Сторінка 1 з 1

Шлюбна обручка

Додано: 13 липня 2011, 14:40
yuranya
Ми молоде поджружжя і в шлюбі 7 років. Я загубив обручку - а дружина суєвірна щодо різних забобонів щодо цього. Як церква дивится на таке. Що робити в даній ситуаціїї ?? Хочеться мати обручку - що для цього потрібно ???

Re: Зугблено обручку . Що робити

Додано: 13 липня 2011, 16:08
о.Олег
yuranya писав:Ми молоде поджружжя і в шлюбі 7 років. Я загубив обручку - а дружина суєвірна щодо різних забобонів щодо цього. Як церква дивится на таке. Що робити в даній ситуаціїї ?? Хочеться мати обручку - що для цього потрібно ???

з суєвірністю? Це дійсно проблема, суєвірність і... катихизуйте, застосовуйте логічне мислення, заспокоюйте :Rose:
а обручка :) - купіть/зробіть нову, підійдіть до священика - нехай поблагословить (він вже сам вирішить спосіб, в залежності від традиції у Вашій парафії) і носіть
З повагою, о.Олег

Re: Зугблено обручку . Що робити

Додано: 13 липня 2011, 18:00
Georgij
Я в шлюбі вже 10 років :) (ого!!!) , 6 років, як навернувся до Бога, 8 років, як "проторчав" обручку :( . З дружиною живемо душа в душу, і разом славимо ГОСПОДА, який і благословить наш шлюб. Я правда (чомусь) і до тепер без обручки, але обіцяю виправитись :) А ви прсто любіть один одного і не бійтеся, і дякуйте Тому, хто за своїм провидінням вас з`єднав, бо хоч зараз і без каблучки, та все ж двоє на міліарди... :Rose: O:-)

Страху немає в любові, але досконала любов проганяє страх геть,
бо страх має муку. Хто ж боїться, той не досконалий в любові.
1 Івана 4:18

Re: Зугблено обручку . Що робити

Додано: 17 листопада 2011, 20:18
andrivovk
Була така історія в житті нашого блаженного Миколи Конрада.Його жінка загубила обручку, переживала і сказала йому.А він, щоб її заспокоїти (не маєш ти, не буду мати і я :) ) викинув свою у кущі.Але жінка каже нащо викинув.Тоді пішли у кущі і там лежали дві обручки.Отака історія. O:-)

Re: Зугблено обручку . Що робити

Додано: 17 листопада 2011, 20:25
andrey s.
andrivovk писав:Була така історія в житті нашого блаженного Миколи Конрада.Його жінка загубила обручку, переживала і сказала йому.А він, щоб її заспокоїти (не маєш ти, не буду мати і я :) ) викинув свою у кущі.Але жінка каже нащо викинув.Тоді пішли у кущі і там лежали дві обручки.Отака історія. O:-)

:)

Re: Питання до священників

Додано: 16 червня 2013, 15:53
Наталя08
Доброго дня! У нас незабаром весілля і постало питання вибору обручок. Скажіть будь ласка чи дійсно слід купувати лише гладкі обручки? Оскільки, ми хотіли із вставкою діамантів, проте всі навколо нам радять, що відповідно до наших українських традицій, щоб "життя молодят було гладким" слід купувати звичайні класичні обручки. Ми розуміємо, що це лише прикмети, проте хотіли б почути ще думку церкви, яка повинна бути обручка. Заздалегідь вдячні!

Re: Питання до священників

Додано: 16 червня 2013, 17:03
о.Олег
Наталя08 писав:Доброго дня! У нас незабаром весілля і постало питання вибору обручок. Скажіть будь ласка чи дійсно слід купувати лише гладкі обручки? Оскільки, ми хотіли із вставкою діамантів, проте всі навколо нам радять, що відповідно до наших українських традицій, щоб "життя молодят було гладким" слід купувати звичайні класичні обручки. Ми розуміємо, що це лише прикмети, проте хотіли б почути ще думку церкви, яка повинна бути обручка. Заздалегідь вдячні!

відомі випадки, коли обручкою ставали звичайні гайки :) і люди жили душа в душу в Шлюбі ціле своє життя і бачили дітей своїх дітей.... Але, правда, знаю випадок, коли при подібній же ситуації Шлюб таки розпався. Мабуть гайки були неякісними :pardon:
З повагою, о.Олег
пс. вітаю на Форумі. Перепрошую, ми не знайомі, мабуть, і, якщо неясно висловлююсь - кажіть, переформулюю :Rose: