Харизматичний рух в Католицькій Церкві

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 12 травня 2008, 15:17

[quote="Marat"]Аргументи тих, хто схвалює рух „обновлення” – бо це схвалено Папами. [quote]
невеличка ремарочка 3и папи.як на мене це один з найсильніших аргументів бо що б я вам зара не розповідала-и маєте право все вважати за брехню.бо хто я така.а слова Пап здаєтся авторитетніше звучатью.отомуто їх найчастіше наводять але якшо ви перепрошую ноги витираєте об трьох Пап то я не згадуватиму про них
нащо вас даремно дражнити...
Востаннє редагувалось 13 травня 2008, 11:36 користувачем kamamberta, всього редагувалось 1 раз.

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 12 травня 2008, 15:21

Marat писав:Харизматичний рух розпочав собою епоху неоязичництва в християнстві

розкажіть будь ласка щось про язичників бо я не дуже в курсах крім того що вони мають купу божків і жертви прниносять і буду щось думати.
хоча мене вже полімери зачекались :)

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 13 травня 2008, 01:37

kamamberta писав:
Marat писав:Харизматичний рух розпочав собою епоху неоязичництва в християнстві

розкажіть будь ласка щось про язичників бо я не дуже в курсах крім того що вони мають купу божків і жертви прниносять і буду щось думати.
хоча мене вже полімери зачекались :)


Я конче вибачаюсь, бо думаю що пан Марат дасть Вам ґрунтовнішу відповідь. Але в даному питанню дозволю собі порекомендувати Вам страшенно цікаву книжку - "Московство" Павла Штепи.
Так от кілька прямих цитат з відти про РПЦ.

"Християнство на стало для московинів виходом з темряви до світла, а лише переходом з-під влади богів нижчих під владу богів вищих, бо ж старих поганських богів московин не викинув із свідомості, а визнава їх надалі, надавши їм нижчого ступеню" (с.37)

"Тим то московини - простий народ, інтелігенція і навіть священики та єпископи від ХІІ ст. і досі московщили і змосковщили своє "християнство", переробивши його на своє національне поганство" (с.37)

"І чернець Іосиф Волоколамський проголосив московську національну догму: "Понеже власть цервкая от Бога исходит - царь богоподобен есть". Ця догма існує і досьогодні" (с. 41)

"Московський шовінізм у московській церкві - це питома, суто московська національна прикмета. Московська церква насичена московським шовінізмом від гори до споду і в минулому, і в сучасному" (с.43)

"Його (московського народу) "побожність"переповнена поганство та дикунськими забобонами" (с.45)

"Московська церква наскрізь переповнена цілковито чужими християнству, поганськими ш навіть безбожницькими тенденціями" (с.45)

"Швед Йоган Батвідус захищав 1620 року свою докторську десиртацію в Упсальському університеті на тему: чи є московини християнами. Він доводив, що московини не є християнами. Пофесори визнали тезу доведеною і докторат дали. Слушно." (с.46)

Отож ті що звинувачують харизматів у неоязичницві самі виявляється язичники :shock:
Жах!

Сподіваюся пан Март більше зможе про це розповісти. :)

Але може краще розпочати нову тему приміром - "Московська православна церква - питомо московська форма язичества" :)

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 14 травня 2008, 10:39

Святий Антоній Великий говорив:”Наступлять часи, коли люди будудь безумствувати, і якщо побачать кого не безумствуючим, повстануть на нього, і будуть казати:”Ти божевільний”, тому що неподібний до них. Дія Духа Святого проявляється насамперед через пізнання самою людиною своєї гріховності, а не в практиках харизматів... :)
Камамберто, якщо ви прийняли східний обряд, то без прийняття східної духовності, схіного Богослов”я, східного способу мислення, вивчення творів східних Отців Церкви – це не є прийняттям східного обряду, а тільки гарне обрамлення для західного обряду, таке собі уніатство в найгіршому сенсі цього слова, а ще в суміші з харизматичними практиками це взагалі невідомо що... :oops: Ви постійно згадуєте приклади західних святих, а таких святих навіть немає в нашому греко-католицькому календарі, ми про них мало що знаємо, мабуть так само як римо-католики про твори отців Церкви перших століть.Східне Богослов”я – автентично католицьке, так само, як і Західне.І не потрібно Західне ставити вище від Східного.Про витирання мною ніг аж об трьох єпископів Риму не треба говорити – це правда, що я з ними незгідний, і прямо про це кажу, нічого я не витираю, брєхня! :bad: Якщо я бачу в харизматичному рухові загрозу для Церкви, то це така моя власна думка, я в цьому переконаний. Католицька Церква не є організація, кожен член якої повинен в обов”язковому порядку виконувати всі приписи ЦК кардиналів і особисто таваріща Папи Римського...Його доповіді, проповіді, енцикліки і листи при виході з храмів поки що не дають для вивчення і втілення, семінарів не проводять... Церква Божа – не секта!!! „Ніхто не повинен іти проти власного сумління, краще бути відлученим від Церкви, ніж скоїти гріх. Слід більше прислухатися до голосу сумління, якщо ти впевнений у ньому, ніж до суджень Церкви” (Б.Тірні ”Релігійна свобода і права людини”).Блаженний Августин говорив:”Для вас я єпископ, а з вами я християнин”, з вами я християнин означає, що він разом зі своїми вірними повинен би і радитися, і сумніватися, і вагатися, одним словом, слухати один одного...В його "Сповіді” є дуже хороша історія про навернення Вікторина (до речі, харизмати, а чому навернення Вікторина не супроводжували ніякі харизматичні явища?). :)
А світлий(це без іронії, для мене особисто він таким і залишився в пам"яті) Папа Іоан Павло ІІ пише в своєму творі ”Переступити поріг надії”:”Розважте добре, наскільки ж більше значить християнин, ніж єпископ, навіть якщо б ішлося про Єпископа Риму”.Тобто я маю повне право поплескати чергового папу по плечу і сказати:”Брат, в цьому питанні ти неправий”. :wink:
Я не буду хвалити харизматичний рух (навіть якщо б він був автентично християнським рухом), ну хоча б тому, що „підлесник – це слуга бісів, винищувач замилування, губитель чеснот, звідник з істинної дороги”(Ів.Ліствичник),і крім того, однозначно - всі нібито набуті в харизматичних рухах чесноти „звеличують людське марнославство, похвали сповнюють душу пихою, коли ж вона звеличиться, тоді обійме її гордість, піднесе до небес і повергне в безодню”. Я не вірю і ніколи не повірю дарам напоказ, „крайнє безумство – гордитися Божими даруваннями”.Так попереджує святий Іоан Ліствичник. А св. Варсануфій та Іоан кажуть:”Якщо хочеш спастися, не вір помислові своєму, бо біси сіють у тобі зле насіння і зображають усе навиворіт...” Не довіряйте своїм відчуттям, вони часто обманюють...
Ну а щодо неоязичництва, то це не так складно – хрещення”духом” з наступаючими після цього психічними розладами, глоссолалія, „зцілення хворіб”, „пророкування”(в Коринфі часів перебування там св.Павла теж були жінки, які пророкували майбутнє, та ще й глоссолалією займалися...).Тобто неоязичництво – в неоязичницьких практиках, спіритуалізмі, шаманських практиках, які допомагають ввести харизмата в стан кайфу. Жінки і мужчини, що рекламують себе в газетах, як цілителі, теж кажуть, шо їхній дар від Бога, і що вони користуються в тому числі і християнськими молитвами для добра , для зцілень, відновлення згоди, любові, але по своїй суті це шаманство, неоязичництво... 8)

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 16 травня 2008, 10:13

Marat писав:Святий Антоній Великий говорив:”Наступлять часи, коли люди будудь безумствувати, і якщо побачать кого не безумствуючим, повстануть на нього, і будуть казати:”Ти божевільний”, тому що неподібний до них. Дія Духа Святого проявляється насамперед через пізнання самою людиною своєї гріховності, а не в практиках харизматів... :)

вам ніхто не казав що ви божевільний вам про100 напро100 показали що ваші "проти" віднови трошки химерні.(принаймі я не зустріла жодного справді вагомого якого не можна спростувати(якщо я не помітила то напишіть ше раз))
монах капуцин бр.Петро Куркевич (вибачте що знову згадую "не наших" ніц не пороблю бо саме він це казав) каже:
спочатку грішу і не думаю що грішу
після навернення маю цілком непогану думку про себе
потім грішу і страждаю
згодом вже знаю що не подолаю себе
ще пвзніше починаю думати що Бог впорається якось зі мною
нарешті сумую з приводу гріхів[...]
а я Харизматичну Онову розглядаю як один з найкращих шляхів навернення
як висновок: дія Духа Святого крім навернення та пізнання людини своєї гріховності також проявляється і в практиках харизматів.
Востаннє редагувалось 16 травня 2008, 13:11 користувачем kamamberta, всього редагувалось 1 раз.

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 16 травня 2008, 10:32

Marat писав:Камамберто, якщо ви прийняли східний обряд, то без прийняття східної духовності, схіного Богослов”я, східного способу мислення, вивчення творів східних Отців Церкви – це не є прийняттям східного обряду, а тільки гарне обрамлення для західного обряду, таке собі уніатство в найгіршому сенсі цього слова, а ще в суміші з харизматичними практиками це взагалі невідомо що... :oops: Ви постійно згадуєте приклади західних святих, а таких святих навіть немає в нашому греко-католицькому календарі, ми про них мало що знаємо, мабуть так само як римо-католики про твори отців Церкви перших століть.Східне Богослов”я – автентично католицьке, так само, як і Західне.І не потрібно Західне ставити вище від Східного.

тут історія насправді довша.я від народження була Греко Католичка.ходила на катехизацію пізніше на етику.але робила це "бо так мама сказали".а лише після навернення у мене віджив потяг до нашого Східного.вивченням Творів Отців Церкви зараз займаюсь можете не перейматись.від уніата чую :evil: уніат взагалі слово огидне.дякую мене ще так не називали :shock:
якщо святих нема в нашому грекокатолицькому календарі це означає що вони погані святі про них взагалі краще не згадувати і ще сумнівно чи вони справді святі...еге ж?вас здається вже дуже понесло...

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 16 травня 2008, 10:46

Marat писав:.Про витирання мною ніг аж об трьох єпископів Риму не треба говорити – це правда, що я з ними незгідний, і прямо про це кажу, нічого я не витираю, брєхня! :bad: Якщо я бачу в харизматичному рухові загрозу для Церкви, то це така моя власна думка, я в цьому переконаний. Католицька Церква не є організація, кожен член якої повинен в обов”язковому порядку виконувати всі приписи ЦК кардиналів і особисто таваріща Папи Римського...Його доповіді, проповіді, енцикліки і листи при виході з храмів поки що не дають для вивчення і втілення, семінарів не проводять... Церква Божа – не секта!!! „Ніхто не повинен іти проти власного сумління, краще бути відлученим від Церкви, ніж скоїти гріх. Слід більше прислухатися до голосу сумління, якщо ти впевнений у ньому, ніж до суджень Церкви” (Б.Тірні ”Релігійна свобода і права людини”).Блаженний Августин говорив:”Для вас я єпископ, а з вами я християнин”, з вами я християнин означає, що він разом зі своїми вірними повинен би і радитися, і сумніватися, і вагатися, одним словом, слухати один одного...

добре добре не витираєте.тільки повірте що мені тут збоку страшенно гординею пахне!якщо ви з Папою запанібрата (певне в Римі попросите в нього закурити.поплескаєте по плечу як вже казали...)
про приписи ви не перший так думаєте.передавайте привіт Підгорцям :Yahoo!: цитата гарна.єдине що я гріха не бачу.чи це Віднова гріх?
мушу висловити своє занепокоєння: 120 млн людей буде у пеклі!!!
добре хоч ви спасетесь
ох який це буде вигляд: у пеклі християеи з Папами мучаться
у раю дядько Марат зі Свідками Єгови радіють...

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 16 травня 2008, 11:15

Marat писав:В його "Сповіді” є дуже хороша історія про навернення Вікторина (до речі, харизмати, а чому навернення Вікторина не супроводжували ніякі харизматичні явища?). :)
Я не буду хвалити харизматичний рух (навіть якщо б він був автентично християнським рухом), ну хоча б тому, що „підлесник – це слуга бісів, винищувач замилування, губитель чеснот, звідник з істинної дороги”(Ів.Ліствичник),і крім того, однозначно - всі нібито набуті в харизматичних рухах чесноти „звеличують людське марнославство, похвали сповнюють душу пихою, коли ж вона звеличиться, тоді обійме її гордість, піднесе до небес і повергне в безодню”. Я не вірю і ніколи не повірю дарам напоказ, „крайнє безумство – гордитися Божими даруваннями”.Так попереджує святий Іоан Ліствичник. А св. Варсануфій та Іоан кажуть:”Якщо хочеш спастися, не вір помислові своєму, бо біси сіють у тобі зле насіння і зображають усе навиворіт...” Не довіряйте своїм відчуттям, вони часто обманюють...

вибачте, я з Вікториною не знайома і її хорошої історії про навернення не знаю.вам хтось каже хвалити?ви про100 дурниць на нього не кажіть.хтось каже бути підлесником?о ви знаєте я зневажаю (в християнському розумінні цього слова)харизматів які пишаються своїми дарами адже у самому слові "харизма" вже є суть "незаслужений".

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 19 травня 2008, 00:06

Прошу не перекручувати те, що я написав, чи це такий метод дискусії – примітизувати і вульгаризувати думку опонента? Звідки ви знаєте, хто буде в пеклі, а хто не в пеклі? Я наприклад, не засуджую свідків Єгови, та й власне, не знаю, де вони будуть після смерті, в пеклі чи раю. Я з моєю гординею, швидше в пеклі...А католики – харизмати - теж не знаю, судить всіх Бог, а не я, та й мабуть не по конфесійним критеріям. Мт 25.31-46, там все написано, хто, за що і куди... І взагалі, трохи більше вивчайте святотцівські твори, прочитайте хоча б „Сповідь” блаженнго Августина, будете знати, хто такий Вікторин. Про кращих і гірших святих я не говорив – це знову перекручення моїх слів, для чого ви цим займаєтесь? Унія – це наша історія, і наша Церква колись називалась Руська Уніатська Церква, і те, що унія насаджувалась нам силою, ви теж чудово знаєте,а не знаєте, в Грушевського почитайте. Слово уніатство я вжив у розумінні Патріарха Йосипа Сліпого(теж почитайте його праці), він вживає слово уніатство у негативному значенні, унія не як партнерство з римо-католиками, а як підпорядкування їм, плазування перед ними.У ваших дописах, а тим більше ваших неврівноважених "захисників руху віднови", це явно видно. УГКЦ разом з УАПЦ, УПЦ КП і УПЦ МП є частинкою колись могутньої Київської Митрополії, яка була у складі Константинопольського Патріархату, а не Римо Католицької Церкви. Тому насамперед до єдності чи екуменізму чи об”єднання з нашими українськими Церквами нам, греко-католикам, потрібно йти насамперед. УГКЦ – не придаток до РКЦ! А заняття харизматизмом та іншими протестанськими практиками відштовхує нашу Церкву від ідеї єдності українських Церков, створення Української Православної Церкви в в євхаристійній єдності з Римо-Католицькою і всіми Православними Церквами.
Може для країн Латинської Америки чи Африки той харизматизм дозволений щоб відвернути їх від сектантства, не знаю,може це відповідає їхнім традиціям,якщо вони в храмах грають на тамтамах і дримбах, ходять напівоголені в набедренних пов"язках, то нам не треба це копіювати, це їхні традиції, харизматизм Україні він непотрібен і шкідливий. Віднова, мабуть, не гріх, бо все-таки дозволена, і керівництво УГКЦ не заперечує проти неї, але і гарячого схвалення я теж не чув. Але я все-таки проти, однозначно...Зважати на думку Православних Церков, які категорично не визнають харизматів теж потрібно... Інакше наше намагання єдності Церков – пуста балаканина
8)

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 19 травня 2008, 01:20

:lol: :lol: :lol:
ну тут просто "без коментарів".
"Давайте, люди, приєднаємось до москалів!"
Якби ти був троха розумніший, Марат, то я би подумав, що пишеш пости на замовлення.
Порада тобі одна: "Ап стенка!" :lol:

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 19 травня 2008, 07:36

Давайте, люди, приєднаємось до москалів!
Це ваші слова, ви сказали і ваш заклик. :o
В мене після ваших слів дійсно коментарів вже нема.Це, мабуть, Сергій під двома ніками пише? Вкінці-кінців мене це не цікавить, бо відповідати на ці беззмістовні пости я не буду... :)

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 19 травня 2008, 14:39

Marat писав:Прошу не перекручувати те, що я написав, чи це такий метод дискусії – примітизувати і вульгаризувати думку опонента? Звідки ви знаєте, хто буде в пеклі, а хто не в пеклі? Я наприклад, не засуджую свідків Єгови, та й власне, не знаю, де вони будуть після смерті, в пеклі чи раю.І взагалі, трохи більше вивчайте святотцівські твори, прочитайте хоча б „Сповідь” блаженнго Августина, будете знати, хто такий Вікторин. Про кращих і гірших святих я не говорив – це знову перекручення моїх слів, для чого ви цим займаєтесь?

ні ні я не перекручую я ПРОДОВЖУЮ.ось погляньте: "Ніхто не повинен іти проти власного сумління, краще бути відлученим від Церкви, ніж скоїти гріх".так як мова йшла про Віднову то я зрозуміла що ви не згоджуєтесь саме з нею і її вважаєте гріхом.а як ні то нашо наводити тут сю цититу?флуд?далі.якщо харизмати все життя присвятили розвитку Віднови тобто до кінця життя займались ГРІХОМ та ше й ПАПИ їх підтримували то чи не опиняться часом у пеклі за нерозкаяний гріх?а ви НІКОЛИ НЕ ПІДТРИМУВАЛИ цього гріха то чи не місце вам у раю?ну а Свідки Єгови то вони "святі та Божі" точно там будуть
:) ну та це все звісно жарти.
прочитаю прочитаю про100 вмене зара часу обмаль.
про святих."Ви постійно згадуєте приклади західних святих, а таких святих навіть немає в нашому греко-католицькому календарі, ми про них мало що знаємо".це ваше?

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 19 травня 2008, 14:54

Marat писав: Унія – це наша історія, і наша Церква колись називалась Руська Уніатська Церква, і те, що унія насаджувалась нам силою, ви теж чудово знаєте,а не знаєте, в Грушевського почитайте. Слово уніатство я вжив у розумінні Патріарха Йосипа Сліпого(теж почитайте його праці), він вживає слово уніатство у негативному значенні, унія не як партнерство з римо-католиками, а як підпорядкування їм, плазування перед ними.У ваших дописах, а тим більше ваших неврівноважених "захисників руху віднови", це явно видно.
подивіться у СЛОВНИК українознавства. навіть там написано що часто це слово вживається у призирливому значенні.я думаю що якщо лаконічний словник сю інформацію подає то воно певно щось важить.нє?
покажіть мені но у яких саме дописах і я НЕГАЙНО їх відредагую.а хто це "МОЇ НЕВРІВНОВАЖЕНІ ЗАХИСНИКИ РУХУ ВІДНОВИ"?!
трошки обережніше з висловленнями...
і я не бачу причини плазування перед римокатоликами -> нашо мені таке писати?
і щодо насадження.православя (ваше кохане) нам теж насаджували.
і теж силою.ще й якою!
а грекокатолики мої батьки і їх батьки(перепрошую, уніати.навіфть Грушевський це пише).то я маю переходити до православних бо то мало бути наше рідне?
взагаліто вибачте може я про100 думки не вловила...

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 19 травня 2008, 15:10

Marat писав:А заняття харизматизмом та іншими протестанськими практиками відштовхує нашу Церкву від ідеї єдності українських Церков, створення Української Православної Церкви в в євхаристійній єдності з Римо-Католицькою і всіми Православними Церквами.
Може для країн Латинської Америки чи Африки той харизматизм дозволений щоб відвернути їх від сектантства, не знаю,може це відповідає їхнім традиціям,якщо вони в храмах грають на тамтамах і дримбах, ходять напівоголені в набедренних пов"язках, то нам не треба це копіювати, це їхні традиції, харизматизм Україні він непотрібен і шкідливий. Віднова, мабуть, не гріх, бо все-таки дозволена, і керівництво УГКЦ не заперечує проти неї, але і гарячого схвалення я теж не чув. Але я все-таки проти, однозначно...Зважати на думку Православних Церков, які категорично не визнають харизматів теж потрібно... Інакше наше намагання єдності Церков – пуста балаканина
8)

цього разу я здаєтся вас зрозуміла:
1.в нас нема сект (ура!!!!!) і нікого від них відвертати не треба
2.нам стане потрібний харизматизм тоді коли поміняєм традиції: у храмах почнем грати на тамтамах і дримбах і ходитимемо напівоголені із повязками на бедрах.
3."весна" на Віднову сказано прохолодно
4.відкиньмо геть всі харизматичні практики!на нас чекає єднання!
а що важливіше: Євангелізувати ненавернутих чи обєднювати навернутих?
якщо тяжко визначити то подумаймо собі що наприклад завтра кінець світу.що виберем тоді?
наостанок.якщо ви раптом подумали що я проти єднання то це не так. :)
а чого вони не визнають я так і не знаю крім тої статі що я десь вище розповідала...
може через пап?(це тіки гіпотеза)
Востаннє редагувалось 19 травня 2008, 15:17 користувачем kamamberta, всього редагувалось 1 раз.

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 19 травня 2008, 15:15

Marat писав:.Це, мабуть, Сергій під двома ніками пише?

ви мені звісно вибачте але це ставить під сумнів ваш інтелект...
поперше видно що це різні люди
подруге у час коли написано це повідомлення я припускаю Сергій відсипався після Золочева.
якби це був він то ще на реєстрації не вибирав би собі такого підпису!
чи може це така хитрість...

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 19 травня 2008, 17:50

ви мені звісно вибачте але це ставить під сумнів ваш інтелект...
Інтелект у Камамберти, Сергія і Малого, і взагалі, всіх прихильників харизматичного руху в Церкві надзвичайно високий, в них нема ні гордині, ні недосконалостей, і це внаслідок заняття харизматичними практиками або простої прихильності до них. Вони є найкращими християнами, врівноважені, завжди праві, найрозумніші, їхні молитви – найглибші, освячення – найдосконаліше, вони найжертовніші, найпобожніші, найбільш віддані таїнственному життю, і взагалі, це найкращі християни, ангели...В них все ОК! Їм чудово видно гріх чи недосконалість інших, ясно зрозуміло, хто попаде в пекло, а хто в рай, не те що ті люди, здирщики, неправедні, перелюбні, або як цей Marat, єретик і сектант...

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 19 травня 2008, 18:44

Marat писав: або як цей Marat, єретик і сектант...

Дуже добре, що ти усвідомлюєш свою сутність :) Врешті-решт це навіть тобі відкриває можливість до спасіння :).
Лінь просто твої пости цитувати, в яких ти ж сам себе викрив єретиком і сектантом
:)
Хіба ж хтось з вищеперечислених тобою винен, що власне під такі поняття (єретик, сектант) підпадають незгідні з вченням КЦ люди :shock:, до яких ти, як це не сумно, належиш.
А весь твій сарказм просто смішний :ROFL: як і ти в принципі сам. :ROFL:

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 21 травня 2008, 18:54

Marat писав:Інтелект у Камамберти, Сергія і Малого, і взагалі, всіх прихильників харизматичного руху в Церкві надзвичайно високий, в них нема ні гордині, ні недосконалостей, і це внаслідок заняття харизматичними практиками або простої прихильності до них. Вони є найкращими християнами, врівноважені, завжди праві, найрозумніші, їхні молитви – найглибші, освячення – найдосконаліше, вони найжертовніші, найпобожніші, найбільш віддані таїнственному життю, і взагалі, це найкращі християни, ангели...В них все ОК! Їм чудово видно гріх чи недосконалість інших, ясно зрозуміло, хто попаде в пекло, а хто в рай, не те що ті люди, здирщики, неправедні, перелюбні, або як цей Marat, єретик і сектант...

ну от ви й обідились... а про пекло і рай я ж написала що це жарт!!!
невже ви більше ніколи мені не відпишете? :shock:
у вас шо комплекси?
та лано вам...

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 22 травня 2008, 15:17

kamamberta писав:
Marat писав:Інтелект у Камамберти, Сергія і Малого, і взагалі, всіх прихильників харизматичного руху в Церкві надзвичайно високий, в них нема ні гордині, ні недосконалостей, і це внаслідок заняття харизматичними практиками або простої прихильності до них. Вони є найкращими християнами, врівноважені, завжди праві, найрозумніші, їхні молитви – найглибші, освячення – найдосконаліше, вони найжертовніші, найпобожніші, найбільш віддані таїнственному життю, і взагалі, це найкращі християни, ангели...В них все ОК! Їм чудово видно гріх чи недосконалість інших, ясно зрозуміло, хто попаде в пекло, а хто в рай, не те що ті люди, здирщики, неправедні, перелюбні, або як цей Marat, єретик і сектант...

ну от ви й обідились... а про пекло і рай я ж написала що це жарт!!!
невже ви більше ніколи мені не відпишете? :shock:
у вас шо комплекси?
та лано вам...


Ну дійсно, здається ми сві троє в купі Марата заклювали. Ніби перемога, але гіркуватенька вийшла. Цікаво шо шановний Марат подумав ніби то я під двома ніками :ROFL:
Н-да...
Але досить про Марата.
Як Ви думаєте. чи є шанс об"єднання наших харизматів в одну ширку, і чи є в цьому потреба? Якщо так то як цього досягнути.

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 22 травня 2008, 15:32

сергій писав:Ну дійсно, здається ми сві троє в купі Марата заклювали. Ніби перемога, але гіркуватенька вийшла. Цікаво шо шановний Марат подумав ніби то я під двома ніками :ROFL:
Н-да...
Але досить про Марата.
Як Ви думаєте. чи є шанс об"єднання наших харизматів в одну ширку, і чи є в цьому потреба? Якщо так то як цього досягнути.

маю надію що він ще вернеться.
шанс є.а ще враховуючи той факт що їх не так аж багато в Україні...
звісно що треба!не думаю що Бог починав харизматичне Оновлення про100 так чи без якоїсь мети.якщо маєте тоту книжечку отця Вільчинського то у темі "Коротка довідка про і100рію Католицького харизматичного руху" (с.42) гарно показано що Бог ніколи не покидав своїх створінь і все давав їм щось для навернення.отже якщо Віднова - як шлях до навернення (як це було зі мною) то разом ми набагато більше зможем!
теоретично обєднання не дуже важко досягти. лозунгом для кожного харизмата має бути "живу, але більше не я = живе Христос в мені" (Гал1, 20а)теоретично.
але чи так є насправді для кожного я знати не можу :wink:

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 22 травня 2008, 16:05

сергій писав:Як Ви думаєте. чи є шанс об"єднання наших харизматів в одну ширку, і чи є в цьому потреба? Якщо так то як цього досягнути.

шанс, звичайно, є! :)
але для початку, хоча б знати для чого об"єднуватись? і як би мало виглядати об"єднання? :) шо під цим розуміти? якщо мається на увазі -- один, спільний провід, то не впевнений, що цього легко досягти, а якщо мова йде просто щоб раз на пів року зібратись для спільних молитов, то тут вже простіше...
тим більше, що не всі, хто називає себе харизматами до харизматів належать -- це моя думка :D -- не хотілося б уточняти. :D

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 22 травня 2008, 17:08

Спільний провід не думаю, щоб був би ефективним. А окрім того це би бало знову нове українське чудо. Адже в цілому світі існують національні координації, які координують діяльність католиків-харизматів. Координують, а не управляють. Маю на увазі таке об"єднання. Адже часто харизмати не знають, що в УГКЦ є ще хтось сто працює, як харизмат, у винограднику Христовому, али трохи в іншому місці.
ПРосто заради хочаб мінімальної співпраці, а не максимального взаємопоборювання і змагання.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 26 травня 2008, 10:59

kamamberta писав:ну от ви й обідились... а про пекло і рай я ж написала що це жарт!!!
невже ви більше ніколи мені не відпишете? :shock:
у вас шо комплекси?
та лано вам...
Ні, ні на кого я не ображений, просто мені попалась книжечка, я її трохи погортав – там щось про похвалу латиноамериканських єпископів харизматичній обнові, після того, як переглянув, які люди стають гарні, та святі, та побожні після вступу в ту обнову, мені воно нагадало перефразований мною уривок з Євангелії. Не потрібно вже так хвалитися...Але... яке дерево, такі й плоди... :cry: „Не надійся на чесноти свої, поки не почуєш останнього вироку судді, бо в Євангелії сказано тому, хто вже возлежав на весільній вечері, було звязано руки й ноги, та вкинуто до кромішньої темряви (Мт.22.13)” Св. Іоанн Лісвичник
Та й тема мабуть вже себе вичерпала, особливої зацікавленості не бачу...

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 26 травня 2008, 13:09

Невже ми позбулися Марата? Тре конче нового клоуна запросити... :)
А взагалі, Марате, зачекай ше троха --- сумно тебе ненаверненим відпускати. Загинеш, враховуючи твою недалекість, досить швидко :(
Але маєш свобідну волю! :cry:

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 26 травня 2008, 13:14

Marat писав:Ні, ні на кого я не ображений, просто мені попалась книжечка, я її трохи погортав – там щось про похвалу латиноамериканських єпископів харизматичній обнові, після того, як переглянув, які люди стають гарні, та святі, та побожні після вступу в ту обнову, мені воно нагадало перефразований мною уривок з Євангелії. Не потрібно вже так хвалитися...Але... яке дерево, такі й плоди... :cry: „Не надійся на чесноти свої, поки не почуєш останнього вироку судді, бо в Євангелії сказано тому, хто вже возлежав на весільній вечері, було звязано руки й ноги, та вкинуто до кромішньої темряви (Мт.22.13)” Св. Іоанн Лісвичник
Та й тема мабуть вже себе вичерпала, особливої зацікавленості не бачу...

добре що не ображені :)
підозрюю що вона називається "Латиноамериканські єпископи про харизматичну Віднову" бо саме таку я читала.ну я не здивована що ви на єпископві перейшли адже спочатку під ваш гнів попали папи.тепер думаю на черзі священники-харизмати а опісля і до мирян перейдете.
ага тобто це погано що люди навертаються та стають " святі та побожні". "після вступу в ту обнову" це щіпочку образно сказано бо в принципі харизматичних спільнот на Україні не так то й багато.
хвалитись не потрібно.а хто хвалиться доречі?
ох... не печальте мене так сильно...
:cry: але зате на ваші вулиці свято : "кожн в мені гілку яка не приносить плоду відрізує він, а кожну яка вроджує плід він очищує аби ще більше плоду давала" Ів.15:2. отака внас буде доля... :cry:

Аватар користувача
Аристарх
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 06 липня 2008, 12:47

Повідомлення Аристарх » 06 липня 2008, 13:05

А де ж наша братня любов? (по любові ж нас повинні впізнавати) :friends: :friends: :friends:

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Повідомлення kamamberta » 22 липня 2008, 17:50

Аристарх писав:А де ж наша братня любов? (по любові ж нас повинні впізнавати) :friends: :friends: :friends:

братня любов на місці. :beer:
:wink:

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 11 серпня 2008, 22:48

kamamberta писав:братня любов на місці. :beer:
:wink:

:) :Rose:


А ці "підгорецькі отці", вони ж теж із харизматів, наприклад, там (на їх сайті) є біографія одного з їх засновників, зараз єпископа (чи не єпископа?):
О. Ілля Антонін Догнал, ЧСВВ є найстаршим членом нашої спільноти і нашим духовним отцем...
Після повернення(з служби в армії) служив сотрудником у Зліні, а в 1975р. призначений як парох до Слушовіц. Це село вважалося якоюсь самостійною республікою, де комунізм до певної міри ще толерував певну свободу задля тамошнього прогресивного колгоспу. Ця парафія була першою в Католицькій Церкві на території колишньої ЧССР, в якій настало духовне пробудження через харизматичну обнову у 1981р. Цей духовний пролом ніби відкрив людям очі, вони набиралися досвіду, і їм вже не вистачала традиційна, формальна віра. Пізнавали, що Ісус є дійсно живий і робить серед них чуда та знаки. Засновувалися молитовні групи. Люди збиралися не тільки у храмі, але і по домах....
З 1993 до 1997р. отець викладав догматику в Пряшеві на теологічному факультеті. У 1994р. тут настало духовне пробудження через дводенні реколекції. Це викликало збентеження, і певні церковні круги вимагали виключити о.Іллю з факультету....
О.Ілля пропагував молитву і чистоту віри на харизматичних конференціях в Словаччині і на новому відпустовому місці в Літмановій...

Знову згадую Лема:”Наслідки віри часом неможливо передбачити...”

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 12 серпня 2008, 11:55

Думаю, що сама ідея харизматизму є непоганою, просто завжди знаходяться люди, які люблять "перегинати палку". Наприклад, знаю кількох осіб, що ходять до церкви лише в білих спідницях, бо одній з них приснилась Марія і таке сказала. :roll:

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 12 серпня 2008, 21:05

Олюнька писав:Думаю, що сама ідея харизматизму є непоганою
Тут ви праві, ідея, напевно, хороша, але виконання цієї ідеї, втілення в життя таїть в собі величезну духовну небезпеку. Я переконаний, що це(харизматичны практики) непотрібно і найчастіше шкідливо практикувати. Є і багато інших речей, які є в своїй природі добрими (наприклад медитації, поєднання Ісусової молитви з диханням, ісихазм), але без справжнього досвідченого духовного провідника (а де такого знайти?)веде до стану „прелесті”. Якщо ці речі вели б переважно до духовного росту, я б проти цього не протестував, але це - дуже індивідуальне, створення харизматичних груп – це абсурд... Це прохід над проваллям по канату, більшість впаде, і не тому що слабкі чи боязкі, а тому що не мають необхідних знань...


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей