Митрополит Андрей Шептицький: беатифікація та визнання

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

dmytrofedoriv
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 03 січня 2009, 15:06

Повідомлення dmytrofedoriv » 09 січня 2009, 01:07

"Justyn" ще одне...
Думаю, що Постулятор Римської фази процесу мав би на це відповідним чином відреагувати.

Tak i zrobymo, vizmemo i pochnemo VIDPOVIDNYM chynom reaguvaty(lyshe ne na rivni forumu), bo tak Ustynovi zamanylos.
Jakshcho by reahuvaty na vsi vashi propozyzii, to z internetu vyhodyty by ne dovodylos. A shche u ludej je obovjazky ta prazia.
I u prazivnykiv fazy beatyfikazii, takoz.

Moze i Vy vreshti dilom zajmetesia, krim obhovorennia koznoi novyny ugcc na forumi

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 25 лютого 2009, 19:28

http://berloga.net/view.php?id=26714 на цьому сайті можна скачати фільм "Владика Андрей"

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 27 лютого 2009, 11:01

Я дуже часто читаю чи чую про "широкозорість" Андрея Шептицького, про "широту" його поглядів.
Може хтось мені, будь-ласка, пояснити (чи перерахувати) у чому саме полягає така "широта"?

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 27 лютого 2009, 12:42

Ira писав:Я дуже часто читаю чи чую про "широкозорість" Андрея Шептицького, про "широту" його поглядів.
Може хтось мені, будь-ласка, пояснити (чи перерахувати) у чому саме полягає така "широта"?


В тому, що Він зумів протистояти режиму (як німцям так і москалям) і максимально зберегти свій народ від винищення.
Зумів віддати мале, щоб зберегти велике, тим самим проявивщи свою мудрість.

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Re: Яка є ситуація з беатифікаційним процесом митрополита Ан

Повідомлення Vasyl » 28 лютого 2009, 21:13

Justyn писав:Скажіть, будь-ласка, хто на даний час є Постулятором в тзв. римській фазі беатифікаційного процесу митрополита Андрея Шептицького?

==================================

"Процесс не пошел" (М.С. Горбачев)

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 01 березня 2009, 13:36


Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 18 березня 2009, 01:20

Друзі, хочу сам відповісти на поставлене мною запитання, оскільки недавно знайшов відповідь. Думаю, буде цікаво також іншим. Отож, Постулятором беатифікаційного процесу Митрополита Андрея (призначеним недавно) в тзв. Римській фазі є о.Андріан Книш, священик Сокальської Єпрархії, секретар Блаженнішого Любомира в Римі, член Товариства Українців Католиків "Свята Софія". Ось його коротка біографія взята з сайту Товариства - http://www.santasofia.info/tovarystvo1.htm

о. Андріан Книш народився 10 лютого 1970 р. в м. Сокалі.

Початкову та середню освіту здобув у Сокальській середній школі № 1 (в минулому і під цю пору – Сокальська гімназія), повний цикл якої закінчив з відзнакою в 1987 році. Одночасно навчався в Сокальській музичній школі.

У 1987-1992 рр. – студент стаціонарної форми навчання Інженерно-економічного факультету Львівського політехнічного інституту (тепер – Національний Університет «Львівська політехніка»).

У 1993 р. вступив до Львівської духовної семінарії Святого Духа.

В 1994-1999 рр. здобував філософську й богословську освіту в Римі у Папському Університеті «Урбаніана», яку згодом продовжив за спеціалізацією з канонічного права у Папському Східному інституті.

У 2003 році стає членом Римського Релігійного Товариства Українців-Католиків Свята Софія.

24 квітня 2005 р. був поставлений Блаженнішим Любомиром у піддиякони в прокатедральному соборі Святої Софії. Отримавши згодом дияконські свячення, 10 вересня 2006 р. був рукоположений у священики Владикою Сокальським Михаїлом (Колтуном).

Член Товариства з 2004 р. З 2005 р. – Скарбник та член Управи Товариства.

Бажаю о.Андріану плідної праці і надіюсь на тісніший контакт з вірними, які щиро моляться в наміренні беатифікації Митрополита Андрея і очікують, часами на якісь вістки!
Востаннє редагувалось 18 березня 2009, 01:31 користувачем Justyn, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 18 березня 2009, 08:08

Щодо беатифікації митр.Шептицького, то сумніваюся, що щось піде дальше, ніж те що маємо. Тим паче, що ніхто із ватиканських прелатів не захоче марнувати діалог з братами-православними(дивися на недавню заяву православного митрополита Христофора, після зустрічі з Папою). Звичайно, людина планує, а Бог керує.

А що до широти поглядів митр. Андрея, можна прочитати, хоча би його листування з російськими греко-католиками, книжка видана в УкУ, на жаль, забув як називається.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Оцінка фільму Владика Андрей

Повідомлення vitalko » 26 червня 2009, 09:40

Цікаво дізнатися думку форумчан про даний фільм. Від себе особисто скажу, що фільм залишив якесь не дуже добре враження. Життя митрополита було висвітлено епізодично, причому епізоди не були поєднані в якусь загальну сюжетну ліні, через що не вдалося скласти якогось загального враження про особу митрополита Андрея як великого релігійного, суспільного і культурного діяча і зрозуміти його важливість як для церкви так і для України взагалі. І тоді як вірні УГКЦ хоча би шось та й знають про митрополита Андрея, то для решти цей фільм нічого не показав.

Фільм знятий в стилі українського кіно 90-х років, де не поймеш хто шо робить і для чого. І, звісно, відразу ж кидається в очі те, що грошей вклали небагато.

Ну і, відповідно, виникає питання, а чи варто взагалі знімати такого роду фільми не зовсім компетентним, на мою думку, людям і без достатнього фінансування, бо в найкращому випадку такий фільм може хіба що не зашкодити, а в гіршому - стати об"єктом для насмішок збоку різного роду глядачів, особливо збоку православних УПЦ МП.
Типу: О.. глянь.... ті уніати навіть нормального фільму про себе зняти не можуть.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Оцінка фільму Владика Андрей

Повідомлення Мaлuй » 26 червня 2009, 09:56

vitalko писав:Цікаво дізнатися думку форумчан про даний фільм. Від себе особисто скажу, що фільм залишив якесь не дуже добре враження. Життя митрополита було висвітлено епізодично, причому епізоди не були поєднані в якусь загальну сюжетну ліні, через що не вдалося скласти якогось загального враження про особу митрополита Андрея як великого релігійного, суспільного і культурного діяча і зрозуміти його важливість як для церкви так і для України взагалі. І тоді як вірні УГКЦ хоча би шось та й знають про митрополита Андрея, то для решти цей фільм нічого не показав.

Фільм знятий в стилі українського кіно 90-х років, де не поймеш хто шо робить і для чого. І, звісно, відразу ж кидається в очі те, що грошей вклали небагато.

Ну і, відповідно, виникає питання, а чи варто взагалі знімати такого роду фільми не зовсім компетентним, на мою думку, людям і без достатнього фінансування, бо в найкращому випадку такий фільм може хіба що не зашкодити, а в гіршому - стати об"єктом для насмішок збоку різного роду глядачів, особливо збоку православних УПЦ МП.
Типу: О.. глянь.... ті уніати навіть нормального фільму про себе зняти не можуть.


100% згідний!
фільм-"катастрофа" :)
досі не можу зрозуміти, що саме хотіли донести до глядача... Фільм не розкриває, ні біографії митрополита, ні його внутрішнього духовного життя, ні його праці.
Як інформаційно, так і емоційно фільм залишає пустку.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Оцінка фільму Владика Андрей

Повідомлення romanm » 26 червня 2009, 09:59

Ну і, відповідно, виникає питання, а чи варто взагалі знімати такого роду фільми не зовсім компетентним, на мою думку, людям і без достатнього фінансування, бо в найкращому випадку такий фільм може хіба що не зашкодити, а ....


Фільму не бачив особисто. Але чув подібні думки. Звичайно, ліпше робити якусь річ добре, ніж на половину. Ну але щож: Жіраф большой, єму віднєй. В тому значенні, якщо УгкЦ допустила цей фільм, то порахували що нормальний.

На рахунок УпЦешників.... їм і так на нас плювати. Так що більного згіршення фільм вже не принесе.

я думаю, що рано чи пізно УгкЦ зрозуміє важливість піару, також вкладування коштів в інформацію.

Інакше буде проблематично. Хочі що таке станеться, я сумніваюся. В наших пастирів, в більшості, менталітет типічно західняцкий.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 червня 2009, 10:06

Тема про цей фільм уже в нас є http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1004

Із рекомендацій, щоб був якийсь порядок:

Перед створенням теми пошукайте, чи таке вже не обговорювалося...

http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register

Не в образу, повторювана тема закривається. Ви мали добрий намір, але... Правила переважили. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 червня 2009, 10:10

Особливо виглядало цікаво, коли із Крехівського монастиря оо. Василіян зробили у фільмі жіночий... Той фрагмент, де сестри-монахині були з діточками. :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 26 червня 2009, 10:26

На рахунок УпЦешників.... їм і так на нас плювати. Так що більного згіршення фільм вже не принесе.


Та воно зрозуміло. Просто якшо взяти для порівняння такий російський фільм як "Острів" (хто не бачив, всім раджу переглянути) і наш "Владика Андрей", то складається враження нашої меншовартості. Хоч фільми і різного плану, і особливо їх не порівняєш, але одразу ж кидається в очі різниця в якості. Перший залишає після себе глибоке відчуття духовного піднесення, про наш же просто промовчу.

Тому виникає питання: А чим ми гірші? Шо нема кому зняти в нас? Думаю є. Інше питання з фінансами, але якшо вже нема за шо, то краще взагалі не знімати шо небудь, а нашкробати вже на шось одне, але нормальне.

Абидна, імхо.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 червня 2009, 10:30

На рахунок УпЦешників.... їм і так на нас плювати. Так що більного згіршення фільм вже не принесе.


Цитата (Романова) була звідсіля http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1346
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 26 червня 2009, 11:17

Просто якшо взяти для порівняння такий російський фільм як "Острів" (хто не бачив, всім раджу переглянути) і наш "Владика Андрей", то складається враження нашої меншовартості.


Бачив "Остров", залишилося двояке враження. Безперечно, показують частину православя, яке, може і існує, або існувало. Але в мене, склалося враження, що в цьому кіні акцент йде не на те що треба. Тобто показують видовища. Ото ж потім і не дивно, що люди шукають якихось старців, а до найближчого храму ні ногою.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 26 червня 2009, 12:25

Бачив "Остров", залишилося двояке враження. Безперечно, показують частину православя, яке, може і існує, або існувало. Але в мене, склалося враження, що в цьому кіні акцент йде не на те що треба. Тобто показують видовища. Ото ж потім і не дивно, що люди шукають якихось старців, а до найближчого храму ні ногою.


Та тут не тільки частина православ"я. Така ж сама частина, а можливо і більша є і в католицькій церкві. Шо нема монахів з різними харизмами і в нас? Є, але вони даються не всім, і тут, напевно, від духовності людини все залежить. Мені цей фільм чомусь увагу саме на внутрішній духовний світ того монаха звернув. Відповім заяложеною фразою: Скільки людей - стільки думок.

А ось "Владика Андрей", як вже дехто писав, увагу звернув тільки на бездарність постановки, ось і усе. Хоча окремі моменти мені сподобалися, як то проповідь владики на Різдво. Досить таки зворушливий момент. Або як священиків вивозили з собору св. Юра, тільки тут вже можна було якось і псевдособор показати і його рішення і якось то все пов"язати і т.д.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 26 червня 2009, 13:14

Колись дивився цей фільм. Загалом, як на мене, не поганий. Були моменти, що, навіть, сльози навертали. Недоліком вважаю, що автори фільму взялися за короткий, порівняно, час тривалості фільму охопити все життя митрополита. Вийшло "біг пес через овес". Тут би більше підійшов якийсь серіал.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

solist-vokalist
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 180
З нами з: 15 вересня 2009, 22:10

Повідомлення solist-vokalist » 15 вересня 2009, 23:16

Постає питання - для чого було знімати такий фільм??? У мене вже починають виникати сумніви чи не свідомо було зняте таке другорядне і примітивне кіно. Фільм скучний, одноманітний, із нього практично неможливо зрозуміти (особливо людям зі сходу України чи за кордону) хто таки Шептицький та що доброго він зробив. Недоречне Перескакування по різних періодах життя Митрополита, надмірна концентрація уваги на його юнацькому захопленні... Що це таке?? Примітивізм чистої води. А де змалювання тої праці, яку він здійснив? Та у нього настільки цікава, героїчна та багато біографія, що можна було придумати сотню сценаріїв із найрізноманітнішими історіями та персонажами. Фільм можна було зробити цікавим і для людей, які про Андрея Шептицького ніколи не чули... Як робити такий фільм, то краще не робити нічого, адже він ображає велич Митрополита.

Вибачте за радикальність, але на мій суб'єктивний погляд, режисер - бездарний!!!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

65-а річниця відходу до вічності Митрополита Андрея

Повідомлення Олюнька » 21 жовтня 2009, 16:55

Проща до Прилбич з нагоди 65-ої річниці відходу до вічності Митрополита Андрея: http://prylbychi-ugcc.at.ua/
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 02 листопада 2009, 12:18

Хто в суботу дивився фільм «Спадщина Андрея Шептицького» по УТ-1?
[url]http://www.ugcc.org.ua/news_single.0.html?&L=0&tx_ttnews[pointer]=1&tx_ttnews[tt_news]=1767&tx_ttnews[backPid]=2&cHash=4163f0e390[/url]

Кажуть, що були проблеми зі звуком, через що було чути музику, а текст - ні.
Я дивилась в неділю по 12-му каналу (Львівське телебачення), було все нормально.
Взагалі, фільм непоганий. Особливо вражає запис голосу Митрополита.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: 65-а річниця відходу до вічності Митрополита Андрея

Повідомлення andrivovk » 05 лютого 2010, 21:34

Хотів запитати одну "дрібничку" про митрополита:раз чув по ТВ, що ріст Андрея був 210см.Не знаю чи правда.Може хтось знає. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Відбувається прем'єрний показ фільму про Владику Андрея

Повідомлення o.Mykil » 01 березня 2010, 05:41

«І в золотій чаші може міститись отрута». Критика на художню кінострічку "Владика Андрей" http://osbm.in.ua/ukr/news/490

Фільм дійсно примітивний і не раз в собі алогічний! Імхо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Відбувається прем'єрний показ фільму про Владику Андрея

Повідомлення Yuriy D » 01 березня 2010, 17:49

o.Mykil писав:«І в золотій чаші може міститись отрута». Критика на художню кінострічку "Владика Андрей" http://osbm.in.ua/ukr/news/490

Чи не здається вам що автор статті трохи забагато уваги приділив постаті "Стефана-зрадника" - його ж роль у фільмі не головна :wink: Особисто я коли переглядав фільм, то навіть в думку не прийшло, що той Стефан дискредитує чин василіян - в монастир люди приходять різні, і про Юду напевно неправильно було би сказати, що він дискредитує християнство, бо очевидно що в історії Церкви був не один юда, попри те Церква залишається святою.
o.Mykil писав:Фільм дійсно примітивний і не раз в собі алогічний! Імхо.

Задум фільму хороший, а виконання залишає побажати кращого. Справа навіть не в акторах, а в українській кіноіндустрії, якщо її можна так назвати :) , через постійний брак коштів у нас ще довго не будуть знімати кіно світового рівня.
Чого я не розумію - так це чому не перекладений довгий діалог А. Шептицького на німецькій мові - не всі ж вільно володіють німецькою, як тоді можна зрозуміти суть тієї розмови?

Кенгуру
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 06 вересня 2009, 20:48
Звідки: Від того самого нашого світу

Re: Відбувається прем'єрний показ фільму про Владику Андрея

Повідомлення Кенгуру » 02 березня 2010, 15:26

Дорогі форумчани, думаю, що у нас прослідковується брак знань про різницю між документальним фільмом і художнім. Мені виглядає так, що багато з тих негативних думок лише базуєються на тому, що ми чекали від цього фільму лише правди, правди, правди, факти, докази і докази.... Але тоді ми чекаємо лише документального фільму, який також має необхідне місце для просвічення людей. Але тут, мусимо розуміти, якщо фільм не вміщує у собі художніх додатків, тобто сцен чи ідей (можливо придуманих сценаристом), то він перестає бути художнім. Це є право сценариста і режисера щось додавати.
Образ монаха (зрадника), хмм - але ж він сильно покаявся, чи це ми не зауважили? чи сцени любові - які це шляхетні відносини - тож нехай сьогоднішня молодь бере приклад від таких відносин. Чи хтось сумнівається, що Андрей зовсім не був людиною тобто чоловіком? Він пішов у монастир не тому, що не хотів женитись чи ненавидів жіночий рід чи не хотів мати нічого спільного, але пішов у монастир, щоб жити для інших, віддати життя для інших, тобто Церкви Христової (і це також є чітко у фільмі показано, чому нарікаємо). і це якраз буде прикладом (я думаю) для покликання до монастирів, що кожна людина і та, що не є обділена добрими і святми почуттями може йти за Богом до монастиря. А то якось прослідковується не раз така думка, що монахи це ті, що мають брак любові чи обділені шляхетними почуттями. Ні це такі ж нормальні і хороші люди, що тільки, в основному, не живуть тілесним виміром (так може задуже загально, але коротко).
Що до Режисера Олеся Янчука - це людина з великої букви, хто на сьогоднішній день видав кращі фільми ніж він, чи хоча б на подібну тематику: Голод-33 (був зроблений до референдуму про Незалежність України), Нескорений, Залізна сотня, Атентат, і накінець Владика Анрей. Ще й по сьогоднішній день , стільки років незалежності але ці теми далі не є популярні. Але ця людина береться за таку працю. Тільки похвала йому. А хто не працює, - той і не помиляється.
Реакція на фільм Андрей людей зі сходу є колосальна і захоплююча з того, що я чув. :Bravo:
Цей фільм надихнув на мене продовжувати далі пізнавати святу людину Андрея, розказувати про нього іншим, пропагувату цю постать і його божий приклад і жити так як жив Андрей. І це вимагаю від себе, а не від інших. :Rose:
ДЯКУЮ ВАМ ДОРОГИЙ ОЛЕСЬ; ДОБРИЙ ДРУЖЕ, ЗА ВАШІ ПЕРЛИ ТВОРЧОСТІ - від мене, моєї родини і моїх друзів :Bravo: :Rose: :Rose: :Rose:

Кенгуру
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 06 вересня 2009, 20:48
Звідки: Від того самого нашого світу

Re: Відбувається прем'єрний показ фільму про Владику Андрея

Повідомлення Кенгуру » 02 березня 2010, 15:31

Через брак коштів (фінанси поют романси), цей фільм вийшов так як є і так він є довгий - 2 год 5 хв. А чи ви знаєте, доргі форумчани, що мала паралельно вийти у світ і друга версія цього фільму, довша у серіях, а знов - не було грошенят. Ось така казочка, але правдива.
Але вірю і надіюсь , ще буде можливість і це є лиш початок.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Відбувається прем'єрний показ фільму про Владику Андрея

Повідомлення romanm » 02 березня 2010, 15:32

а мона десь, в нормальній якості його подивитися? Тут булилінки, але ніяк не можу знайти :oops: :(

Кенгуру
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 06 вересня 2009, 20:48
Звідки: Від того самого нашого світу

Re: Відбувається прем'єрний показ фільму про Владику Андрея

Повідомлення Кенгуру » 02 березня 2010, 15:34

Пропоную молитися за посередництвом Слуги Божого Андрея за ваші наміри та за добрі покликання до священства і монашого стану :Rose:

Кенгуру
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 06 вересня 2009, 20:48
Звідки: Від того самого нашого світу

Re: Відбувається прем'єрний показ фільму про Владику Андрея

Повідомлення Кенгуру » 02 березня 2010, 15:36

Купіть у магазині, цей фільм варто мати у вашій колекції і часом подивитись знов або позичити комусь :)

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Re: Відбувається прем'єрний показ фільму про Владику Андрея

Повідомлення Mandrivnyk » 02 березня 2010, 21:01

До Кенгуру
Без сумніву, фільми Олеся Янчука - це вклад в українське історичне кіно. Добре, що й таке є, але все таки вони не дотягують в багатьох моментах до професійного. Оці переходи в фільмі "Владика Андрей" зовсім не творять цілісної картини про найголовніші заслуги Митрополита в релігійній та національній ділянках...


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей