Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

Повідомлення о.Олег » 01 травня 2011, 17:50

Вітаю всіх з новим Блаженним. Іван-Павло ІІ був Папою Римським 27 років - відійшов у Вічність 2005-го року і, мабуть, більшість з нас формувалися як християни, росли під його впливом.
Спробуймо поговорити про особу Івана-Павла ІІ в нашому житті
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

Повідомлення andrey s. » 01 травня 2011, 19:49

о.Олег писав:Вітаю всіх з новим Блаженним. Іван-Павло ІІ був Папою Римським 27 років - відійшов у Вічність 2005-го року і, мабуть, більшість з нас формувалися як християни, росли під його впливом.
Спробуймо поговорити про особу Івана-Павла ІІ в нашому житті
З повагою, о.Олег

УРА,,,УРА,,,УРА :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

Повідомлення о.Олег » 01 травня 2011, 20:45

andrey s. писав:
о.Олег писав:Вітаю всіх з новим Блаженним. Іван-Павло ІІ був Папою Римським 27 років - відійшов у Вічність 2005-го року і, мабуть, більшість з нас формувалися як християни, росли під його впливом.
Спробуймо поговорити про особу Івана-Павла ІІ в нашому житті
З повагою, о.Олег

УРА,,,УРА,,,УРА :Rose:

тут трошки не про це :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

Повідомлення andrey s. » 01 травня 2011, 20:55

о.Олег писав:
andrey s. писав:
о.Олег писав:Вітаю всіх з новим Блаженним. Іван-Павло ІІ був Папою Римським 27 років - відійшов у Вічність 2005-го року і, мабуть, більшість з нас формувалися як християни, росли під його впливом.
Спробуймо поговорити про особу Івана-Павла ІІ в нашому житті
З повагою, о.Олег

УРА,,,УРА,,,УРА :Rose:

тут трошки не про це :)
З повагою, о.Олег

А я побачив таке.Мене також трохи дивували похорони монахів,тобто чому вони не плачуть,а навіть деколи тішаться.
Тут дуже схожа ситуація.
Просто ніяке зерно поки не помре плоду не дасть.І я дуже радий що маєм перші Його плоди.Просто при житті було видно, що Він живе не даревно.
І повірте не відчуваю вини в цьому.
Ну хіба Ви пояснете про що йдеться.Я не виключаю, що Вас зрозумів не вірно.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

Повідомлення andrey s. » 01 травня 2011, 21:16

Скажу більше,,я дуже радий що виріс при Ньому.Тобто я звернув увагу на Нього коли був дуже далеко від Церкви.А ще перед цим начитався всякої дурні про Пап,думаю всі розуміють про що я.
Але,,але не дивлячись на це,споглядаючи за ним,,я розумів що це не є правдою.Тобто ясно відчував намір тих, хто таке пише.
Погодьтесь,,,як можна назвати себе вірним Церкві,якщо сумніваєшся в ЇЇ Проводі.
Взагалі Його заслуга в будуванні мене є,і тупо це заперечувати.
Тобто на Його беззаперечному авторитеті багато чого заклалось.Просто ви не знаєте мене як я ,того вам важко надати цим словам значення,як роблю це я.
Я скільки антиХристиянської літератури прочитав,і щоб якось урівноважити це,мені прийдеться ще до-о-овго читати Християнську.
Тобто я кажу за ті сумніви,засуд,зневагу,заздрість,зверхність,і т. п.,яке я сам запихав в себе.А Він це помножив на "0",просто своїм Богопосвяченним життям.
І нехай мені хтось скаже що це маячня,,,я навіть на відповідь натиску на клавіатуру не потрачу.(от так :) ).
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення ljubomyr_ps » 02 травня 2011, 08:05

Був особисто на чотирьох Богослужіннях Блаженного Івана-Павла ІІ в т.ч. і в Польщі. Незабутні враження. це справді свята людина, яка надихає на добро...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення andrivovk » 03 травня 2011, 17:37

Треба буде собі купити образок. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення andrivovk » 03 травня 2011, 18:11

Йоан Павло ІІ проголошений блаженним http://www.credo-ua.org/2011/05/44412
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

Повідомлення andrivovk » 20 травня 2011, 16:37

о.Олег писав:Вітаю всіх з новим Блаженним. Іван-Павло ІІ був Папою Римським 27 років - відійшов у Вічність 2005-го року і, мабуть, більшість з нас формувалися як християни, росли під його впливом.
Спробуймо поговорити про особу Івана-Павла ІІ в нашому житті
З повагою, о.Олег


Це перший беатифікований святий, якого я бачив на власні очі. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

Повідомлення о.Олег » 05 червня 2011, 19:53

Блаженний Іване-Павле, святителю Христової Церкви! В часі свого земного життя Ти віддав себе у цілковиту посвяту Пресвятій Богородиці. Її материнське заступництво та молитва були для Тебе поміччю та розрадою, а в скрутну хвилину хоронили Твоє життя для жертовного служіння Богу, Церкві та людству. Подібно до старозавітного Мойсея, Ти виводив народ Церкви, новий Ізраїль, із неволі безбожних ідеологій та провадив до свідомості життя у вірі та свободі. Премудрі слова Твоїх повчань були плодом Твого духовного сопричастя з Пресвятою Дівою Марією, з Її співстражданням Христовому розп'яттю та з Її світлою радістю воскресіння, а щоденний Твій труд був пронизаний спогляданням та прославою Її благословенних чеснот. Блаженний Отче Іване-Павле, припадаємо до Тебе в цей час з молитвою, щоб за Твоїм посередництвом та ЇЇ заступництвом ми могли пізнати Божу волю та з певністю йшли життєвим шляхом нашого спасіння у вірі, надії та любові на славу Бога Отця, Єдинородного Сина та Всесвятого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення andrey s. » 03 липня 2011, 20:01

29 червня 2011 року у Львові відбулася урочиста академія, присвячена 10-річчю візиту Блаженного Івана Павла ІІ в Україну, організована римо-католицькою Архидієцезіїєю.

«Я думаю, що найближчим часом до Івана Павла ІІ ми будемо звертатися, як до святого», - зазначив настоятель монастиря Йоана Золотоустого УПЦ КП ієромонах Юліан (Гатала)................
Джерело: http://dyvensvit.org/novyny/165/4212
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення о.Олег » 29 жовтня 2011, 09:02

http://www.ewtn.com/vnews/getstory.asp?number=116218
За повідомленням всесвітнього католицького агенства EWTNews, Сара Фуентес (з Мексики) свідчить, що сцілилась від раку горла за молитвами блаженного Івана-Павла II. Представник єпархії Юкатан в Мексіці о.Хорхе Оскар Эррера заявив, що цей випадок буде вивчений спеціальною комісією, яка передасть всі документи в Ватикан.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Ingvar
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 15 березня 2010, 17:50

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення Ingvar » 25 листопада 2011, 22:56

Повернемося трохи до iсторii...
- з середньовiччя Римських Пап вибирали тiльки з iталiйськоi знатi ( тепер навiть з нiмецького народу - це прогрес) бо в загальному це мiсце куплялося в тi часи;
- Папу вибираэ Конклав з 150 кардиналiв - тобто з своiх а не з эпископiв чи там з священникiв, чи навiть простий вiрний народ;
- з догматiв Католицькоi Церкви ясно що Папа э непомильний коли говорить офiцiйно з катедри ( КККЦ ) хоча вiн э простий смертний i такий самий грiшник як i iншi люди;
- останнього Папу коли вибирали то чомусь не сильно дивились на факт що вiн пiд час 2-оi Свiтовоi Вiйни був в Luftwaffe ( а це були фашисти!!!);
- коли йде процес беатифiкацii i канонiзацii його теж ведуть простi смертнi i грiшнi люди - тодi э питання: вiдколи це смертнi i грiшнi люди мають право рiшати хто буде святий а хто нi :( ??? Тобто вони беруть на себе те що маэ Господь Бог робити...
Всi цi речi зiбранi разом показують що Церква - добре налагоджена система на зразок держави в якiй э своi депутати ( кардинали) iх секретарi ( эпископи) ну i все iнше...
Не даром в 313 роцi н.е. iмператор взяв пiд своэ крило Церкву - знав добре що з цього йому буде користь а цi християни якi не хотiли зэднання церкви з державою вiдiйшли в пустелю .... 8)

Ingvar
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 15 березня 2010, 17:50

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення Ingvar » 25 листопада 2011, 23:02

На рахунок чудес i iнших чудесних вилiковувань через молитви до Пап Римських... Невже в Церквi не знають що тяжка хвороба може також вилiкуватись через сильне хотiння жити, через вiру в лiкарство, через пiдтримку друзiв i рiдних ?
:)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення ShMariam » 25 листопада 2011, 23:06

Ingvar писав:- коли йде процес беатифiкацii i канонiзацii його теж ведуть простi смертнi i грiшнi люди - тодi э питання: вiдколи це смертнi i грiшнi люди мають право рiшати хто буде святий а хто нi :( ??? Тобто вони беруть на себе те що маэ Господь Бог робити...

Тієї частини не зрозуміла. Бог має зійти з неба і показати пальцем на Святого? :shock: Та й навіть показує, з допомогою чуд. Та й навіть не чуда - головне, а святе життя. Є також багато Святих, які не є такими визнані (бо незнані). Церква визнає святість постфактум, а Святий і без того тішиться славою в Небі.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення ShMariam » 25 листопада 2011, 23:12

Ingvar писав:На рахунок чудес i iнших чудесних вилiковувань через молитви до Пап Римських... Невже в Церквi не знають що тяжка хвороба може також вилiкуватись через сильне хотiння жити, через вiру в лiкарство, через пiдтримку друзiв i рiдних ?
:)

Та звичайно. От тільки виліковування на те називається чудесним, що часто наука не може його пояснити. Напр., якщо в людини без очей раптом з'являються очі.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ingvar
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 15 березня 2010, 17:50

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення Ingvar » 25 листопада 2011, 23:17

Ще одна цiкава рiч - реакцiя Ватикана на бомбардування в Косово... Приводжу текст з "Ватикан в диалоге с исламом: «стальной кулак в велюровой перчатке»

Ольга Четверикова, Русская народная линия

Русская цивилизация и Ватикан / 04.06.2011
В Ираке христиане оказались в тяжелейшем положении после свержения режима Саддама Хусейна: и сунниты, и шииты стали вытеснять их из страны, называя «крестоносцами, преданными войскам США». При Хусейне христианская община занимала прочные позиции в иракском обществе, но в той анархии, которая воцарилась после прихода американцев, насилия и убийства стали повсеместным явлением. Восстановили и джизью - специальный налог на христиан, отменённый более ста лет назад. Глава англиканской церкви в Ираке обвинил Лондон и Вашингтон в проведении «недальновидного курса» в отношении Ирака, который, по его словам, создал угрозу «самому существованию христианских общин в регионе». По данным местной Христианской мирной ассоциации, если до американской операции христиане составляли 800 тысяч человек, то после - только 450 тысяч[xii]. Крупная волна гонений на христиан поднялась в сентябре 2006 г. в ответ на провокационную Регенсбургскую речь Бенедикта ХVI - по крайней мере 60% церквей Багдада закрылись из-за угрозы атак экстремистов (а багдадская городская христианская община до войны вообще была самой большой на всём Ближнем Востоке).
Двойной стандарт присущ Ватикану и в оценке политики самих исламских государств: напоминая о необходимости уважения прав христиан в арабских странах, он ни разу не вступился в защиту православных сербов в Косово и не осудил те акты насилия, которые совершали и продолжают совершать исламские экстремисты-косовары, изгнавшие христиан и разрушившие сотни православных исторических памятников, церквей и монастырей. После самопровозглошения независимости края Св.Престол призвал политиков и Косово, и Сербии «к осторожности и умеренности», потребовав «принять меры против экстремистских реакций и скатывания к насилию», оставив не прояснённым вопрос о том, чьи же действия расцениваются им как экстремистские.
Данное поведение Ватикана, не обеспокоенного исламизацией Косово и Метохии - этой исторической православной колыбели Сербии, обусловлено его общими стратегическими планами в отношении Балкан, полностью вписывающимися в проект США и Евросоюза, предусматривающего создание здесь аморфной Балканской федерации православных стран, находящихся под контролем Запада. Как указывают аналитики, «в рамках осуществления этого проекта планируется изменить конфессиональную ситуацию на Балканах, обеспечив значительный удельный вес католиков в новой федерации - в частности, за счёт окатоличивания на западные деньги мусульманского населения Албании и Боснии и Герцеговины. В том, что касается Албании, предусматривается, что 70% населения этой страны будут исповедовать католичество, но формально она войдёт в православную федерацию, обеспечивая для неё выход на Адриатику» [xiv].
Известно, что Св.Престол никогда официально не оглашает свои прозелитические планы, но о них часто рассказывают их непосредственные исполнители, и в данном случае о них стало известно от главного католического епископа Косово Додье Дьердьи, выступившего в 2008 г. в Брюсселе перед представителями демократических партий Европы. Он заявил, что косовские мусульмане - это «исламизированные католики, насильственно обращённые в своё время в мусульманство», подведя таким образом религиозное обоснование под тезис об «уникальности» края и его духовных связях с Европой. Так что «культурное крещение» Косово - его католизация - должна послужить Приштине «входным билетом в Европу». Как заметил исследователь А.Воробьев, «Балканы и Косово - хорошая возможность для Ватикана продемонстрировать свою «профпригодность» для западной цивилизации и обеспечить перспективный плацдарм для дальнейшей экспансии - теперь уже в Россию» [xv]." 8) Що ж тут казати ???

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення о.Олег » 26 листопада 2011, 12:58

згадалося - колись читав статтю до теми: "Ми провадили подвійне життя. Вдома були католиками. На людях - вірними мусульманами" (англ.) http://www.reuters.com/article/2008/09/ ... dChannel=0
про Регенсбургську промову прогляньте http://www.blagovest-info.ru/index.php? ... 3&id=10784
Ingvar писав:Ще одна цiкава рiч - реакцiя Ватикана на бомбардування в Косово...
Що ж тут казати ???

русссская линия в собствєнном соку :( Накидати болота звинувачень легко, а от досліджувати кожен з таких викриків... Ви настільки довіряєте цьому "аналізу"? Можете обгрунтувати? Окрім того "аргументу" (як виглядає з Ваших дописів) що Ватикан поганий як такий :(
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення о.Олег » 26 листопада 2011, 13:28

Ingvar писав:Повернемося трохи до iсторii...

так де ж це історія - так... :( лише викрикування загальних негативних тверджень про Церкву загубленого в власних негативах чоловіка :(
нажаль, неодноразово стрічаю людей, що, навчаючись Богословії по різноманітних високих Церковних Інститутах, стають ворогами Божої Церкви. Перестаньте лити болота зі щедрот свого негативу/згіршення, пане Ігоре. Перестаньте, дуже Вас прошу. Конструктиву додавайте, пробуйте шукати контекст того, що відбувалося чи відбувається в історії Христової Церкви у світі, пробуйте засуджувати вчинки/дії і відчищати Святість: ненавидіти гріх, але любити грішника. Покищо виглядаєте у своїх дописах досить бідно і однобоко, як на людину, що десь вчилася і має якісь ширші знання. Вам третє попередження і бан терміном на 1 місяць, перепрошую
мені дійсно дуже шкода. Бачите - я грішний є вихідцем з атеїзму, який побачив поза різним болотом, що лиється чи лився на Христову Церкву (заслужено чи незаслужено) Її (Церкви) Святість, Дію Святого Духа. У Вас, як розумію, навпаки. Мені жаль. Але без Вас Бог Вас не наверне до Себе
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення о.Олег » 26 листопада 2011, 13:36

Ingvar писав:Дехто менi нагадуэ у своiх вiдповiдях доброго служаку церковноi системи - на зразок цього:

біда, що, власне, Ви... не відповідаєте взагалі: лише особисті нападки на дописувачів і некритичні однобічні судження та нападки на Церкву :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення ShMariam » 26 листопада 2011, 20:58

Як журналісту-новачку успішно написати про Папу
...часто згадуйте про Адольфа Гітлера. Повідомлення про Папу, в якому це ім'я не трапляється, вважайте неповним. Не витрачайте час на вдавання у подробиці папської біографії, на те, що до Гітлерюгенд його було записано не з власної волі. Бо ви повинні брати до уваги лише те, що належав до неї.

:(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення andrivovk » 26 листопада 2011, 22:50

В запитанні теми "Особисто для Вас: Іван Павло ІІ святий?" є відповідь - "Почекаємо, чим процес завершиться...".Процес вже завершився.Може видалити цей варіант? :roll:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Presviter
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 29 листопада 2010, 16:46

Шукаю відео з візиту Бл. Папи Івана Павла ІІ до України

Повідомлення Presviter » 28 листопада 2011, 11:39

Слава Ісусу Христу! Браття і сестри. Вже давно шукаю повну телеверсію з Богослужінь під час візиту Бл. Папи Івана-Павла ІІ до України. Якщо хтось знає де знайти, підкажіть будь-ласка. Щиро дякую.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Шукаю відео з візиту Бл. Папи Івана Павла ІІ до України

Повідомлення andrey s. » 22 грудня 2011, 22:05

Так, я теж був би не проти мати щось з цього відео.

Але, головне що шукаю, це Літургія в Римі(Ватикані), де Правив Іван Павло!! і співслужив кар.Йосиф Сліпий, це 1988р., літургія у Східному Обряді у ГК Храмі у Ватикані(помоєму. Багато невідомих у цих пошуках, зокрема забув назву Храму, знаю що збудований стараннями і молитвами кар.Йосифа, і саме у Ватикані), зара помоєму ризеденція УГКЦ у Ватикані.(дуже така історична Літургія, навіть дуууже-дууже в історії УГКЦ, так мені чомусь здається).
Якось бачив уривки по Новому каналі, у передачі УКРАЇНА Віра, Надія і Любов.
Ніхто не вкурсі, якщо не саме відео, то хочаб деталі, що і як.

І ще в 1990 році теж була якась визначна подія, де Папа Іван Павло !! був присутнім.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Шукаю відео з візиту Бл. Папи Івана Павла ІІ до України

Повідомлення andrey s. » 22 грудня 2011, 22:06

Так, я теж був би не проти мати щось з цього відео.

Але, головне що шукаю, це Літургія в Римі(Ватикані), де Правив Іван Павло!! і співслужив кар.Йосиф Сліпий, це 1988р., літургія у Східному Обряді у ГК Храмі у Ватикані(помоєму. Багато невідомих у цих пошуках, зокрема забув назву Храму, знаю що збудований стараннями і молитвами кар.Йосифа, і саме у Ватикані), зара помоєму ризеденція УГКЦ у Ватикані.(дуже така історична Літургія, навіть дуууже-дууже в історії УГКЦ, так мені чомусь здається).
Якось бачив уривки по Новому каналі, у передачі УКРАЇНА Віра, Надія і Любов.
Ніхто не вкурсі, якщо не саме відео, то хочаб деталі, що і як.

І ще в 1990 році теж була якась визначна подія, де Папа Іван Павло !! був присутнім.

Поможіть хто в курсі.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення прочанка » 19 березня 2012, 16:08

http://catholicnews.org.ua/druge-chudo- ... a-ii#point

Друге чудо Івана Павла ІІ?
14-03-2012
Про друге чудо за заступництвом Папи Івана Павла ІІ повідомляє італійське видання Panorama, цитуючи документи, надіслані до Ватикану. Саме це чудо може приблизити канонізацію цього блаженного.


Відповідно до повідомлень, це чудесне зцілення за заступництвом Івана Павла ІІ відбулося вже через кілька тижнів після беатифікації 1 травня минулого року.


Нагадаємо, що першим підтвердженим чудом, яке спричинило до беатифікації Івана Павла ІІ через 6 років після його смерті, стало зцілення французької монахині Марі Сімон-П’єр від хвороби Паркінсона.


Друге чудо, деталі якого наразі не повідомляються, було обране серед чотирьох заявлених чуд. Промотор канонізаційного процесу Кароля Войтили єпископ Славомір Одер задокументував дані про чудесне зцілення, і тепер їх вивчатимуть експерти Конгрегації у справах святих.


За матеріалами UcaNews

При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на "КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ" обов'язкове.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення Just_me » 19 березня 2012, 19:44

Для тих, хто читає польською, гаряче рекомендую
10 niezwykłych cudów, które dokonały się za wstawiennictwem Jana Pawła II
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

Повідомлення andrivovk » 09 квітня 2012, 17:25

Вийшла книга про чуда Івана Павла ІІ, які відбулись ще за його життя http://catholicnews.org.ua/viishla-knig ... he-z#point
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

Повідомлення Just_me » 20 червня 2013, 11:02

Вже вибрали друге чудо до канонізації Івана Павла ІІ, яке сталося в Коста-Риці. Італійські журналісти прогнозують, що канонізація відбудеться у листопаді. Якщо так станеться, то Блаженний Іван Павло ІІ стане найшвидше оголошеним після смерті Святим. Як думаєте, будемо мати нового Святого у 2013? Бо я майже певна :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

Повідомлення andrivovk » 20 червня 2013, 11:28

Just_me писав:Вже вибрали друге чудо до канонізації Івана Павла ІІ, яке сталося в Коста-Риці. Італійські журналісти прогнозують, що канонізація відбудеться у листопаді. Якщо так станеться, то Блаженний Іван Павло ІІ стане найшвидше оголошеним після смерті Святим. Як думаєте, будемо мати нового Святого у 2013? Бо я майже певна :)

думаю, що будемо, бо десь була стаття, що планують на жовтень. :) Ага, ось вона


Папа Франциск вибирає дату канонізації Івана Павла ІІ

«Ми сподіваємося, що канонізація блаженного Івана Павла II відбудеться у жовтні. Але залишмо це рішення Папі Франциску. Процес канонізації пройшов без застережень. Бо було визнане не одне, а багато чудес за молитвами блаженного Івана Павла II, тобто шлях до канонізації відкритий», – сказав кардинал Станіслав Дзівіш у італійському м. Мессіна. Архиєпископ Кракова був там 12–14 червня з пастирським візитом на святкуванні 25-річчя візиту Папи Римського Івана Павла II у це місто, що на північному сході Сицилії.

У своєму виступі колишній особистий секретар Святішого Отця згадав величезний ентузіазм вірних, які 11 червня 1988 з великою симпатією і любов'ю прийняли бл. Папу Римського Івана Павла II.

Архиєпископ Кракова розповів про життєву дорогу, яку пройшов Кароль Войтила як студент, працівник фабрики, священик, єпископ, кардинал і Папа. Він також представив бл. Івана Павла ІІ як поета і драматурга.

Кардинал говорив про безсумнівний внесок бл. Івана Павла II у виникнення польської «Солідарності» і підкреслив його важливу роль у падінні Берлінської стіни, закінченні холодної війни і виявленні небезпеки капіталізму без етики.

«Слова "Не бійтеся" стали ключовим девізом Івана Павла II і його понтифікату!» – сказав кардинал Дзівіш.

Архиєпископ Кракова головував на урочистій вечірній в церкві кларисок, де 25 років тому молився Папа Римський Іван Павло II. У цій церкві спочивають останки св. Еустохії Есмеральди Калафато, яку польський Папа канонізував 1988 року.


http://catholicnews.org.ua/papa-frantsi ... a-ii#point
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей