Одяг із Second Hand

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Козак
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 31 березня 2011, 13:45

Одяг із Second Hand

Повідомлення Козак » 31 березня 2011, 13:58

Слава Ісусу Христу.
Скажіть, будь-ласка, чи можна носити одяг із Second Hand. Продавці запевняють,що він пройшов хім.обробку. Навіть якщо цей аспект виключити. Одяг міг бути знятий із померлої чи хворої людини. Чи просто із злої. Чи не передасться енергетика смерті, хвороби чи чогось іншого??? Якщо так, то що можна зробити щоб запобігти цьому??
Наперед дякую)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Одяг із Second Hand

Повідомлення о.Олег » 31 березня 2011, 15:08

Козак писав:Слава Ісусу Христу.
Скажіть, будь-ласка, чи можна носити одяг із Second Hand. Продавці запевняють,що він пройшов хім.обробку. Навіть якщо цей аспект виключити. Одяг міг бути знятий із померлої чи хворої людини. Чи просто із злої. Чи не передасться енергетика смерті, хвороби чи чогось іншого??? Якщо так, то що можна зробити щоб запобігти цьому??
Наперед дякую)

в мене єдине упередження до магазинів секонду - багато з них є власністю єговістів. А - ні - є ще одне: знаю (з десяток-другий) людей, які заходять в такі магазини і понакуповують того непотрібу (бо добротне і дешеве...)... такі собі "плюшкіни"... А решта... дотримуватись гігієни потрібно (прати/чистити придбані речі) і, що основне - бути з Богом і не перейматися якимись "енергетиками"
"Ось Я владу вам дав наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу, і ніщо вам не зашкодить". (Лк.10)
"Моїм Ім'ям виганятимуть бісів, говоритимуть новими мовами, братимуть у руки зміїв; і хоча щось смертоносне вип'ють, їм не зашкодить; будуть покладати руки на хворих, і вони ставатимуть здоровими" (Мк 16,17-18).

:Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей