Поради новачкам і не тільки

Запрошення прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських заходах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Техніка оформлення повідомлень. Поради, питання, пропозиції

Повідомлення о.Олег » 22 грудня 2011, 22:24

andrey s. писав:Я не можу взагалі ніц, ні тему створити, ні пошуком користатись.(Хотів тему створити,пробував по різному..ніяк :pardon: )
У афіші оголошень хотів схитрити, тобто найшов схожу тему по змісту(де ніхто ще доречі не відповідав), і хотів там задати запитання, тобто тема не нова, а типа як би мала бути проста відповідь в темі і між іншим моє запитання, яке мене цікавить.(думав так схитрити, вийти з положення)
А мені прийшло, що типа відішлеться на розгляд адміна, і тоді, коли буде схвалення, то можливо.
Чому можливо???? Бо за історію мого перебування тут, я так пробував рази три, і ні одного разу то схвалення не приходило.
Справді Адмін-невидимка...або тому невидимка, бо я його називаю невидимкою і вже з гумором до цього відношусь.

Розумію, хакерска атака і всяке таке.
Нехай вже шановний Адмін пробачить мені мій гумор, на рахунок невидимості ....(і ще лісу :oops: , де п. Маріанна...ну то діло минувше)
:sorry: :cry: (йолкі-палкі :x )

шкода, що якось так у нас... При першій нагоді запитаю Адміна
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrey s. » 22 грудня 2011, 22:32

о.Олег писав:шкода, що якось так у нас... При першій нагоді запитаю Адміна
ОООО

Спитайте, будласка отче.
Замовте слівце, якщо там якісь обази, скажіть що на Хворих(з кулею в голові) не ображаються :oops: , це якщо мій гумор сприйняли не вірно.
Як би там не було, форум корисний і я вдячний за сам факт його існування.
Ай,,ну шо там казати..я вже вибачаюсь за те чого не було(я ж не хотів комусь хамити чи підколювати), тільки щоб було як у всіх(функції і можливості). :oops:
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення о.Олег » 04 березня 2012, 15:47

а як на Форумі вставляти відеоролики?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення viter » 04 березня 2012, 15:57

о.Олег писав:а як на Форумі вставляти відеоролики?
З повагою, о.Олег

Боюсь, ніяк. Але це краще спитати в адміністратора.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення Just_me » 07 червня 2012, 18:37

Для новачків і не тільки:
помітила, що з плином часу наш форум має загрозу перетворитися на базу різноманітних тематичних посилань замість майданчика для обговорення. Маю наступну заувагу: перед тим, як давати звичайне посилання з назвою статті подумайте, як це допоможе ОБГОВОРЕННЮ чи ДИСКУСІЇ, які є основною метою форумного формату. Постіть сюди на форум лише посилання, котрі хочете якось прокоментувати чи за якими знаходяться докази, аргументація дискусії. Просто для інформування не вважаю це доцільним, оскільки втрачається зміст форуму. Є, до прикладу, дружній нам сайт Дивенсвіт, який власне має різноманітні тематичні добірки цікавих статей та інтерв"ю, доцільніше було б "голі" тексти постити туди. Дякую.
Також звертаю увагу всіх на те, про що ми вже говорили раніше: не слід навіть у випадку потреби посилань переносити на форум увесь текст статті, бо прокручувати довгу сторінку недоцільно та незручно, це псує вигляд форуму та забирає час і трафік інших осіб. Варто цитувати лише найцікавіший абзац-два, а решту форумляни за бажанням перечитають за наданим нижче посиланням. Шануймо один одного :Rose:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrivovk » 07 червня 2012, 19:33

Just_me писав:Для новачків і не тільки:
помітила, що з...

Дійсно, може й так. :pardon:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення Just_me » 16 грудня 2012, 20:48

Тааак, то не порада, радше наполеглива рекомендація.
Роблю інструкцію, як постити фото на форум, бо за останні дні напостили купу фото, які взагалі не відображаються, або вставлені неправильно, або блокує антивірус через те, що на сайті розповсюджуються віруси. Отже:

Крок 1. Вибираємо картинку, клацаємо по ній правою кнопкою, "Зберегти зображення", зберігаємо на свій комп"ютер.

Крок 2. Заходимо на будь-який фотохостинг, я демонструватиму на прикладі http://uploads.ru/

Крок 3. Обираємо собі потрібне зображення, натиснувши ось тут
Зображення

Крок 4. Натискаємо кнопку "розміри зображень", у графі "Ширина" пишемо 500, максимум, якщо на Вашому зображення є дрібні літери чи деталі, 800 Мп.
Крок 5. Натискаємо кнопку "Завантажити".
Кроки 4 і 5 наочно продемонстровані тут

Зображення

Крок 6. Коли натиснули "Завантаження", Ваша сторінка перезавантажилася і ви отримали наступний результат: Вгорі картинка, яку завантажуєте, внизу посилання на різні розміри та форми. Вибираємо те посилання, де пише ВВСоde Ось приблизно так:
Зображення

Крок 7. У повідомленні вставляємо скопійовану адресу посилання, отак:
[img]http://s3.uploads.ru/lS6Bz.png[/%20img].%20(без%20[img]...[/img] в інструментах повідомлення, просто вставляємо ВВСоde . Щоб не заплутатися, перевіряємо через функцію попереднього перегляду допису)

Тоді матимете добре зображення і наш форум у майбутньому не матиме проблем із тим, що важко вантажитиметься, коли назбирається велика кількість зображень.

Від сьогодні прошу всіх вставляти картинки ВИКЛЮЧНО способом, який я вам продемонструвала. В кого є питання - прошу ставте. Дякую за розуміння.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrey s. » 16 грудня 2012, 20:53

а там якусь форму треба заповняти..., мені то важко чомусь.
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення Just_me » 16 грудня 2012, 20:55

Форми заповняти не треба, лише вибрати зображення з власного комп"ютера та зменшити його до потрібного розміру (в графі"Ширина" написати число 500), потім одразу отримуємо коректне посилання..
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення eknagli » 15 червня 2014, 23:41

MOD: назва теми не відображала призначення цієї гілки, яку створено для ознайомлення саме з технічними особливостями функціонування Форуму. Назву змінено. Тему повністю продубльовано у Форум для новиків viewtopic.php?f=1&p=55406#p55406 де і пропоную продовжувати. З повагою, о.Олег

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення ShMariam » 13 травня 2016, 10:00

Щоб тепер знайти тему за ключовим словом, вводимо в гуглі це слово і site:www.forum.ugcc.org.ua

Якщо не можливо зайти з форуму в тему, бо пише, що "вона не існує", то це значить, що останнє повідомлення цієї теми видалено. В тему можна зайти з конкретного підфоруму, зайшовши на початок теми, а потім на останню сторінку.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Афіша оголошень”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей