Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrey s. » 03 серпня 2011, 01:13

Georgij писав:Ну це з "Католицького Оглядача" :oops: .... Воно дійсно, деколи може тре і між рядків, але між рядків так і виходить, що світ- поганський, збочений, одним словом-світ, а християнство- треба гнати, дискредитувати, очорнити, спровокувати, розділити, політизувати, зрештою підкорити на службу того ж таки світу, і їм то сі троха вдає :(

Та ні,не здається,і вони справді є(гоніння).Просто часто роблять гоніння,де його в принципі нема...Так,для більшого трагізму...(а гоніння є,і часто в дуже різних і навіть підступних формах.І навіть не думаю,на скільки це є великим,і хто гонить..СТРАШНО МЕНІ,,,а Ісус що,хіба не про це навчав,попереджував. :Search: )
Доречі,щось я в тій статті не помітив заклику молитовної підтримки,шо до тих кого гонять...(а..так,, це само-собою ясно,типу про це і балакати не потрібно,ітак всі моляться в цьому намірі.)..А посмакувати думками,щоб комусь голови повідривати(особливо мусульманам),для захисту Християнства,то ого-го.(хоч,ті хто смакують,голови відривати не підуть,віру захищати...так,багно в ступі помішати,забризгати ним всіх навкруги, і тішитись думкою про виконаний обовязок Християнина захистника)
Часто так це бачу....і ду-у-у-же хочу помилятися...
А багно-це літературне слово???(пробачте якщо ні :oops: )
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення viter » 03 серпня 2011, 07:58

andrey s. писав:Та тут треба читати між рядків,це все прості провокації,а хто їх розповсюджує,сам не знає що робить.Зрозумійте,ніяким чином не є можливим контрулювати священника на сповіді(державою)...це все окозамилювання.Їм головне, щоб ця чутка розійшлась(доречі джерело походження цього,не вказано),і це не на священників буде мати вплив,а на вірних.Повірте,багато хто не йде до сповіді через такі чутки,мовляв священники все патякають кому треба...А така новина тільки закріпить їхні сумніви...

Між рядків можна прочитати і позитив. В чому я його бачу? А в тому, що в великій мірі протестантсько-атеїстичному Заходу нагадується, що є в Христовій Церкві св. Тайна Сповіді і яка важлива вона, бо священики протестують проти того поганського закону і, якщо він і буде прийнятий, то будуть священики, які радше підуть в тюрму, ніж порушать таємницю Сповіді (ніколи не бракувало, не бракує і не буде бракувати в Церкві добрих священиків). Отже все це тільки збільшить авторитет Католицької Церкви.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 03 серпня 2011, 08:05

andrey s. писав:Доречі,щось я в тій статті не помітив заклику молитовної підтримки,шо до тих кого гонять...(а..так,, це само-собою ясно,типу про це і балакати не потрібно,ітак всі моляться в цьому намірі.)..А посмакувати думками,щоб комусь голови повідривати(особливо мусульманам),для захисту Християнства,то ого-го.(хоч,ті хто смакують,голови відривати не підуть,віру захищати...так,багно в ступі помішати,забризгати ним всіх навкруги, і тішитись думкою про виконаний обовязок Християнина захистника)
Часто так це бачу....і ду-у-у-же хочу помилятися...
А багно-це літературне слово???(пробачте якщо ні :oops: )
Дякую..

Стаття- це взагалі підсумки....Та й не по-християнськи голови зривати... :oops: Не думаю, що метою є таке "сіяння паніки" , напр. протестанти теж мотають на вус і висвітлюють різні події, навіть в Україні, повязані з неприйняттям їх як Церкви... Мені здається, що це якось навпаки стверджує якраз у тому, що Христос таке передрікав і люди відчують себе членами Церкви, справжньої, яка терпить, яку переслідують... Я наприклад сильно утвердився, коли багато взна про історію підпілля УГКЦ, та й все інш. повязане з нашою історією.Дякую...
А "багно" я не вчений, але слово саме найлітературніше з найлітературніших :D
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrivovk » 03 серпня 2011, 22:41

andrey s. писав:Та тут треба читати між рядків,це все прості провокації,а хто їх розповсюджує,сам не знає що робить.Зрозумійте,ніяким чином не є можливим контрулювати священника на сповіді(державою)...це все окозамилювання.

Ви дійсно так думаєте?Так можна спеціально підіслати до священика провокатора.Та ще й із диктофоном.Не проблема. :( Як гадаєте?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 03 серпня 2011, 23:20

andrivovk писав:
andrey s. писав:Та тут треба читати між рядків,це все прості провокації,а хто їх розповсюджує,сам не знає що робить.Зрозумійте,ніяким чином не є можливим контрулювати священника на сповіді(державою)...це все окозамилювання.

Ви дійсно так думаєте?Так можна спеціально підіслати до священика провокатора.Та ще й із диктофоном.Не проблема. :( Як гадаєте?

Я думаю, коли хочеш влучити в корову , щоб їй було боляче, каменюка завжди знайдеться.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrey s. » 04 серпня 2011, 17:31

viter писав:Між рядків можна прочитати і позитив. .......

Та звичайно,він там є,і саме таке написання вже про це свідчить.Це просто одна з граней,я балакав не про те.Позитив нам не зашкодить..тому я за нього не писав,і там ще є крім цього....
Georgij писав:Стаття- це взагалі підсумки....Та й не по-християнськи голови зривати... :oops: Не думаю, що метою є таке "сіяння паніки" ,

Тут не потрібно "відривання голови" :) ,сприймати буквально.(я думаю Ви це зрозуміли,це для тих,хто міг невірно зрозуміти).А наслідки таких статей,часто видні.(почитайте тему про мусульманство..Починають всякі невиспані Коран палити,а люди їх підтримувати.Це як приклад,для розуміння).І я про негативні наслідки для душ і для лиця Церкви..Просто ми люди є слабкими,перепудженними,і боязкими..І наша реакція на це,не завжди відповідає тому Єталону,який наслідуєм...Зрозумійте,,я згадав тільки окремий момент(між рядків :) ),і звісно він не єдиний,є і інші як негативні,так і позитивні...Просто ми люди падкі на негатив..і часто хочимо відповідати так само,як до нас діють.(це природньо).Но коли нема дії до нас,а її просто уявляють чи роздмухують окремий випадок,який до Церкви немає ніякого відношення(тупо панальна битовуха),а це переносять в ранг переслідування і гоніння... :shock:
andrivovk писав:Ви дійсно так думаєте?Так можна спеціально підіслати до священика провокатора.Та ще й із диктофоном.Не проблема. :( Як гадаєте?

Знаєте,це все дуже наївно,і вправовому полі не є реальним,тобто це не страшно..А от для скандала підійде,щоб побалакати було про що....і тут це проти Церкви,і головне,проти людей які хотять стати її частиною,або слабких,які ще не сформувались,як члени Церкви...Якщо зпаплюжити Тайну Покаяння,то рухне все,і це вже буде не Церква,а цирк,і не вірні,а циркачі...Як казав один отець:Все що стає перепоною до Тайни Покаяння(від себе добавлю,робить перепони),то від :evil:.
.....................................................
Доречі,я так вклинився в це,що цілих 30хв.,шукав в "неті" якусь інфу про Ірландію і це...Маю поганий інтернет(ще гірший ніж був до того,тобто вже згадую свій перший як добрий :) ),і це дуже важко зробити...
Одним словом ніц не знайшов..Хтось може дати посилання на цю інфу,чи справді в Ірландії уряд хоче таке ввести такий закон(чи ще щось в цьому дусі),чи це просто плітки Ірланскі,які ми роздмухали...Мені просто не віриться,що це є реальним,як там пише...
Хто може,,,поможіть :D ,переконайте мене у зворотньому...
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrivovk » 04 серпня 2011, 22:45

Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 16 серпня 2011, 07:51

Воно й нічого дивного в тому, що українська держава виступає в ролі такого собі антихриста місцевого масштабу, нема.http://catholicnews.org.ua/religiina-po ... yinu#point
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення Georgij » 25 серпня 2011, 17:37

Прояв дискримінації стосовно греко-католиків в Одесі
http://catholicnews.org.ua/proyav-diskr ... desi#point
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 01 вересня 2011, 21:04

Держсекретареві Ватикану погрожують смертю http://catholicnews.org.ua/derzhsekreta ... rtyu#point

Італійська мафія намагається залякати священиків http://catholicnews.org.ua/italiiska-ma ... ikiv#point
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення kvantum » 08 вересня 2011, 12:30

o.Mykil писав:Держсекретареві Ватикану погрожують смертю http://catholicnews.org.ua/derzhsekreta ... rtyu#point

Італійська мафія намагається залякати священиків http://catholicnews.org.ua/italiiska-ma ... ikiv#point

будь-ласка не перебільшуйте...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 08 вересня 2011, 12:39

kvantum писав:
o.Mykil писав:Держсекретареві Ватикану погрожують смертю http://catholicnews.org.ua/derzhsekreta ... rtyu#point

Італійська мафія намагається залякати священиків http://catholicnews.org.ua/italiiska-ma ... ikiv#point

будь-ласка не перебільшуйте...

Ви так пишите через те, що вважаєте "такого не може бути", чи у зв'язку з тим, що Вам відомі факти, які заперечують описане? Обгрунтуйте, якщо можна
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення kvantum » 08 вересня 2011, 12:52

о.Олег писав:
kvantum писав:
o.Mykil писав:Держсекретареві Ватикану погрожують смертю http://catholicnews.org.ua/derzhsekreta ... rtyu#point

Італійська мафія намагається залякати священиків http://catholicnews.org.ua/italiiska-ma ... ikiv#point

будь-ласка не перебільшуйте...

Ви так пишите через те, що вважаєте "такого не може бути", чи у зв'язку з тим, що Вам відомі факти, які заперечують описане? Обгрунтуйте, якщо можна
З повагою, о.Олег

Я пишу про те, що реального переслідування Церкви чи їхніх діячів не має, це прояв нахабства і розвинутого криміналітету... а щоб свідомо створив організацію, яка буде вести переслідування, сумнівіваюся.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 08 вересня 2011, 13:11

kvantum писав:...Я пишу про те, що реального переслідування Церкви чи їхніх діячів не має, це прояв нахабства і розвинутого криміналітету... а щоб свідомо створив організацію, яка буде вести переслідування, сумнівіваюся.

з того що бачу я грішний - без сумніву така організація бути створеною може (що було і було в історії - напримір недавній комуністичній). Близькою до такого утвору нині вважаю ЄС
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення kvantum » 08 вересня 2011, 13:29

о.Олег писав:
kvantum писав:...Я пишу про те, що реального переслідування Церкви чи їхніх діячів не має, це прояв нахабства і розвинутого криміналітету... а щоб свідомо створив організацію, яка буде вести переслідування, сумнівіваюся.

з того що бачу я грішний - без сумніву така організація бути створеною може (що було і було в історії - напримір недавній комуністичній). Близькою до такого утвору нині вважаю ЄС
З повагою, о.Олег

В СРСР загалом була розгорнута атеїстична пропоганда, проти всі вірувань і конфесій, а не конткретно проти католицької Церкви, а ЄС Вам чим не догодив, тим що в окремих місцях (школах, забороняє вивішувати хрести, святкувати Різдво)...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 08 вересня 2011, 14:02

kvantum писав:...В СРСР загалом була розгорнута атеїстична пропоганда, проти всі вірувань і конфесій, а не конткретно проти католицької Церкви...

та ну - РПЦ діяла, а УГКЦ переслідувана і винищувана. Розумію. що не лише ми, але про лише і не говорить наша тема
kvantum писав:...а ЄС Вам чим не догодив, тим що в окремих місцях (школах, забороняє вивішувати хрести, святкувати Різдво)...

о якби ж то... Це довга історія - нехай накидують дописувачі претензії до законодавства і реалій життя ЄС (знову ж - не лише про переслідування католиків йдеться, але ми беремо саме цей аспект у висвітлені теми)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 13 вересня 2011, 21:05

Колумбія: шосте вбивство священика за 2011 рік http://catholicnews.org.ua/kolumbiya-sh ... -rik#point
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrivovk » 16 вересня 2011, 20:54

На сесії ОБСЄ говорять про християнофобію http://www.credo-ua.org/2011/09/50818
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 17 вересня 2011, 01:00

kvantum писав:будь-ласка не перебільшуйте...


Ви до кого? Новини з католицькиого сайту. Думаю, ви не знайомі з тими подіями взагалі.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrey s. » 17 вересня 2011, 16:51

o.Mykil писав:
kvantum писав:будь-ласка не перебільшуйте...


Ви до кого? Новини з католицькиого сайту. Думаю, ви не знайомі з тими подіями взагалі.

Я можу припустити, що дописувач мав на увазі у цьому словосполученні( "не перебільшуйте"), вираз; Не драматизуйте.
Тобто я так вважаю, і підозрюю, що дописувач це мав на увазі.(хоч звісно знати не можу :pardon: )
Ну погрожують там комусь, і що з того. Можна подумати це вперше, чи взагалі такого ніколи не було.
Були часи, що не просто погрожували, а просто вбивали чи ще щось таке. А як Ви думали, звідки в Церкві скільки Мучеників за Віру.
Це всетаки Церква Христова, яку завжди будуть переслідувати неприємності такого роду. Ми ніц не вдієм, це все має бути. Але ми знаємо обітницю Христову, і це все було передбачено і нам виявленно.
Покладемо надію на Бога, все буде згідно Його Волі. Хто дійсно клопочеться цим, раджу помолитись, це саме більше, що можна вдіяти читачам цієї статті.
А ще крім того, хочу нагадати, що у Ватикані є служба безпеки, яка знає свою роботу, доречі до якої вони покликані.
Так що думаю, що автори трохи драматизують, хоч звісно я не сумніваюсь у правдивості викладенних фактів. :roll:
Хоч потреби це виявляти загалу нажаль не розумію.
Що доброго цим зроблять???????????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення прочанка » 17 вересня 2011, 17:34

Що говорити, коли московський патріарх, який ніби то приїхав благословити вірян, відкрито когось анафемі віддає, закликає до "русского мира", погрожує "отступникам"- єретикам, до яких належить на його думку УГКЦ і УПЦ КП. Чого дивитись на чужий світ, коли маємо теж саме на своїй землі?
Почаїв чи Лавра, та туди навіть їхати не варто - закаменують. Наші люди приїжджають пригнічені, ображені і скривджені з тих "святих" місць.
Не бійтеся!

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення luksander » 17 вересня 2011, 20:39

andrey s. писав:
o.Mykil писав:
kvantum писав:будь-ласка не перебільшуйте...


Ви до кого? Новини з католицькиого сайту. Думаю, ви не знайомі з тими подіями взагалі.

...
Ми ніц не вдієм, це все має бути. ...
раджу помолитись, це саме більше, що можна вдіяти читачам цієї статті....

Що доброго цим зроблять???????????


Ситуація не драматична, ситуація – трагічна… ні, не для переслідуваної Католицької церкви, - ситуація трагічна для світу, який її переслідує…
І якщо УГКЦ не переслідують, то це мало б насторожувати… Чи в Україні немає кому переслідувати Правду?... мало б насторожувати…
П.С. пане Андрій, так ми нічого не можемо зробити, чи таки можемо? Адже радите молитися? :)
А що доброго? Як приклад для наслідування священника (я про ту статтю)
П.С. А перебільшення дописувачеві побачилось в відстоюванні звичайними нашими сучасниками зовсім не популярних нині цінностей? Дійсно, не бачивши такого ні навкруг себе, ні в собі – в таке важко повірити… а можливо, всетаки, варто придивитися уважніше?... :oops:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrey s. » 18 вересня 2011, 15:00

luksander писав:П.С. пане Андрій, так ми нічого не можемо зробити, чи таки можемо? Адже радите молитися? :)
А що доброго? Як приклад для наслідування священника (я про ту статтю)
П.С. А перебільшення дописувачеві побачилось в відстоюванні звичайними нашими сучасниками зовсім не популярних нині цінностей? Дійсно, не бачивши такого ні навкруг себе, ні в собі – в таке важко повірити… а можливо, всетаки, варто придивитися уважніше?... :oops:

Так, придивлятись потрібно. Буде сумно, но ніц не вдієш.
Але я висловився суто за це:
Держсекретареві Ватикану погрожують смертю http://catholicnews.org.ua/derzhsekreta ... rtyu#point

Італійська мафія намагається залякати священиків http://catholicnews.org.ua/italiiska-ma ... ikiv#point
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrivovk » 30 вересня 2011, 19:57

Кожні 5 хвилин у світі вбивають за віру християнина http://www.credo-ua.org/2011/09/51628
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 08 жовтня 2011, 07:45

У Нігерії викрали священика http://catholicnews.org.ua/u-nigeriyi-v ... nika#point
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 12 жовтня 2011, 00:12

У столиці Кенії вбили католицького священика http://catholicnews.org.ua/u-stolitsi-k ... nika#point
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 21 жовтня 2011, 02:29


Вбито католицького захисника прав людини
http://www.credo-ua.org/2011/10/52651
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення o.Mykil » 25 жовтня 2011, 18:14

В Індії вандали напали на католицькі школи http://catholicnews.org.ua/v-indiyi-van ... koli#point
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення andrey s. » 26 жовтня 2011, 12:30

тільки но подумав, і це думка образна.
Уявіть який жах, ніхто і ніколи і ніяким чином не переслідує Церкву, чи священників. Все тіп-топ, все йде на ура, і все таке...
Жаааахх. Бо це був би крах всього, і якщо так, то постало би питання, а чи в тій я Церкві.
:pardon:
Переслідують, палять, вбивають...ну то що з того, Господь подбає про душі, які зазнали це, і упокоїть Їх в уготованому місці.
Я можу тішитись за Них. Ця втіха не несе в собі радість за ситуацію чи за смерть самих убієнних.
Ні, я про інше. І звичайно не про якись розпач чи ненависть до тих, які стали тому причиною. І зроблю все, щоб та ненависть не посилилася в мою душу, ненависть до тих, хто гонить і вбиває за Христа.(це якщо Він був причиною, а не людина, яку вбили чи ще щось таке. Що є різним.)
Звичайно молитва не зашкодить, а навіть повинні змагати до того. Ну хочаб молитовна думка, яка торкнеться того чи тих, про яких читаємо.
Читав про священника(не памятаю конфесійної приналежності, це не суть) з Іспанії, так він був замішаний в котробанді чогось там, і його банально вбили бо не виконав чогось з обіцяного, за що взяв передоплату. Вбивць піймали і все стало явним.
Звичайно перед тим, ЗМІ розтрубили про релігійну підставу, яка послужила вбивству. Про нетерпимість, про переслідування, про самопожертву і невинних жертв цього. Звичайно Мусульман приплели, як і водиться.

От таке то.
Так що не всі священники яких вбивають, терплять за віру. Потрібно це розуміти.
Тому, щоб не помилитися, потрібно одинаково відноситись до того, до всіх загинувших слуг Господніх, і не тільки слуг, а і вірних. Жаль, що так сталось, і надія на Господа, Він точно знає, що і як. Милості Його до всіх убієнних і прощення їх гріхів і прогрішеннь.
І не виділяйте це в катигорію якусь окрему. Потрібно думати за живих, і не робити з того щось окреме і страшнюче, надаючи цьому релегійний зміст.(я про цю інфу у контексті назви теми)
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Колишні та теперішні переслідування Католицької Церкви

Повідомлення прочанка » 31 жовтня 2011, 12:47

Найбільш дискримінованою релігійною спільнотою у світі залишаються християни – експерт


У третині держав світу, де живе 70% населення планети, релігійні свободи громадян брутально порушуються. Йдеться про такі найбільш густонаселені країни, як Китай, Індія, Іран, Пакистан, Індонезія та інші.


Про це заявив президент Української Асоціації релігійної свободи Віктор Єленський на прес-конференції в Укрінформі на тему: «Релігійна свобода в Україні й світі на початку нового десятиліття», повідомляє Інститут релігійної свободи.

Найзліснішими ж порушниками релігійної свободи є уряди Північної Кореї, М’янми, Судану, Еритреї, Туркменистану, Саудівської Аравії, Ірану. Найбільш дискримінованою релігійною спільнотою і далі є християни, зазначалося на прес-конференції (відео).
Щодо країн пострадянського простору, то тут стан релігійної свободи, вибореної на хвилі подолання тоталітаризму, погіршився. "Одразу декілька країн пострадянського простору прийняли закони і нормативні акти, які зменшували релігійну свободу і вивищували одну із церков", – сказав президент УАРС.
Водночас, додав Віктор Єленський, уряди низки країн ЄС – Італії, Португалії, Бельгії, Люксембургу та інших – продовжили практику поширення пільг, які стосувалися традиційних Церков, на нетрадиційні для цих країн конфесії. Так сталося і в Швеції, де лютеранська Церква відмовилася від свого державного статусу. Від державного статусу планує відмовитися і Церква Норвегії.

Президент УАРС зауважив, що великий вплив на стан релігійної свободи впродовж останнього 10-ліття справили протистояння ісламського світу решті населення і хвиля релігійного терору, що розійшлася світом після атаки на ВТЦ у Нью-Йорку і на Пентагон 11 вересня 2001 року.

"Звичайно, не всі терористичні акти впродовж 10-ліття були здійснені мусульманами, але факт, що більшість їх були вчинені в ім’я ісламу і велика їх кількість – до 800 випадків – були актами суїциду, вчиненого в ім’я релігії. Ця тенденція дуже сильно змінила світ, наші уявлення про безпеку і про релігійні свободи, які, здавалося, вже ніхто не може зупинити", – зауважив Віктор Єленський.

Він нагадав: “Західна Європа стала чинити спротив мусульманській присутності, яка впродовж 10-ліття стрімко зростала, зокрема, кількість мечетей тут збільшилась до 9 тисяч. Цей спротив виявився, зокрема, у забороні на носіння у Франції хіджабу і паранджі, у відмові від будівництва мінаретів у Швейцарії та найбільшої мечеті на континенті, яка мала відкритися до Олімпійських ігор 2012 року, – в Англії”.

Насамкінець експерт зазначив: “Упродовж цього десятиліття християнська община світу і мусульманська умма розвивалися приблизно однаковими темпами. За цей час з’явилося ще понад 200 млн християн і 230-240 млн мусульман”.
Не бійтеся!


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей