00

Cytaty do rozdumiw

Повідомлення Analituk2 » 02 грудня 2008, 10:09

Proponuju dejaki dumky Forumchan na podibno temu do rozdumiw, jak to kazhut dlia pidihriwu dyskusij, z Forumu Risu:
Spochatku NOWYNA, potim KOMENTARI:

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК — В Івано-Франківській єпархії УГКЦ 27 листопада відбулися урочистості з нагоди 85-річчя життя, 60-річчя монашества та 50-річчя священства владики Софрона (Мудрого), єпископа-емерита Івано-Франківської єпархії, ректора Івано-Франківської теологічної академії.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, святкування розпочалися Архиєрейською Літургією, яку очолив сам ювіляр в присутності Глави УГКЦ Патріарха Любомира та у співслужінні з владиками УГКЦ, членами Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, Митрополитом Львівським РКЦ в Україні Мечиславом Мокшицьким, а також численними священиками Івано-Франківської та сусідніх єпархій УГКЦ.

Основною темою привітальної промови Патріарха Любомира було покликання. На закінчення Літургії владика Володимир (Війтишин) зачитав привітання від Папи Бенедикта XVI. Архиєпископ Мечислав Мокшицький передав вітання від кардинала Мар’яна Яворського, а також було зачитано привітання від Архиєпископа Івана Юрковіча, Апостольського Нунція в Україні. Слова вітання для ювіляра надійшли також від Патрiарха Київського i всiєї Руси – України Філарета.

У цей день з нагоди ювілеїв владики Софрона в Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі ім. І. Я. Франка відбулася урочиста академія.

На завершення владика Софрон (Мудрий) виступив з подячним словом, в якому наголосив, що вся праця довгих років життя присвячена на славу Божу, добро Церкви та України.

KOMENTAR(Chytaty z nyzu w werch):
Ігор (44 хвилин тому)
Селянинові, а ви що думали, що ми латинники. УГКЦ - Католицька Церква, але східного обряду. Так історично склалося, що свого часу в ЧСВВ увійшло багато польського латинського елементу, який активно латинізував нашу Церкву в дусі ватиканських постанов 18 ст., що казали про латинський обряд як єдиний повноцінний.
Авторам коментарів певно повилазило, що вони не бачать василіян-єпископів. А другий по значенню в нас єпископ хто? Хіба не вл. Діонісій, який за походженням також з ЧСВВ?
А те, що з василіян походять і ковпаківці, і підгорецькі схизматики, то хіба не правда? Хіба не в церкві св. Андрія в центрі Львова сприяли всім їм?
Як комусь так важлива штучна суржикова традиція, то йдіть собі до тих, хто її відстоює. Але визначіться також, чи ви є вірні Київської митрополії, яка 1596 року прийняла унію з Римом і зазначила в своїх артикулах, на які погодився Рим, що має зберегти свою ідентичність, включно з богослов'ям і обрядовою традицією. І що вийшло? То тепер різні манкурти захищають наслідки спроб знищити нашу Церкву!
селянин (11 годин тому)

Analitykу Chomu w UGKC ne wyswiachujut nowych Wasylyjanskych Epyskopiw"
Відповідь ясна, висвячувати Василіян тільки підконтрольних і лояльних, які потім і колоратки познімають і в східних будуть гратися, інших можна, ще краще без знань щоб менше писали до Риму і невиступали що щось нетак як мають якісь проблеми ще краще бо будуть залежні.

Analityk (12 годин тому)
5 baliw Iwanowi, na 100%zhidnyj...shche zberehlys w UGKC wirni Chrystyjany...
Zaproshuju na Dyskusiju na Forumi UGKC za adresom:http://forum.ugcc.org.ua/viewforum.php?f=3
Tema: "Chomu w UGKC ne wyswiachujut nowych Wasylyjanskych Epyskopiw"

селянин (12 годин тому)
Владика Мудрий раніше дистанціювався від практик кард.Л.Гузара, який психологічно змушував священиків називати наших вірних в Літургії православними а також підтримував Підгорецьких тепер все наоборот, нерозумію коли він робив мудро тепер чи тоді?

Іван (13 годин тому)
грекокатолику(москофілу) від грекокатолика Я думаю навпаки, що правління східняків привело до того що маємо те все негативне що є в православії. Для москофілів діяльність Василіяни це завжди трагедія їхніх планів, тому вони і підривають їх а ті купилися, але не всі. Доречі "солідний богословський журнал місіонер" жах, згідний (це вже давно Підгорецькі говорили, див їх сайт),
як і жах для багатьох було вживання слова православні на похороні Владики Дмитерка та і проповідь сама.

Analityk (13 годин тому)
Ne zhidnyj z shanownym Hreko-Katolykom, detalnishe cia tema obdyskutowana na Forumi UGKC...Pidhorecki ce produkt bezwidpowidalnosti Keriwnyctwa UGKC, toleracij wsioho toho shcho robyt Wladyka Koltun... a wlasne win a ne jakyjs Wasylyjanskyj Epyskop pryjniaw ich do swojej Eparchij, daw im Cerkwu, dozwolyw prowodyty Rekolekcij itd.Chomu dostatnio ne perewiryw shcho ce za liudy, jaka w nych Reputacija??Jak by ce stalos u Wasylyjanykyj Eparchij---wony by daly by sobi z nymy radu (znaju cej Chyn wid dawna, choch sam en je Wasylyjanynom, ale widomo shcho win (Chyn ) je najstarishyj u wsi UGKC, i ne warto hadaju howoryty takych durnyc pro dostojnykiw cioho Chynu na zahal (poza dejakymy wyjniatkamy)takych jak sw. Josafat Kunchewych...jak by ne joho pryklad wzahali b ne maly UGKC!!!

грекокатолик (15 годин тому)
я думаю навпаки що правління василіян привело до того що маемо ПІДГІРЦІ це справа василіян тому що тільки з іхнього середовища такі дивовижні героі нашого часу.я ВВАЖАЮ ЩО Василіяни і іхня діяльність це трагедія нашоі грекокатолицькоі церкви.проблеми обряду або почитайте Дуже солідний богословський журнал місіонер це просто жах якийсь...

Analityk (15 годин тому)
Nazhal ce je hirka prawda i zhidnyj z dopysom Hrehita....Cej Epyskop je oswichena liudyna i wse prekrasno rozumije... ale u swij chas koly ce bulo aktualne (pry posadi), jak uchen dyplomatychnoj shkoly Rymu, win zwazhaw bilshe na swoju karjeru, widpowidno i taki osoby sered swiashchennykiw krutylys bilia nioho w Eparchij...Pewnyj chas nawit krytykuwaw todi shche nowoho Blazhenishoho Wl. Huzara, a potim perestaw... bo bula nadoja na Mytropolychyj stupin chy shchos inshe adekwatne cij posadi...o tak wykonujetsia u nas w Cerkwi wirnist swoim tradycijam (Wasylyjanskym) na dili...

Грегіт (16 годин тому)
Владика Мудрий зробив багато доброго в єпархії Івано-Франківська.Однак він незалишив на своєму місці єпископа Василянина, як бажав Владика Дмитерко,
тому що діявся бути Митрополитом. Почав відходити від традиції єпархії. Всі проблеми вирішував фразою "тут у вас правда, ну і ви праві". Владика є як один з найкраще освічених у Церкві і в Україні.

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Повідомлення Mandrivnyk » 02 грудня 2008, 10:29

Прочитав запропоновані витяги із рісувського форуму. Та чим завинив "Місіонар"? Те, що він дотримується своєї 110-літньої традиції? Та в ньому не раз були повідомлення, що ЧСВВ НЕ МАЄ НІЧОГО СПІЛЬНОГО ні з Ковпаком, ні з підгорецькими. А тепер дехто на форумах підтримує підгорецьких у тому, що вони критикують часопис. Та всі видання УГКЦ не можуть бути офіціозними, є ж різноманітність видань. Монахи ЧСВВ мають своє видання, вони мають цілковите право бачити журнал в такій, а не іншій формі. Якоїсь критик з часу відновлення цього часопису на адресу ієрархії не зустрінете, часопис є лояльний до цілої Церкви. То чого ж ви хочете? А та частина богословських матеріалів цілком відповідає духові Католицької Церкви :Yahoo!:

Аватар користувача
ihor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 78
З нами з: 22 червня 2005, 09:26
Звідки: м. Київ

Re: Chomu w UGKC ne wyswiachujut nowych Wasylyjanskych Epysk

Повідомлення ihor » 02 грудня 2008, 16:02

Analituk2 писав: Ale nasampered chochu "podiakuwaty" Administratoru cioho tak zwanoho "demokratychnoho" Forumu za te shcho ne wysluchowujut i ne terpliat inshoj dumky i sterly wsi moj kody dostupu na Forum, E-mail....zakrywajut rot zaboronoju...mozh ce shanownyj Jystyn na ce widhuknetsia....

Шановний Analituku2, вас було (і буде, якщо подібне буде повторюватися) заблоковано через порушення правил форуму, зокрема через образу гідності і ділової репутації Глави Церкви. Так, правда, не власними руками (чи то словами), але цитуючи дописувачів інших форумів, але у підсумку ці висловлювання появлялися під вашим ім"ям.
Форум УГКЦ започатковано для конструктивної дискусії, для обміну думок щодо своїх духовних пережиттів, досвіду тощо, а не для поширення і побільшення бруду в Інтернеті.

Analituk2
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 01 грудня 2008, 19:00

Panu Ihoriu --Moderatoru

Повідомлення Analituk2 » 02 грудня 2008, 16:35

Otzhe Pane Ihoriu same wam Widpowidaju, shcho ne pryhaduju w jakyj sposib obrazyw Hlawu UGKC--- chy dlia was dejaki nezaperechni fakty z oficijnoj Biohrafij Wl. Liubomyra Huzara, pro jaki win sam nawit howoryw w interwju, napryklad "Radio Woskresinnia" pro swoj swiachennia w 70-rokach, (po suti w toj moment nelehitymni), chy fakty Wyboru Wl. Huzara za swidcheniamy Mytropolt Sulyka(1996) i ichne nesprostuwania z oficijnoj storony...naslidky takoho prykladu zi storony wl. Huzara mozhe liakajut???
Tak cytaty dejakych dopysuwachiw z forumu buly... ale w rhadnyj sposib ne obrazlywymy slowamy, chy natiakamy!!!...a wykliuchno pojasnenniam swojej dumky tych dopysuwachiw, faktiw, ichnioho bachennia... jakshcho wy ne zhidni, trea bulo w dyskusiju pid inshym imjam wkliuchytys i oprotestuwaty...no naslidky dij abo ne dij zi storony oficijnoj UGKC na temu "Pidhoreckych" je dlia bahatioch liudej (Forum chy ne Forum) najawu katastrofichni...
Z Washo storony pachne tilky "politychnoju" propahandoju, NEUHODSTWOM dlia toho chto bachyt Cerkwu, Suspilstwo u inshomu rusli rozwytku, abo inshi perspektywy...
Wy chochab meni raz dawaly jakes FORMALNE poperedzhennia...dohanu...powidomlennia shcho wykliuchete...a to jak za radianskych chasiw..."Wziat i unichtozhyt"...

Аватар користувача
ihor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 78
З нами з: 22 червня 2005, 09:26
Звідки: м. Київ

Re: Panu Ihoriu --Moderatoru

Повідомлення ihor » 02 грудня 2008, 20:19

Analituk2 писав:Tak cytaty dejakych dopysuwachiw z forumu buly... ale w rhadnyj sposib ne obrazlywymy slowamy, chy natiakamy!!!...

Шкода, що не пригадуєте, коли декілька разів і у різних темах форуму (хіба видалення цих дописів не було попередженням) ви цитували "добродія" із форуму Золочева, який пропонував декілька пунктів, які має зробити Гузар у сучасну пору. Серед тих пунктів було все: і зневага до особи Глави Церкви, і закиди щодо його компетентності, і заклики до його усунення.
Одразу пишу, що не буду більше щодо цього з вами дискутувати. На майбутнє просимо дотримуватись правил форуму, якщо хочете тут мати можливість дописувати.

Analituk2
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 01 грудня 2008, 19:00

Повідомлення Analituk2 » 02 грудня 2008, 20:42

Pane Ihore, z wamy tezh ne zbyrajus dyskutuwaty na ciu temu,shkoda dorohoho chasu.. tilky swiati ne pomyliajutsia... jakshcho wwarhajete shcho wy u ciomu pytannia ne pomylylysia, abo shcho toj chy inshyj Epyskop NE pomyliajetsia, nawit zhidno wchennia Cerkwy Papa takozh mozh dopuskaty pomylky (tilky todi ni, koly howoryt Eks-Katedra)--to wy wrhe pewno dosiahnuly wyshchoho shchebelia "Swiatosti"!!! A dopysuwach prosto tak jak Wy skazaly zaproponuwaw, cytuju Washymy slowamy: "добродія" із форуму Золочева, який пропонував декілька пунктів, які має зробити Гузар у сучасну пору.---treba chytaty WES tekst, a ne tilky TE nashcho Wy reahujete "jak byk na cherwonu hanchirku..."--cytata. Liudy Washoho typu myslennia ujawliaju sobi, praciujut tilky w KGB, a bude shche chas, perekonanyj, na liustraciju na Ukraini(u Cerkwi) i w Cerkownych kolach, tobi pobachyte shcho Wam liudy na Forumach budut pysaty, i u jakij Formi...

Ce dlia Was forma wilnoj dumky, wykliuchaty za nezrozumilymy kryteriajmy, bo chtos jak na Washu dumku porushyw "Poniatija"...wybachte ale ce robytsia inakshe, stworiujetsia mozhlywiast ocinky dumok-dopysiw u pewnij balnij systemi, todi sami uchasnyky wkazuwatymut abo jakos reahuwatymut na brud chy nesprawedlywist na Forumach!!!
Moralnym Awtorytetom stajut po dowhych rokach i trudach na dili...Was do cijej ta inshoj Dyskusij ne zatiahuju...ale mohlyb chochab jakos pokazaty slowom Washu moralnist (widpowidno ocinky dij, sliw inshych u takij sprawi jak moderator) i napysaty obhruntowanu swoju dumku do zhadanych tem...

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 03 грудня 2008, 18:54

Цитата: Liudy Washoho typu myslennia ujawliaju sobi, praciujut tilky w KGB, a bude shche chas, perekonanyj, na liustraciju na Ukraini(u Cerkwi) i w Cerkownych kolach, tobi pobachyte shcho Wam liudy na Forumach budut pysaty, i u jakij Formi...

Тут Аналітика явно задалеко понесло. Цілком підтримую модератора. Це ж релігійний форум а не тусовка бульварної газетки де можна помахати гнівливим і образливим пальчиком в будь-якій формі.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Analituk2
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 01 грудня 2008, 19:00

Повідомлення Analituk2 » 03 грудня 2008, 18:58

Liubomyre, a do temy...Washa dumka???...zalyshte obmin dumok z moderatorom w spokoj...

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 03 грудня 2008, 20:12

Я з єпархії Владики Колтуна. Нікого не хочу обвинувачувати в тому числі і Вас друже Аналітик2 за будь що. Цілком покладаюсь на Боже проведіння а особливо в справах, які стосуються Церкви. Всі ми діти Божі а священники і єпископи ще й до того його безпосередні служителі. Простіше кажучи - кого Боже провидіння захоче того й вибируть на єпископа а нам грішним не тре судити і тяжкого до голови брати - на все Божа Воля!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Kvas
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 19 вересня 2008, 12:29
Контактна інформація:

Повідомлення Kvas » 15 грудня 2008, 22:30

ljubomyr_ps писав:Я з єпархії Владики Колтуна.... кого Боже провидіння захоче того й вибируть на єпископа а нам грішним не тре судити і тяжкого до голови брати - на все Божа Воля!

О у вас славна єпархія і владика славний. Полюбляє воювати з підгорецькими монахами, котрі якраз порушили проблему у церкві. Серед тих негараздів у церковному житті - гласна чи не гласна заборона висвячувати на єпископів василіан. І тут до Божої волі додається людський фактор. Василіани, бачте, заважають рухатися до єдиної помісної церкви в Україні. З назвою "православна", звісно. Тому й хочуть, щоб їх поступово меншало, поки зовсім не стане. Отак ото, брате.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 16 грудня 2008, 01:47

Kvas писав:
ljubomyr_ps писав:Я з єпархії Владики Колтуна.... кого Боже провидіння захоче того й вибируть на єпископа а нам грішним не тре судити і тяжкого до голови брати - на все Божа Воля!

О у вас славна єпархія і владика славний. Полюбляє воювати з підгорецькими монахами, котрі якраз порушили проблему у церкві. Серед тих негараздів у церковному житті - гласна чи не гласна заборона висвячувати на єпископів василіан. І тут до Божої волі додається людський фактор. Василіани, бачте, заважають рухатися до єдиної помісної церкви в Україні. З назвою "православна", звісно. Тому й хочуть, щоб їх поступово меншало, поки зовсім не стане. Отак ото, брате.


Шкода, шкода... Направду шкода оо. Васильян шо мают таких оборонців... :(
Та й хто з тими черв"ячками з Підгорец воює? Владика Колтун? Та не смішіт. Їх лишили в спокою, то вони сами того спокою не мают но ґвалти справляють.
Хочут привернути увагу на себе, аж зі шкіри на двір лізут, а то не виходит..
Майже як в байці Крилова про слона і моську...

Тілько той раз моська ся догавкала - її просто викинули з Церкви і то не будь хто а сама Апостольська Сиґнатура... Отож всім вам підгорецким адаптам - є дві дороги, або ся навернете до Католицкої Церкви, або попадете на смітник історії... разом зі своїми "епіськопами". А жель, дійно вас шкода...

Максим
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 грудня 2008, 23:22

Повідомлення Максим » 16 грудня 2008, 02:19

сергій писав:Шкода, шкода... Направду шкода оо. Васильян шо мают таких оборонців...

Василіани вирвуться з тога багна, в яке їх затягують ті, хто тепер править церквою. А всякі черв'ячки, що сміють паплюжити владик із Підгірців, висохнуть при найпершому сонячному промінні, що скоро засяє.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 16 грудня 2008, 14:46

Максим писав:
сергій писав:Шкода, шкода... Направду шкода оо. Васильян шо мают таких оборонців...

Василіани вирвуться з тога багна, в яке їх затягують ті, хто тепер править церквою. А всякі черв'ячки, що сміють паплюжити владик із Підгірців, висохнуть при найпершому сонячному промінні, що скоро засяє.

Мені Вас дійсно шкода. :cry:
Адже у Вас фантомні болі.
Ніяких владик в Підгірцях не існує. Є чотири збунтованих бувших монахи. От і все...
А Вас за якихось фантомним владик серце болить.
Шкода Вас... :cry:
Тай Сонця Правди Ви не побачите, адже у Вас полудою догналізму очі закриті.
Мені дійсно Вас шкода, так як шкода всіх зваблених підгорецькими "епіськопами" людей. :cry:

Максим
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 грудня 2008, 23:22

Повідомлення Максим » 16 грудня 2008, 19:26

сергій писав:Мені Вас дійсно шкода. :cry:

Повірте, а мені Вас шкода. Бо очі засліплені полудою догм і підступних впливів зовні під маскою традиційності. Я не буду Вас ображати, якщо знехотя вирвалося щось емоційне, то вибачте. Я молитимуся за Вас - свого ближнього.
Христос посеред нас!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 17 грудня 2008, 15:09

Максим писав:
сергій писав:Мені Вас дійсно шкода. :cry:

Повірте, а мені Вас шкода. Бо очі засліплені полудою догм і підступних впливів зовні під маскою традиційності. Я не буду Вас ображати, якщо знехотя вирвалося щось емоційне, то вибачте. Я молитимуся за Вас - свого ближнього.
Христос посеред нас!

Між нами точно Його нема і не може бути. Як може бути між нами Христос, якщо ви ненавидите Його Обручницю. Обручницю, яку Він сам Собі вибрав?

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 17 грудня 2008, 22:01

Квас писав:
О у вас славна єпархія і владика славний. Полюбляє воювати з підгорецькими монахами, котрі якраз порушили проблему у церкві. Серед тих негараздів у церковному житті - гласна чи не гласна заборона висвячувати на єпископів василіан. І тут до Божої волі додається людський фактор. Василіани, бачте, заважають рухатися до єдиної помісної церкви в Україні. З назвою "православна", звісно. Тому й хочуть, щоб їх поступово меншало, поки зовсім не стане. Отак ото, брате.

Може й негараздів у нашому церковному житті багато, а серед них й підгорецькі. Що тут сказати «в кожного своя дорога та не кожна веде до Бога». Кожна справа пізнається по плодах. Думаю незабаром вони дозріють. Бажав би щоб ми все-таки зосередились на позитиві а саме братолюбії, взаємоповазі тобто на християнських чеснотах а не на докорах, взаємоприниженні, звинуваченні один одного.
Всім керує Господь! Все і у всьому Бог!
Хай запанує між нами Християнська любов у переддень різдва Христового! Амінь.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 17 грудня 2008, 22:05

Шановний Максиме. Тут Ви говорите, що будете молитись за свого ближнього, в іншій гілці форуму називаєте п.Геля «поїхавшим на старості літ», хаєте Гузара, УКУ, організаторів і дописувачів цього форуму і взагалі «всі червяки що сміють паплюжити підгорецьких». Друже якось визначтесь: Або справді зростайте в молитві й любові до ближнього, або… просто не фарисействуйте – застановіться.

Утверди Боже любов між нами!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 18 грудня 2008, 00:54

Давно не заходив на форум, а тут дискусії набрали нових гарячих форм!

Дійсно оо. василіян не висвячують на єпископів тільки за їх приналежність до чину, думаю що ця тенденція збережеться і на далі... І не кажіт, що не має достойних кандидатів чи, що вони себе скомпрометували!!! Чим ж це???

Остійній Василіанський єпископ є Владика Ляхович, якого напевно висвятили тільки через те, щоб ніхто не казав, що Василіян не висвячують на Єпископів.

Всього їх 6 http://ugcc.org.ua/38.0.html в синоді! Було більше, набагато більше. З них жодного корінного Українця, який би знав, що в Україні робиться... Був Іриней Білик, але не знаю чи він зараз є у синоді?

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 18 грудня 2008, 02:16

Cardinal писав:Давно не заходив на форум, а тут дискусії набрали нових гарячих форм!

Дійсно оо. василіян не висвячують на єпископів тільки за їх приналежність до чину, думаю що ця тенденція збережеться і на далі... І не кажіт, що не має достойних кандидатів чи, що вони себе скомпрометували!!! Чим ж це???

Остійній Василіанський єпископ є Владика Ляхович, якого напевно висвятили тільки через те, щоб ніхто не казав, що Василіян не висвячують на Єпископів.

Всього їх 6 http://ugcc.org.ua/38.0.html в синоді! Було більше, набагато більше. З них жодного корінного Українця, який би знав, що в Україні робиться... Був Іриней Білик, але не знаю чи він зараз є у синоді?


Пане Кардинале, але ж реальних доказів антивасильянської змови не має. Та й цікава річ. Чому це піднімається питання васильянських єпископів? Що це за нова категорія в УГКЦ? Чи може є ще УГКЦ(в) - васильянська і це є єпископи цієї церкви? Та й корінний не коріний українець, яка різниця? Хіба не головне щоб єпископ був Божою людиною, вірним сином Католицької Церкви, а його національна приналежність чи не є фактом терціальним і далі? Яка різниця з діаспори він чи з України?

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 18 грудня 2008, 13:01

сергій писав:
Cardinal писав:Давно не заходив на форум, а тут дискусії набрали нових гарячих форм!

Дійсно оо. василіян не висвячують на єпископів тільки за їх приналежність до чину, думаю що ця тенденція збережеться і на далі... І не кажіт, що не має достойних кандидатів чи, що вони себе скомпрометували!!! Чим ж це???

Остійній Василіанський єпископ є Владика Ляхович, якого напевно висвятили тільки через те, щоб ніхто не казав, що Василіян не висвячують на Єпископів.

Всього їх 6 http://ugcc.org.ua/38.0.html в синоді! Було більше, набагато більше. З них жодного корінного Українця, який би знав, що в Україні робиться... Був Іриней Білик, але не знаю чи він зараз є у синоді?


Пане Кардинале, але ж реальних доказів антивасильянської змови не має. Та й цікава річ. Чому це піднімається питання васильянських єпископів? Що це за нова категорія в УГКЦ? Чи може є ще УГКЦ(в) - васильянська і це є єпископи цієї церкви? Та й корінний не коріний українець, яка різниця? Хіба не головне щоб єпископ був Божою людиною, вірним сином Католицької Церкви, а його національна приналежність чи не є фактом терціальним і далі? Яка різниця з діаспори він чи з України?
А реально це ніхто не з може доказати! Але результат видно на лице!

Так головне щоб він був Божою людиною, але якщо він не орієнтується в ситуації то ним будуть керувати, як схочуть! Діаспорні Владик не можуть керувати не діаспорною церквою.

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Повідомлення enginer » 18 грудня 2008, 17:36

Та й корінний не коріний українець, яка різниця? Хіба не головне щоб єпископ був Божою людиною, вірним сином Католицької Церкви, а його національна приналежність чи не є фактом терціальним і далі? Яка різниця з діаспори він чи з України?[/quote]


Різниця є велика - і це очевидно, для тих хто бачить. Достатньо порівняти Стернюка і тих що прийшли за ним Любачівського, Гузара. Хто знає той розуміє!
Experimentia est optima rerum magistra!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 20 січня 2009, 14:06

Христос Хрещається!

Ось і вже останнього василіанського єпископа відправили з України!

Що буде далі?

І скажіть мені хіба це не є дискримінація за приналежність до чину, чи нам розумних єпископів не потрібно?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 29 січня 2009, 15:12

Cardinal писав:Христос Хрещається!

Ось і вже останнього василіанського єпископа відправили з України!

Що буде далі?

І скажіть мені хіба це не є дискримінація за приналежність до чину, чи нам розумних єпископів не потрібно?


У ріці Йордані!
:)

Треба нам розумних єпископів, треба і василіян автентичних (не з підгорецької групки) і т. д. Ще ж не все втрачено: ще "владикує" на рідній Україні владика-емерит Софрон Мудрий, ЧСВВ, двічі мудрий.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 29 січня 2009, 20:55

На жаль Владика Софроній вже емерит, як то кажуть пенсіонер і ні на що не може впливати, в нього теж комісію забрали тепер!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Re: Chomu w UGKC ne wyswiachujut nowych Wasylyjanskych Epysk

Повідомлення Vasyl » 02 лютого 2009, 20:20

Analituk2 писав:Witaju dopysuwachiw...chotiw by siohodni zaproponuwaty nowu temu...
Ale nasampered chochu "podiakuwaty" Administratoru cioho tak zwanoho "demokratychnoho" Forumu za te shcho ne wysluchowujut i ne terpliat inshoj dumky i sterly wsi moj kody dostupu na Forum, E-mail....zakrywajut rot zaboronoju...mozh ce shanownyj Jystyn na ce widhuknetsia....

A siohodni zaproponuju nowu Temu...tak jak zwuchyt zaholowok: "Chomu ne wyswiachujut na Ukraini miscewych(ukrainskych) Wasylyjaniw na Epyskopiw??? (z lehitymnoho Chynu)!!
Ne maje hidnych kandydatiw? Ne w modi u wyshchoho Keriwnyctwa(Synod) siohodnishnioho UGKC?
Nadychnulo mene na ci rozdumy ostannia tema na Forumi-- Widchid z cioho switu Wl. Sofrona Dmyterka (Wichna jomu pamiat!!!), bulo by w nas takych bilshe Epyskopiw i Swityl Cerkwy jak win, chy napryklad w roli Wasylyjanyn jak Hlawa UGKC (Blazhenishyj)--- napewno nabahato menshe maly by takych problem jak siohodni....======================

ne projshly @face [email protected]

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 10 лютого 2009, 20:32

о зраз впізнаю модерніста по його любовному стані душі:::
(любофь любофь і еще раз любофь, любофь вища над усе а тепер....читайте:

"її просто викинули з Церкви " себто "моську", як називає наш модерністський любовник хрИстиянську душу.
А яка у нЕго галицька говірка!!!
Ви шановний пане цією ж говіркою у церкві молитеся, чи усе-таки літературною РІДНОЮ, РІДНЕСЕНЬКОЮ???

ОТ ЦІКАВО!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 10 лютого 2009, 20:45

Шкода, шкода... Направду шкода оо. Васильян шо мают таких оборонців... :(
Та й хто з тими черв"ячками з Підгорец воює? Владика Колтун? Та не смішіт. Їх лишили в спокою, то вони сами того спокою не мают но ґвалти справляють.
Хочут привернути увагу на себе, аж зі шкіри на двір лізут, а то не виходит..
Майже як в байці Крилова про слона і моську...

Тілько той раз моська ся догавкала - її просто викинули з Церкви і то не будь хто а сама Апостольська Сиґнатура... Отож всім вам підгорецким адаптам - є дві дороги, або ся навернете до Католицкої Церкви, або попадете на смітник історії... разом зі своїми "епіськопами". А жель, дійно вас шкода...[/quote]
==============================================


Ви такі небайдужі до тих "підгорецьких" як І інша модерністська братва, що скоро кожен потайки від іншого на них мастурбувати будете...вибачайте за низький стиль...я просто так у дусі Другого ватиканськго ,щоб вам було ЗРОЗУМІЛІШЕ....

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 13 лютого 2009, 09:54

Vasyl писав:Шкода, шкода... Направду шкода оо. Васильян шо мают таких оборонців... :(
Та й хто з тими черв"ячками з Підгорец воює? Владика Колтун? Та не смішіт. Їх лишили в спокою, то вони сами того спокою не мают но ґвалти справляють.
Хочут привернути увагу на себе, аж зі шкіри на двір лізут, а то не виходит..
Майже як в байці Крилова про слона і моську...

Тілько той раз моська ся догавкала - її просто викинули з Церкви і то не будь хто а сама Апостольська Сиґнатура... Отож всім вам підгорецким адаптам - є дві дороги, або ся навернете до Католицкої Церкви, або попадете на смітник історії... разом зі своїми "епіськопами". А жель, дійно вас шкода...
==============================================


Ви такі небайдужі до тих "підгорецьких" як І інша модерністська братва, що скоро кожен потайки від іншого на них мастурбувати будете...вибачайте за низький стиль...я просто так у дусі Другого ватиканськго ,щоб вам було ЗРОЗУМІЛІШЕ....

Дивина тай годі! Чоловіку задали питання "Чому не висвячують васильян на Єпископів з легітимного чину?" А йому довелось нісенітниці писати в двох попередніх постах! І буцімто прикриваючись націоналістичними і ортодоксальними поглядами рятувати ситуацію, проливаючи на неї світло!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 13 лютого 2009, 10:21

[quote="Cardinal"
Дивина тай годі! Чоловіку задали питання "Чому не висвячують васильян на Єпископів з легітимного чину?" А йому довелось нісенітниці писати в двох попередніх постах! І буцімто прикриваючись націоналістичними і ортодоксальними поглядами рятувати ситуацію, проливаючи на неї світло![/quote]

Ну це ж "традиційний флудер". Це в нього така "традиція"... :D
Востаннє редагувалось 10 травня 2010, 23:51 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість