Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення o.Mykil » 06 листопада 2009, 11:13

Виявляється, що вона входить у десятку так званих "найнебезпечніших сект" світу серед розмаїття багатьох інших під сонцем http://www.apologet.kiev.ua/content/view/1120/1

Я б ще додав до загального списку тоталітарну секту "Свідки Єгови" та церкву сатани, між іншим...

Адвентисти навіть не забувають і за наш форум, зневажаючи явно католицизм http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1342

Про них у неті чимало критичної інформації, адже самі наражаються на лезо, як наприклад, разом із безглуздям святкування суботи після Христового воскресіння та нападками на традиційні Церкви...

http://www.cogmtl.net/Articles/033.htm


Засновником цієї секти був аж ніяк не Христос-Господь, а якраз баптиський пресвітер Уільям Міллер (простий фермер), який жив у Північній Америці, де з 1831р. ця секта почала свій світовий хід. Її назва секти походить від лат. adventus, що значить прихід або пришестя. Звідси, отже, і вчення секти про швидкий прихід Ісуса Христа на землю...

На основі книги Даниїла Міллер "визначав" часи Христового приходу, хоч дати завжди виходили помилковими. Мабуть, і з математикою було не все в нього гаразд і також із знанням Божого Слова, що "не знаємо ні дня, ні години приходу Сина Божого...". Тільки один Творець у цьому обізнаний. Ну, це теж і в стилі єговістів. Через подібне свавілля у 1844 р. ряд його прихильників відколовся, а декотрі інші й надалі визначають невтомно "точні" дати другого пришестя...

Крім адвентистів сьомого дня, в Україні можна стріти також і секту адвентистів-реформаторів, що виникла в 1914 році. Точне виконання всіх обрядів і дотримання суботи – ось головні риси цього угрупування. Відмовляються іновірці від армії, розкішного вбрання, прикрас, художньої літератури та різних видовищ. Їм забороняється вступ у шлюб і народжування дітей. Не мають вони, між іншим, своїх молитовних домів...


Як соціальна якась благодійна установа, наприклад, з допомогою людям, залежним від алкоголізму, наркоманії, наданням гуманітарки тощо течія адвентизму може себе виправдати у певній мірі, однак у християнство не варто пхатися зі своїми пагубними єресями та ще більше "каламутити воду".
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Олюся
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 15 жовтня 2009, 08:33

Повідомлення Олюся » 06 листопада 2009, 19:39

Я закінчила філософський факультет державного навчального закладу, за спеціальністю релігієзнавство. Тому мала можливість докладно теоретично ознайомитися з вченнями релігійних організацій і течій. Крім того, на одному з курсів в нас була практика, де ми відвідували культові споруди різних релігій. Серед них ми відвідували Церкву Адвентистів сьомого Дня, що в Івано-Франківську.

Ми прийшли до них в суботу і були на їхньому служінні. Скажу чесно, після таких відвівідувань я довго не могла прийти до себе. Служіння мало чим відрізняється від служінь інших протестантських Церквах: молитва, спів, читання Біблії, розмова в групах.

З перших хвилин перебування на "служінні" мені стало погано, весь час кидало в жар і піт, боліла голова і тремтіли руки. Після приходу додому легше не стало, так продовжувалося декілька днів. Мені стало краще тільки після Сповіді і читання молитви священика наді мною.

Думаю, що там було або використання гіпнозу або сильний внутрішній спротив неприйняття їхнього вчення.

Після відвідування Адвентистів ми йшли до П'ятидесятників. Викладач мене попередив, щоб я все не дуже серйозно сприймала, бо одного разу дівчину, яка так само була на практиці винесли, вона втратила свідомість (він дуже злякався тим, що зі мною відбувалося в адвентистів).

В мене є сусіди адвентисти, які всіма способами прагнуть мене залучити на свій бік. Переконати їх і щось пояснити неможливо, тому намагаюся не говорити з ними на релігійні теми (звичайно, тримаюся своєї позиції).

Отаке в мене було знайомство з адвентистами.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 07 листопада 2009, 10:33

Олюся писав:
Отаке в мене було знайомство з адвентистами.


Спасибі Вам за таке свідчення християнина. Воно актуальне! Безумовно, у деструктивних сектах часто витає дух далеко не Божий, адже диявол батько всяких обманів і розколів найперше. Тому варто вважати з подібними культами, що зневажають офіційну Христову Вселенську Церкву, церковну владу тощо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Кенгуру
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 06 вересня 2009, 20:48
Звідки: Від того самого нашого світу

Повідомлення Кенгуру » 07 листопада 2009, 15:20

Так підтримую Mykila. Один Бог - одна правда.
Всякий розкол бере початок від диявола

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 11 листопада 2009, 21:21

В моєї знайомої - чоловік подався в адвентисти... Ще щось жахливе - своїм фанатизмом він доводить жінку до депресії, син - переляканий і зацькований, бо все чого б дитина не починала робити - гріх! Це породжує супротив і навіть досить агресивні думки проти батька. Мати - побожна жінка - в постійному двобої з чоловіком, бо захищає свої погляди й безпеку дітей. Так страшно жити! Про розлучення вона не думає,але нормальною таку родину назвати не можна, бо наслідки таких"взаємин" невтішні. Страждають діти, які набувають неврозів і перестраху. Хіба то так Бог керує? Жах, що й казати. Не знаю, яким той чоловік був побожним раніше, але зараз - це просто небезпечна людина ще й при посаді.
У нас працює одна євангелістка( до теми). Своєю "праведністю" доводить людей до сказу. Наші сміються, коли вона передала трубку іншій,бо їй обманювати не можна... :D От вам і "глибока" віра.
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 12 листопада 2009, 08:35

Хоча, з другого боку, повчитися в них також є багато чому! Згоден, в деяких речах це може здаватися смішним, але те, що вони євангелісти, наприклад, не значить сатаністи.

Ну і також, чому люди до них йдуть? Значить щось є таке, чого в нас не знайшли. І я не думаю, що усі йдуть туди за гроші чи за ще щось матеріальне.

vacyl
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 08 грудня 2009, 01:45
Звідки: Португалія

Повідомлення vacyl » 08 грудня 2009, 02:20

Сектанти-вовки в овечій ...! :(
василь

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 09 грудня 2009, 13:27

vacyl писав:Сектанти-вовки в овечій ...! :(


"Натуральній" шкірі...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 11 грудня 2009, 22:34

сектанти - своїм лицемірством зневажають Бога! Хоча б свідки. Тільки но оголосили у Львові карантин, їх змело. Не ходили, не тицяли свої книжечки з цінними порадами, як людям рятуватись, поховались, як щурі. Тільки попустило - повилазили, навіть на зупинках стоять і податкова не чіпається.
А те "добре", за чим їдуть до них - матеріальні блага у вигляді гомунітарки для бідних -" робочих мурашок" і фінансові влиття для їхніх босів. Так такі гроші крутяться, про які нам і не сниться, де вже там якась віра! Ще ще зомбування! Мовляв, мій чоловік так пив, а пішов у секту і став святим та божим. А хто йому боронив не пити раніше?
Хіба християнська віра вчить поганому? Гірше ніж сектанти? НІ! але треба десь " вступити" і кричати, що там - краще!
Не бійтеся!

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 11:40

o.Mykil писав:
Олюся писав:
Отаке в мене було знайомство з адвентистами.


Спасибі Вам за таке свідчення християнина. Воно актуальне! Безумовно, у деструктивних сектах часто витає дух далеко не Божий, адже диявол батько всяких обманів і розколів найперше. Тому варто вважати з подібними культами, що зневажають офіційну Христову Вселенську Церкву, церковну владу тощо.


Ну найперша реакція: якщо диявол - батько всіляких обманів і розколів то де є офіційна Христова Вселенська Церква? Для МПЦ УГКЦ - розкольники, як і УПЦ. Тай православних церков багато по світу. То де Вселенска церква???

Питання до Олюся:
Ви пишите: "З перших хвилин перебування на "служінні" мені стало погано, весь час кидало в жар і піт, боліла голова і тремтіли руки. Після приходу додому легше не стало, так продовжувалося декілька днів. Мені стало краще тільки після Сповіді і читання молитви священика наді мною". Може у вас елементарна гіпоксія була чи просто нервовий стан? Зрештою в католицьких та православних храмах людям також зле робиться і їх виносять звідти. То теж шось має значити?

Мене дивує отаке нетерпиме ставлення до іновірців. Зрештою дорога до Бога то вибір кожного і не можна засуджувати когось, тільки за те, що він чи вона обрали іншу дорогу. Тим більше хибну!!!! То може допомагати людям треба?

Колись в років 14-16 був страшенно нетерпими до проявів інаковірства. Потім десь прочитав, що агресія - то вияв незнання. Я вирішив заглибитись у вивчення інших релігій та конфесій. Я не соромлюсь ствердити, що молився разом з мусульманами в мечеті і відвідував ті ж забрання адвентистів, баптистів і ще кількох конфесій чи сект про які навіть не згадаю. І наразі не маю ні до кого ніякої агресії. Вони обирають собі такий шлях. Якщо Християнин зветься праведним то перш за все має своїм прикладом демонструвати правдивість віри, а не засудженням інших. Не новина правда?

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення vitalko » 15 лютого 2010, 12:10

Колись в років 14-16 був страшенно нетерпими до проявів інаковірства. Потім десь прочитав, що агресія - то вияв незнання. Я вирішив заглибитись у вивчення інших релігій та конфесій. Я не соромлюсь ствердити, що молився разом з мусульманами в мечеті і відвідував ті ж забрання адвентистів, баптистів і ще кількох конфесій чи сект про які навіть не згадаю. І наразі не маю ні до кого ніякої агресії. Вони обирають собі такий шлях. Якщо Християнин зветься праведним то перш за все має своїм прикладом демонструвати правдивість віри, а не засудженням інших. Не новина правда?


Чогось згадується тільки наступне:


1. Блажен чоловік, що за порадою безбожників не ходить і на путь грішників не ступає, і на засіданні блюзнірів не сідає,

2. але в Господа законі замилування має і над його законом день і ніч розважає.

3. Він - мов те дерево, посаджене понад потоками водними, що плід свій дає у свою пору й що лист його не в'яне, і все, що чинить він, йому вдається.

4. Не так безбожники. Вони - немов полова, що вітер розвіває.

5. Тому безбожники на суді не остояться, ні грішники на праведників зборах.

6. Бо про путь праведників Господь дбає, а путь безбожників пропаде.

"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення Олюнька » 15 лютого 2010, 12:16

hucul, відсутність агресії проявляється не так, ви себе обманюєте.
Ви кажете:
hucul писав: Якщо Християнин зветься праведним то перш за все має своїм прикладом демонструвати правдивість віри, а не засудженням інших.


Цікава "демонстрація правдивості" виходить. Те, що ви відвідуєте зібрання тих же адвентистів чи мусульман, неважно кого, ними ж сприймається як ваш вияв сумніву у правдивості християнства. І вони потім хизуються тим, що до них приходять католики.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення прочанка » 15 лютого 2010, 12:43

хочу розповісти повчальну історію...
В нас сусіди - єговісти. Самі по собі хороші люди, допоможуть, коли треба. Так склалася їхня доля, що жінка пішла у свідки( вона була й у священика -не знаю чи російського чи українського). Одне слово не дістали підтримки в одному, інші - підібрали й розрадили.
Тепер дві доньки з дитинства ходять, де мама й бабуся,але в дітей вже зріє протест і вони своє майбутнє не хочуть пов"язувати із сектантами.
Я це до того, що старше покоління( або взагалі невіруюче, або ті, що таки злакомилися на якісь вигоди) піддається тій зомбації, а молодь вже мислить зовсім інакше. Вони розуміють, що добре, а що фальш.
НЕ йдеться про упередженіть до іновірців, йдеться про фальш з одного боку і зомбування з іншого. Коли перекручується істина.
От поясніть: пити, гуляти( так так - зрада теж допускається) все можна,але вміру, а от голосувати на виборах чи співати в школі гімн - віра не дозволяє! А їсти хліб тої землі й користуватися благами - це все дозволено. Їсти паску можна, але несвячену, приймати подарунки можна, але привітати маму, брата, сестру з днем народження - віра не дозволяє.
Прийти на хрестини, їсти, пити - можна, а встати, коли дитині співають многая літа- повний іґнор...
Не бійтеся!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення viter » 15 лютого 2010, 12:51

hucul писав:Ну найперша реакція: якщо диявол - батько всіляких обманів і розколів то де є офіційна Христова Вселенська Церква? Для МПЦ УГКЦ - розкольники, як і УПЦ. Тай православних церков багато по світу. То де Вселенска церква???

Католицька Церква є Вселенською.
hucul писав:Мене дивує отаке нетерпиме ставлення до іновірців. Зрештою дорога до Бога то вибір кожного і не можна засуджувати когось, тільки за те, що він чи вона обрали іншу дорогу. Тим більше хибну!!!! То може допомагати людям треба?


Не йдеться про нетерпиме ставлення до іновірців, а про нетерпиме ставлення до їх вчення.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 13:24

Олюнька писав:hucul, відсутність агресії проявляється не так, ви себе обманюєте.
Ви кажете:
hucul писав: Якщо Християнин зветься праведним то перш за все має своїм прикладом демонструвати правдивість віри, а не засудженням інших.


Цікава "демонстрація правдивості" виходить. Те, що ви відвідуєте зібрання тих же адвентистів чи мусульман, неважно кого, ними ж сприймається як ваш вияв сумніву у правдивості християнства. І вони потім хизуються тим, що до них приходять католики.


Ні, мусульмани були приємно вражені, що ними цікавляться. Я не приховував своєї ідентичності і вони мені все гарненько пояснювали і нічим не хизувались. Нормальна людина в адекваті любязно розповість про свою віру та переконання, якщо її про то ввічливо запитати і не буде хизуватись, що хтось гірший, бо ставить такі питання. Це, шановний, нормальні відносини поміж людей, повага і любов.

А вас, якби мусульманин запитав про католицизм ви б також потім хизувались, що до вас прийшли мусульмани які сумніваються у своїй вірі?

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 13:25

прочанка писав:хочу розповісти повчальну історію...
В нас сусіди - єговісти. Самі по собі хороші люди, допоможуть, коли треба <.....> Їсти паску можна, але несвячену, приймати подарунки можна, але привітати маму, брата, сестру з днем народження - віра не дозволяє.
Прийти на хрестини, їсти, пити - можна, а встати, коли дитині співають многая літа- повний іґнор...


Знаєте, адвентисти також однозначно стверджують, що свідки Єгови - то секта )))))
Востаннє редагувалось 15 лютого 2010, 13:27 користувачем hucul, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 13:27

viter писав:
hucul писав:Ну найперша реакція: якщо диявол - батько всіляких обманів і розколів то де є офіційна Христова Вселенська Церква? Для МПЦ УГКЦ - розкольники, як і УПЦ. Тай православних церков багато по світу. То де Вселенска церква???

Католицька Церква є Вселенською.
hucul писав:Мене дивує отаке нетерпиме ставлення до іновірців. Зрештою дорога до Бога то вибір кожного і не можна засуджувати когось, тільки за те, що він чи вона обрали іншу дорогу. Тим більше хибну!!!! То може допомагати людям треба?


Не йдеться про нетерпиме ставлення до іновірців, а про нетерпиме ставлення до їх вчення.


Тобто православна церква від сатани? ))))

Тобто християнину все ж іманентні якісь форми нетерпимості? Тобто якась нетерпимість це добра, а інша погано?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2010, 13:46

Слава Ісусу Христу!
hucul писав: ... молився разом з мусульманами ...

Кому молилися?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 13:51

о.Олег писав:Слава Ісусу Христу!
hucul писав: ... молився разом з мусульманами ...

Кому молилися?


Богу. Чи ви наполягаєте на Його множинності?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2010, 13:54

hucul писав:
о.Олег писав:Слава Ісусу Христу!
hucul писав: ... молився разом з мусульманами ...

Кому молилися?


Богу. Чи ви наполягаєте на Його множинності?

наполягаю на тому, що Його можна не знати. Або молитись демону. Або вигадці. З чого Ви доходите до переконання, що мусульмани моляться у Тройці Святій Єдиному Богові?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2010, 13:56

hucul писав:Думаю, християнин повинен ненавидіти гріх в собі, а не в інших.

найперше в собі чи лише в собі?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 13:57

наполягаю на тому, що Його можна не знати. Або молитись демону. Або вигадці. З чого Ви доходите до переконання, що мусульмани моляться у Тройці Святій Єдиному Богові?


Вони моляться Єдиному Богу. Трійцю сприймають як вияв багатобожжя. З їх боку ми - язичники. І в тому присутня логіка))))
А ще наполягаю, що Бог один для всіх. Розуміння Його очевидно різне.

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 14:00

о.Олег писав:
hucul писав:Думаю, християнин повинен ненавидіти гріх в собі, а не в інших.

найперше в собі чи лише в собі?


В собі. Все, що має виходити від мене то любов.

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 14:12

о.Олег писав: а любов - це лише усмішки і поблажливість? Чи Ісус Христос виявляє любов розганянням продавців у Храмі?


Я б не порівнював ваше незадоволення адвентистами з діями Ісуса)))) Його дії мали глибший підтекст, аніж дана полеміка про сектанство.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2010, 14:15

hucul писав:
наполягаю на тому, що Його можна не знати. Або молитись демону. Або вигадці. З чого Ви доходите до переконання, що мусульмани моляться у Тройці Святій Єдиному Богові?


Вони моляться Єдиному Богу. Трійцю сприймають як вияв багатобожжя. З їх боку ми - язичники. І в тому присутня логіка))))
А ще наполягаю, що Бог один для всіх. Розуміння Його очевидно різне.

І ідоляни поклоняються тому ж Богу? А буддисти? А мормони? А... (кого ще згадаємо) - той же Бог, лише розуміння інакше? І невже логіка (яка нормально присутня в усіх віруваннях) відміняє Троїчність Бога? Він (Бог) дійсно залежить від нашого уявлення/логік?
дійсно цікаво...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 14:16

Шановні. Я вельми розчулений такою пильною увагою, до моєї скромної персони. Але взагалі забіг сюди, аби віднайти в чому помиляються адвентисти, чим їх вчення є помилковим чи хибним? Якщо хтось може аргументовано дати відповідь на мої питання то був би вдячний.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2010, 14:18

hucul писав:
о.Олег писав: а любов - це лише усмішки і поблажливість? Чи Ісус Христос виявляє любов розганянням продавців у Храмі?


Я б не порівнював ваше незадоволення адвентистами з діями Ісуса)))) Його дії мали глибший підтекст, аніж дана полеміка про сектанство.

все, що робить Ісус має глибокий сенс, але чим Вас не влаштовує таке порівняння до теми? Говоримо про конкретних людей, які грішать
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2010, 14:20

hucul писав:
о.Олег писав:
hucul писав:Праведний гнів у праведників очевидно))))) Я не праведник тому не гніваюсь)))

взагалі не гніваєтеся? :)
а про написане - очевидно.
Тому не раджу гніватись - завжди є спокуса свою емоційність назвати праведністю.
Що не відміняє існування терміну.
Як і не відміняє (той факт, що я грішний - не праведний) існування праведників.
І на що праведники гніваються праведно?


Ну взагалі взагалі не палучається. Але нічим це не виправдовую, жодними термінами з приставкою "праведний", бо "завжди є спокуса свою емоційність назвати праведністю." Тож праведники не гніваються жодним чином))))

в значені злобності - так, але у відстоюванні Істини перед єресями, перед лживими пророками - дуже навіть.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 14:23

о.Олег писав:
hucul писав:
наполягаю на тому, що Його можна не знати. Або молитись демону. Або вигадці. З чого Ви доходите до переконання, що мусульмани моляться у Тройці Святій Єдиному Богові?


Вони моляться Єдиному Богу. Трійцю сприймають як вияв багатобожжя. З їх боку ми - язичники. І в тому присутня логіка))))
А ще наполягаю, що Бог один для всіх. Розуміння Його очевидно різне.

І ідоляни поклоняються тому ж Богу? А буддисти? А мормони? А... (кого ще згадаємо) - той же Бог, лише розуміння інакше? І невже логіка (яка нормально присутня в усіх віруваннях) відміняє Троїчність Бога? Він (Бог) дійсно залежить від нашого уявлення/логік?
дійсно цікаво...


Давайте по-порядку.

Будистів та інших до уваги не беремо, бо в їх вченні не фігурує Ісус в якомусь позитивному чи божественному значенні.
"І невже логіка (яка нормально присутня в усіх віруваннях) відміняє Троїчність Бога?" Ну залежно яка логіка)))) Логіка мусульман - Бог один, отже він один, хоча він всюди і йому належить все. Логіка християн - Бог один, однак присутній в 3 іпостасіях, канонічно. Тут християнство наблизилось до розуміння багатоманітності Бога. Тобто Бог у всьому і всюди. Воаля, висновок: в обох випадках Бог один, однак він водночас усюди. )))

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 14:24

о.Олег писав:
Ну взагалі взагалі не палучається. Але нічим це не виправдовую, жодними термінами з приставкою "праведний", бо "завжди є спокуса свою емоційність назвати праведністю." Тож праведники не гніваються жодним чином))))

в значені злобності - так, але у відстоюванні Істини перед єресями, перед лживими пророками - дуже навіть.


Інквізитори, мабуть теж десь так собі мислили))))


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей