Привітання О.Григорія Канака

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Ліля
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 23 серпня 2014, 05:50

Привітання О.Григорія Канака

Повідомлення Ліля » 23 серпня 2014, 10:10

Всечесного отця Григорія Канака , людину із золотим серцем, мужа високої досконалості, люблячого батька, обдарованого всенародного священика сильного духом, непохитної віри, далекоглядного провідника сучасної доби, високоморального служителя українського народу, харизматичного християнського лідера, настоятеля Церкви Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії м. Чорткова Бучацької Єпархії, генерального директора служби милосердя «Карітас» вітаємо з 25-річчям священства, 50-літнім ювілеєм!


Дякуємо за велику жертовність заради вірних, геніальність і простоту, за щиру любов до Церкви, до народу, за неустанні молитви за Україну, за всю Божу родину, за те, що зробили та перетерпіли задля формування і піднесення патріотичного духу в українському народі за всі роки священства, особливо тепер в цей неспокійний період боротьби за свободу і нероздільність України, в час духовного прозріння нації , де Вашими молитвами і щоденним подвигом життя робиться вагомий внесок у спільну справу відродження, оновлення християнської країни – накопичується духовний потенціал нації .
Дорогий отче Григорію! У Ваші славні роковини. Складаємо до ніг Вам цвіт калини, Від нас любов і вічна слава Для гідної цього звання людини! Сьогодні Вас вітає разом з нами Краса всеукраїнської землі, Таємна музика лісів, озер глибінь, гір висота, Родинна і всіх вірних сердечна теплота. Маєте бо велике серце щедрости й добра, Відчуваєте Ви струнами душі - Щедротами благословить Вас, любий отче, небо І ми сердечні побажання даруємо свої. Знайшли в житті свою зірницю, Що світло ллє для всіх людей, Добром, здоров»ям променіться у свій щасливий ювілей. Життя закону істинна проста – зерно любові На добрім грунті серця пророста, Із ласки Божої і генетичного коріння У дарі священства у Вас Господь облюбував Своє творіння. В сузір»ї Небесної сотні дієте згідно Божого Провидіння Всевишній щедро благословляє всі Ваші труди і терпіння. Засіваєте поле духовне доброти небесним насінням. За посередництвом Вашої молитви Всемогутній Бог Очищає, відновлює наше родове коріння, Оберігає Української Традиційної Церкви віковічні надбання, Щоб неповторність кожного народу, а також української людини, Збагатила специфічним ароматом букет Всесвітньої Христової родини. Нелегкою Ваша священича дорога була Та завжди Вас благодать Божа берегла. Дві Неньки за Вас неустанно молились, Ви щиро, ревно для Бога і люду Вкраїни трудились, Хай в корунку з»єднаються всі Ваші добрі діла, Кожен крок Ваш перебуває у світлі Божого Лиця. Щоби благодать постійно в серці плинула, Білою голубкою душа в небо линула, Бісером мережилась доля священича, Надбання зосталися у Вічних скарбницях. Пастирю наш чудовий! Хай Ваше тихе Боже слово для вірних залишає слід, Як неповторний вічний Кобзаря заповіт. Нехай і надалі Ваша праця буде у любові, молитва у тиші, Високість духу – у невичерпності і щедрості вкраїнської душі. Ми просимо Батька Нашого Небесного допомогти правдивим сіячам щасливо жати, Нехай Вас, отче дорогий, голубить Мати Божа і Україна мати. Хай Ваше ім»я освятиться, бо Ви є варті України, Калинової пісні солов»я. Є справжнім сином Божої вкраїнської родини Мужів достойних животворить у Вас буття, Нехай святиться в часовому плині дороге многим Ваше світле ім»я Все вище на Свої висоти Господня благодать Вас підійма На многії і благії літа!

Нехай Дух Святий, як джерело всякої благодаті, наповнює Вас, укріпляє, окриляє на подальші духовнії подвиги. Як кадило запашне, хай будуть перед Божим Престолом моління древніх праведників українського краю муки всіх наших ісповідників святого Євангелія і благання вірних синів в Церкві наших часів про спасіння душ. Їхніми жертвами відроджується і могутніє Церква в нашому народі на вічну Славу Бога.

З любов»ю , шаною, вдячнісю.

Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей