Поради новачкам і не тільки

Запрошення прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських заходах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Подання зображень на форум

Повідомлення o.Mykil » 06 липня 2009, 09:46

Зауважив, що не раз є проблемою для користувачів нашого форуму вставлення картинок-зображень разом із повідомленням, тобто не знається докладно як це робити...

Якщо чесно, донедавна я й сам не знав толком, як це чинити, адже з цим тут не цілком проста специфіка. Дякую "Малому", що трохи прояснив ситуацію і вже знаю, що й до чого. :)

Отже, найперше ваша картинка або фото має мати свій URL. Для цього її потрібно з компа загрузити на якийсь безкоштовний хостинг зображень. В Інтернеті їх чимало, наприклад ось http://tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=152458
Безпосередньо з комп΄ютера вставити не вийде, тільки з Інтернету.
Вставивши у повідомлення адресу картинки, виділяємо її мишкою та натискаємо Img, що є вгорі, більше з правого боку. Можна теж увімкнути функцію «Попередній перегляд» перед відправленням. Коли щось буде ще не ясно, звертайтеся до адміна форуму.


Вставити картинку: Зображення (alt+p)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 липня 2009, 09:55

А за допомогою цього сайту http://tineye.com можна перевірити, чи Ваше авторське фото є десь уже перекопійоване кимось у Неті... Завантаживши його перед тим на поданий веб-ресурс.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Подання зображень на форум

Повідомлення andrivovk » 26 травня 2010, 21:59

o.Mykil писав:Зауважив, що не раз є проблемою для користувачів нашого форуму вставлення картинок-зображень разом із повідомленням, тобто не знається докладно як це робити...

Якщо чесно, донедавна я й сам не знав толком, як це чинити, адже з цим тут не цілком проста специфіка. Дякую "Малому", що трохи прояснив ситуацію і вже знаю, що й до чого. :)

Отже, найперше ваша картинка або фото має мати свій URL. Для цього її потрібно з компа загрузити на якийсь безкоштовний хостинг зображень. В Інтернеті їх чимало, наприклад ось http://tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=152458
Безпосередньо з комп΄ютера вставити не вийде, тільки з Інтернету.
Вставивши у повідомлення адресу картинки, виділяємо її мишкою та натискаємо Img, що є вгорі, більше з правого боку. Можна теж увімкнути функцію «Попередній перегляд» перед відправленням. Коли щось буде ще не ясно, звертайтеся до адміна форуму.


Вставити картинку: Зображення (alt+p)


А мені якось легше получається і безпосередньо з комп'ютера.Роблю так : натискаємо опцію "завантажити файл" потім "обзор" і вибираємо фото з свого комп'ютера.Потім "додати файл" та "вставити в текст повідомлення".І все.Я тільки так робив.Думаю зрозуміло.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Подання зображень на форум

Повідомлення o.Mykil » 26 травня 2010, 22:25

andrivovk писав:
А мені якось легше получається і безпосередньо з комп'ютера.Роблю так : натискаємо опцію "завантажити файл" потім "обзор" і вибираємо фото з свого комп'ютера.Потім "додати файл" та "вставити в текст повідомлення".І все.


Може бути. Коли я це писав, це була інша версія форуму, стара. Зараз є нова з багатьма різними можливостями. Був модератором, отже. І питали не раз користувачі... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Подання зображень на форум

Повідомлення andrivovk » 27 травня 2010, 20:14

o.Mykil писав:
andrivovk писав:
А мені якось легше получається і безпосередньо з комп'ютера.Роблю так : натискаємо опцію "завантажити файл" потім "обзор" і вибираємо фото з свого комп'ютера.Потім "додати файл" та "вставити в текст повідомлення".І все.


Може бути. Коли я це писав, це була інша версія форуму, стара. Зараз є нова з багатьма різними можливостями. Був модератором, отже. І питали не раз користувачі... :)


Повірю вам на слово. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Подання зображень на форум

Повідомлення Олюнька » 28 травня 2010, 15:44

andrivovk писав:А мені якось легше получається і безпосередньо з комп'ютера.Роблю так : натискаємо опцію "завантажити файл" потім "обзор" і вибираємо фото з свого комп'ютера.Потім "додати файл" та "вставити в текст повідомлення".І все.Я тільки так робив.Думаю зрозуміло.

Вам легше, але такий спосіб важчий для форуму і для тих, в кого повільний інтернет, тому напевно краще користуватись першим способом.
Можливо хтось пояснить конкретніше, бо я не дуже володію термінологією. :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Поради новачкам і не тільки

Повідомлення Олюнька » 21 липня 2010, 11:56

Зауважила таке, що ми не використовуємо всіх можливостей форуму, напевно через те, що не до кінця їх дослідили. Тому пропоную створити щось типу інструкції :Rose:

Отже, перша трудність - Подання зображень на форум вже є описана в окремій темі.

Наступне, найпоширеніше:
Цитування Для цього достатньо вибрати опцію "цитата":
Зображення
Важливо також не подавати довгих цитат, про що написано на зображенні :wink:
Головна помилка при цитуванні - користувачі забувають подавати автора допису. Тому при формуванні цитати зверніть увагу на те, що в мене підкреслено червоним. Мають бути всі квадратні дужки, інакше не створиться цитата.
Зображення
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення о.Олег » 21 липня 2010, 17:52

а як замість посилання подати активну фразу, натиснувши на яку відкривається посилання? Як у Вас Подання зображень на форум?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrivovk » 21 липня 2010, 20:32

о.Олег писав:а як замість посилання подати активну фразу, натиснувши на яку відкривається посилання? Як у Вас Подання зображень на форум?

Зараз постараюся пояснити.Колись цього не знав, а мені пояснив Міша.

Отже, Якщо хочете вставити посилання з текстом, так як в Олюньки то набрати:
[url=веб адреса]текст[/url]

Приклад:
[url=http://forum.ugcc.org.ua]Форум УГКЦ[ /url]

Результат:
Форум УГКЦ
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення о.Олег » 21 липня 2010, 22:05

а [url=[ /url] набирається чи є передбачений Форумом якийсь значок, на який просто натиснути (як це є з викладанням зображень)?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення Олюнька » 22 липня 2010, 11:18

Зображення
1. Цитата - можна використовувати не лише тоді, коли цитуємо попередні дописи, але й тоді, коли подаємо уривки із Святого Письма, чи з книжки тощо.
2. Те, про що питає о. Олег - подаємо посилання. Коли копіюємо щось в інтернеті, то обов'язково треба вказувати джерело інформації (за винятком, коли сайт несе згіршення чи містить антихристиянську інформацію).
3. Маніпуляції із шрифтами: жирний, курсив, підкреслений, більший-менший, кольоровий і т.д. Процюють підказки: якщо наведете курсор на дану кнопку, то з'явиться підказка що і до чого. :Rose:

ПС. Тут пишемо тільки поради-інструкції, а побажання-запитання-прохання в темі Проба, думаю так буде зручніше. :friends:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення Олюнька » 15 серпня 2010, 17:08

o.Mykil писав:Для тих, що часом пишуть тільки латинкою (що важко читати), скаржаться на відсутність укр. клавітури - віртуальна http://www.incks.com/en/ukrainian.html

Думаю доцільно буде мати посилання в цій темі. Дукую, отче! :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrivovk » 18 серпня 2010, 19:57

Є така опція список елементів ([list=] та [*]) :



А чи можна так зробити, щоб пропустити наприклад 2,3або4(ті що всередині)?Тобто, щоб перескочити від 1 відразу до 5?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrivovk » 23 серпня 2010, 20:42

Чи можна вставити музику (mp3) в текст повідомлення?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення Олюнька » 24 серпня 2010, 21:14

andrivovk писав:Чи можна вставити музику (mp3) в текст повідомлення?

Хіба-що прикріпити файл, іншого способу не знаю :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrivovk » 31 серпня 2010, 18:34

Як можна надіслати іншому користувачеві фото в приватному повідомленні або хоча б на e-mail?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення Олюнька » 01 вересня 2010, 11:27

andrivovk писав:Як можна надіслати іншому користувачеві фото в приватному повідомленні або хоча б на e-mail?

Почнемо з початку.
Приватні повідомлення (далі ПП)
1. Кожен користувач зареєстрований на форумі має тут свою пошту: подивитися можна натиснувши Панель керування→Приватні повідомлення
2. Біля Панелі керування бачимо в дужках кількість непрочитаних ПП
3. Для того, щоб відправити комусь ПП можемо йти вищевказаним шляхом або зразу з теми під інформацією про користувача є кнопка ПП.
4. Важливо! Треба вказати тему повідомлення, бо інакше вам видасть помилку.
5. ПП пишуться подібно як і відповіді на форумі, там можна і цитувати, і подавати зображення так, як написано вище.
6. Слідкуйте за наповненням вашої скриньки, якщо буде переповнена - нові повідомлення ймовірно не надійдуть.
7. Вміст ПП можна зменшувати двома шляхами: видаляти прочитане або експортувати собі на комп'ютер.
8. Як експортувати? Внизу під повідомленнями є функція Експорт папки. Щойно випробувала, в мене експортує лише в XML. :sorry:
9. Є ще така функція "Позначити як важливе", тобто ви можете виділити певні повідомлення і зберегти їх в папці Збережені повідомлення. Для цього ставите галочку біля повідомлення і внизу сторінки вибираєте дану функцію і Вперед. :Rose:

ПЕС. Прошу в режимі ПП мені прокоментувати наскільки корисною була для вас інформація і чи влаштовує вас такий опис (можливо треба більше чи менше деталізувати, ілюструвати і т. д. Дякую!
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення Олюнька » 16 вересня 2010, 13:17

Олюнька писав:ПЕС. Прошу в режимі ПП мені прокоментувати наскільки корисною була для вас інформація і чи влаштовує вас такий опис (можливо треба більше чи менше деталізувати, ілюструвати і т. д. Дякую!

Оскільки за півмісяця мені на цю тему не прийшло ЖОДНОГО ПП, то думаю так: або я пльохо пояснила, або мої пояснення нікому не потрібні.
Просвітіть, будь ласка, в ПП звичайно! :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrivovk » 07 жовтня 2010, 16:21

Порада не тільки новичкам
Комп'ютер краще завжди тримати при постійній температурі, тобто залишати його постійно включеним або постійно виключеним.Включаємо комп'ютер на початку робочого дня і вимикаємо вкінці.Не вимикаємо його на обід, перекури та інші короткі перерви.
Часті включення і виключення комп'ютера приводять до передчасного виходу з ладу компонентів комп'ютера.Головною причиною цього є температура.При прогріванні комп'ютера компоненти розширюються, а при охолодженні - стискуються.Це вже само по собі серйозне випробування, а на додаток до цього різні матеріали мають різні коефіцієнти теплового розширення, тобто розширюються і стискуються в різному ступені (і з різною швидкістю), що приводить до появи механічної напруги.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrivovk » 16 січня 2011, 22:47

Зауважив, що коли подаємо адресу, не обов'язково використовувати значок [url][/url].Адреса є активною і без нього. :Rose:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrey s. » 30 січня 2011, 13:45

А мені потрібно скачати цю"штучку",яка внизу сторінки(JOKTELL)???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення Олюнька » 20 березня 2011, 20:27

Дуже популярна помилка. Коли пишемо в розділі Афіша, не треба повторювати повідомлення по кілька разів, воно з'явиться лише після схвалення модератора:
"Запрошення прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських заходах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму. "
:Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 20:53

kvantum писав:ну перепрошую, чайник я, не знаю що саме видалити з цитат, щоб коректно прцитувати, бо коли вже більше трьох цитат, щось треба стерти...

Не можна витирати технічні фрази. На початку цитати мусить обов'язково залишитися [quote="особа, яку цитують"], вкінці - [А/quote]. Я, наприклад, деколи нехотячи стираю дужку.

Оце "А" в [А/quote] я спеціально вставила, щоб продемонструвати, інакше я б процитувала. В наступному повідомленні стираю "А":
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення ShMariam » 22 серпня 2011, 20:54

Не можна витирати технічні фрази. На початку цитати мусить обов'язково залишитися
особа, яку цитують писав:, вкінці -
.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrey s. » 22 серпня 2011, 21:48

Слава Ісусу Христу!!!
Маю запитання до сторожил:
Мені прийшло повідомлення в П.П.,але папка була повна(150шт.),і воно не читалось.Я видалив 50 шт.,і всерівно не можу прочитати...
Що робити?? :Search: ...ратуйте :)
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення о.Олег » 23 серпня 2011, 06:26

копіюю це з приватної переписки:
kvantum писав:де на вашому форумі можу прочитати, як правильно, дописувати і стирати, щоб правельно цитувати?

а це як на кожному форумі: натискаєте над повідомленням, що на нього збираєтесь відповідати, табличку зі словом "цитата" і з'являється бланк для Вашої відповіді з вже зацитованим повідомленням, що Вас зацікавило. Технічно це оформляється фразами у квадратних дужках, як, наприклад, у цьому цитованому мною Вашому повідомленні, на початку стоїть (розділяю кожен знак пробілами, щоб Вам було видно):
[ q u o t e = " k v a n t u m " ] - і його не можна стирати (і саме цей початковий знак Ви стираєте, коли цитуєте на Форумі чийсь допис, і цитоване повідомлення, якби я грішний ток зробив, як Ви, виглядало б: де на вашому форумі можу прочитати, як правильно, дописувати і стирати, щоб правельно цитувати?[ / q u o t e ] )
і в кінці цитованого Вами допису обов'язково має стояти [ / q u o t e ]
Бувають складні цитати (хтось когось вже цитував і Ви саме на це хочете давати відповідь) - пильнуйте, щоб кожен технічний значок типу [ q u o t e = " k v a n t u m " ] чи [ q u o t e ] мав свою пару, яка б закривала цитату [ / q u o t e ] (це буде завжди [ / q u o t e ])
Не знаю, чи у Вас на екрані біля таблички "цитата" уже з'явилася табличка "редагувати", але, якщо так, то спробуйте відкоректувати свої проблемні (невірно процитовані) повідомлення (є у Вашій цитаті три закінчення [ / q u o t e ] - додайте на початку три фрази [ q u o t e ]). Надалі ж пильнуйте, щоб не стирати технічні фрази, а лише стирайте (обов'язково стирайте, щоб не було оверкотингу) те, що зайве у допісі, на який відповідаєте
Всі запитання можете задавати в темі "поради новачкам і не тільки" і Вам, як бачу, стараються допомогти viewtopic.php?f=2&t=1895&p=37064#p37064
тому це повідомлення дублюю також у цей розділ
решта - практика :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення о.Олег » 23 серпня 2011, 06:32

Слава Ісусу Христу!!!
Маю запитання до сторожил:
Мені прийшло повідомлення в П.П.,але папка була повна(150шт.),і воно не читалось.Я видалив 50 шт.,і всерівно не можу прочитати...
Що робити?? ...ратуйте
Дякую.

там ще зверху Вашого списку повідомлень (що Ви вже отримали/читали) є синеньким (напевно :) ) написано "Додати усі повідомлення, які знаходяться в стані очікування…" - натискайте :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення п.Наталя » 15 грудня 2011, 11:21

Що буде,якщо натиснути:"підписатись на цю тему",або на "додати в замітки".Як зробити,щоб бачити де написали відповіді,бо не памятаю де задавала питання? :crazy:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2011, 12:47

п.Наталя писав:Що буде,якщо натиснути:"підписатись на цю тему",або на "додати в замітки".Як зробити,щоб бачити де написали відповіді,бо не памятаю де задавала питання? :crazy:

замітки - не знаю: напевно будете бачити помічені Вами Теми і це дозволить Вам бачити відповіді на поставлені питання. Ніколи не пробував, але надіюсь, що приблизно так. А підписатись на тему - буде приходити повідомлення на Вашу почтову скриньку (приблизно "у такій-то темі з'явилося нове повідомлення"). Також ніколи не користав з цієї послуги, тому перепрошую. Правда - хтось з дописувачів жалівся, що не приходять повідомлення з підписаних тем: в нас через інтернет атаку полетіли деякі функції і щось дуже важко їх направити...
пробуйте
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Поради новачкам і не тільки

Повідомлення andrey s. » 22 грудня 2011, 22:21

Я не можу взагалі ніц, ні тему створити, ні пошуком користатись.(Хотів тему створити,пробував по різному..ніяк :pardon: )
У афіші оголошень хотів схитрити, тобто найшов схожу тему по змісту(де ніхто ще доречі не відповідав), і хотів там задати запитання, тобто тема не нова, а типа як би мала бути проста відповідь в темі і між іншим моє запитання, яке мене цікавить.(думав так схитрити, вийти з положення)
А мені прийшло, що типа відішлеться на розгляд адміна, і тоді, коли буде схвалення, то можливо.
Чому можливо???? Бо за історію мого перебування тут, я так пробував рази три, і ні одного разу то схвалення не приходило.
Справді Адмін-невидимка...або тому невидимка, бо я його називаю невидимкою і вже з гумором до цього відношусь.

Розумію, хакерска атака і всяке таке.
Нехай вже шановний Адмін пробачить мені мій гумор, на рахунок невидимості ....(і ще лісу :oops: , де п. Маріанна...ну то діло минувше)
:sorry: :cry: (йолкі-палкі :x )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Афіша оголошень”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей