"Мілес Єзу"

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

"Мілес Єзу"

Повідомлення ShMariam » 03 жовтня 2013, 17:55

Українська Греко-Католицька Церква.Формаційний Центр для мирян "Мілес Єзу"
СЕМІНАР З ПОГЛИБЛЕННЯ ДУХОВНОГО ЖИТТЯ ДЛЯ МОЛОДІ
хлопці та дівчата віком 17-30 років
субота, 26 жовтня,2013

Прагнеш особисто зустрітися з Ісусом?Хочеш інших привести до Бога?Бажаєш мати радість та надію?

Початок: о 10:00
Закінчення: приблизно 17:00

Місце проведення: Формаційний Центр для мирян "Мілес Єзу", храм свщм. Йосафата та всіх українських мучеників (УГКЦ), вул. Довбуша,24,м.Львів,79008 (Високий Замок, бічна вул.Кривоноса)

Вартість участі у семінарі: 40 грн. Для студентів та учасників віком до 20 років: 30 грн( входить: семінар, обід, література та інші додаткові матеріали)

Теми розмов:
-Християнські критерії добра у різних сферах суспільного життя.
-Моральне лідерство.
-Як відповідати на запитання некатоликів про Католицьку Церкву.
-Віра у молитві.

Круглий стіл для дискусій, дружнє спілкування, можливість сповіді та духовної поради.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА.ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАЗДАЛЕГІДЬ( до 22 жовтня)

тел.: (032)276-74-08, моб.:097-633-39-73.
е-mail: [email protected]; http://www.milesjesu.com (у емейлі чи листі просимо вказати Твоє ПІП, вік, телефон, е-мейл,адресу проживання,де навчаєшся або ким працюєш)

https://www.facebook.com/groups/3216373 ... p_activity
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Мілес Єзу"

Повідомлення ShMariam » 29 січня 2016, 12:52

о.Олег писав:
Ромаромчик писав:
Це мілес езуезу(УГКЦ) і іхній дитячий будинок в с.Бортники це ілюзія про щасливе життя дітей.Я там був цілий рік можливо я не ангел но іхнє ставлення до дітей це жах там заставляли молитись зранку по годині хто не хотів били(невже іхній бог пропагує насилля)також вони по вихідних давали лист прохання і відправляли дітей по двое в м.Ходорів просити гроші на сиротинець(до вашого відома СЯТЕ МІЛЕС ЕЗУ ЦЕ КРИМІНАЛ)мене били неодноразово до синців а коли в школі був медогляд то ховали щоб лікар не побачив.істи варили собі самі діти(шо ми вміли)але коли приіжджав туди іхній наставник зі львова о.Роберт Ніколетті то він чомусь ів спонсорські сири і мясо коли діти іли будь що.спали в прииіщенні 30 кв.м. 18 дітей на двох ярусліжках(хіба це умови)цей будинок створено не для дітей а для збагачення іхніх лідерів бо вони на цих дітей шукають спонсорів і гребуть все собі.я багато чого ще не написав як там но мені є з чим зрівняти я сидів в тюрмі і повірте там себе вільніше почуваєш.я не пишу це щоб іх дескридитувати а для того щоб люди знали правду хто не вірить мені дзвоніть обговорим більш детально і назву людей які там були і це підтвеидять.мій тел.0969890355


дзвонив щойно я до сестер МЄ (знаю цей рух - не все так погано, як Ви, Ромку, описуєте) - і розумію, що у Вас щось відбулося, з чим сперечатися (з Вашим негативним досвідом) не має можливості/сенсу. Стосовно умов/якості проживання - працюю з безпритульними людьми, знаю багатьох вихідців з інтернатів (та і тюрем) і, попри те, що завжди хотілося б чогось кращого/якіснішого, умови в Бортниках ні в яке порівняння з тим, з чим стикаюся у своїй роботі я грішний, не мають. А от якщо Вас дозволили собі вихователі бити - прошу звертатися у державні органи. Тут це сенсу не має, Ромку - Ви даєте свій номер телефону і можете наговорити те, що Вас болить, горою, що нічого не змінить, якщо не звернетесь до поліції/тощо. Нехай береже Вас Господь. Пишіть. Радо поспілкуємося. А вирішити проблему, якщо вона там є, можете лише реально (не інтернетно, а реально) звернувшись до влади (чи то обласної, чи то церковної). З повагою, о.Олег
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: "Мілес Єзу"

Повідомлення Міра » 29 січня 2016, 15:02

Спілкувалась трохи з хлопчиками, як приїжджали до Львова в УКУ, навіть торт-машину їм пекла). Такі хороші! І раді були. То якісь жахи Ви описуєте(
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Мілес Єзу"

Повідомлення о.Олег » 29 січня 2016, 15:38

Міра писав:Спілкувалась трохи з хлопчиками, як приїжджали до Львова в УКУ, навіть торт-машину їм пекла). Такі хороші! І раді були. То якісь жахи Ви описуєте(

:pardon:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Мілес Єзу"

Повідомлення ShMariam » 29 січня 2016, 15:54

Для інформації: Ромаромчик, якщо вірити Інтернету, 1990-ого року народження.

Тобто важко сказати, чи 10 (?) років тому там дійсно таке було... Але зараз, так зрозуміла, нападки на МЄ чимось подібні на те, якби хтось сказав, що на нашому Форумі можуть дійсно обматюкати, "воля" для сектантів і повний бардак, а про безконечні сварки, флуд і офтоп годі й казати.... Хто не знає, то років 7 тому назад в нас дійсно таке було.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Омельян
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 24 березня 2015, 15:25

Re: "Мілес Єзу"

Повідомлення Омельян » 02 лютого 2016, 11:12

ShMariam писав:Для інформації: Ромаромчик, якщо вірити Інтернету, 1990-ого року народження.

Тобто важко сказати, чи 10 (?) років тому там дійсно таке було... Але зараз, так зрозуміла, нападки на МЄ чимось подібні на те, якби хтось сказав, що на нашому Форумі можуть дійсно обматюкати, "воля" для сектантів і повний бардак, а про безконечні сварки, флуд і офтоп годі й казати.... Хто не знає, то років 7 тому назад в нас дійсно таке було.

тобто цей хлопчина міг бути в Бортниках десь на початку двотисячних? Там же все лише починалось і не думаю, що там нічого не змінилося - у мене на сьогодні дуже позитивні враження від діяльності МЄ. Та і дітей знаю, що там виховувались.
Слава Ісусу Христу.
"Молитва є зустріччю з Богом. Милостиня - зустріччю з ближнім. Піст - це зустріч з самим собою".

Блаженнійший Любомир Гузар

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Мілес Єзу"

Повідомлення о.Олег » 02 лютого 2016, 11:43

Омельян писав:
ShMariam писав:Для інформації: Ромаромчик, якщо вірити Інтернету, 1990-ого року народження.

Тобто важко сказати, чи 10 (?) років тому там дійсно таке було... Але зараз, так зрозуміла, нападки на МЄ чимось подібні на те, якби хтось сказав, що на нашому Форумі можуть дійсно обматюкати, "воля" для сектантів і повний бардак, а про безконечні сварки, флуд і офтоп годі й казати.... Хто не знає, то років 7 тому назад в нас дійсно таке було.

тобто цей хлопчина міг бути в Бортниках десь на початку двотисячних? Там же все лише починалось і не думаю, що там нічого не змінилося - у мене на сьогодні дуже позитивні враження від діяльності МЄ. Та і дітей знаю, що там виховувались.
Слава Ісусу Христу.

цей молодий чоловік був в Бортниках 2002 року. А сам будинок уставно діє (зареєстрований) з 2004-го. Тобто - це дійсно були ще тільки спроби почати дитячий будинок, коли була лише потреба і люди доброї волі, а ані спонсорів, ані якоїсь іншої матеріальної бази майже не було. І шкода, безперечно, що так багато в собі людина тримала тих чотирнадцять років. З сторіночки в ВК можна краще зрозуміти спосіб його життя. Молюся за нього - вірю, що Бог і його сюди припровадив і для нашої загальної, і для його особистої користі. З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей