Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2010, 14:28

hucul писав:Шановні. Я вельми розчулений такою пильною увагою, до моєї скромної персони. Але взагалі забіг сюди, аби віднайти в чому помиляються адвентисти, чим їх вчення є помилковим чи хибним? Якщо хтось може аргументовано дати відповідь на мої питання то був би вдячний.

а можна пояснити проблеми адвентизму людині, що не вважає праведним гнів на гріх єресі, що зосереджена лише, а не найперше на своїх гріхах? Де тут Ви? Не зовсім розумію Ваш інтерес.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2010, 14:37

hucul писав: Будистів та інших до уваги не беремо, бо в їх вченні не фігурує Ісус в якомусь позитивному чи божественному значенні.

Ви щойно образили буддистів :(
Ісус Христос - 28 (якщо пам`ять не підводить) втілення Будди :)
hucul писав:
"І невже логіка (яка нормально присутня в усіх віруваннях) відміняє Троїчність Бога?"

Ну залежно яка логіка)))) Логіка мусульман - Бог один, отже він один, хоча він всюди і йому належить все. Логіка християн - Бог один, однак присутній в 3 іпостасіях, канонічно. Тут християнство наблизилось до розуміння багатоманітності Бога. Тобто Бог у всьому і всюди. Воаля, висновок: в обох випадках Бог один, однак він водночас усюди. )))

багатоманірність - це Ви про Святу Тройцю, як розумію? Це не Християнство, якщо не йдеться про Три Особи Божі, одна з яких - Ісус Христос, про якого мусульмани не відають, але Ви, мабуть, путаєте Його з Ісою - одним з пророків мусульман. Смію Вас завірити - хоч мусульманство творилося під впливом християн - це лише тезки, а не одна і та сама особа.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 14:40

о.Олег писав:
hucul писав:Шановні. Я вельми розчулений такою пильною увагою, до моєї скромної персони. Але взагалі забіг сюди, аби віднайти в чому помиляються адвентисти, чим їх вчення є помилковим чи хибним? Якщо хтось може аргументовано дати відповідь на мої питання то був би вдячний.

а можна пояснити проблеми адвентизму людині, що не вважає праведним гнів на гріх єресі, що зосереджена лише, а не найперше на своїх гріхах? Де тут Ви? Не зовсім розумію Ваш інтерес.


Згоден. Аби пояснити щось людині краще потрібно знати її мотивацію. Скажу відверто, з*явились близькі друзі серед адвентистів.Тому хочу зрозуміти їх логіку та хід мислення.

Але до чого тут "а можна пояснити проблеми адвентизму людині, що не вважає праведним гнів на гріх єресі"? Невже у ВНЗ чи богословських школах, семінаріях починають пояснення студентам з виховання у них праведного гніву до єресі? Якщо ми починаємо вивчення якогось питання з упередження, то ризикуємо нічому не навчитись. Логіку можна продовжувати: історію України потрібно починати викладати з праведного гніву щодо дій поляків, німців, татарів та росіян супроти українського народу?

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 14:46

о.Олег писав:
hucul писав: Будистів та інших до уваги не беремо, бо в їх вченні не фігурує Ісус в якомусь позитивному чи божественному значенні.

Ви щойно образили буддистів :(
Ісус Христос - 28 (якщо пам`ять не підводить) втілення Будди :)
hucul писав:
"І невже логіка (яка нормально присутня в усіх віруваннях) відміняє Троїчність Бога?"

Ну залежно яка логіка)))) Логіка мусульман - Бог один, отже він один, хоча він всюди і йому належить все. Логіка християн - Бог один, однак присутній в 3 іпостасіях, канонічно. Тут християнство наблизилось до розуміння багатоманітності Бога. Тобто Бог у всьому і всюди. Воаля, висновок: в обох випадках Бог один, однак він водночас усюди. )))

багатоманірність - це Ви про Святу Тройцю, як розумію? Це не Християнство, якщо не йдеться про Три Особи Божі, одна з яких - Ісус Христос, про якого мусульмани не відають, але Ви, мабуть, путаєте Його з Ісою - одним з пророків мусульман. Смію Вас завірити - хоч мусульманство творилося під впливом християн - це лише тезки, а не одна і та сама особа.


Гм. Ну як вам казати, мусульмани якби самі наполягають, що Ісса то власне Ісус. Щось в Корані схоже до Біблії, щось не схоже, але співпадіння наявні. Ми можемо міняти імена як нам зручно, але якщо маємо на увазі тотожні речі, то від зміни імені вони менш тотожними не стануть. За тою ж логікою Jesus та Ісус то теж просто тезки)))))

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2010, 15:00

hucul писав:Гм. Ну як вам казати, мусульмани якби самі наполягають, що Ісса то власне Ісус. Щось в Корані схоже до Біблії, щось не схоже, але співпадіння наявні. Ми можемо міняти імена як нам зручно, але якщо маємо на увазі тотожні речі, то від зміни імені вони менш тотожними не стануть. За тою ж логікою Jesus та Ісус то теж просто тезки)))))

тобто буддистів Ви до уваги не берете на іншій підставі, аніж та, про яку пишите.
Стосовно ж мусульман... В світі існують навіть "повні тезки" (коли збігається і ім`я, і батько...) і... як ми відрізняємо цих одних від одних? Так - за тим, що про них знаємо. Тобто не йде мені про мову імені (християни Малайзії використовують слово Аллах, але це не про Коран :) ), а хто той, кого так називають. В чому Ви побачили подібність? Окрім того, що мусульмани проводять серед християн такого от роду працю.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 15:02

Ще раз спробую.

Моє ставлення до адвентистів суботників є невизначене. Хоча, скажу відверто, у мене з*явились близькі друзі серед адвентистів яких я дуже поважаю, бо вони хороші люди.Тому хочу зрозуміти їх логіку та хід мислення. Чи може мені хтось "на пальцях" однак аргументовано та з посиланнями чому вчення адвентистів є хибним чи помилковим?

Наперед дуже вдячний.

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 15:07

о.Олег писав:
hucul писав:Гм. Ну як вам казати, мусульмани якби самі наполягають, що Ісса то власне Ісус. Щось в Корані схоже до Біблії, щось не схоже, але співпадіння наявні. Ми можемо міняти імена як нам зручно, але якщо маємо на увазі тотожні речі, то від зміни імені вони менш тотожними не стануть. За тою ж логікою Jesus та Ісус то теж просто тезки)))))

тобто буддистів Ви до уваги не берете на іншій підставі, аніж та, про яку пишите.
Стосовно ж мусульман... В світі існують навіть "повні тезки" (коли збігається і ім`я, і батько...) і... як ми відрізняємо цих одних від одних? Так - за тим, що про них знаємо. Тобто не йде мені про мову імені (християни Малайзії використовують слово Аллах, але це не про Коран :) ), а хто той, кого так називають. В чому Ви побачили подібність? Окрім того, що мусульмани проводять серед християн такого от роду працю.



Гм. Ви мене ставите просто у безвихідне становище. Ну про будистів не кажу нічого бо мало знаю та розумію їх.
Щодо мусульман, то пробачте, але з іронією сприймаю ваш здогад, що мусульмани змовились і розповідають байки християнам аби посіяти смуту в їх рядах. Вони розповідають те, що написано у їх святій книзі - Корані. Дозвольте не буду зараз проводити частини з Корану на які посилаються мусульмани, бо не пам*ятаю та й не маю Корану під рукою.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 15 лютого 2010, 15:43

hucul писав:Щодо мусульман, то пробачте, але з іронією сприймаю ваш здогад, що мусульмани змовились і розповідають байки християнам аби посіяти смуту в їх рядах. Вони розповідають те, що написано у їх святій книзі - Корані. Дозвольте не буду зараз проводити частини з Корану на які посилаються мусульмани, бо не пам*ятаю та й не маю Корану під рукою.

так не здогад це і маю під рукою Коран. Просто та аналогія, яку провадять мусульмани (і повторюєте з їх легкої руки Ви) між Ісою і Ісусом не є записана в Корані, а являється поясненням саме для християн, приблизно: "ми також віримо в Ісуса, правда Бог - Аллах, а Ісус є одним з Його пророків". От у мене до Вас і запитання: що відомо про Ісу Корану, а що про Ісуса Біблії і невже, окрім подібності імені, Ви бачите подібність осіб?
Про Папський документ цитував тут вже десь панові Романові: не йдеться про засудження інституту Святої Інквізиції, чи що це - "помилка" - йдеться про те, що ми визнаємо помилки людей, які послуговувались Інквізицією для осягнення власних цілей (див. тему Інквізиція viewtopic.php?f=8&t=1671 ).
Про секту адвентистів на форумі багато вже писалося. Секта визначається серед інших акцентованою агресією проти католиків. Папа для них є синонімом антихриста. Так - є серед адвентистів люди, які критикують неправду у випадах проти КЦ. Ви тут в "пошук" наберіть слово "тіара" і знайдете дещо з написаного о.Микілом, Малим, мною грішним чи іншими дописувачами в діалозі з адвентистами.
Якщо не вдасться - попросіть, щоб хтось допоміг.
Це, звичайно, дуже мало, але, наприклад, в загальну пошукову систему наберіть Дворкин адвентизм - можна багато цікавого почерпнути.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення Олюнька » 15 лютого 2010, 16:24

Нагадую, дана тема стосується АДВЕНТИСТІВ-СУБОТНИКІВ
Всі розмови про праведний гнів перенесла сюди: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=18&t=1670
Також нагадую, що розмови про мусульман та інквізиція теж не стосуються адвентистів

Дякую за увагу :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 16:41

Ну так, "про адвентистів або погане або нічого" ))))

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Re:

Повідомлення hucul » 15 лютого 2010, 16:43

о.Олег писав:
hucul писав:Щодо мусульман, то пробачте, але з іронією сприймаю ваш здогад, що мусульмани змовились і розповідають байки християнам аби посіяти смуту в їх рядах. Вони розповідають те, що написано у їх святій книзі - Корані. Дозвольте не буду зараз проводити частини з Корану на які посилаються мусульмани, бо не пам*ятаю та й не маю Корану під рукою.

так не здогад це і маю під рукою Коран. Просто та аналогія, яку провадять мусульмани (і повторюєте з їх легкої руки Ви) між Ісою і Ісусом не є записана в Корані, а являється поясненням саме для християн, приблизно: "ми також віримо в Ісуса, правда Бог - Аллах, а Ісус є одним з Його пророків". От у мене до Вас і запитання: що відомо про Ісу Корану, а що про Ісуса Біблії і невже, окрім подібності імені, Ви бачите подібність осіб?
Про Папський документ цитував тут вже десь панові Романові: не йдеться про засудження інституту Святої Інквізиції, чи що це - "помилка" - йдеться про те, що ми визнаємо помилки людей, які послуговувались Інквізицією для осягнення власних цілей.
Про секту адвентистів на форумі багато вже писалося. Секта визначається серед інших акцентованою агресією проти католиків. Папа для них є синонімом антихриста. Так - є серед адвентистів люди, які критикують неправду у випадах проти КЦ. Ви тут в "пошук" наберіть слово "тіара" і знайдете дещо з написаного о.Микілом, Малим, мною грішним чи іншими дописувачами в діалозі з адвентистами.
Якщо не вдасться - попросіть, щоб хтось допоміг.
Це, звичайно, дуже мало, але, наприклад, в загальну пошукову систему наберіть Дворкин адвентизм - можна багато цікавого почерпнути.


Ну нарешті дяк за відповіді. А то ви все про праведний гнів ))))

Аватар користувача
wolf
початківець
початківець
Повідомлень: 34
З нами з: 03 лютого 2006, 08:57

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення wolf » 15 лютого 2010, 16:59

Дякую :Rose:
більше не будемо відходити від теми :)
Open Your mind - Use Open Source!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення o.Mykil » 21 лютого 2010, 22:46

Значні відхилення від теми часто є неповагою до читачів-користувачів форумі та самого автора замітки-теми. Імхо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення o.Mykil » 25 лютого 2010, 00:46

Більше правди про СЕКТУ АДВЕНТИСТІВ http://www.apologetika.ru/win/index.php3?razd=1&id1=4

Там є теж і про їхнє "святкування" суботи і т. д.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Проукраїнські висловлювання Ірини Фаріон у Львові...

Повідомлення hucul » 26 лютого 2010, 13:15

vitalko писав:
Приміром нещодавна дискусія про адвентизм: тема була сформульована завідомо тенденційно і лишень для того, щоб зайвий раз потрусити повітря пустими балачками про то які погані адвентисти. То смішно, люди))))


А ви покажіть в чому вони добрі, спростуйте наше "помилкове" твердження, якщо вже так смішно. Бо кидатися пустими фразами кожен вміє.


Конкретно: у адвентистів широкі соціальні програми. Вони конкретно допомагають будинкам престарілих, інтернатам тощо. І роблять це для всіх. Бо в тих закладах люди різної віри і вони свою допомогу не сегрегують. Також у них широка програма для молоді, аби утримати їх від вулиці і чимось зайняти.

Так вони такі самі толерантні до Католицизму як і Католицизм до них, але шановні, Ісус ж казав, що сенсу вітати того хто тебе вітає і любити того хто тебе любить мало. То може почнемо толерантніше ставитись до людей іншої віри і тим самим викличемо їх прихильніше ставлення до себе? Ніби такого вчив Ісус? Помиляюсь?

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення Олюнька » 26 лютого 2010, 13:34

hucul, зверніть увагу, що назва теми звучить як "ваше ставлення...", тому фрази типу "тема була сформульована завідомо тенденційно" я не розумію. Форум творять всі користувачі, якщо маєте що писати, ніхто вам не боронить.

hucul писав:Конкретно: у адвентистів широкі соціальні програми. Вони конкретно допомагають будинкам престарілих, інтернатам тощо. І роблять це для всіх. Бо в тих закладах люди різної віри і вони свою допомогу не сегрегують. Також у них широка програма для молоді, аби утримати їх від вулиці і чимось зайняти.


Так це роблять всі. Це один з засобів поширення їхніх ідей.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення hucul » 26 лютого 2010, 13:42

Тенденційним є формулювання "...до секти...". Завідомо провокуєте дискусію в певному руслі, навіть не дискусію, а дружній наїзд в єдиному пориві. АЛе так, маєте рацію, пише шо хто хоче, навіть я))))

Гм. Ну так вони поширюють свої ідеї через благодійність, а шо в тому поганого? А шо заважає УГКЦ робити так само? Ви ж кажете так роблять всі, то це погано? ЧИ ви шось виняткове виняткове від них очікуєте? Раз так всі роблять в т.ч. УГКЦ, знач вони нічим не гірші від УГКЦ.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення Олюнька » 26 лютого 2010, 13:52

hucul писав:Гм. Ну так вони поширюють свої ідеї через благодійність, а шо в тому поганого? А шо заважає УГКЦ робити так само? Ви ж кажете так роблять всі, то це погано? ЧИ ви шось виняткове виняткове від них очікуєте? Раз так всі роблять в т.ч. УГКЦ, знач вони нічим не гірші від УГКЦ.


А що УГКЦ цим не займається? :shock:
Церква не є благочинною установою і це , нмсд, не має бути основним аргументом на її користь чи проти неї.
Якраз у випадку адвентистів основною відмінністю від інших (хотіла написати "сект" :wink: ) є їхнє святкування суботи, про що і говорилось вище.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення hucul » 26 лютого 2010, 14:09

Так між іншим, дуже гарно написано про суботу та неділю. Раджу перечитати перш ніж називати адвентизм сектою з приводу їх суботництва!!!!

http://www.apologetika.ru/win/index.php ... =4&id2=104
:good:

Аватар користувача
Aleksej
дописувач
дописувач
Повідомлень: 71
З нами з: 19 лютого 2010, 15:35
Звідки: Россия
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення Aleksej » 26 лютого 2010, 14:22

hucul,

да, грешны мы, что все кто не с нами, то автоматически получают "штамп" сектанты. Мне самому такая трактовка не всегда нравиться. Доходит же до анекдота, когда православные клеймят иеговистов сектантами, а последние и православных величают этим же титулом. :crazy:

Бог даст, я, на следующей неделе, думаю открыть тему размышлений о протестантах, и она, смею Вас заверить, не будет преподноситься с позиции осуждения или разделения на "бяк" и "буков".
"Да будут все едино; как Ты, Отче, во Мне, и Я в Тебе, так и они да будут в Нас едино" (Ин. 17:21-22).

Аватар користувача
hucul
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 лютого 2010, 11:13

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення hucul » 26 лютого 2010, 15:17

аналогічна ситуація у відносинах з Католиками та адвентистами)))) тай воше всіх зо всіма по великому рахунку))))
супер))) приєднаюсь до теми))))

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення samael » 26 лютого 2010, 15:19

OFFTOPIC
Американский форум: Задаёшь вопрос,потом тебе отвечают.
Израильский форум: Задаёшь вопрос,потом тебе задают вопрос.
Русский форум: Задаёшь вопрос,потом тебе долго рассказывают какой ты осел
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення romanm » 26 лютого 2010, 16:01

samael писав:OFFTOPIC
Американский форум: Задаёшь вопрос,потом тебе отвечают.
Израильский форум: Задаёшь вопрос,потом тебе задают вопрос.
Русский форум: Задаёшь вопрос,потом тебе долго рассказывают какой ты осел

:good: :D

Аватар користувача
duncan
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 11 травня 2009, 06:19
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення duncan » 04 березня 2010, 17:20

o.Mykil писав:Виявляється, що вона входить у десятку так званих "найнебезпечніших сект" світу

і чим вона небезпечна?.
тим, що не їдять кров’янку, пильнують своє тіло, дуже уважно ставляться до того, що їдять і вивчають Біблію?
o.Mykil писав:http://www.apologet.kiev.ua/content/view/1120/1

дуже "потужне" і правдиве джерело.
o.Mykil писав:Я б ще додав до загального списку тоталітарну секту "Свідки Єгови" та церкву сатани, між іншим...

і що тоталітарного в цих організаціях?
які тоталітарні ознаки персонально ви в них помітили?
o.Mykil писав:Про них у неті чимало критичної інформації, адже самі наражаються на лезо, як наприклад, разом із безглуздям святкування суботи після Христового воскресіння та нападками на традиційні Церкви...

про католиків не менше (набагато більше) критичної інформації в інтернетах, і що це доводе? %)

Аватар користувача
duncan
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 11 травня 2009, 06:19
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення duncan » 04 березня 2010, 17:23

Олюся писав:Я закінчила філософський факультет державного навчального закладу, за спеціальністю релігієзнавство. Тому мала можливість докладно теоретично ознайомитися з вченнями релігійних організацій і течій. Крім того, на одному з курсів в нас була практика, де ми відвідували культові споруди різних релігій.

а я не вчився в офіційному інституті, може тому не маю упередження?
Олюся писав:З перших хвилин перебування на "служінні" мені стало погано, весь час кидало в жар і піт, боліла голова і тремтіли руки. Після приходу додому легше не стало, так продовжувалося декілька днів. Мені стало краще тільки після Сповіді і читання молитви священика наді мною.
приходив до адвентистів, брав інтерв’ю, спілкувався з різними людьми -- ніяких подібних симптомів навіть близько не було.

Олюся писав:Думаю, що там було або використання гіпнозу або сильний внутрішній спротив неприйняття їхнього вчення.
переконаний, що якщо ви самі себе запрограмували, що ви йдете "у погане місце", то й результат очевидний.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення o.Mykil » 05 березня 2010, 03:08

duncan писав:
і чим вона небезпечна?.
тим, що не їдять кров’янку, пильнують своє тіло, дуже уважно ставляться до того, що їдять і вивчають Біблію?


Не я формував список, але все має чітке підгрунтя та доказовість. Ще сюди можна заглянути знову для повторення декотрих штрихів із деструктивного сектознавства viewtopic.php?f=3&t=1102

Наскільки я зрозумів з ваших дописів, ви взагалі проти (не в науковий спосіб) загальновідомих термінів "секта-культ" чи як? Щось не розумію до кінця логіки у висловлюваннях... %)
Востаннє редагувалось 05 березня 2010, 03:21 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення o.Mykil » 05 березня 2010, 03:20

duncan писав:і що тоталітарного в цих організаціях?
які тоталітарні ознаки персонально ви в них помітили?


...У "Свідків Єгови", як і в інших тоталітарних культах, існує жорстка система управління, очолює яку керівна Корпорація, що має абсолютну владу і єдиний авторитет. Цікаво, що у США, Франції та інших країнах секту дозволили зареєструвати лише як комерційну організацію, видавництво (а не як релігійну).

Усі, хто знайшли у собі сили і мужність порвати з сектою, свідчать, що її учасників чекає не вивчення Біблії, не молитва і праведне життя, а елементарне промивання мозку. "Свідку" суворо забороняється: приймати участь у релігійних святах, відмічати день народження, виконувати державний гімн, служити в армії, спілкуватися з не-"свідками". Завдяки останній "заповіді" були зруйновані тисячі родин .

Жахливою помилкою єговістів є категорична заборона на переливання крові, хоча Святе Письмо ніде про це не говорить. І щороку гинуть сотні людей, що відмовляються від переливання крові, гинуть ні в чому не винні діти, врятувати яких відмовляються їхні батьки-фанатики.

Вчення про Армагеддон, яким Корпорація залякує рядових сектантів, говорить про повне знищення сучасної земної цивілізації, а врятовані "Свідки Єгови" насолодяться "безкінечними благословіннями". Така "блага вістка про Армагеддон", що принесена до нас від Бруклінської Корпорації.

Усе це дає право вважати "Свідків Єгови" жорстокою тоталітарною сектою, що не рахується зі свободою особистості, що вносить руйнівне начало у життя суспільства. Людина, що потрапила в секту, стає соціально непридатною для родини і держави. Секта паразитує на релігійному почутті, проповідує ненависть до Святої Церкви, національної культури, прививає неприязнь до людей і нетерпимість до будь-якої опозиції. Секта офіційно заборонена у багатьох країнах, оскільки основною темою її проповіді є пропаганда міжрелігійної ворожнечі...


http://vira.in.ua/yegovists.htm

Свідки Єгови (документальний фільм) http://play.ukr.net/videos/show/key/2c5 ... 4640930df7

Єресей чимало наплодили та поширюють http://www.truechristianity.info/svideteli_01.html або тут http://www.apologetika.ru/win/index.php3?razd=1&id1=2


Більшість із цього і помітив персонально, їхнє зомбування, жадання монологу, а не діалогу, нищення цілої людини, руйнування під різними аспектами її життя, дійсної свободи тощо.

П. С. Але тема ця про адвентистів. Тому ставте питання, якщо ще будуть (бажано доречні), відповідно до теми замітки... =@
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
duncan
початківець
початківець
Повідомлень: 35
З нами з: 11 травня 2009, 06:19
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення duncan » 05 березня 2010, 17:47

o.Mykil писав:Наскільки я зрозумів з ваших дописів, ви взагалі проти (не в науковий спосіб) загальновідомих термінів "секта-культ" чи як? Щось не розумію до кінця логіки у висловлюваннях...

саме так, я проти того, щоб ставили тавро.
оскільки термін "секта" використовувався в срср для пояснення всього, що було неприйнятне для "партії та народу".
оскільки вже два десятки років, як срср спочило в пеклі, то лексикон партійних працівників вам, як представнику релігійної організації, зовсім не личе. :wink:

o.Mykil писав:...У "Свідків Єгови", як і в інших тоталітарних культах, існує жорстка система управління, очолює яку керівна Корпорація, що має абсолютну владу і єдиний авторитет. Цікаво, що у США, Франції та інших країнах секту дозволили зареєструвати лише як комерційну організацію, видавництво (а не як релігійну).

шановний добродій, перш ніж постити копіпасту з інтернету -- ви би спершу перевірили, що пишите... :wink:
нічого спільного з тим, що ви написали у свідків Єгови немає, точно так само, як і в євангельських християн, баптистів, мормонів, адвентистів.
усе максимально добровільно!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення o.Mykil » 05 березня 2010, 19:57

оскільки термін "секта" використовувався в срср для пояснення всього, що було неприйнятне для "партії та народу".
оскільки вже два десятки років, як срср спочило в пеклі, то лексикон партійних працівників вам, як представнику релігійної організації, зовсім не личе. :wink:


У кого тут прорадянське мислення, -- це видно, мов на долоні. Не радив би вже так переходити проти правил форуму на особи, вказувати іншим не цілком доречно і т. д. Бо, до речі, крім численних інших філософсько-богословських предметів у семінарії теж мав і сектознавство, яке належало теж до улюблених предметів. Екзамен навіть здав успішно... :)

Католицька Церква, для прикладу, не є вже аж така "релігійна організація" типу свідків єгови чи інших сучасних мнимих утворень на релігійній площині. І "партія" тут ні до чого. Це світ християнства, світового католицизму, відкритого на інших через Слово Іншого (Творця всього), а не безбожності.

У католицькому «Довідникові застосування принципів і норм екуменізму» читаємо, між іншим, крім традиційних християнських Церков, наявні різні секти та релігійні рухи. Зазначається, що, мовляв, за останні десятиліття релігійна карта світу досить розширилася, і в декотрих частинах світу найбільш помітна зміна у плані цього зростання всіляких сект і релігійних рухів, в яких бажання до мирних відносин з Католицькою Церквою вельми слабке чи відсутнє цілковито (див. п. 35).

Так що не вам нас, католиків вчити.:)
шановний добродій, перш ніж постити копіпасту з інтернету -- ви би спершу перевірили, що пишите... :wink:
нічого спільного з тим, що ви написали у свідків Єгови немає, точно так само, як і в євангельських християн, баптистів, мормонів, адвентистів.
усе максимально добровільно!


Перевірив, ви ж не бачили, здається, як це відбувалося та коли?.. :)
І про єговістів не одне знаю, зокрема із секретних документальних історичних матеріалів. Навіть ряд статей на цю тему написав...
Цілком з тим усім згідний, бо так і є, якщо брати емпірично та раціонально, відкинувши суб'єктивізм, що є чи не першим ворогом правди, зокрема Божої, коли говоримо про автентичне християнство як і католицизм.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Palatinus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 01 лютого 2010, 11:53

Re: Ваше ставлення до секти адвентистів-суботників?..

Повідомлення Palatinus » 06 березня 2010, 22:40

Якось мене запрошували адвентисти до себе. То про Христа не йшлося - відразу, з порогу, пропозиція матеріального достатку. Але це так, окремі випадки, і на один мені пощастило.
Щодо доктрин, вище вже написано, що замішані на лжепророцтвах. Тай дітище "достойне" - послідовники Расела, засновника "вартової башти". "Стережіться лжепророків, що приходять до вас в овечій одежі, а всередині – вовки хижі. Ви пізнаєте їх за плодами їхніми ... Так кожне добре дерево родить гарні плоди, а лихе дерево – плоди погані... Всяке дерево, що не родить доброго плоду, рубають і в вогонь кидають. За їхніми плодами, отже, пізнаєте їх. Не кожний, хто промовляє до мене: Господи, Господи! - ввійде в Царство Небесне, лише той, хто чинить волю Отця мого, що на небі, Багато мені того дня скажуть: Господи, Господи! Хіба ми не твоїм ім'ям пророкували? Хіба не твоїм ім'ям бісів виганяли? Хіба не твоїм ім'ям силу чудес творили? І тоді я їм заявлю: Я вас не знав ніколи! Відійдіте від мене, ви, що чините беззаконня! (Матф.7:15-23)"
Востаннє редагувалось 07 березня 2010, 11:55 користувачем Palatinus, всього редагувалось 2 разів.
Άγιος ο Θεός, άγιος ισχυρός, άγιος αθάνατος ελέησον ημάς


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей