Літня філософська школа УКУ 2013

Запрошення прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських заходах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Літня філософська школа УКУ 2013

Повідомлення ola » 24 травня 2013, 13:54

30 червня–7 липня 2013 року кафедра філософії Українського католицького університету проводитиме шосту літню філософську школу в с. Гошів Долинського району Івано-Франківської області.

Цьогорічною темою школи є «Співчуття, прощення, солідарність: універсальні чесноти у глобалізованому світі».
Тиждень перебування у мальовничому куточку Карпат дозволить учасникам глибше познайомитися з основами персоналістичної філософії, проблематикою особистої та суспільної відповідальності за розвиток суспільства, яке шанує свободу та гідність людини.

Зосереджуючи увагу на співчутті, солідарності та прощенні як центральних актах міжособових стосунків, ми спробуємо розкрити потенціал цих явищ у соціальному контексті, показати їх важливість у формуванні суспільних структур і практик.

Особливістю цьогорічної школи стане специфічна тематична скерованість кожного дня на обговорення філософських текстів Бенедикта ХVI, Ф.Гільдебрандта, Д.Федорики, П.МакКорміка у розрізі окремих базових універсальних чеснот, а також можливість взяти участь у лекції Джорджа Вайґеля (George Weigel) – католицького теолога, філософа, соціолога, старшого наукового співробітника Центру етики та громадської політики (Вашингтон, США), автора понад 20 книг, зокрема бестселера "Свідок надії". В рамках його візиту в УКУ 5 липня 2013 року відбудеться симпозіум «Церква у ХХІ столітті: виклики служіння у глобалізованому світі», в якому візьмуть участь владика Борис (Ґудзяк), ректор УКУ, єпарх Паризької єпархії УГКЦ; Мирослав Маринович, правозахисник, публіцист, релігієзнавець, проректор з питань призначення та місії УКУ; Віктор Єленський, професор УКУ, доктор філософських наук, президент Української асоціації релігійної свободи; Олег Турій, проректор із наукової роботи УКУ, завідувач кафедри Церковної історії.

Запрошуємо студентів та аспірантів, наукові та практичні зацікавлення яких стосуються сфери публічного управління, а також молодих політиків та управлінців органів місцевого самоврядування, активних учасників громадських організацій суспільно-політичного та християнського спектру діяльності. Відбір відбуватиметься на конкурсній основі. Обов’язковою умовою участі в школі є добре знання англійської мови.

Для участі в школі необхідно заповнити реєстраційну анкету, в яку включені мотиваційний лист та коротке есе на тематику школи.

Кінцевий термін подання анкети: 2 червня 2013 р.
Результати конкурсного відбору будуть оголошені до 14 червня 2013 р.

Реєстраційний внесок для участі в школі – 500 грн., для студентів та аспірантів денної форми навчання – 300 грн.
Внесок оплачується на початку школи, після прибуття учасників. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників Літньої філософської школи. Проїзд учасники оплачують самостійно.

Детальна інформація, відгуки учасників та реєстраційна анкета на сайті кафедри філософії: http://www.philosophy.ucu.edu.ua
Електронна адреса: [email protected]
Контактні телефони: (032) 240-99-40, (097)91-88-372 (Оля Литвин)
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Повернутись до “Афіша оголошень”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість