Митрополит Андрей Шептицький: беатифікація та визнання

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Митрополит Андрей Шептицький: беатифікація та визнання

Повідомлення samael » 18 липня 2005, 09:47

Відомий ізраїльський громадський діяч Яків Сусленський планує звернутися до Президента України Віктора Ющенка з тим, щоби зрушити з місця справу щодо надання митрополитові УГКЦ Андреєві Шептицькому посмертно почесного звання "праведник світу", яким в Ізраїлі нагороджують тих, хто в період голокосту, ризикуючи власним життям, рятував євреїв. Про це Сусленський заявив в інтерв'ю "Поступу".


http://www.ugcc.org.ua/ukr/news/article;2045/
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Святкуймо день народження Митрополита Андрея у Прилбичах

Повідомлення samael » 22 липня 2005, 09:05

29 липня 1865 року в селі Прилбичах Яворівського повіту на Львівщині в родині графа Івана Шептицького та графині Софії з роду Фредрів народився син Роман, який відтак під час монашого постригу у Добромильському монастирі Отців Василіян прийняв ім’я Андрей. 29 липня, у 140-ві роковини з дня народження Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького, його родинне село стане місцем паломництва.

У цей день о 10.30 біля родинної каплиці - усипальниці Шептицьких Блаженніший Любомир (Гузар)...


http://www.ugcc.org.ua/ukr/press-releases/article;2062/
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

УГКЦ святкує день народження Митрополита Андрея Шептицького

Повідомлення samael » 01 серпня 2005, 09:04

29 липня 1865 року в селі Прилбичах Яворівського повіту на Львівщині розпочалося земне життя Андрея Шептицького – Митрополита Галицького, Архієпископа Львівського, єпископа Кам'янець-Подільського, видатного громадського діяча, мецената української науки і культури. У 140-ві роковини від дня народження Митрополита Андрея в Архікатедральному соборі Святого Юра у Львові та в прилбицькому храмі Блаженного Климентія Шептицького було відслужено Архієрейські Літургії.

У соборі Святого Юра Літургію очолив Блаженніший Любомир (Гузар), Глава УГКЦ...


http://www.ugcc.org.ua/ukr/press-releases/article;2089/
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Чужой

Я просто от Вас офигиваю

Повідомлення Чужой » 20 вересня 2005, 22:27

Как можно такое говорить о человеке, который в годы войны воевал на стороне нацистов, что они упоминают его в своих воспоминаниях. Кто организовал СС "Галичина", кто вырезал всех, не согласных с ним и его друзьями - гитлеровцами???.
Жду ответа.

Аватар користувача
Уставник
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 21 липня 2005, 17:36
Звідки: Thulcandra
Контактна інформація:

Re: Я просто от Вас офигиваю

Повідомлення Уставник » 20 вересня 2005, 22:32

Чужой писав:Как можно такое говорить о человеке, который в годы войны воевал на стороне нацистов, что они упоминают его в своих воспоминаниях. Кто организовал СС "Галичина", кто вырезал всех, не согласных с ним и его друзьями - гитлеровцами???.
Жду ответа.


Будь ласка, перше прочитай не-московську історію.
Oυτις ημιν φιλει ου φροντιδα | Nemo Nos Diliget Non Curamus

formator
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2005, 18:30
Звідки: Льві, Україна

Повідомлення formator » 20 вересня 2005, 22:43

Как можно такое говорить о человеке, который в годы войны воевал на стороне нацистов, что они упоминают его в своих воспоминаниях. Кто организовал СС "Галичина", кто вырезал всех, не согласных с ним и его друзьями - гитлеровцами???.
Насамперед хотів би я запитатися у ЧУЖОГО, на які історичні докуманти спираєтесь, коли ви навіть не знаєте хто такий митрополит Андрей Шептицький???
:x :x :x Його брат , Климет Шептицький, вже визнаний давно правидником світу бо переховував єврейські родини у монастирі в Уневі, за чиєю згодою і підтримкою??? :(
Ці ваші ідеологічні ні начому основані закиди тільки сіють ворожнечу і брехню, що в нівякому разі не зближує християн між собою, не говорячи між людьми!!! :cry:
Formator

Опять таки Гость

Ну что же, прочитал.

Повідомлення Опять таки Гость » 20 вересня 2005, 22:57

Мда. Два реферата (видано у Львові - а де ще мовляв) и еще.

http://vlasti.net/index.php?Screen=news&id=88134

Орест Субтельный утверждает, что митрополит Андрей Шептицкий "не только дал убежище в своих монастырях сотням евреев, но и использовал свои проповеди, чтобы открыто осуждать уничтожение их нацистами" ("История", с. 579).

Как-то это не очень вяжется с письмом националистов Гитлеру от 14 января 1942 года, когда "юденакцион" на Украине происходили практически ежедневно. "Защитник евреев" и иже с ним писали: "Мы заверяем Вас, Ваше Превосходительство, что руководящие круги на Украине стремятся к самому тесному сотрудничеству с Германией, чтобы объединенными силами немецкого и украинского народов завершить борьбу против общего врага и претворить в жизнь новый порядок на Украине и Восточной Европе". Подпись Шептицкого стоит под этим посланием первой. Так кем же был этот митрополит - гуманистом или сторонником "нового порядка" (то есть уничтожения всех других народов)?

formator
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2005, 18:30
Звідки: Льві, Україна

Повідомлення formator » 20 вересня 2005, 23:10

Posted by s on July 19, 2001 at 10:29:41:

В Ізраїлі лунають голоси ЗА і ПРОТИ надання митрополиту Андрію Шептицькому титулу Праведника народів світу. В ізраїльській газеті «Вєсті» з’явився лист мера Львова пана Куйбіди до директора меморіального Інституту «Яд вашем» в Єрусалимі. У своєму листі мер Львова пише, що сто років тому блаженної пам’яти Андрій Шептицький став митрополитом української греко-католицької церкви. З цієї нагоди 2001 рік оголошено в Україні Роком Андрія Шептицького. «На наш погляд,- веде далі мер Львова, знаком належної пошани до митрополита за межами України було б визнання його в Ізраїлі Праведником народів світу». «Митрополит Андрій Шептицький був не тільки гарячим прихильником відновлення єврейської державности, але й зробив немало для врятування сотень і сотень євреїв у роки катастрофи. Ми щиро сподіваємось,- закінчує свого листа пан Куйбіда,- що в Році Андрія Шептицького його ім’я поповнить почесний список великих та справедливих людей ХХ століття». Оприлюднюючи цей лист у розділі «За і проти», газета «Вєсті» публікує також статтю Юрія Ляховицького, колишнього харків’янина, а нині мешканця ізраїльського міста Бат’ям. Він категорично заперечує роль митрополита Шептицького у рятуванні євреїв, називаючи це міфом. Пан Ляховицький вважає митрополита Шептицького «поплічником гітлерівців». На цю статтю відгукнувся під заголовком «Викликаю супротивників на двобій» голова ізраїльського товариства єврейсько-українських зв’язків Яків Сусленський. Він називає статтю Ляховицького «злісним наклепом на велику людину» і вимагає від Інституту «Яд вашем» негайно вирішити справу з наданням митрополиту Шептицькому звання Праведника народів світу.
:wink:

http://www.brama.com/survey/messages/13193.html
Formator

formator
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2005, 18:30
Звідки: Льві, Україна

Повідомлення formator » 20 вересня 2005, 23:22

:D
Мені дуже шкода, що люди трохи дальше від Західної України бачать історію цієї території різними стереотипами і що найгірше - вірять у різні видумані образи, не маючи при цьому відповідних критичних інструментів пересвідчитися у правді, дивлячись на факти, які самі про себе говорять.
Це якраз і відрізняє нас від західних сусідів, які стараються критично підходити до справи, а не вірити в безгрунтовні нісенітниці, які ще видумали сталінські органи у воєнні часи, для поширення ідеологічної політики у масах, які не могли спростувати, не маючи відповідних доказів, але тепер час зиінився і потрібно поінакшому дивитися на речі, маючи необмежені інструменти світогліду. :!: :!: :!:
Formator

formator
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2005, 18:30
Звідки: Льві, Україна

Повідомлення formator » 20 вересня 2005, 23:25

:roll:

Дуже цікаво усвідомити, що ми не маємо обєктивної історії :wink:
Чотири основних погляди на історію України

Сучасні концепції історії східної Європи взагалі, та України зокрема, виходять переважно з історичних рамок сформульованих в 19-му віці. Вони відрізняються різноманітними сценами, в залежності від того, чи був автор з Росії, чи Польші,чи України чи, в 20-му столітті, з радянської школи.
Російська концепція робила наголос на моделі постійного політичного росту, який почався в Київській Русі в середні віки та успішно продовжився, шляхом зміни політичних центрів та міграції населення на північ - спочатку до Владимира-на-Клязьмі, потім до Москви та Санкт-Петербурга, потім знову назад до Москви, в часи гегемонії радянської держави. В таких рамках Україна не має ніякого історичного існування.
Традиційна польська концепція також не вирізняє окремий український історичний процес тому, що Україна вважається не більше ніж кордоном польської цивілізації. Більшість території України, особливо територія на захід від Дніпра, розглядаються як складові частини Польші, де помітний політичний та культурний розвиток в минулому відбувався лише під "захистом західної цивілізації" - Польші.
Українська концепція розглядає формування українського етосу навіть до 9-го століття та до початку формування середньовікової Київської Русі. Більш того, київське населення не було повністю розсіяне після татаро-монгольської навали в 13-му віці. Руська цивілізація була просто відсунута злегка на захід, але повернулась до Наддніпрянської України у формі козацького політичного утворення в 17-му та 18-му століттях. Цивілізація Русі-України була пізніше продовжена у формі національного відродження в 19-му столітті та досягла, короткочасно, незалежності в 20-му сторіччі.
Після Другої Світової війни, радянський погляд [на історію України] перетворився у варіант дореволюціної російської концепції. Київська Русь перетворилася в святиню всіх східних слов"ян, хоча російське відгалуження характеризувалося як старше та захисник інших двох (білорусів та українців) проти імперіалістичних тенденцій Польші та Оттоманської імперії до початку 20-го віку та проти західноєвропейських сил, особливо Німеччини, в 20-му столітті. Науковці на Заході, частково в Сполучених Штатах, в основному сприймають традиційну російську схему східноєвропейської історії. Київська Русь, Московія, Російська імперія та Радянський Союз - всі розглядаються як частини одної історичної речі та називаються в популярній та часто в професіональній літературі просто Росією. Ті, хто сприймає традиційну російську схему, швидко відкидають рамки української історії сформульовані Грушевським та його наступниками, аргументуючи тим, що українські письменники - підозрілі, оскільки вони обслуговують політичні інтереси або бувших вояк "холодної війни", або анти-російських місцевих націоналістів.
Узагальнення з перекладу книги Пола Роберта Маґоці "Історія України" (Poul R. Magocsi "A History of Ukraine"; 1996) про чотири основних погляди на історію України.

http://www.fortunecity.co.uk/boozers/worldsend/353/ukrainian/history/history.html
Formator

Продолжаю оставаться Чужи

Повідомлення Продолжаю оставаться Чужи » 20 вересня 2005, 23:46

В логине буквы кончились. Думаю хватит цитирования из книжек. По сути. Абсолютно утверждать ничего не буду. Мне хватает, когда домашнюю историю все участники этой самой истории рассказывают по-разному. Я ДУМАЮ, что в то время, ЗУ решила встать на защиту своих интересов в виде гитлеровцев, надеясь добиться суверенности в дальнейшем. Не вышло. Конкретно не вышло. Зная, кто такой Сталин и Гитлер - они бы все проиграли (Бандера, Мельник и ваш митрополит). Но итог таков - он супер - пупер. Я не согласен. Это ошибка истории и он за нее должен заплатить. Это вроде как есть ветераны со стороны КА и состороны ОУН-УПА + еще ... И им всем давай льготы - ВОЕВАЛИ ЖЕ. Просто хреновня какая. Да ситуация тяжелая. Но ее так однобоко решить, как было предложено в названии темы - увольте.
Насколько я знаю евреев - у них ничего не бывает "за просто так". Я уверен, что там фигурировали деньги. Хоть убейте меня.
Готов к нормальному диалогу без шпаргалок.
Мені дуже приємно, що всі, хто відгукнувся на мої дещо ризиковані висловлювання, пишуть ураїнською мовою. Кого я знаю з уніатів (чол. 10) - всі україномовні. Може щось зміниться в державі сьогоденній.

Дуже велике прохання не повчати мене якимось ссилками - не маленький.

Максим

Серафим
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 20 вересня 2005, 14:18
Звідки: Lviv

Повідомлення Серафим » 21 вересня 2005, 09:58

Дорогий друже ГІСТЬ!!! Невартує так критикувати чи ганьбити Митрополита Андрея Шептицького, адже ви знаєте про нього лише з літературних чи історичних джерел (як видно комуністичних, антирелігійних, а той загально антихристиянських). Прошу вас, візміть до рук бодай одну з духовних праць цього Чоловіка, перечитайте, проаналізуйте, тоді робіть висновок...
По-друге: запитайте себе тільки щиро: чи я часом не є завантажений неправдивою інформацією, котра працювала на знищення УГКЦ?
По-третє: більше 6 млн. людей визнають його правидником-це не лише вірні УГКЦ, але й інших конфесій, релігій, навіть нехристиянських. То ж чи можна субєктивно кидати такі фрази на вітер...
І останнє: Чи ви, шановний пане, взагалі ходите до Церкви, знаєте хоть щось про життя Церкви, щоб таке писати...
Серафим

formator
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2005, 18:30
Звідки: Льві, Україна

Повідомлення formator » 21 вересня 2005, 10:58

До речі, якщо чужий брав інформацію звідси то його критика не витримує фактів бо пару років тому старалися оплямити митрополита Шепимцького, але вийшло так, що не знайшли відповідний лист і підпис.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
[url]http://exlibris2002.onestop.net/bottom.php?server=exlibris2002.onestop.net&file=/mirczuk/19.html[/url]
Якщо коняці доводити, що вона - верблюд, то через деякий час вона сама в це повірить.

Теж саме і з суспільством: якщо з ранку до ночі всіма можливими засобами втлумачуватидовірливим слухачам і читачам світу про притаманний українцям на генетичному рівніантисемітизм, хто ж повірить, що насправді українцям притаманна гостинність, терпимістьі толерантність до інших народів?..

Звичайно, не в моїх можливостях переконати, що українці не є антисемітами, того, чийогобатька київські двірники виганяли у Бабин Яр. Натомість, немає потреби переконувати ушляхетності українців того, чиїх родичів ті ж самі українці переховували або ж чиїмродичам підкидали у гетто їжу.

Так, історія взаємин українців і євреїв не є такою рівною, як Хрещатик, вона єскладною. Але в оцінці історичного минулого неможна помічати лише темні сторонивзаємин. Необхідно неупереджено простежити всю історію взаємостосунків українців ієвреїв і не перебільшувати недоліки, або непорозуміння які мали місце в Україні міжцими двома народами, закриваючи при цьому очі на ті реальні кроки, які було зроблено натерені України для мирного співжиття євреїв і українців. Адже саме в Українізароджувалась велика єврейська культура. То ж чому ми в першу чергу не згадуємо те, щотут, на цій землі народилися Шолом Алейхем, Голда Мейір, Моше Даян і багато іншихвидатних представників єврейського народу, що саме тут, в Україні, вони заявили просебе як великі постаті?

Чи не кожному, принаймні мешканцю України, відомий той факт, що під час Другої Світовоївійни, коли в усій Європі було знищено чимало євреїв, єдиний у світі священик владикаАндрій (Шептицький) звернувся письмово до Гітлера з жидівського питання. Не тількизвернувся, а й врятував їх разом з рідним братом ігуменом Климентієм майже 400 осібвключаючи Голду Мейір і Давида Кагане... Але коли домучували в ГУЛАГу Климентія, ніГолда Мейір ні будь-хто про нього і не згадали, щоб силою світового протесту послабитимуки Шептицького...
Востаннє редагувалось 21 вересня 2005, 12:01 користувачем formator, всього редагувалось 2 разів.
Formator

formator
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2005, 18:30
Звідки: Льві, Україна

Повідомлення formator » 21 вересня 2005, 11:11

http://www.judaica.kiev.ua/index.html
:lol: Ніхто нікого не навчає, але потрібно бути обєктивними і послідовними, а ось які дослідження провели Інститут юдаїки, а не греко-католики :!:
[url]http://www.judaica.kiev.ua/Analytyka/Kovba.htm[/url]
:arrow:
Востаннє редагувалось 21 вересня 2005, 11:44 користувачем formator, всього редагувалось 2 разів.
Formator

formator
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2005, 18:30
Звідки: Льві, Україна

Повідомлення formator » 21 вересня 2005, 11:25

:)
http://exlibris.org.ua/mirczuk/02.html
Ще в 1981 поставало це питання і ще живуть особи, які були спасенні завдяки рішучої і відважної політики Шептицького і вони залишаються автентичними свідками тих часів :!: :!: :!:
Востаннє редагувалось 21 вересня 2005, 11:43 користувачем formator, всього редагувалось 1 раз.
Formator

formator
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2005, 18:30
Звідки: Льві, Україна

Повідомлення formator » 21 вересня 2005, 11:37

:o
Останні повідомлення про роль Шептицького стосовно євреїв, документи взяті із архівів КДБ, наочних свідків і пасторських листів митрополита. :idea: :idea: :idea: А це вже є серйозні докази, а не ідеологічний наклеп взятий із сторінок веб. Незаперечні факти і аргументи на цю тему :roll: :roll:http://216.239.59.104/search?q=cache:qVMONIjHNZAJ:www.radiosvoboda.org/programs/religion/uk/2003/12/C3DDF34C-904E-4080-A186-E5D54298265F.ASP+%D0%9B%D0%B8%D1%81%D1%82+%D0%A8%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D0%B4%D0%BE+%D0%93%D1%96%D1%82%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B0&hl=it
Formator

Чужой-4

Продолжаем разговор ...

Повідомлення Чужой-4 » 21 вересня 2005, 21:05

Вот это бла-бла-бла по последней ссылке не убедительней того, как говорят "а бабка надвое сказала" - так звані "незаперечні докази". Когда люди говорят только об одном и ни одного оппонента? Просто смешно - демократия.
Соберусь с мыслями и я еще выскажусь, поскольку слов очень много, подумаю над чем-то гениальным - над краткостью изложения.
Прошу больше меня не кормить ссылками.
Еще. Ваша в чем-то зацикленность и однобокость мне хорошо известна. Будучи в кругу таких вот униатов я был сражен одной линией поведения, как у солдата. В приватной беседе мне признались как минимум четверо, что они такими не были. КАКИМИ? Да узколобыми, тоесть невозможностью принять и ОТЛИЧНУЮ точку зрения. А тут на тебе ссылку - истина в последней инстанции.....

Жаль, ребята. Диалог продолжаем.

Максим

Гість

Повідомлення Гість » 21 вересня 2005, 23:28

Чужой,
дуже важливо щоб діалог мав ціль.
Якщо ви прагнете знайти істину, особливо з історичних питань то дивно чому Ви принципово
відторгаєте лінки на інші ресурси.
Якщо у Вас інша ціль, то на це Божа воля...

"Когда люди говорят только об одном и ни одного оппонента?"
---
Якщо вони говорять правду, то в чому тут проблема?

"Еще. Ваша в чем-то зацикленность и однобокость мне хорошо известна. Будучи в кругу
таких вот униатов я был сражен одной линией поведения, как у солдата."
Якщо Ви маєте на увазі то що грекокатолики притримуються Божих Заповідей і вчення
Ісуса Христа то це риса християнства взагалі, а не тільки грекокатоликів. Кожен
християнин старається жити згідно з Волі Божої і постійно її шукає, і зберігаючи
свободу вибору і індивідуальність що є унікальним для кожної людини, християнин має
чинити Божу Волю, яка є одна для всіх.

"В приватной беседе мне признались как минимум четверо, что они такими не были. КАКИМИ?
Да узколобыми, тоесть невозможностью принять и ОТЛИЧНУЮ точку зрения. А тут на тебе
ссылку - истина в последней инстанции..... "
---
Релігійні люди які не приймають іншої точки зору є фанатиками, а в фанатиків нічого від
Бога нема. Бог нас вчить бути відкритим до світу і до пізнання нового, в тойже час триматись
близько біля Нього, щоб якщо нам на дорозі попалось щось лихе - ми не оступились і часом не
відпали...
Думаю що попередні описувачі подавали лінки не через неможливіть прийняти іншу точку зору,
а через бажання поділитись тим чим мають...
То що тоді творилось насправді думаю знатє тепер тільки Бог.
Я, можу відштовхнутись тільки від того що читав деякі з його праць, і аналізуючи прочитане,
як християнин, можу сказати що Шептицький був дійсно глибоко релігійною людиною, мав
завдатки до священства і позитивно ставився до євреїв.


Нехай Бог буде з нами у цьому діалозі.

zenyk
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 28 липня 2005, 11:29
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Повідомлення zenyk » 22 вересня 2005, 09:08

Останнє повідомлення - моє.

Чужой

Повідомлення Чужой » 23 вересня 2005, 11:16

Спасибо последнему написавшему. Почувствовал что-то более глубокое, нежели от других участников этого форума.
Немного информации о себе. Зовут меня Максим, я православный. У меня, как у православного несколько другой взгляд на вещи. Но, я не зацикленный. Что я под этим подразумеваю. Я открыто общаюсь со всеми, хоть с сатанистами (я был сражен несколькими их мыслями). Я пытаюсь найти ИСТИНУ. Истина не в вине, а в общении. Про узколобость хочу сказать следующее. Когда я поднял релегиозный момент, на меня набросилист, как говориться с накатом, что нада делать как жить, то и это. Мне стало смешно и жаль этих ребят. Когда на мою сторону стала одна девушка, которая учиться в Вашем университете на 4 курсе, они все просто притихли, потому что она опровергала их слова !!!!. Не до конца конечно, но ее мысли были глубокие, общие, философские - она хороший собеседник, умница, но другие... Мне потом сказали, что вначале было чуть по-другому. Был тоже поиск ИСТИНЫ. Потом произошло то, что я бы сказал, что они опустили руки. Просто тупо верят всему, что им говорят. Я же хотел бы, чтобы люди чувствовали СИЛУ, ВЕРУ (Ы) (можно без запятой). Слышу заученные слова, мысли, поведение, а также полное отсутствие гибкости. Не хочу обидеть, но такое есть у тех же гребаных СВИДЕТЕЛЕЙ ИЕГОВЫХ. Когда открыт человек душой - я вижу, В НАТУРЕ ВИЖУ как человек несет СИЛУ ДОБРА (он светиться глазами, к нему льнут люди, он центр вселенной на сей момент - не имеет значения его вера). Боже, вот что я хотел бы.
По поводу Вашего митрополита напишу в следующий раз - надо еще и работать. :-)))
Максим

formator
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2005, 18:30
Звідки: Льві, Україна

Повідомлення formator » 23 вересня 2005, 22:33

:D
По перше, що ви знали, що слово "уніат" є само по собі образливе і його тільки виеористовують православні брати, щоб принизити в якійсь мірі.

Звичайно можна багато говорити несенітниць, беручи все з голови, але коли одна частина думає по інакшому наводячи свої мотиви і докази то чому б не переглянути своє положення і обгрунтування і ставитися до окремих висловів більш стриманіше і тверезіше.

Я не хочу образити вас бо це нас не зближає, але на деякі речі потрібно дивитися більш критичніше, а не вибігати із ідеологічними гаслами 20 річної давнини, коли ще буа Радянський Союз!!! :!: :roll:

Силки не мали на меті "поставити на місце", але помогти нам налагодити більш конструктивний діалог із відкритим горизонтом на цю тему. :wink:
:lol:
Formator

formator
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 19 вересня 2005, 18:30
Звідки: Льві, Україна

Повідомлення formator » 23 вересня 2005, 22:49

:D

Дуже добре, що ви шукаєте, хоча Істина спочаває у вас, а ви шукаєте на зовні :!: :arrow:

Я так само шукав і шукаю поглибити Істину і можу сказати, що дорога нас чекає довга, із різкими поворотами, з ямами....
... :wink: але найголовніше, щоб ми усвідомили, не зважаючи чи я є греко-католик чи православний, що Він "Ісус Христос" крокує поряд зі иною, деколи нас носить на руках під час небезпеки, промовляє до нас.....
Потім залежить від нащої віри, яку ми отримали під час Хрещщення і завдяки Святому Духові ми зуміли уподібнитися до Христа (зблизитися), щою поєднатися з Ним у Євхаристії :arrow:
Віра є дигамічною :arrow: наші відносини з Христом, ми всі маємо хибу бути формально приналежними до відповідної традиції Церкви :arrow: залишитися як фарисеї, ходити до церкви бо так роблять інші особи.... :arrow:
віра, як зерно, що має виростити і дати плід :wink: це є наше ціле християнське життя....
Я це не говорю, тому що прочитав, а тому що стараюся жити :D
Formator

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Шістдесят один рік без Митрополита Андрея

Повідомлення samael » 02 листопада 2005, 09:00

Вчора минув 61 рік з дня смерті Митрополита Андрея Шептицького, Глави Української Греко-Католицької Церкви.
З цього приводу в Архікатедральному соборі Святого Юра о 10.00 та у Прилбичах, родинному селі Митрополита Андрея Шептицького, о 12.00 відбулися Архієрейські Божественні Літургії.

http://www.ugcc.org.ua/ukr/press-releases/article;2499/
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

диякон Петро
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 02 листопада 2005, 04:20
Звідки: м. Люблін, Польща
Контактна інформація:

Відбулася зустріч з п. Куртом Лєвіном у Варшаві

Повідомлення диякон Петро » 15 червня 2006, 20:12

22 травня 2006 р. у Варшаві відбулася зустріч з Куртом І. Лєвіном, присвячена презентації його спогадів (списаних польською 1946 року і виданоих мовою оригіналу аж після 60-ти років) з часів ІІ світової війни. Обширний звіт:

http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34314,3373512.html

Дуже рекомендую! Але й зразу застерігаю - автор вважає братів Шептицьких "постатями Мойсеєвої міри" (так дослівно сказав на зустрічі), підкреслює героїзм греко-католицьких священиків, ченців і черниць, що переховували євреїв - але у книжці описує багато прикладів злочиниів проти євреїв не лише з боку німців, але й українців та поляків. Хто любить жити ілюзіями - хай від спогадів п. Лєвіна тримається на приличну відстань.

диякон Петро
дописувач
дописувач
Повідомлень: 59
З нами з: 02 листопада 2005, 04:20
Звідки: м. Люблін, Польща
Контактна інформація:

Повідомлення диякон Петро » 15 червня 2006, 20:16

Ще до теми "деревця" для Митрополита. Яд Вашем 13 разів відкинув прохання в цій справі, жиди ним врятовані будуть старатися 14-ий раз. На зустрічі крім п. Лєвіна були ще проф. А.Д. Ротфельд (б. міністр ЗС Польщі) та пані Польманн з Лондону.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Яка є ситуація з беатифікаційним процесом митрополита Андрея

Повідомлення Justyn » 08 травня 2007, 11:29

Скажіть, будь-ласка, хто на даний час є Постулятором в тзв. римській фазі беатифікаційного процесу митрополита Андрея Шептицького?

otechdavyd
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2005, 00:47
Звідки: Велика Британія
Контактна інформація:

Повідомлення otechdavyd » 08 травня 2007, 22:25

Чи Кир Михаїл Гринчишин тими справами не занимається?
З Богом!
о.Д.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 10 травня 2007, 10:35

То хто ж тоді є Постулятором в римській фазі беатифікаційного процесу Митрополита Андрея? Це ж не є таємна інформація. Постулятор є публічною фігурою.

otechdavyd
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2005, 00:47
Звідки: Велика Британія
Контактна інформація:

Повідомлення otechdavyd » 16 травня 2007, 01:09

Я сам запитаю Кир Михаїла і дам вам знати. Маю мати з ним зустріч цього тижня.
(Justyn - прошу негайно зо мною навяжи контакт через мій мобільний - приватна але дуже важна справа)
З Богом!

о.Д.

otechdavyd
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2005, 00:47
Звідки: Велика Британія
Контактна інформація:

Повідомлення otechdavyd » 18 травня 2007, 19:55

При розмові з Кир Михаїлом вчора відповів мені, що він дальше занимається тими справами і дальше звітуватиме для Синоду. Щодо "римського" - відколи виїхав Кир Гліб немає прокуратора на місці. Владика потвердив, що Постійний Синод серйозно береться до цієї справи і має надію, що в скорому часі справа буде розвязана коли буде назначений новий прокуратор. Кир Михаїл так само запевнює нас, що владики про цю важну справу не забули!
З Богом!

о.Д.


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей