Електронна капличка

Запрошення прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських заходах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Електронна капличка

Повідомлення viter » 26 травня 2014, 15:31

Христос Воскрес!

Хотів би поділитися з вами своєю новою розробкою - kaplychka.in.ua. Це сайт на якому можна спільно молитися. Суть в тому, що скільки б людей не приєдналося до певної молитви, в них синхронно на екрані з'являтимуться однакові слова молитви. Тобто, молитва проходить в режимі реального часу. Таким чином, на мою думку, можна реалізувати слова Ісуса Христа "Коли двоє з вас згодиться на землі просити що б там не було, воно буде дано їм моїм Отцем Небесним; бо де двоє або троє зібрані в моє ім'я, там я серед них." (Мт. 18,19-20). Молитви відбуваються у певний час. Поки що я додав молитву до Божого Милосердя (15:00), та молитву за український народ Митрополита Андрея Шептицького (12:00, 17:00, 19:00).
Це моя перша робота з використанням технологій програмування додатків, що працюють у режимі реального часу, тому можливі якісь збої (не судіть строго :) ). Якщо сайт видасться корисним, то буду його розвивати. Додам ще інші молитви, а також планую реалізувати можливість додавати молитви самими користувачами.
Буду радий почути критичні відгуки та пропозиції.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Електронна капличка

Повідомлення ShMariam » 26 травня 2014, 17:22

Гарно! :good:
Можна ще додати "молитви захисника Батьківщини" viewtopic.php?f=2&t=3122&p=54938#p54938 на 21.00, попередньо їх трохи відредагувавши відповідно до нинішньої ситуації в країні
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Електронна капличка

Повідомлення о.Олег » 26 травня 2014, 20:51

молодчина, Петре
молимося
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Афіша оголошень”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей