Церковні покарання

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 22 грудня 2011, 21:15

Michail писав:Це ж само собою розуміється. А от як це робити, я і вивідую на форумах, аналізую, навіть дуже прискіпливо, але ж дає трохи там трохи тут досвіду.

Від того що будуть відповідати форумчани (освічені в християнському вчені) я також роблю висновки і замітки в свому досвіді. І Вас з ними потреную :)

Дякую за відвертість.
Цікаово таке. Отака статистика приходу до Причастя православних в Росії: http://dubus.by/modules/news/article_storyid_4060.html
Цікааво яка в Україні, і також яка статистика приходу до причастя Греко-католиків в Україні...


А як вважаєте???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 23 грудня 2011, 00:37

Статистики, звичайно не знаю. Але думаю, що трохи з цим краще в УГКЦ. Можливо і в православній Церкві України трохи краще. Не знаю, може просто українці (як свої) видаюься мені більш "благоприятними", то тому так субєктивно думаю...

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Церковні покарання

Повідомлення luksander » 23 грудня 2011, 13:55

щоб довго не пояснювати - видалив
Востаннє редагувалось 24 грудня 2011, 20:31 користувачем luksander, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 23 грудня 2011, 19:05

luksander писав:Хотілося б думати, що в УГКЦ з цим дійсно краще, хоча це я можливо просто суб’єктивно так думаю. :roll: А от в православних – то точно гірше, бо ще й клімат моральний тут гірший набагато… :( (як в тому анекдоті: чому жінки довше живуть? –бо вони дружин не мають… :) )

Michail писав:Статистики, звичайно не знаю. Але думаю, що трохи з цим краще в УГКЦ. Можливо і в православній Церкві України трохи краще. Не знаю, може просто українці (як свої) видаюься мені більш "благоприятними", то тому так субєктивно думаю...


А мені фіолетово де краще, а де гірше.(суто з боку і погляду статистики. Якось мені дивно статистика у цьому, якесь інше розуміння потрібно, ато брррр. :( )
Маю надію що у Православних все добре з Євхаристією, от так, тішу себе думкою, що це саме так.(бо реально не знаю)
А що до УГКЦ, і Правослявя України, то аналогічно, тільки різниця у тому, що за останніх більше вірю, ніж тішу себе думкою.
Тобто вірю, що все добре з Причастям, Тобто є поступ в добру сторону, і навіть ця віра грунтується на реальних спостереженнях, тобто вже давненько не бачив(хоч і бачив), що отець чашу з Тайнами підняв, благословив Ними, і все. А до Причастя ніхто не йшов, хоч і Церква була повна.(один раз таке бачив, і вірите чи ні, но в душі плакав, а то тому, що я теж не йшов до Причастя тоді, тобто більше за себе, хоч і за інших теж.)

А на парафіях(коли часто їздив(зара не їзжу), мав доручення, і трошки поїздив по різних Храмах на Прикарпатті), люди йдуть до Причастя, і це дуже втішає і радує, чомусь....але я не проти такої радості :D .


Я не знаю, але почитав ту статтю(за посиланням п.Михайла), і згадалась совіцка пятирічка і план. Даєш 200% плану і пятирічку за три роки!!!УУУУ(бурні авації)
Чомусь такі дивні асоціяції...явно не здорові.
Причастя то дуже особлива тема, і звісно тут це оффтоп.(але люцким бажанням добра, можна все зробити навпаки)
Я так думаю.О!!!
................
Ага, і головне, доречі що стосується теми...
Потрібно дуже обережно і коректно вживати такі порівняння, як вище. Православні і УГКЦ, ци будь як....
Якщо навіть я нічого такого не маю на увазі, то всерівно, це може стати напрягом, якщо порівнювати у такому сенсі , порівнюючи різні конфесії між собою.
Потрібно балакати за себе, і не завадить надіятись що у сосідів все добре.(по крайній мірі за погане сосідске не балакати, а ось за своє негативне..потрібно.)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 24 грудня 2011, 01:29

Це порівняння не еклезіологічне, а статистичне (тих, хто відносить себе то тої чи іншої конфесії). І це зроблено осторожно, якщо Ви зауважили. Раз ішлося про православних, а потім ради зацікавленості і про своїх. Без осудів і т.д.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 24 грудня 2011, 19:57

Michail писав:Це порівняння не еклезіологічне, а статистичне (тих, хто відносить себе то тої чи іншої конфесії). І це зроблено осторожно, якщо Ви зауважили. Раз ішлося про православних, а потім ради зацікавленості і про своїх. Без осудів і т.д.

Та так,п.Михайле, я навіть би не посмів щось таке у Вашу сторону.Ні, ні і ні.
Йшлося за інше, і звичайно наголосив на тому ради самої обережності, й більш заради тих, які навмисно шукають привід для таких дій.(напрягів)
Я не шукаю напрягів, а особливо там де їх нема. :D
Мусимо вважати, а особливо у таких Сокровенних питаннях, як Святеє Святим. ( я волію уникати такої порівняльної статистики, бо вона ніяк не може спонукати до доброго побудження(на мій погляд). Хіба тільки у випадку СВОГО, тобто коли балакаєм за УГКЦ, і тільки.)
А так, на загал, я вірно зрозумів і вдячний Вам.(надіюсь, вірю в то.)
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 24 грудня 2011, 19:59

andrey s. писав:
Michail писав:Це порівняння не еклезіологічне, а статистичне (тих, хто відносить себе то тої чи іншої конфесії). І це зроблено осторожно, якщо Ви зауважили. Раз ішлося про православних, а потім ради зацікавленості і про своїх. Без осудів і т.д.

Та так,п.Михайле, я навіть би не посмів щось таке у Вашу сторону.Ні, ні і ні.
Йшлося за інше, і звичайно наголосив на тому ради самої обережності, й більш заради тих, які навмисно шукають привід для таких дій.(напрягів)
Я не шукаю напрягів, а особливо там де їх нема. :D
Мусимо вважати, а особливо у таких Сокровенних питаннях, як Святеє Святим. ( я волію уникати такої порівняльної статистики, бо вона ніяк не може спонукати до доброго побудження(на мій погляд). Хіба тільки у випадку СВОГО, тобто коли балакаєм за УГКЦ, і тільки.)
А так, на загал, я вірно зрозумів і вдячний Вам.(надіюсь, вірю в то.)
Дякую.


Теж дякую за детальне пояснення. Хоч я і не думав, що Ви у мою сторону щось сказали. Ви висловили свою думку, а я її прочитавши, на неї свою відповідь дав, як думаю. Ніяких напрягів.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 24 грудня 2011, 20:44

Якось випадково натрапив на статтю, і скажу, що в принципі нічого нового, але прочитавши прийшов до висновку, що це не той шлях єдності, це утопія, якщо завгодно випробування, цей теперішній стан речей.
http://iifpo.pp.net.ua/publ/11-1-0-82
Хоч в принципі, подумайте, чи варто час витрачати на то читання.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 24 грудня 2011, 21:45

andrey s. писав:Якось випадково натрапив на статтю, і скажу, що в принципі нічого нового, але прочитавши прийшов до висновку, що це не той шлях єдності, це утопія, якщо завгодно випробування, цей теперішній стан речей.
http://iifpo.pp.net.ua/publ/11-1-0-82
Хоч в принципі, подумайте, чи варто час витрачати на то читання.


Тобто коли Христос сказав, що буде одне стадо і один Пастир, то це не про єдність християн у Ісусі Христі?

" Пошуки християнської єдності у межах екуменізму, що почалися з початку ХХ ст. ще досі тривають і, можливо, ніколи не завершаться. Християнство ніколи не було єдиним. Вже у Новому Завіті існує вказівка на розділення ранньохристиянської общини: “…з вас кожен говорить: я ж Павлів, а я Аполлонів, а я Кифин, а я Христів. Чи ж Христос поділився?” (1 Кор. 1:12-13). Усю свою історію християнство поділялося на окремі віросповідання: католицизм та православ’я, лютеранство та кальвінізм, баптизм та адвентизм тощо."

Якесь незрозуміле порівняння.
Ті, що в Біблії описані "розділення" вони не стосувалися відходу від Вселенської Церкви Христової.
"Чи ж Христос поділився?"

Думаю, коли вони це прочитали, то вгамувались.

А от історичні розколи і відходи, вже стосувались відходу від принаймні видимої Католицької Церкви. При чому, як зауважував о. Олег, Церква Христова не поділилась: "Чи ж Христос поділився?"



Якщо Бог захоче, щоб його Вірні знову видимо об’єднались (ще в перебуваючій у часі Церкві, в Тисячолітньому Царстві), то об’єднаються. І це не зроблять якісь діячі чи то церковні, чи тим більше світські. Це пройде якось природно, думаю.

Якщо ж Христос мав на увазі цю єдність в Царстві Небесному, то смтанеться тоді...

Отже в любому випадку варто приділити свій час трохи і для екуменічних статей (наскільки можна його виділити). Я вже це зробив раніше, і тепер хоч не треба вивчати, хіба що своїми діями сприяти єдності...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Церковні покарання

Повідомлення о.Олег » 24 грудня 2011, 21:56

Michail писав:...Тобто коли Христос сказав, що буде одне стадо і один Пастир, то це не про єдність християн у Ісусі Христі?...

про єдність в Ісусі Христі в Його Церкві, яку Він збудував на Камені/Скелі Петрі, що йому доручив Своє Стадо ("паси Мої вівці"/"ягнята"). Не зовсім вник в тему, але з досвіду - часто зустрічаюся з деяким (в тій чи іншій мірі) протиставленням Камінь-Христос і Камень-Петро, проте це протиставлення некоректне і, переконаний (згідно з "плодами") кинуте між люди дияволом :(
вибачте, якщо не вловив суті піднятої проблематики
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 24 грудня 2011, 22:10

о.Олег писав:
Michail писав:...Тобто коли Христос сказав, що буде одне стадо і один Пастир, то це не про єдність християн у Ісусі Христі?...

про єдність в Ісусі Христі в Його Церкві, яку Він збудував на Камені/Скелі Петрі, що йому доручив Своє Стадо ("паси Мої вівці"/"ягнята"). Не зовсім вник в тему, але з досвіду - часто зустрічаюся з деяким (в тій чи іншій мірі) протиставленням Камінь-Христос і Камень-Петро, проте це протиставлення некоректне і, переконаний (згідно з "плодами") кинуте між люди дияволом :(
вибачте, якщо не вловив суті піднятої проблематики
З повагою. о.Олег



В темі про Первородний гріх якраз про це переписувались в останніх постах :)

По суті, якщо Христос один Пастир, то видимий його представник (як видима єднаюча ланка, якою був Петро) теж має бути один, перший серед рівних. До чого і йдеться у пастирському єднальному діалозі КЦ і інших конфесій.

(Щодо представників інших релігій, то там і інша концепція (лише єдність в любові), чи нетак?)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 24 грудня 2011, 22:47

Розумієте, от те питання Улюбленності і змагання у ній перед Господом було, так було.
І воно в якісь мірі переродилось і мутувало.(і це навряд чи Любе Господу).
Бачу єдність в розумінні того, що всі учні Христові є улюбленними, одинаково улюблинними.
А свідчення цьому можливе при умові, при умові поборювання себе, того, що я чиню більш краще ніж інший.
Нема ніякого змагання в улюбленості і спасіння суто у нас, в тісній привязці до того, що у них нема.(і байдуже хто це каже. Тому мене тішить підхід КЦ)
Цей Екуменізм починається з самої потреби у ньому, у тому, що маємо бути єдні. А решта, то питання техніки, яке само по собі є утопією без першого, що всі Апостоли були одинаково улюбленні, що всі Християни одинаково улюбленні, що кожен мав свої особливості за для спільної мети.
І Еклезіологія як основа екуменічних позицій християнських конфесій то утопія без самого прагнення бути одним, і без цього тільки все ускладнює.
То скоріше технічне питання, що само по собі є важливим, но не основним.
І якщо всетаки буде прагнення бути одним, то Перто приречений бути Тим, навколо якого, за Божою Настановою і ради самого Господа всі стануть одним стадом, і Ісус Христос Пастирем.
Взагалі тема ще та :D , тобто можливо і не обєднаємся видимо, але це не суть.
Головне щоб було бажання це зробити, і на мій погляд саме це прагнення і є єдністю.(навіть попри всі "технічні нестиковки")
І всетаки, єдні це не значить що такі як ми, чи там хтось. Саме поняття Єдність позбавляє "частинки" кожнї сторони(які хотять обєднатись), тобто частинки гордості кожного зокрема, яку доречі Господь засуджував і протиставляв їй покору і смирення.
На сьогодні так думаю. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 24 грудня 2011, 23:22

Читаю книгу (вже про неї писав). Натрапив на один абзацик ,і думаю, куди б його вклоинити. А тут Ви допим зробили.
Тепер можу вклинити:

"Через Церкву Бог покаже всьому світу, сатані і його воїнству, а також всьому духовному світові, що Він, Бог, відновить все через Христа. Начальства і влади на небесах будуть дивитися на драму, що розігрується на землі . Вони побачать всіляку мудрість Бога - Його приголомшливий план для відновлення миру, знищення розділень, зцілення зламаності і відновлення всього. Все це буде здійснюватися через Церкву ".
(Боб Мофіт, "Ісус - мер Вашого міста"

Так що таке прагненя
"і на мій погляд саме це прагнення і є єдністю.(навіть попри всі "технічні нестиковки")"
є від Бога і може бути початком єдності.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 24 грудня 2011, 23:36

Michail писав:Читаю книгу (вже про неї писав). Натрапив на один абзацик ,і думаю, куди б його вклоинити. А тут Ви допим зробили.
Тепер можу вклинити:

"Через Церкву Бог покаже всьому світу, сатані і його воїнству, а також всьому духовному світові, що Він, Бог, відновить все через Христа. Начальства і влади на небесах будуть дивитися на драму, що розігрується на землі . Вони побачать всіляку мудрість Бога - Його приголомшливий план для відновлення миру, знищення розділень, зцілення зламаності і відновлення всього. Все це буде здійснюватися через Церкву ".
(Боб Мофіт, "Ісус - мер Вашого міста"

Так що таке прагненя
"і на мій погляд саме це прагнення і є єдністю.(навіть попри всі "технічні нестиковки")"
є від Бога і може бути початком єдності.

Цього виключити ніхто не може. І більше того, мені це подобається.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 25 грудня 2011, 00:15

В цьому мінливому світі єдине в чому можна бути впевненим - Вірність Бога...
(Ну, що Він нас спасає)...

А такі питання, звичайно, можемо лише обдумувати, а Бог розкладе по своїх місцях.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 25 грудня 2011, 00:52

Як шарахне з Заходу на Схід, тоді всі обробляться і ніяк вже не захочиться балакати про свою виключність і особливість.
Тоді в одну секунду всі задумаються, і звичайно ті, які будуть противниками їх, гонити тих, хто буде думати про це, про Нього.
І підозрюю, що аж тоді всі одинаково зрозуміють Писання, і це(Писання) вже не буде предметом якихось доказуваннь чи спорів, тоді всі стануть Єдні у Ньому, тоді справді Єдина, Свята, Соборна й Апостольска буде, і ніхто вже не захоче бути на ЇЇ чолі, чи керувати, провадити ЇЇ.(зара охочих багато, а як настане час, то ніхто не захоче, поховаються обкакані перед Велеччю Його,тільки наслідник Папи буде змушений, бо Він приготований Господом до того, це Його призначення, якщо завгодно Покликання в якому Господь утвердив. І у такому випадку, вже ніхто не буди проти, ніхто вже не буде думати про "першість серед рівних" і всяке таке, а в покорі і смиренні будемо уповати на Милість Божу і довірять себе проводу Рибака.)

Власне чомусь так думається, як варіант :) .
Страшно??? :oops:
Востаннє редагувалось 26 грудня 2011, 14:16 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 26 грудня 2011, 01:06

Не має бути страшно. Ми ж громадяни Неба, як каже Церква. Це не громадянам буде страшно.

А як "шарахне" то таки так...
І все-рівно співаємо "Господи прийди!", бо Церкві нестрашно. Спаситель гряде!

А знаєте, коли наш священик американським греко-католикам про це сказав, то вони трохи злякались :)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 26 грудня 2011, 15:21

Michail писав:Не має бути страшно. Ми ж громадяни Неба, як каже Церква. Це не громадянам буде страшно.

А як "шарахне" то таки так...
І все-рівно співаємо "Господи прийди!", бо Церкві нестрашно. Спаситель гряде!

А знаєте, коли наш священик американським греко-католикам про це сказав, то вони трохи злякались :)


п.Михайле, хочу повідомити :) , що я також злякався коли то описував, але то такий особливий страх, який я змальовувати не можу(а відверто...не хочу).
Громадян неба багато( точніше Покликаних до Цього), тобто охочих мешкати в Небесній Вічності, де сам Господь місце свому стаду уготував, поруч з Ним, за Його обітнецею.

От питання, звісно реторичне, так для душі.(якщо з цього приводу якісь комплекси, то пробачте і не відповідайте)
Що будете відчувати, коли потрапите до такого жаданного міся, місця Світлого і Розлогого, де Господь мешкає, тобто Спаслись.(Амінь)
І тут, звідки не візьмись, почнуть стукати у двері Ваші знайомі, близькі, яких Ви Катихизували, Євангелізували, одним словом Християни, вірні, яких Ви дуже добре знали.
Відчайдушно почнуть стукати, кричати; Господи, Господи, наш Боже, ми тут, відчини, бо вже дуже жарко, горим і палаєм, ще трошки і капец, пекельні ворота нас затягають("капец" з продовженням у вічності, між іншим), Господи відчини, то ми, Ми,МИ і Ми....(ну і все таке..стук, прохання...сльози, істерика, вже головою в двері стукають).
Заді них іде інша група, і каже їм(тим що стукають),ану шантрапа..посторонись , і з відчуттям повного права на вхід, Господи, то ми, ми не разом з ними(тими хто в істереці стукає), відчиняй давай скоріше, поки всі не посходились, ато понаходило їх тут, праведникам проходу не дають.(і серед них Ви впізнали багатьох, з якими при житті земному віддавали Хвалу Всевишньому, Господу і Спасителю нашому)

Ви за цим спостерігаєте з середини, і чуєте як Господь скаже ; Не знаю Я вас, відійдіть. (ходють тут всякі :oops: )
І тут, вже зрозумівши, що їм не відчинять, вони побачать Вас, Вас який у Величі Господній присутній.
І почнуть до Вас звертатись, Михайле, впізнаєш нас, то ми, ти нас Катахизував і Євангелізував, попроси Господа за нас, ублагай Його відчинити, не всім, а тільки нам, ми почекаєм поки всі розійдуться, і тоді тихенько відчини.(ато скажем що ти нас навчав Істинного учення, скажем, скажем :wink: )
То що будете відчувати, що би зробили???? (ну хоч трішки шкробнуло(страшно)???, хоть чуть-чуть :) :oops: )

Насамперед, на завершення, хочу щоб було ясно, то просто уява, я не хочу викривити Науку Божу(впевненний Ви знаєте, який уривок Н.З., я дофантазував),я таким чином хотів розважити.
Прошу у Господа, щоб Він не зарахував мені за Гріх таке розуміння і розважання над СЛОВОМ ЙОГО.
Господи, прости мені немудрому, прости якщо явний перебір.
Дякую. :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 26 грудня 2011, 18:26

Громадян неба багато( точніше Покликаних до Цього), тобто охочих мешкати в Небесній Вічності, де сам Господь місце свому стаду уготував, поруч з Ним, за Його обітнецею.


Громадяни Неба, це не просто покликані, а це вибрані (як сказано в одному з висловів "Ті, хто вибрав Бога".).

Якщо хочете, то можу Вам викласти все, що підношу під час євангелизації в приватці і яким чином, бо я тут виставляв лше частиночки .

Ну а на рахунок шантрапи. Якщо додержуватимуться викладеного уєвангелизації, тобто живої віри, то не будуть у числі стукаючих. І вже тут при житті будуть впевнені, що Христос їх спасає. (Зрозумієте, якщо викладу Вам весь зміст, а може мені щось підскажете, що можна добавити, вдосокналити).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 26 грудня 2011, 18:37

То що будете відчувати, що би зробили???? (ну хоч трішки шкробнуло(страшно)???, х


Якраз, що за ближніх страшно. І тому не можу не розказувати їм про Бога і про те, що Він спасає. Надіюсь і їх спасе.
Отут якраз виступає надія, бо не можу знати яка в них віра всередині. І нащо довго чекати? Молю Бога вже за них, тепер.

(ато скажем що ти нас навчав Істинного учення, скажем, скажем )


А ніби Бог не знає?

Заді них іде інша група, і каже їм(тим що стукають),ану шантрапа..посторонись , і з відчуттям повного права на вхід, Господи, то ми, ми не разом з ними(тими хто в істереці стукає),


Оце якраз чітко виключається вже у євангелизації ілюстрацією Хепа Фарбера! (Про що теж можу розказати вприватному спілкуванні).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 26 грудня 2011, 18:53

Ну і ще. Чому Ви своєю уявою виключили те, що я буду і сам стукати з цього боку?
Не цікаво, де мені гірше буде у випадку , у якому Ви описали.

В любому випадку , я дізнаюсь,чому Бог записав в Святому Письмі такі слова:

1 Ів. 5,13
Рим. 6,23
Ефесян 2,8-9
Дії 16,31
1 Кор. 13
Ів. 1,12 "А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його, "
І думаю, що якщо нам ці слова Бог відкриває, то треба цим словам довіряти.

А як перевірити чи ця віра жива? Дивлячись на своє життя, бо добрі справи - не заслуги, а добрі справи вказують на живу віру, є справами вдячності, підкріплюють живу віру. І це також говорю під час євангелизації. НУ і саме головне, є наголос на відавідування Церкви. А там вони ж мають почути все інше.

Тепер відповіжте, яка різнця ( з Вашого розважання виходячи) буде мала б бути, хто лише надіється (хоч і робить добрі справи і т.д.) і не потрапить до неба , і хто "ніби-то впвнений" і також не потрапить?

Але точно можу бути впевнений лише у вірності Бога. у чому я і впевнений. Самонадіяність (покладання на себе) також викривається і відкидається під час євангелизації. ТО хочете провести такий діалог?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення andrey s. » 26 грудня 2011, 19:10

Michail писав:. ТО хочете провести такий діалог?

Та ми власне і спілкуємся. На рахунок порад що до катихизації, то повірте, я не можу їх давати. А Ви робите те, що мусите, і нехай Вам Господь помгає і настановляє.
Дякую за відповіді. :Rose: (було цікаво)
І доречі, в 1 Кор. 13 сказано про саме головне у нашій вірі,про пустість всіх дарів і знаннь без Неї, про Любов, яка направду без вчинків є мертвою.
Але Ви часто акцентуєте на вчинках, на тому що їх самих замало.
Але саме Ісус казав; бо просив, а ви .. , бо потребував,, бо, бо,бо..(в поданій мною частині Єв.)
Тому думаю не треба на вчинках так акцентувати(як не одноразово помічав у Вас), особливо якщо ними ніхто не вихваляється.(не каже, я спасусь бо роблю те, те і те)
Тобто в контексті пояснення того, що потрібна віра крім вчинків.(якось мені то було запамяталось)
Бо хтось собі можливо саме вірою робить вчинки, і такі, що про них нам не відомо, і вони не мають бажання то пояснювати, які саме вчинки, щоб їх не знецінити цим, бо справді роблять то для Господа і навіть ради спасіння у Ньому.
І коли так, уявіть, як Ваше пояснення сприйметься.(то не порада, а так, скорше моє запитання до Вас, щоб пояснили мені, бо я не знаю.)
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 26 грудня 2011, 21:22

Re: Церковні покарання

Нове повідомлення andrey s. » Сьогодні, 19:10

Michail написав:. ТО хочете провести такий діалог?


Та ми власне і спілкуємся. На рахунок порад що до катихизації, то повірте, я не можу їх давати. А Ви робите те, що мусите, і нехай Вам Господь помгає і настановляє.

Дякую! Євангеліє несе Святий Дух, а не я сам, тому Ви тут дуже праві.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 26 грудня 2011, 21:25

Код: Виділити все

Дякую за відповіді. :Rose: (було цікаво)
І доречі, в 1 Кор. 13 сказано про саме головне у нашій вірі,про пустість всіх дарів і знаннь без Неї, про Любов, яка направду без вчинків є мертвою.
Але Ви часто акцентуєте на вчинках, на тому що їх самих замало.
Але саме Ісус казав; бо просив, а ви .. , бо потребував,, бо, бо,бо..(в поданій мною частині Єв.)
Тому думаю не треба на вчинках так акцентувати(як не одноразово помічав у Вас), особливо якщо ними ніхто не вихваляється.


У нс є два діагностичні питання. (Тому і хотів, щоб Ви також дізнались євангелію, яку несемо, бо без того Ви постійно будете домишляти що ми кажемо, а що ні). Так от, вони і вказують чи вихваляється людина ділами, чи вважає, що їх треба для спаасіння, чи виконання заповідей, а чи віру живу треба. Ну і в кінці-кнців, не зашкодить людині ще раз почути Євангеліє і розскласти по полках головне і підпорядковане.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Церковні покарання

Повідомлення Michail » 26 грудня 2011, 21:33

Тобто в контексті пояснення того, що потрібна віра крім вчинків.(якось мені то було запамяталось)
Бо хтось собі можливо саме вірою робить вчинки, і такі, що про них нам не відомо, і вони не мають бажання то пояснювати, які саме вчинки, щоб їх не знецінити цим, бо справді роблять то для Господа і навіть ради спасіння у Ньому.
І коли так, уявіть, як Ваше пояснення сприйметься.(то не порада, а так, скорше моє запитання до Вас, щоб пояснили мені, бо я не знаю.)


Та навпаки, потрібна саме жива віра, чинна Любов’ю, а вчинки - на її основі.
"А не віра крім вчинків". Лише до такого висновку можна прийти, співставивши Писання ап. Павла і ап. Якова.

Які не протиставляє добрі справи вірі. А протиставляє добрі справи словам. "Ви покажіть мені віру словами, а я покажу вам віру ділами" (недослівна цитата).

Але ж кажу, само краще було б якби в приваті Ви дізнались хід викладу Євангелії. Бо тут тема перетворюється на іншу і ми вже офтопимо. А поради в катехизації можете давати, бо ми - жива церква і інколи некатехит має досвід у дечому ширший за катехита - це дія Святого Духа!

Улянка
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 10 березня 2012, 23:29

Re: Церковні покарання

Повідомлення Улянка » 14 березня 2012, 01:09

В мене велике прохання. Напишіть на хлопський розум за що о.Василя Ковпака відлучили від церкви? Дякую.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Церковні покарання

Повідомлення luksander » 14 березня 2012, 07:06

Улянка писав:В мене велике прохання. Напишіть на хлопський розум за що о.Василя Ковпака відлучили від церкви? Дякую.

А ось тут читали? Можливо там вже є відповідь?
viewtopic.php?f=22&t=894&hilit=%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BF%D0%B0%D0%BA

Улянка
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 10 березня 2012, 23:29

Re: Церковні покарання

Повідомлення Улянка » 15 березня 2012, 00:19

дякую.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Церковні покарання

Повідомлення прочанка » 11 травня 2012, 11:32

Надибала на цю інформацію і виникло багато питаня і роздумів. Про ситуацію в РП відомо, але чому почалась пошерсть КП? То п яний священик був за кермом в Києві, то масове гріхопадіння в Тернополі. Це справді така плачевна ситуація в КП, яка раніше приховувалась і маскувалась чи проблема виникла нині, коли треба спаплюжити КП, щоб не воз єдналась з УАПЦ чи УГКЦ?

Чотирьох священиків Тернопільської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату позбавили сану за перелюбство, пияцтво і поведінку, не сумісну з саном священнослужителя. Як повідомили кореспонденту УНІАН в прес-службі Тернопільської єпархії УПЦ КП, відповідне рішення було прийнято на загальних зборах духовенства під головуванням архиєпископа Іова (Павлишина) в соборі Святих мучеників Бориса і Гліба. http://risu.org.ua/ua/index/all_news/co ... dals/48042

Релігієзнавці назвали прецедентом позбавлення сану чотирьох тернопільських священиків через любов до випивки і чужих дружин.http://newsru.ua/ukraine/11may2012/san.html

Покарати попів за перелюб і пияцтво вирішило духовенство Тернопільської єпархії УПЦ КП на недавніх зборах. Також з'ясувалися нові подробиці. Як неофіційно розповіли представники церкви, на чотирьох "пустунів" регулярно скаржилися парафіяни, пише "Сегодня".

За словами директора релігійно-інформаційної служби України Тараса Антошевського, в церкви існує церковне право, і за його порушення можуть покарати, але звільняють дуже рідко.

Як розповів настоятель УАПЦ Св. Андрія Первозванного у Львові, отець Стефаній, священики можуть поплатитися саном також через нетрадиційну сексуальну орієнтацію чи вимагання грошей у парафіян за послуги.

До речі, Тернопільська єпархія також відлучила отця Анатолія Зінкевича через церковні конфлікти із керівництвом. Цей священик відомий любов'ю до розкішних іномарок. Останню, сріблястий "Крайслер", за словами Зінкевича, йому подарував друг з Америки.

Нагадаємо, у січні цього року намісник Києво-Печерської лаври владика Павло (Лебідь) заявив, що журналісти тільки й шукають приводу, щоб показати життя Церкви і Лаври у негативному світлі. "Спритника", який сфотографував "Мерседес" предстоятеля УПЦ МП митрополита Володимира, він назвав душевнохворим.

Пізніше Павло, обурений наполегливими питаннями журналіста про "машинах і телефонах" священиків, написав відкрите звернення з приводу некоректного, на його думку, поведінки журналістів.
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Церковні покарання

Повідомлення ShMariam » 25 липня 2014, 23:18

ОФІЦІЙНО: СВЯЩЕНИК МИХАЙЛО ПАЛІЙ ОТРИМАВ ДИСПЕНЗУ ВІД УСІХ ОБОВ’ЯЗКІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ ЗІ СВЯТОЮ ТАЙНОЮ СВЯЩЕНСТВА
http://catholicnews.org.ua/oficiyno-svy ... i-svyatoyu
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей