Характерні риси діяльності тоталітарних сект

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вічне протистояння

Повідомлення о.Олег » 27 січня 2010, 15:10

Христос Раждається!
grenuh писав:Ось уже 2000 років існує Христова Церква.Диявол завжди як міг протистояв-тепер його зброєю є різноманітні секти та головне зло новітнього часу - атеїзм у різних його формах
Шановні отці та форумчани-будьласка,підкажіть,якими способами можна навертати людей-або хоча би гасити їхній безбожний запал,бо на цю гадюку потрібно ставати добре підкутим

думаю, поряд з молитвою і постом потребуємо інформації. Хорошою методою праці над наверненням таких людей є знання про суть їхньої секти, особливості праці тощо: одною з постійно присутніх у сект рис є та, що спершу, ведучи роботу з можливим "неофітом", правди (а правда найчастіше відштовхне/нажахає будь-яку більш-менш нормальну людину) йому ніхто не говорить, а християнину, наприклад, свого божка будуть змальовувати подібним на Христа, буддисту - Будду тощо і саме на цьому етапі маємо гарний шанс вирвати людину Божу з тенет марновірств... При цьому важливо, щоб той, хто намагається спасти людину від злого, сам був зі Спасителем не лише за "метрикою", а реально життям своїм свідчив Добро...
В кожному разі - це від форуму не залежить: залежить від кожного з нас зокрема. А от те, що можемо зробити тут: скласти каталог організацій, про які чули, подаючи джерела інформації.
Може продовжите список, пане grenuh? Якщо можна: звідки черпаєте інформацію?
заздалегіть вдячний
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вічне протистояння

Повідомлення o.Mykil » 27 січня 2010, 16:45

Стосовно сект, то цю тему в нас порушували тут не раз, наприклад, тут viewtopic.php?t=1102
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

grenuh
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 19 жовтня 2009, 22:02

Re: Вічне протистояння

Повідомлення grenuh » 27 січня 2010, 17:43

Шановні Олюнька та Olya -це прекрасний спосіб-але ми говоримо конкретно не стільки про демонів,як про людей,що засліпли душею.Та й це є пасиний засіб обороони-анині треба вже активного!
Приклад-зі 130 людей на курсі 7-християни протестанського напряму,2-свідки Єгови
І поза 20 осіб-атеїсти різних напрямків (невіруючі,заперечуючі Бога,неформали темних напрямів)
Таких же,що відкрито заявляють про свою віру (маю на увазі вірних православних та грекокатолицької церков) - менше 20
Решту-або мовчать,або не знають
Як колись відповіла одна дитина на питання-чи ти віруєш в Бога-"А я знаю?До церкви ніби ходжу..."
І це студенти,мабутнє країни...
І шо найгірше-саме атеїсти не соромляться важливих тем,не приховують своїх поглядів-в той час як християни ніби соромляться віри своєї,чи що...Дуже гарно вони говорять-хоча,коли розмоваповертається до основ віри-тут вже ініціатива переходить в інші руки-але тут починаються великі викрутаси-"ну світ був створений,але...","людина створена для світла,але...","я не буду тут сперечатися,тут все ясно...",і т.д.
Так що діяти треба
Пане Олеже,ваша ідея дуже гарна-якщо шановний отець Mykil дозволить-то це буде дуже цікаво для всіх форумчан-і полегшить багатьом життя
Але все таки-цю тему засновано з метою дізнатися,як протидіяти атеїстам-про протидію сектам можна описати у каталозі,який ще треба розпочати))

grenuh
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 19 жовтня 2009, 22:02

Re: Вічне протистояння

Повідомлення grenuh » 27 січня 2010, 17:45

Щодо самих сект...

Парламентарі пропонують заборонити тоталітарні секти та залучення неповнолітніх до діяльності релігійних організацій
До Верховної Ради України подано проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» щодо заборони діяльності тоталітарних релігійних сект (реєстр. № 5473). Документ передбачає заборону залучення до діяльності релігійних організацій малолітніх і неповнолітніх осіб без дозволу їхніх законних представників та заборону створення і діяльності в Україні тоталітарних релігійних сект.

Авторами ініціативи виступили народні депутати України – Ігор Рибаков та Владислав Лук'янов.

Законопроект №5473 пропонує доповнити Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації» новою статтею 3, прим.1, яка звучить наступним чином: "В Україні заборонено створення та діяльність тоталітарних релігійних сект. Шкода завдана потерпілому від небезпечного психологічного впливу членів тоталітарної релігійної секти підлягає відшкодуванню у порядку встановленому Цивільним кодексом України”.

У цій статті також наводиться тлумачення використаних у ній понять. Зокрема, під "тоталітарною релігійною сектою” розуміється релігійна організація, діяльність якої спрямована на порушення прав і свобод громадян шляхом використання заходів небезпечного психологічного впливу, а під "небезпечним психологічним впливом” – психологічний вплив та інші маніпуляції з емоційно-вольовою сферою людини, з використанням емоційних та психологічних перенавантажень, стресів, індивідуальної схильності до навіюваності, безвілля, недостатнього розумового розвитку і незрілості емоційно-вольової сфери особи, що веде до втрати нею соціальних орієнтирів або цінностей, зниження власної самооцінки, тимчасового розладу психічної діяльності.

Примітно, що у проекті зазначено про набуття Законом чинності з моменту його підписання, хоча при цьому стаття 94 Конституції України передбачає набуття законами чинності через десять днів з дня офіційного оприлюднення та у будь-якому випадку не раніше дня опублікування закону.

На думку авторів, наслідком прийняття законопроекту №5473 має стати закріплення єдиних підходів до процесу здійснення права громадян на свободу совісті, що, на їх думку, сприятиме обізнаності громадськості про діяльність певних релігійних сект і підвищить рівень психологічної захищеності особи. Серед прикладів таких організацій, що побудовані на контролюванні поведінки "зомбованої особи”, парламентарі називають Церкву об’єднання (уніфікації), Церкву сайєнтологів, Культ сатанізму, Товариство трансцендентальної медитації, Біле Братство.

Слід зауважити, що це вже не перша подібна ініціатива в українському Парламенті. Раніше представники провідних Церков та експерти критично охарактеризували законопроект щодо запобігання діяльності релігійних культів деструктивного типу та тоталітарних сект (реєстр. №2419) за авторством народного депутата Геннадія Москаля. На їх переконання подібні законодавчі ініціативи необґрунтовано звужують права громадян на свободу віросповідання та пропонують хибний підхід до боротьби з тоталітарними сектами, діяльність яких і зараз може бути припинена на підставі чинного законодавства України.

Джерело http://lohotron.in.ua

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вічне протистояння

Повідомлення Олюнька » 27 січня 2010, 17:56

grenuh, найперше молитва не є пасивним способом дії і в більшості випадків набагато дієвіший ніж слова.
Що ви маєте на увазі під активним способом оборони? Ви подивіться як діють ці ж сектанти, більшість людей верне від їхньої нав'язливості. Каже одна моя знайома: "В них навіть походка відрізняється" :D
На жаль, знаю і серед практикуючих християн таких "ревних", що ледь не кулаками доводять атеїстам свою правоту (деколи і саму заносить :oops: ). А ефект від того всього - протилежний до очікуваного.
Тому в цих справах треба великої мудрості, терпіння і, звичайно, Божої допомоги.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Вічне протистояння

Повідомлення vitalko » 27 січня 2010, 18:47

На жаль, знаю і серед практикуючих християн таких "ревних", що ледь не кулаками доводять атеїстам свою правоту (деколи і саму заносить ). А ефект від того всього - протилежний до очікуваного


Напевно тут, як і всюди, найкращим аргументом буде не піна з рота, розмахування руками і високі інтонації, а особистий приклад життя з Богом. Нікому нічого насильно не доводити, а просто праведно жити. Воно і самому часто хочеться прочитати знайомим/друзям, які длекі від церкви, або й атеїсти, лекцію про засади християнської моралі, Євангеліє, Христа і т.д., але без власного прикладу воно нічого не варте, більше того - є просто лицемірством. Майстерні промови, заклики - це все багаті засоби для проповіді Євангелія. А власний приклад, особиста молитва - один із тихих, які, на перший погляд, не примітні, але, як говорить о. Тадеуш Дайчер, найбільш дієві. Тому найперший засіб для навернення когось - власне праведне життя, імхо.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

grenuh
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 19 жовтня 2009, 22:02

Re: Вічне протистояння

Повідомлення grenuh » 27 січня 2010, 20:18

Олюнька,vitalko - з вами згоден - але коли на вулиці певні особи ну дуже ревно втовкмачують якійсь бідній людині свою віру,і вона починає вагатися-то краще відразу тоді підійти(нібито цікавлячись їхньою розмовою),і поставити до них кілька "безневинних" питань спокійним тоном і з любязністю в голосі - здебільшого ці псевдопроповідники або швидко втікають,або перетворюються з голубів на мегер :D
Молитва-це прекрасно-але як кажуть,надійся на Бога,і сам щось роби!
Доведено на власному прикладі - найкраще при таких розмовах діє якраз спокійний і тихий голос - люди хоч трохи,але починають замислюватися!
Зокрема-пане vitalko,правду говорите,безсумнівно,але треба одночасно і жити праведно,і інших "повертати".І починати треба негайно-бо чекаючи поки самі почнемо правильно жити,нічого не встигнемо зробити :)

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Вічне протистояння

Повідомлення ієром. Діонисій » 27 січня 2010, 22:23

grenuh писав: Якими способами можна навертати людей...[/b]

Запитання дуже цікаве, бо виявляє велику турботу про інших, за якою криється початок любові до них.
Треба знати, що від самого початку існування кожного з нас Бог, який дав нам життя, є поряд. Тільки ж Він -- Дух, Його очима тіла не побачити.
Якщо хтось живе у переживанні присутності Бога, він знайде слова, як донести те, чим живе сам, своїм співрозмовникам, знайомим...
Правда, яку людина переживає при зустрічі з Богом, не суперечить тій, якою вона жила ціле своє життя, навіть якщо Бога не знала.
Але це так, як буває, коли ми вийшли на гору і з неї дивимося на виднокруг нашого життя: він такий мізерний і незначний.
Кожна людина з самої своєї природи шукає Бога і буде безмежно вдячна тому, хто їй у цьому допоможе і приведе до Церкви, спільноти тих, які знають Бога.
Крім того, справжніх Ісусових учнів легко розпізнати: вони люблять одне одного.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Вічне протистояння

Повідомлення Olya » 28 січня 2010, 10:55

Знаєте, мені здається, що і нам католикам потрібно трохи змінюватися, адже багато з нас рахуються католиком фіктивно, тобто ніби ходять до церкви, моляться, але ділами роблять все навпаки. От наприклад людина на роботі не пє, тримає в столі Біблію, духовну літературу, старається, щоб правдиво поводитися. То думаєте, які висновки зробили співробітники :Вона баптистка. Навіть пару раз підходили і питали:Ну скажи, в якій ти вірі? На відповідь:Стараюся бути спражньою греко-католиком, вони все одно не вірили. Справжній шок в них був, коли одна співробітниця побачила в неділю цю людину в церкві. Зранку на роботі була сенсація:Представляєте, вона дійсно ходить до греко-католицької церкви!
Потім одна співробітниця (старша вже жінка) підійшла і попросила дати щось прочитати з літератури. От приклад того, як по трохи за допомогою своєї поведінки можна навіть на робочому місці навертати людей. До речі навіть якщо роблять якісь справляння Днів Народжень чи свят, то за столом не чути вже поганих анегдотів чи якоїсь брудної розмови. Після того як вище згадана людина на великі релігійні свята відпрошувалася, на ранок, бо треба піти на Службу Божу , то начальник дозволив всім на релігійні свята приходити пізніше після Служби Божої, бо знає, що люди роботу і так зроблять.
Нам потрібно навертати до Бога не лише сектантів, але власне і людей, які оточують нас. Але це моя думка, вибачте, якщо не права.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
PETRYCHIO
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 січня 2010, 13:10
Звідки: ТЕРНОПІЛЬСЬКА обл.М ХОРОСТКІВ

Re: Вічне протистояння

Повідомлення PETRYCHIO » 28 січня 2010, 11:50

повністю підтримую думку ..olya..автор так ніби розказала частинку мого минулого,прекрасного минулого.коли зімною нароботі завжди була церковна книга,і люди з осторогою ставилися питали з якоє секти.коли дізнавалися що КАтолик дивувалися.багато людей і незнає що є такі книжки.ось і я хочу сказатидля наверненя інших звичайно потрібні ,піст,молитва.але перш завсе це приклад власного життя.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вічне протистояння

Повідомлення прочанка » 28 січня 2010, 13:07

Секти були завжди. Ще в Старому Завіті і за часів Ісуса - фарисеї, садукеї, єссеї, іродіади і... Це сатанинське насіння лишилося в спадок, щоб підточувати Христову церкву. Протистояти їм?
Віра й знання. Вони часто забивають цитатами і люди ведуться, бо самі не знають Святого Письма. Якщо чуєтеся в силі, сміливо вступайте в дискусію і ви побачите, як їх швидко здує. Якщо не впевнені, обминайте десятою дорогою і ВЧІТЬСЯ! Я тепер практикую перед сном почитати Святе Письмо. В цікавий спосіб... Мучать мене якісь сумніви, тривоги - беру книгу і відкриваю на будь-якій сторінці. Не повірите! Сама того не очікуючи, отримала відповіді на багато питань і це принесло заспокоєння. Якщо одне з них справдиться, обіцяю вам розповісти, бо в ньому - щось пророче... і мене дуже бентежить. Чекати вже недовго...
Отже, моя порада - вчитися і молитися, молитися і вчитися.
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Вічне протистояння

Повідомлення vitalko » 28 січня 2010, 14:24

Мучать мене якісь сумніви, тривоги - беру книгу і відкриваю на будь-якій сторінці. Не повірите! Сама того не очікуючи, отримала відповіді на багато питань і це принесло заспокоєння. Якщо одне з них справдиться, обіцяю вам розповісти, бо в ньому - щось пророче... і мене дуже бентежить. Чекати вже недовго...


Наскільки мені відомо, Церква засуджує гадання на Біблії. Це одна з поширених протестантських практик, яка поступово проникає і до нас. Тому такими речами займатися не варто, імхо.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вічне протистояння

Повідомлення прочанка » 28 січня 2010, 14:41

До чого тут гадання. :shock: Відколи читання Святого Письма стало гаданням?! А якщо є потреба прочитати ті чи інші витяги, а не все підряд?
Так можна будь в чому бачити ворожбу й єресь... :(
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вічне протистояння

Повідомлення прочанка » 28 січня 2010, 14:45

Люди у всі часи просили в Бога і його святих порад і навіть знаків. Може ще теж гадання? :)
Не бійтеся!

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Вічне протистояння

Повідомлення ієром. Діонисій » 28 січня 2010, 15:10

прочанка писав:Сама того не очікуючи, отримала відповіді на багато питань

Очевидно, ніяке це не гадання. Кожний, думаю, християнин має відходити до сну з пам"яттю про Бога.
Коли ми читаємо Святе Письмо -- даємо можливість Богові до нас промовляти. Але ми не втрачаємо через те ні своєї особистості, ні здорового глузду, навпаки, оцінюємо прочитане з нашої точки зору, порівнюємо з нашим знанням.
Ми свідомі, чого шукаємо, і радіємо, коли знаходимо відповідь. Коли ж не знаходимо -- все одно знаємо, що вона є.
А читати Слово Боже перед сном і вставати з думкою про Бога -- це нормальна християнська практика.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вічне протистояння

Повідомлення о.Олег » 28 січня 2010, 15:18

ієром. Діонисій писав:
прочанка писав:Сама того не очікуючи, отримала відповіді на багато питань

Очевидно, ніяке це не гадання. Кожний, думаю, християнин має відходити до сну з пам"яттю про Бога.
Коли ми читаємо Святе Письмо -- даємо можливість Богові до нас промовляти. Але ми не втрачаємо через те ні своєї особистості, ні здорового глузду, навпаки, оцінюємо прочитане з нашої точки зору, порівнюємо з нашим знанням.
Ми свідомі, чого шукаємо, і радіємо, коли знаходимо відповідь. Коли ж не знаходимо -- все одно знаємо, що вона є.
А читати Слово Боже перед сном і вставати з думкою про Бога -- це нормальна християнська практика.

звичайно, що читання Святого Письма є нормальною практикою, але дійсно існують певні зловживання Святим Письмом в контексті гадання: відкриваєш - читаєш перше, що на очі попалось - інтерпритуєш - виконуєш... Людина все здатна довести до абсурду...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Вічне протистояння

Повідомлення viter » 28 січня 2010, 15:24

Я також чув про таку річ, як гадання на Біблії. Воно полягає в тому, що, маючи якесь питання, людина навмання відкриває якусь сторінку в Біблії та намагається витлумачити текст на ній як відповідь на своє запитання. Не зню чи це добре. Тут не йдеться про послідовне читання Святого Письма, чи якоїсь з його книг.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вічне протистояння

Повідомлення прочанка » 28 січня 2010, 15:35

о.Олег писав:
ієром. Діонисій писав:
прочанка писав:Сама того не очікуючи, отримала відповіді на багато питань

Очевидно, ніяке це не гадання. Кожний, думаю, християнин має відходити до сну з пам"яттю про Бога.
Коли ми читаємо Святе Письмо -- даємо можливість Богові до нас промовляти. Але ми не втрачаємо через те ні своєї особистості, ні здорового глузду, навпаки, оцінюємо прочитане з нашої точки зору, порівнюємо з нашим знанням.
Ми свідомі, чого шукаємо, і радіємо, коли знаходимо відповідь. Коли ж не знаходимо -- все одно знаємо, що вона є.
А читати Слово Боже перед сном і вставати з думкою про Бога -- це нормальна християнська практика.

звичайно, що читання Святого Письма є нормальною практикою, але дійсно існують певні зловживання Святим Письмом в контексті гадання: відкриваєш - читаєш перше, що на очі попалось - інтерпритуєш - виконуєш... Людина все здатна довести до абсурду...


Згідна, що можна нафантазувати будь-що, якщо підходити до того питання фанатично. А якщо з розумом, для віднайдення душевного спокою... буде користь. Бо... наприклад, якщо Юдиф відрубала голову вавилонському воєводі, це ж не означає, що треба це зробити з представником нашої влади :) Я зрозуміла, що будь-який віруючий народ ніколи не залишиться від Божої допомоги.
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вічне протистояння

Повідомлення прочанка » 28 січня 2010, 15:53

До речі, мені завжди раніше хотілося читати Новий Завіт, він видався зрозумілішим, але тепер відчуваю задоволення від кращого пізнання Старого Завіту. Приповідки чи Псалми - це наче наше сьогодення, а пророки, звертаючись до єврейського народу, ніби звертаються до нас, українців. Чомусь мені доля українського народу видається схожою з єврейським. Щось у нас спільне... якась твердолобість.
А читати почала, не через бажання щось " погадати", а просто відчула в тому потребу! і не все підряд, а те, що найбільш цікаво.
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Вічне протистояння

Повідомлення vitalko » 28 січня 2010, 17:17

звичайно, що читання Святого Письма є нормальною практикою, але дійсно існують певні зловживання Святим Письмом в контексті гадання: відкриваєш - читаєш перше, що на очі попалось - інтерпритуєш - виконуєш... Людина все здатна довести до абсурду...


Саме це і мав на увазі.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

grenuh
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 19 жовтня 2009, 22:02

Re: Вічне протистояння

Повідомлення grenuh » 28 січня 2010, 18:47

Шановна прочанка- правильно кажете-молитися і вчитися!
Молитва-це вже більш особисте для кожного
А вчитися..якраз для цього і створен ця тема :)
Панове-не відхиляймося від теми!
Знаєте-спала мені думка така,шановна громадо-потрібно скласти каталог(перелік,хто як назве :D ) гілок і відгалужень Церкви.Тоді автоматично все,що не входить сюди-є сектами
Як вам така ідея?
Щодо розмови з сектантами-підтверджую,потрібно мати добру голову на плечах,щоб в їхні сіті не попастися
От тому,шановні,давайте сюди вносити стандартні фрази сектантів-і як їм протидіяти
(здається,подібне було у якомусь номері журналу "Пізнай правду"-але на жаль,цей номер я знайти не зміг)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вічне протистояння

Повідомлення o.Mykil » 28 січня 2010, 19:12

о.Олег писав:звичайно, що читання Святого Письма є нормальною практикою, але дійсно існують певні зловживання Святим Письмом в контексті гадання: відкриваєш - читаєш перше, що на очі попалось - інтерпритуєш - виконуєш... Людина все здатна довести до абсурду.. .


То догналівці гадають на Біблії http://www.christusimperat.org/uk/node/2844
Тобто коли є немовби культ священного тексту, за яким не бачиться Духа Божого...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вічне протистояння

Повідомлення o.Mykil » 28 січня 2010, 19:16

Тама вийшла про "все і про ніщо" одночасно. Тому що в нас таке не дозволяється, подібна універсальність, дублювання тем тощо, продовження теми про секти далі тут viewtopic.php?t=1102
Про сам атеїзм можна буде спілкуватися у відповідній на це вітці. Треба чітко визначати мету теми на майбутнє.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: ОСНОВНІ ХАРАКТЕРНІ РИСИ ДІЯЛЬНОСТІ ТОТАЛІТАРНИХ СЕКТ

Повідомлення o.Mykil » 25 лютого 2010, 01:02

Список харизматических псевдоевангельских сект, деструктивных культов и подобных им организаций действующих в Украине http://mechduhovny.com/load/3-1-0-36
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
duncan
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 11 травня 2009, 06:19
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення duncan » 04 березня 2010, 17:29

o.Mykil писав:I.Очолює релiгiйну громаду харизматичний лiдер, який вважає, що нiбито дiстав вiд надприро­дної сили, Бога, нове унiкальне “об’явлення” і по­кликаний виконувати роль нового месiї. Кожний, хто не подiляє його поглядiв, глибоко помиляється i є послiдовником сатани.

і скільки можна зациклюватися на таких дурницях?
у католиків немає керівника, чия воля беззаперечна і не обговорюється, а хто собі це дозволяє -- автоматично стає єретиком?
o.Mykil писав:II.Лiдер створює власну релiгiйну громаду, яку називає “сiм’єю”, “комуною”, “мiсiєю”, “колонiєю” або “центром”. У цiй релiгiйнiй громадi лiдера називають “батьком” або “вчителем”. Вiн має необмежену владу.

як чине священик в церкві?
він хіба не має необмежену владу?
o.Mykil писав:III.Лiдер, як головний керiвник релiгiйної гро­мади, встановлює обов’язковi правила та норми поведiнки членiв громади, що вважаються священ­ними. Сам же лiдер не обов’язково дотримується встановлених правил i живе в значно кращих умо­вах, ніж його послідовники.

див. пункт вище.
o.Mykil писав:IV.Релігійна громада дотримується, як правило, апокаліптичних поглядів на свiт. Її члени відмов­ляються вiд власного майна на користь релігійної групи, змінюють місця проживання, а також власнi iмена.

пожертвувати весь спадок "на церкву", а не дітям, бо вони в церкву не ходили...
чули-сьми.
o.Mykil писав:
o.Mykil писав:І залишиться тільки Вселенська Церква Христа, що має вже більш ніж 2000 років, а не якихось 100, 200, 300...

блаженний той, хто вірує.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення o.Mykil » 04 березня 2010, 18:15

duncan писав:
і скільки можна зациклюватися на таких дурницях?


Це є висновки релігієзнавців, тих, що це вивчають феноменологічно, а не підходять до справи по-дилетантськи, не знаючи суті терміну "секта" та мішаючи "горох із капустою". Ще корисно мати тут правдиві неупереджені знання про роль Христової Церкви у світі Божому, що є Містичним Тілом Спасителя, боголюдською установою, ковчегом спасіння, прообразом якого є корабель старозавітнього Ноя... От нині всякі секти, деномінації тощо руйнують щоразу Тіло Христа...

Українка вбила себе через вплив секти? http://life.pravda.com.ua/private/4afacdd90742b

Депутати хочуть заборонити "тоталітарні секти" http://tsn.ua/ukrayina/deputati-hochut- ... sekti.html

Обережно! Секти! http://lohotron.in.ua/publ/3-1-0-89
Востаннє редагувалось 04 березня 2010, 18:33 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення o.Mykil » 04 березня 2010, 18:30

duncan писав:як чине священик в церкві?
він хіба не має необмежену владу?


Ні, не має... Бо має слухати вказівки декана, єпископа, Блаженнішого (УГКЦ), Синоду, Вселенського Архиєрея- Папи... Для різних своїх кроків має мати відповідне благословення-дозвіл від вищих церковних властей. І взагалі це не для порівняння! %)
Востаннє редагувалось 04 березня 2010, 18:34 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
duncan
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 11 травня 2009, 06:19
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення duncan » 04 березня 2010, 18:33

o.Mykil писав:Це є висновки релігієзнавців

християнство -- секта юдаїзму.
давайте будемо католицьку католицьку церкву сектою!
а чому ні?
бо це вас зачіпає за живе?
як можна називати сектами орґанізації, в яких є мільйони людей?
o.Mykil писав:Обережно! Секти! http://lohotron.in.ua/publ/3-1-0-89

депутати роблять те, за що їм платять хабарі.
якби хоч трошки думали не про своє черево, а про людей -- давно би була одна всеукраїнська церква з керманичем у києві, а не деінде.

Аватар користувача
duncan
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 11 травня 2009, 06:19
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення duncan » 04 березня 2010, 18:35

o.Mykil писав:Ні, не має... Бо має слухати вказівки декана, єпископа, Синоду, Вселенського Архиєрея- Папи... Для різних своїх кроків має мати відповідне благословення-дозвіл від вищих церковних властей. І взагалі це не для порівняння! %)

священику заборонено чинити щось інакше, аніж те, що йому наказав керівник (у якого є свій керівник, і вгорі -- найголовніший)!
в іншому випадку він автоматично стає єретиком та розкольником.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення o.Mykil » 04 березня 2010, 18:41

duncan писав:
християнство -- секта юдаїзму.
давайте будемо католицьку католицьку церкву сектою!


Мені дуже цікаво, хто ви по віровизнанні і чи взагалі віруюча людина, воцерковлена...

Колись на початках християнство, як тільки виникло, вважали сектою на фоні юдаїзму. Але Господь Ісус своєю смертю та воскресінням ці всі міфи розвіяв...

Від Католицької Церкви як і від Православної вже немало відкололось різних течій, угрупувань, що переросли в нові секти. Але в нас у Церкві є визначення цього терміну і ви нічого не зміните!
Востаннє редагувалось 04 березня 2010, 18:45 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей