Харизми у протестантів. Від кого?

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Харизми у протестантів. Від кого?

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2010, 07:58

Тривожні відеокадри:

Тут http://www.youtube.com/watch?v=Y4FUJzEZR1Y

Та ось http://www.youtube.com/watch?v=ijKhKa3zD0w

Сучасні сектанти злого духа сприймають за Духа Святого... Є, як зауважується, явні ознаки опанування нечистю, знані найперше екзорцистам... :shock:

Коли св. Дух зійшов із небес на апостолів за волею Господа, то їхня поведінка не була такою абсурдною, не було чути нелюдських тваринних голосів тощо. Тільки говорили новими мовами (усім зрозумілими) та збагнули краще суть Божих істин.

Що скажете на це видовище, браття та сестри у Христі? Була б цікавою теж думка психолога (психіатра).
Востаннє редагувалось 07 листопада 2010, 15:46 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення о.Олег » 27 травня 2010, 08:07

o.Mykil писав:Тривожні відеокадри:

http://www.youtube.com/watch?v=Y4FUJzEZ ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=ijKhKa3z ... re=related

Сучасні сектанти злого духа сприймають за Духа Святого... Є, як зауважується, явні ознаки опанування нечистю, знані найперше екзорцистам... :shock:

Коли св. Дух зійшов із небес на апостолів за волею Господа, то їхня поведінка не була такою абсурдною, не було чути нелюдських тваринних голосів тощо. Тільки говорили новими мовами (усім зрозумілими) та збагнули краще суть Божих істин.

Що скажете на це видовище, браття та сестри у Христі? :)

важко до цього відношуся, але мені тоді цікаво: як до дуже подібного (зовнішньо принаймі) відноситись в КЦ? Харизматичний рух маю на увазі.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2010, 08:15

о.Олег писав:важко до цього відношуся, але мені тоді цікаво: як до дуже подібного (зовнішньо принаймі) відноситись в КЦ? Харизматичний рух маю на увазі.


viewtopic.php?f=9&t=956
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення о.Олег » 27 травня 2010, 08:24

o.Mykil писав:
о.Олег писав:важко до цього відношуся, але мені тоді цікаво: як до дуже подібного (зовнішньо принаймі) відноситись в КЦ? Харизматичний рух маю на увазі.


viewtopic.php?f=9&t=956

там дуже багато і цей рух точно є дозволений Церквою. Але назовіть відмінності з вище наведеним, якщо можна. Цікава Ваша думка
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2010, 10:10

о.Олег писав: Але назовіть відмінності з вище наведеним, якщо можна. Цікава Ваша думка


Як відомо, св. Дух є душею Христової Церкви. Зараз повиникало багато новітніх "церков" (тобто сект) усупереч волі Господа. Люди зловживають своєю волею. Тому, на мій погляд, у всяких сектах Божий Дух (а це і ціла Пресвята Тройця) діє або дуже обмежено, а бо взагалі люди відштовхують це... Там більше поза церковними таїнствами має вплив злий дух, а не Божий на "зборищах беззаконників".

У Католицькій Церкві можна говорити, звісно, про нормальний здоровий харизматизм, бо всі ми є своєрідними харизматиками, отримали від Бога немало харизм (дарів), навіть здібність знати, вивчати іноземні мови, для прикладу, дар містичного пізнання Божих правд поза різними навчальними богословськими закладами тощо. Головне, щоб було чітке розрізнення між біснуватістю (що теж є справою екзорцистів) і діянням Духа, що нас просвічує чи не на кожному кроці, коли перебуваємо у ласці Бога. Поза Католицькою Господньою Церквою, отже, і маємо різні дивацтва та компрометування християнства в такому плані, божества св. Духа (а це вже гріх, протидія Йому), що практикують різні секти. Такі були думки. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення о.Олег » 27 травня 2010, 10:26

o.Mykil писав:
о.Олег писав: Але назовіть відмінності з вище наведеним, якщо можна. Цікава Ваша думка


Як відомо, св. Дух є душею Христової Церкви. Зараз повиникало багато новітніх "церков" (тобто сект) усупереч волі Господа. Люди зловживають своєю волею. Тому, на мій погляд, у всяких сектах Божий Дух (а це і ціла Пресвята Тройця) діє або дуже обмежено, а бо взагалі люди відштовхують це... Там більше поза церковними таїнствами має вплив злий дух, а не Божий на "зборищах беззаконників".

У Католицькій Церкві можна говорити, звісно, про нормальний здоровий харизматизм, бо всі ми є своєрідними харизматиками, отримали від Бога немало харизм (дарів), навіть здібність знати, вивчати іноземні мови, для прикладу, дар містичного пізнання Божих правд поза різними навчальними богословськими закладами тощо. Головне, щоб було чітке розрізнення між біснуватістю (що теж є справою екзорцистів) і діянням Духа, що нас просвічує чи не на кожному кроці, коли перебуваємо у ласці Бога. Поза Католицькою Господньою Церквою, отже, і маємо різні дивацтва та компрометування християнства в такому плані, божества св. Духа (а це вже гріх, протидія Йому), що практикують різні секти. Такі були думки. :)

тобто справа у неприналежності до Церкви і, відповідно, підозрілому явищі
Коли св. Дух зійшов із небес на апостолів за волею Господа, то їхня поведінка не була такою абсурдною, не було чути нелюдських тваринних голосів тощо. Тільки говорили новими мовами (усім зрозумілими) та збагнули краще суть Божих істин.

бо нелюдські тваринні голоси чуються і там... Що я особисто сприйняти наразі так і не можу, бо також розумію, що Дар мов саме для проповідування Слова
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення viter » 27 травня 2010, 13:11

Мені колись трапилось бути свідком того, як моляться харизматики. Вони проводили нічні чування у церкві при монастирі оо. василіян в Івано-Франківську (отці та брати василіяни участі в них не брали). Коли дійшло до того, що вони почали хитатися та щось незрозуміле бурмотіти чи лепетати (навіть не знаю як правильніше сказати) мені стало непособі та й я пішов геть. Це були, як я розумію, католики. Невже це справді дія Св. Духа?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення о.Олег » 27 травня 2010, 13:27

viter писав:Мені колись трапилось бути свідком того, як моляться харизматики. Вони проводили нічні чування у церкві при монастирі оо. василіян в Івано-Франківську (отці та брати василіяни участі в них не брали). Коли дійшло до того, що вони почали хитатися та щось незрозуміле бурмотіти чи лепетати (навіть не знаю як правильніше сказати) мені стало непособі та й я пішов геть. Це були, як я розумію, католики. Невже це справді дія Св. Духа?

напевно це не у цю тему - о.Микіл цитував щойно трошки вище тему саме про харизматичну віднову. Зазвичай у таких темах цитуються документи Церкви про те, що є Діянням Святого Духа
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення o.Mykil » 31 травня 2010, 01:50

Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення Вова » 31 травня 2010, 09:03

Головне у цій темі не плутати істинність Д.С. і о це що у цих роликах. Бо так можна змішати святе із грішник в одне.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення o.Mykil » 31 травня 2010, 09:05

Вова писав:Головне у цій темі не плутати істинність Д.С. і о це що у цих роликах. Бо так можна змішати святе із грішник в одне.


На вашу думку, який дух чи духи сходять на людей на тих відео? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення Вова » 31 травня 2010, 09:21

o.Mykil писав:
Вова писав:Головне у цій темі не плутати істинність Д.С. і о це що у цих роликах. Бо так можна змішати святе із грішник в одне.


На вашу думку, який дух чи духи сходять на людей на тих відео? :)

Ну точно не Д.С. , мене шокувало таке видовище, я думаю це злі духи. Тільки одного не можу зрозуміти як таке може бути, вони ж визнають І.Х. за Господа і так дальше.
Написано Лук.11:13 Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього?
Хіба може таке Бог зробити?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення viter » 31 травня 2010, 12:15

Вова писав:Тільки одного не можу зрозуміти як таке може бути, вони ж визнають І.Х. за Господа і так дальше.

Хороше питання. Варто задуматися над ним, зокрема, в контексті істинності церков.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення о.Олег » 31 травня 2010, 12:20

viter писав:
Вова писав:Тільки одного не можу зрозуміти як таке може бути, вони ж визнають І.Х. за Господа і так дальше.

Хороше питання. Варто задуматися над ним, зокрема, в контексті істинності церков.

все вірно... як там у Мт.7: "не кожний, хто каже Господи Господи..."
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення o.Mykil » 02 червня 2010, 07:22

Ще одні жахливі наслідки сходження "св. Духа" (нібито) на харизматів-протестантів http://video.yandex.ru/users/apologet/v ... get&cid=15

Все це і справді тотожне до "масових цілительств" на сеансах екстрасенсів-окультистів у сукупності з гіпнозом, екстрасенсорикою тощо. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення Вова » 02 червня 2010, 16:30

Дивитися ролики це одне, а от чому так стається і порад немає?

Я от думаю, можливо тут проблемо у тих служителів, бо написано:
Як.4:8 Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас. Очистьте руки, грішні, та серця освятіть, двоєдушні!
1Тим.2:8 Отож, хочу я, щоб мужі чинили молитви на кожному місці, підіймаючи чисті руки без гніву та сумніву.

Якщо ви замітили то люди падають коли на них руки кладуть. У всіх служителів руки і серце повинні бути чистими ( від гріха). А от коли є гріх і з такою не чистою совість приступати до служіння не можна, тоді напевно має доступ сатана. І тоді не Д.С. сходить, а дух злий.
І це стосується не тільки оцього видовища, а всі служіть які звершують служителі.

Писання також підтверджує що апостоли так робили, клали руки і сходив Д.С., а чому так у них?????
Дiї.8:17 Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого!

Трохи не в тему, якщо можна то скажіть як у вас ставляться до хрещення Д.С. сьогодні?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення Олюнька » 02 червня 2010, 16:37

Вова писав:Якщо ви замітили то люди падають коли на них руки кладуть. У всіх служителів руки і серце повинні бути чистими ( від гріха). А от коли є гріх і з такою не чистою совість приступати до служіння не можна, тоді напевно має доступ сатана. І тоді не Д.С. сходить, а дух злий.
І це стосується не тільки оцього видовища, а всі служіть які звершують служителі.

Писання також підтверджує що апостоли так робили, клали руки і сходив Д.С., а чому так у них?????
Дiї.8:17 Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого!

Трохи не в тему, якщо можна то скажіть як у вас ставляться до хрещення Д.С. сьогодні?


А пам'ятаєте як Ісус уздоровив біснуватого юнака на прохання батька? Ним так трусануло, люди подумали, що він вмер. То так, для роздумів. :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення Вова » 02 червня 2010, 16:47

Олюнька писав:А пам'ятаєте як Ісус уздоровив біснуватого юнака на прохання батька? Ним так трусануло, люди подумали, що він вмер. То так, для роздумів. :Rose:


А тут наоборот виходить, там Ісус духа виганяв, а тут виходить що приймають. І взагалі оце що на роликах, можна назвати що вони біснуваті?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення kristik » 02 червня 2010, 16:52

viter писав: Коли дійшло до того, що вони почали хитатися та щось незрозуміле бурмотіти чи лепетати (навіть не знаю як правильніше сказати) мені стало непособі та й я пішов геть.


Мені стало не по собі коли переглядала подані вище відео, що вже казати про особисту присутність!!!
Як на мене всі ті люди опановані нечистою силою і їм би потрібна негайна допомога фахівців, щоб позбутися тої страшної залежності. Але наскільки я зрозуміла з побаченого, то вони навіть дуже веселі і ніби то пишаються своїми дивацтвами. Чесно кажучи страшно робиться!!!
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення Вова » 02 червня 2010, 17:03

kristik писав:
viter писав: Коли дійшло до того, що вони почали хитатися та щось незрозуміле бурмотіти чи лепетати (навіть не знаю як правильніше сказати) мені стало непособі та й я пішов геть.


Мені стало не по собі коли переглядала подані вище відео, що вже казати про особисту присутність!!!


Ще б нам усім було так огидно від гріха, щоб ми втікали від нього і не могли б на нього дивитися.

Пс.37:19 бо провину свою визнаю, журюся гріхом своїм я!

Псалми 1 1 Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, 2 та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує!
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
сладкопівець
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 06 січня 2009, 16:22

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення сладкопівець » 02 червня 2010, 20:33

[*бо також розумію, що Дар мов саме для проповідування Слова]
отче Олег. апостол Павло пишучи в посланнях про дар мов, якщо я не помиляюся, ні разу не згадує його в контексті євангелізації, але як дар молитви, прослави,а Діяння говорять про нього як про видимий знак Сходження Святого Духа.

MOD: спробуймо навчитись цитувати так: лист, на який відповідаєте, угорі має "цитата" - тиснемо і забираємо з цитати (окрім того, що в квадратних дужках) все зайве

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення о.Олег » 02 червня 2010, 21:57

сладкопівець писав:отче Олег. апостол Павло пишучи в посланнях про дар мов, якщо я не помиляюся, ні разу не згадує його в контексті євангелізації, але як дар молитви, прослави,а Діяння говорять про нього як про видимий знак Сходження Святого Духа.

важка для мене тема. Бо я грішний так не молюся. Пробував і відчуття від цього були погані. Це - особисте. не претендую на те, що відчуваю добре. Грішний я. В кожному разі важливим є, щоб такі рухи в КЦ мали своїх духовних наставників серед священства. Це має місце і я спокійний.
А стосовно видимого знаку Святого Духа - цей видимий знак Сходження Святого Духа має ісходити від святого Духа, який вже є на людині. Тобто - Дар присутній і це його знак. З моїх же розмов з людьми, які так чинять, слідує, що це ісходить від людини. Розумію всю проблематичність можливого обговорення теми про те, що Дух Святий Зійшов і нікуди не дівався з Церкви - тут задіється ціла традиція Святих Отців, які вважали б таке думання гординею людською...
В кожному разі говорити про це не можу, бо таку молитву католиків лише бачив, чув, але не переживав
З повагою
о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення o.Mykil » 02 червня 2010, 22:04

о.Олег писав:
viter писав:
Вова писав:Тільки одного не можу зрозуміти як таке може бути, вони ж визнають І.Х. за Господа і так дальше.

Хороше питання. Варто задуматися над ним, зокрема, в контексті істинності церков.

все вірно... як там у Мт.7: "не кожний, хто каже Господи Господи..."



"За їхніми плодами, отже, пізнаєте їх.Не кожний, хто промовляє до мене: Господи, Господи! - ввійде в Царство Небесне, лише той, хто чинить волю Отця мого, що на небі.Багато мені того дня скажуть: Господи, Господи! Хіба ми не твоїм ім'ям пророкували? Хіба не твоїм ім'ям бісів виганяли? Хіба не твоїм ім'ям силу чудес творили? І тоді я їм заявлю: Я вас не знав ніколи! Відійдіте від мене, ви, що чините беззаконня! (Мт. 7, 21-23).
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення o.Mykil » 02 червня 2010, 22:09

В контексті дискусійної теми:

Сповідники "святого сміху" http://www.youtube.com/watch?v=Jm1C8b4gDnU

"Божевільні танці" http://www.youtube.com/watch?v=q1uZj7OujvU
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення o.Mykil » 02 червня 2010, 22:29

Вова писав:
Трохи не в тему, якщо можна то скажіть як у вас ставляться до хрещення Д.С. сьогодні?


Відповідь мала б бути пізніше, але на початок це http://www.youtube.com/watch?v=FIFwd7lW ... re=related або в цім місці http://www.youtube.com/watch?v=5gtNXUs7 ... re=related
Востаннє редагувалось 03 червня 2010, 03:25 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення сергій » 02 червня 2010, 23:20

o.Mykil-ові
Неприємне вражіння складається від Ваших постійних наїздів на харизматів, прошу отця. Ми в же в одній із тем тут на форумі мали неприємну перепалку з цієї не простої і неоднозначної проблематики. Прикро що отець виставляють тут ролика, чия автентичність є під дуже великим питанням. Відомо, що дехто з консервативних п"ятидесятників займався фальсифікуванням подібних роликів, з метою компроментації харизматів. Ці ролики взяла на озброєння РПЦ. Зокрема кадри зняті в одній секті в Бразилії у 70-х роках ХХ ст., яка нагадує історію наших "милих" догналівців, московські батюшки представляють як "біснування" католиків-харизматів. Не варто так безоглядно вдарятися в пропаганду сумнівної якости. Прошу отця, я би відважився отцеви рекомендувати краще перевіряти джерела, на які отець посилаються.
Sic transit gloria mundi

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення o.Mykil » 03 червня 2010, 02:45

сергій писав:o.Mykil-ові
Неприємне вражіння складається від Ваших постійних наїздів на харизматів, прошу отця.


А я незгідний із цим твердженням. Де це є "постійні наїзди"? Вважаю це ваше судження "наїздом", якщо не наклепом, певною мірою. Тому не переходімо на особи. Ок? Бо й тема звучить саме про "біснування в неоп'ятидесятників". Ми католики начебто... Інформація про католицький харизматичний рух, що є, для прикладу, на цьому сайті, не викликає в мене суперечностей http://www.christusimperat.org/uk/node/18668
Я вже не раз зазначав, що погоджуюсь тільки із католицьким харизматизмом поза всякими сектами (тут і є ця різниця), благословенним Вселенською Церквою, навіть тут у темі зазначав раніше, якщо приглянутися, п. Сергію viewtopic.php?t=1849
Св. Дух - це передусім душа Католицької Церкви, як пишуть. Ці відеокадри є найперше незалежні, із так званих сучасних протестантських безпосередніх джерел. Протестантські харизмати часами хизуються такими "проявами духа". Ось ще мова про їхнього "пророка" viewtopic.php?f=8&t=1457
Католицьких харизматів там нема на відео. Ще не стрічав, слава Богу, подібних тривожних речех серед наших вірних і надіюсь не зустріну.
Та й написано вже немало про це. РПЦ тут ні при чому тощо. Хоча тут є цікаві факти про п'ятидесятників від одного її священика http://www.youtube.com/watch?v=ENbm1vLv ... re=related
Особисто цей напівокультизм у сучасних неоп'ятидесятників (!!), який викликає відразу навіть у невіруючих, не збараюся підтримувати як християнин, бо це абсурдно зокрема. Я проти будь-якого окультизму, підміни Святого Духа злим духом, мовчання на цю велику проблему на релігійній площині, що є гріхом, і т. д. Амінь. З Богом! :)

П. С. До речі, а це дійсно правда, що католицькі харизмати нині в ладах із протестантськими? :(
Востаннє редагувалось 18 червня 2010, 03:05 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення o.Mykil » 03 червня 2010, 04:46

о.Олег писав: Грішний я. В кожному разі важливим є, щоб такі рухи в КЦ мали своїх духовних наставників серед священства. Це має місце і я спокійний.
о.Олег Жаровський


Підтримую на всі 100. Має, отже, мати місце харизматичний рух в нашій Католицькій Церкві чіткий та компетентний провід з боку духовенства. Християн же Господь не обділює своїми харизмами, якщо вони не закриваються на діяння Св. Духа Божого та є разом у "ковчезі Ноя", а не деінде.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення Вова » 07 червня 2010, 12:18

о.Олег писав: Бо я грішний так не молюся. Пробував і відчуття від цього були погані.
Як це зрозуміти "пробував"? Напевно тут і є проблема харизматів, що вони самі говорять мовами, а не коли Д.С. сповняє. Читаємо, що істині мови тоді, коли людина сповнена Д.С.

Дiї.2:4 Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.

Як б вам радив не пробувати, а чекати коли Бог наповнить серце Д.С.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників...

Повідомлення Вова » 07 червня 2010, 12:22

сергій писав: Відомо, що дехто з консервативних п"ятидесятників займався фальсифікуванням подібних роликів, з метою компроментації харизматів.

Чомусь мені не відомо, прошу щось конкретніше.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей