Статут УГКЦ

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

kosmodesantnik
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 липня 2011, 14:54

Статут УГКЦ

Повідомлення kosmodesantnik » 08 лютого 2012, 11:03

Допоможіть знайти Статут УГКЦ. Буду вдячний.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 08 лютого 2012, 12:22

kosmodesantnik писав:Допоможіть знайти Статут УГКЦ. Буду вдячний.

а я то думаю, хто пише під таким ніком: +Святослав?? :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення vitalko » 08 лютого 2012, 14:44

о.Олег писав:
kosmodesantnik писав:Допоможіть знайти Статут УГКЦ. Буду вдячний.

а я то думаю, хто пише під таким ніком: +Святослав?? :D

:good:
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

kosmodesantnik
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 липня 2011, 14:54

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення kosmodesantnik » 08 лютого 2012, 14:54

:lol: :lol: :lol: Молодці!!!
І все ж, де можна знайти Статут?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 08 лютого 2012, 15:00

Зображення
думаю, треба давати офіційний запит в Київ, на ім'я Блаженнійшого, підписаний, з поясненням для чого Вам і т.д.
З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kosmodesantnik
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 липня 2011, 14:54

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення kosmodesantnik » 09 лютого 2012, 15:03

:shock: Отче, Ви мене лякаєте.. :shock: А чи не потрібно буде пройти перевірку на благонадійність, або щось на кшталт партійного контролю?
Николи не думав, що згаданий документ-- таємний. 8)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 09 лютого 2012, 15:38

kosmodesantnik писав::shock: Отче, Ви мене лякаєте.. :shock: А чи не потрібно буде пройти перевірку на благонадійність, або щось на кшталт партійного контролю?
Николи не думав, що згаданий документ-- таємний. 8)

та чому таємний (благонадійність/партконтроль) - це щось на зразок, я б сказав, паспорта, який і не таємний, і просто так незнайомцю дані не видаєш. Навіть не знаю, що Вам сказати на таке :( Для мене це самоочевидна річ. Ніколи не бачив документу, який шукаєте - не є потрібним у моїй діяльності. Читав статути різних наших єпархій/парафій. Але і вони мене не дуже цікавили, тому і не думаю, що окрім загального смислу цілі діяльності згадаю...
Напишіть прохання, назвіться, питайтеся про те, що потребуєте, обгрунтуйте, для якої цілі це Вам потрібно і не думаю, що матимете проблему в доступі до основоположних матеріалів по УГКЦ
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kosmodesantnik
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 липня 2011, 14:54

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення kosmodesantnik » 10 лютого 2012, 12:11

Тепер і я не знаю , що сказати. :( Я поставив запитання після того, як не знайшов документ у інтернеті. Якщо треба пояснювати такі речі,як бажання ознайомитись з нетаємним документом, то скоро у нас запанує такий лад, порівняно з яким Сталін та Гітлер -- ліберали. Не знаю чому , але Статут УПЦ -- загальнодоступний, і для ознайомлення з ним офіційного запиту на Ім`я Блаженішого митрополита Володимира не потрібно...
Отче, не мені судити, але що забагато...
А мене , Ви заочно знаєте по католицькому форуму " У Заглобы".
Стосовно Вас, то Ви взагалі публічна особа.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 10 лютого 2012, 12:25

kosmodesantnik писав:Тепер і я не знаю , що сказати. :( Я поставив запитання після того, як не знайшов документ у інтернеті...

так я особисто проти того, щоб давати документи в Мережу. Мабуть і, якщо Ви добре шукали, керівництво УГКЦ проти. А Ваші паспортні дані в Мережі є?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kosmodesantnik
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 липня 2011, 14:54

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення kosmodesantnik » 10 лютого 2012, 20:35

о.Олег писав:[ А Ваші паспортні дані в Мережі є?
З повагою, о.Олег

Особисто Вам я надсилав мої дані , з номером телефону включно. Пригадайте.
Ще один варіант-- це реєстрація у соціальній мережі.
Ось тільки не можу вловити зв`язок між статутом великої і поважної релігійної організації, та паспортними даними окремої особи?
І що такого, щоб могло нанести шкоди УГКЦ, я можу дізнатись ? Про фінансові ж документи не йдеться.. :oops:

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення Just_me » 10 лютого 2012, 20:48

Абсолютно підтримую думку, що статут УГКЦ має бути загальнодоступнай, а не "випрошений" після наданих пояснень. Законодавство резервує за громадянами право вільного доступу до таких документів.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 11 лютого 2012, 01:04

kosmodesantnik писав:
о.Олег писав:[ А Ваші паспортні дані в Мережі є?
З повагою, о.Олег

Особисто Вам я надсилав мої дані , з номером телефону включно. Пригадайте.
Ще один варіант-- це реєстрація у соціальній мережі.
Ось тільки не можу вловити зв`язок між статутом великої і поважної релігійної організації, та паспортними даними окремої особи?
І що такого, щоб могло нанести шкоди УГКЦ, я можу дізнатись ? Про фінансові ж документи не йдеться.. :oops:

не зовсім розумію, як стосується те, що Ви мені надсилали особисто (перепрошую - навіть не здогадуюсь про що йдеться: надто багато, мабуть, сталося за цей час)/інше та всезагальний доступ до Ваших паспортних даних, до (зазвичай) приховування яких аналогію наводив вище. А аналогія як на мій густ добра. Хоч розумію, що в конфіденційності паспортних даних уникаємо саме фінансових спекуляцій нашим ім'ям, думаю, що спекулювати ім'ям Церкви, нажаль, можна набагато ширше, оперуючи її підставовими документами... Тому і не вважаю, що варта тут не бути обережним. Проте... не настоюю: ніколи не шукав і не думаю, що шукатиму Статут УГКЦ :D
А Вам він для чого? Не думаю, що з непраздної зацікавленості буде проблемою його отримати. Якщо ж Вам це просто з цікавості - мене грішного Статут (і доступ до нього чи конфіденційність) не цікавить. Але цікавите Ви, тому і питаюсь/відписую :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kosmodesantnik
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 липня 2011, 14:54

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення kosmodesantnik » 11 лютого 2012, 10:58

о.Олег писав: ніколи не шукав і не думаю, що шукатиму Статут УГКЦ :D
А Вам він для чого?
З повагою, о.Олег

Святий отець! Дійсно, у житті ми деколи не сподіваємось, що певні речі нас коли-небудь зацікавлять. Але настає час, і ось ми усвідомлюємо прогалину в знаннях, а Господь дає нам наснагу її залатати. Не бачу проблеми в тому, щоб щось вивчати. На мою думку , неуцтво є набагато більшою вадою. Для чого мені щось знати? Зокрема для чого мені Статут? Хороше питання. Відповідь проста: я хочу знати якнайбільше про церкви , на даному етапі про УГКЦ, щоб не бути "темною масою" . Повторюсь, якщо скажу, що не бачу причин робити тайну з статуту. Наскільки мені відомо, такі документи проходять процедуру серьозної правової експертизи і не можуть містити пунктів, що неузгоджуються з чинним законодавством, інакше не реєструються. Питання: який компромат може бути у офіційному документі, тобто Статуті УГКЦ, що потрібно утримуватись від його широкого розголосу? Чим можна спекулювати? Отче, я ДІЙСНО ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЮ.
УГКЦ -- не орден Тамплієрів або Розенкрейцерів і сподіваюсь не масонська ложа. Тому демонструвати таку закритість недоречно.
Цікавлять мої паспортні дані, я готовий у будь-який момент пройти аусвайсконтроль. Скажіть куда принести паспорт. Можете зняти копію. :)
А Ви самі, хіба нічим не цікавитесь крім Святого Писання? Знаю ,що цікавитесь. І на інших форумах активні, і громадську роботу поводите... Вас не питають : для чого це Вам? O:-)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення ShMariam » 11 лютого 2012, 11:51

kosmodesantnik писав: Відповідь проста: я хочу знати якнайбільше про церкви , на даному етапі про УГКЦ, щоб не бути "темною масою" .

Чесно, не знаю, що є аж такого в статуті, але щоб дізнатися більше про Церкви - читайте їх Катехизми - загальний католицький Катехизм є у вільному доступі, греко-католицький - поки тільки друкований...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 11 лютого 2012, 12:18

kosmodesantnik писав:Святий отець!...

та я грішний, судячи з Вами написаного у низу, власне - темна масса, неук :)
kosmodesantnik писав:...Дійсно, у житті ми деколи не сподіваємось, що певні речі нас коли-небудь зацікавлять. Але настає час, і ось ми усвідомлюємо прогалину в знаннях, а Господь дає нам наснагу її залатати. Не бачу проблеми в тому, щоб щось вивчати. На мою думку , неуцтво є набагато більшою вадою. Для чого мені щось знати? Зокрема для чого мені Статут? Хороше питання. Відповідь проста: я хочу знати якнайбільше про церкви , на даному етапі про УГКЦ, щоб не бути "темною масою" ...

хоча - ні (хоч на святість навіть за назвою не претендую :) - перепрошую: мене грішного смішать ті всі назви - недавно от назвали пресвятішим отцем :D ) - не вважаю себе темною массою з цього приводу (нецікавлення Статутом), бо це банальний юридичний документ, таке собі "кесареві - кесареве", що в кожній державі уможливлює працю Церкви, якої єдиний Статут дуже спрощено, в основній своїй суті подано тут
:Rose:
kosmodesantnik писав:...Повторюсь, якщо скажу, що не бачу причин робити тайну з статуту. Наскільки мені відомо, такі документи проходять процедуру серьозної правової експертизи і не можуть містити пунктів, що неузгоджуються з чинним законодавством, інакше не реєструються. Питання: який компромат може бути у офіційному документі, тобто Статуті УГКЦ, що потрібно утримуватись від його широкого розголосу? Чим можна спекулювати? Отче, я ДІЙСНО ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЮ...

та мені, якщо чесно, зовсім не цікаво це, лише не думаю, що це "тайна" просто аналогія з Вашим особистим паспортом для мене грішного явна: також всі правові процедури дотримані і не можуть містити жодного чогось незаконного, чим можна було б спекулювати чи мати згаданий Вами "компромат", однак... спекулянти спекулюють... Як? Не знаю - в мене зовсім не в той бік серце розвернене :) Але Ви в Блаженнійшого питайте, чому Статут УГКЦ не можете в Інтернеті знайти, або в Міністерстві, що цим займається: чому немає вільного доступу до Статутів зареєстрованих в Україні релігійних організацій (зокрема УГКЦ). Повторюсь - мене це питання ніколи не хвилювало
kosmodesantnik писав:... УГКЦ -- не орден Тамплієрів або Розенкрейцерів і сподіваюсь не масонська ложа. Тому демонструвати таку закритість недоречно.
Цікавлять мої паспортні дані, я готовий у будь-який момент пройти аусвайсконтроль. Скажіть куда принести паспорт. Можете зняти копію. :) ...

розумієте - будь-що можна роздути у "закритість". А, повертаючись до теми - Ви просто не знайшли Статут УГКЦ в Мережі, я грішний ні не шукав, ні не цікавлюся, а інші не дуже щось сюди дописують. І - не цікавить мене Ваш паспорт і фейсконтроль: хочете - виложуйте його в Інтернеті, хочете - ні. Моє серце/розум зайняті іншим, а спільних справ, що вимагали б від мене грішного поцікавитись Вашим паспортом/кодом, ми не ведем

kosmodesantnik писав:...А Ви самі, хіба нічим не цікавитесь крім Святого Писання? Знаю ,що цікавитесь. І на інших форумах активні, і громадську роботу поводите... Вас не питають : для чого це Вам? O:-)

та я в "только Писаніє" не вірю - це надто мало для християнина нмсд, а коли питають про мою громадську роботу - це Божа робота: вірю, що це Йому від мене грішного потрібно. Чи може бути Потрібно моє ознайомлення із Статутом УГКЦ? Безперечно. Але покищо правова база існування цієї міжнародної (Богом Сотвореної) організації в Україні не попала в мою сферу роботи Богові. У Вас, так виглядає, попала - досліджуйте. Не думаю, що не вдасться аж так, як не вдалося б з Тамплієрами/Розенкрейцерами :D
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 11 лютого 2012, 12:20

ShMariam писав:
kosmodesantnik писав: Відповідь проста: я хочу знати якнайбільше про церкви , на даному етапі про УГКЦ, щоб не бути "темною масою" .

Чесно, не знаю, що є аж такого в статуті, але щоб дізнатися більше про Церкви - читайте їх Катехизми - загальний католицький Катехизм є у вільному доступі, греко-католицький - поки тільки друкований...

моя хороша!!!
(перепрошую за святсвященичі звороти :) )
і греко-католицький вишлю бажаючим, що каже про Церкву!
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення ShMariam » 11 лютого 2012, 12:27

о.Олег писав:
ShMariam писав:
kosmodesantnik писав: Відповідь проста: я хочу знати якнайбільше про церкви , на даному етапі про УГКЦ, щоб не бути "темною масою" .

Чесно, не знаю, що є аж такого в статуті, але щоб дізнатися більше про Церкви - читайте їх Катехизми - загальний католицький Катехизм є у вільному доступі, греко-католицький - поки тільки друкований...

моя хороша!!!
(перепрошую за священичі звороти)
і греко-католицький вишлю бажаючим, що каже про Церкву!
З повагою, о.Олег

Є в електронному варіанті?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 11 лютого 2012, 13:02

ShMariam писав:Є в електронному варіанті?

та для Вас - любе :Rose:
ширше - в ПП
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 11 лютого 2012, 13:59

Just_me писав:Абсолютно підтримую думку, що статут УГКЦ має бути загальнодоступнай, а не "випрошений" після наданих пояснень. Законодавство резервує за громадянами право вільного доступу до таких документів.

та Ви юрист, якщо правильно пам'ятаю і Вам це видно з правового боку. Але питання: не знаєте, чому тоді держава не вивішує статути всіх, реєстрованих у ній, організацій? Ніби не важко це зробити та і логічно, адже законодавство резервує, а умов для ознайомлення із Статутними документами не створює...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення Just_me » 11 лютого 2012, 16:43

о.Олег писав:та Ви юрист, якщо правильно пам'ятаю і Вам це видно з правового боку. Але питання: не знаєте, чому тоді держава не вивішує статути всіх, реєстрованих у ній, організацій? Ніби не важко це зробити та і логічно, адже законодавство резервує, а умов для ознайомлення із Статутними документами не створює...

Ні, не юрист, але близько того :) Статути організацій не є інформацією, яка підлягає нерозголошенню. Публічні установи зобов"язані надавати усі документи, котрі регламентують їх діяльність на першу вимогу. Мені раз захотілося у паспортному столі подивитися ВСІ документи, які регламентують видачу закордонних паспортів неповнолітнім. Начальник тут же викликав працівника, яка перелопатила все, навіть не спитавши, для чого мені воно потрібно, а просто тому, що маю право. Не думаю, що ця тема дискусійна, просто слід дати запит, чи навіть попросити, щоб дану інформацію виклали на офіційній інтернет-сторінці.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 11 лютого 2012, 18:52

Just_me писав:
о.Олег писав:та Ви юрист...

Ні, не юрист, але близько того ...

а можете сформулювати такий запит до Міністерства, щоб вивісили у себе в загальному доступі Статути всіх релігійних організацій? Навіть мене (вже :) ) цікавлять підстави діяльності деяких :oops:
це, звичайно, не паспортний стіл, але... спробуйте?
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kosmodesantnik
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 липня 2011, 14:54

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення kosmodesantnik » 12 лютого 2012, 10:06

ShMariam писав:щоб дізнатися більше про Церкви - читайте їх Катехизми ...

Дякую, обов`язково.

kosmodesantnik
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 липня 2011, 14:54

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення kosmodesantnik » 12 лютого 2012, 10:32

о.Олег писав:
kosmodesantnik писав:Святий отець!...

та я грішний, судячи з Вами написаного у низу, власне - темна масса, неук :)

З повагою, о.Олег


Та не юродствуйте вже отче, я нічого такого не казав. Ваш освітній рівень поза сумнівами.

kosmodesantnik
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 липня 2011, 14:54

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення kosmodesantnik » 12 лютого 2012, 12:37

о.Олег писав:
kosmodesantnik писав:Святий отець!...

та я грішний, судячи з Вами написаного у низу, власне - темна масса, неук :)
хоча - ні [size=85](хоч на святість навіть за назвою не претендую :) - перепрошую: мене грішного смішать ті всі назви - недавно от назвали пресвятішим отцем


А як мені до Вас звертатись? Може Превелебний пан? Чи просто Олежек?
Підкажіть як правильно, і я не буду Вас зайвий раз смішити. І про гріховність Вашу не мені судити--
(Уявляю собі, що про мене думають люди, зокрема греко-католицьки священники ,якщо мені навіть Статут для ознайомлення можна довіряти з обережністю.)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 12 лютого 2012, 13:45

kosmodesantnik писав:
о.Олег писав:
kosmodesantnik писав:Святий отець!...

та я грішний, судячи з Вами написаного у низу, власне - темна масса, неук :)
хоча - ні (хоч на святість навіть за назвою не претендую :) - перепрошую: мене грішного смішать ті всі назви - недавно от назвали пресвятішим отцем


А як мені до Вас звертатись? Може Превелебний пан? Чи просто Олежек?
Підкажіть як правильно, і я не буду Вас зайвий раз смішити. І про гріховність Вашу не мені судити--
(Уявляю собі, що про мене думають люди, зокрема греко-католицьки священники ,якщо мені навіть Статут для ознайомлення можна довіряти з обережністю.)

так звертайтесь, як хочете - просто, нажаль, багато людей зведені різними протестантськими дослівними трактуваннями "отцем не називайте" і багато знайомих мені людей навіть тут на Форумі з цим мають проблеми, а коли Ви пишите "Святий отець" - це може ще більше загострити несприйняття. Але - воля Ваша і дякую за науку. Мене це в жодному разі не ображає, бо розумію, що Христу Богові служу і лише мому і святий і отець. Мене колись старший чоловік навчив - коли хотів поцілувати не лише Хрест, а й мою руку, а я не давав, зупинився, подивився на мене і сказав, приблизно: "дурню - я не тобі руку цілую, а Богу!" :) А зі Статутом... - не маю і ніколи цим не цікавився: Вам би надіслав без проблем. Просто зверніться туди, де він точно є, бо потрібен для уможливлення функціонування УГКЦ. Мені ж грішному (і кажу грішний не для того, щоб Ви про мою грішність судили, а щоб унаявнити той факт, що не є небезпомильний, незавжди правий тощо...) його не потрібно
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kosmodesantnik
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 липня 2011, 14:54

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення kosmodesantnik » 13 лютого 2012, 11:31

о.Олег писав:[ звертайтесь, як хочете - просто, нажаль, багато людей ...... навіть тут на Форумі з цим мають проблеми,......(і кажу грішний не для того, щоб Ви про мою грішність судили, а щоб унаявнити той факт, що не є небезпомильний, незавжди правий тощо...
З повагою. о.Олег

Дякую, отець Олег,Вам за порозуміння. :)
Всі ми шукаємо істину , і намагаємось наблизитись до неї.
Світ набагато складніше влаштований, ніж ми можемо це уявити. Люди у спілкуванні з іншими намагаються довести істиність свого погляду на світ, і вони по-своєму праві. Інші , вступають у дискусію, і доводять свою точку зору, тому, що вони так само праві. За відсутності вирішальних аргументів, починається з`ясовування стосунків та перенос уваги дискутуючих з предмета дослідження на опонента, для того , щоб прямо, чи опосередковано вказуючи на його вади, недоліки або інші особливості, показати неспроможність опонента бути правим, і таким чином "довести свою правоту" та формально "перемогти". Для чого? А це вже від лукавого , як кажуть. Мало хто може вчасно такий "фінт" розпізнати...
А звертатись до священника з відповідною повагою до його сану-- це нормально. І для віруючого і навіть для атеіста, якщо він має порядність і розум,і хоча б коли-небудь замислювався про те, що відчувають віруючі і чому. І яка відповідальність лежить на священнику. Священник свого роду лікар. Лікар відає тілом, а священник душами.

Бог з ним зі статутом. Думаю, що навмисно його ніхто не ховає.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Статут УГКЦ

Повідомлення Just_me » 14 лютого 2012, 10:43

о.Олег писав:а можете сформулювати такий запит до Міністерства, щоб вивісили у себе в загальному доступі Статути всіх релігійних організацій? Навіть мене (вже ) цікавлять підстави діяльності деяких
це, звичайно, не паспортний стіл, але... спробуйте?

Та можу, звичайно, але, думаю, як міністерство буде зараз вивішувати кожному бажані йому документи, то сервер перевантажиться і в людей іншої роботи не буде, окрім запити виконувати :D Краще надіслати запит безпосередньо туди, куди Вам треба.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей