Церковні покарання

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 09 серпня 2011, 14:48

о.Олег писав:
Michail писав:...Хоча Христова Церква є нашою, тобто в плані що ми з Вами в ній...

безперечно, але для теми важливо чітко сказати, що проповідуємо не щось "свого", не "одну з можливостей" спастися, а єдине, про що знаємо - видиме і намацальне: Католицьку Церкву. Проповідуємо не тому, що ми в ній, а ми в ній саме тому, що іншої знаної (за наявності знаного про незнане проповідувати абсурдно) відповіді християнин на поклик Бога не має, як бути католиком
а вже чи прийде, чи відкине - це від нас не залежить. Єдине, що можемо - проповідувати :Rose:
З повагою, о.Олег


В першу чергу проповідуємо Ісуса Христа, а вже в ньому Церкву.
Що якщо багато людей долучили до Католицької Церкви, а вони не знають цього:
http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... avior.html

і це

http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... -Life.html


?

Відповідаючи ніби на поклик Бога є "католиками" і лише? А не є Христові :(

Тому багато з видимо наших, невидимо ненаші. Але це вже інша тема. (Просто це в першу чергу, а тоді вже визнання себе приналежним до Католицької організації, що також потрібно. Як би було добре і легко, якби досить визнати себе католиком на поклик Бога...[u][/u]).

Бо не Церква спасає, а Христос через Церкву.
До речі є десь у Католицькій Церкві офіційний євангелизаційний план?

Якщо знаєте про подібне щось в Католицькій Церкві, підскажіть будь ласка.



(за наявності знаного про незнане проповідувати абсурдно)


Незнане не проповідуємо, а налізуємо те, що все-таки є в інших Церквах. А ми якраз тут обговорюємо стуність Церкви Христвої.

Щодо анатем, то це все таке. Слава Богу що зняті , але Ісус ніколи не відлучав від своєї Церкв своїх вірних інших Церквах. Відоучені лише ті, хто свідомо тримається єресі. Люди малосвідомі, але сильно віруючі в Христа не можуть свідомо триматись єресі...

Взагалі, свідомо тримаючіся єресі,або спеціально поширюючі єресь самі ж себе і відлучають, анатемують.

Пам’ятаєте це:

8. Обізвався до нього Іван: Учителю, ми бачили одного чоловіка, який з нами не ходить, що виганяє Ім'ям Твоїм демонів; і ми заборонили йому, бо він із нами не ходить.
KJV: And John answered him, saying, Master, we saw one casting out devils in thy name, and he followeth not us: and we forbad him, because he followeth not us.

39. А Ісус відказав: Не забороняйте йому, бо немає такого, що Ім'ям Моїм чудо зробив би, і зміг би небаром лихословити Мене.
KJV: But Jesus said, Forbid him not: for there is no man which shall do a miracle in my name, that can lightly speak evil of me.

40. Хто бо не супроти нас, той за нас!
KJV: For he that is not against us is on our part



Вже апостоли хотіли заборонити тому, що не з ними (в християн є щось таке, як і у всіх людей, що негативно ставлдяться або з підозрінням, до тих хто здалека від них), проповідувати, але Христос вваажав інакше. Видно правду чоловік проповідував.
Востаннє редагувалось 09 серпня 2011, 15:41 користувачем Michail, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковні покарання

Повідомлення о.Олег » 09 серпня 2011, 15:03

Michail писав:Я просто питаю бо формальність обєднання в дечому буде від цього залежати. Форма спілкування Католицької Церкви і Протестантських церков, та Католицької і Православної - трохи відрізянються...

не зовсім розумію, про що Ви і... мені основним було вказати Вам на те, яким є вчення Христа про Церкву. Якщо з цим результату досягнуто - радий і дякую за розмову
Michail писав:В першу чергу проповідуємо Ісуса Христа, а вже в ньому Церкву. Бо не Церква спасає, а Христос через Церкву...

безперечно і тут лише маємо наголосити для нашого з Вами обопільного погодження у вірі, що саме через Свою Церкву Спасає Господь
(за наявності знаного про незнане проповідувати абсурдно)


Michail писав:Незнане не проповідуємо, а налізуємо те, що все-таки є в інших Церквах.

аналізуємо і виявляємо, що є там єресі, що загрожують адом і є часточки Даної Церкві Христом Благодаті, виявляючи які змагаємось за кожну душу, щоб мала Благодать вповні
одинаково розуміємо цю складну дійсність, пане Михайле?
просто ми з Вами по кругу ходимо :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 09 серпня 2011, 15:05

о.Олег писав:
Michail писав:Я просто питаю бо формальність обєднання в дечому буде від цього залежати. Форма спілкування Католицької Церкви і Протестантських церков, та Католицької і Православної - трохи відрізянються...

не зовсім розумію, про що Ви і... мені основним було вказати Вам на те, яким є вчення Христа про Церкву. Якщо з цим результату досягнуто - радий і дякую за розмову
Michail писав:В першу чергу проповідуємо Ісуса Христа, а вже в ньому Церкву. Бо не Церква спасає, а Христос через Церкву...

безперечно і тут лише маємо наголосити для нашого з Вами обопільного погодження у вірі, що саме через Свою Церкву Спасає Господь
(за наявності знаного про незнане проповідувати абсурдно)


Michail писав:Незнане не проповідуємо, а налізуємо те, що все-таки є в інших Церквах.

аналізуємо і виявляємо, що є там єресі, що загрожують адом і є часточки Даної Церкві Христом Благодаті, виявляючи які змагаємось за кожну душу, щоб мала Благодать вповні
одинаково розуміємо цю складну дійсність, пане Михайле?
просто ми з Вами по кругу ходимо :(
З повагою, о.Олег


Одинаково розуміємо, бо підтверджуєте, що це складна дійсність. За умови, що не можемо сказати людині в іншій конфесії що вона не спасеться (коли вона відмовилась прийти до видимої Католицкої організації, як ми вже намагались її привести сюди, бо ми ж не проповідуємо того. що точно не знаємо). А так згідний прийти до завершення ходіння кругом.

Також завжди з повагою, Михайло!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковні покарання

Повідомлення о.Олег » 09 серпня 2011, 15:14

Michail писав:... Відоучені лише ті, хто свідомо тримається єресі...

:) Ієрархи, богослови?
Michail писав:...Одинаково розуміємо, бо підтверджуєте, що це складна дійсність.

так я грішний про це пишу вже тут півтора року, напевно, і з Вами - від початку нашого спілкування. А сперечаюсь лише через те, що твердили про свою ("католицьку") віру у розколену (видимо) Христову Церкву, яка існує нерозколеною лише невидимо і ще й цитували Документи Церкви, твердячи, що це (Ваше нерозуміння, вибачте) і є вчення Католицької Церкви :(
Michail писав:...За умови, що не можемо сказати людині в іншій конфесії що вона не спасеться ...

маємо обов'язок сказати про небезпеку. Інакше який я/Ви брат у Христі, якщо не попереджу? Ви просто не з того кінця зайшли - не ад ми проповідуємо, а Христа і Небо
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 09 серпня 2011, 15:35

о.Олег писав:
Michail писав:... Відоучені лише ті, хто свідомо тримається єресі...

:) Ієрархи, богослови?
Michail писав:...Одинаково розуміємо, бо підтверджуєте, що це складна дійсність.

так я грішний про це пишу вже тут півтора року, напевно, і з Вами - від початку нашого спілкування. А сперечаюсь лише через те, що твердили про свою ("католицьку") віру у розколену (видимо) Христову Церкву, яка існує нерозколеною лише невидимо і ще й цитували Документи Церкви, твердячи, що це (Ваше нерозуміння, вибачте) і є вчення Католицької Церкви :(
Michail писав:...За умови, що не можемо сказати людині в іншій конфесії що вона не спасеться ...

маємо обов'язок сказати про небезпеку. Інакше який я/Ви брат у Христі, якщо не попереджу? Ви просто не з того кінця зайшли - не ад ми проповідуємо, а Христа і Небо
З повагою, о.Олег



Маємо обовязок сказати. тому я і сказав, коли вже все старались привести, апологували вчення Церкви...


Тому і кажемо, що всі, хто притримується єресей, є в небезпеці неспасіння, тому і вказуємо всім єресі. До речі, є десь списко єресей, на які вказує Католицька Церква? Колись такий список зробив Іван Дамаских, хоча не все з того що він надав, Католицька Церква визнає за єресь. Тому чи є такий каталог від Католицької Церкви?

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 09 серпня 2011, 15:38

о.Олег писав:
Michail писав:... Відоучені лише ті, хто свідомо тримається єресі...

:) Ієрархи, богослови?
Michail писав:...Одинаково розуміємо, бо підтверджуєте, що це складна дійсність.

так я грішний про це пишу вже тут півтора року, напевно, і з Вами - від початку нашого спілкування. А сперечаюсь саме через те, що твердили про свою віру у розколену (видимо) Христову Церкву, яка існує нерозколеною лише невидимо і ще й цитували Документи Церкви, твердячи, що це і є вчення Католицької Церкви :(
З повагою, о.Олег



Я постійно зауважував, що це стосується не містичного, а історичного спекту. І зауважував про те, що ті люди, які в інших конфесіях але вірні Ісусу Христу, чистим серцем шукаючть чим білщше правди про Нього, але за якихось умов зостаються в інших конфесіях складають ту частинку, яка невидимо - в Христовій Церкві, але видимо ніби зовні...

При цьому я не мав на увазі, що їм не слід проповідувати правду.


На рахунок свідомих - ієрархи, богослови, нерукоположені, які розбираються добре у вченні Церкви...

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення viter » 09 серпня 2011, 16:55

Michail писав:ті люди, які в інших конфесіях але вірні Ісусу Христу, чистим серцем шукаючть чим білщше правди про Нього, але за якихось умов зостаються в інших конфесіях складають ту частинку, яка невидимо - в Христовій Церкві, але видимо ніби зовні...

Пробачте, але виглядає на те, що це тільки Ваша теорія, бо ніде в книжках я такого не зустрічав, ні по телевізорі не бачив, ні по радіо не чув, ні жоден священик про таке на проповіді не казав і, навіть, на цьому форумі (за два роки) нічого подібного не читав.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 09 серпня 2011, 17:00

Michail писав:
Пам’ятаєте це:

8. Обізвався до нього Іван: Учителю, ми бачили одного чоловіка, який з нами не ходить, що виганяє Ім'ям Твоїм демонів; і ми заборонили йому, бо він із нами не ходить.


39. А Ісус відказав: Не забороняйте йому, бо немає такого, що Ім'ям Моїм чудо зробив би, і зміг би небаром лихословити Мене.


40. Хто бо не супроти нас, той за нас!




Вже апостоли хотіли заборонити тому, що не з ними (в християн є щось таке, як і у всіх людей, що негативно ставлдяться або з підозрінням, до тих хто здалека від них), проповідувати, але Христос вваажав інакше. Видно правду чоловік проповідував.

Уявіть :)(хоч без надмрностей,з уявою..це просто думка) ,якби тоді Ісус учням дозволив, забороняти іншим вчиняти чуда Іменем Господнім,бо вони з ними не ходили.Уявляєте,що би було,якщо брати до уваги запал Петра,і взагалі той час,апостоли були ще слабенькі і взагалі ніц не могли і не розуміли,тобто вони вчилися.Це в той момент не було важливо,тай Ісус апостолів заспокоїв,пояснив:"Не забороняйте йому, бо немає такого, що Ім'ям Моїм чудо зробив би, і зміг би небаром лихословити Мене. ".
Це пояснення і нам підходить,особливо після того,як Петро став "Скелею".І що головне:"Хто бо не супроти нас, той за нас! "..

Але,тут можу внести своє запитання,яке трошки заперечить,те що Ви побудували на цьому...
Хіба Іван казав учителю,що той чоловік,раніше ходив з нами,тебе Учителю слухав,взяв сили від Тебе(яка виходила ого-го з Учителя :) ),а потім собі пішов і почав демонів виганяти Імям Твоїм.при цьому нас за учнів Твоїх не рахуючи.Ні..Він просто сказав,що той чоловік з нами не ходить...І все..Тобто тоді,ніхто від Ісуса ще не відколювався(це в сенсі Єресей і відколів)...Це доречі міг бути учень Предтечі,чи учень учня Предтечі,чи ще уйма варіантів.(бо як написав Іван,Ісус багато чого ще учиняв(чи можливо навчав),але записати того,ніц не є можливим).
Тому,на те поставив Петра...і дав йому владу..
і що саме головне,як можна лихословити Ісуса???..і справді,чи може щось побудуватись на гріху????
Розумієте,це я подав так думку,хоч насправді її серйозно не сприймаю..Просто хотів показати,що це не є самим головним..Багато думок Ваших мені дуже близькі,но Ваше ускладнення їх,трошки не по мені...тобто я багато чого не зрозумів...тобто логічне для мене запитання:Для чого???чи Навіщо??? :)
Я прочитав ще раз тему,і якось доповнювати попередні дописи не бачу змісту,враховуючи запитання у них,відповідь на них також не зрозуміла...
Вірю,що Господь скерує Ваші думки у потрібне Йому русло...і вони дадуть плід,той плід єдності у Ньому....
Дякую за дописи...
Востаннє редагувалось 09 серпня 2011, 17:48 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Вова » 09 серпня 2011, 17:34

viter писав:Але згадаймо науку Католицької Церкви про спасіння. Що для нього потрібно?

Важно що говорить Писання, а не конфесія. А що говорить Писання про спасіння? Що для нього потрібно?

А як нам її отримати? Через святу Тайну Хрещення?

Через покаяння і визнання І.Х. - Спасителем, а хрещення йде після цього, а не на оборот.

Тепер візьмімо протестантів, в котрих залишилася тільки одна Тайна Хрещення.

Звідки таке узяли?

viter писав: Як, згрішивши, вони можуть повернути собі освячуючу ласку, яка для спасіння конче потрібна, коли не мають Сповіді?

Звідки таке знов узяли, у нас є Сповідь, я ж вам давав силку на наше вчення. Тож перше всього читайте, а потім пишіть не вигадуючи. http://www.chve.org.ua/index.php/aboutus/brother 29 ст.
Друге, а що Писання вчить про Сповідь?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковні покарання

Повідомлення ShMariam » 09 серпня 2011, 17:38

Вова писав:
viter писав:Але згадаймо науку Католицької Церкви про спасіння. Що для нього потрібно?

Важно що говорить Писання, а не конфесія. А що говорить Писання про спасіння? Що для нього потрібно?


Все було б добре, але в Писання також каже відлучати від Церкви певних осіб. То чи вони спасуться?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Вова » 09 серпня 2011, 17:39

ShMariam писав:Все було б добре, але в Писання також каже відлучати від Церкви певних осіб. То чи вони спасуться?

Яких саме, за що вилучали?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення viter » 09 серпня 2011, 18:00

Вова писав:Звідки таке узяли?

Звідти, що у вас (протестантів) немає св. Тайни Священства, без якої неможлива Сповідь та інші святі Тайни (крім в окремих випадках Хрещення).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 09 серпня 2011, 18:04

Вова писав:
viter писав:Але згадаймо науку Католицької Церкви про спасіння. Що для нього потрібно?

Важно що говорить Писання, а не конфесія. А що говорить Писання про спасіння? Що для нього потрібно..

Послухайте,тут не йде мова за чиєсь окреме розуміння Писання.(бо погодьтесь,Писання можна розуміти по різному).Тому є покликаний Ісусом Петро,на якому все закладенно.І з цього все починалось.(але тема не про це :),хоч в принципі про це,а у зворотньому сенсі :) )

І я якось думав,що тема почата п.Михайлом має скоріш зворотній сенс,від якогось там відлучення...чи чого там,я так і не зрозумів...
Ну і як хтось може знати,чи хтось спасеться,коли це, ще під великим знаком питання у нас,яких не відлучали...
........
Чую тема накрилась :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковні покарання

Повідомлення о.Олег » 10 серпня 2011, 06:14

Michail писав:Крім Тайни Хрещення у класичних протестнатів є ще й тайна Євхаристії. Андрей Блинков- протестант доводить що Таїнства в більшій частині протестантських Церков залишились, хоч багато з проотестантів їх не називає Тайнами...

його якраз я грішний зрозуміти можу, але... Ви-католик маєте розуміти, що поняття якоїсь потреби звершувати щось подібне до Таїнств у протестантів залишилось, але звершити вони можуть лише Таїнство Хрещення
Michail писав:
о.Олег писав: А сперечаюсь саме через те, що твердили про свою віру у розколену (видимо) Христову Церкву, яка існує нерозколеною лише невидимо і ще й цитували Документи Церкви, твердячи, що це і є вчення Католицької Церкви :(
Я постійно зауважував, що це стосується не містичного, а історичного спекту...

так Вас і розумію і ще раз наголошую, що віруємо у історичне існування Христової Церкви = Католицької Церкви.
Michail писав:...Так, проходив в новоутвореному інститут ім. Андрея Бачинського в Закарпатті...

ми... з Вами особисто знайомі? Від початку розмови не полишає мене це відчуття :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 11:32

viter писав:
Michail писав:ті люди, які в інших конфесіях але вірні Ісусу Христу, чистим серцем шукаючть чим білщше правди про Нього, але за якихось умов зостаються в інших конфесіях складають ту частинку, яка невидимо - в Христовій Церкві, але видимо ніби зовні...

Пробачте, але виглядає на те, що це тільки Ваша теорія, бо ніде в книжках я такого не зустрічав, ні по телевізорі не бачив, ні по радіо не чув, ні жоден священик про таке на проповіді не казав і, навіть, на цьому форумі (за два роки) нічого подібного не читав.



Ну Ви ще раз перечитайте документ ІІ Ватиканського собору про Церкву...
Я розставив тк як це може виглядати.
А про те, що в інших конфесіх також спасаються, в нас священик говорив. До речі, чи мали ви контакти з католицькими харизматами?

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 12:05

Michail писав:
о.Олег писав: А сперечаюсь саме через те, що твердили про свою віру у розколену (видимо) Христову Церкву, яка існує нерозколеною лише невидимо і ще й цитували Документи Церкви, твердячи, що це і є вчення Католицької Церкви :(
Я постійно зауважував, що це стосується не містичного, а історичного спекту...

так Вас і розумію і ще раз наголошую, що віруємо у історичне існування Христової Церкви = Католицької Церкви.


Звичайно що є і таке.

.
ми... з Вами особисто знайомі? Від початку розмови не полишає мене це відчуття :)
З повагою, о.Олег

Не знаю Ви викладали в тому інституті? Я закінчив два роки тому.
Востаннє редагувалось 10 серпня 2011, 12:43 користувачем Michail, всього редагувалось 1 раз.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 12:06

andrey s. писав:
Вова писав:
viter писав:Але згадаймо науку Католицької Церкви про спасіння. Що для нього потрібно?


Ну і як хтось може знати,чи хтось спасеться,коли це, ще під великим знаком питання у нас,яких не відлучали...
........


Ви не впевнені., що є в дії спасіння? От у чому проблема. Повірте, якщо вірите в Ісуса Христа, намагаєтесь виконувати Волю Божу, каєтесь в гріхах, приходите до Причастя - і це все у живій вірі, то Ви у дії спасіння.

Новый Завет > Книга 1-е Иоанна > Глава 5 13 "Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя."

Та й взагалі 1 послання Івана прочитайте.

Отже маєте життя вічне.

(Чесно, ця невпевненість у спаснні може бути лише тоді, коли не дотримуєшся вчення Церкви, або йдеш наперекір. Але коли стараєшся дотримуватись інавіть Церковних заповіде.. то чому бути невпевненим в Христовій благодаті? От не розумію як можна ходити в Церкву, вірити Богу і не бути впевненим, що Він тепер тебе спасає? Може тому, що не треба ставити питання що буде кли помреш? А ставити кожного разу питання що є тепер!)...



І при чому тут фантазії. Говориться, що й у інших конфесіях є спасенні. Це не фантазії. Чому? Бо це логічні умовиводи, що далеко відрізняється від фантазій.
Якщо вони пройшли тайну Хрещення, то є лише два логічні висновки:

- Або спасенні з них є в Церкві Христовій;
- Або тайна Хрещення не дійсна них і спасаються таким же чином як і нехристиян... (А Церква Католицька каже що Таїнсво)
Або всі некатолки не будуть спасенні, а лише праведні ізраїльтяни до приходу Ісуса Христа.

Маєте ще один логічний вихід?

Це все, не має неа меті сказати всім іншим християнам, що хай не звертають увагу на вчення Католцико Церкви. Навпаки - це й говорить, що спасенні вони тому, що в них є пристня Благодать Христової (Католицької) Церкви, і в супереч тому, що є єресі...

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 12:46

ShMariam писав:
Вова писав:
viter писав:Але згадаймо науку Католицької Церкви про спасіння. Що для нього потрібно?

Важно що говорить Писання, а не конфесія. А що говорить Писання про спасіння? Що для нього потрібно?


Все було б добре, але в Писання також каже відлучати від Церкви певних осіб. То чи вони спасуться?


Якщо відлучати тих осіб, що визначено в Святому Письмі, то протестанти не відлучені. Принаймні деякі з їх спільнот точно.

Коротше кажучи, на питання
То чи вони спасуться?

Католиька Церква відповіла, що серед них спасенні.
То чи будемо піддавати сумнівам це?


А так, о. Олег правий, що це дуж складне питаня. То ж полишм його відповідальним за екуменічний процес (хоч якщо є змога, то можемо роздумами долучатись.
Все-рівно рішення прийматимуть вчительскі уряди... (тперешіні чи майбутні), але ще вище - Бог.
Востаннє редагувалось 10 серпня 2011, 12:54 користувачем Michail, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення viter » 10 серпня 2011, 12:49

Michail писав:Ну Ви ще раз перечитайте документ ІІ Ватиканського собору про Церкву...
Я розставив тк як це може виглядати.

Але це не означає, що саме так і є. Це всього лише Ваша думка, ніким і нічим не підтверджена.
Michail писав: До речі, чи мали ви контакти з католицькими харизматами?

Раз мав і враження не дуже позитивне.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 13:03

viter писав:Але це не означає, що саме так і є. Це всього лише Ваша думка, ніким і нічим не підтверджена.


На рахунок всієї поданої мною концепції, спорити не буду.
А на рахунок що поза саме видимою організацією Католицої Церковної спільноти є спасенні християни, це підтверджено самою ж Католицькою Церквою. Зумтріав це крім Ватиканського собору і в іншій католицькій літературі.

Все, інше, як я вже казав, важке до розуміння.

Michail писав: До речі, чи мали ви контакти з католицькими харизматами?

Раз мав і враження не дуже позитивне.[/quote]
Я маю постійно і враження хороше. Чому? Бо як є якісь помилки можна на них вказати, і священик потроху виправляє. Панує середовище миру.

Хоча не знаю на що Ви натрапили. Але як бачите в Католциькій Церкві є харизматичні спільноти і притримуються вчення Церкви, ніхто їх не відлучає. А єресі проскакують серед них. Та й не тільки серед них. В традиційних спільнотах іноді теж. Але це вже до гілки єресей.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення viter » 10 серпня 2011, 13:09

Michail писав:Повірте, якщо вірите в Ісуса Христа,

Диявол також вірить, але тремтить.
Michail писав: намагаєтесь виконувати Волю Божу,

Яку Божу волю виконують протестанти, відкинувши Христову Церкву, яка єдина може вказати, що є Волею Божою, а що ні? Відкинувши Церкву, відкинули і Божу Волю.
Michail писав:каєтесь в гріхах,

Каятися замало. Гріхи ще треба визнати на Сповіді, якої, не маючи священиків, протестанти не мають.
Michail писав: приходите до Причастя

В протестантів тут так само як і зі Сповіддю.
Michail писав: - і це все у живій вірі, то Ви у дії спасіння.

І що в них залишається від дії спасіння?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 13:21

Код: Виділити все

Диявол також вірить, але тремтить.


Починається знову біблійна переплка.Але я ж вкзав, яка має бути віра. З добрими ділами. ПРотестанти це теж визнають:
http://www.gotquestions.org/Ukrainian/U ... alone.html

Michail писав: намагаєтесь виконувати Волю Божу,

Яку Божу волю виконують протестанти, відкинувши Христову Церкву, яка єдина може вказати, що є Волею Божою, а що ні? Відкинувши Церкву, відкинули і Божу Волю.

Каятися замало. Гріхи ще треба визнати на Сповіді, якої, не маючи священиків, протестанти не мають

В нас це включається в Таїнство Покаяння. Нема Таїнства сопвіді, це частина Таїнства покаяння. Я це мав на увазі. Але це в нас. Щодо людини, яка на порозі смерті, її це не стосується. Що до некатоликів і неправославних, вони також можуть сповідатись один одному. То тут уже буде моя думка, але оскільки в документах Церкви визначено що і некаитолики спасуться (не важливо деталі), з цього можна зроибти висновок що дял них буде дійсна їх форма покаяння.




І що в них залишається від дії спасіння?

Отже щось та лишається.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 13:23

Michail писав: намагаєтесь виконувати Волю Божу,

Яку Божу волю виконують протестанти, відкинувши Христову Церкву, яка єдина може вказати, що є Волею Божою, а що ні? Відкинувши Церкву, відкинули і Божу Волю.

Вибачте, не я визначив, що вони можуть спатись, так що Церква наша сазала, як Церква на Соборі, хіба вона визнає свій визнаний Собою ж собор віриним - невірним?

Ну а все те, про покаяння, про віру живу я Вам написав у першу чергу. то Ви й так не впевнені в тому, що Вас спасає сам Христос? Недовіряєте Йому?

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 13:31

Деякі перешкоди некатолику стати католиком:
Один некатолик такі навів:
"особисто для мене є перепони ікони, мантії. поділ на духовенство і мирян, молитва святим і Марії, свічки більшість просто є релігійними людьми, а не духовними, тобто відсутність духовного спілкування."


Можемо окрему гілку відкрити по цій темі.

Але подивіться, якщо притягнути некатолика в Католицьку Церкву, а він тут не знайде спілкування.

(В кінці книги Євреям ап. Павло написав, спілкуйтеся"... ТО хіба він буде католиком?


Якщо ці речі, які для католика в тій чи іншій мірі прийнятні чи й важливі, йому будуть заважати духовно зростати? Добре йому буде тут? В крайньому разі піде до католицьких харизматів, які на це принаймні сильно не наполягають (хоч і приймають!)


Але кажу. Це вже окрема тема. Виставяти на нову гілку? Бо в цій поки що я все сказав, що думав.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення viter » 10 серпня 2011, 13:38

Michail писав:А на рахунок що поза саме видимою організацією Католицої Церковної спільноти є спасенні християни, це підтверджено самою ж Католицькою Церквою. Зумтріав це крім Ватиканського собору і в іншій католицькій літературі.

Раз так каже Церква, значить так є. Але подивіться яка тут справа. З усіх Святих Тайн протестанти лишили собі одне Хрещення (бачите, вони визнають, що для спасіння не достатньо лише живої віри в Христа - потрібно ще і охреститися). Хрещення знищує первородний гріх і особисті також, але вділяється тільки раз в житті. А що, як згрішать після того, як охрестяться? Милосердний Господь, зважаючи на нашу слабкість подарував нам св. Тайну Сповіді, щоб нею знищити стіну, що гріх ставить між нами та Богом. Але протестанти цей Дар Божий відкинули. Ви любите логіку. То ж за логікою протестанти можуть спастися або відійшовши з життя відразу після Хрещення, або витривати в святості до кінця життя (скільки там кому років вділено). От на скільки реально спастися в протестантів? Це риторичне запитання.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 13:45

viter писав:
Michail писав:А на рахунок що поза саме видимою організацією Католицої Церковної спільноти є спасенні християни, це підтверджено самою ж Католицькою Церквою. Зумтріав це крім Ватиканського собору і в іншій католицькій літературі.

Раз так каже Церква, значить так є. Але подивіться яка тут справа. З усіх Святих Тайн протестанти лишили собі одне Хрещення (бачите, вони визнають, що для спасіння не достатньо лише живої віри в Христа - потрібно ще і охреститися). Хрещення знищує первородний гріх і особисті також, але вділяється тільки раз в житті. А що, як згрішать після того, як охрестяться? Милосердний Господь, зважаючи на нашу слабкість подарував нам св. Тайну Сповіді, щоб нею знищити стіну, що гріх ставить між нами та Богом. Але протестанти цей Дар Божий відкинули. Ви любите логіку. То ж за логікою протестанти можуть спастися або відійшовши з життя відразу після Хрещення, або витривати в святості до кінця життя (скільки там кому років вділено). От на скільки реально спастися в протестантів? Це риторичне запитання.


Я вже казав, це для нас тайна. Бо якщо бло б відомо, то й вони не були б невидимими членами Церкви Христової, а видимими.

Я й не брався оці деталі обговорювати. А на рахунок інших тайн, то вони залишили собі.... Це їх провідники попередні таке визначали... А Вова Вам вже казав, що є в них дещо. Та й книгу я Вам пропонував А. Блинкова. Можу вислати на імейл електронний варіант за умови не виставляти в ІНтрненті. Блинков доводить, що служебне таїнственне священство також є в них, але трохи інакше трактує ніж католики чи православні.

Та й по логіці є в них рукоположені. Знову ж таки доводити переємність хіротонії і нерозривність у часі у всіх протестантів не збираюсь, але вдомо, що деякі єпископи з католиків до деяких з них потрапили...

Це вже знову ж деталі. І, як якзав, я виходжу з того щеа є між ними ті, хто буде з наи в Царстві Небесному.
З цього я виходжу. Якщо хочете ці деталі то є для цього теми: про Таїнства. Давайте туди. Лиш кинтьте мені ссилку де це.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 13:47

І ще раз повторю, це я розмишляю не щоб дати комусь згіршення, або щоб протестанти залишались при своїх єресях...

НІколи. А лише розишляю про обєктивну реальність Церкви.
Трохи призупинюсь. бо ще на сьогодні маю пару справ. Раз вибачте.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення viter » 10 серпня 2011, 13:53

Michail писав:І ще раз повторю, це я розмишляю не щоб дати комусь згіршення, або щоб протестанти залишались при своїх єресях...
НІколи.

Але на то виходить. :(
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення viter » 10 серпня 2011, 14:03

Michail писав:Ну а все те, про покаяння, про віру живу я Вам написав у першу чергу. то Ви й так не впевнені в тому, що Вас спасає сам Христос? Недовіряєте Йому?

Довіряю і надіюся на Його милосердя, але не можу сказати, що 100% буду в Царстві Божім (хоч дуже сильно того хочу), бо я людина грішна і слабка, тому прошу на кожній Службі Божій "Християнської кончини життя нашого, безболізної, бездоганної, мирної, і доброго одвіту на страшнім судищі Христовім".
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 10 серпня 2011, 14:08

viter писав:
Michail писав:І ще раз повторю, це я розмишляю не щоб дати комусь згіршення, або щоб протестанти залишались при своїх єресях...
НІколи.

Але на то виходить. :(

Хіба що Ви хочете, щоб Вам було згіршення, жаліючи себе. :(

Тобто про обєктивну реальність спілкуватись не можна? Але сказано, що всі теми наіть не зрусні потребують смислення (один кардинал офіційно про це в інтернеті дава інтервю, нажаль посилання не памятаю, та й не можу, нажалть всі посилання мати завжди під руками).
Востаннє редагувалось 10 серпня 2011, 14:13 користувачем Michail, всього редагувалось 2 разів.


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей