Сторінка 1 з 1

Шляхами Первозванного

Додано: 26 листопада 2014, 23:24
ShMariam
Зображення

Re: Шляхами Первозванного

Додано: 28 листопада 2014, 11:41
прочанка
дякую, :Rose:

Re: Шляхами Первозванного

Додано: 29 листопада 2014, 21:57
о.Олег
прочанка писав:дякую, :Rose:

Вам дякую! :Bravo:
Не найшов ще часу пройти з Вами Шляхами Первозванного (прочитати від початку до кінця), але з того, що гортав-читав - всім рекомендую :Rose:
ОООО

Re: Шляхами Первозванного

Додано: 01 грудня 2014, 09:11
прочанка
дякую, отче. Все пройшло дуже добре. Аудиторія була налаштована гарно і гармонійно. Зала була повна) Святий апостол Андрій поблагословив цю подію, я відчуваю його підтримку, бо вчора мала ще один приємний подарунок. З0 листопада -день св.апостола Андрія у католиків і Папа Франциск у Істанбул. Все це знаменно.

Re: Шляхами Первозванного

Додано: 01 грудня 2014, 09:15
прочанка
Отче, дякую. Св. апостол поблагословив цю подію, бо люди були налаштовані позитивно і зала була повна). 30 грудня, Папа Франциск у Істанбулі – невідомі шляхи Господні, є знаки і маємо їх чути, розуміти. Бодай би, прагнути цього і молитись.

Re: Шляхами Первозванного

Додано: 04 грудня 2014, 13:03
прочанка
Третій день подорожі, що збігся зі святом святого Андрія, Папа назвав «ідеальним контекстом для зміцнення братерських стосунків між Єпископом Риму, Наступником святого Петра, та Вселенським Константинопольським Патріархом, Наступником святого Андрія». «Разом з Його Святістю Вартоломеєм І, – сказав він, – ми відновили взаємне зобов’язання прямувати шляхом до відновлення повного сопричастя між католиками і православними».

чи не знаково?

Re: Шляхами Первозванного

Додано: 13 грудня 2014, 20:26
о.Олег
прочанка писав:дякую, отче. Все пройшло дуже добре. Аудиторія була налаштована гарно і гармонійно. Зала була повна) Святий апостол Андрій поблагословив цю подію, я відчуваю його підтримку, бо вчора мала ще один приємний подарунок. З0 листопада -день св.апостола Андрія у католиків і Папа Франциск у Істанбул. Все це знаменно.

вітаю з Андрієм!
:)

Re: Шляхами Первозванного

Додано: 31 липня 2015, 11:40
прочанка
«Херсонес Таврійський» перейшов у підпорядкування РПЦ. Працівники обурені

http://ridna.ua/2015/07/hersones-tavrij ... y-obureni/

боляче, мені особисто, дуже боляче. Святий апостол Андрій, який йшов цією землею і давні християнські святину безжально нищаться. А ще "український" слід – хрещення Володимира і давня історія україніцв націй землі