Сторінка 1 з 1

Дружба і дружка

Додано: 16 червня 2015, 13:44
Любочка....
Слава Ісусу Христу!Моєго хлопця друг покликав бути на весіллі дружбою,а мене дружкою.чи можна бути дружкою і дружбою на одному весіллі з своїм хлопцем...чи можна так?бо в народі ходить думка,що не можна,що це не добре..хочеться почути вашу думку....в забобони я не вірю!

Re: Дружба і дружка

Додано: 16 червня 2015, 14:05
Міра
А що це, як не забобон? дурниця якась... Але як собі повіриш, так і буде, бо по вірі дається. То навіщо себе обмежувати нерозумними забобонами? :)

Re: Дружба і дружка

Додано: 16 червня 2015, 14:08
о.Олег
Любочка.... писав:Слава Ісусу Христу!Моєго хлопця друг покликав бути на весіллі дружбою,а мене дружкою.чи можна бути дружкою і дружбою на одному весіллі з своїм хлопцем...чи можна так?бо в народі ходить думка,що не можна,що це не добре..хочеться почути вашу думку....в забобони я не вірю!

двійчі ми з моєю майбутньою дружиною були першими дружками на весіллях в наших друзів. :) Більше того - знаю достатньо людей, які познайомились, коли були дружбою/дружкою і сьогодні мають дуже гарні сім`ї. Двох точно вінчав особисто :)
Так ось - можна.
Заборона є на одруження хресної мами з похресником (чи хресного тата з похресницею) і то - при потребі Єпископ може дати дозвіл.
:) Кажуть, що я часами неконкретно відповідаю, тому: так можна; жодної заборони бути Вам з Вашим хлопцем дружбою і дружкою на одному весіллі немає; те, що Ви будете дружбою і дружкою на одному весіллі не є для Христової Церкви перешкодою для Ваших взаємин чи творення Вашого Шлюбу
З повагою, о.Олег