Харизматичний рух в Католицькій Церкві

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 05 травня 2008, 16:39

сергій писав:Якщо хочете дискусію то дискутуйте, а не вар"юйте всі на купу:)

здаєтся менеі що я тут єдина спокійна :D жартую.а Малого я розумію бо мене особисто аж пересмикнуло від
"Та нічого там доброго в тому харизматичному русі немає, все це за незначними винятками,з області окультизму. Харизматичний рух породжений світом без святинь, без благодаті, до справжнього духовного життя він має таке ж відношення, як перелюб до любові. Але, на щастя, своїх Господь оберігає від цієї нечисті. Я не знаю ні одного „харизмата”, який одержав би дар конкретної мови, на якій розмовляють люди. А взагалі харизматичний рух – це рух для себе і для власного задоволення Cool"
але ладно.
в мене знову те саме що і колись прохання до Марата:
БУДЬ ЛАСКА НАПИШІТЬ МЕНІ ВСІ "ПРОТИ" ВІДНОВИ!
мені про100 потрібно...якшо ви не проти звичайно...
можете як ПП...

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 06 травня 2008, 15:08

kamamberta писав:в мене знову те саме що і колись прохання до Марата:
БУДЬ ЛАСКА НАПИШІТЬ МЕНІ ВСІ "ПРОТИ" ВІДНОВИ!
мені про100 потрібно...якшо ви не проти звичайно...
можете як ПП...

НЕ думаю, що отримаєте допис, принамні не не ПП

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 06 травня 2008, 15:10

Камамберто, вибачне не знаю пані чи панна, чи не важаєте Ви прославу Бога та пророкування, а не дар мов специфікою харизматичних зібрань?

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 06 травня 2008, 16:20

сергій писав:Камамберто, вибачне не знаю пані чи панна, чи не важаєте Ви прославу Бога та пророкування, а не дар мов специфікою харизматичних зібрань?

та яка панна...ви би знали скіки мені років... :) ви під словом специфіка розумієте як відмінніст,оригінальність? щодо прослави.
Давид прославляв Бога (правда ще голосніше від нас) і молитва "Отче наш" тенж починаєтся з прослави (доречі ми в такому самому порядку молимся як і тут) а її ж дав сам Дух СВятий!
щодо пророкування то і ву правді специфічно
але чи це означає "погано" чи "некорисно"?

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 06 травня 2008, 16:24

сергій писав:а не дар мов специфікою харизматичних зібрань?

но звісно ядже мовами можна і в особисті молитві молитись :)
а пророкують лише на "зібраннях" (достоту як у Свідків Єгови) :)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 07 травня 2008, 03:44

kamamberta писав:
сергій писав:Камамберто, вибачне не знаю пані чи панна, чи не важаєте Ви прославу Бога та пророкування, а не дар мов специфікою харизматичних зібрань?

та яка панна...ви би знали скіки мені років... :) ви під словом специфіка розумієте як відмінніст,оригінальність? щодо прослави.
Давид прославляв Бога (правда ще голосніше від нас) і молитва "Отче наш" тенж починаєтся з прослави (доречі ми в такому самому порядку молимся як і тут) а її ж дав сам Дух СВятий!
щодо пророкування то і ву правді специфічно
але чи це означає "погано" чи "некорисно"?


Коли говоривім про специфіку мавім на увазі, щось що є харктерне власне харизматам, а не як щось не корисне, чи не корисне.

І як то бути Божим голосом для іншого може бути не корисно.

Тай прославу важаю чимось що нас може повернути до правдивої прослави в Літурґії. Адже ж наша східна Служба Божа починається власне прославою Бога!

Я особисто важаю що харизматизм може відкрити багатьом власне харизматичний характер візантійської Літурґії в усьому багатстві.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 07 травня 2008, 03:45

kamamberta писав:
сергій писав:а не дар мов специфікою харизматичних зібрань?

но звісно ядже мовами можна і в особисті молитві молитись :)
а пророкують лише на "зібраннях" (достоту як у Свідків Єгови) :)

Очевидно Ви там не були. Зібрання Єговістів не мають пророкувань. Там є один "пророк" орґанізація з Брукліна.
Моя цікавість відвела мене на зібрання багатьох деномінацій і псевдохристиянських сект. ТОж повірте на слово, власне католики-харизмати, аж ніяк не нагадують сектантів. А правдиву любов до Церкви, власне там дуже часто можна побачити власне на зібраннях католиків-харизматів. Тим не хочу сказати шо інші рухи в Церкві тої любові не мають, але в харизматів вона якось особливо сильна.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 07 травня 2008, 15:55

Marat писав:Єдине, що мені шкода –це, що на цій гілці нема модератора, і кожен може писати все, що хоче:”Анархия – мать порядка!”

Погоджуюсь з необхідністю модерування, але не на форумі, а в семінаріях і монастирях, щоб не допускати єретиків, типу тебе, до престолу і людей навіть близько... 8) Ти ж один з кліру, чи я помиляюсь??
Та і в Єпархіях мав би бути модератор -- для зачистки рядів :D

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 07 травня 2008, 18:00

сергій писав:Тай прославу важаю чимось що нас може повернути до правдивої прослави в Літурґії. Адже ж наша східна Служба Божа починається власне прославою Бога!

Я особисто важаю що харизматизм може відкрити багатьом власне харизматичний характер візантійської Літурґії в усьому багатстві.

о я ж сова!!!навіть не спостерегла того шо воно і вправді починається прославою!мені аж сороно ...:oops:
але це і не дивує: все таки Іван Золотоустий і Василій Великий старались :) та ще й з Святим Духом!
та доречі.один дядько (харизмат римокатолик) (звати його Йосип Лончар) він досліджував нашу Літургію і казав що вона набагато харизматичніша за їхню.(він серйозний дядько йому нема чого лестити нам)
а з власних досліджень можу поділитись напр таким
"щоб ізбавитись нам від усякої скорби і гніву і нужди Господу помолімся" за визволення духовне
чи піднімання рук священника під час молитви "Отче Наш" та інше

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 07 травня 2008, 18:15

сергій писав: Очевидно Ви там не були. Зібрання Єговістів не мають пророкувань. Там є один "пророк" орґанізація з Брукліна.
Моя цікавість відвела мене на зібрання багатьох деномінацій і псевдохристиянських сект. ТОж повірте на слово, власне католики-харизмати, аж ніяк не нагадують сектантів. А правдиву любов до Церкви, власне там дуже часто можна побачити власне на зібраннях католиків-харизматів. Тим не хочу сказати шо інші рухи в Церкві тої любові не мають, але в харизматів вона якось особливо сильна.

но я мала на увазі саме слово "зібрання" бо у Свідків Єгови теж є "молитовні зібрання" :) але то слова.
но це вже приємно бо навіть в нас в церкві жартовм нашу спільноту сектою називають :cry:
а останнє: саме після навернення я полюбила свою церкву свій обряд своїх священників... як казав кардинал Суененс: "завдяки Віднові єзуїт стає кращим єзуїтом домініканець-кращим домініканцем одружений- кращим чоловіком звичайний християнин - кращим християнином"
останнє про мене.власне Віднова мені і дала відповідь на багато питань.починаючи від чи справді існує Бог продовжуючи чи не був Ісус Христос звичайним чоловіком або максимум пророком як кажуть мусульмани здаєтся і завершуючіи хто ж такий Святий Дух
оттака в мене історія :)

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 07 травня 2008, 18:16

Малий писав:
Marat писав:Єдине, що мені шкода –це, що на цій гілці нема модератора, і кожен може писати все, що хоче:”Анархия – мать порядка!”

Погоджуюсь з необхідністю модерування, але не на форумі, а в семінаріях і монастирях, щоб не допускати єретиків, типу тебе, до престолу і людей навіть близько... 8) Ти ж один з кліру, чи я помиляюсь??
Та і в Єпархіях мав би бути модератор -- для зачистки рядів :D

ну чому ж так різко? Марат хороший дядько...

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 07 травня 2008, 19:44

kamamberta писав:ну чому ж так різко? Марат хороший дядько...

та я не сперечаюсь, що він дядько, може й хороший...
але для чого людям мізки парити??? 8) тим паче не маючи поняття про Католицьку Церкву і її віровчення :shock:

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 07 травня 2008, 20:04

kamamberta писав:та доречі.один дядько (харизмат римокатолик) (звати його Йосип Лончар) він досліджував нашу Літургію і казав що вона набагато харизматичніша за їхню.(він серйозний дядько йому нема чого лестити нам)

kamamberta, а можна детальніше про того дядька.???( можна в ПП)

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 08 травня 2008, 11:23

Малий писав:[
та я не сперечаюсь, що він дядько, може й хороший...
але для чого людям мізки парити??? 8) тим паче не маючи поняття про Католицьку Церкву і її віровчення :shock:

но то давайте йому розповімо про Катехизм Католицької Церкви про документи з Малінес про Пап про сучасних харизматів
про святих
я навіть маю перелік хто зі святих які харизми мав
там не всі святі і не всі харизми але це не основне
і накінець: ви замітили що Марат давненько не зявляїтся на форумі?
а якшо це через вас то хто потім відповідати буде?
отот. :)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 08 травня 2008, 11:53

Шось дуже багато з"явилось пропозицій про ПП. Так не цікаво :(

А от про п. Йосипа Лончара вдалось мені довідатися що цей пан є офіційним промотором ICCRS-у, одже особа дійсно офіційна. :)

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 08 травня 2008, 11:54

kamamberta писав:і накінець: ви замітили що Марат давненько не зявляїтся на форумі?
а якшо це через вас то хто потім відповідати буде?
отот. :)

не варто перебільшувати мою роль в цьому. :)
хоча я би був дуже радий, якби Марат просто почитав ще раз всі дурниці ним написані. Але людина він закрита і переконана, що знає все :( -- важко розраховувати на його здатність роздумувати (якщо вона присутня, звичайно). не сприймаючи обгрунтованих аргументів він і далі продовжує строчити посилання "непанятна" на які форуми :(.
Марат, ти де? Приходь! -- будемо тебе навертали!
:D

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 08 травня 2008, 11:55

kamamberta писав:
Малий писав:[
та я не сперечаюсь, що він дядько, може й хороший...
але для чого людям мізки парити??? 8) тим паче не маючи поняття про Католицьку Церкву і її віровчення :shock:

но то давайте йому розповімо про Катехизм Католицької Церкви про документи з Малінес про Пап про сучасних харизматів
про святих
я навіть маю перелік хто зі святих які харизми мав
там не всі святі і не всі харизми але це не основне
і накінець: ви замітили що Марат давненько не зявляїтся на форумі?
а якшо це через вас то хто потім відповідати буде?
отот. :)


А Ви би не могли цей перелік на форум виставити, або бодай посилання на нього. Просивім би з посиланням

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 08 травня 2008, 11:57

Малий писав:
kamamberta писав:і накінець: ви замітили що Марат давненько не зявляїтся на форумі?
а якшо це через вас то хто потім відповідати буде?
отот. :)

не варто перебільшувати мою роль в цьому. :)
хоча я би був дуже радий, якби Марат просто почитав ще раз всі дурниці ним написані. Але людина він закрита і переконана, що знає все :( -- важко розраховувати на його здатність роздумувати (якщо вона присутня, звичайно). не сприймаючи обгрунтованих аргументів він і далі продовжує строчити посилання "непанятна" на які форуми :(.
Марат, ти де? Приходь! -- будемо тебе навертали!
:D


А шо думаєте се Вам вдасться?

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 08 травня 2008, 12:51

сергій писав:А Ви би не могли цей перелік на форум виставити, або бодай посилання на нього. Просивім би з посиланням

в мене наприклад є книженція.там отець-доктор провадить свої дослідження (в основному в УГКЦ але є і КХВ в РКЦ) і дає з точністю до сторінки свої посилання.якшо йде мова про святих то я зара скіки встигну напищу
або давайтехаризми а як буде попит то виписуватиму їх всіх святихютобто зара напищу по одному по два (я про100 зара їду) :) ага я забула сказати ше є про декого про100 як ставився до харизм
думаю це було б корисно почитати тим хто проти дару мов і т.д
воскрешали померлих- св.Колета св. Ігнатій Лойольський св. Аполінарій
цитую "мали особливий дар авторитете над демонічними силами"- св. Кипріян св. Антоній Великий св. Франциск з Асижу св. Антоній Падевський
дар білокації-св Антоній Падевський св. Альфонс Лігорі св. о. Піо
левітували-св. Степан Угорський св Терезія з Авіли св Домінік Савіо
даром пізнання могли проникнути в таємниці людської совісти-св Леопольд Богдан Мандіч св о. Піо
розмовлчяли з тваринами св Антоніфй Пустельник Св. Франциск з Асижу
автентичні візії (дуже багато потім відредагую і допишу)
помножували хліб св Домінік свс Іван Боско
дар ксенолялії- св Вінцент Ферарський св Франциск мКсаверський
пророкували - св Франциск з Ассижу св Женовева Парижська блажена Оксана Которська св Колета св Франциск Ксаверський
більше вибачайте пізніше
%)

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 08 травня 2008, 14:10

сергій писав:А от про п. Йосипа Лончара вдалось мені довідатися що цей пан є офіційним промотором ICCRS-у, одже особа дійсно офіційна. :)

фірма віників не вяже! :)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 09 травня 2008, 13:48

Дякую за інформацію. Дуже прошу виставте будь ласка автора і назву книжки.

Стосовно харизматизму в УГКЦ дуже є дивно що ще не має одного координуючого органу, як це є практика в світі. Адже в багатьох аспектах харизмати в УГКЦ не пасуть задніх. Можливо це і є головною проблемою харизматизму в Україні?

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 09 травня 2008, 17:40

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СКЕПТИКІВ
Кажуть, що краще один раз побачити аніж сто разів почути.
16, 17, 18 травня 2007 року Божого у місті Золочів, Львівської області, в церкві блаженного Миколая Чарнецького відбудуться реколекції, що їх провадитиме п. Йосип Лончар з Хорватії, офіційний промотор ICCRS-у.
Початок реколекцій в п"ятницю о 18.00.
Краще на власні очі побачити і навласні вуха почути, аніж жити домислами.
А багато офіційної католицької літератури на тему харизматизму можна придбати у магазині "Святий Христофор" що у ЛЬвові біля церкви сввю Володимира і Ольги ан Симоненка.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 11 травня 2008, 20:42

Харизматичний рух розпочав собою епоху неоязичництва в християнстві, він росте в силу своєї співзвучності окультним потребам сучасного суспільства, це окультизм, замаскований християнством. Це моя точка зору.Аргументи тих, хто схвалює рух „обновлення” – бо це схвалено Папами, хто суперечить – єретик, ніякій дискусії не сприяє.
„Дух”, що раптово осипає своїми „дарами” це покоління перелюбників, що бажає тільки „знамень” – це не Святий Дух Божий.
Коли з”являться українські сайти, присвячені цьому „руху”, тоді й будемо розмовляти, в т.ч. про потребу такого руху в УГКЦ.
В К.С.Льюїса є „Листи Баламута”, почитайте...
В Святому Письмі говориться про два різні джерела духовного світла – є світло Преображенння, а є світло сатани, що прийняв вигляд ангела світла. Чи задаються харизмати запитанням, що саме вторглось в його життя? Чи важливіше то, що папа похвалив харизматичний рух? Те, що він існує при Церкві, не означає, що цей рух є церковним.На мій погляд – це секта, що паразитує біля Церкви Христової. Для мене особисто цей рух нічим від неоп”ятидесятницького не відрізняється. Бачив ролики альфа курсу, який проводить якийсь бородатий „православний” для православних, нічим від неохаризматиків його поведінка не відрізняється.
То, что сегодня творится на собраниях неопятидесятников-харизматов, напоминает не об апостольской Церкви, а о шаманских камланиях. Нам всем известны бабки-целительницы, которые сидят под православными иконами, читают православные молитвы, но при этом по сути колдуют. Христианский антураж и лексикон не гарантируют христианского внутреннего настроя. Вот так и у харизматов. Проповеди и гимны у них христианские, а вот мистический опыт родственен скорее нью-эйджеровским технологиям транса, нежели православной молитве.
В 1998 году я был в Ханты-Мансийске, и работники местного дома культуры были очень обрадованы тем, что в их стенах наконец-то зазвучала православная проповедь. А то все харизматы да баптисты, американцы да корейцы… На радостях они поведали мне такую историю:
Истекло время аренды зала харизматами. Пора расходиться – а у них самый экстаз. Глоссолалия уже позади, теперь они уже покруче «изменяют» состояние своих сознаний. «Техничка» тем не менее начала уборку. И вот проходит она со своей шваброй под сценой (то есть между сценой и залом), а пастор в это время делает пассы в зал: «Примите Духа Святого! Примите мир в Духе Святом!». Сектанты один за другим валятся без сознания (такое состояние называется у них «покой в Духе»). Уборщица оказывается как раз между пастором и залом, не смотрит ни на того ни на другого, а лишь на подметаемый ею пол. И тут вдруг после очередного «пасса» – она и сама падает без сознания. Зал в восторге: «Вот оно, свидетельство истины нашей веры! Напрасно неверы говорят, будто у нас тут самовнушение! Вы же видите - человек не слышал наших проповедей, не молился с нами, а тем не менее оказался доступен действию Духа!». Восторг длился минут пять. А затем уборщица пришла в себя и молвила: «А что, разве у нас сегодня снова Кашпировский?». Просто в прошлый раз в такое же трансовое состояние вводил ее именно сей персонаж... .
Похоже, есть только четыре варианта объяснения природы глоссолалии как универсального феномена христианской и нехристианских религий, свойства религиозных и нерелигиозных людей. Первое объяснение состоит в том, что глоссолалия исходит от Святого Духа и действует Святым Духом. Второе: она исходит от противоположного источника, сатаны. Третья возможность заключена в том, что глоссолалия не более как следствие человеческого процесса обучения, возникшая, возможно, в результате какого-либо транса или измененного состояния сознания, и находится она вне зависимости от религиозности. Четвертая гипотеза состоит в том, что глоссолалия исходит сразу из нескольких упомянутых источников.
Почитайте ще це – харизматичний рух як наркоманія: : http://www.eparhia-saratov.ru/index.php ... Itemid=166
Вибачне, не маю постійної можливості переглядати і писати повідомлення - як вийде... :)

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 11 травня 2008, 23:39

Скажи мені ,Марат, ти хоч Святе Письмо читаєш? :(
Очевидно, що ні!!!, бо в твоїх постах жодного на нього посилання. Йди погуляй і попиши на рідних по духу тобі сайтах :) , але не загаджуй тупими цитатами офіційний форум УГКЦ. :) тим більше не маючи жодного уявлення про вчення Церкви і не являючись її вірним... Нашо той цирк? 8)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 12 травня 2008, 01:41

Marat писав: .
То, что сегодня творится на собраниях неопятидесятников-харизматов, напоминает не об апостольской Церкви, а о шаманских камланиях. Нам всем известны бабки-целительницы, которые сидят под православными иконами, читают православные молитвы, но при этом по сути колдуют. Христианский антураж и лексикон не гарантируют христианского внутреннего настроя. Вот так и у харизматов. Проповеди и гимны у них христианские, а вот мистический опыт родственен скорее нью-эйджеровским технологиям транса, нежели православной молитве.
В 1998 году я был в Ханты-Мансийске, и работники местного дома культуры были очень обрадованы тем, что в их стенах наконец-то зазвучала православная проповедь. А то все харизматы да баптисты, американцы да корейцы… На радостях они поведали мне такую историю:
Истекло время аренды зала харизматами. Пора расходиться – а у них самый экстаз. Глоссолалия уже позади, теперь они уже покруче «изменяют» состояние своих сознаний. «Техничка» тем не менее начала уборку. И вот проходит она со своей шваброй под сценой (то есть между сценой и залом), а пастор в это время делает пассы в зал: «Примите Духа Святого! Примите мир в Духе Святом!». Сектанты один за другим валятся без сознания (такое состояние называется у них «покой в Духе»). Уборщица оказывается как раз между пастором и залом, не смотрит ни на того ни на другого, а лишь на подметаемый ею пол. И тут вдруг после очередного «пасса» – она и сама падает без сознания. Зал в восторге: «Вот оно, свидетельство истины нашей веры! Напрасно неверы говорят, будто у нас тут самовнушение! Вы же видите - человек не слышал наших проповедей, не молился с нами, а тем не менее оказался доступен действию Духа!». Восторг длился минут пять. А затем уборщица пришла в себя и молвила: «А что, разве у нас сегодня снова Кашпировский?». Просто в прошлый раз в такое же трансовое состояние вводил ее именно сей персонаж... .
Похоже, есть только четыре варианта объяснения природы глоссолалии как универсального феномена христианской и нехристианских религий, свойства религиозных и нерелигиозных людей. Первое объяснение состоит в том, что глоссолалия исходит от Святого Духа и действует Святым Духом. Второе: она исходит от противоположного источника, сатаны. Третья возможность заключена в том, что глоссолалия не более как следствие человеческого процесса обучения, возникшая, возможно, в результате какого-либо транса или измененного состояния сознания, и находится она вне зависимости от религиозности. Четвертая гипотеза состоит в том, что глоссолалия исходит сразу из нескольких упомянутых источников.
Почитайте ще це – харизматичний рух як наркоманія: : http://www.eparhia-saratov.ru/index.php ... Itemid=166
Вибачне, не маю постійної можливості переглядати і писати повідомлення - як вийде... :)


Пане Мурат, для нормального католика православний сайт не є жодним авторитетом, а тим більше не церкви, що ніяк не може виплутатися з обіймів свого цереславія та совєтославія, і яка тепер очевидно що переживає еру путінославія.
Тож, якщо хочете провадити дискусію, дайте арґументи які обіперті на науці Католицькиої Церкви і на Святому Письмі.
Тай зрозумійте одне ісихазм, це лише одна з можливих форм християнської духовності, і то аж ніяк не недискутабільна. А на Берестейськлму синоді УГКЦ зайшда настільки "далеко" що викляла Григорія Паламу. ТО ж католикам і Вам, принаймні так виглядає, аж ніяк не по дорозі.
Відсилаю Вас до форому РІСУ, там є Ваш пандам Лєсоґор, що правда іншої конфесійної орієнтації, але Ви з ним схожі як дві краплі води, лише шо він не траскає з себе католика.
Як обмежену до користування лише московитською і українськими мовами людину, мені Вас щиро шкода. :cry:
Тим більше що Ви претендуєте на роль всезнаючого. Але поняття не маєте, а ні в науці Католицької Церкви, а ні в Святому Письмі.
Але за цирк дякую :)
Востаннє редагувалось 12 травня 2008, 01:58 користувачем сергій, всього редагувалось 2 разів.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 12 травня 2008, 01:51

Marat писав:Почитайте ще це – харизматичний рух як наркоманія: : http://www.eparhia-saratov.ru/index.php ... Itemid=166
Вибачне, не маю постійної можливості переглядати і писати повідомлення - як вийде... :)


Московсько-православна антисектантська істерія (а Ви, шановний пане, часом не хорі тим недугом) є виразом панічного страху троєдиного царе-совєто-путінослва"я перед живою реліґією. Дійсно приємно, що Московському Патріархатови купка протестантів нагнала стільки страху. :ROFL:
Дійсно cool! :D WOW! :lol:
Ліпше най москалі стануть правдивими протестантами вірними Христові, а ніж будуть мертвими православними :) Може тоди здійсниться бажання Матері Божої про навернення Московщини до Христа :)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 12 травня 2008, 01:56

Marat писав:Харизматичний рух розпочав собою епоху неоязичництва в християнстві, він росте в силу своєї співзвучності окультним потребам сучасного суспільства, це окультизм, замаскований християнством. Це моя точка зору.Аргументи тих, хто схвалює рух „обновлення” – бо це схвалено Папами, хто суперечить – єретик, ніякій дискусії не сприяє.
„Дух”, що раптово осипає своїми „дарами” це покоління перелюбників, що бажає тільки „знамень” – це не Святий Дух Божий.
Коли з”являться українські сайти, присвячені цьому „руху”, тоді й будемо розмовляти, в т.ч. про потребу такого руху в УГКЦ.
В К.С.Льюїса є „Листи Баламута”, почитайте...
В Святому Письмі говориться про два різні джерела духовного світла – є світло Преображенння, а є світло сатани, що прийняв вигляд ангела світла. Чи задаються харизмати запитанням, що саме вторглось в його життя? Чи важливіше то, що папа похвалив харизматичний рух? Те, що він існує при Церкві, не означає, що цей рух є церковним.На мій погляд – це секта, що паразитує біля Церкви Христової. Для мене особисто цей рух нічим від неоп”ятидесятницького не відрізняється. Бачив ролики альфа курсу, який проводить якийсь бородатий „православний” для православних, нічим від неохаризматиків його поведінка не відрізняється.
То, что сегодня творится на собраниях неопятидесятников-харизматов, напоминает не об апостольской Церкви, а о шаманских камланиях. Нам всем известны бабки-целительницы, которые сидят под православными иконами, читают православные молитвы, но при этом по сути колдуют. Христианский антураж и лексикон не гарантируют христианского внутреннего настроя. Вот так и у харизматов. Проповеди и гимны у них христианские, а вот мистический опыт родственен скорее нью-эйджеровским технологиям транса, нежели православной молитве.
В 1998 году я был в Ханты-Мансийске, и работники местного дома культуры были очень обрадованы тем, что в их стенах наконец-то зазвучала православная проповедь. А то все харизматы да баптисты, американцы да корейцы… На радостях они поведали мне такую историю:
Истекло время аренды зала харизматами. Пора расходиться – а у них самый экстаз. Глоссолалия уже позади, теперь они уже покруче «изменяют» состояние своих сознаний. «Техничка» тем не менее начала уборку. И вот проходит она со своей шваброй под сценой (то есть между сценой и залом), а пастор в это время делает пассы в зал: «Примите Духа Святого! Примите мир в Духе Святом!». Сектанты один за другим валятся без сознания (такое состояние называется у них «покой в Духе»). Уборщица оказывается как раз между пастором и залом, не смотрит ни на того ни на другого, а лишь на подметаемый ею пол. И тут вдруг после очередного «пасса» – она и сама падает без сознания. Зал в восторге: «Вот оно, свидетельство истины нашей веры! Напрасно неверы говорят, будто у нас тут самовнушение! Вы же видите - человек не слышал наших проповедей, не молился с нами, а тем не менее оказался доступен действию Духа!». Восторг длился минут пять. А затем уборщица пришла в себя и молвила: «А что, разве у нас сегодня снова Кашпировский?». Просто в прошлый раз в такое же трансовое состояние вводил ее именно сей персонаж... .
Похоже, есть только четыре варианта объяснения природы глоссолалии как универсального феномена христианской и нехристианских религий, свойства религиозных и нерелигиозных людей. Первое объяснение состоит в том, что глоссолалия исходит от Святого Духа и действует Святым Духом. Второе: она исходит от противоположного источника, сатаны. Третья возможность заключена в том, что глоссолалия не более как следствие человеческого процесса обучения, возникшая, возможно, в результате какого-либо транса или измененного состояния сознания, и находится она вне зависимости от религиозности. Четвертая гипотеза состоит в том, что глоссолалия исходит сразу из нескольких упомянутых источников.
Почитайте ще це – харизматичний рух як наркоманія: : http://www.eparhia-saratov.ru/index.php ... Itemid=166
Вибачне, не маю постійної можливості переглядати і писати повідомлення - як вийде... :)


Марат, те що Ви несете дійсно є "бред рябой кобылы" шо спільного має тематика католицького харизматизму з царе-совєто-путінославієм Московського Патріархату?
Який зв"язок між католиками-харизматами та неоп"ятидесятниками?
До чого не внятне бурмотіння заляканих москалів?
Ви шо знов на ЛСД присіли? Чи може у Вас напад антисектантської істерії? %)

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 12 травня 2008, 14:51

Marat писав:Похоже, есть только четыре варианта объяснения природы глоссолалии как универсального феномена христианской и нехристианских религий, свойства религиозных и нерелигиозных людей. Первое объяснение состоит в том, что глоссолалия исходит от Святого Духа и действует Святым Духом. Второе: она исходит от противоположного источника, сатаны. Третья возможность заключена в том, что глоссолалия не более как следствие человеческого процесса обучения, возникшая, возможно, в результате какого-либо транса или измененного состояния сознания, и находится она вне зависимости от религиозности. Четвертая гипотеза состоит в том, что глоссолалия исходит сразу из нескольких упомянутых источников

ви знаєте:тута я з вами (чи вашою книженцією/сайтом) згодна!!!
но а тепер по пунктиках (ше скажу що щось страшенно схоже нарила вчора через гугл.там православний сайт і вони опублікували статтю страшенно схожу на вашу (але троха іншу) написавши "автор невідомий.знайшли текст випадково" чи шось в тому роді.можу сайт дати - переконаєтесь що кажу правду).так от
щодо першого no koments
щодо другог7о як я вже казала ЗГОДНА.але візьмаемо приклад гласолялії на харизматичних прославленнях.якщо ми кажемо ІСУС
якщо кажемо НЕБЕСНИЙ ОТЧЕ зішли нам Духа Святого благаємо тебе то скажіть на милість чи має ТОДІ нечистий над нами силу?коли діти говорять з БАТЬКОМ коли говорять ІМЯ якого боятся демони?якщо зара ви наведете меніф приклад екзорцизму я наперед кажу що тоді є ще прояви такі як кидання піна зрота і т.д.а мирне лепетання...
щодо третього:також згідна.НО.як писало в ті статі що я вище говорила є таке "у транс вводять ритмічними мелодіями адо голосною гітарою або повторенням слів"(це вільна цитата.вибачте за неточності але суть збереглась) інколи ми співаєм без гітари інколи взагалі мало співаєм і ТОДІ теж моляться мовами!ба більше!на особисті молитві де дуже не розспіваєшся теж моляться мовами!і щодо четвертого мабуть теж без коментарів

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 12 травня 2008, 15:04

Малий писав:Скажи мені ,Марат, ти хоч Святе Письмо читаєш? :(
Очевидно, що ні!!!, бо в твоїх постах жодного на нього посилання. Нашо той цирк? 8)

а може Святе Письмо не авторитет для нього? а всякі там сайтики може розумніші?цирк БЕЗПЛАТНИЙ.у Львові 20грн останні ряди а тут така можливість!

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 12 травня 2008, 15:11

Marat писав: Бачив ролики альфа курсу, який проводить якийсь бородатий „православний” для православних, нічим від неохаризматиків його поведінка не відрізняється.

Вибачне, не маю постійної можливості переглядати і писати повідомлення - як вийде... :)

я прходила курс Альфа.чесно кажучи не дуже він і харизматичний.доречі НАВІТЬ в УКУ його проводили.причому отець-доктор.но я не знаю наскікии це авторитетно для вас звучить. :(
ви заходьте сюди не цурайтесь нас.ми ж всетаки ближні :) а я доречі мала не включати комп тиждень.(якби той час шо тут трачу я молилась би то повірте була б зараз набагато кращою) :)
але як на зло мені треба інфо про полімери і от я знову тут :cry:
нда.спокуса була сильніша за мене... :cry:


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей