Блаженний Іване-Павле ІІ моли Бога за нас!

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення samael » 06 липня 2005, 14:22

УГКЦ готова збирати свідчення для беатифікації Папи Івана Павла ІІ, але ще не робить цього
28 червня 2005 року у Ватикані розпочато процес беатифікації (зарахування до лику святих) Папи Римського Івана Павла ІІ. Саме тоді Кардинал Камілло Руїні, вікарій Римської єпархії, підписав декрет про початок офіційного збирання матеріалів і свідчень щодо беатифікації та канонізації нещодавно померлого Івана Павла ІІ. Постулятором процесу призначено монс. Славоміра Одера.

Українські журналісти поцікавилися, чи УГКЦ розпочала збирання свідчень про здійснені за заступництвом Івана Павла II чуда, і з цим запитанням вони звернулися до прес-секретаріату Глави УГКЦ...


http://www.ugcc.org.ua/ukr/press-releases/article;2007/

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 07 жовтня 2005, 11:24

Венедикт XVI закликав молитися за беатифікацію Івана Павла II

Папа Римський Венедикт XVI закликав віруючих молитися за беатифікацію (зарахування до лику блаженних) свого попередника на Апостольському престолі Івана Павла II (Кароля Войтили).


http://www.ugcc.org.ua/ukr/news/article;2380/
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Vsevolod
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 13 лютого 2006, 16:57
Звідки: Lviv

In memoriam Кароль Войтила

Повідомлення Vsevolod » 31 березня 2006, 10:38

Катерина Мичка-Гірник
Vsevolod

Небагатьом, хто родився «двічі», вдається стати визначним Гуманістом, провідником Церкви, Творцем Епохи, Ровесником всіх Поколінь та Реалістом з Покликання. Небагатьом вдається, зустрівшись із Правдою, скласти Їй довічну обітницю яко свідчення великої відваги та з'єдинення двох Величин: Вочеловічення Величі Людини та Величі Чесноти. Бо і справді, небагатьом за історію людства вдалося вийти з ідеалістичного світу власних фантазій та побачити життя без прикрас. Лише справжні пророки не придумують істин, не передбачають майбутнє, а говорять про Реальність, котра однаково значуща нині, в минулому і в майбутньому, незалежно від відстані, оскільки є відображенням Природи. Справжнім пророком чи віщуном Істини іменується Той, Хто посвятив себе Великій Праці, «завершення незавершеної праці» Творця, що дано людині впродовж тілесного життя і є «нормою».
Пророком, що випередив наш час називаємо нашого Білого Птаха, нашого Папу, Івана Павла ІІ, котрий для українців став символом Лелеки, дорогого нам Бузька, символом Життя.
Я не мала щастя побачити Папу у Львові, 2001р., бо тоді готувалося до відлету моє єдине бузенятко, догоряв мій дворічний син – Божидар. У день приїзду Папи до Львова, ми потрапили з сином у Чорнобильську дитячу лікарню, де все приготовлялось до прийняття Папи, у потребі. Перші Літурґічні возгласи доносилися до лікарні, і ми, «одержимі» матері може найбільше взивали до Господа, найбільше відчували Світло Папи, бо стояли під хрестом. Несамовита радість нас опанувала, побачивши в телевізії, ширяючого Бузька над зібраними людьми. Білий Птах став Херувимом, а ми тайно.. сподівалися чуда... Бузьок, як заклик до Життя, символ Новонародженості і Чорнобильська дитяча лікарня, де щохвилинно згасають зіроньки Надії, заревіло апокаліптичним звірем і стало дисонансною печаттю на все моє життя!
Відлітаючий, білий, папський птах-літак сумним крещендо підсилював надломлену материнську віру, ми бо щохвилини вправлялися у мистецтві «прийняття Божої Волі». І... Сталося...
Похоронна процесія, остання хода моєго Божуся зупинилася перед входом у Церкву св.Іллі (с.Боршів, Перемишлянського р-ну, Львівська обл.), де на вершечок купола сів Бузьок, і махаючи крилами, якось вмить розвіяв те смертельне жало, котре відриває душу від тіла, не відбираючи фізичне життя. День Преображення (до речі, день хрещення сина), був 9-тим днем відходу у засвіти Божидара, і знову... лелеки-бузьки, відлітаючи у вирій, найперше прощалися, дивно танцюючи над цвинтарем, і це було невідчитане пророцтво... для нас з мужем.
Він – вірний, гідний, чистий, самотній, мудрий, родинний, Білий Птах... Переліт його точно зорієнтований, стрілисто спрямований, а розмах крил ніколи не поширює тінь, лише безпеку. Безпечний життєвий переліт підтримував наш Білий Птах – Іван Павло ІІ. Повсякчас, стимулюючи до лету, Його «крила» спалахували всплесками благословеньств, а основою євангельського напряму була терпимість щодо молоденьких пернатих, аби не сполошити вразливість. Папа шлюбував своїй Нареченій, Церкві, себто нам, відповідально виконуючи моральні, етично-естетичні обов'язки, а Пісня Пісень звучала щоденним репертуаром для ЄДИНОЇ, СВЯТОЇ... Лише БАТЬКО мав сміливість просити пробачення за блудні керунки «многокрилих», за непошановану вартість кожного, і як довершена Особистість, осягнув Гармонію Контрастів – основу Світобудови!
Отож «вдруге родитись» - це родитись виключно Духовою Працею. А біблійне: «Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю та підпорядковуйте її собі» - це заклик до росту числа «двічі роджених», себто тих, хто духовно зростає згідно Волі Творця.
Кличуть КРУ – КРУ,
в чужині умру,
заки море перелечу,
крилонька зітру... КРУ!
Пернаті Всія України.

IVAN
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 13 листопада 2006, 20:00

Повідомлення IVAN » 13 листопада 2006, 20:06

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

КАРОЛЬ ВОЙТИЛА (АКА- ПАПА ІВАН ПАВЛО 2) НЕ МОЖЕ БУТИ КАНОНІЗОВАНИЙ З ОГЛЯДУ НА ТАКІ ПУНКТИ:

1. ГЕТЕРОДОКСАЛЬНІСТЬ:
ВЧЕННЯ ВОЙТИЛИ МОЖНА КЛАСИФІКУВАТИ ЯК СИНТЕЗ СУЧСНИХ ЄРЕСЕЙ ЗАСУДЖЕНИХ СВ.ПАМ"ЯТІ
ПАПОЮ ПІЄМ ЇХ., СВ.ПАПОЮ ПІЄМ Х. ПАПОЮ ПІЄМ Х: ПАПОЮ ПІЄМ ХІІ

А САМЕ: СІЛЛОНІЗМ, ІНДИФЕРЕНТИЗМ (ЕКУМЕНІЗМ), ЛАЇЦИЗМ, МОДЕРНІЗМ (ТУТ РАДШЕ МОЖНА ГОВОРИТИ ПРО НЕОМОДЕРНІЗМ)
СПРОБА АДАПТУВАТИ ХРСИТЯНСЬКЕ ВЧЕННЯ ДО ВИМОГ ФЕНОМЕНАЛІЗМУ І ЕКЗИСТЕНЦІОНАЛІЗМУ.
ІДЕЙНИЙ ВПЛИВ НА К.В. МАКСА ШЕЛЛЄРА. І Т.Д.


2. КАРОЛЬ ВОЙТИЛА НЕОДНОРАЗОВО ДЕМОНСТРУВАВ ПРИКЛАДИ ПОВЕДІНКИ ЯКІ
ГАНЬБЛЯТЬ ЧЕСТЬ РИМСЬКОГО АРХИЄЕРЕЯ:

А. ПУБЛІЧНЕ ЦІЛУВАННЯ КОРАНУ

Б. ПУБЛІЧНЕ НАДЯГЯННЯ ЗНАКІВ ПАПСЬКОЇ ГІДНОСТІ НА МИРЯНКУ У МІНІ-СПІДНИЦІ

В. ПУБЛІЧНЕ БЛАЗНЮВАННЯ (ГРИМАСИ, КРИВЛЯННЯ, ТОЩО)

Г. ПУБЛІЧНІ МОЛИТВИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ НЕХРИСТИЯНСКИХ КУЛЬТІВ

Д. УЧАСТЬ У ЯЗИЧНИЦЬКИХ КУЛЬТАХ


3. ВІН СТАВ ВИНУВАТЦЕМ РОЗКОЛУ У КАТОЛИЦЬКІЙ ЦЕРКВІ ("ВІДЛУЧЕННЯ" - ВІРНИХ ТРАДИЦІЇ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ЄПИСКОПІВ)

4. ЗАОХОЧЕННЯ РУЙНІВНИХ ПРОЦЕСІВ У КАТОЛИЦЬІЙ ЦЕРКВІ.
ЙОГО ПОНТИФІКАТ СТАВ ДЛЯ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ОДНИМ З НАЙЗГУБНІШИХ І НАЙРУЙНІВНІШИХ.
ПОПРИ ТОЙ ШАЛЕНИЙ ПІАР ЯКИЙ НАДАЛИ ЙОМУ КОНТРОЛЬОВАНІ "ВЕЛИКИМ БРАТОМ" ЗМІ.

5. ВИЩЕНАВЕДЕНІ ПУНКТИ СТАВЛЯТЬ ПІД СУМНІВ ВЗАГАЛІ ЙОГО ПАПСТВО, ОСКІЛЬКИ ВІДВЕРТИЙ ЄРЕТИК НЕ МОЖЕ БУТИ ПАПОЮ ЗГІДНО З КАНОНІЧНИМ ПРАВОМ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ.


БАГАТО КАТОЛИКІВ БУДЕ МОЛИТИСЬ, ЩОБ ЦЯ ЛЮДИНА НЕ БУЛА КАНОНІЗОВАНА. ГОСПОДЬ ЦЬОГО НЕ ДОПУСТИТЬ.

IVAN
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 13 листопада 2006, 20:00

Повідомлення IVAN » 14 листопада 2006, 16:19

Папа шлюбував своїй Нареченій, Церкві,----


Мадам, Ви трошки захопилися, Церква - наречена Христова, а не Войтили....

IVAN
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 13 листопада 2006, 20:00

Повідомлення IVAN » 14 листопада 2006, 16:22

...хоча...я перечитав ще раз Вашого листа....хм...якщо срийняти Ваш екзальтований патос як тонку ІРОНІЮ. то цей вислів вповні до речі....
Церква - Наречена Войтили....

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 14 листопада 2006, 21:03

Пане IVAN,ваші уточнення справедливі та прошу,коли ми говоримо про мирянина тоді ВОЙТИЛО,а про Папу чи будь якого монаха то будьте добрим ІВАН ПАВЛО II. ДЯКУЮ.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 20 листопада 2006, 13:57

Шановний IVAN, наведені Вами факти, що "ГАНЬБЛЯТЬ ЧЕСТЬ РИМСЬКОГО АРХИЄЕРЕЯ" на мою, однозначно суб"єктивну думку, зображають Івана Павла ІІ Великого, як людину, що посвятила себе служінню і голошенню Слова Божого по всій землі... (згідно слів Христа... почитайте останні вірші Матея).
Згадайте також слова Ісусу про те, що "не здорові потребують лікаря, але хворі..." і Ви зрозумієте причину

"Г. ПУБЛІЧНІ МОЛИТВИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ НЕХРИСТИЯНСКИХ КУЛЬТІВ

Д. УЧАСТЬ У ЯЗИЧНИЦЬКИХ КУЛЬТАХ"

На кінець, розумію, що мої слова не можуть дістатись Вашої свідомості. Адже людина, що має стільки негативізму та агресії до інших не молже мислити раціонально. Проте пишу для інших, хто може прчитати цю тему - і подумати чи справді так все було...

згоден, що наведені вами факти правдиві :!: (проте рішуче заперечую форму їх подачі :idea: ). Але ж висновки!!!

Ще одне особисте питання.

Чи Ви теж молилися в Києво-Печерській Лаврі у 2001 році за те, щоб літак Івана Павлв ІІ "не долетів до України"? :?

Мир Вам!
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 20 листопада 2006, 13:58

IVAN писав:БАГАТО КАТОЛИКІВ БУДЕ МОЛИТИСЬ, ЩОБ ЦЯ ЛЮДИНА НЕ БУЛА КАНОНІЗОВАНА. ГОСПОДЬ ЦЬОГО НЕ ДОПУСТИТЬ.


Не нам судити що і чому Господь допустив... не вважаєте?
З повагою, Дмитро.

IVAN
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 13 листопада 2006, 20:00

Повідомлення IVAN » 04 січня 2007, 11:35

demetris писав:Шановний IVAN, наведені Вами факти, що "ГАНЬБЛЯТЬ ЧЕСТЬ РИМСЬКОГО АРХИЄЕРЕЯ" на мою, однозначно суб"єктивну думку, зображають Івана Павла ІІ Великого, як людину, що посвятила себе служінню і голошенню Слова Божого по всій землі... (згідно слів Христа... почитайте останні вірші Матея).
Згадайте також слова Ісусу про те, що "не здорові потребують лікаря, але хворі..." і Ви зрозумієте причину

"Г. ПУБЛІЧНІ МОЛИТВИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ НЕХРИСТИЯНСКИХ КУЛЬТІВ

Д. УЧАСТЬ У ЯЗИЧНИЦЬКИХ КУЛЬТАХ"

На кінець, розумію, що мої слова не можуть дістатись Вашої свідомості. Адже людина, що має стільки негативізму та агресії до інших не молже мислити раціонально. Проте пишу для інших, хто може прчитати цю тему - і подумати чи справді так все було...

згоден, що наведені вами факти правдиві :!: (проте рішуче заперечую форму їх подачі :idea: ). Але ж висновки!!!

Ще одне особисте питання.

Чи Ви теж молилися в Києво-Печерській Лаврі у 2001 році за те, щоб літак Івана Павлв ІІ "не долетів до України"? :?

Мир Вам!


ну що ж давайте по порядку:
****на мою, однозначно суб"єктивну думку, зображають Івана Павла ІІ Великого, як людину, що посвятила себе служінню і голошенню Слова Божого по всій землі... ****

ну і як? Багато індусів, юдеїв, магометан НАВЕРНУЛОСЯ І СТАЛИ ХРИСТИЯНАМИ??? НЕ ДУМАЮ, АДЖЕ НІХТО Й НЕ ЗБИРАВСЯ ЇХ НАВЕРТАТИ! АДЖЕ Вони й так спасуться! і без Христа!! (Згідно з вченням Другого Ватиканського "Собору")Чи же він тоді займався? А займався ширенням НЕО-РЕЛІГІЇ ВСЕЛЮДСТВА у якій однаково вартісними є і Будда і Христос.

далі Ваші слова: "Згадайте також слова Ісусу про те, що "не здорові потребують лікаря, але хворі...""

Наскільки Вам має бути відомим - саме Христос є лікарем (у Євангелії він як про лікаря говорить про Себе), а Папа так само потребує лікаря як і усі інші....духовногно до речі також. Це по-перше! По друге, навіть припустимо, що Войтила - лікар, він когось там дуже "лікував"? Наскільки мені відомо він не закликав нікого навертатся або каятися - приймаючи участь у язичницьких дійствах він підтверджував свою згоду зі служінням БІСАМ, fбо цілуючи Коран, підтверджував усі ті заперечення Християнських догматів, а також закликів убивати Християн що містяться у Корані. ВІН НЕ ЛІКУВАВ ХВОРИХ А НАВПАКИ ГУБИВ ЇХ. А приймаючи знак Шіви на своє чоло хіба він не згадав слів псалму "Єлей нечестивого нехай не намаститиь чола мого!" і т.д. і т.п. прикладів можна наводити безліч.

РЕЛІГІЯ ЛЮДИНОПОКЛОННИЦТВА ( 666) ТАК САМО СХОЖА НА ХРИСТИЯНСТВО ЯК АНТИХРИСТ НА ХРИСТА - все то він (Антихрист) про любов патякає...

найперше з його прагнень перетворити Католицьку Церкву на масонсько-гностичну секту де "ВСЄ ЛЮБЯТ ВСЄХ" (пригадуєте Ніколаїтів?)

А от скількох КАТОЛИКІВ ВІН ВІДШТОВХНУВ ВІД ЦЕРКВИ можна прослідкувати на прикладі справи Віденського Кардинала і Віденської семінарії - розсадника гомосексуалізму та ін збочень - РОКАМИ ВОЙТИЛА НЕ РЕАГУВАВ НА звернення католиків про творимі у Австрії неподобства, близько сотні тисяч католиків покинули Церкву - *Якщо хтось спокусить одного з малих цих, то краще було ..." - Ви пам"ятаєте це місце з Євангелії. А ось це місце " Прийдуть до вас вовки у овечих шкурах, які стада щадити не будуть!"
Ось як Войтила трудився на ниві Божій.
Прикладів можна наводити багато.

Я не зможу фізично замінти Вам своїми постінгами - ВАше власне домашнє, персональне читання - Св. Писання, книжки, газети, часописи і т.д.



На кінець, розумію, що мої слова не можуть дістатись Вашої свідомості.

Вже ви мене списали зі списку можливих неофітів вашої "релігії" - і так легко???:-)))))) ая кже ви збираєтесь навертати буддистів? :-)))

Адже людина, що має стільки негативізму та агресії до інших не молже мислити раціонально.

""негативізм та агресія у ставленні до інших""...хм....до кого до інших? До претендентвів на титул святого? Чи до тьоті Соні, що торгує молоком і яйцями - щось не розумію про що Ви говорите...
Наскільки я встиг помітити ніяких особистісних оцінок я Вам не виставляв а от Ви вже встигли перейти "на особистості" - давайте аргументи, а не розглядайте мене...:-))

Проте пишу для інших, хто може прчитати цю тему - і подумати чи справді так все було...


О так! В моєму постінгу Ви вже мене ігноруєте а просто звераєтесь до інших....ЯКА Ж ЗНЕВАГА ДО ЛЮДЕЙ! :-)ЧИ НЕ ТАК? Зовсім не екуменічно з Вашого боку :-)

і ще на останок розглянемо один перл:

згоден, що наведені вами факти правдиві :!: (проте рішуче заперечую форму їх подачі :idea: ).

Бачте привожу правдиві факти, але не так їх подаю, Гаразд, якщо один й той самий факт поведінки людини можна тлумачити ДВОЯКО, то
ОТЖЕ ЛЮДИНА ПОВОДИТЬ СЕБЕ ДВОЗНАЧНО! Думаю саме цим своїм висловом ВИ підтверджуєте, що поведінка Войтила двозначна. Так? Так.
Тоді у мене до ВАс запитання - чи може себе поводити НЕОДНОЗНАЧНО ЛЮДИНА ЯКА ПРЕТЕНДУЄ НА ЗВАННЯ ПАПИ РИМСЬКОГО І УЧИТЕЛЯ ЦЕРКВИ?
ТАКУ ПОВЕДНІКУ МОЖНА НАЗВАТИ ХІБА КАКОЮ, ЩО ПРИЗВОДИТЬ ДО С О Б Л А З Н У - (принаймні!), цікава поведінка претендента у святі.


ДВОЗНАЧНА ПОВЕДІНКА ПАСТИРЯ ТЯГНЕ ЗА СОБОЮ ДВОЗНАЧНЕ ВЧЕННЯ, ДВОЗНАЧНУ РЕЛІГІЮ його послідовників І ДВОЗНАЧНУ МОЖЛИВІСТЬ їхнього СПАСІННЯ...

Буду вдячний за Ваші аргументи....саме аргументи.

ІВАН


Ага, зовсім забув відповісти на Ваше до мене запитання - уявіть собі не молився У ПЕЧЕРСЬКІЙ ЛАВРІ ( яка до речі є святинею нашого народу) - молитися з представниками інших релігій, конфесій, схизматичних Церков то вже не наша прерогатива, це можуть собі дозволити хіба що ВСЕЛЮБИВІ ЕКУМЕНІСТИ :-))))))

Я б радше молився про спасіння бідної заблудлої душі впавшого у облещення Кароля Войтили - Хай Господь простить йому його гріхи!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 04 січня 2007, 21:47

IVAN, було питання, за що попередження? А ось за такого роду речі:
1. Зловживання розмірами шрифтів
2. Суб'єктивна інформація, яка пертендує на єдинонепомильну
3. Відсутність автентичних посилань на джерела
4. Оффтопік

Нікого вичисляти по ІР я не збираюся. Хочу бачити чесну і корасиву дискусію з повагою до думок співрозмовника. :wink:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 05 січня 2007, 20:51

Давайте про усопших або добре, або нічого. Для більшості з нас, греко-католиків, Іван Павло 2 був світлою людиною, яка залишила після себе добру пам”ять.

rbn
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 09 грудня 2006, 22:45
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Беатифікація Папи Івана Павла ІІ

Повідомлення rbn » 05 січня 2007, 21:00

Самым святым папой римским будет тот, кто отменит догмат о папстве :))

Эх, мечты, мечты.

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 07 січня 2007, 23:54

Шановний Іван, Ви надто захопились обливанням брудом...

Отже про факти (мушу з Вами погодитись у попередньому повідомлення зайшов на особисте - ну дуже Ви мене зачепили... за що й вдячний).

1. Ви дивились фільм про кароля Войтилу... там він теж, будучи викладачем нічого не говорить про повстання і т. п. але ж які наслідки... Хоча фільм це не факт - згоден.

2. Мусульмани, буддисти та інші представники т. з. "не християнства" потребують покаяння за гріхи, а не за МОРАЛЬНЕ життя згідно норм їхньої батьківської релігії. Саме тому Хрещення (прийняття Христа) не потребує Сповіді..., як наприклад Подружжя.

3. По любові між Вами пізнають, що ви мої учні... Вчинки Івана Павла Великого є проявом ЛЮБОВІ!!!

4. я ВАС НЕ "СПИСУЮ", просто не намагаюся переконати. Вважаю, що якщо хтось у такий спосіб говорить про Папу (яким би він не був, хоч я вважаю його не "кандидатом" , а святим), то його (читайте - Вас) переконувати марно.

5. Так пишу для інших, адже вони повинні знати різні ьлчки зору
(в т. ч. і мою - правильну :lol: :lol: :lol: ) :wink:

6. Правду кажете про лікаря та двозначність. А я Вам кажу, що Петро повівся однозначно, і Христос, наперед знаючи це зробив Його Скелею... Ви говорили про людину, ВЛАСНЕ, що людина може помилятись (хоч я не бачу в історії життя Івана Павлі ІІ вчинків гідних такої оцінки, яку даєте Ви)

p.s. Чому Ви вживаєте слово релігія в лапках???
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 28 січня 2007, 20:12

Самым святым папой римским будет тот, кто отменит догмат о папстве

Догмат про папство, або, точніше, вчення про першість апостольського престолу в Римі, непомильність ex cathedra існувало ще задовго до формального проголошення його в Х ІХ столітті, і задовго до 1054 року.

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 07 листопада 2008, 16:59

IVAN писав:СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

КАРОЛЬ ВОЙТИЛА (АКА- ПАПА ІВАН ПАВЛО 2) НЕ МОЖЕ БУТИ КАНОНІЗОВАНИЙ З ОГЛЯДУ НА ТАКІ ПУНКТИ:

1. ГЕТЕРОДОКСАЛЬНІСТЬ:
ВЧЕННЯ ВОЙТИЛИ МОЖНА КЛАСИФІКУВАТИ ЯК СИНТЕЗ СУЧСНИХ ЄРЕСЕЙ ЗАСУДЖЕНИХ СВ.ПАМ"ЯТІ
ПАПОЮ ПІЄМ ЇХ., СВ.ПАПОЮ ПІЄМ Х. ПАПОЮ ПІЄМ Х: ПАПОЮ ПІЄМ ХІІ

А САМЕ: СІЛЛОНІЗМ, ІНДИФЕРЕНТИЗМ (ЕКУМЕНІЗМ), ЛАЇЦИЗМ, МОДЕРНІЗМ (ТУТ РАДШЕ МОЖНА ГОВОРИТИ ПРО НЕОМОДЕРНІЗМ)
СПРОБА АДАПТУВАТИ ХРСИТЯНСЬКЕ ВЧЕННЯ ДО ВИМОГ ФЕНОМЕНАЛІЗМУ І ЕКЗИСТЕНЦІОНАЛІЗМУ.
ІДЕЙНИЙ ВПЛИВ НА К.В. МАКСА ШЕЛЛЄРА. І Т.Д.


2. КАРОЛЬ ВОЙТИЛА НЕОДНОРАЗОВО ДЕМОНСТРУВАВ ПРИКЛАДИ ПОВЕДІНКИ ЯКІ
ГАНЬБЛЯТЬ ЧЕСТЬ РИМСЬКОГО АРХИЄЕРЕЯ:

А. ПУБЛІЧНЕ ЦІЛУВАННЯ КОРАНУ

Б. ПУБЛІЧНЕ НАДЯГЯННЯ ЗНАКІВ ПАПСЬКОЇ ГІДНОСТІ НА МИРЯНКУ У МІНІ-СПІДНИЦІ

В. ПУБЛІЧНЕ БЛАЗНЮВАННЯ (ГРИМАСИ, КРИВЛЯННЯ, ТОЩО)

Г. ПУБЛІЧНІ МОЛИТВИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ НЕХРИСТИЯНСКИХ КУЛЬТІВ

Д. УЧАСТЬ У ЯЗИЧНИЦЬКИХ КУЛЬТАХ


3. ВІН СТАВ ВИНУВАТЦЕМ РОЗКОЛУ У КАТОЛИЦЬКІЙ ЦЕРКВІ ("ВІДЛУЧЕННЯ" - ВІРНИХ ТРАДИЦІЇ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ЄПИСКОПІВ)

4. ЗАОХОЧЕННЯ РУЙНІВНИХ ПРОЦЕСІВ У КАТОЛИЦЬІЙ ЦЕРКВІ.
ЙОГО ПОНТИФІКАТ СТАВ ДЛЯ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ОДНИМ З НАЙЗГУБНІШИХ І НАЙРУЙНІВНІШИХ.
ПОПРИ ТОЙ ШАЛЕНИЙ ПІАР ЯКИЙ НАДАЛИ ЙОМУ КОНТРОЛЬОВАНІ "ВЕЛИКИМ БРАТОМ" ЗМІ.

5. ВИЩЕНАВЕДЕНІ ПУНКТИ СТАВЛЯТЬ ПІД СУМНІВ ВЗАГАЛІ ЙОГО ПАПСТВО, ОСКІЛЬКИ ВІДВЕРТИЙ ЄРЕТИК НЕ МОЖЕ БУТИ ПАПОЮ ЗГІДНО З КАНОНІЧНИМ ПРАВОМ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ.


БАГАТО КАТОЛИКІВ БУДЕ МОЛИТИСЬ, ЩОБ ЦЯ ЛЮДИНА НЕ БУЛА КАНОНІЗОВАНА. ГОСПОДЬ ЦЬОГО НЕ ДОПУСТИТЬ.


Абсолютно на всі 100% підтримую Івана. Краще канонізувати його попередника, який дійсно був порядною людиною і міг щось змінити, але через місяць папства його знаходять мертвим у власній спальні. А потім обрали цего блазня. :evil:
Я є лиш чверть буття
Три чверті мене, то свобода
А те що бачиш ти не я
А двері крізь які немає входу
І коли щось я говорю, то не слова, а вітер
Я там де небо п'є зорю
Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 07 листопада 2008, 22:00

Інквізитор писав:Абсолютно на всі 100% підтримую Івана. Краще канонізувати його попередника, який дійсно був порядною людиною і міг щось змінити, але через місяць папства його знаходять мертвим у власній спальні. А потім обрали цего блазня. :evil:

По-перше, це не вибори, де є один переможець.
По-друге, вибирайте слова, якщо не маєте аргументів, то краще не пишіть. Ісуса також фарисеї вважали "блазнем", бо він спілкувався з митарями і грішниками.

До речі, саме "цей блазень" (як ви висловлюєтесь) розпочав процес беатифікації Івана Павла І.

От цікаво, якби Папа прийшов до індусів і сказав: я вас буду навертати до Христа, вони б напевно зразу побігли хреститися? :x Церква має достатній, в тому числі негативний, досвід у місіонерстві. Лише тоді, коли місіонери почали вивчати мову і культуру народу, той народ починав діалог навернення.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 08 листопада 2008, 09:30

Інквізитор писав:
IVAN писав:

3. ВІН СТАВ ВИНУВАТЦЕМ РОЗКОЛУ У КАТОЛИЦЬКІЙ ЦЕРКВІ ("ВІДЛУЧЕННЯ" - ВІРНИХ ТРАДИЦІЇ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ЄПИСКОПІВ)



Абсолютно на всі 100% підтримую Івана.

Тепер зрозуміло 8)

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 10 листопада 2008, 17:24

Олюнька писав:По-перше, це не вибори, де є один переможець.
По-друге, вибирайте слова, якщо не маєте аргументів, то краще не пишіть. Ісуса також фарисеї вважали "блазнем", бо він спілкувався з митарями і грішниками.

До речі, саме "цей блазень" (як ви висловлюєтесь) розпочав процес беатифікації Івана Павла І.


:) Я й не говорив про вибори - це ваші додуми (не потрібно бути такою буквальною).
Зрівняли Бога з пилососом: "Пилосос теж боровся з брудом!" :o

І чим скінчився процес беатифікації Павла І ... чи "продолжение слєдует"? :twisted:
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 10 листопада 2008, 17:26

Дехто досі вважає Леніна святим. :crazy:
Чудеса телепропаганди. 8)
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 17 листопада 2008, 09:58

Те, що тут було понаписувано про покійного Папу, не має під собою серйозного підгрунтя, беатифікайний процес іде, чергова фаза – видання і презентація книги „Іван Павло ІІ, пастир Риму”, а якщо ковпаківцям це не подобається, це їхня справа, спочатку нехай повернуться в лоно УГКЦ разом зі своїми пастирями. :)
Завершился первый этап причисления Иоанна Павла II к лику блаженных
2 апреля 2007 г., во вторую годовщину со дня смерти Иоанна Павла II, в римской Латеранской базилике Св. Иоанна Крестителя (Сан Джованни ин Латерано) папский викарий Рима кардинал Камилло Руини объявил, что завершилась первая фаза процесса беатификации Иоанна Павла II. "Кароль Войтыла был человеком необычайной душевной свободы. Он всегда брал на себя ответственность за принимаемые решения и никогда не уходил от сложных проблем общества, всегда занимая твердую и определенную позицию. Превыше всего для него была человеческая жизнь", - отметил кардинал Руини. На торжественной церемонии по случаю окончания первого этапа беатификации собрались тысячи верующих. Присутствовала на ней и французская монахиня Мари Симон-Пьерре, являющаяся живым свидетельством чуда, которое совершил Кароль Войтыла. 46-летняя монахиня, состояние которой медики считали безнадежным из-за прогрессивной формы болезни Паркинсона, чудесным образом исцелилась, после того как сестры из ее монастыря начали молиться за ее выздоровление, прося помощи у покойного Иоанна Павла II. "Да, я окончательно выздоровела. Это - деяние Господне, совершенное с помощью Иоанна Павла II", - сказала она журналистам. После завершения первого этапа беатификации, который находился в ведении епархии Рима, все документы по вопросу о причислении Иоанна Павла II к лику блаженных переданы на рассмотрение Конгрегации по делам святых, членам которой предстоит вынести окончательное решение.
13 октября 2008 г. монсеньор Славомир Одер, постулатор процесса беатификации Папы Римского Иоанна Павла II, в ходе презентации книги «Иоанн Павел II, пастырь Рима»», выпущенной издательством Латеранского университета, сообщил, что беатификационный процесс ведется тщательно, в соответствии с традиционной процедурой, предписанной каноническим правом Католической Церкви. «Как мы знаем, - сказал польский прелат, - 2 апреля 2007 г. процесс продолжился под руководством Конгрегации по делам святых. В настоящий момент мы находимся в стадии выработки positiosupervirtutibus». В марте этого года монсеньор Одер подготовил предварительную версию этого документа, насчитывающую около 2000 страниц. «В своей работе, - сообщил он, - я постоянно помнил слова, которые мне лично сказал Папа Бенедикт XVI, многократно публично выражавший свою живую заинтересованность в продвижении этого процесса: «Работайте быстро, но тщательно, безупречным образом». Эти слова, произнесенные Папой, актуальны и в данный момент и относятся ко всем лицам, участвующим в процессе. С одной стороны, этот факт дает мне уверенность в том, что работа, которая велась до сих пор, следует этому указанию Папы. А с другой стороны, это позволяет мне с упованием и терпением ожидать, что и нынешняя фаза, как и предыдущие, будет проходить с тщательностью и серьезностью, свойственными такого рода каноническим процессам».
(По материалам агентства ZENIT, 15.10.2008)
:)

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 01 грудня 2008, 13:39

Marat писав:Те, що тут було понаписувано про покійного Папу, не має під собою серйозного підгрунтя, беатифікайний процес іде, чергова фаза – видання і презентація книги „Іван Павло ІІ, пастир Риму”, а якщо ковпаківцям це не подобається, це їхня справа, спочатку нехай повернуться в лоно УГКЦ разом зі своїми пастирями. :)

Ви напевне досі вірите в казки та співпадіння якщо так вважаєте. :)
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 02 грудня 2008, 23:09

Людина пізнається по ділам по діяльній любові а не по пустим словам які про людину після смерті базікають.
Так для мене Іван ПавлоІІ святий, як і багато правдивих християн чиє життя було сповнене любовю до ближнього.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 28 січня 2009, 20:58

ljubomyr_ps писав:Людина пізнається по ділам по діяльній любові а не по пустим словам які про людину після смерті базікають.
Так для мене Іван ПавлоІІ святий, як і багато правдивих християн чиє життя було сповнене любовю до ближнього.

============================

До речі, я чув Ронкаллі також канонізували, - це правда?

Аватар користувача
МихайлоІ-Ф
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 11 лютого 2009, 22:24
Звідки: Івано-Франківськ Україна

Повідомлення МихайлоІ-Ф » 12 лютого 2009, 01:32

Папу Івана-Павла другого можуть визнати святим. Дивно що хтось заперечує це так незграбно. Ви що себе не чуєте чи не знаєте що суперечки свідчать про відсутність віри?

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Глава Вселенської Церкви...

Повідомлення andrivovk » 13 січня 2010, 15:01

Іван павло2 у цифрах
Папа Іван Павло2 прожив 85 років-сума цих цифр=13.
Папа помер 02.04.2005-сума цих цифр=13.
Папа помер о 21 год.37хв.-сума цих цифр=13.
Помер на 13 тижні року.
Остання дата заповіту-17.03.2000:1+7+3+2=13.
Народився 18.05.1920,після замаху чудов вижив-вдруге народився (1+8+5+1+9+2=26/2=13).
13+13=26-26 років на Апостольському Престолі(16.10.1978-02.04.2005).
Кількість днів понтифікату-від 16.10.1978 до 02.04.2005=9665,сума цифр:9+6+6+5=26(13+13).
Папа жив (від 18.05.1920 до 02.04.2005) рівно 31 тисячу днів.Якщо переставити цифри місцями,отримаємо 13-ку.
13-це Маріїне число.Саме 13-го Матір Божа об'явилася трьом дітям у Фатімі.
13 травня 1981 року Папу було поранено,врятувала його Матір Божа.
13-го Папа вперше попав до лікарні.
13-го померла сестра Луція-остання з-поміж трьох дітей,яким об'явилася Матір Божа.
13-го (04.1929 р.) померла мати Папи (Емілія Качоровська),яка народилася 26(13+13).03.1884р.
Батько Папи,якого як і сина звали Кароль,помер 18.02.1941 р.(сума цифр 26=13+13).
Ось такі підрахунки зробив пан Здіслав з Варшави й оприлюднив їх на одному сайті.Що це?Випадковість?Збіг обставин?Чи певний знак? :shock:

Газета "Арка" число 16,серпень 2006 року
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Глава Вселенської Церкви...

Повідомлення samael » 13 січня 2010, 15:10

Відразу згадав фільм: The Number 23 :ROFL:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Глава Вселенської Церкви...

Повідомлення vitalko » 13 січня 2010, 15:53

Відразу згадав фільм: The Number 23


Ех... випередили ви мене..... :)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Ігор Куліковський
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 12 лютого 2010, 15:28
Звідки: Тернопіль

Re: Глава Вселенської Церкви...

Повідомлення Ігор Куліковський » 09 березня 2010, 10:09

andrivovk писав:Іван павло2 у цифрах
Папа Іван Павло2 прожив 85 років-сума цих цифр=13.
Папа помер 02.04.2005-сума цих цифр=13.
Папа помер о 21 год.37хв.-сума цих цифр=13.
Помер на 13 тижні року.
Остання дата заповіту-17.03.2000:1+7+3+2=13.
Народився 18.05.1920,після замаху чудов вижив-вдруге народився (1+8+5+1+9+2=26/2=13).
13+13=26-26 років на Апостольському Престолі(16.10.1978-02.04.2005).
Кількість днів понтифікату-від 16.10.1978 до 02.04.2005=9665,сума цифр:9+6+6+5=26(13+13).
Папа жив (від 18.05.1920 до 02.04.2005) рівно 31 тисячу днів.Якщо переставити цифри місцями,отримаємо 13-ку.
13-це Маріїне число.Саме 13-го Матір Божа об'явилася трьом дітям у Фатімі.
13 травня 1981 року Папу було поранено,врятувала його Матір Божа.
13-го Папа вперше попав до лікарні.
13-го померла сестра Луція-остання з-поміж трьох дітей,яким об'явилася Матір Божа.
13-го (04.1929 р.) померла мати Папи (Емілія Качоровська),яка народилася 26(13+13).03.1884р.
Батько Папи,якого як і сина звали Кароль,помер 18.02.1941 р.(сума цифр 26=13+13).
Ось такі підрахунки зробив пан Здіслав з Варшави й оприлюднив їх на одному сайті.Що це?Випадковість?Збіг обставин?Чи певний знак? :shock:

Газета "Арка" число 16,серпень 2006 року

А відколи християни вірять у нумерологію ?
Можливо я помиляюся але саме так це виглядає....

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Глава Вселенської Церкви...

Повідомлення о.Олег » 09 березня 2010, 10:16

Ігор Куліковський писав:А відколи християни вірять у нумерологію ?
Можливо я помиляюся але саме так це виглядає....

нажаль - зачаровують цифри і християн...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей