Тварина в Храмі

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Тварина в Храмі

Повідомлення о.Олег » 21 травня 2012, 03:14

Ваше відношення:

Пастыри и овчарки

В одном из католических храмов юга США священнику прислуживают на мессе и помогают в повседневных пасторских заботах собаки, сообщает агентство «USAtoday».
О. Роя Снайпса, настоятеля одного из техасских католических приходов в честь образа Девы Марии Гваделупской, постоянно можно наблюдать в сопровождении его многочисленных питомцев, собак, вместе с которыми он и совершает богослужения, отправляет требы, общается с прихожанами.
Во время мессы собаки спокойно сидят в алтарной части храма или ходят по храму, «ободряя верующих и участвуя в молитве верующих», по словам священника. Во время проповеди они нередко лежат в кресле настоятеля.
«Когда кто-нибудь из новых прихожан или прихожанок заявляет, что собакам в храме не место, то я отвечаю, что если он или она ищет приход без собак, то легко найдет его, – говорит клирик. – При этом я постоянно напоминаю, что Иисус Христос родился в окружении животных».
«В нашу дегуманизированную эпоху – собак можно считать ангелами, которые способны помочь вернуть нам человеческий облик», – считает о. Рой.
В этом деле священник Рой Снайпс, судя по всему, был новатором. Первая месса вместе с собакой была совершена им в 1985 г. Однако теперь о. Рой не одинок, т. к. мода на четвероногих церковных служек распространяется очень быстро.
Так, лабрадор Тигр, который оказался непригодным для поисковой деятельности после того, как прошел курс дрессировки в престижном собаководческом центре в г. Принстон (Миннесота), – пришелся вполне кстати в качестве «служителя» в трех методистских общинах г. Будбей Харбор (штат Мэн).
Тигр сопровождает женщину-пастора (в прошлом ветеринара) на богослужебное собрание, открывает-закрывает двери и включает-выключает свет во время службы, посещает вместе с ней заболевших членов общины и помогает в работе с посетителями комнат для психологической релаксации.
Пастор Харвелл из методисткой церкви штата Нью-Хэмпшир служит вместе с французским бульдогом Карни, который принимает участие, в том числе, и в работе психологической церковной службы. Пастор уверен, что собака совершает очень важное «служение утешения», снимая стресс и благотворно действуя на души людей, налаживающих контакт с его питомцем.

http://jacopone-da.livejournal.com/241690.html
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrey s. » 21 травня 2012, 09:38

о.Олег писав:Ваше відношення:


Не розглядаю цей випадок як приклад для наслідування(бо це уділ тих кому це дано), але, але є над чим задуматись, і багато доброго тут є.(звичайно, якщо хто захоче знайти зле..то насправді це дуууже легко)))
Церква Католицька, майже впевненний що це з Благословення(дозволу, відома) Ієрарха, і що саме важливе, це їх громада(спільнота, вірні) має у цьому втіху і можливо Щось навіть більше.
Тому Амінь.(я впевненний що Таєнства від цього факту не зневажаються)
...............
А на загал..маю цікаві спостереження з приводу собак у Святинях. Вони як цікаві, незбагненно захопливі, або з люцкою фатальністю сумні і жорстокі :pardon:
Але фактом залишається те, що справді ті собаки які хотять там залишитись поводять себе не зовсім як собаки. Зокрема мова за монастир і поломників які туди приходять і за собою приводять собак, а точніше вони самі йдуть за ними.(але в Храм вони не заходили, тільки на дворі, що в принципі є частиною Храму Божого)
Ах!!! яке я мав відео, Ви всі би ахнули навіть якби я не пояснював що і до чого, а якби розповів, то можливо хтось би і заплакав...Телефон загубив два роки тому :pardon:
......
Ага, доречі з приводу теми...
Мені це нагадало(просто асоціяція) коли людина пристаріла має втіху у якомусь песику, бо рідні "болт положили"(перепрошую за вислів :oops: , але він дуже точно відображає реальність в данному випадку) на неї, і спільтота Церковна також зайнята .
Я розумію, що це є наслідок чогось там, і винних не шукаю(чи то самі ті старі і одинокі, винні у тому, чи то їх діти чи ближні)
Я про факт, що часто песик замінює когось, кому та любов була призначена і від неї хтось відмовився, або її хтось пожалів.
Цей випадок в Америці, а там зоовсім інші стосунки між батьками і дітьми..і взагалі, Америка то інша планета і їх мотивація мені не відома. Уваги можливо бракує їх громаді.(хоч ми це охоче переймаєм..в принципі)
От вам і песики, на місці яких мали бути внуки.
Чим більше песиків у Храмах, тим кінець світу блищий, і вигнавши собаку з Храму він не відкладеться. :D
Востаннє редагувалось 21 травня 2012, 09:44 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення viter » 21 травня 2012, 09:43

Може я консерватор по натурі, але моє ставлення до собак (якщо вони не повадирі) на літургії негативне. Це вже якийсь цирк. Але коли йдеться про західне суспільство, то що тут дивуватись? Там же є готелі і ресторани для тварин іще купа, м'яко кажучи, дивних речей. Шкода тільки, що це все і в Церкву проникає. :(
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення о.Олег » 21 травня 2012, 14:37

цирк. Боюсь... серед овечок можуть залишитись самі вівчарки. Та і вівчар... Чому б собак не "висвячувати" в такому разі? Тим більше основу під таке можна підвести - як казав хтось з моїх друзів: "чем больше узнаёш людей, тем больше нравятся собаки" :( Цікаво мені... невже все аж так в римокатолицькому Храмі?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення vitalko » 21 травня 2012, 15:43

о.Олег писав:цирк. Боюсь... серед овечок можуть залишитись самі вівчарки. Та і вівчар... Чому б собак не "висвячувати" в такому разі? Тим більше основу під таке можна підвести - як казав хтось з моїх друзів: "чем больше узнаёш людей, тем больше нравятся собаки" :( Цікаво мені... невже все аж так в римокатолицькому Храмі?
З повагою, о.Олег


Підтримую. Якщо вже так хочеться людей заохотити, то можна звіринець тримати(як в оо. Францисканців в Тернополі наприклад), чи тих же собак в якомусь окремому місці, де би люди могли прийти і потішитися ними, але не в храмі, однозначно.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення Максим Борець » 21 травня 2012, 16:04

Просто не треба переходити межі дозволеного. Лыберальність будь-яка колись-та й переступить межу.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrivovk » 21 травня 2012, 17:15

Я теж негативно ставлюсь до цього, проте ... уривок із раніше цитованого мною католицького апологета Френка Шида із книги "Теологія і здоровий глузд"
Человек, поскольку он обладает просто душой и телом, является животным; но он есть разумное животное, ибо из всех животных только он обладает душой, являющейся духом.

То що, тих тварин теж виганяти з храму? :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrey s. » 21 травня 2012, 22:00

andrivovk писав:Я теж негативно ставлюсь до цього, проте ... уривок із раніше цитованого мною католицького апологета Френка Шида із книги "Теологія і здоровий глузд"
Человек, поскольку он обладает просто душой и телом, является животным; но он есть разумное животное, ибо из всех животных только он обладает душой, являющейся духом.

То що, тих тварин теж виганяти з храму? :D

Ну з тим Френком Шидом я погоджусь(звичайно частково, стосовно душі і духа..бо розум тварині просто не потрібен), і так само з тим, що тварині у Храмі не місце, у неї нема такої потреби, як у нас.
А ніхто не думав, що можливо таким чином той священник щось хоче сказати.(а якщо навіть ні, то можна багато про що подумати)
Хто я такий щоб засуджувати його, подумки навіть, чи у данному випадку всю їхню спільноту яка є учасником цього.(мають свого Ієрарха, хай мастять собі голову)
Звичайно я не розглядаю це в якісь привязці чи порівнянні до нашої традиції.(та і у самих Римо Католиків це якось важко вкладається).
Але мені це байдуже, я трішки про інше.(доречі взагалі не журюсь що цей приклад когось згіршить, нашкодить Церкві, це не можливо. А ось людям може нашкодити....Але якщо таке мале може зашкодити, то напевне те що згіршилось не було чимось великим.)
Мені також щось кольнуло, коли мова за Святилище і тварину там.(напевне це нормально, якщо взяти до уваги як вихований)
Але, це Америка і традиція інша, взагалі все інше враховуючи таке новаторство, але всетаки Бог присутній там, хто як думає????(якщо це з дозволу Ієрарха звичайно)
Мене більше цікавить хто автор статті , чи звідки воно взагалі взялось в сітці..(не вмію це виясняти в сітці...)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення Максим Борець » 23 травня 2012, 15:27

Человек, поскольку он обладает просто душой и телом, является животным; но он есть разумное животное, ибо из всех животных только он обладает душой, являющейся духом.



А це, якщо не помиляюся, один з постулатів лавеївського сатанізму...який говорить (за Ю.Канигіним) що:
сатана представляє людину як звичайнимй різновид тварини, чия поведінка іноді краща, але, як правило, гірша за поведінку тварин, які ходять на чотирьох лапах. внаслідок свого "божественного, духовного та інтелектуального розвитку" вона стала найбільш жорстокою з усіх існуючих тварин!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrey s. » 23 травня 2012, 17:25

Максим Борець писав:
Человек, поскольку он обладает просто душой и телом, является животным; но он есть разумное животное, ибо из всех животных только он обладает душой, являющейся духом.



А це, якщо не помиляюся, один з постулатів лавеївського сатанізму...який говорить (за Ю.Канигіним) що:
сатана представляє людину як звичайнимй різновид тварини, чия поведінка іноді краща, але, як правило, гірша за поведінку тварин, які ходять на чотирьох лапах. внаслідок свого "божественного, духовного та інтелектуального розвитку" вона стала найбільш жорстокою з усіх існуючих тварин!

Думаю це вартує окремої теми.
Розумієте, чи той Шид, чи там Канигін,(хоч в принципі уявлення не маю хто то такі, мені це фіолетово), це просто люди(які доречі носять у собі Образ Божий, якщо навіть про це і не підозрюють :wink: ).
Ну так ось, мені їх думок замало щоб на цьому грунті щось там собі розважати, я вже не кажу за декілька цитуваннь їх думки в невідомому контексті.
В Святому Письмі є вся правда, і пояснювачів цієї правди буде вистачати завжди.(навіть тих які дуже просто і доступно захотять її пояснити, хоч при цьому будуть невірно трактовані(або при цьому самі в блуд підуть)...як на мене, то так їм і треба, нічого брати на себе непосильне, тут без Духа Святого нічого робити, особливо "розумній мавпі" :pardon: (про сатаністів я взагалі говорити не хочу, бо я за них нічого не знаю, і знати не хочу).
Повторю ще раз, тварині Храм не потрібен, а ось мені потрібен...
Значить я не тварина(я не кажу чи гірший я, чи кращий)...
ні, я просто людина якій даровано безсмертя у вічності.
А яка вона буде..то мій вибір і Його Ласка...
Тому і хожу в Храм.(щоб у тій вічності був присутній Бог, бо той Дар без присутності Давця є прокляттям)
:pardon:
..........
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення Максим Борець » 24 травня 2012, 13:22

Все це правильно що говорите. Але Канигін, сподіваємося, пише про це не зі своєї голови, докладно вивчав питання, зрештою лавеївський сатанізм досить популярна доктрина, тому Канигіну просто немає резону щось там придумувати чи дезінформувати - все легко перевірити, якщо копнути глибше.
Але чи варто заглиблюватися в ці питання, то кожен вирішує сам.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення о.Олег » 24 травня 2012, 14:47

Максим Борець писав:... Канигін, сподіваємося, пише про це не зі своєї голови ...

сподіваємося без надії, я б сказав :( - нікому не пораджу читати Канигіна в якості історика чи дослідника
Максим Борець писав:... Канигіну просто немає резону щось там придумувати чи дезінформувати ...

спірне твердження - в мене вимальовуються декілька можливих резонів, а з того, що на поверхні: продаж творів
Максим Борець писав:... все легко перевірити, якщо копнути глибше...

тут взагалі не погоджусь, Максиме: там (та і нмсд буть-де) чим глибше, тим важче перевіряти
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrey s. » 24 травня 2012, 23:43

Максим Борець писав:Але чи варто заглиблюватися в ці питання, то кожен вирішує сам.

Так п. Максиме, то кожин сам вирішує(звичайно при умові що він має той вибір).
Повірте вже мені, що я ніяким чином не намагаюсь Вас від чогось відраджувати. Я знаю що це марна справа в контексті мого враження про це. Якщо простіше, то звідкіля мені знати який там шлях у когось(як того "хтось" веде Бог) і який хтось робить вибір, чи де і ради чого порпається десь. Я скажу просту і логічну істину. Якщо коперсатись в якихось непонятних глибинах то потрібно наперед подумати...
А чи вистачить мені "кисню", щоб не захлиснутись у тому болоті?(звичайно киснем для Християнина є Господня Благодать)
Всетаки на кону дуууже багато, а якщо точніше, то все.(і часто саме розуміння цього, що на кону все(Душа Безсмертна) і додає якогось азарту в таких коперсаннях. І це якщо навіть про це і не думаєм. Як гра в рулетку чи азартні ігри з вееликим коном)
А якщо хто думає що має "достатньо кисню", (Благодаті хоть греблю гати), то подумайте чи так воно насправді і на що і ради чого її витрачаєте, я вже не кажу щоб спитати чи Бог буде в захваті, що так витрачається Його Давання.(памятаєте коли Ісуса в пустелі спокушав дідько. Не спокушай Господа Бога твого, сказав Ісус.)
Тобто це не коники з г......(глини :D ) ліпити, це поважні речі і не варто бути легковажним у цьому.
І насправді ми слабкі самі по собі, і радше Благодать витрачаєм ніж здобуваєм ЇЇ.(безсовісно тратим.Ну я то точно :( ..Господи помилуй). Ну то звідки вона буде для копирсання в болоті, як Вона в болоті здобудеться... :pardon:
Ні, всетаки мені ЇЇ шкода для болота, для наміренного зануриння в нього, вона ще знадобиться у світі який повний нечистот і стремить мене зробити своєю частиною.
Я краще на голові постою чим читати кого попало, особливо знаючи чи відчуваючи вектор його думок.(вже мовчу про те, що скільки є читати корисного для мене, що Церква радить.)
Але то я за свій вибір, а він є у кожного свій.
А чи є???(Хтось перевіряв?? Коли дуже цікаво, то спробуйте відставити і забути за це(того ж Канигіна)...Взяти наприклад Наслідування Ісуса Христа до рук і читати(це як приклад, можна і Святих, або Святе Письмо дуже підходить.Суть у надхненності Святим Духом написаного), але так щоб не памятались і не крутились думки з покинутого читання. І не на один день, а хочаб на половину того терміну, коли читали те що Церква не вітає, а навіть дуже не вітає, радить не читати. Хоч я знаю що і одного дня так не зможите, щоб не памяталась і не вилазила в самий непідходящий момент та думка яку хочимо забути, або позбутись її вже розуміючи яку вона несе шкоду. Тобто вже сприймаємо це все з поправкою внесенною кимось, кимось дуже непевним і взагалі..... )
Запхати в себе бруд наабагато лекше, ніж його потім вимити.(а відверто, то не можливо без Нього, і цей процес не з приємних)
Але вибір є у кожного свій...(найбільше рабство -це рабство тих які себе мнять повністю вільними і безстрашними)
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення Максим Борець » 25 травня 2012, 20:50

о.Олег писав:
Максим Борець писав:... все легко перевірити, якщо копнути глибше...

тут взагалі не погоджусь, Максиме: там (та і нмсд буть-де) чим глибше, тим важче перевіряти
З повагою, о.Олег



Та все-таки засадничі принципи тієї системи поглядів не настільки таємні чи неясні щоб їх не перевірити - імхо...правда я не пробував :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення о.Олег » 25 травня 2012, 21:22

Максим Борець писав:
о.Олег писав:
Максим Борець писав:... все легко перевірити, якщо копнути глибше...

тут взагалі не погоджусь, Максиме: там (та і нмсд буть-де) чим глибше, тим важче перевіряти
З повагою, о.Олег



Та все-таки засадничі принципи тієї системи поглядів не настільки таємні чи неясні щоб їх не перевірити - імхо...правда я не пробував :)

та засадниче - це, власне, не глибина. Нмсд звичайно
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrey s. » 25 травня 2012, 22:35

Максим Борець писав: - імхо...

А що це таке, те імхо?(вже не раз кортіло спитати, але встидався :oops: )
п.Оля напевне буде в захваті від цього оффтопу :pardon: ...(тай тема вже давніше змінила напрямок..думаю вичерпана в контексті заторкнутої)
То шо то таке?
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Zakhar
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2012, 18:01

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення Zakhar » 27 травня 2012, 10:53

Ой хлопцы вы так глубоко ныряете а все гораздо проще.О собаках сообщается еще в Ветхом Завете они сопровождали народ израильский и Господь повеливает отдавать им в пищу растерзанных животных.О них также сообщает и Новый Завет.А в общем в наше время любовь к Божьему творению должна проповедываться всеми разумными способами не оскарбляющими Святыню.
Бог есть Любовь!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення о.Олег » 27 травня 2012, 11:52

Zakhar писав:Ой хлопцы вы так глубоко ныряете а все гораздо проще.О собаках сообщается еще в Ветхом Завете они сопровождали народ израильский и Господь повеливает отдавать им в пищу растерзанных животных.О них также сообщает и Новый Завет.А в общем в наше время любовь к Божьему творению должна проповедываться всеми разумными способами не оскарбляющими Святыню.

радий вітати Вас на Форумі, пане Захаре! І як на Вашу думку: описане в старттопіку ображає Святиню?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Zakhar
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2012, 18:01

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення Zakhar » 27 травня 2012, 16:03

Спасибо о.Олег за приветствие привет и всем форумчанам.Я думаю что во всем нужно иметь мудрость и не впадать в крайности. Вселенская Церковь сегодня распространена на всех континентах и странах где свои национальные и культурные особенности. У Иудеев и Мусульман собака как и свинья нечистое животное это надо учитывать. Правда Греки уже пытались затащить на Алтарь свинью чтобы осквернить Святыню. Если сегодня прийдет человек с собакой повадырем он может держать ее возле себя. Но алтарная часть где совершается Евхаристия где Святые Дары зачем там нужны собаки они могут банально нагадить.А вообще Слава Богу что о. Рой любит собак а не обезьян или крокодилов.
Бог есть Любовь!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrey s. » 27 травня 2012, 17:45

Zakhar писав:.А вообще Слава Богу что о. Рой любит собак а не обезьян или крокодилов.

:)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення о.Олег » 28 травня 2012, 18:15

andrey s. писав:
Zakhar писав:.А вообще Слава Богу что о. Рой любит собак а не обезьян или крокодилов.

:)

напевно. Але це... як сказати кіллеру: "краще ти б крав" чи Ви дійсно однодумець о.Роя?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Zakhar
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 26 травня 2012, 18:01

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення Zakhar » 28 травня 2012, 20:30

Да нет это просто ирония для снятия напряженности. Да я люблю животных но не обожествляю их как было например в древнем Египте или сейчас в язычестве. Храм место встречи Господа со своим народом а не место для собак.Пришел Иисус в Копернаум а там по синагоге бегают собаки. Лично я категорично против. Церковь не место для собак. А кто сомневается пусть возьмет пса и приведет в Церковь где нибудь на Украине. Он увидит теплый прием прихожан.Правда он может закончится печально. А американцы да ну их у них проблемы где венчать однополых или развести псарню в Храме.В общем на каждого мудреца довольно простоты.
Бог есть Любовь!

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення kristik » 24 серпня 2012, 16:58

о.Олег писав:

Пастор уверен, что собака совершает очень важное «служение утешения», снимая стресс и благотворно действуя на души людей, налаживающих контакт с его питомцем.


А мені завжди здавалось, що на душі діє Дух Святий, який і знімає стресси і "очищає наші душі від усякої скверни..." Принаймі я так відчуваю.
Не знаю чи той вислів сюди підходить, але в Євангелії пише: "Не кидайте перли перед свиньми" ( перепрошую, що дослівно не пам*ятаю )
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrivovk » 16 грудня 2012, 14:14

Сьогодні після Літургії зайшла вівчарка до церкви...погрітися. А то надворі холодно і сніг падає. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2012, 16:53

andrivovk писав:Сьогодні після Літургії зайшла вівчарка до церкви...погрітися. А то надворі холодно і сніг падає. :)

Скоро вигнали?

В нас один раз зайшов пес, то священик встав зі сповідальниці і вигнав. Аж священик мусив то зробити, до решти не дойшло :( , до мене теж. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrivovk » 16 грудня 2012, 18:40

Потім вийшов і перед церквою лежав. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrey s. » 16 грудня 2012, 20:47

andrivovk писав:Сьогодні після Літургії зайшла вівчарка до церкви...погрітися. А то надворі холодно і сніг падає. :)

:) .., прикольно. Я дивлюсь без якогось фанатизму на це. І навіть скажу більше..., і таки можу щось сказати з цього приводу бо маю багато спостережень з цього приводу. В Благодатні місця собаки чомусь тягнуться..., і ні разу.., ні однінького разу я не бачив злого собаку. А ось деякі з них.., ну це взагалі на оскара тягне ..., як мінімум. Багато з тих собак бачили горе від людей, іто не по дитячому мають страх перед людьми ( тобто коли кличиш їх вони не підходять ).., але чомусь йдуть в місце де хмара людей.
Багато з цих історій мають доволі сумні кінці.., якось навіть плакав коли згадував одну історію.
Хто зна.., може той вівчур не погрітись приходив...., просто ніхто не зрозумів цього.
Мій сосід ( 25 років ) повертався з Церкви ( вівтарник ) і натрапив на собаку ( дворнягу дівчинку :oops: ) яку збила машина. Собака була в шоці, всіх боялась, лапа передня висіла на шкірці. Взяв і відвіз до ветеринара ( був вибір ; або приспати, або ампутація лапи ) , потім взяв до дому. Зараз має цуценят :D , було аж 4 шт. ( ну цигани натуральні, як їх тато ), залишилось двоє. Повіз те чудо трьохлапе знов до лікаря, ато слідуючі 4 шт. будуть великою радістю. :D
Я дивлюсь на неї.., і розумію.., що можна жити і без лапи , головне щоб тебе Любили. Інвалідом себе зовсім не почуває, навпаки навіть :pardon: . І вірна така зараза.., крім нього нікого не признає. Дивиться на господаря як на Ангела, погляд такий глибокий.
:)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення andrivovk » 16 грудня 2012, 23:15

andrey s. писав:Благодатні місця собаки чомусь тягнуться..., і ні разу.., ні однінького разу я не бачив злого собаку. :)

То шо тягнуться - правда (Крехів, Гошів, Страдч...), але бувають і злюки. Одного разу в Страдчі кілька маленьких жерлося, то їх якась смілива тітонька сумкою по мордам натовкла. Сам бачив. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Валентин
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 24 лютого 2011, 22:12
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення Валентин » 21 січня 2013, 15:30

Після того, як мене вкусила собака, і певний час не було можливості зробити щеплення проти сказу, я до всіх незнайомих собак з великою підозрою ставлюся. І от, зайти у храм, побачити собаку, і замість духовного спокою - велика напруга... Не хотілося-б.
Востаннє редагувалось 21 січня 2013, 17:57 користувачем Валентин, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тварина в Храмі

Повідомлення о.Олег » 21 січня 2013, 17:03

Валентин писав:... я до всіх незнайомих собак з великою підозрою ставлюся...

:)
я грішний і до знайомих :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей