Готелі при храмах у Києві

на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Urla
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 06 березня 2011, 22:27

Готелі при храмах у Києві

Повідомлення Urla » 13 червня 2011, 22:30

Планую поїздку до Києва. Мої молодші діти ще ні разу не бували в столиці. Допоможіть знайти не дорогий готель, по кишені педагога. Буду дуже вдячна.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Готелі при храмах у Києві

Повідомлення о.Олег » 14 червня 2011, 06:06

Urla писав:Планую поїздку до Києва. Мої молодші діти ще ні разу не бували в столиці. Допоможіть знайти не дорогий готель, по кишені педагога. Буду дуже вдячна.

в таких ситуаціях особисто я звертаюсь до місцевого Карітас, або до монастирів. Правда це не готелі і не знаю, чи монастир зможе прийняти сім'ю... Напевно тоді лише Карітас ( Карітас Київ - перегляньте: там є телефони). Правда давно там не був і не знаю, які умови (проживання і фінансові).
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Lilly
початківець
початківець
Повідомлень: 42
З нами з: 26 травня 2009, 12:09
Звідки: Столиця

Re: Готелі при храмах у Києві

Повідомлення Lilly » 25 червня 2011, 17:29

є на Подолі кілька хостелів, не готелі, а простіший і дешевший варіант - окремі кімнати зі спільними санвузлами на поверсі. Маю контакти одного з них - хостел "Ярослав", вул.Ярославська 10, тел. 417-3189. Півроку тому ціна за кімнату на 5 осіб була 480 грн доба. Від метро 5 хв, від церкви Миколи Доброго на Подолі - 10 хв.


Повернутись до “Запитання-відповіді”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей