Сторінка 1 з 1

Чи можливе воз'єднання?

Додано: 28 листопада 2008, 01:05
Xrystia
Odnogo razu ia spilkuvalasia z pravoslavnym otcem na temu voz'ednannia greko - katolykiv i pravoslavnux(KP abo avtokefal'nyx,xocha b).Ia,vlasne,stoala za taku spravu.A vin meni vidpoviv,sho ce ne mozhlyvo.Odrazu ia oburylas' i posypala argumenty na zaxyst svoei dumky.Pro te my roziushlys' kozhen pry svoiu.
Vlasne,vin argumentuvav svoiu pozyciju tym,so ce ne mozhyvo tomu sho,iaksho take i trapyt'sia ,to mozhe she bil'shyu zrobyty podil.Bo iaksho pravoslavne duxovenstvo i pryznae prymat Papy,to virni,maiuchy inshu dumku,mozhut' vidkolotysia i stvoryty she inakshu cerkvu.Tobto take voz'ednannia mozhe prynesty she bil'she bidy,a nizh korysti.
to sho edynoi xrystyians'koi cerkvy MY nijak ne stvorym vzhe? :shock:

Додано: 28 листопада 2008, 21:24
Історик
Дуже хтілося б єдності церков, але об'єктивно кажучи, це неможливо. На жаль, жодна спроба об'єднання не принесла очікуваних результатів.

Додано: 01 грудня 2008, 13:48
Інквізитор
Історик писав:Дуже хтілося б єдності церков, але об'єктивно кажучи, це неможливо. На жаль, жодна спроба об'єднання не принесла очікуваних результатів.

Прийде час коли буде одна Церква та один пастирь. А щодо можливо не можливо, то тут же згадується, що у Бога немає неможливого. :)

Додано: 02 грудня 2008, 22:23
ljubomyr_ps
Що не можливо для людей то в Бога все можливо. Вірю, що обєднання (всесвітнє) буде, але це може статись під кінець часу відведеного цьому світу, а він напевне що вже близький. Час бо короткий!

Додано: 03 грудня 2008, 11:22
svjat
Мій досвід участі в мирянському русі за єдність українських Церков говорить, що возєднання греко-католиків і православних можливе. Xrystia, якщо ти стоїш за цю справу то долучайся до нас http://chs.org.ua/

Re: chy mozhlyve voz'ednannia?

Додано: 09 квітня 2010, 17:24
Kaktus
Питання не в тому, чи возз’єднання буде, а в тому, коли саме воно настане. Бо ж сам Христос сказав, що «буде одне стадо й один Пастир» (Ів 10,16) – як можна сумніватися в Його словах ? Але час возз’єднання залежить і від нас, усіх християн. Люди розірвали єдність Церкви, і люди її мають відновити – з Божою поміччю. Отож, робімо все для того, щоб вона прийшла якнайскоріше, та (і це не менш важливо) не робімо нічого, що її віддаляє. Не винімо брата, а шукаймо наших власних помилок - так буде конструктивніше. Адже вина за розкол лежить як на Сході, так і на Заході.

Re: Чи можливе воз'єднання?

Додано: 11 квітня 2010, 19:28
luksander
От коли живуть двоє разом: і недоліків в обох вище голови, але ж не тратити все життя на марні пошуки правого-неправого, не чекати що хтось переміниться чи безнадійно намагатися змінити іншого – тільки любов може зробити їх життя щасливим.
А між християнами має ж бути взаємна любов?
Мабіть, якщо між православними чи греко-католиками немає любови – то їх не можна назвати «одне стадо»?
Так що хочеш воз’єднатись – полюби?
А так як «полюбити» для грішної людини не так то просто, то і з воз’єднанням проблеми.

Написано з власного досвіду свої власні думки

Re: Чи можливе воз'єднання?

Додано: 22 липня 2011, 17:43
євдоким
Xrystia писав:Vlasne,vin argumentuvav svoiu pozyciju tym,so ce ne mozhyvo tomu sho,iaksho take i trapyt'sia ,to mozhe she bil'shyu zrobyty podil.Bo iaksho pravoslavne duxovenstvo i pryznae prymat Papy,to virni,maiuchy inshu dumku,mozhut' vidkolotysia i stvoryty she inakshu cerkvu.Tobto take voz'ednannia mozhe prynesty she bil'she bidy,a nizh korysti.
to sho edynoi xrystyians'koi cerkvy MY nijak ne stvorym vzhe? :shock:

Визнати можуть, напевно, ті священики, котрі йшли на цю стезю із покликання й грунтовно цікавляться історією!!!! Відносно вірних: хіба не знаємо скільки часу і якими методами оброблялась їхня свідомість??? І кінця-краю цьому процесу не видно?!

Re: Чи можливе воз'єднання?

Додано: 24 липня 2011, 19:00
Мельницький Тарас
В Україні ще у 17 столітті була спроба об'єднання греко-католиків і православних в одну церкву, створення Київського Патріархату. Це т. зв. "універсальна унія". Її підтримували як і греко-католицький митрополит Йосиф Велямін-Рутський так і православний Петро Могила.

Re: Чи можливе воз'єднання?

Додано: 25 липня 2011, 14:56
о.Олег
Мельницький Тарас писав:В Україні ще у 17 столітті була спроба об'єднання греко-католиків і православних в одну церкву, створення Київського Патріархату. Це т. зв. "універсальна унія". Її підтримували як і греко-католицький митрополит Йосиф Велямін-Рутський так і православний Петро Могила.

Петро Могила дійсно був дуже проунійний :Rose: