Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Нетерпимість до християнських переконань

Повідомлення vitalko » 23 березня 2011, 12:41

viter писав:Слів нема. Це просто жах. Мабуть комуняки були не далекі від істини, називаючи захід загниваючим.


Так, тільки вони також не бачили, що самі гниють...

Ну що ж, ненавидів світ Христа 2000 років тому ненавидить і тепер. Форма змінюється а суть та сама. Брехню називають правдою, а на правду плюють. Біда в тому що, досить того, що в тій брехні і захлинуться, як в смердючому болоті, ще й інших з собою потягнуть...
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Нетерпимість до християнських переконань

Повідомлення andrey s. » 23 березня 2011, 14:41

Та в тому то біда,що інших потягнуть,і я не виключаю що вони це розуміють.
Це дуже сумно.
Але ми повинні акцентувати на неприйнятті(засудженні) гріха,а не грішної людини.І бажано це підкреслювати.Доречі з самою грішною людиною ніхто не заставляє дружити,але як мінімум хочаб не засуджувати її як людину,а хто здатен полюбити в справжньому сенсі-той молодець.Хоч людині без Бога полюбити грішника(відсупників від Божого вчення) просто неможливо.
А якщо розважити трохи глибше,то ми Християни винні в цьому.Винні в всіх тих випадках відступництва,єресей,і т.д.Винне не саме вчення Христа,а винні ми люди які є грішними і недосконалими.Бо часто по історії початком відступництва був гріх того хто був Християнином,і байдуже з тої чи іншої сторони.
З цього випливає що це і моя вина також,бо я Християнин.І мушу відповідати за хріхи всіх Християн.
Таке прийняття мені помагає згладити ту ненависть до людей які ширять гріх, яка часом находить,бо деколи є кричущі випадки Деколи хочеться просто "відірвати голову",звичайно такого я не зроблю.Но таке бажання,така думка,а точніше відчуття,зовсім не приносить користі моїй душі.Але коли вдається втриматись від такої думки,побороти її,то користь очевидна.(уточню,,Вислів"відірвати голову" і слово ненависть в цьому випадку синоніми :) )
Але таке прийняття мене і зобовязує до чогось,і скажу чесно до багатьох речей.Писати про обовязки Християнина які з цього випливають нестану,буде оффтоп.
Просто стараюсь щоб в тих обовязках християнина було менше ненависті до людини,особливо до "дуже грішної" людини.Хоча хто зна,можливо та "дуже грішна" людина є набагато блищою до Бога ніж я.
Просто підмітив з історії,що часто люди не приймають Христа як спасителя,бо бояться нас Християн.А коли не приймають,то часто стають відкритими ворогами.Це як захистна реакція.Але гріх породжує гріх,і кінця цьому небуде.Тільки любов переможе гріх.По іншому бути неможе.
Але п.Вітер правильно підмітив,нічого нового не відбувається.А Христос і не казав що Його як спасителя приймуть всі,просто підмітив що відповідати перед Богом буде кожен.Тим що Він себе пожертвував за нас,Бог дав йому право судити нас.Його жертва була досконала,тож який буде суд??
Коли ми з Богом,то все буде добре.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Нетерпимість до християнських переконань

Повідомлення viter » 23 березня 2011, 15:36

andrey s. писав:Але п.Вітер правильно підмітив...

Перепрошую, але це не я підмітив а vitalko.

andrey s. писав:А якщо розважити трохи глибше,то ми Християни винні в цьому.Винні в всіх тих випадках відступництва,єресей,і т.д.

Якась доля правди в цьому є, але прошу без фанатизму, бо так ще будемо казати, що ми винні у відступництві диявола.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Нетерпимість до християнських переконань

Повідомлення andrivovk » 23 березня 2011, 18:46

То виходить що Християни не мають права усиновлювати, а геям - можна. :o Якщо " християнські переконання щодо сексуальної етики можуть бути несприятливими для дітей", то звідси прямо випливає, що й саме Християнство "може бути несприятливим для дітей".Колись читав в одному пророцтві, що "коли світ перетвориться на пекло, а монастирі на - світ, то тоді настане кінець".Може час настав? :evil:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: Нетерпимість до християнських переконань

Повідомлення alexoise » 25 березня 2011, 13:18

Да о чем здесь говорить,двойная политика,усыновлять детей запрещают,а вот парад геев и лесбиянок в Иерусалиме Святом Городе! разрешают.Где же искать справедливости?
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Нетерпимість до християнських переконань

Повідомлення прочанка » 25 березня 2011, 19:23

мала сьогодні неочікувану"приємність" поспілкуватись із... язичником, як виявилось... Аж в календар подивилась, чи часом не потрапила в минуле. Молодий чоловік, який вповні користає благами сучасного світу і його досягненнями, живе глибокою сивою давниною. Навіть Силенко задніх пасе.
Нині, виявляється- благовіщення- день народження перунки( це ніби дружина перуна, ніколи такої не чула). а 17 березня було воскресіння і мороза кисилем напували, правда, він в тому участі не брав, бо не фанатик... :shock:
Яке там християнство...
Просто страшно стає... це епідемія, гірша від свинного грипу чи СНіДу. Ніби людина здорова з вигляду, а всередині щось таке коїться... Сектанти, старовіри, рідновіри... :(
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 31 березня 2011, 05:27

В Індії напали на католицького священика

У середу, 30 березня, в індійському штаті Мадх’я-Прадеш троє молодиків посеред ночі ввірвалися до будинку католицького священика і жорстоко побили його.

Отець Себастьян Кайпарамбіл є також директором школи. Він розповів, що нападники ввірвалися через вікно до його будинку о 2:30 год. ночі, зайшли до його спальні і вимагали шкільні документи. Отець попросив їх прийти до нього на наступний день до школи, однак у відповідь на це один з молодиків вдарив його по голові ручкою від лопати.

«Я почав втікати, але нападники, всі віком близько 20-ти років, доганяли мене, б’ючи і копаючи» - розповідає отець Себастьян, котрий зараз перебуває в лікарні у важкому стані. «Після того, вони забрали два мобільні телефони і 70 000 рупій (1 555 доларів США) готівки та втекли».

Після нападу отцеві вдалось додзвонитись до сестер-монахинь, котрі доставили його до лікарні, що знаходиться на відстані 70 км. від його дому.

Лікарі кажуть, що стан священика не загрожує його життю. В єпархії повідомляють, що поінформували поліцію, котра розпочала розслідування.

За матеріалами ucanews.com

http://catholicnews.org.ua/v-indiyi-nap ... nika#point
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 31 березня 2011, 06:41


У Пакистані було скоєно напад на католицьку церкву


Сім озброєних чоловіків 28 березня ввечері, скориставшись відсутністю охорони, почали громити католицьку церкву св. Фоми, що у пакистанському окрузі міста Ва, розташованому у декількох десятках кілометрів від Ісламабаду.
Нападники, якими ймовірно є радикально налаштовані мусульмани, проникли на територію храму через боковий вхід, розбили камінням вікна і світильники. Бандитська група спробувала вибити вхідні двері і влаштувати пожежу. Охоронець, що повернувся на місце служби, встиг викликати поліцію. Злочинцям вдалося втекти, а поліція, яка прибула на місце злочину, відразу ж почала розслідування.

http://www.credo-ua.org/2011/03/42934
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Нетерпимість до християнських переконань

Повідомлення Тарас_ » 02 квітня 2011, 09:22

Не варто сподіватись що християнство само поширюватиметься по світі. Воно не є привабливими для багатьох. Його потрібно просувати - священники мають проповідувати, доносити думки до людей. Цього немає з боку християнського світу на рівні з різними "модними" розвагами заточеними під релігію та сектантами. Ідеї останніх поширюються на все та витісняють християнство. Не треба тут плутати з старомодністю чи ще чимось подібним. Просто не видно боротьби християнства за своє.

Справжні християни політики не допустили б всякої жидівської маячні про рівність людей з серйозним статевим відхиленням від природи з нормальними, снідиків, туберкульозників. Мас-медія, яке переважно в руках євреїв без зайвого сумніву популяризує гей-культури, сектантів - про них новин більше ніж про події християнського світу. Релігійна картина в основних світових ЗМІ на сьогодні складається з педофілітичних скандалів навколо католицьких священників від яких наче постраждали тисячі, гей паради, зокрема останній про відзначення 10-річчя одностатевих шлюбів в Голандії(Нідерланди) та демонстрація беззахисності християн - засудження на смерть жінки за християнське вірування в Пакистані. Це при тому що колиска технічної цивілізації вважається християнською - зброю та гроші пакистанці отримують від християнського світу. І в них, до речі, є ядерна зброя.

В Середньовічні часи Церква вирішувала подібні проблеми перебуванням при владі. Багаті землі Єпископів з численними кріпаками або десятинна повинність дозволяли на рівних говорити з дворянами і мати грошовий вплив. Політично забезпечені Хрестові походи вирішували "пакистанські проблеми", а інквізиція - питання поширення сектанства і відходу від християнської віри.

Сьогодні середньовічні способи визнано неправильними - неможливо виправдати муки людей від інквізиторів. Церква при владі перетворювалась як і сама влада - добрі королі ставали сліпими і їх наміри вели в пекло руками двора. Подібно й землі та десятина перестали бути інструментом добра, а лиш збагачення. Зявились кальвіністи, протестанти...

Як вирішувати питання сьогодні які колись Церквою поборювались за допомогою Хрестових походів і інквізицією? Важке питання. Західна Україна і наша Греко-Католицька Церква немає світового впливу, західні українці не мають навіть своєї власної державності до влади в які теоретично мали б попадати справді християни, а не компромісні християни. А "Аделаджі" то сунуть на Західну Україну і не думають почекати.

Вірний
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 06 липня 2011, 11:30

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Вірний » 08 липня 2011, 21:26

Тепер церква не є переслідуваною. Значить, неправдива?
Наскільки мені відомо, переслідують сьогодні монахинь контемплятивного монастиря, який створив Анджей Шептицький. Я бачив в Інтернеті відео на католицькому сайті. http://gloria.tv/?media=173010

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення ShMariam » 08 липня 2011, 21:38

Вірний писав:Тепер церква не є переслідуваною. Значить, неправдива?
Наскільки мені відомо, переслідують сьогодні монахинь контемплятивного монастиря, який створив Анджей Шептицький. Я бачив в Інтернеті відео на католицькому сайті. http://gloria.tv/?media=173010

Про це вже не раз говорили. Ці монахині вже, на жаль, не належать до Католицької Церкви, отже в цій темі це офтоп. Детальніше: viewtopic.php?f=22&t=971&p=35117#p35117
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 09 липня 2011, 07:35

Вірний писав:Тепер церква не є переслідуваною. Значить, неправдива?
Наскільки мені відомо, переслідують сьогодні монахинь контемплятивного монастиря, який створив Анджей Шептицький. Я бачив в Інтернеті відео на католицькому сайті. http://gloria.tv/?media=173010

є переслідувана і, думаю, навіть згадане Вами - наслідок переслідування Католицької Церкви в сучасному світі: ворожі сили створили догналівців і, звівши тих сестер, працюють над розбиванням УГКЦ... :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 09 липня 2011, 09:42

о.Олег писав:є переслідувана і, думаю, навіть згадане Вами - наслідок переслідування Католицької Церкви в сучасному світі: ворожі сили створили догналівців і, звівши тих сестер, працюють над розбиванням УГКЦ... :(
З повагою, о.Олег


Повністю погоджуюся :good: Який сенс розділяти те, що не міцне? Та тільки і буде для "когось" користь від розколу Церкви, що вже витримала не одне випробовування і приносить Добрі плоди і не розкидається наліво і направо ярликами типу "секта" ,"неканонічні", а навпаки, шукає точок діткнення і обєднання. Псевдособор 1946 р. провела не церква, а напевне ті самі, хто "посіяв" кукіль посеред міцного Чину Святого Василія Великого :( .
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrey s. » 10 липня 2011, 16:09

Georgij писав:
Повністю погоджуюся :good: Який сенс розділяти те, що не міцне? Та тільки і буде для "когось" користь від розколу Церкви, що вже витримала не одне випробовування і приносить Добрі плоди і не розкидається наліво і направо ярликами типу "секта" ,"неканонічні", а навпаки, шукає точок діткнення...

Я це саме подумав,коли перебував вперше на Літургії в Прав.Храмі(причина цього була).
Тобто коли вийшов звідти,подумав:
Що у того "когось"(тут в сенсі лукавого) немає ніяких шансів виступати проти Господа,як тільки намагатись розколоти Церкву Христову по частинках і розвіяти по вітру,щоб той порох зароджував насіння гордині і непослуху("мудрості" і "праведності") у вірних.(давав спокусу)
І мене справді тішить намагання Католицької Цкркви,щоб це подолати.І дуже радує підтримка УКГЦ на цих теренах.
І дуже сумно,коли ГР. Католики ведуть себе агресивно,в цьому намірі.(типа,Я Католик,а ти....)
Це вважаю спокусою,з якою треба боротись.(бо воно таке невинне,те Я,Я,Я,що ми його перестаєм помічати,і воно нас зводить,стає перешкодою)
Заповідь Любові,ще ніхто не відміняв.
І звичайно,переслідування цієї заповіді буде завжди,в тій чи іншій формі.(форма переслідування змінюється,а суть та сама..вбити її в нас в середині)
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 11 липня 2011, 17:28

Слава Ісусу Христу!

А вам не дводилося часом читати книжку(не памятаю видавництво, здається київське?) "Митрополит Андрей Шептицький у матеріалах КДБ ?" Які ресурси і скільки часу та натхнення витрачало "невсипуще око" на те, щоб пильно "знати", що в нас і як? Мені здається, що тепер матеріалу щодо нас побільше, і як маріонетковими ниточками можна такого насмикати :shock: .... Ще з 90х років деякі села, де дві парафії, перебувають у стані "непрощення"... Хоча stop! -ворота пекельні Церкву не здолають!Амінь. :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrey s. » 12 липня 2011, 00:03

Georgij писав:Слава Ісусу Христу!

А вам не дводилося часом читати книжку(не памятаю видавництво, здається київське?) "Митрополит Андрей Шептицький у матеріалах КДБ ?" Які ресурси і скільки часу та натхнення витрачало "невсипуще око" на те, щоб пильно "знати", що в нас і як? Мені здається, що тепер матеріалу щодо нас побільше, і як маріонетковими ниточками можна такого насмикати :shock: .... Ще з 90х років деякі села, де дві парафії, перебувають у стані "непрощення"... Хоча stop! -ворота пекельні Церкву не здолають!Амінь. :)

Ні,я цю книгу не читав,але памятаю читав одну статтю,і там про це йшлося.
А те "око" вже не має таких "шнурочків",як раніше,та і "ока" вже того нема,думаю зараз воно інше.Але думаю мати хотять,і якось привязують в інший спосіб,щоб смикати.
Їх вже не бояться.Це вже досконаліший рівень "очного яблука" :) ,і підозрюю,що воно хитре,зараза :) .
А з "не здолають", то Амінь.Навіть,Алилуя. :roll:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Вірний
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 06 липня 2011, 11:30

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Вірний » 15 липня 2011, 19:29

о.Олег писав:
Вірний писав:Тепер церква не є переслідуваною. Значить, неправдива?
Наскільки мені відомо, переслідують сьогодні монахинь контемплятивного монастиря, який створив Анджей Шептицький. Я бачив в Інтернеті відео на католицькому сайті. http://gloria.tv/?media=173010

є переслідувана і, думаю, навіть згадане Вами - наслідок переслідування Католицької Церкви в сучасному світі: ворожі сили створили догналівців і, звівши тих сестер, працюють над розбиванням УГКЦ... :(
З повагою, о.Олег

Хто створив тих, кого Ви називаєте "догналівцями", тут відповідь одна: на все воля Божа. Чи Ви не вірите, може, що усе, що відбувається, є промислом Божим? А сестри не є зведеними - вони правовірні греко-католички. Не побоюся сказати, що контемплятивний монастир у Брюховичах - взірець монашества в Україні. Назвіть ще один монастир з таким рівнем духовності та абсолютною відсутністю плинності у монастирі.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення ShMariam » 15 липня 2011, 19:35

Перепрошую, але це тут офтоп. Відповідаю у відповідній темі
Якщо Ви можете думати самостійно, почитайте про Асиж (нічого такого там не було, це ж і ваші духовні отці раніше писали) і про особливості перекладу з французької "єресей" Гузара. Чи боїтеся похитнутися у вірі? :) У вірі в те, що і Л. Гузар, і блаженний Іван Павло ІІ - великі грішники?
Востаннє редагувалось 15 липня 2011, 22:05 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення romanm » 15 липня 2011, 21:30

Хто створив тих, кого Ви називаєте "догналівцями", тут відповідь одна: на все воля Божа. Чи Ви не вірите, може, що усе, що відбувається, є промислом Божим? А сестри не є зведеними - вони правовірні греко-католички. Не побоюся сказати, що контемплятивний монастир у Брюховичах - взірець монашества в Україні. Назвіть ще один монастир з таким рівнем духовності та абсолютною відсутністю плинності у монастирі.

Я не вірю, особисто, що ВСЕ є промислом Божим. Особливо гріх.
Правовірні.... брєд повний.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 15 липня 2011, 21:36

Вірний писав:... Чи Ви не вірите, може, що усе, що відбувається, є промислом Божим?..

Бог дав людині свободу вибору і не все, нажаль, робить людина по Його Святій волі: недавня різанина на Балканах, Голокост, Голодомор... Задумайтеся, прошу пана, про що говорите. Відділення і розбрат... Відколи і єресі, пошматоване Тіло Господа Нашого Ісуса Христа... Від Арія до догналівців... Як би Вам не хотілось себе чи сестер відбілити "відсутністю плинності" чи "рівнем духовності" і оправдатися "промислом Божим" - є воля людська до влади і, у звязку з тим, що її догналітам не дали - нищення Христової Церкви, зведення брюховицьких сестер, творення нової схизматичної рани на Його Тілі...
так розумію - Ви проповідник цієї схизми, що появляється і появляється тут (чи, можливо, ще один) на Форумі і площадкою для проповіді зла цей Форум не є. Мені грішному дуже шкода за Вашу руйнівну діяльність і Вам, нажаль, бан
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 15 липня 2011, 21:39

Вірний писав:[монастир у Брюховичах - взірець монашества в Україні. Назвіть ще один монастир з таким рівнем духовності та абсолютною відсутністю плинності у монастирі.


Монашество-це взірець послуху??????

Знання побожності-це знання ПОКОРИ і КРОТОСТІ(Св.Василій Великий)

А не:-МІЛІЦІЯ :shock: МІЛІЦІЯ :shock:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrey s. » 15 липня 2011, 22:11

А я,ще маю надію,що ті дівчатка(вони вже не монахині) задумаються.І якщо навіть одна з тих 29 задумається над своїми вчинками,то це дуже добре.
Вилучення з чину,це не тільки покарання,а й турбота як за нас,так і за них.Можливо,всетаки Страх Божий розбудиться,поки їх не відлучили від Церкви.
А за кожну загубленну душу,буде отвіт,в цьому не сумнівайтесь.
Про що думають ті "білочки",навіть не знаю.На що сподіваються.
Треба надіятись і по можливості молитись,щоб тих 29 овечок не згинули.Сьогодні у них більше шансів,ніж завтра,і так далі.
А там де непослух,треба тікати,це перший вірний знак.Надіюсь,що дівчатка задумаються.Сестрами,скоріше за все,вже не будуть,но не будуть відлучені від Тіла Христового.Думаю,що Церква, ще надіється на те,що ті 29 членів вилікуються.Радий,що відтинати не спішать.(Хоч вилучення з чину,це перший крок до ...)
І вірю,що зробить це,коли буде на це потреба,з турботи за здорові члени.
Але,чи здорові члени хотять мати справу з хворими???
Вірю,що за тих 29 моляться постійно,ті хто не заразився від тих "білочок"(Підгорецьких),і покликаний до цього.(інші сестри Вссил.)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 15 липня 2011, 22:22

Вірний писав: Не побоюся сказати, що контемплятивний монастир у Брюховичах - взірець монашества в Україні. Назвіть ще один монастир з таким рівнем духовності та абсолютною відсутністю плинності у монастирі.


Від "контемплятивного" монастиря хіба що назва лишилася. Смішно таке писати. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 15 липня 2011, 22:28

Ніхто не цікавився, чому група Догнала не прижилася в Чехії? Напевне О.Діонізій вичерпно б пояснив...

Вчора вперше спілкувався з дівчиною, що їздить ди тих людей-одне слово:Фурія :crazy: , някого вам "в мирі вийдім :( "
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 28 липня 2011, 07:51

o.Mykil писав:Від "контемплятивного" монастиря хіба що назва лишилася. Смішно таке писати. %)

Як сказав мій добрий знайомий: "Доконтемплятимпувалися....."
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrey s. » 28 липня 2011, 19:53

Georgij писав:
o.Mykil писав:Від "контемплятивного" монастиря хіба що назва лишилася. Смішно таке писати. %)

Як сказав мій добрий знайомий: "Доконтемплятимпувалися....."

:) :pardon:
Georgij писав:...

Вчора вперше спілкувався з дівчиною, що їздить ди тих людей-одне слово:Фурія :crazy: , някого вам "в мирі вийдім :( "

Я звісно не знаю,про кого Ви,але я знаю таких Фурій :D(які,не їздять в підгірці) ,що від них і "білочки"(підгорецькі) би потікали,а можливо і покаялись :) у всьому,і ще плюс,взяли обіт мовчання на все життя,як покуту :) .
А якщо серйозно,то люди які туди їздять,справді якісь агресивні,якщо знають,що розмовляють з вірними.І мене це в принципі не дивує.
Мені трохи сумно,коли вірні є агресивними,по відношенні до них.(насправді,коли вони отримують таку нашу реакцію,то отримають бажане.Тому,коли є негатив від цього спілкування,злість,то потрібно вжити заходів.Чи молитва,чи згадати цю злість на сповіді).
Але,ніц не вдієш,ми не досконалі.
Я якось,спілкувався з двома хлопцями(10-15хв.).Був дуже чемним(справді),аж чемним через неможу,бо трішки нагліли,в мою сторону.Я вже по своїй малодушності,тільки чекав поводу,щоб в око дати,бо справді,як причипились.
Але я втримався(мене спасло,що місце це,було монастирем,і це якось тримало в рамках).Вони багато говорили.(я майже нічого не слухав,бо мені фіолетово,так з чемності стояв і типу слухав,чув окремі фрази,но суті так і не зрозумів).
Но вже йдучи,я якось мимоволі сказав,що помолюсь за них.(хоч в душі такої потреби не відчував).
Реакція була ОГо-ГО. Вже і повід був,(дати в око,або хочаб сказати що думаю,без цензури),але мені якось лячно стало.(мусів молитись,хоч і не хотів,а мусів,бо сказав це,і не один день.Маю вечером намірення,за тих ким журюсь,і згадував їх)
Я таке подібне,вже не вперше спостирігаю.Я не можу зрозуміти,чому такі слова(я помолюсь за тебе,вас) викликають таку реакцію.(підозри маю,але писати їх не стану).
Просто поспостерігайте,коли буде нагода.Правда є нюанс.Якщо з початку розмови,Ви будете знати,що в кінці так скажите,то це зовсім інше.
Це не має бути сплановано,ну незнаю, як ще пояснити,як серце підскаже.Нічого не плануйте,все по ходу.
І коли це казати в слух з негативом в душі,теж не є добре,краще взагалі змовчати.
А фурії є і чоловічого роду.(мушу так написати,бо жінки нас каменують :D )
От після цього всього,ще кажуть, що їх переслідують,типа справжню Церкву мають переслідувати.
Будьмо сильними,не піддаваймося спокусі...щоб цим Бога прославити.
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrivovk » 02 серпня 2011, 23:02

Тижневий огляд: Переслідування християн (18- 24 липня) http://catholicnews.org.ua/tizhnevii-og ... pnya#point
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 02 серпня 2011, 23:35

19 липня з'явилось повідомлення, що в Ірландії планується ввести закон, за яким священикам грозить ув’язнення до п’яти років, якщо вони не будуть порушувати Тайну Сповіді і не повідомляти про деталі злочинів зловживання неповнолітніми від порушників, які ті скажуть на Сповіді. Група ірландських католицьких священиків виступає проти вказівок уряду країни.
І це в Ірландії !!!:shock: :shock: :shock:
Але слава Богу, якщо ще ті порушники йдуть до сповіді , одне, що тішить, в цій новині.... :(
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrey s. » 03 серпня 2011, 00:28

Georgij писав:
19 липня з'явилось повідомлення, що в Ірландії планується ввести закон, за яким священикам грозить ув’язнення до п’яти років, якщо вони не будуть порушувати Тайну Сповіді і не повідомляти про деталі злочинів зловживання неповнолітніми від порушників, які ті скажуть на Сповіді. Група ірландських католицьких священиків виступає проти вказівок уряду країни.
І це в Ірландії !!!:shock: :shock: :shock:
Але слава Богу, якщо ще ті порушники йдуть до сповіді , одне, що тішить, в цій новині.... :(

Та тут треба читати між рядків,це все прості провокації,а хто їх розповсюджує,сам не знає що робить.Зрозумійте,ніяким чином не є можливим контрулювати священника на сповіді(державою)...це все окозамилювання.Їм головне, щоб ця чутка розійшлась(доречі джерело походження цього,не вказано),і це не на священників буде мати вплив,а на вірних.Повірте,багато хто не йде до сповіді через такі чутки,мовляв священники все патякають кому треба...А така новина тільки закріпить їхні сумніви...Ціль проста,,,відвести від Церкви Христової як омога більше душ,бо знають "поци",що в Церкві є спасіння нашим душам.
Дякую...
....
Ага..і ще одне...Я помітив,що ті журналісти,явно часто путають,для чого,а верніше для кого пишуть.Це не жовта преса,а Богословскі видання.
Ніхто не помічав,що часто просто висмоктують якусь сенсацію з нічого..Щоб гарно і трагічно звучало.."Церкву Христову переслідують" ууууу,жах..
І так часто люди хотять бути переслідуваними.... :( ,і роблять все для цього...
(часто таке помічав,що далеко не значить,що завжди...)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 03 серпня 2011, 00:37

Ну це з "Католицького Оглядача" :oops: .... Воно дійсно, деколи може тре і між рядків, але між рядків так і виходить, що світ- поганський, збочений, одним словом-світ, а християнство- треба гнати, дискредитувати, очорнити, спровокувати, розділити, політизувати, зрештою підкорити на службу того ж таки світу, і їм то сі троха вдає :(
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей