Звернення Папи

Запрошення прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських заходах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Звернення Папи

Повідомлення о.Олег » 06 червня 2014, 13:24

Слава Ісусу Христу!

За порученням Преосвященнішого Владики ВЕНЕДИКТА надсилаємо Вам переклад заклику Папи ФРАНЦИСКА до спільної молитви 08 червня 2014 року та просимо провести молитву у довірених Вам парафіях.







Достойний Брате,


Як Вам відомо, минулої неділі 25 травня, під час мого паломництва до Святої Землі я запросив Президентів Шимона Переса та Махмуда Аббаса піднести зі мною усильне благання, просячи у Бога дар миру, і запропонував їм мій дім для проведення молитовної зустрічі.


З Божої волі, ця мить відбудеться у неділю після обіду 8 червня, на свято П'ятидесятниці і в ній візьме участь також Його Святість Варфоломій, Патріарх Константинопольський, з яким я мав радість розділити паломництво в Єрусалимі.


Моїм бажанням є, щоб до цієї миті долучилися всі вірні, щоб молитва звернена до Бога була ще більш наполегливою, і щоб Землі Ісуса нарешті було даровано той мир, про який звістили ангели при Його народженні.


Прошу Вас, отже, передати Президентам Єпископських Конференцій прохання запросити Єпископів, монашество і всіх вірних мирян долучитися духовно до цього заклику. Також всі люди доброї волі зможуть долучитись до нього у глибині власного серця. Таким чином, молитва за мир, яка буде піднесена при гробі св. Петра, пошириться до краю землі. Сподіваємось, що таким чином збудеться обіцянка Господа: «Коли двоє з вас згодиться на землі просити що б там не було, воно буде дано їм моїм Отцем Небесним» (МТ. 18, 19).


Від щирого серця уділяю Вам своє благословення,






+ ФРАНЦИСК


Ватикан, 5 червня 2014
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Звернення Папи

Повідомлення о.Олег » 08 вересня 2015, 17:51

Папа Франциск

«Дорогі брати й сестри, Боже Милосердя розпізнається через наші діла, як це засвідчило життя блаженної Матері Терези з Калькутти, чию чергову річницю відходу до вічності ми спогадували вчора», — наголосив Папа Франциск після молитви «Ангел Господній» у неділю, 6 вересня 2015 року.

«Перед лицем трагедій десятків тисяч біженців, які втікають від смерті через війни чи голод і прямують до надії на життя, — вів далі Святіший Отець, — Євангеліє закликає нас ставати “ближніми” для найменших і покинутих. Давати їм конкретну надію. Не лише казати: “Будь відважним, терпеливим!…” Християнська надія має войовничий характер, з наполегливістю того, хто прямує до безпечної мети.

Тому, з наближенням Ювілею Милосердя, звертаюся з закликом до парафій, чернечих спільнот, монастирів та санктуаріїв усієї Європи виявити конкретність Євангелія та прийняти одну родину біженців, — закликав Святіший Отець. — Це буде конкретний жест приготування до Святого Року Милосердя. Нехай кожна парафія, кожна чернеча спільнота, кожен монастир, кожен санктуарій Європи, починаючи від моєї Римської дієцезії, дасть притулок родині біженців.

Звертаюся до моїх співбратів — європейських єпископів, аби вони, як справжні пастирі, підтримали мій заклик у своїх дієцезіях, пам’ятаючи, що Милосердя — це друге ім’я Любові: “Все, що ви вчинили одному з Моїх найменших братів, ви Мені вчинили” (Мт 25, 40). Також дві ватиканські парафії, — додав Папа, — приймуть найближчим часом дві родини біженців».

Далі Святіший Отець виголосив короткий заклик іспанською, присвячений напруженій ситуації на кордоні між Венесуелою та Колумбією. Єпископи обох країн зібралися на спільну зустріч, щоб це обговорити. «Вбачаю у цій зустрічі ясний знак надії, — сказав Папа. — Заохочую всіх, особливо возлюблені колумбійський та венесуельський народи, молитися за те, щоб у дусі солідарності й братерства вдалося подолати нинішні труднощі».

Далі Глава Католицької Церкви пригадав, що напередодні у Жироні в Іспанії були проголошені блаженними мучениці Фіделія Ольєр, Хосефа Монрабаль та Факунда Марґенат зі Згромадження Святого Йосифа з Жирони, «вбиті за вірність Христові та Церкві». «Не зважаючи на погрози та небезпеки, ці жінки відважно і з довірюю Богові залишалися на своєму місці, щоби допомагати хворим. Їхнє героїчне свідчення, аж до пролиття крові, нехай додає сил і надії всім тим, хто сьогодні зазнає переслідувань за християнську віру. А ми знаємо, що таких багато», – зазначив Папа Римський.

Перш ніж звернутися зі словами привітання до учасників недільної молитви, Святіший Отець також нагадав, що цими днями в Браззавілі, столиці Конго, розпочалися одинадцяті Всеафриканські ігри, в яких беруть участь тисячі спортсменів континенту, та побажав, щоб «це велике спортивне свято посприяло утвердженню миру, братерства й розвитку всіх країн Африки».

За матеріалами: Радіо Ватикан



Джерело: CREDO

http://www.credo-ua.org/2015/09/141103

Міланський Карітас http://sib-catholic.ru/milanskiy-tsentr ... ?_utl_t=fb
Зображення

Бельгійські католики http://ru.radiovaticana.va/news/2015/08 ... B2/1167530
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Афіша оголошень”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей