Розлучення. Як бути розлученим парам?

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 11 лютого 2009, 23:53

Anatolij писав:Ви праві, просто мимо того у Біблії написано"коли бачиш, що грішить твій брат не на смерть, докори йому". Це був мій обовязок, от і все. З мого боку питання даного змісту закрите.

У Біблії ще написано, що тріску бачите в оці ближнього і колоди не бачите в свому.

Я зі своїми гріхами сам собі раду дам.
Я їх визнаю і по своєму спокутую, і перед людьми перед Богом.
Після свого вчинку я зберіг свою гідність і відновив втрачену віру.

П.С. Молитися за когось треба щиро і з розумінням, якщо вже хочете.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 13 лютого 2009, 03:46

Паньство, а Вам не здається що ВИ цілком відійшли від теми?

terri
початківець
початківець
Повідомлень: 45
З нами з: 28 червня 2006, 14:09
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення terri » 13 лютого 2009, 15:54

А як з людиною шлюб в церкві взяв, а потім виявилось, що ти для неї не більше ніж драбина то це шлюб, чи ні?

Якщо навіть під час шлюбу в церкві одна із сторін не розуміла, що таке шлюб, то такий шлюб недійсний. Трохи є мороки, щоб справу дослідити, є й інстанції, що цим займаються. То ж якщо перший шлюб, хоч і в церкві, є недійсним, то нема перешкод, щоб взяти "другий" (а так насправді, той той другий першим буде)
Але може модератор це все, що не стосується теми, переніс би у нову гілку?

sloveniat
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 26 січня 2009, 16:25

Повідомлення sloveniat » 13 лютого 2009, 16:59

Я би запронував її звозити у Колодіївку, нехай би подивилась, що робить з людьм нечистий. Бо ходіння до ворожок великий гріх

alla79
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 02 травня 2010, 22:12

Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення alla79 » 11 травня 2010, 19:25

При сповіді священик сказав, що розлучені не можуть жити в парі з другими людьми - це вважається гріхом, і не можуть приступити до Святого причастя.
Авжеж зараз церква теж розлучає, але я не можу піти на це, бо ми розлучились без причини. Та і я сама вже заплуталась....

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення viter » 11 травня 2010, 19:46

Церква не розлучає. Мусите вирішити, що для Вас є важливим. Якщо хочете жити повноцінним християнським життям, то повинні примиритися зі своїм чоловіком і жити разом.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення о.Олег » 11 травня 2010, 20:42

alla79 писав:При сповіді священик сказав, що розлучені не можуть жити в парі з другими людьми - це вважається гріхом, і не можуть приступити до Святого причастя.
Авжеж зараз церква теж розлучає, але я не можу піти на це, бо ми розлучились без причини. Та і я сама вже заплуталась....

погоджуюсь з тим, що, як пише перший відповідач, потрібно наголосити: Церква не розлучає. Єдине, що може зробити Церква (Церковний Суд) - визнати, що Шлюб не відбувся (уневажнити).
Дуже шкода, що у Вас так сталося і, дозвольте не погодитися: не буває так, щоб без причини. Проблема у тому, наскільки причина була серйозною. Тут краще консультуватися зі своїм священиком чи у Церковному Суді. Точно - не загально на Форумі. Якщо є потреба - пишіть приватно о.Микілу чи о.Діонісію (надіюся, що це наших отців не обтяжить) чи мені грішному. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Марія К.
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 16 травня 2010, 18:14

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Марія К. » 17 травня 2010, 22:42

Слава Ісусу Христу. Всім хто може допомогти мені і порадити буду вельми вдячна. Минуло вже 32 роки, як я взяла шлюб, але подружнє життя тривало лише 2 роки. Так склалося, що ми з чоловіком розлучилися. Через короткий час він одружився і створив іншу сім'ю. Я також через певний час зустріла іншого чоловіка з яким живу на протязі 23 років.
Дуже турбує мене, що живу у гріху, не можу сповідатися і не можу причащатися.
Виправити ситуацію, тобто повернутися до чоловіка з яким брала шлюб не є можливим.
Прошу допомогти знайти вихід із цієї ситуації, чи можу розраховувати на церковне розлучення. Якщо є така надія, то куди мені звертатися (в Закарпатській області) і що для цього потрібно???

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення о.Олег » 18 травня 2010, 05:57

Марія К. писав:Слава Ісусу Христу. Всім хто може допомогти мені і порадити буду вельми вдячна. Минуло вже 32 роки, як я взяла шлюб, але подружнє життя тривало лише 2 роки. Так склалося, що ми з чоловіком розлучилися. Через короткий час він одружився і створив іншу сім'ю. Я також через певний час зустріла іншого чоловіка з яким живу на протязі 23 років.
Дуже турбує мене, що живу у гріху, не можу сповідатися і не можу причащатися.
Виправити ситуацію, тобто повернутися до чоловіка з яким брала шлюб не є можливим.
Прошу допомогти знайти вихід із цієї ситуації, чи можу розраховувати на церковне розлучення. Якщо є така надія, то куди мені звертатися (в Закарпатській області) і що для цього потрібно???

Слава Ісусу Христу!
Ви зверніться до свого парафіяльного священика, пані Маріє, порадьтеся з ним. Він напевне краще зможе Вам порадити, бо може пізнати або знає ситуацію ближче; краще пояснить проблеми з уневажненням Шлюбу. На Форумі це зробити можливості не бачу... Дуже шкода, що так склалося у Вас і дуже добре, що прагнете оздоровити ситуацію свого життя. Якщо є потреба - напишіть в ПП мені чи іншим священикам на Форумі. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення ієром. Діонисій » 18 травня 2010, 10:07

Якщо Вам, п. Маріє, незручно звертатися до пароха, можна звернутися безпосередньо до трибуналу Мукачівської єпархії, адреса: вул. Патруса-Карпатського, 2А, 89424 с. Минай • Ужгородський район, тел./факс: (312) 66-50-75 (дані з інтернет-сторінки http://www.mgce.uz.ua/post.php?id=57).
Там можуть надати Вам фахову консультацію, а якщо є для цього достатні підстави -- розпочати процес уневажнення шлюбу.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Igor » 29 травня 2010, 20:33

ієром. Діонисій писав:Там можуть надати Вам фахову консультацію, а якщо є для цього достатні підстави -- розпочати процес уневажнення шлюбу.

Можу сказати п. alla79 як людина яка має таку саму проблему: ніяк.

Тепер розширеніше.

Церква як відомо не визнає розлучень, хоча має в свому арсеналі лазейку через задній хід, і Ви звичайно ж зможете спробувати підігнати своє попереднє подружнє життя під чіткий список підстав для уневажнення шлюбу, але чи зможете Ви з цим жити?

Я не зміг і припинив процедуру уневажнення шлюбу навіть не розпочавши, тим більше що Ваші відчуття і Ваша душа нікого цікавити не буде (як наприклад в мому випадку), усе формально є підстави - погнали, немає підстав - да пабачення.

П.С. До речі якщо я не помиляюсь то це ще і не безкоштовно.
П.П.С. Вибачайте, якщо сказав різко, але так воно є.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення о.Олег » 29 травня 2010, 21:48

Igor писав:
ієром. Діонисій писав:Там можуть надати Вам фахову консультацію, а якщо є для цього достатні підстави -- розпочати процес уневажнення шлюбу.

Можу сказати п. alla79 як людина яка має таку саму проблему: ніяк.

Тепер розширеніше.

Церква як відомо не визнає розлучень, хоча має в свому арсеналі лазейку через задній хід, і Ви звичайно ж зможете спробувати підігнати своє попереднє подружнє життя під чіткий список підстав для уневажнення шлюбу, але чи зможете Ви з цим жити?

Я не зміг і припинив процедуру уневажнення шлюбу навіть не розпочавши, тим більше що Ваші відчуття і Ваша душа нікого цікавити не буде (як наприклад в мому випадку), усе формально є підстави - погнали, немає підстав - да пабачення.

П.С. До речі якщо я не помиляюсь то це ще і не безкоштовно.
П.П.С. Вибачайте, якщо сказав різко, але так воно є.

різко - так, але не так воно є: уневажнення не є "лазєйка". Або люди взяли на себе Шлюбні зобов'язання, або не взяли. Суд дослідить справу і дасть вирок.
Тут дійсно присутнє сухе юридичне мислення, але це саме тому, що розглядається законність або незаконність Шлюбу (відповідно: неможливість або можливість уневажнення). Суд триває близько 2 років (може бути більше). Судові витрати покриваєте Ви. І це нормально. Або - заперечте і продискутуємо, пане Ігоре, це питання.
Як підсумок, хочу сказати річ, в якій як одружений більше десяти років чоловік впевнений: Шлюб є укладений раз і на все життя. За нього треба боротися. Щодень.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Igor » 30 травня 2010, 10:12

о.Олег писав:різко - так, але не так воно є: уневажнення не є "лазєйка". Або люди взяли на себе Шлюбні зобов'язання, або не взяли. Суд дослідить справу і дасть вирок.
Тут дійсно присутнє сухе юридичне мислення, але це саме тому, що розглядається законність або незаконність Шлюбу (відповідно: неможливість або можливість уневажнення). Суд триває близько 2 років (може бути більше). Судові витрати покриваєте Ви. І це нормально. Або - заперечте і продискутуємо, пане Ігоре, це питання.
Як підсумок, хочу сказати річ, в якій як одружений більше десяти років чоловік впевнений: Шлюб є укладений раз і на все життя. За нього треба боротися. Щодень.


Давайте почнемо з того, які причини є підставами для унеможливлення шлюбу.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення brat Martyn » 30 травня 2010, 12:54

Наприклад, Ваша дружина була наркодиллером, але зустрівши Вас, закохалася і боялася Вам про це сказати, але Ви все ж таки дізнались про це її заняття, але вже після того, як одружились. Подаєте до церковного суду, що ніколи б не одружились з наркодиллером, просто Вас Ваша дружина обманула, затаївши цю правду. Звичайно, Ваша дружина у такому випадку могла б каятися, залишити своє заняття і Ви могли б прийняти її каяття і зберегти шлюб (зробити його важним), але Ви також 100% могли б його уневажнити. Або ж Вас, припустімо, Ваші батьки женили примусово, самі вибравши Вам невісту.... Такі шлюби є неважні, а, отже, їх може визнати такими церковний суд.
Це - наприклад, бо не маю перед очима Кодексу канонів східних Церков, де все це детально описано.

Уневажнення - не є те саме, що розлучення. Тому класичні фрази "Не зійшлись характерами", чи "просто розлюбили", які служать причиною розлучень, причиною уневажнення бути не можуть.

Але тут треба знати ще один варіант для тих, хто не може жити разом, що описується словом "сепарація" або розділення, коли парі дозволяється жити деякий час окремо, щоб охолонути і потім порозумітися мирним шляхом.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення о.Олег » 30 травня 2010, 16:12

Igor писав:Давайте почнемо з того, які причини є підставами для унеможливлення шлюбу.

нумо. Так розумію - маєте досвід і можете ним поділитися: про які причини Вам йдеться? Якщо можете про це говорити, звичайно.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Вова » 30 травня 2010, 18:24

Дуже добре на цю тему записано у 1Кор.7 розділі.

Я пригадую тільки одну причину для розлучиння це перелюб.

1Кор.7:10 А тим, що побрались, наказую не я, а Господь: Нехай не розлучається дружина з своїм чоловіком!

Христос так сказав: Мар.10:9 Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує!
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Вова » 30 травня 2010, 22:52

Як бути розлученим парам?


Для тих, для кого авторитет є Писання, воно говорить:
1Кор.7:11 А коли ж і розлучиться, хай зостається незаміжня, або з чоловіком своїм хай помириться, і не відпускати чоловікові дружини!

Павло дає дві поради: 1. Якщо уже розлучилися, то у такому стані нехай у залишаються.
2. Або нехай миряться і знов живуть разом.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення о.Олег » 30 травня 2010, 23:16

Вова писав:
Як бути розлученим парам?


Для тих, для кого авторитет є Писання, воно говорить:
1Кор.7:11 А коли ж і розлучиться, хай зостається незаміжня, або з чоловіком своїм хай помириться, і не відпускати чоловікові дружини!

Павло дає дві поради: 1. Якщо уже розлучилися, то у такому стані нехай у залишаються.
2. Або нехай миряться і знов живуть разом.

все вірно - немає розлучень
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Yur » 31 травня 2010, 00:23

alla79 писав:При сповіді священик сказав, що розлучені не можуть жити в парі з другими людьми - це вважається гріхом, і не можуть приступити до Святого причастя.
Авжеж зараз церква теж розлучає, але я не можу піти на це, бо ми розлучились без причини. Та і я сама вже заплуталась....

Священик добре сказав.
Аби розплутатись, треба визначитись і твердо собі постановити.
Підстави шукати у Сятому Письмі і своєму серці.

p.s. один нюансик: Та спасеться вона дітородженням, якщо пробуватиме в вірі й любові, та в посвяті з розвагою. (1-е Тим. 2:15)
Востаннє редагувалось 31 травня 2010, 20:28 користувачем Yur, всього редагувалось 1 раз.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення o.Mykil » 31 травня 2010, 00:32

Yur писав:
p.s. один нюансик: Та спасеться вона дітородженням, якщо пробуватиме в вірі й любові, та в посвяті з розвагою. (1-е Тим. 1:15)


Трохи не ті стишки і ось більш відповідніший переклад, як на мене, щоб не подумати, що спасіння жінки залежить тісно від народження дітей, як це часом твердять декотрі сектанти, беручи подібне за "догму":

"Однак, вона спасеться, народжувавши дітей, якщо перебуватиме у вірі, любові та святості зо скромністю" (1 Тим. 2, 15). Віра, любов, святість, скромність - декотрі середники до спасіння людини, жінки зокрема. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Вова » 31 травня 2010, 08:35

о.Олег писав:все вірно - немає розлучень

Не зрозумів ваших слів, як немає розлучень? Статистика говорить що приблизно кожна 2- 3 пара розлучається?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Вова » 31 травня 2010, 08:41

Yur писав:p.s. один нюансик: Та спасеться вона дітородженням, якщо пробуватиме в вірі й любові, та в посвяті з розвагою. (1-е Тим. 1:15)


Тяжке місце. Але я думаю тут говориться про те що жінка по природі має народжувати дітей. І якщо вона не хоче непевно це для неї є гріхом? Але якщо уже народила дитину, то потрібно "пробуватиме в вірі й любові, та в посвяті з розвагою."
Якщо думати що жінка народила дитину і вона тим спасеться то це суперечить Євангелії, бо спасаємося ми смертю і воскресінням Христа.

o.Mykil писав:як це часом твердять декотрі сектанти, беручи подібне за "догму":

Перший раз таке чую, а хто так говорить?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення o.Mykil » 31 травня 2010, 08:47

Вова писав:Перший раз таке чую, а хто так говорить?


Раніше бачив відеорепортаж про одну сучасну секту на Тернопільщині, де люди мають такі вірування, багато дуже дітей тощо. Дівчатка ходять до школи завжди у хустках і т. д. Просто не так зрозуміли ті слова з Біблії. Народжуваність - добра річ, але до спасіння не спричиняється аж так... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Вова » 31 травня 2010, 08:53

o.Mykil писав:Раніше бачив відеорепортаж про одну сучасну секту на Тернопільщині, де люди мають такі вірування, багато дуже дітей тощо.

Я і є з Тернополя, але такого не разу не чув.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення o.Mykil » 31 травня 2010, 09:01

Вова писав:Я і є з Тернополя, але такого не разу не чув.


Дещо є ніби тут http://religions.unian.net/ukr/detail/515
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Вова » 31 травня 2010, 10:18

o.Mykil писав:
Вова писав:Я і є з Тернополя, але такого не разу не чув.


Дещо є ніби тут http://religions.unian.net/ukr/detail/515

Можливо це ті із Бучацького району що у нас їх називають " кашкетниками", а може і ні.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Yur » 31 травня 2010, 13:52

o.Mykil писав:
Yur писав:p.s. один нюансик: Та спасеться вона дітородженням, якщо пробуватиме в вірі й любові, та в посвяті з розвагою. (1-е Тим. 2:15)
Трохи не ті стишки і ось більш відповідніший переклад, як на мене, щоб не подумати, що спасіння жінки залежить тісно від народження дітей, як це часом твердять декотрі сектанти, беручи подібне за "догму":
"Однак, вона спасеться, народжувавши дітей, якщо перебуватиме у вірі, любові та святості зо скромністю" (1 Тим. 2, 15). Віра, любов, святість, скромність - декотрі середники до спасіння людини, жінки зокрема. :)


Мені чомусь ці Євангельські рядки ідуть поряд з Буття 3:16

До жінки промовив: Помножуючи, помножу терпіння твої та болі вагітности твоєї. Ти в муках родитимеш діти, і до мужа твого пожадання твоє (Буття 3:16)

Пожадання, котре приходить після переступу, набуває легітимності з народженям дитини. Своєрідною кровавою жертвою жінки.

Тому навіть коли вона собі нагуляла дитину, будучи по-за шлюбом, Бог прощає її, якщо пробуватиме в вірі й любові, та в посвяті з розвагою.
Востаннє редагувалось 31 травня 2010, 20:29 користувачем Yur, всього редагувалось 1 раз.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Олюнька » 31 травня 2010, 15:12

Yur писав:Тому навіть коли вона собі нагуляла дитину, будучи по-за шлюбом, Бог прощає її, якщо пробуватиме в вірі й любові, та в посвяті з розвагою.

:shock: по-моєму, у вас якесь викривлене розуміння тих рядків.
Бог прощає, коли людина кається, а не через кроваві жертви.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення Yur » 31 травня 2010, 18:05

Олюнька писав:
Yur писав:Тому навіть коли вона собі нагуляла дитину, будучи по-за шлюбом, Бог прощає її, якщо пробуватиме в вірі й любові, та в посвяті з розвагою.

:shock: по-моєму, у вас якесь викривлене розуміння тих рядків.
Бог прощає, коли людина кається, а не через кроваві жертви.

По-перше, кров і терпіння, не я придумав.
Стосовно ж каятися, -- не достатньо сказати каюсь, таке треба пережити.

Перечитайте Псалом 50-й, помітив, що священики полюбляють давати його на покуту :)
Востаннє редагувалось 31 травня 2010, 20:26 користувачем Yur, всього редагувалось 1 раз.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Розлучення. Як бути розлученим парам?

Повідомлення brat Martyn » 31 травня 2010, 19:44

Yur писав:До жінки промовив: Помножуючи, помножу терпіння твої та болі вагітности твоєї. Ти в муках родитимеш діти, і до мужа твого пожадання твоє (Буття 3:16)

Щось ми відбилися від теми про розлучення!... а про помноження жіночих "болей" можна подискутувати тут: viewtopic.php?f=3&t=1598
Yur писав:Пожадання, котре приходить після переступу, набуває легітимності з народженям дитини. Своєрідною кровавою жертвою жінки.

А чоловіки, оскільки кривавої жертви не приносять, і по народженні дитини продовжують жити у гріху непростимого шлюбного блудного пожадання :ROFL:
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей