Додаток "Біблія" у "ВКонтакте"

Запрошення прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських заходах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Додаток "Біблія" у "ВКонтакте"

Повідомлення viter » 28 листопада 2013, 23:20

Шановні форумчани, пропоную вам свій новий додаток "Біблія". Ним можуть скористатися користувачі соціальної мережі ВКонтактє. За допомогою мого додатку можна читати Святе Письмо на українській (переклад о.І.Хоменка), російській (Синодальний переклад) та церковнослов'янській мовах. Також додаток може публікувати на стіні користувача Вконтактє цитатати з Біблії у вигляді зображень. Відіслав його на модерацію і, якщо все буде добре, то додаток включать у список додатків ВКонтактє. Спробуйте і, якщо ваша ласка, то поділіться враженнями та критикою :) .
P. S. Додаток працює у всіх бравзерах, крім Internet Explorer (принаймні до восьмої версії включно - в старших версіях не міг випробувати).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Додаток "Біблія"

Повідомлення viter » 29 листопада 2013, 09:56

На жаль, не пропустили мій додаток в каталог. Відписали "Администрация отклонила Вашу заявку со следующими замечаниями:
Недостаточная функциональность приложения для прохождения модерации."
Та все одно додатком користуватися можна, просто про нього мало будуть знати. Не знаю яка їм потрібна функціональність ... :(
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.


Повернутись до “Афіша оголошень”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей