Харизматичний рух в Католицькій Церкві

в Україні і у світі

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 17 квітня 2011, 16:54

Йосип Вісаріоноаич писав:... Є священики, котрі уповноважені церковною владою опікуватися тим рухом, хай і висвітлюють це питання...

є звичайно і знаю таких. Просто сюди, мабуть, не заходять. Вам свідчу з досвіду мого (католицького священика) спілкування з католиками-харизматами: живуть в Таїнствах і нічого не викидають з Біблії (і підозрювати їх в святотацтві можна не більше, аніж інших католиків). Сам я не молюся в їхній спосіб і про це тут вже говорив. Найбільше мене грішного в багатьох знайомих харизматах-католикаї насторожує (і не лише в харизматах) те, що живуть в якійсь своїй еклезіологічній реальності... В кожному разі - Вам краще звернутися до Апостольського адміністратора Бучацької Єпархії (о.Дмитро Григорак, ЧСВВ, http://www.buchacheparchy.org.ua/aposto ... rator.html ), який за благословенням Блаженнішого Любомира опікувався (принаймі рік тому, я за цим не слідкую, тому нинішнього стану речей не знаю) спільними зібраннями харизматів греко-католиків
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення viter » 17 квітня 2011, 21:46

о.Олег писав:Безперечно - Всі покликані до повноти Христової Церкви і я грішний не розумів і не розумію Бога, що Дає Ласку Творити Чудо і некатоликам, але ж... Дає? Чи... ні?

Святе Письмо каже, що чуда можуть бути і не від Бога (Мт 24,24).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

kamamberta
дописувач
дописувач
Повідомлень: 67
З нами з: 16 квітня 2008, 10:05
Звідки: Rio-de-Dykan'ka

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення kamamberta » 17 квітня 2011, 23:45

Йосип Вісаріоноаич писав:
kamamberta писав:Може зразу цілу статтю разом із зсилкю кинете? :wink:

Смію зауважити, що це виключно моя особиста справа (і право), як подавати інформацію, і в якій кількості. Моїм обов'язком є лише вказування автора цієї інформації; що я і зробив.

бачите, справа в тому що спершу я хотіла написати "ви потрішки копіюєте інформацію та ще й без зсилки на джерело з метою виглядати розумнішим?" але опісля я подумала що так буде нефайно, та ще забанити чого доброго можуть, то ж написала надзвичайно лагідно :)
А в остаточному результаті

Йосип Вісаріоноаич писав:Моє запитання про визнання усіма харизматами в греко-католицькій церкві (чи їх частиною) усіх Таїнств Католицької Церкви, і усіх 74 книг Св.Письма, буде стояти доти, доки на нього не буде належної відповіді. Є священики, котрі уповноважені церковною владою опікуватися тим рухом, хай і висвітлюють це питання. Чи може вони самі цього точно не знають? Чи не мають часу це знати? Чи як?

сидіть собі і чекайте доки вони зареєструються тут аби змогти відповісти на питання, які хвилюють ваше серденько, успіху :)
4.Now there are different gifts, but the same Spirit.
5 And there are different ministries, but the same Lord.
6 And there are different results, but the same God who produces all of them in everyone.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення Мaлuй » 18 квітня 2011, 01:07

Йосип Вісаріоноаич писав:Моє запитання про визнання усіма харизматами в греко-католицькій церкві (чи їх частиною) усіх Таїнств Католицької Церкви, і усіх 74 книг Св.Письма, буде стояти доти, доки на нього не буде належної відповіді. Є священики, котрі уповноважені церковною владою опікуватися тим рухом, хай і висвітлюють це питання. Чи може вони самі цього точно не знають? Чи не мають часу це знати? Чи як?

ну то може спочатку поясніть, де ви такої дурні начиталися, особливо щодо Таїнств Католицької Церкви і Канону Святого Письма, а потім вже вимагайте відповідей на свої питання.
Дивуєтесь, чому досі ніхто не відповів? - Звісно, кому ж хочеться марнувати час, відповідаючи на висмоктанні з пальця хворі фантазії :)
Католики-харизмати визнають всі Таїнства Католицької Церкви (хіба може бути інакше?) і всі книги Святого Письма, які Церква визнає канонічними. тому "нє балтайтє єрундой, таваріщ" :D

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 05:15

viter писав:
о.Олег писав:Безперечно - Всі покликані до повноти Христової Церкви і я грішний не розумів і не розумію Бога, що Дає Ласку Творити Чудо і некатоликам, але ж... Дає? Чи... ні?

Святе Письмо каже, що чуда можуть бути і не від Бога (Мт 24,24).

безперечно. Питання в тому, чи Ви говорите про певний автоматизм: в католиків=від Бога; не в католиків (особливо - некатолицьких харизматів)=не від Бога. Надіюсь - не говорите, тому і кажу, що кожне містичне явище заслуговує окремого розгляду/вивчення
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення viter » 18 квітня 2011, 08:01

о.Олег писав: Питання в тому, чи Ви говорите про певний автоматизм: в католиків=від Бога; не в католиків (особливо - некатолицьких харизматів)=не від Бога. Надіюсь - не говорите, тому і кажу, що кожне містичне явище заслуговує окремого розгляду/вивчення

І так, і ні. Ні - стосовно Католицької Церкви, де є правдиві чуда від Бога, і де диявол може сфабрикувати чудо (чи його видимість) і таким чином зробити тріщинку на тілі Церкви, яка згодом може призвести до розколу і відходу частини вірян.
І так - стосовно різних протестантських спільнот та сект. Я не вірю (моя чисто приватна думка), що в них є Божі чуда. Чому Бог творив і творить чуда? Для того, щоб навернути людину до Себе чи утвердити її у Правді. Якщо Бог вчинить чудо у якісь протестантській спільноті, то люди там навернуться до Католицької Церкви? Думаю ні - вони ще більше будуть переконані в своїй правдивості і будуть ще дальше від Бога, ніж були до того. Чи можливо перебувати в Бозі, будучи поза Його Церквою?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 08:49

viter писав: Чому Бог творив і творить чуда?...

бо Добрий і Милостивий. Але питання не лише в протестантах. Розумію, що найлегше сказати, як тут вже було сказано - ми знаємо своїх-католицьких і інші (Саровський Чудотворець, Святитель Брянчанінов, Йоан Кронштадський...) - це не наше і "твердити не берусь", але ж... твердите у відношенні до некатолицьких харизматів?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 09:02

Мaлuй писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Моє запитання про визнання усіма харизматами в греко-католицькій церкві (чи їх частиною) усіх Таїнств Католицької Церкви, і усіх 74 книг Св.Письма, буде стояти доти, доки на нього не буде належної відповіді. Є священики, котрі уповноважені церковною владою опікуватися тим рухом, хай і висвітлюють це питання. Чи може вони самі цього точно не знають? Чи не мають часу це знати? Чи як?

ну то може спочатку поясніть, де ви такої дурні начиталися, особливо щодо Таїнств Католицької Церкви і Канону Святого Письма, а потім вже вимагайте відповідей на свої питання.
Дивуєтесь, чому досі ніхто не відповів? - Звісно, кому ж хочеться марнувати час, відповідаючи на висмоктанні з пальця хворі фантазії :)
Католики-харизмати визнають всі Таїнства Католицької Церкви (хіба може бути інакше?) і всі книги Святого Письма, які Церква визнає канонічними. тому "нє балтайтє єрундой, таваріщ" :D

виглядає так, що питання (авторства Йосип Вісаріоноаич) почали задаватися виходячи з якогось упередження, поверхового знання "про", тепер же - людина читає, спілкується, розбирається з питанням і, навіть, якщо не змінить думку, глибше зрозуміє проблематику, про яку пише.
Пробуйте писати лагідніше, Малий. Не одному Вам важко витримувати такі ...гм... вимоги. Але, переконаний, витримати треба. Дуже прошу добирати слів лагідності і доброти
перепрошую і надіюсь на розуміння
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення viter » 18 квітня 2011, 09:52

о.Олег писав: Розумію, що найлегше сказати, як тут вже було сказано - ми знаємо своїх-католицьких і інші (Саровський Чудотворець, Святитель Брянчанінов, Йоан Кронштадський...) - це не наше і "твердити не берусь", але ж... твердите у відношенні до некатолицьких харизматів?

Але ж ці інші, яких Ви, отче назвали, є представниками Православної Церкви. На мою думку, в Православній Церкві можливі правдиві Божі чуда, бо ... (дозволю собі навести уривок з цитати, яку Ви, отче Олеже, тут раніше вказали)
Церкви, которые не пребывают в совершенном общении с Католической Церковью, оставаясь объединенными с ней крепкими связями - апостольской преемственностью и Таинством Евхаристии - являются подлинными поместными Церквами (cр. II Ватиканский Собор. Декрет "Unitatis redintegratio", n.n. 14 и 15. Конгрегация вероучения. Письмо "Communionis notio", n. 17: AAS 85 [1993] 838-850). Кроме того, Церковь Христова пребывает и действует также и в этих Церквах, даже если им не хватает полного общения с Католической Церковью и они не принимают учения о первоверховной власти, которой, по воле Божией, обладает Епископ Рима, осуществляющий ее во всей Церкви (ср. I Ватиканский Собор. Догматическая конституция "Pastor aeternus": DS, n.n. 3053-3064; II Ватиканский Собор. Догматическая конституция "Lumen gentium", n. 22).

Не думаю, що коректно порівнювати православних і протестантів.
С другой стороны, церковные общины, не сохранившие подлинного Епископата, а также истинной и совершенной сущности таинства Евхаристии (ср. II Ватиканский Собор. Декрет "Unitatis redintegratio", n. 22), не являются Церквами в истинном значении этого слова...
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 11:27

тобто... Ваша аргументація відходить від: "зробивши Чудо Бог утвердить їх у своїй правоті і будуть ще далі від Бога ніж були" (у Вас виходить, що Бог утверджує людей в схизмі?) а входить у проблематику Церква-нецерква (в Церкві Бог Чудо творити може, а в церковній спільноті, що не являється Церквою у повному значенні слова - ні)? Безперечно - це Ваша думка, але хочу зрозуміти аргументацію: немає Таїнств (окрім Хрещення), але чому не може бути Чуда (Таїнств - так, немає, оскільки немає Священства, але Чудо Господь і в Католицькій Церкві творить не лише через священиків), якщо неавтоматично гребти всіх під одно, загал ? Аргумент "утвердження в єресі" діє і у випадку православних і у випадку протестантів. Так - можемо говорити про менше зло, але... щоб Бог утверджував у меншому злі?! :(
хочу зрозуміти Вас
ми... (Христова Церква) стараємося всюди добачити Плоди Святого Духа, Христової Церкви, а тут... якийсь автоматизм :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 18 квітня 2011, 12:52

kamamberta писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Моє запитання про визнання усіма харизматами в греко-католицькій церкві (чи їх частиною) усіх Таїнств Католицької Церкви, і усіх 74 книг Св.Письма, буде стояти доти, доки на нього не буде належної відповіді. Є священики, котрі уповноважені церковною владою опікуватися тим рухом, хай і висвітлюють це питання. Чи може вони самі цього точно не знають? Чи не мають часу це знати? Чи як?

сидіть собі і чекайте доки вони зареєструються тут аби змогти відповісти на питання, які хвилюють ваше серденько, успіху :)

Звичайно, буду сидіти і чекати (активно) на відповідь, яка хвилює мій розум, а не "серденько"

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 18 квітня 2011, 12:59

Мaлuй писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Моє запитання про визнання усіма харизматами в греко-католицькій церкві (чи їх частиною) усіх Таїнств Католицької Церкви, і усіх 74 книг Св.Письма, буде стояти доти, доки на нього не буде належної відповіді. Є священики, котрі уповноважені церковною владою опікуватися тим рухом, хай і висвітлюють це питання. Чи може вони самі цього точно не знають? Чи не мають часу це знати? Чи як?

ну то може спочатку поясніть, де ви такої дурні начиталися, особливо щодо Таїнств Католицької Церкви і Канону Святого Письма, а потім вже вимагайте відповідей на свої питання.

Цього я не "начитався". До цього я прийшов виходячи з діяльності і поведінки ваших братів по харизматичному рухові.

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 18 квітня 2011, 13:07

о.Олег писав:виглядає так, що питання (авторства Йосип Вісаріоноаич) почали задаватися виходячи з якогось упередження, поверхового знання "про", тепер же - людина читає, спілкується, розбирається з питанням і, навіть, якщо не змінить думку, глибше зрозуміє проблематику, про яку пише.

"Мечтать не вредно". Хоча я так і недумаю; найчастіше дуже "вредно"

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення viter » 18 квітня 2011, 13:08

о.Олег писав: Аргумент "утвердження в єресі" діє і у випадку православних і у випадку протестантів. Так - можемо говорити про менше зло, але... щоб Бог утверджував у меншому злі?!

Я не знаю, що на це сказати, бо не є ні дуже розумним, ні компетентним у богословських питаннях. Але цю тему вважаю дуже важливою і тому намагаюся пояснити логічно всі ці речі, насамперед собі. Можливо мої думки (аргументи) хибні і тому не знайдуть підтримки. Єдине, що хотів би додати, що як в католицьких, так і в православних храмах щодня відбувається найбільше чудо - Христос приходить під видами хліба і вина. Якщо є таке Чудо, то чому не може бути інших? Мені, католикові, хотілося б наслідувати православного Серафима Саровського у його пізнані Бога, осягненні Святого Духа, самозреченні в досягненні християнської досконалості (між іншим саме таких людей я вважаю справжніми харизматами). Нічого подібного не можу сказати про жодного з протестантських пастирів.
І ще всі ці свої аргументи базую на словах "Істинно, істинно говорю вам: Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете його кров, не матимете життя в собі." Ів. 6,53. Відкинули Євхаристію - відкинули Життя, Бога.
Ще раз наголошую, що це мої приватні думки і можуть бути хибними.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 13:24

Йосип Вісаріоноаич писав:
о.Олег писав:виглядає так, що питання (авторства Йосип Вісаріоноаич) почали задаватися виходячи з якогось упередження, поверхового знання "про", тепер же - людина читає, спілкується, розбирається з питанням і, навіть, якщо не змінить думку, глибше зрозуміє проблематику, про яку пише.

"Мечтать не вредно". Хоча я так і недумаю; найчастіше дуже "вредно"

Ви грубите? В кожному разі - перечитайте тему і зрозумійте, що і я грішний дуже обережно приймаю харизматичний рух. Точніше приймаю навіть лише тому, що його приймає Христова Церква, а не тому, що його розумію/симпатизую. Дуже шкода, але не піддавайтеся настроям інших дописувачів - дуже прошу.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 18 квітня 2011, 13:29

о.Олег писав:тобто... Ваша аргументація відходить від: "зробивши Чудо Бог утвердить їх у своїй правоті і будуть ще далі від Бога ніж були" (у Вас виходить, що Бог утверджує людей в схизмі?) а входить у проблематику Церква-нецерква (в Церкві Бог Чудо творити може, а в церковній спільноті, що не являється Церквою у повному значенні слова - ні)? Безперечно - це Ваша думка, але хочу зрозуміти аргументацію: немає Таїнств (окрім Хрещення), але чому не може бути Чуда (Таїнств - так, немає, оскільки немає Священства, але Чудо Господь і в Католицькій Церкві творить не лише через священиків), якщо неавтоматично гребти всіх під одно, загал ? Аргумент "утвердження в єресі" діє і у випадку православних і у випадку протестантів. Так - можемо говорити про менше зло, але... щоб Бог утверджував у меншому злі?! :(

В усьому загалі Православ'я, як такого, схизма (невизнання влади Римського Архієрея) це тільки маленька його частина. І я не знаю жодного чуда від Бога, котре би там прямо стверджувало цю схизму. Як і в протестантів їх єресі.
о.Олег писав:хочу зрозуміти Вас
ми... (Христова Церква) стараємося всюди добачити Плоди Святого Духа, Христової Церкви, а тут... якийсь автоматизм :(

А я думав, що християни покликані бачити лише те, що є насправді. Дух є не лише Святий, є і бісовський.

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 18 квітня 2011, 13:41

viter писав:Я не знаю, що на це сказати, бо не є ні дуже розумним, ні компетентним у богословських питаннях. Але цю тему вважаю дуже важливою і тому намагаюся пояснити логічно всі ці речі, насамперед собі. Можливо мої думки (аргументи) хибні і тому не знайдуть підтримки. Єдине, що хотів би додати, що як в католицьких, так і в православних храмах щодня відбувається найбільше чудо - Христос приходить під видами хліба і вина. Якщо є таке Чудо, то чому не може бути інших? Мені, католикові, хотілося б наслідувати православного Серафима Саровського у його пізнані Бога, осягненні Святого Духа, самозреченні в досягненні християнської досконалості (між іншим саме таких людей я вважаю справжніми харизматами). Нічого подібного не можу сказати про жодного з протестантських пастирів.
І ще всі ці свої аргументи базую на словах "Істинно, істинно говорю вам: Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете його кров, не матимете життя в собі." Ів. 6,53. Відкинули Євхаристію - відкинули Життя, Бога.
Ще раз наголошую, що це мої приватні думки і можуть бути хибними.

Як Ви думаєте, що св. Серафим Саровський мав на увазі коли говорив, що відродження Русі прийде з Заходу (чи з Галичини)?

Хто "відкинув Євхаристію - відкинув Життя, Бога" - це точно.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 13:48

Йосип Вісаріоноаич писав:...В усьому загалі Православ'я, як такого, схизма (невизнання влади Римського Архієрея) це тільки маленька його частина. І я не знаю жодного чуда від Бога, котре би там прямо стверджувало цю схизму. Як і в протестантів їх єресі.

теж так думаю, але Вітер пише, що творення Чуда призводить до утвердження у своїй правоті, не веде в Христову Церкву, скоріше - відводить. Це розумію, тому і пишу, що не здатен розуміти Бога, що по доброті Своїй і Милосерді вислуховує просящих (некатоликів) як, зрештою, і ... щоразу дивлячись на Хрест... ніби все розумію, вірую... але так не хочеться, щоб Він Вмирав...
Йосип Вісаріоноаич писав:
о.Олег писав:...ми... (Христова Церква) стараємося всюди добачити Плоди Святого Духа, Христової Церкви, а тут... якийсь автоматизм :(

А я думав, що християни покликані бачити лише те, що є насправді. Дух є не лише Святий, є і бісовський.

так ми не вигадуємо - дивимося на те, що є насправді і не малюємо з біса Бога. Але і з Бога біса також. Тому і говорю про відсутність автоматичного сприйняття: католицьке - Чудо Боже; некатолицьке - підробка/бісівське
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 18 квітня 2011, 13:50

о.Олег писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:
о.Олег писав:виглядає так, що питання (авторства Йосип Вісаріоноаич) почали задаватися виходячи з якогось упередження, поверхового знання "про", тепер же - людина читає, спілкується, розбирається з питанням і, навіть, якщо не змінить думку, глибше зрозуміє проблематику, про яку пише.

"Мечтать не вредно". Хоча я так і недумаю; найчастіше дуже "вредно"

Ви грубите? В кожному разі - перечитайте тему і зрозумійте, що і я грішний дуже обережно приймаю харизматичний рух. Точніше приймаю навіть лише тому, що його приймає Христова Церква, а не тому, що його розумію/симпатизую. Дуже шкода, але не піддавайтеся настроям інших дописувачів - дуже прошу.
З повагою, о.Олег
Ні! Я даю Вам зрозумілу, як на мене, відповідь.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 13:54

Йосип Вісаріоноаич писав:... св. Серафим Саровський ...

деякими авторами називається "криптокатоликом" :Yahoo!:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 14:01

Йосип Вісаріоноаич писав: ...Ні! Я даю Вам зрозумілу, як на мене, відповідь.

тоді не розумію, що зрозумілого, окрім грубіянства (в кращому разі з певним гумором) може бути у фразі "Мечтать не вредно".
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 14:05

о.Олег писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:... св. Серафим Саровський ...

деякими авторами називається "криптокатоликом" :Yahoo!:

але є і інші Чудотворці, яких можна назвати католикофобами.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення viter » 18 квітня 2011, 14:18

о.Олег писав: Вітер пише, що творення Чуда призводить до утвердження у своїй правоті, не веде в Христову Церкву, скоріше - відводить. Це розумію, тому і пишу, що не здатен розуміти Бога, що по доброті Своїй і Милосерді вислуховує просящих (некатоликів)

Ящо Ви, отче, не здатні в даному питанні зрозуміти Бога, то я тим більше. :) Хай буде Його Свята Воля.
Зрештою, якщо Господь Бог зволить вирятувати з розбурханого океану життя якогось бідолаху, що на човнику відколовся від великого Корабля, то дякуємо Йому за це. Ми ж, уповаючи постійно на Бога, міцно тримаймося Корабля - Христової Церкви і весь час пам'ятаймо, що "встануть лжехристи та ложні пророки, які чинитимуть великі знаки й чуда, щоб, коли можна, звести навіть і вибраних." Мт. 24,34.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 14:30

viter писав:Ящо Ви, отче, не здатні в даному питанні зрозуміти Бога, то я тим більше...

я грішний - не показник, перепрошую
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення viter » 18 квітня 2011, 14:53

о.Олег писав:
viter писав:Ящо Ви, отче, не здатні в даному питанні зрозуміти Бога, то я тим більше...

я грішний - не показник, перепрошую
З повагою, о.Олег

Пробачте, отче, якщо своїми словами зачіпив Вас, але Ви хороший священик і, до того ж, в духовному та інтелектуальному плані Ваш рівень вищий, ніж мій, тому для мене - показник.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 17:14

можливо комусь буде цікаво прочитати існуючу на Форумі гілочку viewtopic.php?f=9&t=1135&start=180
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 17:28

Йосип Вісаріоноаич писав:...Смію...

пропоную http://www.christusimperat.org/uk/taxonomy/term/101
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення andrey s. » 18 квітня 2011, 19:04

о.Олег писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:...Смію...

пропоную http://www.christusimperat.org/uk/taxonomy/term/101

Цей рух заснувався в США,потім в U.K.,і також Німетчина...........
Я правильно зрозумів????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Харизматичний рух в Католицькій Церкві

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 27 квітня 2011, 18:50

У світовій харизматії зараз тривають палкі суперечки навколо трактування одного вірша з книги Іова /1,21/ (Господь дав, Господь і взяв. Нехай ім'я Господнє буде благословенне). Одні (більшість) кажуть, що це прояв зневіри Іова, інші (меншість) кажуть, що це прояв справжньої христичнської віри.

Хотілося би знати до чого схиляються ті харизмати, котрими опікуються греко-католицькі священики?

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

реколекціі священика: Джеймс Манджакал

Повідомлення Bohdan_ » 09 березня 2013, 22:06

В листопаді місяці 2012 року я був на реколекціях індійского католицького священика цього:
http://www.voran.by/?p=3602

ось так виглядає коли співає цілий зал :) ці відеа то є з Італії 2009 там де я був точно так само співалося:
http://www.youtube.com/watch?v=dO7POydm ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?gl=CZ&v=PhTXabM6-Y4

Згадував за нашу неньку Україну і казав якщо так буде далі то Чехія небуде одна атеістична держава де буде білше якй 70+ процент населення. (то тільки так згадалося)

Знаєте взагалі такого ніколи небачив :) щоб так співали. На рахунок його молитви коли було за всякі потреби деякі люди падали незнаю чому а в мене було таке що хотілося сміятися або плакати :) Дуже гарно було враження неймовірні.

ВІдео з священиком в польській мові:

http://www.youtube.com/watch?v=hVbYpGh3czs


Повернутись до “Католицька Церква”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей