Неодружені священики

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Михаїл
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 20 листопада 2008, 09:59

Повідомлення Михаїл » 20 листопада 2008, 21:27

1. http://www.ucu.edu.ua/poradnyk/theologi ... onception/


2. http://www.ugcc.lviv.ua/index.php?optio ... &Itemid=41

3. http://old.ugcc.org.ua/ukr/library/pray ... 2.12.2007/

4. http://ofmbizant.com.ua/index.php?optio ... &Itemid=39 :
"Ім'я Йоана Дунса асоціюється перш за все з догматом про Непорочне Зачаття Марії. Власне Йоан Дунс випрацював доктрину, яка сталася для вчительського уряду Церкви підставою до проголошення догми про непорочне Зачаття Марії (1854 р. Б.) "

http://patryk.ho.com.ua/rus/person/duns/duns_opera.html

6. http://old.ugcc.org.ua/ukr/library/calendar4/129/

7. http://charnetskyj.org.ua/publ/2-1-0-2

:)

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 24 листопада 2008, 21:02

Chesnokazhuchy,oce peregliadaiu ciu perepysku i azh plakaty xochet'sia!!! ::cry:
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 24 листопада 2008, 21:45

Xto bez grixa,tou mowe govoryty na tu temu!A,otw :evil: e,nixto!
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 25 листопада 2008, 17:06

Xrystia писав:Xto bez grixa,tou mowe govoryty na tu temu!A,otw :evil: e,nixto!

тобто? ви можете пояснити що саме маєте на увазі?
Я так розумію, що ви хочете сказати про те, що ніхто не повинен цікавитися і хотіти знати Святу Божу Правду?

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 26 листопада 2008, 01:58

zvychauno,ni!
naupershe - sviaschensto- ce tainstvo.
Po-druhe,v poslani Pavla do evreiv skazano"kozen bo pervosviaschenyk,scho z-izh liudeu vybyraet'sia","i schob mih spivchuvaty nedosvidchenym ta zabludzhenym ,bo u sam perebuve v slabostiax","a chesty ciei nixto ne bere sam soboiu,a poklykanyu"5;1-4,vybirkovo.
Otozh.Bog znae nashi nemochi.Svaschenosluzhyteli taki zh liudy,iak i my.Prote"komu bil'she povireno,z toho i bil'she spytaiut'".Sviaschenyk-ce obranec' Bozhyu,tak?!A oskil'ky vony taki zh sami ludy,iak my to i ix stosuiut'sia slova,de Pavlo kazhe,sho krasche ne zhenytys',ale schob unyknuty bludu,to lipshe ozhenytys'.Skil'ku vidomo zhaliuhidnux prostupkiv otciv(osoblyvo na "celibatnomu" Zaxodi),maiu na uvazi pro ix seksual'nu naruhu nad dit'my.
Otozh,ne dodavaumo zla do zla!Podobaet'sia,mozhna xodyty do cerkvy,de pravliat' monaxy abo bezzhenci,a ni,to do zvychaunoi.
Osobysto meni bil'she podobaet'sia poniattia ieromonax,prote zychaunyu,iaksho mozhna tak nazvaty,otec' e takozh dlia mene avtorytetnym.
Takozh e bahato sviatyx,iaki same cherez shliub i osviatylysia.
Osobysto ia znaiu kil'ka vypadkiv,kolu odruzhenyu sviaschenuk ne zovsim vidpovidav svoemu stanu,n esumnivaisia iakscho vyiavliat'sia pered Gospodom taki zh monaxy.Ale dal'she pro ce rozdumuvaty ne budu,bo to vzhe osudzhenia
Kozhnomu Gospod' v ruky dav shos' dobre i kozhen bude vidpovidaty za ce.
Dumaiu Bog sam znae,sho Uomu do vpodoby!Chy ni?!Asame cia tema vviushla v ruslo"xto bil'she Gospodu dogodyt' bilia zhertivnyka",a iak na mene ,to vona mala pity v ruslo "Iakogo stanu sviaschenyky robliat' bil'shu poslugu liudiam".I vse odno ce by bulo ne pravyl'no,bo vse zalezhyt' vid liudyny.
I krim togo, uiavim xrystyians'kyu Sxid bez bilogo duxovenstva...Uiavyly?..Kil'ka ieromonaxiv na velyke misto,cerkvy pozakryvani,sela bez paroxiv i t.d.
Otozh,treba molytys' za revni poklykannia do stanu sviaschenychogo i monashogo.
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 28 листопада 2008, 19:20

Нам необхідно усвідомити, що той хто одружений не є священником. Бог, Папа на те ніколи не давали Благословення!!! І у таких нема в Чаші Ісуса, не важні всі їхні відправи, хрещення....
Миряни можуть посвятитися на довічну чистоту або одружитися, і таке можливо, що з часом подружжя дає Богові обіт чистоти.
А священник, той який справді має Покликання від Бога ніколи не буде думати про одруження, ще від юначих років... А ті священники, які з часом жаліють, що не одружилися до висвячення просто на просто не мали правдивого Покликання.
Тому треба молитися багато за добрі Покликання у нашому народі та у цілому світі, та за святих священників.
Ісус коли кликав своїх учнів, і ті, які справді йшли за Ним залишали повністю все і їхній попередній спосіб життя змінився. Отак і всі священники повинні жити за прикладом Самого Ісуса та Апостолів. Тут навіть нема більше про що говорити.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 29 листопада 2008, 18:08

Ira писав:Нам необхідно усвідомити, що той хто одружений не є священником. Бог, Папа на те ніколи не давали Благословення!!! І у таких нема в Чаші Ісуса, не важні всі їхні відправи, хрещення....


:shock: о-вва! куда нас занесло, знову тільки Іра знає Божі тайни. А це часом не гріх нести розкол в Церкву? Якщо повірити в слова Іри, виходить, що добра половина християн, взагалі не є християнами, бо їх хрещення недійсне?! :o

Згідна з Христею, що ця тема перетворилась більше в пересуд одружених священиків.

Тут говорять, що сім'я відволікає одруженого священика від служіння Богу. А хіба не відволікає неодруженого священика домашня робота (прибирання, готування їжі, прання тощо), яку б могла взяти на себе їмость?
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 29 листопада 2008, 19:32

гм... та ви поцікавтеся історією, чи хоч один Папа Римський давав благословення на одруження священників???!!!
Як вчив завжди Святий Андрей Шептицький, що Церква лише та Свята, яка побудована на Твердині Камені Апостолі Петрі.... а хто не слухає і не виконує те, що каже той Камінь Папа Римський, той не є у Святій Церкві.

А от щодо Тайни Хрещення, то прочитайте листи Йосифа Сліпого із в’язниці або історичні свідчення, що знаходяться на офіційному сайті УГКЦ, де священники закликали мирян після лже-собору 1946 р. у Львові, щоб в жодному разі не йшли хрестити дітей до отих зрадників, які зрадили Віру і підписалися на „православіє”, бо, за словами наших Святих Митрополитів, Святих Отців, Мучеників те Хрещення не буде дійсне, оскільки то не є перед Богом священники... бо віра не є правдива... вони казали похрестити дитину самим батьками, а потім знайти обов’язково доброго священника нехай уділить Тайну Хрещення.
Те саме із одруженими „священниками”, якщо вони не є перед Богом священники, то і Хрещення у них не дійсне....
Тому варто задуматися, хто з нас отримав Тайну Хрещення...

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 01 грудня 2008, 13:45

Ira писав:Нам необхідно усвідомити, що той хто одружений не є священником.

Одружений священик може бути ким завгодно: хвацьким бізнесменом, порядним сім"янином, прикладом для інших, але слугою божим він не буде ніколи. :(
Я є лиш чверть буття
Три чверті мене, то свобода
А те що бачиш ти не я
А двері крізь які немає входу
І коли щось я говорю, то не слова, а вітер
Я там де небо п'є зорю
Я вихід із всього на світі

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 02 грудня 2008, 22:36

Друзі прошу Вас не нарікайте тим більше на священників, які б вони не були Раз Бог поставив нас вірними УГКЦ, яка є вірною східній традиції, в якій своєю чергою можуть бути одружені священники значить все в порядку так Бог вподобав. Кожен дасть звіт за своє служіння після смерті і священники і миряни нашої славної і любленої багатостраждальної церкви . А я дякую Господу що я Українець ане м... і що я вірний УГКЦ.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Інквізитор
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 22 жовтня 2008, 12:04
Звідки: Перлина Поділля

Повідомлення Інквізитор » 05 грудня 2008, 11:44

ljubomyr_ps писав:Друзі прошу Вас не нарікайте тим більше на священників, які б вони не були Раз Бог поставив нас вірними УГКЦ, яка є вірною східній традиції, в якій своєю чергою можуть бути одружені священники значить все в порядку так Бог вподобав. Кожен дасть звіт за своє служіння після смерті і священники і миряни нашої славної і любленої багатостраждальної церкви . А я дякую Господу що я Українець ане м... і що я вірний УГКЦ.

Амінь :)
Я є лиш чверть буття

Три чверті мене, то свобода

А те що бачиш ти не я

А двері крізь які немає входу

І коли щось я говорю, то не слова, а вітер

Я там де небо п'є зорю

Я вихід із всього на світі

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 06 грудня 2008, 21:59

Ira писав:гм... та ви поцікавтеся історією, чи хоч один Папа Римський давав благословення на одруження священників???!!!
Як вчив завжди Святий Андрей Шептицький, що Церква лише та Свята, яка побудована на Твердині Камені Апостолі Петрі.... а хто не слухає і не виконує те, що каже той Камінь Папа Римський, той не є у Святій Церкві.

А от щодо Тайни Хрещення, то прочитайте листи Йосифа Сліпого із в’язниці або історичні свідчення, що знаходяться на офіційному сайті УГКЦ, де священники закликали мирян після лже-собору 1946 р. у Львові, щоб в жодному разі не йшли хрестити дітей до отих зрадників, які зрадили Віру і підписалися на „православіє”, бо, за словами наших Святих Митрополитів, Святих Отців, Мучеників те Хрещення не буде дійсне, оскільки то не є перед Богом священники... бо віра не є правдива... вони казали похрестити дитину самим батьками, а потім знайти обов’язково доброго священника нехай уділить Тайну Хрещення.
Те саме із одруженими „священниками”, якщо вони не є перед Богом священники, то і Хрещення у них не дійсне....
Тому варто задуматися, хто з нас отримав Тайну Хрещення...


1. A proshu meni nazvaty,koly Papa znimav "povnovazhennja" z jakohos' svits'koho otcja,koly vin vse vykonuvav dobre??
2. A do choho tut zradnyky,які зрадили Віру і підписалися на „православіє”. Tut vzahali udet'sja ne pro te. 8)
3. I znov то не є перед Богом священники i знайти обов’язково доброго священника нехай уділить Тайну Хрещення.
ce prosto :o
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 27 грудня 2008, 23:42

Ira написав:
гм... та ви поцікавтеся історією, чи хоч один Папа Римський давав благословення на одруження священників???!!!
Як вчив завжди Святий Андрей Шептицький, що Церква лише та Свята, яка побудована на Твердині Камені Апостолі Петрі.... а хто не слухає і не виконує те, що каже той Камінь Папа Римський, той не є у


Доброго вечора шановна громадо!
Я не є священником, і навіть наближеним до духовенства, але це питання мене завжди цікавило.

Особисто мені здається, що церква давно погрязла в догмах і внутрішніх законах, втративши первинне значення віри.
Це сумно.

А тепер повернемося до цього питання: прийшовши у світ людиною ти повинен мати сімю, дітей, виховати їх гарними християнами (а хоч мусульманами лиш би людина була хороша!) - це первинне і цього хоче БОГ! Відмовляючись від божого призначення ми відкидамо своє призначення! Це злочин!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 27 грудня 2008, 23:54

І на додачу:

Поясність мені будь-ласка, як людина яка ніколи не любила ні дружини, ні дитини може любити Бога і інших людей, ба бальше, ща і вчити мене (в значення парафіян) любити ближніх? А ти спочатку сам покажи взірець християнської родити, а потім мені (знову ж глобально) розказуй що і як я маю робити.

І ще: Родина - основа церки, зародок світлого і гарного. Для чого відмовлятись від цього? Я завжди думав що родина (сімя) є опорою і робить тільки сильнішим.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 28 грудня 2008, 00:01

А тепер висновок:

Священник не тільки може - він повинен МАТИ СІМЮ! це йього громадянський обовязок перед парафіянами, державною, церквою і Богом врешті решт, і на свому прикладі показувати взірець християнської родини. Не може бути сімя обузою і не відволікає вона від справжньої віри! я би навіть сказав що навпаки привертає.
Той, хто не здатен на це - не здатен бути гарним священником! (зараз мене закидають злісними відгуками, але я відібюсь!).
Добрий священник повинен знаходити час і на сімю і на церку і на віру, поганий не буде мати часу ні на що!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 28 грудня 2008, 14:45

Igor писав:Священник не тільки може - він повинен МАТИ СІМЮ!


Не відкидайте Святих Божих Слів, і вчення Ісуса Христа - Євангелії! На ваші слова Святий Апостол Павло каже: "Хто нежонатий, клопочеться про Господні справи, як подобатися Господеві; а хто жонатий, клопочеться про справи цього світу, як догодити жінці, і він поділений. Так само й жінка незаміжня, і дівиця клопочеться про Господні справи, щоб бути святою і тілом, і духом, а заміжня клопочеться про справи цього світу, як догодити чоловікові." (1 Кор 7,32-34)

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 28 грудня 2008, 17:16

Igor писав:Поясність мені будь-ласка, як людина яка ніколи не любила ні дружини, ні дитини може любити Бога


А чи ви не знаєте Першої і самої головної Заповіді Божої?
Любов до ближнього лежить лише через Любов до Бога...
То не є Богом установлено, щоб любити лише єдину дружину чи свою дитину, можна, тай зрештою такого нас вчить Бог, щоб любити всіх людей на світі як своїх найрідніших... А якщо ми справді любимо Господа Бога, то і наша любов до ближнього - то є насамперед турбота за СПАСІННЯ ДУШІ!

А поясніть мені, будь-ласка? Чому люди посвячують своє життя, а часто і з раннього дитинства, лише для Бога, дають обіт чистоти, не одружуються...... чи ж не з Любові до Бога?!
Таким вашим умовиводом ви робите закид всім Святим Апостолам, Святим Отцям, Монахам, Монахиням.... Вони що не любили Бога???

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 28 грудня 2008, 18:06

У Старому Завіті Бог вибрав для служби лише одне покоління – Левітів. Їм справді Бог постановив одружуватися але не з огляду на природне примноження людського роду, а лише для продовження священичого роду, бо за законом лише їхнє потомство могло бути священиками. І то на час черги обслуги святині Бог приписав їм повну повзрержність.
Коли Христос прийшов доповнити Старозавітний Закон, то доповнив та удосконалив слова сказані до священичого покоління: В землі їх не будеш мати насліддя ні частки, бо Я є твоя насліддя і твоя частака (клєрос). Тобто ціле священство ми називаємо - „клир” – частка Господня. А Св.Амврозій сказав: „Христовою власністю є (новозавітний) левіт, котрий нічого земського собі не бере. Хто ж шукає жінки, не може сказати: Господь частка моя”.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 29 грудня 2008, 00:30

Ira писав:А чи ви не знаєте Першої і самої головної Заповіді Божої?
Любов до ближнього лежить лише через Любов до Бога...

А поясніть мені, будь-ласка? Чому люди посвячують своє життя, а часто і з раннього дитинства, лише для Бога, дають обіт чистоти, не одружуються...... чи ж не з Любові до Бога?!
Таким вашим умовиводом ви робите закид всім Святим Апостолам, Святим Отцям, Монахам, Монахиням.... Вони що не любили Бога???

Ні, шановна пані, це Ви мені поясніть: для чого бог створив чоловіка і жінку якщо вони свідомо відкидають можливість возєднання в шлюбі? Чи може Ви вважаєте що Бог помилився надавши людині стать? І Нарешті поясніть мені як любов до сімї може завадити любити Бога і рятувати душу.

На рахунок закиду... Це їх вибір, особисто я вважаю його (як це мякше висловити) не помилкою, ні, скоріше втечею від життєвих турбот.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 29 грудня 2008, 00:39

Ira писав:У Старому Завіті ...

Залиште в спокої Старий Завіт, він не має нічого спільного з Хрестовим вченням і справжньою Вірою. Чи може Ви Христа вважаєте іудеєм?

Не потрібно прикриваючись любовю до Бога втікати від складностей життя і тим самим виправдовувати свою нездатність(чи не бажання) створии сімю і взяти на себе турботу про ближніх!
Сімя - основа релігії, її наріжний камінь. Не буде сімї - не буде ні релігії ні священників, ні монахів, не буде нічого...
А до речі, що таке любов до Бога, її прояви.
Я вважаю що любов до своєї сімї це і є любов до Бога.

Переконайде мене. Де я неправий?

П.С. З готовністю чекаю на решту каміння в свій город з Вашого боку, сподіваюсь зможу відповісти на всі Ваші закиди і ще може комусь буде цікаво і він приєднається до дискусії.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 29 грудня 2008, 01:21

Ігорю.
Не варто бути таким категоричним. Багато є священників скопців від Бога, які Бога люблять над усе і Йому одному всеціло посвятились зрікшись плотської любові і втіхи від власних дітей, зате втішаються дітьми своїми по дусі у Христі Ісусі!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 29 грудня 2008, 01:44

ljubomyr_ps писав:Ігорю.
Не варто бути таким категоричним. Багато є священників скопців від Бога, які Бога люблять над усе і Йому одному всеціло посвятились зрікшись плотської любові і втіхи від власних дітей, зате втішаються дітьми своїми по дусі у Христі Ісусі!

А що ви на плотську любов переводите? Я Вам про сімю, про єднання душ, а Ви мені. Я не категоричний я просто хочу зрозуміти як сімя може завадити любити Бога?

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 29 грудня 2008, 08:39

Ce tak samo,iak Isys rozmovljav z bagatum junakom pro te,sho uomy treba vse pokunytu,rzdatu bagasvo i statu ychnem.Ale zayvawte,wo Isys ne robuv pogolovno takux zaklukiv.Otow,ybogist',tobto zrechannja bagatsva tak jak i chustota(zrechennja sim'i )vidnosut'ja do klasy poklukan' Osobustux.
Po-dryge,Isys skazav,wo Vin doroga,pravda i wuttja, a z Evangelii vupluvajat' same tru teperiwni monawi obitu.
3.Isys nazuvaje svoeju sim'eju ne krovnux ,a tux,xto spovnja Uogo slovo.
4.Kolu klukav ychniv,to jaskravo rozymilu,wo vonu pokudalu sim'i NAZAVWDU.
5."nema bil'woi ljubovi,kolu xto wuttj postavut' za dryziv svoix"
6.ivzagali monawestvo - ce zrechennja svity,dlja togop,wob obnjatu svit.Ja maju na yvazi takow neodrywenux otciv,jaki zrikajut'sja sim'i.
Tobto,wertovnist' ta ii mira ce rechi dywe syto osobusti.
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 29 грудня 2008, 09:01

[quote="Igor"]Залиште в спокої Старий Завіт, він не має нічого спільного з Хрестовим вченням і справжньою Вірою. Чи може Ви Христа вважаєте іудеєм?
Tak,bo Vin dotrumyavsja vsix obrjadivta svjat SVOGO narody.

Не потрібно прикриваючись любовю до Бога втікати від складностей життя і тим самим виправдовувати свою нездатність(чи не бажання) створии сімю і взяти на себе турботу про ближніх!

Po vawomy,ljuduna,wo zrikaet'sja svity tikae vid svity,vtikla vid problem.NI!!!Teper mae truvatu borot'by z svitom vudumum i svitom dyxiv(prustrastjamu).

Сімя - основа релігії, її наріжний камінь.

A ja dymala,wo nariwnuu kamin',to Xrustos :oops:

Не буде сімї - не буде ні релігії ні священників, ні монахів, не буде нічого...

Tyt ja zgidna!!!E vupadok,kolu odun Papa(po moemy Piu X) byvwu epuskopom pruixav dodomy,to pokazav materi sviu persten' epuskops'kuu,a vkazvwu na siu vona skazala,wo jakbu ne bylo c'ogo,to b ne bylo i tvogo.Takow chyla odny rozpovid' pravoslavnogo otcja,kawe tru divchunu pruuwlu do jakos' starcja za blagoslovennjam itu do monasturja,ny, i dvi otrumalu,a tretiu starec' skazav:"nam treba svjawenka".Ny i po zakincheni otec' wo rozpovidav ce kawe,cja tretja byla moja mama :)
Povtorju,poklukannja do vsepal'noi wertvu Bogovi ne zvernena do vsix,a navit' ne do polovunu!!!!

А до речі, що таке любов до Бога, її прояви.
Я вважаю що любов до своєї сімї це і є любов до Бога.

Ale v Evangelii napusano,wo jaka korust' z togo,wo mu ljubomu tux,jaki tak samo ljubljat' i nas???A sim'ja same e zapevnennja cego.a zrektusja c'ogo - ce oznachae te,wo ljuduna ljubutume abo staratumet'sja ljubutu YSIX ta navit' viddast' wuttja.



П.С. З готовністю чекаю на решту каміння в свій город з Вашого боку

ne poraxyute,byd' laska,ce jak kaminnja,bo porox zemnuu bezsuluu...
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 29 грудня 2008, 10:59

Xrystia писав:Чи може Ви Христа вважаєте іудеєм?
Tak,bo Vin dotrumyavsja vsix obrjadivta svjat SVOGO narody.

Це окреме питання. Див далі ...
Xrystia писав:Не потрібно прикриваючись любовю до Бога втікати від складностей життя ...

Po vawomy,ljuduna,wo zrikaet'sja svity tikae vid svity,vtikla vid problem.NI!!!Teper mae truvatu borot'by z svitom vudumum i svitom dyxiv(prustrastjamu).

Саме так я і вважаю. Щоб боротися зі "світом видимим і світом духів" треба мати серйозні тили, що це як не сімя?А слабо спочатку побороти спочатку життєві турботи, створии опору, а потім перегодити до глобальної боротьби зі злом. Ну поясніть мені безтолковому чим сімя заважає? І ще, з кого мені брати приклад християнської сімї?

Xrystia писав:Сімя - основа релігії, її наріжний камінь.

A ja dymala,wo nariwnuu kamin',to Xrustos :oops:

Христос в кожному з нас (в більшій чи меншій мірі). Ми всі його творіння Бога і його частка.

Xrystia писав:А до речі, що таке любов до Бога, її прояви.
Я вважаю що любов до своєї сімї це і є любов до Бога.

Ale v Evangelii napusano,wo jaka korust' z togo,wo mu ljubomu tux,jaki tak samo ljubljat' i nas???A sim'ja same e zapevnennja cego.a zrektusja c'ogo - ce oznachae te,wo ljuduna ljubutume abo staratumet'sja ljubutu YSIX ta navit' viddast' wuttja.

А Старий Завіт Ви теж виконуєте?Як можна любити всіх не люблячи близьких? Моя сімя - мій світ, зректися його? З нього (з світу створеного сімєю) я черпаю наснагу до дій. Зректися його - перерізати коріння, втратити сенс у існуванні.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 29 грудня 2008, 11:24

Xrystia писав:Чи може Ви Христа вважаєте іудеєм?
Tak,bo Vin dotrumyavsja vsix obrjadivta svjat SVOGO narody

О! Накінець ми повільного підійшли до цього цікавого питання. А тепер хто має голову - нехай думає:
1. Мати Ісус - Марія. Ви знаєте багато іудейок з іменем Марія?
2. Вроджена галілеянка (це зовсім не іудейка!, це інший народ, принципово). Всі родичі галілеяни.
3. Родовід від Давида. Теза що давиж іудей теж доволі спірна, навіть якщо довести, що вона відноситься до його нащадків.
4.Опис зовнішності Марії - ЖОДНОЇ семітської (читай іудейської) ознаки

Тепер про галілеян:
1. Відколи це юдеї масово розводили свиней? (це ми часто зустрічаємо в святому письмі)

Вертаємось до Христа:
1. Традиції кажете... А ну нагадайте мені коли Ісусу було зроблено обряд обрізання, загальноприйнятий в семітів?Не знаєте? І я теж не зустрічав.
2. Зовнішність. Зараз є багато прямих і непрямих свідчень про зовнішність Христа. Багато там семітських рис? Мені здається жодної.
3.Проповідування. Більшу частину свого життя Ісус провів у Галілеї, а це зовсім інша країна ніж Іудея.
4.Учні. Серед учнів Ісуса тільки один був іудеєм. Нагадати хто? Правильно - Іуда!
5.Віра. Проти кого боровся Ісус - фарисеїв і ін. Хто такі фарисеї? Правильно - вище духовенство. Як можна одночасно боротися з вищим духовенством країни і "виконувати всі звичаї народу"?
6.Звичаї. Ну візьмемо для прикладу тезу "Син людський і суботи владика". Пригадуєте цей епізод?
7. Відношення до людей. Жоден правовірний юдей навіть не заговорить з гоєм! А митник для юдея - це найбільший грішник. Чи є серед учнів Христа митники? Є.

Ніколи не приписуйте гілілеян до іудеїв - це зовсім інший народ, з іншими звичаями, вірою і ін.
Ніколи не вписуйте до Ісусового вчення Старий Завіт і Тору - їм не місце там. Ну ніяк вони не вписуються в образ Ісусового вчення, а я би сказав що прямо суперечать.
Поки цього досить.
Розум людини - це шлунок для інформації, там вона очищається і перетворюється в поживу для душі. Будьте більш критичними до джерел інформації і перед Вами відкриється прекрасний світ істини!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 29 грудня 2008, 13:41

Igor писав:На рахунок закиду... Це їх вибір, особисто я вважаю його (як це мякше висловити) не помилкою, ні, скоріше втечею від життєвих турбот.


тут ви сперечаєтеся вже з Самим Господом, з Його Словами, коли Його просили чи можна піти батька поховати, а Ісус сказав, що ні, нехай мертві мертвих ховають, а ти бери свій хрест і йди за Мною....

А ще Ісус казав: „ І кожний, хто задля імени мого покине дім, братів, сестер, батька, матір, жінку, дітей, поля, в сто раз більше одержить і життя вічне матиме в спадщину.”(Мт.19,29)...
„Так і кожний з вас, хто не зречеться всього, що має, не може бути моїм учнем.”(Лк.14,33)


Священики є наслідниками Святих Апостолів та Учнів Ісуса Христа.
Ісус Христос Своє посередництво між Богом та людьми продовжує через Своїх священиків.
Як Христос з Отцем одно, так священик з Христом одно: „як ти, Отче, в мені, а я в тобі, щоб і вони були в нас об'єднані” (Ів.17,21), Христос в інших місцях Євангелії ототожнює Себе із Своїми учениками: „Як мене послав Отець, так я посилаю вас" (Ів.20,21), „Хто вас слухає, мене слухає” (Лк.10,16).

Можна багато говорити про гідність священика, але варто лише сказати одне – священик є Другий Христос! Тому і жити повинен за прикладом Христа!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 29 грудня 2008, 14:18

Igor писав:Не потрібно прикриваючись любовю до Бога втікати від складностей життя і тим самим виправдовувати свою нездатність(чи не бажання) створии сімю і взяти на себе турботу про ближніх!

Та зрозумійте ви на кінець роль священика, якому Бог передав всю Свою владу, Свою Безкровну Жертву, все віддав і з ним Себе зв’язав! Де ж Христос є цілий як не у Пресвятій Євхаристії? І в ній Ісус Себе Самого складає у руки священика.

Igor писав:Сімя - основа релігії, її наріжний камінь. Не буде сімї - не буде ні релігії ні священників, ні монахів, не буде нічого...

Всі ж на світі не можуть бути священиками, хоча Бог сказав, що багато є покликаних але мало вибраних... Бог дав різні стани для нашого вибору, але ті чисті душі мають великі заслуги перед Богом, вони є вибрані, вони принесли великі плоди, багато душ спасли, і через їхнє посередництво ми зараз звертаємося до Господа Бога у своїх благальних молитвах, тому, хіба не варто нам грішним брати на себе ще більший гріх і засуджувати Святих Отців, Монахів, Монахинь за їхню „слабкість” та „втечу від життєвих турбот”, чи не так????

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 29 грудня 2008, 18:41

Ira писав:тут ви сперечаєтеся вже з Самим Господом, з Його Словами, коли Його просили чи можна піти батька поховати, а Ісус сказав, що ні, нехай мертві мертвих ховають, а ти бери свій хрест і йди за Мною....

а ж ніяк. Дані слова припадають на період земних діянь Христа. Давайте спробуємо їх зрозуміти не буквально, а в контексті тих подій.
Які події? Та війна (не побоюсь цього слова!), війна за віру! Відлік йшов на дні, ситуація загострювалась з кожним днем і Ісус не міг дозволити їй вийти з під контролю. Він повинен був виконати покладену на нього місію, до якої він йшов протягом життя. І він з честю її виконав. А що відбувається по війні? Правильно, мир. Так і зараз. Планомірна розбудова церки, зовнішніх загроз немає... Навіть вояк після закінчення війни має право на сімю.

Ira писав:А ще Ісус казав: „ І кожний, хто задля імени мого покине дім, братів, сестер, батька, матір, жінку, дітей, поля, в сто раз більше одержить і життя вічне матиме в спадщину.”(Мт.19,29)...
„Так і кожний з вас, хто не зречеться всього, що має, не може бути моїм учнем.”(Лк.14,33)

Крім того Ісус казав "Шануй батька твого і матір твою, і добре тобі буде, і довго житимеш на землі. ". Нічого не скажеш, гарна пошана.
А тепер давайте спробуємо це собі уявити так як Ви, буквально. Утопія, правда?
Ira писав:...Можна багато говорити про гідність священика, але варто лише сказати одне – священик є Другий Христос! Тому і жити повинен за прикладом Христа!

Пояснити Вам різницю між "повинен жити" і "живе"? Чи Ви самі перечитаєте інші гілки форуму?

П.С. До речі багатство не є гріхом. Та і про Ісуса не мужна сказати, що він з учнями був бідною людиною. Інакше для чого їм знадобився скарбник - Іуда?

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 29 грудня 2008, 19:05

Ira писав:Та зрозумійте ви на кінець роль священика, якому Бог передав всю Свою владу, Свою Безкровну Жертву, все віддав і з ним Себе зв’язав! Де ж Христос є цілий як не у Пресвятій Євхаристії? І в ній Ісус Себе Самого складає у руки священика.

О! А Ви говорите як священник! Тут заперечень немає, ніби усе правильно, але я дійсно не розумію. Може я тупий?

Ira писав:Всі ж на світі не можуть бути священиками, хоча Бог сказав, що багато є покликаних але мало вибраних... Бог дав різні стани для нашого вибору, ...

А чого не можуть?

Ira писав:але ті чисті душі мають великі заслуги перед Богом, вони є вибрані, вони принесли великі плоди, багато душ спасли, і через їхнє посередництво ми зараз звертаємося до Господа Бога у своїх благальних молитвах, ...

Особливо оце сподобалось. Може мені не треба було технічний ВУЗ закінчувати? Довго думав - причепитись нема до чого, перечитував багато раз, подумав, вирішив тут не дискутувати.

Ira писав:тому, хіба не варто нам грішним брати на себе ще більший гріх і засуджувати Святих Отців, Монахів, Монахинь за їхню „слабкість” та „втечу від життєвих турбот”, чи не так????

Я Вам про систему в цілому, а Ви мене зразу в усіх смертних гріхах.
І одразу виник комплекс: ми грішні - Вони "чисті душі". А що, маючи сімю не можна бути "чистим душею", чи "принести великі плоди, багато душ спасти"? У мене досі не виник чіткий звязок між двома подіями: одруженням і "чистотою душі", допоможіть будь-ласка!

П.С. А от завжди хотів запитати розумну людину: чому жінка не може бути священником і чи не є це дискримінацією за статевою ознакою?


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей