Інформація про відпусти

Запрошення прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських заходах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Третя Всеукраїнська проща родин до Зарваниці

Повідомлення samael » 19 липня 2005, 09:09

16-17 липня 2005 року у Марійському духовному центрі в с. Зарваниці (Тернопільська обл.) відбулася Всеукраїнська проща родин „Євхаристія – джерело любові і єдності у родині”. Вона пройшла у рамках святкування Року Пресвятої Євхаристії та з нагоди 10-річчя Акту посвяти України під Покрову Божої Матері. За приблизними підрахунками у прощі родин взяли участь понад 200 тисяч прочан з України, Польщі, Білорусі та інших країн світу.

Паломництво розпочалося в суботу, 16 липня, урочистим відкриттям виставки „Євхаристія в підпіллі УГКЦ”...


http://www.ugcc.org.ua/ukr/press-releases/article;2047/
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Інформація про відпусти

Повідомлення ljubomyr_ps » 08 травня 2009, 15:48

В цій темі публікуємо інформацію про різноманітні відпусти.
Запрошуєм усіх Християн відвідати Відпуст в с. Заглина Жовківського р-н присвячений дню Матері. 9-10 травня.
Організовують монахи ЧНІ.
Буде представлення Мощей Блаженного Миколая Чарнецького, молебень за оздоровлення в чудотворному джерелі (особисто знаю людей які оздоровились в ньому - люди ходять по воді в спеціальному резервуарі навколо Хреста).
Архієрейська літургія в неділю о 13,00 до цього утреня, акафісти,освячення, молебні...
Доїхати до с.Заглини мона зі Львова АС №2 вул.Б.Хьельницького. Маршрутки: Львів-Старе Село, Львів-Дубрівка, Львів - Р.Руська (ч.з.Замок). Прошу усіх поспішайте - духовна вартість цього Св. місця справді вражає. Приїжайте - переконаєтесь самі!
Ось посилання в інеті: http://uk.wikipedia.org/wiki/Заглина (набирайте разом зі словом заглина)
http://www.ugcc.lviv.ua/index.php?optio ... Itemid=127

ось дещо старе посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/news/200 ... hlyna.html
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Yaremko
початківець
початківець
Повідомлень: 46
З нами з: 06 грудня 2007, 13:09

Повідомлення Yaremko » 10 травня 2009, 19:35

Я там була на передодні відпусту в п'ятницю.
Зображення Зображення джерело
Зображення Зображення
Зображення
Зображення

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 11 травня 2009, 10:06

_Яремко
Чудненькі фотки. Дякую!

На відпусті було супер-пупер.
Класно очистився від "світського бруду" (пройшов пішаком біля 20км.)
Були деякі організаційні проколи але про те не будем.
Одного не сподівався побачити: як дві жіночки похилого віку "втирали" божому люду книжечки Герасими Маковій (головне що інших справді релігійних книжочок вони немали!). Але як вони вміло втискали цей непотріб! (ну справді в чорта язик улесливий) і головне народ брав і то де-хто цілими стосами. Я їм звичайно сказав свою думку... але що з того.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 травня 2009, 10:13

ljubomyr_ps писав:_Яремко
Чудненькі фотки. Дякую!


Одного не сподівався побачити: як дві жіночки похилого віку "втирали" божому люду книжечки Герасими Маковій (головне що інших справді релігійних книжочок вони немали!).


Шкода, що дідько навіть на святому місці намагається жбурнути "палицю в колесо". До речі, не "Герасима", а "Гарафіна"... Думаю, що її "чорнусі" варто вже покласти нарешті кінець на церковному рівні!!!

http://blog.i.ua/user/433234/
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Цьогорічна проща (відпуст) у мальовничому Крехові!

Повідомлення o.Mykil » 20 травня 2009, 16:28

ПРОГРАМА НА ВІДПУСТ ЛІТНЬОГО МИКОЛАЯ
у Крехівському монастирі оо. Василіян
(23-24 травня 2009 р. Б.)




23 травня, субота

16:00 - Хресна дорога

20:00 - Велика вечірня з Литією, опісля процесійне винесення чудотворної ікони св. Миколая на відпустову площу

22:00 - Свята Літургія, опісля Мирування



24 травня, неділя


00:00 - Нічне чування для молоді на відпустовій площі

(Провадять брати Василіяни)

- молитовне чування у храмі:

* Акафіст до св. Миколая
* Молитва за покликання до монашого і священичого стану
* Вервиця з розважанням таїнств
* Канон святителю Миколаю

06:00 - Процесійний похід до джерела і свячення води

08:00 - Урочиста Утреня

10:00 - Молебень до святого Миколая

11:00 - Архієрейська Свята Літургія


АДРЕСА:


Монастир св. Миколая оо. Василіян,
с. Крехів, Жовківський р-н, Львівська обл.



ЯК ДОЇХАТИ:


зі Львова можна їхати маршрутними таксі № 123 або № 295 з автостанції № 2 (вул. Липинського).

http://osbm.in.ua/ukr/vidpust/22
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 21 травня 2009, 08:32

Я збираюсь іти трохи пішки до Крехова. Красиве місце -повне благодаті. Закликаю усіх форумчан (по можливості) прилучитись до відвідин цього чудесного відпустового місця.
Хай Господь нас благословить!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 травня 2009, 08:36

ljubomyr_ps писав:Я збираюсь іти трохи пішки до Крехова.


І я з львівськими дітьми... Ми, швидше всього, підемо пішки до Крехова із Жовкви. Як не як, це проща. До зустріч у Крехові! :(
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 21 травня 2009, 12:19

І я там буду! :Yahoo!: Гарне місце для духовної віднови.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 травня 2009, 16:32

Олюнька писав:І я там буду! :Yahoo!: Гарне місце для духовної віднови.


Часом не підеш пішки від львівського храму св. Андрія разом із іншою молоддю?:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 21 травня 2009, 19:27

Olynika yak ya tobi zavudyy "biloy zavusty" :implication: Kolusi kolu she v shkoli vchulasi dovodulosi byvatu v Krexovi na proschi. Bilishogo pidnesennia ya ne vidchyvala nikolu bilishe i ni v odnomy misci. Garno vsim provestu chas!!!! :P I zgadaite tam byd-laska pro mene :roll:
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.
(М.Куаст)

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 22 травня 2009, 09:20

mykil писав:
Олюнька писав:І я там буду! :Yahoo!: Гарне місце для духовної віднови.


Часом не підеш пішки від львівського храму св. Андрія разом із іншою молоддю?:)


Ні, на жаль маю в суботу обов'язків на цілий день, тому ввечері поїду автобусом. :oops:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 травня 2009, 11:19

До слова, в неділю на Архиєрейській св. Літургії владика Гліб Лончина висвячуватиме 4-ьох дияконів-василіян на священиків! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 травня 2009, 15:24

Погода була майже добра, включно з дощем і холодом уночі... :D

Основна тема Хресної Дороги в суботу була про інституцію священства.
У неділю на Архийрейській Літургії відбулися священичі свячення... Під час проповіді на початку владика Гліб Лончина повідомив прочанам сумно новину, що група інших паломників (сім осіб) загинула в автокатастрофі по дорозі на Крехів, інших госпіталізовано http://www.unian.net/ukr/news/news-317274.html

Закликав до молитви за їхній упокій. Помолімся й ми за них... :cry:

Смерть не трубить, кого губить.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 25 травня 2009, 09:32

Відпуст справді був гарний, незважаючи на сумну трагедію з паломниками, родинам загиблих звичайно співчуття, ДАІ є над чим замислитись.
Крехів надзвичайно красиве та мальовниче місце, рекомендую туди поїхати всім хто ще не був.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 25 травня 2009, 13:17

Як бачимо, Блаженніший Любомир висловив уже з приводу недавньої трагедії свої співчуття http://www.ugcc.org.ua/news_single.0.html?&tx_ttnews[pS]=1238064249&tx_ttnews[tt_news]=1120&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=15225a4db3
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 травня 2009, 09:08

Найбільше в часі недавньої прощі у Крехівській обителі мені особисто не сподобалося:


1) Що певна частина люду, зокрема з молоді, знову тинялась п'яною. Декотрим персонально робив зауваження за негідне "святкування".

2) Що певні молоді особи безбожно матюкались... Біля нашої палатки, неподалік чайної на траві була палатка молодиків, в яких, що слово, то мат "трьохповерховий"... Не знаю, що вони забули у Крехові. Хоча на такі заходи приходять, як відомо, завжди з різними намірами: добрими, поганими. Одні йдуть на прощу, щоби помолитися, духовно відновитися, інші - щоб поводитися по-свинськи і не по-християнськи...

3) Що знову група "ділків" намагалася поширювати лжевчення відьми з Буковини Гарафіни Маковій http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1007&start=0. Я відразу зауважив поряд із християнською літературою її авторські книги, а також товариша ворожки Олександра Нового та інших псевдохристиян-письменників. Взяв зі собою одного ченця зі Львова і ми пішли трохи навести з цією "духовною розпустою" порядок. Прийшлось одній пані пояснювати, що не можна одночасно ставити свічку чортові та Богові, що це виглядає на сектанство та баламучення людей, що звідси (з цього святого місця) з таким "добром" краще піти... Звісно, було обурення. Брат-чернець через їхню наглість (адже столиків з відповідною "чорнухою" було кілька), поперевертав столи...

Вони, ці старші жіночки, які поширювали окультну літературу, що явно суперечить найпершій заповіді Всевишнього, нібито вступилися з-під монастиря. Але недалеко. Згодом, як від'їжджав до Львова, бачив з вікна буса, що знову це блудовчення продавалося внизу поруч основної дороги…

Отакі-то в нас «християни» бувають. Навіть не реагують на спасительні зауваги духовних осіб. І свої душі псують, і душі інших. Диявол зі своїми слугами обнаглів до крайності! Минулого року прийшлося навіть щодо однієї пані залучати там міліцію, щоб та навела порядок із публічною грішницею, бо теж не хотіла вступитися з "чорнухою" http://protymakovij.blogspot.com/2009/06/blog-post.html
Але на цьому вони ніколи не доробляться. Це вже варто, як на мене, на церковному рівні «прикрутити». Адже в декого ні встиду, ні совісті, ні здорової віри… Адже горе-продавці відвідують мало не всі християнські прощі…

Між іншим, у с. Заглина, що на Жовківщині, цього року на прощі також побували з "місією" послідовники Маковій - http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1254
Востаннє редагувалось 08 жовтня 2009, 16:30 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 27 травня 2009, 11:38

mykil писав:Найбільше в часі недавньої прощі у Крехівській обителі мені особисто не сподобалося:


1) Що певна частина люду, зокрема з молоді, знову тинялась п'яною. Декотрим персонально робив зауваження за негідне "святкування".

2) Що певні молоді особи безбожно матюкались... Біля нашої палатки, неподалік чайної на траві була палатка молодиків, в яких, що слово, то мат "трьохповерховий"... Не знаю, що вони забули у Крехові. Хоча на такі заходи приходять, як відомо, завжди з різними намірами: добрими, поганими. Одні йдуть на прощу, щоби помолитися, духовно відновитися, інші - щоб поводитися по-свинськи і не по-християнськи...

3) Що знову група "ділків" намагалася поширювати лжевчення відьми з Буковини Гарафіни Маковій http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1007&start=0. Я відразу зауважив поряд із християнською літературою її авторські книги, а також товариша ворожки Олександра Нового та інших псевдохристиян-письменників. Взяв зі собою одного ченця зі Львова і ми пішли трохи навести з цією "духовною розпустою" порядок. Прийшлось одній пані пояснювати, що не можна одночасно ставити свічку чортові та Богові, що це виглядає на сектанство та баламучення людей, що звідси (з цього святого місця) з таким "добром" краще піти... Звісно, було обурення. Брат-чернець через їхню наглість (адже столиків з відповідною "чорнухою" було кілька), поперевертав столи...

Вони, ці старші жіночки, які поширювали окультну літературу, що явно суперечить найпершій заповіді Всевишнього, нібито вступилися з-під монастиря. Але недалеко. Згодом, як від'їжджав до Львова, бачив з вікна буса, що знову це блудовчення продавалося внизу поруч основної дороги…

Отакі-то в нас «християни» бувають. Навіть не реагують на спасительні зауваги духовних осіб. І свої душі псують, і душі інших. Диявол зі своїми слугами обнаглів до крайності! Минулого року прийшлося навіть щодо однієї пані залучати там міліцію, щоб та навела порядок із публічною грішницею, бо теж не хотіла вступитися з "чорнухою" http://blog.i.ua/community/148/253429/# ... 29_5014975. Але на цьому вони ніколи не доробляться. Це вже варто, як на мене, на церковному рівні «прикрутити». Адже в декого ні встиду, ні совісті, ні здорової віри… Адже горе-продавці відвідують мало не всі християнські прощі…

Між іншим, у с. Заглина, що на Жовківщині, цього року на прощі також побували з "місією" послідовники Маковій - http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1254

Цілком погоджуюсь із написаним вище. Присутністю немалої кількості пяних, Крехівський відпуст стає чимось схожим на звичайний сільський празник. А це трохи сумно. :evil:
Не завадило б деяким прочанам хоч трохи дотримуватись правил поводження на території монастиря, а монахам, звісна річ, ці правила зачитувати мирянам. :crazy:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2009, 11:46

Yuriy Dzyoba писав:
Не завадило б деяким прочанам хоч трохи дотримуватись правил поводження на території монастиря, а монахам, звісна річ, ці правила зачитувати мирянам. :crazy:


Ченці Крехівської обителі на сам Відпуст як і перед ним та ще й чимало часу після нього мають ой як багато роботи, щоб усе довести до розумного ладу! Звичайно, варто думати як змінити на краще ситуацію. Це ж наша спільна проблема, одна з багатьох.

Щороку, як, може, хтось зауважив, до стеження за порядком залучається міліцію... І то в немалій кількості. Та, на мій погляд, не раз треба і її пильнувати, коли вона не може справитися, наприклад, із продажем алкоголю, особливо там унизу на лузі поруч із шашликами тощо... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Tuchka
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 24 березня 2009, 23:22
Звідки: М.Березний, Острог

Повідомлення Tuchka » 29 травня 2009, 17:36

Я також була в Крехові на цьому відпусті. Вже котрий рік підряд, щороку прикладаю максимум зусиль, щоб потрапити туди, але :( прикробуло бачити молодь яка прийшла на відпуст не для духовного зросту, а задля розваг.... Насправді прикро, бо зі мною приїхало ще кілька друзів, які були в Крехові вперше. Вони були взахваті, та враження зіпсували "шукачі пригод та розваг". Шкода таких людей, але не покоїть інше: така ситуація і в інших відпустових місцях... а часом ще й гірша.... і це вже змушує задуматись над нашим майбутнім.... коли молодь починає нехтувати християнськими чеснотами, йде поперек суспільних цінностей.... то яке ж воно буде те наше майбутнє :(

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 29 травня 2009, 19:30

Про декотрі "розваги" молодих осіб аж не хочеться говорити. Слава Богу, що не всі такі...

До речі, коли у Крехів на Відпуст приїжджав раніше перший раз у житті мій двоєрідний брат, то в нього мало не забрали одні хулігани гроші... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Відпуст у Гошеві

Повідомлення Олюнька » 18 серпня 2009, 16:35

Ясна гора чекає прочан на коронацію чудотворної ікони Матері Божої Гошівської:
http://osbm.in.ua/ukr/vidpust/40

А також напередодні відбудеться молодіжна піша проща:

http://www.radiovaticana.org/UCR/Articolo.asp?c=225017
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 18 серпня 2009, 17:53

Молодіжна проща - цього тижня (21-23 серпня), а коронація ікони - на свято Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня! :roll:
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 серпня 2009, 18:52

А також завтра будуть там свячення 6-тьох нових василіян на священиків. Святителем буде Кир Володимир Війтишин, єпарх Івано-Франківський. Ясна Гора жде на всіх.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 18 серпня 2009, 20:01

:)
не розумію тільки, чому в одній єпархії паралельно відбуваються дві відпустові події? :oops:
Тоді, коли коронування ікони Гошівської Богородиці, у Крилосі, на фундаментах Успенського собору служитиме Блаженніший...
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 20 серпня 2009, 09:43

ola писав::)
не розумію тільки, чому в одній єпархії паралельно відбуваються дві відпустові події? :oops:
Тоді, коли коронування ікони Гошівської Богородиці, у Крилосі, на фундаментах Успенського собору служитиме Блаженніший...


Бо Успіння - свято багате на прощі, в Уневі на Львівщині також відпуст і студити туди також організовують пішу прощу зі Львова.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

sonna001
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 20 серпня 2009, 11:35

Повідомлення sonna001 » 20 серпня 2009, 11:40

Ясна гора… Чи треба підбирати ще якусь іншу назву, щоб підкреслити особливу роль спасівського монастиря у Гошеві в історії й діяльності василіянського чернецтва в Україні? Наймилішою з’явою з рідних далин майоріє Ясна Гора постійно на овиді не однієї душі навіть печерез густий серпанок літ, виростає перед очима нашої душі до виняткової величі всенародного храму української побожності до Небесної Цариці України.
Монастир в Гошеві засновано ще 1570 року біля підніжжя гори, па пізніше перенесено на її вершину задля захорони перед численними татарськими набігами. В першій половині ХІХ століття побудовано теперішній монастир і црекву. Найбільше отці Василіяни дбали про духовне добро нашого народу, засвідчуючи, що в прославі Божої Матері кожного василянина ціхує та сама синівська любов і жертвенна посвята. Слушно дістала Ясна Гора почесну назву „Цариці Карпат“ і зачала виходити на перше місце між відпустовими центрами галицької землі. Перед Другою світовою війною тут на відпусти стікалося і понад 350 тисяч прочан.

*********************
sara's super spa
UK Lotto

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 23 серпня 2009, 17:51

Щойно повернулась з Гошева. Це як на порозі раю побувати. :wink:
Раджу всім брати участь в урочистостях 28 серпня.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

гість
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 04 грудня 2008, 00:07
Контактна інформація:

Харизматична проща. Розповідь зі Савелівки

Повідомлення гість » 25 серпня 2009, 13:34

Харизматична проща. Розповідь зі Савелівки

Як ми повідомляли раніше, 22 - 23 серпня цього року відбулась перша проща українських греко-католиків харизматів. Вона проходила у селі Савелівка, яке у 1873р. Папа Пій IX проголосив відпустовим місцем та надав їй привілей повного відпусту на престольний празник Преображення Господа нашого Ісуса Христа. Проща проходила під проводом Апостольського адміністратора Бучацької єпархії отця Дмитра Григорака ЧСВВ. Учасниками прощі були представники спільнот з Івано-Франківська, Золочева, Львова, Тернополя, Ясенівців, Чорткова, Долини та інших міст та сіл Галичини.

кому цікаво -- решта тут: http://christusimperat.org/uk/node/17458

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 07 вересня 2009, 12:29

Щойно повернулась з Гошева. Це як на порозі раю побувати.
Раджу всім брати участь в урочистостях 28 серпня.


також була на молодіжній прощі разом зі спільнотою... Правда, не йшла пішки :oops: Треба буде спробувати наступного року той маршрут, здається, отці-василіяни розбили його маленькими кавалками так, що подолати його - не аж така фантастика :wink:

Програма була до самого ранку! Файно :) Правда, мені бракувало принаймні однієї якоїсь запальної проповіді священика... Отець Себастьян вів усе просто чудово! І ще міг бути хтось усередині програми. Імхо :) На молодіжній прощі в Зарваниці цього року проповідував студит о.Лука. Хоча це й було вночі і було неймовірно холодно й мокро, а основні думки з його проповіді пам'ятаю досі.

Бачила на фото, що було дуже багато людей на коронуванні ікони 28-го... Тепер там дійсно дуже гарний санктуарій, чудове відпустове місце! Якщо хтось буде у тих краях, неодмінно поверніть :) Восени на Ясній горі - безподобно.
Востаннє редагувалось 07 вересня 2009, 15:59 користувачем ola, всього редагувалось 1 раз.
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)


Повернутись до “Афіша оголошень”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість