Сторінка 1 з 1

Вечір духовної музики і поезії

Додано: 19 лютого 2008, 09:58
Олюнька
В неділю 24 лютого о 19.00 год в Органному залі м. Львова (вул. С. Бандери, 8 ) відбудеться вечір духовної музики і поезії "Зі сльози і віри" присвячений світлої пам'яті Романа Ковалюка (до 10 річниці смерті) та Наталки Якимчук (до 5 річниці смерті).
Презентація збірки поезій Уляни Стеців-Тимчук "Просто з серця".
Організатори вечора члени Марійського Товариства "Містична Троянда".
Вхід вільний.

Додано: 23 березня 2009, 13:34
Sadamich
дуже гарний форум тим що дізнаешся про такі події

Додано: 23 березня 2009, 15:30
o.Mykil
Гарно працює львівська "Містична Троянда", що дбає, наприклад, про своїх колишніх членів-друзів... Недавно, між іншим, мав можливість бути на відзначенні 11-ої річниці від дня смерті Р. Ковалюка в актовому залі університету Франка. Досить було зворушливо та залишилися приємні спогади... :)

Додано: 25 березня 2009, 17:51
Mandrivnyk
mmm82 написав, що був на "святкуванні 11-ої річниці з дня смерті..." Хіба таке святкується? :Yahoo!:

Додано: 26 березня 2009, 08:45
o.Mykil
Mandrivnyk писав:mmm82 написав, що був на "святкуванні 11-ої річниці з дня смерті..." Хіба таке святкується? :Yahoo!:


Перепрошую, може не так висловився... Швидше це був пам*ятний вечір. Просто чи не всіх тоді огортала радість і надія, що загиблий Р. Ковалюк є нині в небі через своє праведне життя на землі... У Божому світлі це, певною мірою, як духовне свято, а не абсолютна трагедія. Недарма Романа проголошено покровителем "Містичної". :)

Додано: 26 березня 2009, 11:47
Олюнька
Mandrivnyk писав:mmm82 написав, що був на "святкуванні 11-ої річниці з дня смерті..." Хіба таке святкується? :Yahoo!:


Той хто був на тому вечорі, дійсно відчуває, що день смерті є днем народження до неба. На прикладі Романа можна багато навчитись. І один у полі воїн, і звичайна людина може стати світилом віри. Це, без перебільшення, наш новітній святий.

Всім рекомендую почитати книжку про Романа "Осягнувши найбільшу любов".

Додано: 26 березня 2009, 12:56
Mandrivnyk
Очевидно, таке пояснення "святкування" має право на життя :D

вечір духовної поезії і музики

Додано: 05 квітня 2009, 15:19
Mandrivnyk
Намагався у темі про мощі о.Піо почати роздумувати над проблемою мінімального почитання нових блаженних УГКЦ, проголошених Іваном Павлом II. На жаль, учасники дискусії пішли не в тому фарватері. Тому може тут хтось зверне увагу, що наприклад, Роман Ковалюк у новітні часи засвідчив свою віру і мабуть загинув саме за неї (наскільки розумію, справа ще не до кінця досліджена). То чому він би не міг стати справді українським блаженним вже XXI ст.? Напевно, були спроби "Містичної троянди" розпочати цю справу, але у нашій Церкві (прошу не ображатися працівників відповідних інституцій) такі ініціативи не дуже радо вітаються :( Маємо всілякі постуляційні центри, що займаються подібними питаннями, яким очевидно і без того не бракує роботи. Маємо також єпархіальні комісії. Отож, як на мене, ініціатива має походити знизу. У колі своїх друзів, близьких чи знайомих ми можемо ширити інформацію про великих людей, які жили і вмирали на українській землі за віру не так й давно. І це вже буде наш перший крок.
Пригадується мені нещодавня розмова із приятелем, який прокоментував привезення мощей падре Піо до Івано-Франківська: "А що, блаженного Григорія Хомишина у давньому прикарпатському місті не варто частіше почитати, вшанувати?" Ще раз наголошую, що о.Піо - унікальний святець O:-)

Re: вечір духовної поезії і музики

Додано: 05 квітня 2009, 15:40
romanm
Mandrivnyk писав:Намагався у темі про мощі о.Піо почати роздумувати над проблемою мінімального почитання нових блаженних УГКЦ, проголошених Іваном Павлом II. На жаль, учасники дискусії пішли не в тому фарватері.


Та тут взагалі тяжко дотримуватися тем, в тому значенні, що нема чітко визначенних тем, де дискутувалося би тільки на одну тему, а не оффтопити:(.

Пригадується мені нещодавня розмова із приятелем, який прокоментував привезення мощей падре Піо до Івано-Франківська: "А що, блаженного Григорія Хомишина у давньому прикарпатському місті не варто частіше почитати, вшанувати?" Ще раз наголошую, що о.Піо - унікальний святець O:-)


100% згоден. Тут залежить від вірних. Ну, а зрештою, давайте не будемо забувати, що в нас є унікальна можливість черпати благодать від всіх святих КЦ.
Хоча згоден з Вами, що вартувало би звернути особливу увагу на почитання святих укр. замлі. Напр. Йосафат Кунцевич, мощі в базиліці св.Петра. і т.д.

Тему можна відкрити огого:)

Додано: 06 квітня 2009, 10:58
Олюнька
Не згідна з тим, що нічого не робиться в процесі беатифікації, зокрема нещодавно був розпочатий беатифікаційний процес отців Кирила Селецького та Єремії Ломницького.

А про почитання мощів: була минулого четверга в церкві Св. Йосафата, де були виставлені мощі Бл. Миколая Чарнецького, церква була переповнена, та й в такі дні туди сходиться багато людей.

Вечір духовної поезії

Додано: 06 квітня 2009, 17:00
Mandrivnyk
Олюньці
Очевидно, що це робиться. Маю на увазі те, що Церква може привернути увагу до блаженних у цілому суспільстві, аби відбувалося не лише почитання мощей, а популяризація в освітніх закладах і т.п. Можливо, це рожеві мрії, але, на жаль, молодь швидко зовсім нехристиянські моделі поведінки :(

Вечір духовної

Додано: 06 квітня 2009, 17:01
Mandrivnyk
одне слово опустив: засвоює :roll:

Re: вечір духовної музики і поезії

Додано: 18 лютого 2011, 15:48
Олюнька
Сьогодні, 18 лютого, минає 13 років з дня трагічної загибелі Романа Ковалюка.

Традиційний вечір пам'яті відбудеться... http://www.dyvensvit.org/anonsy/122-lvi ... tna-ljubov