Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Kirill
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 19 березня 2006, 17:48
Звідки: Russia

в Минске арестован католический священник

Повідомлення Kirill » 31 березня 2006, 13:18

В ночь с 23 по 24 марта в палаточном городке белорусской оппозиции на Октябрьской площади в центре Минска был задержан священник Андрей Сидорович, сообщает интернет-издание "Царква".

О. Андрей является католическим священников-биритуалом, он окормляет католиков Оршы - латинского и византийского обрядов. В лагере на Октябрьской площади священник фактически исполнял функции капелана.

О. Андрей был задержан вместе с другими участниками акции протеста и находится в Жодинском изоляторе. Судить его должны были 27 марта.
слава Богу за всё

IVAN
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 13 листопада 2006, 20:00

Повідомлення IVAN » 14 листопада 2006, 16:08

І ЩО ПРИСУДИЛИ?

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Зображення Христа у плейбої.

Повідомлення donatanvova » 15 липня 2010, 07:28

Новина яка дійсно шокувала ,що буде далі,доки це може продовжуватися?
Якою буде реакція церкви на таке неподобство?
Чи ми тихенько і мирно будемо відмовчуватись .
Ссилки не буде з морально-етичних причин. :Rose:
Володимир

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Зображення Христа у плейбої.

Повідомлення o.Mykil » 15 липня 2010, 07:45

На зло мовчати гріх, як знаємо. Це дійсно зневага не тільки Христа та підлаштування його під свої збочені уявлення, а всіх християн земної кулі. Мусульмани б не бавилися довго, якщо б щось подібне зробили з їх Мухамедом (пророком тільки, не Господом)... Треба протестувати проти цих безбожних замислів силою Божої істини, писати, відстоювати твердо свою християнську позицію в житті...

http://wwjd.ru/news/evangelical/portuga ... -s-hristom
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Re: Зображення Христа у плейбої.

Повідомлення donatanvova » 15 липня 2010, 07:56

Підтримую вас, повинні бути прийняті якійсь конкретні дії,щоби припинити потік бруду який льється на християнські цінності.
Ті хто стоїть за цим повинні відповісти за свій ганебний вчинок. :Rose:
Володимир

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зображення Христа у плейбої.

Повідомлення о.Олег » 15 липня 2010, 12:21

donatanvova писав: ...Якою буде реакція церкви на таке неподобство?...

злих книжок і часописів не читати.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 20 липня 2010, 22:39

Дощ писав:Це що жарти? Хто?


viewtopic.php?f=9&t=1891

Ні, анітрохи... Це все церковна історія, котру варто вчити!

Наприклад, часті атаки на папство у Христовій Церкві, що вставлено з волі Господа. Постійне вішання на католиків від декотрих відділених ярликів "папізму" всупереч Божому Слову найперше. Мова про сучасний агресивний псевдокатолицизм viewtopic.php?f=3&t=1881

Теж і тут можна довідатися про сучасні переслідування, мішанину істини з численними наклепами на фоні Вселенської Церкви, в контексті католицького священства також viewtopic.php?f=3&t=1757

"В американських медіа триває сезон полювання на католицьких священиків" http://www.credo-ua.org/2010/06/28261

Скільки католиків віддали своє життя за свою віру, стали мучениками, святими... Катакомби ще дотепер є у Римі, де розташований головний Апостольський Престіл. Щодо нашої УГКЦ, то можна згадати недавні часи буремного підпілля, переслідування безбожним радянським режимом, холодний Сибір, виснажливі голодування, довголітні каторги, знущання тощо... Це все так само має відношення до простору Католицької Церкви.

Довідуємося, наприклад, (а побідних прикладів ой як багато), що був такий Римський Папа як св. Фабіан, який керував Римською Церквою у 236-250-х роках. На цій посаді відзначався ревністю і розсудливістю; скориставшись перервою у переслідуваннях, організував церковну адміністрацію. Він був одним з перших мучеників, які загинули під час переслідувань християн за Деція. Був похований у катакомбах Калікста. Інший, Св. Севастіан, згідно з переказами, був римським офіцером. Як християнин утверджував своїх братів у вірі. Був убитий стрілами з лука близько 300 року під час переслідувань за імператора Діоклетіана. Його тіло поховали в катакомбах біля Віа Аппіа...

Відома з історії Вселенської Церкви Авіньйонська неволя: Авіньйон — місто на півдні Франції, яке з 1309 до 1377 р. (з перервою в 1367 — 1370 рр.) було резиденцією римських пап, що перебували там в залежності від французьких королів (так зване «Авіньйонське полонення пап»). З 1348 до 1791 р. було папським володінням. У кількох католицьких країнах владу авіньйонських пап не визнавали. Антипапи — під час папської схизми ворогуючі угруповання в самій католицькій церкві й короновані носії світської влади не визнавали якогось обраного папи і обирали свого. Пап-суперників називали антипапами. На початку XV ст. папський престол поділяли Григорій XII, осідок якого був у Римі, і Бенедикт ХНІ, резиденцією якого був Авіньйон. Вони провадили між собою запеклу боротьбу... А хто ж дав поштовх?..

Як відомо, навіть з початком XVIII ст. почали діяти на повну силу й набирати обертів різні напрями, що основувалися на філософії, котрі виявились украй ворожими нашій Христовій Католицькій Церкві Церкві, наприклад, масони в поху Просвітництва (хоча й зараз вони чинять свої темні далі проти Вселенської Церкви) зі своїм "ілюмінізмом". Масони не признавали іншої влади, крім тієї, яку вони собі встановили. Виступали проти християнства, Католицької Церкви і також проти існуючих тоді політичних установ, керуючись у філософії раціоналізмом. І хіба це не з області скритих чи явних переслідувань?

Бачимо численні старання певних осіб збудувати суспільство на антихристиянській, атеїстичній основі, спочатку в Англії, а вже потім у Франції та інших країнах. Саме від XVIII ст. такі письменники як Дені Дідро (енциклопедист), Фоєрбах та інші почали з великим ентузіазмом поширювати так званий теоретичний атеїзм, руйнуючи заодно поняття і культ Господа Бога у всьому приватному та публічному житті… Таким чином якраз і започаткувався період раціоналістичного іллюмінізму, епоха, категорично ворожа до Божого об’явлення, віри Церкви та її вічних цінностей…

Церковні люди і прихильники Церкви почали справедливо боронитися, та, на жаль, слабо й непереконливо. Цей нищівний, революційний дух повсякчасно зростав і міцнів, чим приготував у липні 1789 році вибух Французької революції. Через протиставлення науки релігії та абсолютизацію поняття освіти і техніки просвітителі зауважили, що християнське вчення (католицька доктрина) не витримує критики чистого розуму. Сарказмові почало підпадати все, що не вкладалося в рамки раціонального пояснення: догмат про триіпостасність Божества, первородний гріх, відкупительну місію Христа, вчення про рай і пекло, про майбутній Останній Суд, шанування святих, їхні реліквії, чудеса тощо. Просвітителі громили організацію Церкви, духовенство, нетерпимість і т. д.

У час понтифікату Вселенського Архиєрея Венедикта XIV (1740-1758) розпочалось переслідування єзуїтів, найперше у Португалії, а потім у Франції, Іспанії, Неаполі, Пармі й на Мальті. Отож, занепад релігійного виховання, окрім, інших причин, був пов’язаний із вигнанням ордену єзуїтів, починаючи з 1760 р., і з убогістю семінарійної освіти, обмеженої моралізмом. Після тернистого шляху, різних поневірянь єзуїти спромоглися в 1780 р. у Полоцьку (Білорусь) відкрити новіціят. А в 1814 р. понтифік Пій VII знову їх відновив.

Шарль-Луї де Монтеск’є (1689-1755), для прикладу, доводив відносну вартість релігії, стверджуючи, що християнство містить у собі зародки фанатизму та релігійних воєн. «Ніколи не було царства, в якому б відбувалося стільки чвар, як у Царстві Христа», − писав він у своїх видуманих «Перських листах» (1721), де різко висміював релігійні уявлення про чудеса, християнські догми. В іншому творі Монтеск’є «Дух законів» (1748) бачимо похвалу байдужості у релігійних справах, давнім релігіям протиставляється католицька. Цей твір, до слова, мав упродовж 22 місяців аж 22 видання – одне на місяць. У ньому є така думка: «Чи не прекрасна мета працювати для того, щоб залишити після себе людей щасливішими, ніж були ми…».

Борючись затято із Католицькою Церквою, Вольтер вигадав для себе чудне гасло «Роздушіть гадину». Дені Дідро (1713-1784), атеїст, який уважав релігію продуктом невігластва і страху людей, котрих дурить духовенство. Дідро, між іншим, заперечував історичність особи Ісуса Христа, висміював, як і його однодумці, християнські догмати, вимагав скасування церковної опіки над школою, вважаючи освіту засобом ліквідації релігії…

І це не все...

Ще можна прочитати собі на цю тему в таких хоча б посібниках:


1.Хома о. Іван, Нарис історії Вселенської Церкви, Львів, Стрім, 1995.
2.Бедуел Г., Історія Церкви, Львів, Свічадо, 2000.
3.Дейвіс Норман, Європа. Історія, Київ, «Основи», 2001.
4.Ісіченко Ігор, Загальна церковна історія, «Акта», 2001.
5.Всесвітня історія dtv –Atlas, Київ, «Знання-Прес», 2001.
6.Причепій Є. М., Черній А. М., Чекаль Л. А., Філософія, Київ, Академвидав, 2005.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Дощ
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 30 червня 2010, 20:06

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Дощ » 21 липня 2010, 09:42

То де Ви тут побачили переслідування, дам вам Біблійний зразок переслідування Євр.11:36 а інші дізнали наруги та рани, а також кайдани й в'язниці. 37 Камінням побиті бували, допитувані, перепилювані, умирали, зарубані мечем, тинялися в овечих та козячих шкурах, збідовані, засумовані, витерпілі.
Якщо виключити комуністичний режим, більше ніхто Вас не переслідував, а всю іншу епоху християнство переслідували і убивали Ви, дивіться реально у життя.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Olya » 21 липня 2010, 10:13

Дощ писав:
Якщо виключити комуністичний режим, більше ніхто Вас не переслідував, а всю іншу епоху християнство переслідували і убивали Ви, дивіться реально у життя.


Чому виключати комуністичний режим? Невже просто забути, бо Вам так вигідно! Апостоли також загинули мученицькою смертю, перші християни, які були гонимі і мучені....
А місіонери церкви - скільки їх погинуло, коли проповідували на інших континентах (між всякими язичними племенами, тубільцями) мученицькою смертю.

На теперішній час на мою думку немає такого переслідування (типу перепилювання, чи каменування), але переслідування є моральне, за допомогою засобів масової інформації, різного виду провокацій та наклепів. Ці переслідування страшні тим, що багато людей почувши неправду просто відрікаються від віри, не розібравшись з ситуацією... За допомогою технічного прогресу, коли винайшли всякі програми типу фотошоп... можна такі фото зробити від яких ніяк не зможуть вмитися і доказати, що неправда. Люди вірять і відбуваються розколи, від яких страждає Церква. Зараз страждає тіло Церкви, від відступництва, єресі, з появою різних сект та відступників.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення viter » 21 липня 2010, 10:14

Нас переслідували, переслідують і будуть переслідувати, бо так заповідав нам Христос. Але "ворота пекельні не подолають її" - так обіцяв нам Христос.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 21 липня 2010, 11:21

Дощ писав:То де Ви тут побачили переслідування, дам вам Біблійний зразок переслідування Євр.11:36 а інші дізнали наруги та рани, а також кайдани й в'язниці. 37 Камінням побиті бували, допитувані, перепилювані, умирали, зарубані мечем, тинялися в овечих та козячих шкурах, збідовані, засумовані, витерпілі.
Якщо виключити комуністичний режим, більше ніхто Вас не переслідував, а всю іншу епоху християнство переслідували і убивали Ви, дивіться реально у життя.

найперше хотів би уникнути проблеми, в яку, нажаль, майже завжди перетворюються подібні розмови: таврування звинуваченнями.
Надіюся, що Господь допоможе нам зрозуміти одне-одного. Вірю, що ми з Його поміччю здатні вести і дискусії по найбільш болючих темах. І допоможе нам заклик Бога до любові ближнього навіть, якщо думаємо, що це - ворог.
Щоб уможливити впровадження не лише на рівні слів, але й дії Заповідь люби, візьму на себе сміливість ствердити, що на рівні інтернетних дискусій любов до ближнього/ворога вимагає простої чесності.
Найперше, для чесного провадження теми нашої розмови (Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви), важливо порозумітися: теза про "Ви переслідували" просто таврує тих, кого Ви (MOD: попереджую дописувача Дощ) загально вписали у "Ви" і відводить від теми переслідувань католиків по всьому світу у часі його (світу) християнізації. Комунізм - це те, з чим Ви особисто напевно трішки знайомі. Але, окрім того, що переслідування християн набирають найрізноманітніших форм і "збідовані, засумовані, витерпілі" ми буваємо від наруг, які Апостол Народів не досвідчив, не думаю, що Ви маєте рацію, коли отак просто відкидаєте написане о.Микілом, і з повною відповідальністю заявляю Вам: від часу Медіолянського Едикту (313 р., якщо не помиляюся) аж до часів зауваженого Вами переслідування за комунізму не було століття, в якому б Христову Церкву не переслідували.
MOD: Пропоную всім поступово наповнювати цю тему фактами відповідно до топіку. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення vitalko » 21 липня 2010, 11:31

На теперішній час на мою думку немає такого переслідування (типу перепилювання, чи каменування),


Є і тепер, тільки інструменти інші. Мусульмани дотепер голови християнам відрізають, чи стріляють, вішають, та й каменують подекуди також. Інструменти для вбивства змінилися а суть та сама. Якщо час від часу заглянути на http://www.christusimperat.org/ то можна багато свідчень прочитати про те, що робиться в Єгипті, Іраку, Саудівській Аравії, Пакистані та інших мусульманських країнах а також Індії. Коли люди бояться на вулицю вийти бо навколишні мусульмани їх ненавидять, цькують, б"ють, гвалтують дітей, вбивають. І ніхто нічого не докаже, бо за законами шаріату все дозволено. Та й вбивства священиків ба навіть єпископів в Мексиці, Колумбії, Африці, Росії, навіть в "демократичних" США - не поодинокі, на жаль, випадки. А скільки гине місіонерів про яких мало хто знає. Переслідували, переслідують і будуть перслідувати навіть тими способами, про які пише апостол Павло, варто тільки поцікавитися. Вже мовчу про інформаційну війн по всьому світу... Тому шановинй Дощ не розказуйте тут байок а зайдіть краще в Гугл і з запитом "переслідування християн" і подивіться скільки інформації вам викине.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 21 липня 2010, 11:43

vitalko писав:
На теперішній час на мою думку немає такого переслідування (типу перепилювання, чи каменування),
Є і тепер...

а можете зробити таку розвідку і запропонувати нам тут деякі факти (не "чутки", а, наскільки це можливо, факти) з посиланнями на джерела, якими користуєтеся (наприклад: Сомалі, 2009: заклики страчувати католиків, розпинання католиків http://www.newsru.com/religy/25sep2009/army.html )? Якось в темі про мусульман я грішний робив щось подібного, а тут поки часу не дуже маю. Підключуся, як тільки зможу. Прохаю всіх дотримуватися теми. Якщо турбують протилежні (переслідування католиками) факти - прошу створити нову тему де також закликаю давати конкретні імена чи події.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення vitalko » 21 липня 2010, 11:54

а можете зробити таку розвідку і запропонувати нам тут деякі факти (не "чутки", а, наскільки це можливо, факти) з посиланнями на джерела, якими користуєтеся? Якось в темі про мусульман я грішний робив щось подібного, а тут поки часу не дуже маю. Підключуся, як тільки зможу. Прохаю всіх дотримуватися теми. Якщо турбують протилежні (переслідування католиками) факти - прошу створити нову тему де також закликаю давати конкретні імена чи події.


Пакистанські християни, звинувачені в богохульстві, вбиті в будівлі суду

Християнський пастор Рашид Еммануель і його брат Саджад були застрелені біля будівлі суду в пакистанському місті Фейсалабад, супроводжуючий їх конвоєр важко поранений.

Брати були арештовані на початку липня і звинувачувалися в богохульстві: вони нібито написали брошуру, що ображає пророка Магомета.

Брошура - за переконанням правозахисника Атіфа Джаміля Пагаана, підроблена - викликала лють у багатьох мусульман. Християнський квартал Варіс-Пура, передмістя Фейсалабада, був розграбований, на будинках і церквах розклеєні екстремістські плакати, натовп, що увірвався, вимагав смерті для братів Еммануелей. "Демонстранти викрикували слогани, розмахували зброєю і погрожували провчити християн. Вони кричали, що розправляться з братами, навіть якщо суд не засудить їх до смерті, і додавали, що заразом помстяться всій християнській спільноті", - розповів Пагаан, працівник фонду захисту релігійних меншин Пакистану.

Багато жителів кварталу Варіс-Пура розбіглися по сусідніх містах і селах. За словами католицького священика Паськаля Паулюса, настоятеля церкви Святого Розарію, християнська спільнота попросила захисту у влади. Торік хвиля гонінь понесла життя багатьох християн. Привід для гонінь був той же - звинувачення в богохульстві.

Пагаан підкреслив, що звинувачення, висунуті проти братів Еммануелей, були абсолютно необгрунтованими: "не наведено жодних доказів, не притягнені свідки". За словами правозахисника, брошура, що викликала таку лють у мусульман, була написана від руки і відксерена, копії поширювалися анонімно. Згідно пакистанського закону, богохульство може каратися стратою. На практиці смертні вироки в такого роду випадках не виносилися, проте правозахисники підкреслюють, що закон про богохульство заохочує ісламських екстремістів, і вимагають його відміни.


http://www.christusimperat.org/uk/node/30217

Нігерія: нові атаки ісламістів на християнські поселення в штаті Кадуна

3 липня озброєні люди у військовій формі застрелили 7 християн в Кізачі Даваї Чаваї, в штаті Кадуна. О 8.30 вечора вони оточили село і відкрили безладну стрілянину. Було вбито вихователя дитячого садочка і матір шістьох дітей. Ще 5 чоловік було доставлено в лікарню з кульовими пораненнями.

Наступного дня нападаючі, озброєні вогнепальною зброєю і мачете, атакували сусіднє селище Джаос, на кордоні з штатом Плато. У Джаосі також раніше вже були здійснені звірячі напади на християн (у березні цього року), внаслідок чого загинуло 520 чоловік, включаючи жінок і дітей.

«Release International» повідомляє, що в обох цих рейдах, швидше за все, брали участь бойовики з угрупування Фулані з штату Кадуна. Також повідомляється про бездіяльність властей: поліція за день до нападу покинула селище, нібито через те, що уряд не виплатив їм вчасно зарплату.

«Ми звернулися до президента Гудлака Джонатана і до його адміністрації з проханням, щоб поліція і військові прийняли заходи по забезпеченню захисту християнських спільнот від регулярних нападів», - говорять місцеві жителі.

Президент Джонатан родом з християнського півдня Нігерії, офіційно прийняв присягу в травні, після смерті Умара Ярадуа.

Штат Плато знаходиться в центрі країни між ісламською північчю і християнським півднем. Разом з міжрелігійними протиріччями, конфлікти між етнічними групами посилюються також племінними і політичними розбіжностями.

Штат Кадуна, на північ від Плато, також став центром конфлікту між християнами і мусульманами, який вибухнув в 2002 р. після того, як на закінчення конкурсу «Міс світу» в газеті нібито було опубліковано образу проти Мухаммада, що вмить викликало спалах насильства по відношенню до християн.

http://www.christusimperat.org/uk/node/29829


У Пакистані натовп мусульман вбив жінку-християнку і її чотирьох дітей

У пакистанському місті Джелам натовп мусульман вбив християнку і її чотирьох дітей. Злочин стався минулого місяця, проте, реакції на нього з боку місцевих властей до цих пір не послідувало: дуже великий страх перед місцевим лідером мусульман, повідомляє «The Christian Post».
Християнин Джамшед Масіх, співробітник поліції, був переведений з Гуйрату в Джелам (провінція Пенджаб) і оселився зі своєю сім'єю в одному з районів міста, населених переважно мусульманами, в орендованому будинку. Проте незабаром, сусід-мусульманин Алі Муртаза попередив Масіха, що місцеві мусульмани повідомили свого лідера Мулана Мафхуз Хана про новоселів і висловили свою незадоволеність «цими немусульманами» які «погано впливатимуть на їх дітей».

Стривожена сім'я звернулася до пастора місцевої Пресвітеріанської церкви Саліма Моллу, який порадив їм покинути будинок.

Алі Муртаза розповів, що вранці 21 червня, після того, як голова сім'ї пішов на роботу, стався конфлікт між продавцем в магазині і 11-річним сином Масіха, якого відправили за покупками і який по дорозі туди співав християнський гімн. Продавець, дізнавшись, що дитина є християнином, відмовився продавати йому товар, після чого засмучене хлоп'я пішло додому.

Незабаром до дверей будинку християн прийшли місцеві мусульмани на чолі зі своїм лідером, які звинуватили дитину в тому, що він нібито «вчинив блюзнірство проти Мухаммеда» і за це має бути покараний. Мати дитини зіслалася на вік хлопчика і сказала, що такого він зробити не міг.

Відповідь жінки, за словами Алі Муртази, розлютила Мулана Мафхуз Хана. Хтось з натовпу вдарив жінку чимось твердим по голові, після чого її разом з дітьми розлючений натовп почав бити, супроводжуючи свої дії криками і закликами до вбивства.

До приїзду поліції жінка і чотири дитини були вже мертві.

Коли Масіх в поліцейській дільниці спробував подати скаргу на Хана і зажадав порушення кримінальної справи за фактом вбивства сім'ї, йому в цьому відмовили, посилаючись на те, що Хан є дуже впливовою людиною.

Джамшед Масіх подав скаргу на ім'я властей штату Пенджаб, вимагаючи справедливості.

http://www.christusimperat.org/uk/node/29753


В Китаї убито священика і монахиню підпільної Католицької Церкви

5 липня в Китаї, в єпархії Нінгксія було убито священика і черницю, що належать до підпільної Католицької Церкви, повідомляє CWN із посиланням на AsiaNews.

Тіла священика Джоспеха Шулаї Занга, генерального вікарія єпархії Нінгксія, і черниці Марії Вей Янхуї, були знайдені у вівторок вранці, 6 липня, в калюжі крові. Обом завдали ударів ножем в груди, очевидно, після довгої боротьби.

Поліцейські поки нічого не можуть сказати про особу вбивці і мотиви його дій.

В Китаї довгий час одночасно діяли т.з. патріотична Католицька Церква, що не підкорялася Ватикану і лояльно ставилася до комуністичного режиму, і нелегальна (підпільна) Католицька Церква, яка визнавала авторитет Римського понтифіка. Останнім часом почався процес їх злиття: вже здійснено декілька єпископських хіротоній, які отримали схвалення китайських властей і, одночасно, санкцію Святого Престолу.

http://www.christusimperat.org/uk/node/29609

Та й взагалі таких подібних випадків дуже багато, просто пройдіть по лінку http://www.christusimperat.org/uk/taxon ... 233?page=1
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Дощ
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 30 червня 2010, 20:06

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Дощ » 21 липня 2010, 16:55

vitalko писав:Та й взагалі таких подібних випадків дуже багато, просто пройдіть по лінку http://www.christusimperat.org/uk/taxon ... 233?page=1

Дійсно є переслідування католиків, кожен бачить що робиться у його конфесії.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 21 липня 2010, 17:49

Дощ писав:Дійсно є переслідування католиків

і це ще ми не розглядали християнізацію Європи, Азії, Америк, Австралії.., Французьку революцію, Іспанію початку минулого століття... Ваша теза про припинення переслідування католиків після Константина, вибачте, абсурд. Надіюся розмова це покаже і Вам...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Дощ
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 30 червня 2010, 20:06

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Дощ » 21 липня 2010, 19:19

о.Олег писав:Ваша теза про припинення переслідування католиків після Константина, вибачте, абсурд. Надіюся розмова це покаже і Вам...

Для Вас абсурд, але факт є факт, після Константна Церква почала сама переслідувати,але усі тут мовчать. Я уже прочитав історію, то що тут нового я побачу, хіба Ви усе пригладите.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 21 липня 2010, 19:47

Дощ писав:
о.Олег писав:Ваша теза про припинення переслідування католиків після Константина, вибачте, абсурд. Надіюся розмова це покаже і Вам...

Для Вас абсурд, але факт є факт, після Константна Церква почала сама переслідувати,але усі тут мовчать. Я уже прочитав історію, то що тут нового я побачу, хіба Ви усе пригладите.

не зовсім Вас розумію: це ж Ви твердили трошки вище про те, що після Констянтина Церкву переслідували хіба комуністи? Абсурд (від лат. absurdus — не милозвучний — безглуздість, нісенітниця, те, що протирічить здоровому глузду людини) це і для мене, і для Вас, бо протирічить фактам (а фактів надзвичайно багато). Прошу дотримуватися теми і, якщо цікавить якийсь інший аспект/питання - відповідно до функціонування Форуму пошукайте і продовжуйте у темах, де подібне вже піднімається. Якщо ж потрібної теми не існує - ініціюйте свою. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 21 липня 2010, 21:16

Дощ писав:Дійсно є переслідування католиків, кожен бачить що робиться у його конфесії.


Слава Ісусу Христу! На жаль, якось виглядає не до кінця зрозуміло: скажіть нам у контексті цієї теми, з якої ви релігійної організації, невже з Церкви, яку заснував сам Господь Христос, яка бере початок ще з часів апостолів? Це перше. Друге- скільки у вас є мучеників за вашу віру, святих і т.д.? Просто, щоб було справедливіше. Дякую!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 21 липня 2010, 21:19

Дощ писав:То де Ви тут побачили переслідування, дам вам Біблійний зразок переслідування Євр.11:36 а інші дізнали наруги та рани, а також кайдани й в'язниці. 37 Камінням побиті бували, допитувані, перепилювані, умирали, зарубані мечем, тинялися в овечих та козячих шкурах, збідовані, засумовані, витерпілі.


Візьміть почитайте життя святих, зокрема католицьких, і побачите, скільки з них було піддано тортурам,як над ними знущалися і т. д. Прикладів дуже-дуже багато. Та й же живі ісповідники віри,які раніше каралися комуністичним режимом. Можуть безпосередньо теж розповісти, як є потреба.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 21 липня 2010, 22:02

o.Mykil писав:
Дощ писав:Дійсно є переслідування католиків, кожен бачить що робиться у його конфесії.


Слава Ісусу Христу! На жаль, якось виглядає не до кінця зрозуміло: скажіть нам у контексті цієї теми, з якої ви релігійної організації, невже з Церкви, яку заснував сам Господь Христос, яка бере початок ще з часів апостолів? Це перше. Друге- скільки у вас є мучеників за вашу віру, святих і т.д.? Просто, щоб було справедливіше. Дякую!

знайомство напевно є доречним для кожної теми, але стосовно другого - окрема тема. Якщо такі є - цікаво було б запізнатися і з цим. Лише, щоб не надто відходити від топіку. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 22 липня 2010, 02:36

Як відомо, теж наявні тепер скриті вороги в Католицькій Церкві, які вирішили нищити її зі середини, всіх виклинаючи, зокрема її офіційну ієрархію... Я про це viewtopic.php?t=1008
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення romanm » 22 липня 2010, 08:04

Дозволю собі зробити одну ВАЖЛИВУ ремарку: Шановне паньство, в еру інтернету,де можна побачити усіх і вся, а також, при знанні якоїсь мови, перед тим як писати , можливо все - таки вартує проштудіювати, хоча би поверхнево, аргумент?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 22 липня 2010, 08:06

romanm писав: можливо все - таки вартує проштудіювати, хоча би поверхнево, аргумент?


Тобто? Що конкретно?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 22 липня 2010, 08:26

o.Mykil писав:... життя святих, зокрема католицьких...

отче/інші: можете взятися перечислити сюди імена знаних Вам замучених після Медіолянського Едикту? Коротко (ім`я, як і від кого загинув). Буду пробувати також надсилати сюди таку інформацію. Поступово вималюється картина. Якщо потрібно (якщо набереться достатньо матеріалу) - опишемо і епоху, в якій подвизалися ті чи інші мученики за віру. Пробуємо?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 22 липня 2010, 08:35

romanm писав:Дозволю собі зробити одну ВАЖЛИВУ ремарку: Шановне паньство, в еру інтернету,де можна побачити усіх і вся, а також, при знанні якоїсь мови, перед тим як писати , можливо все - таки вартує проштудіювати, хоча би поверхнево, аргумент?

це варта і важливо, от лише не бачу змоги вимагати це від інших - хіба від себе грішного. А до інших просто стараюся терпеливо відноситися. Хоча повністю погоджуся: писати потрібно відповідально і дійсно - маємо можливість своє мислення звільнити від стеріотипів керуючись інформацією, яку перевірили на істинність; маємо можливість мислити на основі фактів, а не казок. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення romanm » 22 липня 2010, 10:10

о.Олег писав:це варта і важливо, от лише не бачу змоги вимагати це від інших


Ні, та я не вимагаю, я просто говорю, що було би добре, якби....

[quote= o.Mykil]

отче/інші: можете взятися перечислити сюди імена знаних Вам замучених після Медіолянського Едикту?


Отче, дозвольте свою думку, не знаю чи вартує, ці речі можна спокійно знайти, якщо хто хоче, а вивішувати сюди "простині" тексту.... хто йогобуде читати?

Щодо Медіолянського едикту:
Маймо на увазі, що цей едикт, не значить вступ в союз з "Богом сильнішим" ,або підстосування під потреби імперіїХристиянської релігії. Адже свобода дарована усім і язичництво перестає бути офіційною релігією імперії.
Дольше, Церква(Християнство) якраз і починало свою найтяжчу боротьбу проти держав, щоби не стати інструментом ріжного роду імператорів. Але звичайно, 313 рік для християн надзвичайно радісний.

Тобто: говорити, що після цього, держава і Церква йшли руку в руку і винищували не угодних їм.... я би так цього категорично не заявляв.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9705
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 22 липня 2010, 13:26

romanm писав:Отче, дозвольте свою думку, не знаю чи вартує, ці речі можна спокійно знайти, якщо хто хоче, а вивішувати сюди "простині" тексту.... хто йогобуде читати?..

виходжу зтого, що бачу. А бачу постійно повторювані абсурдні штампи і це для мене грішного означає, що багато людей просто не хочуть взяти на себе труд шукати і сміливість думати. Проте - і до таких обманутих крикунами людей бачу обов'язок проповідувати, тому не бачу іншого виходу як неголослівність, оперування фактами.
Гарно сьогодні у читанні Апостола на Літургії говорить святий Павло про потребу застосування розуму у Церкві. Застосовуймо. Я також проти вивішування "простинь текстів", тому і прошу подавати особу і коротке резюме житія. Якщо можна - після цього подаваймо посилання на літературу/автора, звідки почерпнули.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 23 липня 2010, 05:56

о.Олег писав:
o.Mykil писав:... життя святих, зокрема католицьких...

отче/інші: можете взятися перечислити сюди імена знаних Вам замучених після Медіолянського Едикту? Коротко (ім`я, як і від кого загинув). Буду пробувати також надсилати сюди таку інформацію. Поступово вималюється картина. Якщо потрібно (якщо набереться достатньо матеріалу) - опишемо і епоху, в якій подвизалися ті чи інші мученики за віру. Пробуємо?


Ідея дійсно добра сама в собі і потрібна в Церкві теж, проте, на жаль, на це треба немало часу. Можу взяти "Життя святих" у 4-ьох томах о. Андрія Труха, ЧСВВ чи інші джерела,вибрати коротку важливу інформацію, але хіба потім, бо тепер багато науки...

У принципі декотрі речі стосовно теми і вже в нас частково на форумі. Наприклад, про священномученка Йосафата viewtopic.php?f=9&t=703

Чи тут http://www.ugkk.de/52.html

http://www.yosaphat.org/ukrholy
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення прочанка » 23 липня 2010, 21:24

http://www.truechristianity.info/ua/boo ... .php#_ftn1

Синод єпископів УГКЦ постановив доповнити церковний ка­лендар нашої Церкви "святом в честь пам'яти християнського подвигу Пратулинських мучеників". Поминати Пратулинських му­чеників вирішено 10 січня (за григоріянським стилем — 23 січня)

Пратулинські мученики
Нашу Українську Греко-Католицьку Церкву часто називають "Церквою мучеників". Разом з тим, якщо поглянути на наш літур­гійний календар, то серед канонізованих Церквою синів і дочок побачимо в ньому лише кілька постатей — насамперед святого священномученика Йосафата, мученика за справу святої Єдности, потім цілу когорту блаженних мучеників і преподобних, які остан­нім часом випромінюють світло своєї святости на наші землі.

...полягли холодного зимового ранку 1874 року в мало кому відомому українському селі на Підляшші тринадцять Христових героїв — поважні старці Дани­ло Кармаш (Кармашук), Пилип Герилюк (Кирилюк, Курилюк), Костянтин Бойко (Бойчук), Ігнатій Франчук, Костянтин Лукашук, статечні господарі Вартоломій Осип'юк та Максим Гаврилюк, спов­нені життєвих сил Вікентій Левонюк та Іван (Андреюк) і зовсім юні Микита Грицюк, Лука Бойко, Онуфрій Василюк (Томашук) і Михайло Ваврищук. І хоча такими, здається, далекими і чужими є для нас, християн III тисячоліття, ці зовсім незнані нам люди, що стали жертвою спрямованого проти Української Греко-Католицької Церкви свавілля російського "православного" самодержця, їх рішу­чість та стійкість у вірі в останню смертну хвилину не може сьогодні не зачіпати якихось найпотаємніших струн і нашого хрис­тиянського серця, тож з усім людом молитовно взиваємо до них: "... благаємо вас... заступайтесь і моліться за нас, і випросіть нам непохитність у святій католицькій вірі та ревність у спасінні душ наших, а також душ нашої родини, знайомих, нашого народу та усіх безсмертних душ. Вчиніть, щоби в усьому нашому народі настала єдність у святій вірі; щоби усі стали дітьми одної Христової Церкви; щоби ми все глибше і краще пізнавали правди святої католицької віри;
Не бійтеся!


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей