Харизматичний рух в Католицькій Церкві

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 28 квітня 2008, 20:44

kamamberta писав:
Marat писав:Про тлумачення мов:
«Чтобы исследовать точность данных толкований, мы воспроизвели запись образца «говорения на иных языках» перед каждым из многих толкователей в отдельности. Ничего схожего среди множества толкований не обнаружено. Один толкователь сказал, что говорящий на языках молился о здоровье своих детей, другой ту же запись определил как выражение благодарности Богу за недавние успешные денежные сборы в церкви
Когда же толкователей собрали вместе и огласили их несовпадающие объяснения, они заявили, что «одним Бог даровал одно толкование, а другим — иное». Эти данные о многообразии толкований показывают, что «говорение на языках» и толкование «языков» находится вне пределов логики. Неким человеком, захотевшим проверить толкование на пятидесятническом собрании, была произнесена молитва Господня на одном из африканских диалектов. Толкователь сказал, что это весть о скором и неминуемом Втором пришествии Христа». И здесь нет надежной корреляции в проверке процесса толкования. Разве это не еще одно указание на то, что глоссолалия вовсе не нормальный человеческий язык, ибо толкование не соответствует тому, что было сказано?

є невеличка біда: харизмати пророкують не тоді коли їм хочеться або коли їх попросять а тоді коли Дух Святий того бажає.(я б навіть сказала що харизмати--лише інструмент, знаряддя в Божих Руках.)
так само і з тлумаченням мов.щодо цієї цитата що Ви подаєте:
або ці люди брехуни
або зіпсуті харизмати
або і взагалі це симпатична вигадка бо я вже і таке зустрічала на сайтах.а біда про яку я казала на початку:ви сильно не в курсі як є насправді а лише переказуєте "від тих хто чув як переказували ті що бачили тих хто бачив і знає".
а тепер щодо пророкування яке ви ганили десь вище:якщо люди "пророкують" від себе то
1.ці слова користі ані будування великого не приносять
2.таких людей треба втришиї гнати зі спільнот бо від таких є тіки згіршення.
і на остаток:щоб вони не "пророкували" від себе треба щоб члени спільноти молились про дар розпізнання.тоді згіршень не буде і все буде ОК


Упередженим людя мгоді давати пояснення. Вони Вас просто не чують. Спершу обізвуть Вас сатаністами (пан Марат назвав вже Вас харизматів - медіумами), опісля звернуть Вам увагу на Вашу "неврівновеженівсть", а потім почнуть бідкатись про те як жахливі перевертні-харизмати під виглядом невинних овечок руйнують українські католицькі сім"ї та хитромудро втілюють вжиття проект знищення нашої ідентичности і східної духовости. Це люди які не перестали вірити в Римські проекти на "знищенє Русі".
З людьми цього типу - представниками тоталітаристичного способу думання, не виплатиться спілкуватися за допомогою аргументів - вони їх просто не почують. Наводьте аргументи не заради тих хто упереджений аж до самого кісткового мозку, а заради тих, що сумніваються. Адже цей форум читає багато людей.

А стосовно спілкування з тоталітаристами на інтернеті можна знайти масу гарних порад.

Моя Вам порада: покажіть смішність їхніхніх аргументів і покажіть іншим що ці люди ментально вже не належать до Єдиної, Святої, Католицької і Апостольської Церкви. І ні в якому разі не старайтеся їх переконати. Бо вони Вас ні не чують ні не сприймають, а щоб виправдати себе звернуться навіть до воюючих совєтських безбожників. Робіть їх смішними в очах інших. Покажіть їхню неправославність. :D

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 28 квітня 2008, 22:09

Marat писав:Я дивлюся на це явище трохи інакше, цитата власне не моя, а Герхарда Хазела„ДАР ЯЗЫКОВ,Говорение на языках в библейские времена и современная глоссолалия”, посилання на російський переклад якої я дав вище. Харизматичний рух, на мій погляд, це просто один із видів масової істерії, про „контагіозність” якої написано багато (в середньовіччі була така „пляска святого Витта”, в 1700 р у Франції в одному з монастирів всі монахині почали мявкати,уявляючи себе кішками, в 15 ст. в Північній Італії теж виник один з видів контагіозної істерії – „тарантулізм”, від якої було одне лікарство – мелодія, що звалася тарантеллою). Це просто психологічний феномен, який, безперечно допомагає залучати в ряди організацій, які використовують його, велику кількість прихильників. Іншим феноменами, мабуть є класичний та еріксонівський гіпноз, НЛП, спецпідготовка лідерів груп, є ще деякі менш відомі методики.


Просто жах! :shock: На Україну з РКЦ, під проводом Папи суне банда католиків-харизматів, які різними практиками маніпуляції підсвідомостю й різноманітними способами викликання масової істерії зваблюють стадо Христове. :shock: Де ж глава УГКЦ? Де Синод УГКЦ? Де міліція і СБУ?! :shock:
Єдині уцілівші сектоборці пан Марат, сєктовєд проффєссор Дворкін та підгорецькі "єпископи" мужньо обороняють стадо Христове від підступних харизматів які немов вода в губку інфільтруються в Церкву. :ROFL:
Ви що, брате, на LSD присіли, чи поначитувалися маразмів на московських сєктоборьчєскіх сайтах?

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 28 квітня 2008, 22:12

Marat писав: Не знаю, чи всякі методи годяться для євангелізації, для „ловитви риби”, чи щоб пасти „Ісусових овець”, даних св. Апостолу Петру. Тому до слів пап, що хвалять харизматичний рух, ставлются з осторогою.Не завжди папи слухались слів Христа (напрклад, Ісус в Мт.26.52: Тоді промовляє до нього Ісус:”Сховай свого меча в його місце, бо всі, хто візьме меча, від меча і загинуть” – а що брали середньовічні папи в руки, і які це проблеми Церкві принесло?).


Цікаво би було довідатись трохи більше про таких "пап-розбійників", що хвацько вимахували мечами крицевими. А то якось не зрозуміло виходить з тими папами середньовіччя - там і святі неначе попадаються. :roll:

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 28 квітня 2008, 22:23

Marat писав:Та й християнська проповідь – це не тільки проповідь за допомогою мови, це і певна поведінка(„любов будете мати між собою”),власний приклад,і ікони, і зовнішній вигляд,і одяг, і церкви,і Богослужіння, і певний стиль проповідей і читань в храмах, і ще багато чого, що не пригнічує волі того, на кого спрямована проповідь...

WOW! :Yahoo!: Yes!
Нарешті знайшовся правдивий рецепт євангелізації! :Yahoo!:
Най священики візьмуть уроки професійного співу, наймемо оперний професійний хор, вкриєм Святоюрську катедру від самої бані, аж до дороги золотом, священики вдінуть фелони з правдивих паволоків, обвішаються іконами Рубльова, виголосять проповіді св. Івана Золотоустого в грецькому оригіналі і весь Львів буде наш - навернений, греко-католицький. А потім все то повторимо в інших містах і селах України і Україна за лічені місяці стане центром світового християнства. :Yahoo!:
Ото заткнемо за пояс Рим з тими папськими харизматами! :Yahoo!:
Гм...
Ото розмах вийде, яке ні в кого!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 28 квітня 2008, 22:38

Marat писав: Нехай, Папам видніше, враховуючи що в традиціоналістській Європі проживає менше третини католиків, розповсюджуються по всьому світу харизматичні секти... Та і показово, що ніхто з пап не практикує харизматичні практики.
Мене дуже турбує розділення свідомості і волі посередництвом глоссолалії,і наслідки, які виникають чи можуть виникнути при таких практиках...

На тему того, що „дар мов”, який давався св. Апостолам для проповіді Євангелії різним народам, і сучасного „белькотання” з „тлумаченнями „ для власного кайфу я навіть не збираюся сперечатися. Це явно перейшло від протестантів. Ніхто, одержавши реальний дар мови, наприклад, якогось племені, не йде в джунглі В”єтнаму чи Африки для проповіді тубільцям Євангелії, а залишається таляпати язиком серед своїх співгрупників (не хочу казати сектантів).


1. Використання папою Іваном-Павлом ІІ ґласолялії і то прилюдно у ватиканських садах є реально задокументовано. (Офіційний фільм ICCRS-у "A New Pentecost"/copyright 2006 ICCRS - Vatican City), тай перших папа Петро І Біблією звинувачений у подібному "грісі", що більше навіть "насмілився" вважати ґласолялією знаком того, що Дух Святий зійшов на поган.
2. Не підходить Вам ні св. Франциск Ксавер ні св. Вінцент Паоло, може Вам о. Тардіф підійде, який не так давно був. Він японцям без перекладача проповідував, а вони нібито, так книжки мудрі пишут, розуміли його, так як би він японською проповідував.
3. Дайте хоч один доказ, що дар мов католики прийняли від протестантів. Ну добре св. Ігнатій Лойола міг би бути кандидатом на оподібного роду звинувачення, адже ж його й інквізиція переслідувала, і протестанти вже в його часах були. Але шо з Василієм Великим - він шо теж протестант?

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 28 квітня 2008, 22:55

Вельми шановний пане Марат. Ви харизматів звинуватили і в тому, що вони окультисти (по Ваших словах медіуми), :shock: і що вони займаються маніпуляцією свідомістю :shock: , і все це аргументували за допомогою ББС (баба бабі сказала) - можливо, Вам ваша знайома, яку Ви згадуєте, в якості жерти маніпуляцій людською свідомістю сказала, чи може сєктовєд Дворкін повідоми, чи може з Підгірців чи від о. Ковпака інформацію отримали - не знаю, і гадати не буду, я не бабка-гадалка і не ворожбит.
Як би Ви самі щось тай бачили на свої пресвітлі очі богохульного на зустрічах харизматів, то можна би було про щось дискутувати з Вами, але Ви навіть не удостоялися інформуватися ні з книжок, ні з інтернету, ні з практики про цей рух різностороньо. З цього видно, що Ви є або просто обмежена своїми упередженнями людина, або маєте погані наміри. Можна би було не звертати на Вас уваги...
Але...
Ви звинуватили офіційно визнаний Католицькою Церквою рух в сатанізмі - вони медіуми, та в злочині маніпуляції людською свідомістю. Значить Ви або Церкву звинувачуєте в єресі й злочинній маніпуляції людьми. Або зводите наклеп.
Якщо перше - то Ви дійсно єретик. І мені Вас дійсно шкода. :cry: кщо друге то... самі занаєте, що Українська Держава на жаль відмінила кримінальну відповідальність за наклеп, але не і Церква - подивіться канон 1454 Кодексу канонів Східних Церков. :twisted:
Тільки не ляментуйте після цього, що Вам харизмати погрожують. Я до цього руху не належу! :)

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 29 квітня 2008, 13:33

Marat писав:Я дивлюся на це явище трохи інакше, цитата власне не моя, а Герхарда Хазела„ДАР ЯЗЫКОВ,Говорение на языках в библейские времена и современная глоссолалия”, посилання на російський переклад якої я дав вище. Харизматичний рух, на мій погляд, це просто один із видів масової істерії, про „контагіозність” якої написано багато (в середньовіччі була така „пляска святого Витта”, в 1700 р у Франції в одному з монастирів всі монахині почали мявкати,уявляючи себе кішками, в 15 ст. в Північній Італії теж виник один з видів контагіозної істерії – „тарантулізм”, від якої було одне лікарство – мелодія, що звалася тарантеллою). Це просто психологічний феномен, який, безперечно допомагає залучати в ряди організацій, які використовують його, велику кількість прихильників. Іншим феноменами, мабуть є класичний та еріксонівський гіпноз, НЛП, спецпідготовка лідерів груп, є ще деякі менш відомі методики. Не знаю, чи всякі методи годяться для євангелізації, для „ловитви риби”, чи щоб пасти „Ісусових овець”, даних св. Апостолу Петру. Тому до слів пап, що хвалять харизматичний рух, ставлются з осторогою.Не завжди папи слухались слів Христа (напрклад, Ісус в Мт.26.52: Тоді промовляє до нього Ісус:”Сховай свого меча в його місце, бо всі, хто візьме меча, від меча і загинуть” – а що брали середньовічні папи в руки, і які це проблеми Церкві принесло?).Та й християнська проповідь – це не тільки проповідь за допомогою мови, це і певна поведінка(„любов будете мати між собою”),власний приклад,і ікони, і зовнішній вигляд,і одяг, і церкви,і Богослужіння, і певний стиль проповідей і читань в храмах, і ще багато чого, що не пригнічує волі того, на кого спрямована проповідь...
Нехай, Папам видніше, враховуючи що в традиціоналістській Європі проживає менше третини католиків, розповсюджуються по всьому світу харизматичні секти... Та і показово, що ніхто з пап не практикує харизматичні практики.
Мене дуже турбує розділення свідомості і волі посередництвом глоссолалії,і наслідки, які виникають чи можуть виникнути при таких практиках, ну, наприклад, в таких станах явно погіршується здатність оцінки(саме критичної оцінки) одержуваної інформації. В таких змінених станах свідомості людину можна заставити повірити в що завгодно ( можна привити чи індоктринувати певні фобії та ірраціональні установки, що активно використовують лідери сект, як наприклад, Віссаріона).
А врешті-решт, чому для євангелізації не можна використовувати під час проповідей деякі психотоміметики з ейфоризуючим ефектом, скажімо в інгаляційному стані? В арсеналі психофармакології є такі засоби і є практика їх застосування ( кажуть Саї Баба такими методами користувався...).
На тему того, що „дар мов”, який давався св. Апостолам для проповіді Євангелії різним народам, і сучасного „белькотання” з „тлумаченнями „ для власного кайфу я навіть не збираюся сперечатися. Це явно перейшло від протестантів. Ніхто, одержавши реальний дар мови, наприклад, якогось племені, не йде в джунглі В”єтнаму чи Африки для проповіді тубільцям Євангелії, а залишається таляпати язиком серед своїх співгрупників (не хочу казати сектантів). Я не бував і не збираюся бути на зібраннях, де відбувається маніпуляції свідомістю людини, а описи стану людей, що переживади харизматичний досвід в католицьких групах, майже нічим не відрізняється від протестантського. На мій погляд, вся практика „ харизматичного оновлення” – чисто психологічне явище.Якщо хочете, тоді опишіть, як саме відбувається зібрання саме католицької харизматичної групи, може моя думка упереджена.Я особисто знаю людину, що займається в католицькій харизматичній групі, так, вона змінилась...


що ви можете знати про "змінені стани свідомості зменшення можливості критично думати" і т. д з книжок???ви точно не були на таких молитвах!правда я вже чула і версію ейфорії трансу і т.д. тому можете ще й так сказати.недавно я прочитала гарну фразу: Харизматична Віднова це не є віднова гласолялії.
Востаннє редагувалось 17 квітня 2011, 23:59 користувачем kamamberta, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 29 квітня 2008, 23:01

Сергію, ви мені дуже багато всього розказали про мене, а мені видається, що у вас неправильна думка про КЦ, нібито Католицька Церква –це організація Бога на землі, з жорсткою централізацією, єдиним харизматичним лідером – папою непомильним, тільки через якого дається одкровення і йде все навчання, оголошуються догмати, з керівним органом – кардиналами, критичне мислення і альтернативні думки повинні бути відключені, і тільки така людина може бути членом Католицької Церкви, а всі решта сектанти, єретики і ще там якісь негарні слова...
Коли в дитинстві один сусід мого віку чомусь сердився на мене, моя бабуся завжди казала:”Будь мудрішим!”, тобто не лізь... Нехай пройде час, самі почитайте, що понаписував, зробіть якісь висновки...Трошки критичного мислення, воно ніколи не зашкодить... Краще бути Фомою невіруючим, ніж фанатом.А єресь може бути в Церкві, наприклад, було аріанство, іконоборство, і ще велика кількість єресей,той же лефевризм у вигляді о.Ковпака і його сподвижників, аж поки їх не осудили. КЦ - це ж не організація СЄ, де коли щось не то сказав - - позбавлення спілкування, виключення з організації...
kamamberta писав:найперше мушу вас запевнити що ви темний та дрімучий
Kamamberto, просто не беріть поганий приклад, не осуджуйте, мій перший допис був про те, що кожна людина помиляється. Але там було про напівзамерзлу скажену собаку, яку родина намагалася обігріти.Це в мене асоціювалося з тим харизматичним рухом...Ну може я чогось не знаю про нього, просвітіть, може це дійсно не „хрещення духом”, не глоссолалія, не „зцілення”, не „спокій у дусі”, не „святий сміх”, а просто зібрання віруючих для звичайної молитви, проповіді, ну трохи емоційнішої?
що ви можете знати про "змінені стани свідомості зменшення можливості критично думати" і т. д з книжок???ви точно не були на таких молитвах!правда я вже чула і версію ейфорії трансу і т.д. тому можете ще й так сказати
Не з книжок, „змінені стани свідомості” спорстерігаю щоденно...Це моя професія...А моління бачив на відео, бачив, як сліпа жінка попросила гуру, щоб наклав на неї руки, бо хоче прозріти...Після третього чи четвертого запитання гуру вона таки відповіла:”Вижу!”, після чого її провожаючий на харизматичні збори так само відвів, причому вона перечепилася через поріг... Брєхня все це, надуватєльство! http://leary.ru/books/cult/ - це якщо вас цікавлять питання, що відбувається в харизматичній групі на рівні групової підсвідомості( але і до цієї книжки і висновків цих авторів ставтесь критично).
А з цим висновком я цілком згоден:
Остерегайтесь людей, претендующих на знание истины в последней инстанции. Держитесь подальше от групп и мировоззрений, которые обладают монополией на знание единственного метода, позволяющего достичь состояния абсолютной просветленности.
На щастя Католицька Церква не така, і навіть не така, якою вона є в уяві Сергія.
св. Василий Великий (329 – †378)не хвалив глоссолалію(не плутайте з даром мов, це різні речі)
«Некоторые говорят, что они пророчествовали в исступлении, так что человеческий ум затмеваем был Духом. Но противно обетованию Божия наития – богодухновенного делать изумленным, так чтобы он, когда исполняется Божественных наставлений, выходил из свойственного ему разума, и кода приносит пользу другим, сам не получал никакой пользы от собственных своих слов. И вообще, сообразно ли сколько-нибудь с разумом, чтобы Дух премудрости делал человека подобным лишенному ума, и Дух ведения уничтожал в нем разумность? Но свет не производит слепоты, а, напротив того, возбуждает данную от природы силу зрения. И Дух не производит в душах омрачения; а, напротив того, возбуждает ум, очищенный от греховных скверн, к созерцанию мысленного. Посему нет невероятного, что лукавая сила, злоумышляющая против человеческой природы, приводит разум в слитность; но нечестиво говорить, что то же самое действие производит присутствие Божия Духа» (св. Василий Великий, Толкование на пророка Исаию»
Про першу католицьку харизматичну групу знайшов таку інформацію, якщо це неправда, спростуйте, все-таки інформація повинна йти з кількох джерел, що бути достовірнішою:
Несомненно же то, что первые католики приняли «крещение Святым Духом» в 1967 г. в Питтсбурге (шт. Пенсильвания, США). Была группа из 30 католических студентов, очень активных, ищущих возможности углубления веры и духовной жизни: «чего-то не хватает в нашей жизни. Мы чувствуем себя словно стерилизованные». Итак, они встретились во имя диалога с общиной пресвитериан и во время общей молитвы, видя атмосферу энтузиазма и чудесных происшествий, возжаждали полностью участвовать в опыте братьев, и поэтому попросили о «крещении Святым Духом». Протестантские харизматики возложили на них руки и сразу же группе католиков был дан дар говорения языками, получили они и дары «пророчества» и «премудрости», и неведомое чувство присутствия кого-то в их сердце: «Мы ощущали Бога!» Католики, принявшие «крещение» в Питтсбурге, пропагандировали это «новое сошествие Святого Духа», возлагая руки на других католиков, преподавая «крещение Святым Духом». Уже в том же году первые священники и монахи получают от харизматиков это «крещение».

Христос Воскресе!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 30 квітня 2008, 02:09

Marat писав:Про першу католицьку харизматичну групу знайшов таку інформацію, якщо це неправда, спростуйте, все-таки інформація повинна йти з кількох джерел, що бути достовірнішою:
Несомненно же то, что первые католики приняли «крещение Святым Духом» в 1967 г. в Питтсбурге (шт. Пенсильвания, США). Была группа из 30 католических студентов, очень активных, ищущих возможности углубления веры и духовной жизни: «чего-то не хватает в нашей жизни. Мы чувствуем себя словно стерилизованные». Итак, они встретились во имя диалога с общиной пресвитериан и во время общей молитвы, видя атмосферу энтузиазма и чудесных происшествий, возжаждали полностью участвовать в опыте братьев, и поэтому попросили о «крещении Святым Духом». Протестантские харизматики возложили на них руки и сразу же группе католиков был дан дар говорения языками, получили они и дары «пророчества» и «премудрости», и неведомое чувство присутствия кого-то в их сердце: «Мы ощущали Бога!» Католики, принявшие «крещение» в Питтсбурге, пропагандировали это «новое сошествие Святого Духа», возлагая руки на других католиков, преподавая «крещение Святым Духом». Уже в том же году первые священники и монахи получают от харизматиков это «крещение».


Коли ведеться серйозна дискусія, або бодай така дикусія, що претендує на роль серйозної варто подавати посилання на свої джерела. Доречно, думаю зауважити, що не давання посилань - це типово сектанська поведінка. Так власне поводяться на форумах єговісти.
Коли говоримо про будь-яку структуру в середині Католицької Церкви, то варто покликатися на офіційні джерела.
Католицька харизматична Онова (чи якщо хочете католицький харизматичний рух) розпочалася у двох місцях незалежно - у Пітсбурзі (США) та у Боґоті (Колумбія) /див. Офіційний фільм ICCRS-у "A New Pentecost"- copyright 2006 ICCRS - Vatican City/, при цьому нейдеться про жодний контакт з протестантами, а про духовні вправи (реколекції) в католицьких реколекційних будинках. Якщо Вас дійсно цікавить офіціна інформація про Католицький харизматичний рухзверніться до сайту http://www.iccrs.org - офіцінішого не може бути. А там же можете замовити і згаданий фільм тільки за адресою http://www.iccrs.org/Productions/Productions_E.htm :D
Востаннє редагувалось 30 квітня 2008, 02:27 користувачем сергій, всього редагувалось 1 раз.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 30 квітня 2008, 02:25

Marat писав: св. Василий Великий (329 – †378)не хвалив глоссолалію(не плутайте з даром мов, це різні речі)
«Некоторые говорят, что они пророчествовали в исступлении, так что человеческий ум затмеваем был Духом. Но противно обетованию Божия наития – богодухновенного делать изумленным, так чтобы он, когда исполняется Божественных наставлений, выходил из свойственного ему разума, и кода приносит пользу другим, сам не получал никакой пользы от собственных своих слов. И вообще, сообразно ли сколько-нибудь с разумом, чтобы Дух премудрости делал человека подобным лишенному ума, и Дух ведения уничтожал в нем разумность? Но свет не производит слепоты, а, напротив того, возбуждает данную от природы силу зрения. И Дух не производит в душах омрачения; а, напротив того, возбуждает ум, очищенный от греховных скверн, к созерцанию мысленного. Посему нет невероятного, что лукавая сила, злоумышляющая против человеческой природы, приводит разум в слитность; но нечестиво говорить, что то же самое действие производит присутствие Божия Духа» (св. Василий Великий, Толкование на пророка Исаию»

1. Ніхто з харизматів, чи серйозних дослідників ніколи не твердив, що при практикуванні ґласолялії затьмарюється розум і людина втрачає контроль над собою. Такщо, вибачвайте, брате, не ту цитату не дотого місця ліпите.
2. Не знаю хто видавець книги на яку ви посилаєтесь, але можу припустити, що РПЦ, або її підструктура в Україні УПЦ МП. Ця дореці відома тим, що видає вибірково з творів Отців Церкви тільки те, що її підходить. Тому хотів би Вас і інших читачів відіслати до Птролоґії ґрека Міня. Ориґінал все ж таки ориґінал.
Св. Василій Великий не тільки говорить про дар - glossai lalia, але й описує його функціонування, яке один до одного підходить до того, що відбувається зараз між харизматами. (PG 32, 141).
От так Василій, от так бешкетник, більш як тисячу років тому не лише боронив нікейське православ"я, але й, ще мовами белькотав. Капєц! %) А я то думав, що він не протестант і не сектант! Жах! :shock:
Здається дійсно комусь розум затьмарюється, але виглядає, принамні, в цей раз далеко не харизматам. :)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 30 квітня 2008, 02:42

Marat писав: Не з книжок, „змінені стани свідомості” спорстерігаю щоденно...Це моя професія...А моління бачив на відео, бачив, як сліпа жінка попросила гуру, щоб наклав на неї руки, бо хоче прозріти...Після третього чи четвертого запитання гуру вона таки відповіла:”Вижу!”, після чого її провожаючий на харизматичні збори так само відвів, причому вона перечепилася через поріг... Брєхня все це, надуватєльство! http://leary.ru/books/cult/ - це якщо вас цікавлять питання, що відбувається в харизматичній групі на рівні групової підсвідомості( але і до цієї книжки і висновків цих авторів ставтесь критично).

Але ж Ви і авторитета здибали, ось що про цього "авторитета" пише Вікіпедія, (перепрошую, але подаю мовою ориґіналу, бо бачу московською володієте):
"Свою скандальную известность Лири получил за исследование влияния психоделиков на психику и нервную систему человека. Его исследования были в самом разгаре, когда психоделики (и прежде всего ЛСД) объявили вне закона. Эксперименты пришлось прекратить, но отказываться от психоделиков Лири не собирался и пожертвовал ради исследований профессиональной карьерой и репутацией академического ученого. Лири получил огромную популярность в разгар движения «хиппи». Со временем в прессе его стали называть «ЛСД-гуру». Собственный психоделический опыт произвел на Лири неизгладимое впечатление. «Я вдруг ощутил, — писал он, — что красота и ужас, прошлое и будущее, бог и дьявол находятся за пределами моего сознания, но внутри меня. За четыре часа я больше узнал о работе человеческого разума, чем за пятнадцать лет профессиональной практики». Лири активно пропагандировал психоделики, выступал с лекциями и написал ряд увлекательных книг, посвященных расширению границ человеческого сознания.
В 1970 году его арестовали по обвинению в хранении и употреблении наркотиков, осудив на десять лет тюремного заключения. Он бежал из тюрьмы, укрылся в Швейцарии, но не получив там убежища, Тимоти вынужден бежать в Афганистан. Прямо в аэропорту Лири был арестован и снова посажен в тюрьму (1972), откуда вышел лишь в 1976 — уже на законных основаниях.
В 1980-е годы Лири увлекся компьютерами, которые заменили ему ЛСД; и даже создал ряд программных продуктов. Скончался Тимоти Лири 31 мая 1996 года. Последняя фраза, которую произнес Лири перед смертью была "почему бы и нет?" (Тимоти Лири: Искушение Будущим).
" http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0% ... 1%82%D0%B8
Я дурний, :oops: , цитую якісь там офіційні документи, святих........
А ВИ мені......... наркомана. :(
Дійсно зв"язок з ЛСД у Вас прослідковується! :cry:
Мені Ваш, дійсно, шкода! :cry:

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 30 квітня 2008, 03:11

Marat писав:Сергію, ви мені дуже багато всього розказали про мене, а мені видається, що у вас неправильна думка про КЦ, нібито Католицька Церква –це організація Бога на землі, з жорсткою централізацією, єдиним харизматичним лідером – папою непомильним, тільки через якого дається одкровення і йде все навчання, оголошуються догмати, з керівним органом – кардиналами, критичне мислення і альтернативні думки повинні бути відключені, і тільки така людина може бути членом Католицької Церкви, а всі решта сектанти, єретики і ще там якісь негарні слова...
Коли в дитинстві один сусід мого віку чомусь сердився на мене, моя бабуся завжди казала:”Будь мудрішим!”, тобто не лізь... Нехай пройде час, самі почитайте, що понаписував, зробіть якісь висновки...Трошки критичного мислення, воно ніколи не зашкодить... Краще бути Фомою невіруючим, ніж фанатом.А єресь може бути в Церкві, наприклад, було аріанство, іконоборство, і ще велика кількість єресей,той же лефевризм у вигляді о.Ковпака і його сподвижників, аж поки їх не осудили. КЦ - це ж не організація СЄ, де коли щось не то сказав - - позбавлення спілкування, виключення з організації...


Одне, брате, критичне мислення, а друге мислення гетеродоксне. Католицька Церква, на Ваш превелики жаль, структура, що тримається на ортодоксії.

І, знаєте, Католицька Церква це не є хаос, бредлам, в якому хто шо хоче те і робить, в Ній все ж таки є імператив права - діють канонічні закони. Це і є рамки за які католикові невільно виходити, бо коли за них вийде - виходить поза межі Церкви. Ще є одна огорожа - Учительський Уряд Церкви, і хто не слухає голосу того Уряду - католиком не є. А екскомунікаці - це тільки підтвердження зі сторони офіційної церковної структури, що той то Іван, Марко, Степан і т.п. дійсно не є католиком. Це так, як би Ви були хрещенні, а потім Вам видали свідоцтво, що Ви є дійсно хрещений.

Багато католиків є таємно хрещені і вінчані в часі підпілля греко-католицькими священиками і звісно ж не мають свідотств про це, але це абсолютно не означає, що вони не є католиками, або що вони живуть позашлюбним життя.

Та й Католицька Церква твердить за себе, що посідає істину в останій інстанції, та ще й покликається при цьому на авторитет самого Бога. Отож, гнівалися Ви чи ні, то є Ваша особиста справа. Але, якщо Ви дійсно тримаєтесь настанов ЛСД-гуру, принаймні, Ви так декларуєте, якщо Вам авторитет наркомана вищий за авторитет пап, кардиналів, єпископів, святих, то Ви дійсно не є католиком, і краще зніміть маску. :) Не кидайте пісок людям в очі! :roll:

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 30 квітня 2008, 14:04

Marat писав: Не з книжок, „змінені стани свідомості” спорстерігаю щоденно...Це моя професія...А моління бачив на відео, бачив, як сліпа жінка попросила гуру, щоб наклав на неї руки, бо хоче прозріти...Після третього чи четвертого запитання гуру вона таки відповіла:”Вижу!”, після чого її провожаючий на харизматичні збори так само відвів, причому вона перечепилася через поріг... Брєхня все це, надуватєльство! http://leary.ru/books/cult/ - це якщо вас цікавлять питання, що відбувається в харизматичній групі на рівні групової підсвідомості( але і до цієї книжки і висновків цих авторів ставтесь критично).

чого ви наводите тут про псевдо харизматів приклади?Я НЕ СУМНІВАЮСЬ ЩО В ЦІ ІСТОРІЇ ВІДБУЛОСЬ НАДУВАТЕЛЬСТВО І ШО ВОНИ БРЕШУТЬ!а чому б вам не зацитувати о.Еміліана Тардіфа?бо не вигідно?я не буду згадувати що Сергій писав що ви з однієї сторони на все дивитесь...
Востаннє редагувалось 18 квітня 2011, 00:00 користувачем kamamberta, всього редагувалось 1 раз.

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 30 квітня 2008, 14:06

сергій писав:
Marat писав:Та й християнська проповідь – це не тільки проповідь за допомогою мови, це і певна поведінка(„любов будете мати між собою”),власний приклад,і ікони, і зовнішній вигляд,і одяг, і церкви,і Богослужіння, і певний стиль проповідей і читань в храмах, і ще багато чого, що не пригнічує волі того, на кого спрямована проповідь...

WOW! :Yahoo!: Yes!
Нарешті знайшовся правдивий рецепт євангелізації! :Yahoo!:
Най священики візьмуть уроки професійного співу, наймемо оперний професійний хор, вкриєм Святоюрську катедру від самої бані, аж до дороги золотом, священики вдінуть фелони з правдивих паволоків, обвішаються іконами Рубльова, виголосять проповіді св. Івана Золотоустого в грецькому оригіналі і весь Львів буде наш - навернений, греко-католицький. А потім все то повторимо в інших містах і селах України і Україна за лічені місяці стане центром світового християнства. :Yahoo!:
Ото заткнемо за пояс Рим з тими папськими харизматами! :Yahoo!:
Гм...
Ото розмах вийде, яке ні в кого!

ТІЛЬКИ МЕНЕ НЕ ЗАБУДЬТЕ ВЗЯТИ З СОБОЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 30 квітня 2008, 14:36

Marat писав:Kamamberto, просто не беріть поганий приклад, не осуджуйте, мій перший допис був про те, що кожна людина помиляється. Але там було про напівзамерзлу скажену собаку, яку родина намагалася обігріти.Це в мене асоціювалося з тим харизматичним рухом...Ну може я чогось не знаю про нього, просвітіть, може це дійсно не „хрещення духом”, не глоссолалія, не „зцілення”, не „спокій у дусі”, не „святий сміх”, а просто зібрання віруючих для звичайної молитви, проповіді, ну трохи емоційнішої?

я не осуджую а роблю зауваження.а взагаліто ви не єдині хто розповідає про десь вичитане про десь почуте і вірить цьому на всі 100 навіть не намагаючись перевірити наскіки це правда.
"скажену собаку [...] асоціювалося з тим харизматичним рухом"
десь вище ви писали про те що більшість харизматів відійде або до православних або до римокатоликів або до протестантів.прошу аргументувуати тому3 що я закохалась у свій обряд і перечитала багато книжок щоб розуміти його на всі 100 і нікуди відходити не збираюсь.
а тепер дозвольте поцікавитись чому ви зцілення берете в "".для вас не авторитетна цитата з Св. Письма "руки на вас кластимуть і ви зціленні будете"?про "спокій в Дусі" я зацитую з іншої книжки
доктор богословя професор отець РЕне Лаврентін (Rene Laurentin ) книжки назви не подам бо таких букв не маю але якщо це доконче я дам вам свій номер.відпочинок/падіння в Дусі він охарактеризовує як форму контемпляції.щоб ви знов психіатрів не пришивали.
член згромадження Святого Йосифа отець Robert DeGrandis свідчить:"з власного досвіду можу сказати що одним з найдієвіших способів допомогти людям прийняти озлоровлення і активізації духовного росту є відпочинок в Дусі" "а негативно відночсяться до цього феномену ті що не мали досвіду з подібними речами..."
Robert DeGrandis S.S.J "Resting In The Spirit" Mobile 1999 сторінки 25 та 17.про святий сміх признаюсь ще не чула.та маю св. Ігнатія з Лойоли:
"відчуття приємного сильного тепла в цілому тілі або окремих органах ставання волосся дибки відчуття сили що пливе тілом..." (книжка довгу назву має але напишу якщо схочете) уявляю що б ви йому наговорили якби він тут був... 8)

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 30 квітня 2008, 20:03

Cергію, після вашиХ дописів, УПЦ стала мені б набагато симпатичнішою, якщо я сприймав би їх всерйоз. Просто хрєновий( я не галичанин, ваше враження помилкове , просто в нас, на Східній Україні по-простому так кажуть) з вас і богослов і апологет. На дозвіллі подумайте, чому ( психологія, брат, та ще нагірна проповідь...). 8) А в ЛСД-гуру(як ви називаєте Т.Лірі) є досить тверезі думки(І я не протиставляв їх папам – це брєхня) – треба тільки почитати, перестаньте на всіх-всіх-всіх ставити клеймо... 8)
Моя Вам порада: покажіть смішність їхніхніх аргументів і покажіть іншим що ці люди ментально вже не належать до Єдиної, Святої, Католицької і Апостольської Церкви.
Ця порада неправильна – не забувайте слова Христа:”Паси мої ягнята!”, а не відкидай їх...
десь вище ви писали про те що більшість харизматів відійде або до православних або до римокатоликів або до протестантів.прошу аргументувуати тому3 що я закохалась у свій обряд і перечитала багато книжок щоб розуміти його на всі 100 і нікуди відходити не збираюсь.
Я радію за вас, що ви прийняли наш православний обряд, і якщо прийняли , то з часом глибше пізнаєте, але це знання трохи розійдеться з певними вашими стереотипами...Lumen orientale... :) Я власне писав не про харизматів, а про членів їхніх родин, проблеми появляються, звичайно якщо всі члени родини не стають харизматами... :(

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 30 квітня 2008, 20:47

Marat писав:Cергію, після вашиХ дописів, УПЦ стала мені б набагато симпатичнішою, якщо я сприймав би їх всерйоз. Просто хрєновий( я не галичанин, ваше враження помилкове , просто в нас, на Східній Україні по-простому так кажуть) з вас і богослов і апологет. На дозвіллі подумайте, чому ( психологія, брат, та ще нагірна проповідь...). 8) А в ЛСД-гуру(як ви називаєте Т.Лірі) є досить тверезі думки(І я не протиставляв їх папам – це брєхня) – треба тільки почитати, перестаньте на всіх-всіх-всіх ставити клеймо... 8)


Приїхали греки - привезли цитрини...
НЕма арґументів - врух пішли нічим не арґументовані образи.

А мижи богослови чи аполоґєти я взагалі не пхався і не пхаюсь, так шо вибачєйте, не на ту адресу звертаєтесь. Бо я хло простий зо села і люблю коний :)
Пацієнтів для своїх дослідів шукайте де інде, хоча за щирі рекомендації чемно дякую, по-галицьки, тобто - дякую, не тре.

Стосовно брехні і неправди - прошу, уточніть собі семантику і точне лексичне значення цих слів перед тим як їх вживати.

А Ваші проблеми з логікою, брате, цілком очевидні.
Папи офіційно потвердивши жахливий харизматичний рух - ввели в оману всіх католиків, для яких папа все ж таки є авторитетом. Це прямо випливає з Ваших тверджень.

Папа потвердивши рух, що займається окультизмом (харизмати за Вашим же ж твердженням - медіуми), не лише сам впав в єресь, але і дозволиши цю єресь став руйнівнимко Церкви - таке твердження з точки зору католицизму є єретичним. І той хто його обстоює є єретиком.

Лірі, не я назвав ЛСД-гуру, а Вікіпедія, або краще сказати, що Вікіпедія лише цитує інших. Так шо знов таки вибачєйте, брате.
Висловилювання пап, святих для Вас не є аторитетом, бо Ви їх як доказ не приймаєте. Вислови Лірі для Вас - авторитет. Отутечки і песик закопаний., туткай і є те фамозне протиставлення. Хіба Ви покликаєтесь на джерела, які навіть для Вас не є авторитетом. Ну тоди вибачєйте :oops:

А взагаліто мені Вас шкода :cry:
Востаннє редагувалось 30 квітня 2008, 21:32 користувачем сергій, всього редагувалось 1 раз.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 30 квітня 2008, 20:56

Marat писав:Ця порада неправильна – не забувайте слова Христа:”Паси мої ягнята!”, а не відкидай їх...


Так Ісус каже, що Його ягнята, а не чужі. Доречі каже це до Петра.

Ісус каже, що Його вівці слухають Його голосу і йдуть за ним. А також каже шо хто апостолів слухає - Його слухає. Голос апостолів - голос Церкви (папи, святих, кардиналі, єпископів, голос Римської Церкви - Матері і Учительки всіх Церков) для Вас ніщо - РКЦ, згідно Ваших же слів помиляється - тож не підтусовуйтесь до стада до якого ментально, або вже, або ше не належите.

ПАсти овець це справа пастирів і не мені хлопови зо села займатись таким тонким ділом.

Якщо ж Ви пастир то не годуйте людей ЛДС мареннями, і психологічними байками, а словом Божим. :)
Востаннє редагувалось 30 квітня 2008, 21:31 користувачем сергій, всього редагувалось 1 раз.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 30 квітня 2008, 21:30

Marat писав:Я радію за вас, що ви прийняли наш православний обряд, і якщо прийняли , то з часом глибше пізнаєте, але це знання трохи розійдеться з певними вашими стереотипами...Lumen orientale... :) Я власне писав не про харизматів, а про членів їхніх родин, проблеми появляються, звичайно якщо всі члени родини не стають харизматами... :(

1. Lumen orientale ? може Ви мали на увазі щось на зразок "світло сходу", але те що написали в латинській не має змісту, або змініть відмінок, або слова місцями переставте.
2. Ортодоксний обряд? Це щось нового. Ваша богословська думка, воістину, виблискує ориґінальністю.
3. У Вас дійсно всі випадки ориґінальні. Можливо йдеться про родинні чи сімейні проблеми, для яких харизматизм когось з членів родини чи сім"ї є лише прикриттям.

В мене є досить багато знайомих в чиїх сім"ях хтось один є хариматом, а хтось ні, хтось належить до неокатекуменів, а хтось ні, хтось належить до фокулярів, а хтось ні (маю на увазі чоловік чи жінка, чи син, чи донька) їхні сімейні проблемт не є інакшими ніж проблеми сімей де не має приналежності до будь-якого церковного руху.
Багато моїх друзів і родичів належать до різних церковних рухів - можу Вас запевнити - це цілком нормальні люди.

Не вдаючись в оцінку Ваших богословських чи апольоґєтичних здібностей все ж таки наважусь такій персоні ґрата, як Ви дати пораду - не виставляйте своїх ЛДС марень, як реальність. Бо від того, що Ви твердитимете що африканський слон це - австралійський кенґуру, слон у кенґуру не перетвориться. :D

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 01 травня 2008, 22:53

Кілька слів про те як УГКЦ, як Помісна Церква сприймає харизматичний рух. Інформація з офіційного сайту УГКЦ. Відповідь священика, а не моя, простого хлопа зо села шо любит коний :)

"Як УГКЦ відноситься до харизматичного руху? (Роман)

23.06.2007 [11:44] // social // Taras_H


Українська Греко-Католицька Церква, будучи однією з помісних Церков Вселенської (Католицької) єдності, ставиться до харизматичного руху так само, як і її посестри – інші помісні Католицькі Церкви свого права.

Будучи людською спільнотою, для утривалення та благоустрою свого існування, Церква, за задумом Самого Спасителя (покликання 12 апостолів, 70 апостолів, більшої кількості учнів, оформлених у відповідну ієрархічну спільноту з виокремленням певних урядів – апостоли, пророки, диякони, ділателі чудес, розпізнавачі духів, проповідники мовами, старші тощо – з огляду на їх неодноразове згадування в тій чи іншій конфігурації або ж в окремішній спосіб, не наводжу тут окремих цитат), потребує відповідного оформлення у вигляді певної ієрархічної структури, основним критерієм якої є інституційність, пізніше усталена у вигляді трискладової схематичної вертикалі: „єпископ-пресвітер-диякон”, у відповідності до повноти тайни Священства, в тій чи іншій мірі присутньої в служителях Церкви, співвідносно із ступенем їх посвячення. І якщо дарів (тобто харизматичних дарувань), за словами апостола (1 Кор. 12-14), є багато, то справа їх впорядкування та нагляду за ними справедливо лягає на плечі того, кому в Господньому імені доручена вся повнота благодаті священства, тобто єпископові, котрий, інституційно будучи піднесений над різнорідні харизми-обдарування, має власне цей одинокий дар – бути, „в любові та на збудування Церкви”, розпорядником дарів, які однозначно посідає заключеними в самій уже суті свого інституційного покликання (на підставі винятковості ролі збору дванадцяти апостолів у житті і діяльності Церкви, як про це багаторазово і однозначно свідчить Святе Письмо Нового Завіту).

Таким чином, кожен офіційно визнаний католицьким єпископським збором (або, за неможливості його скликання, одноособово визнаний Папою Римським, з огляду на його особливий привілей та відповідальність „першості служіння в любові”) той чи інший харизматичний рух однозначно і без застережень признається і в Українській Греко-Католицькій Церкві, і навпаки."

http://www.ugcc.org.ua/ukr/question/soc ... icle;5425/

Всетаки інтернет то файна штука! :D

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 03 травня 2008, 00:18

Всім скептикам харизматичног руху рекомендую почитати „Игра с огнем”Вольфганга Бюне http://www.glaznayamaz.org/materials/bo ... index.html Православна Церква ( http://intro.lunarpages.net/difference.htm - Следует заметить, что Католическая Церковь признает, что поместные Православные Церкви - истинные Церкви, сохранившие апостольскую преемственность и истинные таинства. И Символ Веры у католиков и православных один) так пишуть самі католики... :) вважає, що харизматичнй рух є проявом певної духовної хвороби „мнения”:
Следует отметить, что в наше время духовные дары ниспосылаются с великой умеренностью, по причине оскудения, охватившего все христианство в целом. Эти дары служат исключительно нуждам спасения. Напротив, "мнение" рассыпает свои дары в безграничном изобилии и с невиданной скоростью." Мнение” - удовлетворяется придумыванием поддельных чувств и состояний благодати, из которых рождается ложное, неправильное представление обо всем духовном подвиге... Оно постоянно измышляет псевдодуховные состояния, интимную дружбу с Иисусом, внутренние беседы с Ним, мистические откровения, голоса, наслаждения... От таких действий кровь получает греховное, обманное движение, которое предстает, как посланное Божией милостью наслаждение... Оно скрывается под маской смирения, благочестия, мудрости.Возомнив о себе... что он преисполнен благодати, он никогда не получит благодати... Тот, кто приписывает сам себе дары благодати, отгораживает от себя этим "мнением" возможность сподобиться Божественной благодати и широко открывает дверь для заразы греха и для бесов"; Ибо ты говоришь: "я богат, разбогател и ни в чем не имею нужды"; а не знаешь, что ты несчастен, и жалок, и нищ, и слеп, и наг
Отже, медіумізм – це вже наслідок цієї духовної хвороби.
А це цитата з ввищезгадуваної книги Т.Лірі, між іншим, це класика сектознавства.
Мы, как обыватели, не знаем о существовании методов влияния на группы людей и отдельную личность. Мы не знаем о том, как сами создаем иллюзии, в которые охотно верим. Не знаем, что внутри нас всегда гнездится страх, навязанный нам извне. Не знаем, что в определенных ситуациях мы становимся очень внушаемыми. Не знаем о нашей склонности идти за харизматическими лидерами, и искать избавления от стресса в групповой сплоченности и коллективной вере. Мы не знаем о техниках модификации поведения, групповом конформизме, склонности подчиняться авторитету, когнитивном диссонансе и инстинктивно-приматологическом желании людей объединяться в группы. Мы не знаем о способах введения людей в измененные состояния сознания. Не знаем о существовании тонких технологий реформирования сознания, благодаря которым пытливым, ищущим и духовно развитым людям (и нашим детям!) могут внушать фобии и прививать зависимости. Не знаем, что, манипулируя жаждой духовности и философскими исканиями людей, их неудовлетворенностью, потерей ценностей и потребностью что-то изменить, их могут превратить в фанатиков. Многие молодые люди, бесстрашно тасующие карты состояний сознания из колоды реальностей, успели обжечься, оказавшись в узких коридорах реальностей карцерного тоталитаризма.
Сергію, в книзі Т.Лірі Є слова і до вас
Есливы фанатично верите, что религия, которую вы исповедуете, будь то христианство,буддизм, или суфизм - это «истинный и единственно правильный путь к спасению»,а все остальные религиозные «течения» - это «ересь», для чего вам читать эту книгу? Если вы заглушаете все возникающие у вас сомнения голосами авторитетных «учителей»,наверное, вам тоже не стоит читать эту книгу
Мої дописи – просто застерегти вірючих від цього небезпечного явища, навіть якщо воно схвалюється деякими членами Церкви... Харизматична практика не є обрядом,харизматичні групи і практики мені видаються сектантськими, офійціно визнавати можна, але негативно ставитись до таких практик ніхто греко-католику заборонити не може,це явно не догмат Церкви, порушення якого є єрессю. :)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 03 травня 2008, 05:15

Marat писав:Всім скептикам харизматичног руху рекомендую почитати „Игра с огнем”Вольфганга Бюне http://www.glaznayamaz.org/materials/bo ... index.html

Знову ж таки протестантський автор, який не ховає свого звого незадоволення, що харизматизм призвів католиків харизматів до кращого розуміння своєї віри і більшої вірності КАТОЛИЦЬКІЙ Церкві.
Для того, чтобы понять, что такое движение харизматического обновления в католической церкви, следует прислушаться к сообщениям о духовных переживаниях. Они свидетельствуют о том, что именно эти духовные переживания послужили возникновению более глубокой связи с типичными католическими догмами и традициями

http://www.glaznayamaz.org/materials/bo ... 02-04.html

Дійсно всім скептикам-католикам рекомендую перечитати власне історію католицького харизматизму дану цим автором.

Очевидно, шановний пане Марате, Вас власне непокоїть ця вірність харизматів Католицькій Церкві. А так, між іншим, Вашу, патолоґічну нелюбов до римо-католиків видно і з інших Ваших дописів на цьому форумі.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 03 травня 2008, 05:29

Marat писав:Православна Церква ( http://intro.lunarpages.net/difference.htm - Следует заметить, что Католическая Церковь признает, что поместные Православные Церкви - истинные Церкви, сохранившие апостольскую преемственность и истинные таинства. И Символ Веры у католиков и православных один) так пишуть самі католики... :) вважає, що харизматичнй рух є проявом певної духовної хвороби „мнения”


Не вводьте людей в оману. Навіть цитована вами сторінка перераховує 11 різниць між католиками і православними і з них 5 доґматичних. Якби цих різниць не було католики і православні би були єдиною Церквою. Католицька і Православна Церкви це - різні Церкви не обрядово, а доґматично. І власне православні закидають католикам, що вставкою "і Сина" (філіокве) вони поміняли Сивол Віри, а звичайна католицька оборона на це - ми сивол віри не міняли, ми його пояснили. А окрім того для католика авторитетним є те, що говорить папа і католицькі єпископи, а не православні. Тай Символ Віри такий сами - Нікейсько-Царгородський сповідують і лютеранські церкви, хоча католики їх навіть церквами не важають. То шо Ви може і налютеран покликатиметися щоб папський авторитет заперечувати, і твердитимете і наділі, що Ви католик. Бійтеся Бога! Вас чисто вже понесло......... майже як Великого Комбінатора. ЛДС діє?
Так що, брате, духовно хворі - ВИ. Зніміть маску відкрито скажіть, що Ви не католик і не дуріть себе і інших.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 03 травня 2008, 05:33

Marat писав:.
А це цитата з ввищезгадуваної книги Т.Лірі, між іншим, це класика сектознавства.
Мы, как обыватели, не знаем о существовании методов влияния на группы людей и отдельную личность. Мы не знаем о том, как сами создаем иллюзии, в которые охотно верим. Не знаем, что внутри нас всегда гнездится страх, навязанный нам извне. Не знаем, что в определенных ситуациях мы становимся очень внушаемыми. Не знаем о нашей склонности идти за харизматическими лидерами, и искать избавления от стресса в групповой сплоченности и коллективной вере. Мы не знаем о техниках модификации поведения, групповом конформизме, склонности подчиняться авторитету, когнитивном диссонансе и инстинктивно-приматологическом желании людей объединяться в группы. Мы не знаем о способах введения людей в измененные состояния сознания. Не знаем о существовании тонких технологий реформирования сознания, благодаря которым пытливым, ищущим и духовно развитым людям (и нашим детям!) могут внушать фобии и прививать зависимости. Не знаем, что, манипулируя жаждой духовности и философскими исканиями людей, их неудовлетворенностью, потерей ценностей и потребностью что-то изменить, их могут превратить в фанатиков. Многие молодые люди, бесстрашно тасующие карты состояний сознания из колоды реальностей, успели обжечься, оказавшись в узких коридорах реальностей карцерного тоталитаризма.


Ваш автор сам визнає шо він ніц не знає, тобто розуміється в тому шо пише як свиня в помаранчах. Як не знає то нашо бздури пише.

І ше одне. Католицький харизматичний рух є офіційно визнаним рухом в Католицькій Церкві, а от сектантов власне є Ви з Вашими абсолютно некатолицькими войовничими бздурами.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 03 травня 2008, 05:53

Marat писав:Мої дописи – просто застерегти вірючих від цього небезпечного явища, навіть якщо воно схвалюється деякими членами Церкви... Харизматична практика не є обрядом,харизматичні групи і практики мені видаються сектантськими, офійціно визнавати можна, але негативно ставитись до таких практик ніхто греко-католику заборонити не може,це явно не догмат Церкви, порушення якого є єрессю. :)


1.Папа то просто собі де-який член Церкви?
2. НЕвже Христос тримався якогось обряду коли оздоровлював хворих чи виганяв бісів? Невже потрібно звершувати якийсь обряд, щоб навернути людину до Христа? Ви що церковні обряди сприймаєте, як маґічні обряди?
3. В нас на Галичині кажут - як Вам ся шось видає то ся перехрестіт.
4. Називаючи харизматів медіумами (окультистами) Ви звинувачуєте офіційний католицький внутріцерковний рух в грісі апостазії, а тим самим звинувачуєте папу, і то не одного в поширені апостазії в Церкві, тим самим заперечуючи непомильність Петрової служби, як такої. А це і є сама справжнісінька єресь.
5. Ви не зацитували ні одного католицького автора, який би був проти харизматичного руху чи дару мов, а лише самих протестантів і православних. Це все таки викриває Вас цілком і повністю, як іґноранта Маґістеріуму католицької Церкви.
6. Ви навіть не розумієте що Католицька і Православна Церква - це абсолютно два різних віросповідних орґанізми.
7. Цитуючи мені Лірі, який явно нівелює різницю між різними віросповіданнями і стверджує імпліцитно, що всі віри ведуть до спасіння, ви себе виставляєте як представника ньюейджівського синретизму.

Моя Вам порада прочитайте Катехизм Католицької Церкви, а тоди розглагольствуйте про те що католику можна, а що ні.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 03 травня 2008, 07:20

Пропоную також ознайомитись з дискусією по даному питанню з одного католицького форуму http://forum.catholiconline.ru/index.ph ... pic=96&hl= :)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 03 травня 2008, 08:36

Marat писав:Пропоную також ознайомитись з дискусією по даному питанню з одного католицького форуму http://forum.catholiconline.ru/index.ph ... pic=96&hl= :)


НЕ ФОРУМИ, а документи Церкви є для католика доказом.
Тож раджу не цитувати, як би москалі казали "бред рябой кобылы", а документи, брате, документи.
А Катехизм Католицької Церкви є власне документом.
Хоч його перечитайте, а тоди пробуйте католиків настановляти в їхній вірі.

:)

А аргументи тих хто не можуть відрізнити церковний офіційний рух від секти, і тих хто на офіційну науку Церкви відповідають ЛДС мареннями, воістину, виглядають як завивання ісламських терористів, що кидаються в атаку, чи як зазомбоване мурмотіння єговістів. :D

А впринципі підпис мені Ваш сподобався, хоча з таким же успіхом моглисьте написати "Алах акбар!". Вам підхобить :D

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 04 травня 2008, 02:01

Переглянув розділ. %)
Складається враження, що на офіційний форум УГКЦ проник якийсь "обкурений мусульманин". :crazy:
Marat, я не можу зрозуміти хід твоїх роздумів.
Хіба важко просто визнати, що ти не католик і не вдаватися в непотрібну (явно програшну) дискусію??? Думаю, що Сергій би і так з тобою поспілкувався :D
Як можна офіційним документам Церкви протиставляти цитати безбожників? Або посилання на офіційний сайт УГКЦ пробувати врівноважити посиланням на незрозуміло який форум? :shock:
Ти що справді не розумієш, що твориш??? :(
Відкрий своє віросповідання і не томи тупими постами, які не мають жодної ваги. Не клей дурня, Marat!!!
Не загаджуй форум!!!

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 04 травня 2008, 09:56

Єдине, що мені шкода –це, що на цій гілці нема модератора, і кожен може писати все, що хоче:”Анархия – мать порядка!” Але ж існують все-таки правила форуму
2. На форумі заборонено:
2. Вживати лайку та нецензурні вислови.
3. Заборонено переходити на особистості (тобто акцентувати увагу на вік, статус, національність...), вести дискусію в стилі викривляння думок співрозмовника, провокацій, спрямованих на учасників конференцій
Вислови”обкурений мусульманин”,ЛСД - марення, тупі пости, дурень, загаджувати цілком характеризують вашу інтелігентність, віру, конфесійну приналежність, тому про неї не питаю, хоч і здогадуюсь, почитайте, заспокійтесь http://ioann.ru/?id=623&partid=5
Фанати́зм (греч. Φανατισμός, лат. Fanaticus, фр. fanatisme) — слепое и пламенное следование убеждениям, особенно в области религиозно-философской, национальной или политической. Крайняя степень приверженности к каким-либо идеям, верованиям или воззрениям. (словарь Брокгауза) Обычно соединён с нетерпимостью к чужим взглядам и стремлениям.ФАНАТИЗМ (З Даля) - грубое, упорное суеверие, замест веры; преследованье разномыслящих именем веры
:)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 05 травня 2008, 03:12

Панове, аргументи, а не декларації про образи і ображеність! :)
І вибачаюсь за офф-топ. Але...
Пане Marat, у Вас подвійні стандарти. Вам ображати можна, але Вас ображати не можна. Тай взагалі де Ваше восточное благочестие?
І перстаньте ображати і ображатися, дайте реальні арґументи. І дайте хоч раз арґументовану відповідь на питання поставлені Вам.
Пане Малий, менше аґресії - більше арпґументів. :) Не мус віру кулаками боронити.

Якщо хочете дискусію то дискутуйте, а не вар"юйте всі на купу:)


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей