Офіційні інтернет-сторінки парафій

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Чи хочете Ви щоб Ваша парафія мала свій сайт?

Так
5
63%
Ні
3
38%
 
Всього голосів: 8

beselyn
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 19 травня 2010, 17:59

Офіційні інтернет-сторінки парафій

Повідомлення beselyn » 19 травня 2010, 18:31

офіційна інтернет сторінка Страдч "Місце обране Богом " http://stradch.com/
Востаннє редагувалось 20 травня 2010, 12:16 користувачем beselyn, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Відкрилась офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення Yuriy D » 19 травня 2010, 19:27

beselyn писав:Відкрилась офіційна інтернет сторінка Страдч "Місце обране Богом " http://stradch.com/

Хороший сайт, змістовне наповнення - додаю в закладки :)

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Відкрилась офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення andrivovk » 20 травня 2010, 11:32

Про Страдч є ще тут : http://stradch.lds.lviv.ua/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення прочанка » 21 травня 2010, 14:28

47-го року під час масового вивозу Із Західної України до Сибіру й Сер. Азії серед засуджених були й молоді дівчата із Галичини. В перерві вони часто співали "Під твою милість...! Одного разу до них звернувся із проханням старий татарин, чи не погодилися б вони заспівати цю молитву на могилі їхнього хана, що знячти прокляття з таьтарського народу за злочин, скаєний сімсот років тому у Страдчі. Після кривавої різанини монахів жителів села, загін повернувся в Орду і вихвалявся... Мусульманські священики дуже засмутились і прорекли, що цей варварський вчинок впаде прокляттям на голови всього народу до того часу, поки молоді галичанки не проспівають на могилі хана "ПІд твою милість..."
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення romanm » 21 травня 2010, 14:41

на могилі їхнього хана, що знячти прокляття з таьтарського народу за злочин, скаєний сімсот років тому у Страдчі. Після кривавої різанини монахів жителів села, загін повернувся в Орду і вихвалявся... Мусульманські священики дуже засмутились


п.прочанко, а за вбивство Ісуса, проклятий ізраїльський народ чи ні?
Востаннє редагувалось 21 травня 2010, 14:52 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення о.Олег » 21 травня 2010, 14:51

romanm писав:
на могилі їхнього хана, що знячти прокляття з таьтарського народу за злочин, скаєний сімсот років тому у Страдчі. Після кривавої різанини монахів жителів села, загін повернувся в Орду і вихвалявся... Мусульманські священики дуже засмутились


п.прочанок, а за вбивсвто Ісуса, проклятий ізраїльський народ чи ні?

а що прорекли їхні священики?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення romanm » 21 травня 2010, 14:52

а що прорекли їхні священики?


що цей варварський вчинок впаде прокляттям на голови всього народу до того часу, поки молоді галичанки не проспівають на могилі хана "ПІд твою милість..."

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення о.Олег » 21 травня 2010, 14:54

romanm писав:
а що прорекли їхні священики?


що цей варварський вчинок впаде прокляттям на голови всього народу до того часу, поки молоді галичанки не проспівають на могилі хана "ПІд твою милість..."

г... та я про ізраїльських. Там є пряма цитата і не легендарна
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення romanm » 21 травня 2010, 14:55

г... та я про ізраїльських. Там є пряма цитата і не легендарна


а :)

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення ієром. Діонисій » 21 травня 2010, 15:38

Так, є: "...бажання мого серця і моя молитва до Бога за них, щоб вони спаслися". Апостол Павло, Рим 10,1. :)

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення прочанка » 21 травня 2010, 20:35

romanm писав:
на могилі їхнього хана, що знячти прокляття з таьтарського народу за злочин, скаєний сімсот років тому у Страдчі. Після кривавої різанини монахів жителів села, загін повернувся в Орду і вихвалявся... Мусульманські священики дуже засмутились


п.прочанко, а за вбивство Ісуса, проклятий ізраїльський народ чи ні?


"Кров Його на нас і на наших дітях", - так пише Святе Письмо. Далі думайте собі самі. А попередній момент, може й легенда, а може й ні, але описана у книжці "Страдч:Хресна проща" від релігійного видавництва"Добра книжка". Моя добра порада ознайомитись з нею, там багато корисних порад для "невіруючих Томів" і практики, варті уваги.
А ще я цю розповідь задовго до появи книжки чула від свого кума, людини в сані вищої церковної ієрархії. Оскільки це людина високодуховна, з одного боку й проста, доступна у спілкуванні, то я ні на мить у засувнівалася у його розповіді.
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення romanm » 21 травня 2010, 20:52

"Кров Його на нас і на наших дітях", - так пише Святе Письмо. Далі думайте собі самі. А попередній момент, може й легенда, а може й ні, але описана у книжці "Страдч:Хресна проща" від релігійного видавництва"Добра книжка". Моя добра порада ознайомитись з нею, там багато корисних порад для "невіруючих Томів" і практики, варті уваги.
А ще я цю розповідь задовго до появи книжки чула від свого кума, людини в сані вищої церковної ієрархії. Оскільки це людина високодуховна, з одного боку й проста, доступна у спілкуванні, то я ні на мить у засувнівалася у його розповіді.


п. Прочанко, та тут і думати немає що. Церква не вчить , що євреї прокляті, бо вбили Ісуса. Як може бути проклятий рід того,хто колись згрішив(зрештою, хіба за вбивство простих людей, не проклинає Бог, а за вбиство монахів - так?) нащадки якого немають ніякої вини, до тих галичанок, які відмивають від прокляття рід?! Не в яжеться тут зовсім з простійшою наукою Церкви. РІч не про "Томи", річ про те, що повинно тверезо дивитися на різного роду історії, які далекі від простого християнства, не кажучи вже про щось глибше.

Уся повага до Вашого кума. Не заперечую, що це набожна історія для розказу в сільській Церкві, але християнського тут 50 на 50.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення прочанка » 21 травня 2010, 21:04

:D що ж Київ - теж велике село.
Як на мене суть зовсім в іншому: смерть безневинних людей завжди кличе до помсти Неба. Навіть абортованих дітей...чи найбільше, саме їх... А Страдецька проща дає можливість людям виправити помилки наших предків, очиститись від родового гріха, "забити осиновий кіл" на своїй родовій лінії. Унікальна можливість, у нас під боком...
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення romanm » 21 травня 2010, 21:08

прочанка писав::D що ж Київ - теж велике село.
Як на мене суть зовсім в іншому: смерть безневинних людей завжди кличе до помсти Неба. Навіть абортованих дітей...чи найбільше, саме їх... А Страдецька проща дає можливість людям виправити помилки наших предків, очиститись від родового гріха, "забити осиновий кіл" на своїй родовій лінії. Унікальна можливість, у нас під боком...


Я не веду суперечку:) Просто хотілося би, щоби зрозуміли , що такого поняття як "родове прокляття" в християнстві НЕМАЄ. Помилки наших предків НАМ не виправити, свої помилки вони виправляють з Богом, та й наші, можливо по іншому зробити ? Можемо вернутися назад, щоби щось змінити? Я, особисто, цього не можу зробити. Що ж тоді? Діти мають виправляти? Яким чином? Що це за Бог, який мене посилає в прокляту сім ю?

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення прочанка » 21 травня 2010, 21:15

як нема? А чому служиться Григоріанка за померлих? Тільки тому, щоб помолитись за рідних? НІ! Щоб відмоливши їхні душі, ми й собі покращили долю тут і там...
Ми несемо відповідальність за гріхи предків і треба думати над своїми вчинками, щоб діти не мучились потім за нас
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення romanm » 21 травня 2010, 21:23

прочанка писав:як нема? А чому служиться Григоріанка за померлих? Тільки тому, щоб помолитись за рідних? НІ! Щоб відмоливши їхні душі, ми й собі покращили долю тут і там...
Ми несемо відповідальність за гріхи предків і треба думати над своїми вчинками, щоб діти не мучились потім за нас

А що таке Григоріянка? Це такі ж Літургії як і інші, нічого" спеціального" в них немає. Долю і тут і там, ми будуємо самі, під проводом Бога, звичайно, наші рідні за нас моляться, але вони (померлі рідні) не сидять на хмарах, звісивши ноги, і дивляться на нас. Вони в Бозі, що тут і як, вони не знають, імхо,все знає і бачить тільки Бог. Відповідальність за ніякі гріхи предків МИ НЕ НЕСЕМО, тільки Христос їх несе(САМІ ГРІХИ). Хто Є Ще ХРИСТОС? З чого ви берете, що ви несете відповідальність за гріхи Вашого, нпр. прадіда?
Востаннє редагувалось 21 травня 2010, 21:24 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення прочанка » 21 травня 2010, 21:23

визнаєте ви чи ні - ваша справа, але "преступление и наказание" існує. Ніщо не мине просто так, бо Господь Бог - справедливий суддя.
Кожен відповідатиме за свої вчинки вже навіть тут, на землі... Тих прикладів - ціла купа...
На франківщині, в Тлумацькому районі кілька років тому підпалили церкву УГКЦ( це вже не легенда, а наочна правда), яка мала 100років - с. Олеша.Як згодом виявилось підпалювач - колишній житель села, якого "замовили" аж із Криму. Приїхав із сином, в неділю, по обіді, коли людей скликали до клубу він зробив свою чорну справу... До дому він вже не доїхав, цілу дорогу в лобовому склі горіла церква... Вмирав у лікарні, тяжко і каявся перед травмованим сином про вчинене...
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення romanm » 21 травня 2010, 21:31

прочанка писав:визнаєте ви чи ні - ваша справа, але "преступление и наказание" існує. Ніщо не мине просто так, бо Господь Бог - справедливий суддя.
Кожен відповідатиме за свої вчинки вже навіть тут, на землі... Тих прикладів - ціла купа...
На франківщині, в Тлумацькому районі кілька років тому підпалили церкву УГКЦ( це вже не легенда, а наочна правда), яка мала 100років - с. Олеша.Як згодом виявилось підпалювач - колишній житель села, якого "замовили" аж із Криму. Приїхав із сином, в неділю, по обіді, коли людей скликали до клубу він зробив свою чорну справу... До дому він вже не доїхав, цілу дорогу в лобовому склі горіла церква... Вмирав у лікарні, тяжко і каявся перед травмованим сином про вчинене...



ТУт не йде річ чи вірю, чи ні. Просто практика показує те, що не завжди так виходить, як нам здається. Гріх і зло, це є тайна. Ми своїм розумом стараємося пояснити чому і як, але в кінці - кінців видаємо на "гора" різного роду історії які заспокоюють нашу душу. Але чесніше було би сказати, що ми не знаємо відповіді 100%. Інакше неможливо пояснити, чому Бог такий жорстокий: посилає нас в ті сім ї в яких ми маємо нести чийсь хрест = гріх. Що це за "прикол" такий? Де це відображено в християнстві? Це, т.зв, народна віра = як обмахувати лозою корову, чи інше, яка є далекуватою від того, що є насправді.

Зрештою, бачу людей, якіне мало люду образили безневинного, і нічого, живуть поживають, і дітиі внуки і все чітко. Щож, Бог чекає коли вродиться невинне немовля, щоби показати свою "силу" викручує їй руки і ноги? Не здається Вам це нонсенсом?

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення прочанка » 21 травня 2010, 21:32

Григоріанка - це не просто Служба за померлих. За молитва, 40 служб Божих власне за рід, рідних до того коліна, яке пам"ятаєте.

Як можна допомогти душам в Чистилищі?
http://www.promin-lubovi.narod.ru/publi ... b15st4.htm
Найціннішою допомогою для душі в Чистилищі є Служба Божа. Але треба не тільки замовити в церкві Службу Божу, але й взяти в ній участь, немов замість душі померлого. Особливо допомагає душам в Чистилищі «Григоріанська служба» - 40 Служб Божих підряд, 40 днів. Якщо Служба Божа жертвується за померлих, які вже сягнули спасіння, вони особливо радіють, бо ця Служба Божа допоможе їхнім братам в Чистилищі. Велике значення мають Служби Божі, вислухані в будні, а не лише в неділю і свята. Якби люди це розуміли, то церкви були б переповнені. Бо коли ми помираємо, вислухані нами Служби Божі, мають для нас більшу вартість від тих, які будуть жертвувати за нас наші рідні після нашої смерті.

Хресна Дорога

Хресна Дорога приносить душам в Чистилищі велику допомогу, якщо жертвуємо за них терпіння і смерть Ісуса, а також криваві сльози Його Матері Болісної. Після кожної стації треба додавати: «Ісусе Христе Розіп'ятий, змилуйся над нами і над душами в Чистилищі».

Важливими є також молитви до Божого Милосердя і до Найсвятіших Ісусових Ран. Кожна найкоротша молитва чи зітхання скорочує муки душі в Чистилищі
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення romanm » 21 травня 2010, 21:35

Велике значення мають Служби Божі, вислухані в будні, а не лише в неділю і свята. Якби люди це розуміли, то церкви були б переповнені. Бо коли ми помираємо, вислухані нами Служби Божі, мають для нас більшу вартість від тих, які будуть жертвувати за нас наші рідні після нашої смерті.




п. Прочанко, є т. зв. проповідницький стиль, де проповідники переборщують події, щоби донести до народу те, чи інше. Потім є великий вплив т.зв. народної віри. Відповідьте мені: яка різниця у вислуханні Літургії у будні і в неділю? Чому в будній день, більш важливо? ТОбто Літургія підстроюється під дні а не навпаки?

Молитися не Ви особисто, а разом з ЦЕРКВОЮ, яка молиться за своїх дітей. Бо не є так, що хтось має рідних - скоріше виходить з Чистилища, чим ті, хто немає нікого.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення прочанка » 21 травня 2010, 21:49

є такі поняття -до 7- чи 12-го коліна...
Молячись за рідних, ви робите добро не тільки для них, але й для себе. Чому -будні?
Бо й в будні теж правляться служби. Чому саме таке трактування, може отці підкажуть краще за мене.
Так, священики моляться із громадою за душі всіх - навіть за забуті, покинуті душі. Наш парох завжди наголошує, що можливо сьогоднішня служба допомогла б бодай би одній душі!. Нікого конкретно, але є поняття моєї пожертви. Сьогодні я присутня на Службі - сповідаюсь і причащаюсь в наміренні своїх рідних і я- жертую за них, а спільна молитва допомагає тим, хто це вже заслужив у Бога.

Не Бог карає людей, люди самі своїми безбожними вчинками тягнуть на свої голови кару... Чому ви вважаєте, що ті, що ніби добре живуть -щасливі? Чи щасливі їхні діти?
Хто рахує тих калік, інвалідів, наркоманів дітей можновладців? Те, що це широко не афішується - ще нічого не означає. Чи ви вважаєте, що наші керівники щасливі, вони спокійно сплять і бачать рожеві сни? Та вони трусяться за своє життя! Їсти бояться, вільно гуляти вулицями міста бояться, бо яйце на голову впаде чи вінком притовче. Ви їм заздрите?! Вони - нещасні люди, наділені владою, живуть нинішнім днем і трусяться над своєю шкурою, бо й жити страшно, а вмерти -ще страшніше, тому й живуть, як останній день - гребуть, ніби відкупляться від смерті. І діти їхні нещасні, і внуки. Все воно в житті - відносне. Може варто більше думати за душу? ВСІМ! І більше віддаватись на Божу волю, тоді й жити буде легше...
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення romanm » 21 травня 2010, 21:57

є такі поняття -до 7- чи 12-го коліна...

От і вся проблема, що ми тільки зациклюємося на одних віршах, а інші пропускаємо. Чиж ви забули поняття про: " Його милість на віки вічні"?

Молячись за рідних, ви робите добро не тільки для них, але й для себе. Чому -будні?
Бо й в будні теж правляться служби. Чому саме таке трактування, може отці підкажуть краще за мене.

Сумніваюся, що отці скажуть щось достойне. Не тому, що не знають, а тому, що такого немає. Літургія освячує кожен день.


Не Бог карає людей, люди самі своїми безбожними вчинками тягнуть на свої голови кару... Чому ви вважаєте, що ті, що ніби добре живуть -щасливі? Чи щасливі їхні діти?
Хто рахує тих калік, інвалідів, наркоманів дітей можновладців? Те, що це широко не афішується - ще нічого не означає. Чи ви вважаєте, що наші керівники щасливі, вони спокійно сплять і бачать рожеві сни? Та вони трусяться за своє життя! Їсти бояться, вільно гуляти вулицями міста бояться, бо яйце на голову впаде чи вінком притовче. Ви їм заздрите?! Вони - нещасні люди, наділені владою, живуть нинішнім днем і трусяться над своєю шкурою, бо й жити страшно, а вмерти -ще страшніше, тому й живуть, як останній день - гребуть, ніби відкупляться від смерті. І діти їхні нещасні, і внуки. Все воно в житті - відносне. Може варто більше думати за душу? ВСІМ! І більше віддаватись на Божу волю, тоді й жити буде легше...


Ця мова, шановна п. Прочанко, є мовою таких як ми. Простих і , дозвольте, бідних по відношенню до вищеописанних. От ми і шукаємо різні негаразди в їхніх сім ях. Чи може не наркоманяться в бідних сім ях. Чи може я нормально сплю, коли мене вигнали з копієчної роботи і я думаю як завтра нагодувати сім ю? Чи може я маю бути довольним бо ходжу 3 км. пішки щоби зекономити гроші на автобус? ( не про себе, але знаю людей). Нічого і нікого вони не трусяться. Діти їх, які живуть в Європах чи т.д., мучаться? хіба від того, яку тачку вибрати:) Трусився зі страху багатий суддя з Євангелія? Ага, ще й як.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення прочанка » 21 травня 2010, 22:17

romanm писав:
є такі поняття -до 7- чи 12-го коліна...

От і вся проблема, що ми тільки зациклюємося на одних віршах, а інші пропускаємо. Чиж ви забули поняття про: " Його милість на віки вічні"?

Молячись за рідних, ви робите добро не тільки для них, але й для себе. Чому -будні?
Бо й в будні теж правляться служби. Чому саме таке трактування, може отці підкажуть краще за мене.

Сумніваюся, що отці скажуть щось достойне. Не тому, що не знають, а тому, що такого немає. Літургія освячує кожен день.


Не Бог карає людей, люди самі своїми безбожними вчинками тягнуть на свої голови кару... Чому ви вважаєте, що ті, що ніби добре живуть -щасливі? Чи щасливі їхні діти?
Хто рахує тих калік, інвалідів, наркоманів дітей можновладців? Те, що це широко не афішується - ще нічого не означає. Чи ви вважаєте, що наші керівники щасливі, вони спокійно сплять і бачать рожеві сни? Та вони трусяться за своє життя! Їсти бояться, вільно гуляти вулицями міста бояться, бо яйце на голову впаде чи вінком притовче. Ви їм заздрите?! Вони - нещасні люди, наділені владою, живуть нинішнім днем і трусяться над своєю шкурою, бо й жити страшно, а вмерти -ще страшніше, тому й живуть, як останній день - гребуть, ніби відкупляться від смерті. І діти їхні нещасні, і внуки. Все воно в житті - відносне. Може варто більше думати за душу? ВСІМ! І більше віддаватись на Божу волю, тоді й жити буде легше...


Ця мова, шановна п. Прочанко, є мовою таких як ми. Простих і , дозвольте, бідних по відношенню до вищеописанних. От ми і шукаємо різні негаразди в їхніх сім ях. Чи може не наркоманяться в бідних сім ях. Чи може я нормально сплю, коли мене вигнали з копієчної роботи і я думаю як завтра нагодувати сім ю? Чи може я маю бути довольним бо ходжу 3 км. пішки щоби зекономити гроші на автобус? ( не про себе, але знаю людей). Нічого і нікого вони не трусяться. Трусився зі страху багатий суддя з Євангелія? Ага, ще й як.


Я не вважаю себе бідною :) тому, що мій чоловік - не олігарх. В житті були і падіння, і злети. Були шанси дертись на гору..., але по трупах, а таке нас не влаштовувало... Я не шукаю негараздів у житті інших, а всім бажаю добра, не заздрю, коли комусь краще ніж мені в даний час. Це - моє життя і мій вибір. Якщо я намагаюсь жити по-Божому, то мій шлях - тернистий, болючий, сповнений терпінь, випробувань, але в ньому є свої радощі й здобутки, є сльози і є щастя, а ще є - віра.
Колись мала роботу менш оплачувану, але ближче до дому, тому й ходила пішки, а тепер їду машиною, в другий кінець міста, працюю в центральному офісі з більшою платнею, але й трусять, мов грушу. З ностальгією згадую, як бігла пішки... :D
Тепер частіше задумуюсь, чи варто багато хотіти? Бо як отримаєш, то думаєш - і треба було мені того менінгіту?
В нашій країні нелегко жити, особливо, якщо чесний, не крадеш, не дуриш..., але, дякувати Богу, ніби з голоду ніхто не вмирає. Кожен крутиться як може, дає собі раду. Хіба лінтюх чи пияк...
А трусяться всі... повірте... Наш нинішній, декілька років тому, будучи у Львові боявся їсти у шикарному готелі по спецприготуванню... Їла лише охорона, йому ж особистий повар готує з продуктів, які й возять за ним. А ви кажете :D
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення romanm » 22 травня 2010, 09:33

Ну, якщо Страдч є , також для того щоби замолювати родинні гріхи, ну що ж. Хай буде так. Ієрархам видніше.
П.С. Звичайно життя в " золотій клітці" тяжке, от тільки НІХТО не хоче його залишити.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення o.Mykil » 22 травня 2010, 09:37

Було б добре, мабуть, спілкуватися більше по темі- про контент поданого сайту, загальні характеристики, чого бракує ще і т. д. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення прочанка » 22 травня 2010, 19:58

відгуки людей, які практикують прощі до Страдчу, схожі на диво, фантастику. Це не реклама, а реалії життя. Віра - велика сила, а Страдч - те місце, в якому можна віднайти віру і укріпити її.
Не бійтеся!

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення ієром. Діонисій » 23 травня 2010, 13:35

romanm писав:... такого поняття як "родове прокляття" в християнстві НЕМАЄ.

Таки немає.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення o.Mykil » 23 травня 2010, 14:39

ієром. Діонисій писав:
romanm писав:... такого поняття як "родове прокляття" в християнстві НЕМАЄ.

Таки немає.


Хіба що більше у стилі Гарафіни Маковій... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення Мaлuй » 23 травня 2010, 14:54

ієром. Діонисій писав:
romanm писав:... такого поняття як "родове прокляття" в християнстві НЕМАЄ.

Таки немає.

а як же з цим?
бо я Господь, Бог твій, Бог ревнивий, що
караю беззаконня батьків на дітях до
третього й четвертого покоління
тих, хто ненавидять мене

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: офіційна інтернет сторінка Страдч

Повідомлення ієром. Діонисій » 23 травня 2010, 15:13

"...караю беззаконня батьків на дітях до третього й четвертого покоління тих, хто ненавидять Мене, і творю милосердя до тисячного покоління тим, які люблять Мене і бережуть заповіді Мої".
Де тут мова про родове прокляття до 7-го, 12-го та ін. покоління? :Search:
Щось подібне вже було, здається з "нічийним" результатом :pardon: :
viewtopic.php?f=9&t=1743
viewtopic.php?f=8&t=1276&start=15


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей