Сторінка 1 з 1

Лінь? гріх?

Додано: 16 жовтня 2015, 21:34
Wolodymyr
Так сталось що маю роботу пов’язану з творчою складовою. Не знаю чому, але останнім часом вона як то кажуть не йде. От сиджу на роботі і не знати чим займаюсь. Виходить що обманюю роботодавця, адже трачу робочі години не за призначенням і одержую за це зарплату. Разом з тим коли приходить "натхнення", то те що мало би робитись робочий тиждень, робиться за 4 години десь серед ночі.
Як заставити себе до праці в робочий час уявлення не маю.

Роботодавець виглядає, що задоволений, бо ще і зарплату підняв недавно. От думаю чи роблю щось не так чи змиритись з токою складовою своєї роботи.

Re: Лінь? гріх?

Додано: 17 жовтня 2015, 08:19
о.Олег
Wolodymyr писав:Так сталось що маю роботу пов’язану з творчою складовою. Не знаю чому, але останнім часом вона як то кажуть не йде. От сиджу на роботі і не знати чим займаюсь. Виходить що обманюю роботодавця, адже трачу робочі години не за призначенням і одержую за це зарплату. Разом з тим коли приходить "натхнення", то те що мало би робитись робочий тиждень, робиться за 4 години десь серед ночі.
Як заставити себе до праці в робочий час уявлення не маю.

Роботодавець виглядає, що задоволений, бо ще і зарплату підняв недавно. От думаю чи роблю щось не так чи змиритись з токою складовою своєї роботи.

творча робота якраз від складової натхнення і залежить :Rose: А... допоки не "накотило" - займайтеся чимось корисним. Он - дописуйте і сюди на Форум :oops:
:) :) :) :)

Re: Лінь? гріх?

Додано: 17 жовтня 2015, 17:05
Міра
Я колись не думала, що лінь є якимось великим гріхом. Ну, подумаєш, полежала, почитала, замість того, щоб зробити щось корисне. Але.. одна прочитана книжка (де лінь прирівнюється до диявола) і роздуми над тим привели до того, що до цього гріха ставлюсь серйозно. Бо це дійсно велика проблема. Скільки всього могла б зробити людина, а не зробила, не досягла. Бо лінь. Лінь розвиватись, щось робити. І дорослим, і дітям :(
І тут чомусь мені згадуються слова "Царство Боже силою здобувається". Постійно треба боротись зі собою, заставляти себе. бо інакше :(

Все, пішла працювати :) дякую за стимул.
До речі, за творчу роботу -знаю, що то таке, коли нема натхнення (в мене теж така робота) але коли заставиш себе ,почнеш робити -і далі легше йде)

Re: Лінь? гріх?

Додано: 17 жовтня 2015, 19:40
ShMariam
Лінь, звісно, - гріх, але... Неможливість виконувати творчу роботу - нмд, не зовсім лінь. Не завжди. Деколи це може бути невпевненість у власних силах, деколи -втома (навіть не фізична), деколи - відсутність натхнення. Однозначно, творчу роботу не можна втискати в часові рамки, планування може бути тільки дуже орієнтовним, бо творчість - це ж вихід за межі встановленого порядку, стандартів... Тоді абсолютно не важливий порядок на столі, котра зараз година та інші дурниці.

Важливий момент - якщо творча робота не приносить задоволення, то нічого доброго з того не вийде. А яке може бути задоволення з думками типу: "я вже годину не працюю, отже, вже годину грішу". Тоді робота вже асоціюється з негативом - з гріхом... Я проходила через таке і нікому не рекомендую. Тепер замість фрази "я мушу" кажу собі "я можу і мені це подобається". Тільки після слів "я можу" :) головне почати (маючи в запасі досить часу) і... увійти у смак. Потім (мене) за вуха не віттягнеш :) Ага, і в перервах між роботою варто повністю розслаблятися - гарна музика, напр. (сам відпочинок теж не можна планувати).

Re: Лінь? гріх?

Додано: 18 жовтня 2015, 17:04
Міра
ShMariam писав: Тільки після слів "я можу" :) головне почати (маючи в запасі досить часу) і... увійти у смак. Потім (мене) за вуха не віттягнеш :)

100 % :)
І в мене таке.

Re: Лінь? гріх?

Додано: 18 жовтня 2015, 21:02
luksander
Відповідність заробітної плати роботі, - це проблема роботодавця. От хіба що Ви свідомо його дурите?..

Re: Лінь? гріх?

Додано: 19 жовтня 2015, 09:20
Міра
Не думаю, що свідомо, коли нема натхнення. До речі, це, мабуть, у всіх так, хто зробив свою творчість роботою(
Спочатку робиш з радістю, натхненням, а проходять роки і вже мусиш заставляти себе (говорю про себе, бо робота втиснена в часові рамки)

Re: Лінь? гріх?

Додано: 19 жовтня 2015, 22:49
Wolodymyr
Пішов до сповіді, отримав діагноз, Зневіра(Sloth), в чому цілком згоден. А коли маєш діагноз, то знаєш як лікувати. Відповідно сьогодні встав в 4-й ранку і до обіду скінчив те з чим місяць мучився.

А кажуть, що таїнства не помагають)