Харизми у протестантів. Від кого?

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення o.Mykil » 07 листопада 2010, 07:31

Вова писав:Та ні, це ви вчепилися цієї теми як п’яний плота, і трубите усюди ви і такі як ви, а самі говорите що ми це робимо, я уже раз відповідав у нас ця тема на рівні із іншими.


Ви на форумі якої Церкви перебуваєте? Для вас відео є на початку, явна біснуватість!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення o.Mykil » 07 листопада 2010, 07:36

Заторкували також і католицьких харизматів в рамках цієї теми... Хм. Розповіли мені тепер, що, мовляв, одна дівчина ходила раніше на нічні чування в один костел у Києві, котрі проводили проводили тоді харизмати. Вона й досі під враженнями з тієї події, адже одні люди кукурікали, як півні, інші хитались і мугукали, наче якісь душевнохворі... Багато католицької молоді брало теж участь. Як сказала мені вчора знайома київська студентка: " Я не розумію такої "прослави Бога". %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення Вова » 07 листопада 2010, 13:43

o.Mykil писав:Ви на форумі якої Церкви перебуваєте? Для вас відео є на початку, явна біснуватість!

Я вам сказав "не плутайте святе із грішним", бо мені гидотно у такій темі писати про такі святі речі. Якщо ви не сприймаєте повну Євангелію, це уже ваші проблеми, але Павло говорить 1Кор.14:5 Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували: більший бо той, хто пророкує, аніж той, хто говорить мовами, хібащо пояснює, щоб будувалася Церква. Як бачите це не тільки апостоли говорили іншими мовами, а Павло вчить щоб усі були хрещені Д.С.
І також Дiї.2:38 А Петро до них каже: .......і дара Духа Святого ви приймете! 39 Бо для вас ця обітниця, і для ваших дітей, і для всіх, що далеко знаходяться, кого б тільки покликав Господь, Бог наш тобто говориться аж поки не прийде Христос.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення romanm » 07 листопада 2010, 14:21

Вова писав:
o.Mykil писав:Ви на форумі якої Церкви перебуваєте? Для вас відео є на початку, явна біснуватість!

Я вам сказав "не плутайте святе із грішним", бо мені гидотно у такій темі писати про такі святі речі. Якщо ви не сприймаєте повну Євангелію, це уже ваші проблеми, але Павло говорить 1Кор.14:5 Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували: більший бо той, хто пророкує, аніж той, хто говорить мовами, хібащо пояснює, щоб будувалася Церква. Як бачите це не тільки апостоли говорили іншими мовами, а Павло вчить щоб усі були хрещені Д.С.
І також Дiї.2:38 А Петро до них каже: .......і дара Духа Святого ви приймете! 39 Бо для вас ця обітниця, і для ваших дітей, і для всіх, що далеко знаходяться, кого б тільки покликав Господь, Бог наш тобто говориться аж поки не прийде Христос.


Згоден, давайте не будемо плутати. Щодо наявності біснуватих - промовчу, не спец.

Щодо ап.Павла і цитат з Біблії - добре.
Але
ЗВЕРНІМО увагу на :
1. Хіба ап. Павло займався мовами так як видно на відео ? Якесь бурмотіння різного роду звуків? Тим більше, в день П ятидесятниці апостоли не вживали глоссогласію. Тому, що вони говорили на рідній мові так, що їх розуміли і інші люди. А не навпаки. Як харизмати, які несуть тарабарщину яку і самі не розуміють.

2. Хрещення у св. Дусі НЕ значить бурмотіння різного роду звуків, а річ йде про те, Що Хрещення у св. Дусі = прощення гріхів(Хрещення від Ісуса) . На відміну від хрещення самого Ісуса.

3. Є велика різниця між апостольским даром мов (див п.1) і глоссогласією яку ми спостерігаємо зараз.


До п. Вови: п. Вово, радий вітати Вас знову тут у нас на форумі. Якщо зможете, ось тут католицьке пояснення (тобто що для нас значить говорити на мовах) глоссогласії http://www.newadvent.org/cathen/14776c.htm.

Думаю Ви розумієте різницю між глоссогласією і ксеноглассією? З таким самим успіхом, коли все "підганяти" під слова св. Письма, скажіть мені, у вас є така практика як таскання голими руками отруйних змій і т.д.? Не думаю. Отож сприймати потрібно з розумним застереженням.

Щодо гидот..... тут можна подискутувати щодо того, що більше "гидотно": різного роду психотехніки(глоссогласія) видавати за св.Духа, чи відноситися обережно до таких речей?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення o.Mykil » 07 листопада 2010, 15:02

Вова писав:
o.Mykil писав:Якщо ви не сприймаєте повну Євангелію, це уже ваші проблеми,


Не вигадуйте, якраз традиційні християни визнають "повну Євангелію", що є вкупі зі св. Переданням. Вони не фальшують Біблію також!
То дійсно велика біда, коли людина, начебто християнин, не вміє відрізнити недеструктивну дію Св. Духа від окультних дій злого (сатани). Дійсно, треба мати ласку від Бога, брати участь у церковних спасенних таїнствах і не ходити на "зборища нечестивих" відповідно до логіки Божого Слово!
А всякого року кукурікання, гавкання, тваринні жахні звуки тощо можна не раз почути на автентичних сеансах екзорцизму в Господніх храмах, коли поневолена людина звільняється від бісівського полону!

Ось так звані наслідки від сходження духа (духів) на легковірних http://www.youtube.com/watch?v=ijKhKa3zD0w

Коли Св. Дух на противагу до злого так мучив людей??? Подібні речі є духовною розпустою та святотатством-коли підміняється поняття.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення Вова » 07 листопада 2010, 21:17

o.Mykil писав: А всякого року кукурікання, гавкання, тваринні жахні звуки тощо можна не раз почути на автентичних сеансах екзорцизму в Господніх храмах, коли поневолена людина звільняється від бісівського полону!

Я уже мільйон раз говорив у нас такого не має. Тому і кажу відрізняйте де Боже, а де демонське. Я теж таке кукурікання..... не сприймаю за хрещення Д.С.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення o.Mykil » 07 листопада 2010, 23:32

Вова писав:
o.Mykil писав: А всякого року кукурікання, гавкання, тваринні жахні звуки тощо можна не раз почути на автентичних сеансах екзорцизму в Господніх храмах, коли поневолена людина звільняється від бісівського полону!

Я уже мільйон раз говорив у нас такого не має. Тому і кажу відрізняйте де Боже, а де демонське.


А при чому тут ви, не розумію??? Великий герой? Тема обширна. Не зводиться тільки до конкретної секти.:)

Особисто з помочі Бога вмію відрізнити діла Божі від діл лукавого! Бо також маю тривалу богословську освіту.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення Вова » 08 листопада 2010, 11:11

Ще б вам Бог поміг побачити, що ви постійно ображаєте і зневажаєте всіх, хто не католик.

Р.S. Почитайте хоч на своєму форумі не упереджено ознаки сектантства, у вас їх дуже багато.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення o.Mykil » 08 листопада 2010, 14:46

Вова писав:Ще б вам Бог поміг побачити, що ви постійно ображаєте і зневажаєте всіх, хто не католик.



Помиляєтесь. На основі себе судити чи не про все. Я дуже перепрошую, але знаю добре, що таке сектантство, зокрема на протестантській основі. У вас тут не було однодумців. Вас тільки банять щоразу за різні порушення та зневаги нашої віри і Христової Церкви, що тут недозволено!!!!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення о.Олег » 08 листопада 2010, 15:28

o.Mykil писав:
Вова писав:Ще б вам Бог поміг побачити, що ви постійно ображаєте і зневажаєте всіх, хто не католик.



Помиляєтесь. На основі себе судити чи не про все. Я дуже перепрошую, але знаю добре, що таке сектантство, зокрема на протестантській основі. У вас тут не було однодумців. Вас тільки банять щоразу за різні порушення та зневаги нашої віри і Христової Церкви, що тут недозволено!!!!

це ніде не дозволено.
прошушановних диспутантів припинити особисті нападки, спілкуватися без сварок
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення Вова » 08 листопада 2010, 22:09

o.Mykil писав:Вас тільки банять щоразу за різні порушення та зневаги нашої віри і Христової Церкви, що тут недозволено!!!!

Та я б більше не писав би, але ви почали (католики) ображати інші Церкви, називати когось п’яними, а себе тверезими.
А спілкуватися мені було з ким, дивіться тверезіше, але ви постійно скомпрометровували мене, і правила у вас не рівні. Як би я написав що ваша церква це п’яний який ледве тримається плота, до мене забанили, а так все нормально, ви скажете "правильно це приниження сектантів, і так робив Христос напевно?" То чия ви Церква, у мене уже виникає питання, я напевно помилявся що ви Христова Церква, бо так послідовники Христа не роблять.
І ви далекі від знання протестантів,бо так би не писали. Я не пишу що ви сектанти, бо у вас майже 80 -90 % хто називає себе католик взагалі далекий від Христа. Тільки одна назва « я католик». І знайте остатнього дня не по назві конфесії буде судити Христос, але те слово, що Христос говорив, останнього дня воно буде судити його! (Iван.12:48) і також уважно всі прочитайте що сказав Христос: Не знаю Я вас, звідки ви! Відійдіть від Мене всі, хто чинить неправду! (Лук.13:27). Як бачимо це ті хто носив назву "християнин", а не жив згідно Євангелії.
Бувайте здорові, це остатнє повідомлення, бо тут особисто ви не даєте нормально спілкуватися.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення romanm » 08 листопада 2010, 22:14

Вова писав: Бувайте здорові, це остатнє повідомлення, бо тут особисто ви не даєте нормально спілкуватися.
:(

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення ShMariam » 08 листопада 2010, 22:49

Вова писав:
o.Mykil писав:Вас тільки банять щоразу за різні порушення та зневаги нашої віри і Христової Церкви, що тут недозволено!!!!

Та я б більше не писав би, але ви почали (католики) ображати інші Церкви, називати когось п’яними, а себе тверезими.
...
Бувайте здорові, це остатнє повідомлення, бо тут особисто ви не даєте нормально спілкуватися.

Якщо якась Церква чи спільнота вважає кукурікання даром Святого Духа, то свідомий християнин має обов'язок застерегти інших, щоб не потрапили на злу дорогу. Зауважте, що навіть деякі католики мають такі "дари". Але головне, що Католицька Церква не визнає їх дарами Святого Духа, а деякі спільноти визнають.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 22 січня 2012, 23:08

перенесено viewtopic.php?f=18&t=2568 з теми Тиждень молитов за єдність християн

Sasha писав:Ось, судіть самі, що з того получається - http://www.youtube.com/watch?v=kvXRwDAC0S4

Що тут ви побачили неправильного?
Sasha писав:Також в них є "хрещення Духом Святим" http://www.youtube.com/watch?v=feGkLeVmCFIі

Скажу свою думку. Радчука я особисто не сприймаю і на такі зібрання не ходжу, - не сприймаю. Але це ніяк не заперечує що Бог хрестить Д.С.

Оскільки ви взяли у лапки "хрещення Духом Святим", то розкажіть яким має бути правильне хрещення Духом Святим?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Sasha
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 22 січня 2012, 12:46

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Sasha » 23 січня 2012, 20:00

Думаю, що я маю все-таки право відповісти на аргументи Вови про п'ятидесятників, навіть якщо це не в рамках поточної теми.

Шановний Володимире, будь-ласка, не перекручуйте і ви мої слова. Моє ставлення до п'ятидесятників не гірше ніж до будь-кого іншого. Мені навіть жаль тих людей, бо вони не розуміють, куди потрапили. Кладучи руку на серце, скажіть, невже ви дійсно вважаєте оце проявом Духа Святого: http://www.youtube.com/watch?v=qvx49UAplG4 Якщо ні, то до якими словами можна назвати оце? Як можна приписувати таку сцену даром Божим? Невже люди не бояться придавати подібні, вибачте за слово, несуразні словосполучення, за щось божественне?

Отож, єдине, що можна, навіть потрібно, молитися за них (але НЕ з ними) - те саме про інші релігійні течії. Для чого ж по-вашому в церкві придумали анафему? Невже для того, щоб принизити? Аж ніяк - але для того, щоб дати зрозуміти, що людина має вибір - або Церква, або щось інше. Компромісу тут нема.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення andrey s. » 23 січня 2012, 22:03

Sasha писав: Кладучи руку на серце, скажіть, невже ви дійсно вважаєте оце проявом Духа Святого: http://www.youtube.com/watch?v=qvx49UAplG4 Якщо ні, то до якими словами можна назвати оце? Як можна приписувати таку сцену даром Божим? Невже люди не бояться придавати подібні, вибачте за слово, несуразні словосполучення, за щось божественне?


Пару сек. подивився, і досить(щоб зрозуміти про що мова). Я взагалі то не дивлюсь подібних речей, так щоб наміренно. Мимовольно бачив неодноразово.
Що я можу сказати...нічого. Це не мій спосіб спілкування з Богом, а від так..мені то не потрібно.
Чи маю я казати , критикувати саме таке явище???? Мені цього не хочиться, взагалі за то говорити не хочиться, чомусь.(кажу як є :pardon: )
Можу ствердно сказати, що я не буду долучатись до такого, і це все.
Доречі, сподобався комент:
и не ссорьтесь друзья! ибо и ссора ваша не от Дуxа Святого. как сказал один старец в древности: "Мы не можем любить всеx братьев, но мы должны относиться к ним без пристрастия". не судите никакиx верующиx в Господа нашего Иисуса Христа. соxраните что имеете, а Он рассудит всеx нас. время еще ближе чем во времена Апостолов.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 23 січня 2012, 23:03

Sasha писав:Шановний Володимире, будь-ласка, не перекручуйте і ви мої слова. Моє ставлення до п'ятидесятників не гірше ніж до будь-кого іншого.

Я ваших думок не знаю, якщо Ви у приклад навели тільки сЄ і п’ятидесятників, то як я перекрутив ваші слова?


Мені навіть жаль тих людей, бо вони не розуміють, куди потрапили.

То розкажіть?


Sasha писав:Кладучи руку на серце, скажіть, невже ви дійсно вважаєте оце проявом Духа Святого: http://www.youtube.com/watch?v=qvx49UAplG4 Якщо ні, то до якими словами можна назвати оце? Як можна приписувати таку сцену даром Божим? Невже люди не бояться придавати подібні, вибачте за слово, несуразні словосполучення, за щось божественне?

Подивився і що там не від Д.С.? Якщо ви хочете звернути увагу на те що і автор цього ролика, то мені дивно як ви на це повелися. От наприклад, українська мова проявляється у російській, польській мові. То що скажете, українська мова неправдива, бо там є слова іноземні?
Ви б краще раз сходили на богослужіння, ніж 100 слухати байок.

1Кор.14:27 Як говорить хто чужою мовою, говоріть по двох, чи найбільше по трьох, і то за чергою, а один нехай перекладає! І взагалі прочитайте 14 розділ увесь.

Кладучи руку на серце, скажіть, невже ви дійсно вважаєте оце проявом Духа Святого

Поясніть який має бути прояв Д.С.?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Sasha
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 22 січня 2012, 12:46

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Sasha » 23 січня 2012, 23:15

Прояв святості, перш за все треба шукати в скромності і смиренності, а не в пошуку чуд. А для того, щоб перевірити, чи правдивими пророками є ваші пастори, то я рекомендую вивчити будь-яку фразу, можна Псалом чи будь-що інше, на двох різних мовах і в присутності всіх людей попросити перекласти. Так от, той, хто матиме такий дар, той перекладе, а хто ні - той лжепророк. Перевірте всіх, хто стверджує, що має подібний дар - це ж для вашого добра.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 23 січня 2012, 23:59

Sasha писав:Прояв святості, перш за все треба шукати в скромності і смиренності, а не в пошуку чуд.

Згідний. А хто шукає чуда? Це є обіцянка І.Х.

Sasha писав:А для того, щоб перевірити, чи правдивими пророками є ваші пастори, то я рекомендую вивчити будь-яку фразу, можна Псалом чи будь-що інше, на двох різних мовах і в присутності всіх людей попросити перекласти. Так от, той, хто матиме такий дар, той перекладе, а хто ні - той лжепророк. Перевірте всіх, хто стверджує, що має подібний дар - це ж для вашого добра.

І про що Ви пишете %) Ви далекі від того як Писання вчить про інші мови. Вибачте, а Ви знаєте Писання? Чи тільки із інтернету черпате інформацію?

1. Звідки ви взяли що дар іншим мов належить тільки пастерям? 5 Я ж хочу, щоб мовами говорили всі

2 Для чого вивчати щось на пам’ять, а потім переклади? Це є молитва, до Бога Д.С. 1Кор.14:2 Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне……28 А коли б не було перекладача, то нехай він у Церкві мовчить, а говорить нехай собі й Богові!

1Кор.14:2 Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне.

3.За переклад я уже писав як має бути, повторяю 1Кор.14:27 Як говорить хто чужою мовою, говоріть по двох, чи найбільше по трьох, і то за чергою, а один нехай перекладає!

4 Як має впізнаватися істиний дар ? Читаємо:
1Кор.12:7 І кожному дається виявлення Духа на користь.10 ....а іншому розпізнавання духів, .... а іншому вияснення мов.

Скажу Вам проблема п’ятидесятників, ми не послухали Павлову пораду і тоді не добре воно виглядає у ваших очах.

1.Молитися потрібно іншими мовами не всім 27 Як говорить хто чужою мовою, говоріть по двох, чи найбільше по трьох
2.А коли так не роблять, то виглядає це як у тих роликах. І люди думають що це біснуватість.
23.А як зійдеться Церква вся разом, і всі говоритимуть чужими мовами, і ввійдуть туди й сторонні чи невіруючі, чи ж не скажуть вони, що біснуєтесь ви?

До речі, Ви знайомі із католика- харизматами? Сходіть туда на зібрання.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Michail » 24 січня 2012, 01:40

Скажу Вам проблема п’ятидесятників, ми не послухали Павлову пораду і тоді не добре воно виглядає у ваших очах.


Зауважте шановні форумчани, в цьому питанні (конкртно на цей приклад показую, а не про Вову взагалі пишу, і не про його дописи на форумі) Вова визнає те, що не визнали б нещирі, несмиренні, заядлі, як ви пишете вище, не написали б.

Sasha
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 22 січня 2012, 12:46

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення Sasha » 24 січня 2012, 20:13

Шановний Володимир, ось приклад того, як потрібно перевіряти тих, хто стверджує, що має дар толкування язиків http://www.youtube.com/watch?v=lMqTR5c-DxU
Якщо серед ваших одновірців знайдеться ХОЧА б один, хто витримає це випробовування, то покажіть мені ту людину і я прийду, щоб побачити її, навіть на ваше зібрання. І ви маєте повне право це зробити, бо в Біблії сказано, що духів потрібно перевіряти, чи від Бога вони. Але знайте, той, хто не пройде цього випробовування - лжепророк, бо іменем Бога і лжечудами він вводить в оману й призводить до погибелі невинних душ, що вірять йому.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення Вова » 27 січня 2012, 18:58

Sasha писав:.... що духів потрібно перевіряти, чи від Бога вони......

І як ви збереєтеся перевіряти?

Ви бували на зібранні (як то говорять ) католиків - харизматів? Ви там потреніруйтеся, а тоді дайте пораду практичну.

Питання: Сьогодні діє у Церкві дар Д.С. - інші мови? Якось дивно від католиків таке слухати, ще б православних зрозумів....., а яка особисто ваша ціль цієї дискусії? Що ви хочете тим сказати?



Я цей ролик бачив уже давно, то що там заперечили існування цього дару у п’ятидесятників? Пораду приймали і подякували, а не сперечалися що той священик не правий.

Але знайте, той, хто не пройде цього випробовування - лжепророк, бо іменем Бога і лжечудами він вводить в оману й призводить до погибелі невинних душ, що вірять йому.

По одній дії вся людина нездала :crazy: , а тепер подивіться на своїх пап які вони були, то що вся ваша Церква така -лже.... ? Бо риба портится із голови ...... Ваші слова нагадують мені який я був ще років 15 тому .
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення andrey s. » 27 січня 2012, 19:20

п.Вово..Слава Ісусу Христу!!!
Знаєте, вчора дивився фільм про Лютера...
Досить цікава особистість, і знаєте, я переконаний, що сам він нічого не вирішував і став скоріше інструментом в чужих руках..(звичайно це не висновок з фільму :) , я на загал. Досить гідна уваги людина, і звісно мені засудна увага не потрібна...можна навчитись у нього чомусь, на його історії)
Але коли так більш подумав про то, то зрозумів, що все що Бог допустив, це не просто так, і цим можна скористати на Його Славу..
Бог постійно у людини щось заберає, обмежує(якщо точніше, то не втручається коли людина сама то губить, відкидує), щоб людина заробила це, здобула, і пізнала ціну цьому...і головне розуміння, що не наше то, не наша заслуга, а тільки Божа Ласка.

Але на цьому всьому фоні,,,от мені цікаво, Ваша думка..(то трохи фантазія, але всеж не зовсім безглузда)
Як би відреагував Лютор, на от ці всі речі, які мають місце сьогодні.(я про протестантські спільноти, особливо коли вживають всякі "нео")
Якщо точніше, чи був би він в захваті від породжень сучасності, сучасних Протестантських Спільнот чи Церков.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення о.Олег » 27 січня 2012, 21:16

Вова писав:... Ваші слова нагадують мені який я був ще років 15 тому .

судячи з допису (це не одиночний у Вас випадок, але саме), за який отримали заборону сюди писати, Ви не дуже змінилися за ті 15 років
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення Nazariusz » 02 лютого 2012, 22:06

Перепрошую якщо вдаряюсь в оффтоп, але виникло нагальне питання. Річ в тому, що в одній із парафій Львівщини, яку адмініструють декілька отців-редемтористів, з'явились п'ятидесятники. І - що дивно - місцевий парох (точніше, парохи) не забороняють їм проводити свою діяльність безпосередньо в храмі. Сам я не з тієї парафії, але така новина мене просто вразила. Що з цим можна зробити? Люди розгнівані. Чи звертатись їм до єпископа, чи до місцевого протоієрея?
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення о.Олег » 03 лютого 2012, 05:17

Nazariusz писав:Перепрошую якщо вдаряюсь в оффтоп, але виникло нагальне питання. Річ в тому, що в одній із парафій Львівщини, яку адмініструють декілька отців-редемтористів, з'явились п'ятидесятники. І - що дивно - місцевий парох (точніше, парохи) не забороняють їм проводити свою діяльність безпосередньо в храмі. Сам я не з тієї парафії, але така новина мене просто вразила. Що з цим можна зробити? Люди розгнівані. Чи звертатись їм до єпископа, чи до місцевого протоієрея?


думаю, що йдеться не про п'ятидесятників, а про католиків-харизматів (їх... гм... буває путають з протестантами :) :( ) Перевірте, будь-ласка, свої данні і, якщо можна, напишіть, про що йдеться. Мені ж (або комусь із модераторів/адміну) у приват (ПП) напишіть трошки детальніше
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення andrey s. » 03 лютого 2012, 17:30

о.Олег писав:
Nazariusz писав:Перепрошую якщо вдаряюсь в оффтоп, але виникло нагальне питання. Річ в тому, що в одній із парафій Львівщини, яку адмініструють декілька отців-редемтористів, з'явились п'ятидесятники. І - що дивно - місцевий парох (точніше, парохи) не забороняють їм проводити свою діяльність безпосередньо в храмі. Сам я не з тієї парафії, але така новина мене просто вразила. Що з цим можна зробити? Люди розгнівані. Чи звертатись їм до єпископа, чи до місцевого протоієрея?


думаю, що йдеться не про п'ятидесятників, а про католиків-харизматів (їх... гм... буває путають з протестантами :) :( ) Перевірте, будь-ласка, свої данні і, якщо можна, напишіть, про що йдеться. Мені ж (або комусь із модераторів/адміну) у приват (ПП) напишіть трошки детальніше
З повагою, о.Олег

Слава Ісусу Христу!!!
Та власне я був би не проти також знати це, якщо вже написали таке на форум, то думаю варто вже якось вичерпніше про це розяснити, а тим паче, тим паче якщо сталос якесь непорозуміння....(якщо у Вас склалось якесь хибне враження, або навіть і не хибне..)
Раз все так, то мусите відчувати якусь відповідальність...(якось так думаю, точніше дуже на це сподіваюсь)..

Скажу за себе, я також на подібну ситуацію купився, і це викликало обурення...(якись внутрішній конфлікт).
Так, у мому випадку це були Харизмати, і в принципі необізнанному(як мені) легко сплутати..
Попри своє особисте сприйняття(я не можу нажаль похвалитись захватом від цієї схожості, саме тої спільноти Харизматів(мова тільки за них, а не на загал) з такими собі ярими протестантами...як на перший погляд, тобто можна помилитись)), взнавши, що справді в монастирі у Франківську теж отці-монахи сприяли їм, то вирішив собі, що якщо це не Божа справа, то вона не встоїться, якщо священників банально обдурили(бо їх не було на зібраннях), тобто все тайне стане явним...
А так, то так....(правда зібрання припинились були там....це я просто по факту :pardon: )
Я не бажаю впадати в "якби і коби" з цього приводу, не балакав в дусі правельно-Не правельно....Праві-Не праві..
Молитись потрібно, якщо це якось спричиняє внутрішнє несприйняття, а про уста я взагалі мовчу, бо слово може і хвалити Бога, а може і навпаки..
Для чого ці пристрасті??????, тим паче якщо навіть враження вірні, то всерівно потрібно вважати щоб це не згіршило нас, не ввело у спокусу...
Спокій, Зваженність і Надія на Бога, бо тільки Він знає як воно насправді, а я вірю що Він не байдужий, а навпаки...
Але щоб я Це міг вмістити у себе, потрібно самому вважати на себе, щоб не піддатись спокусі і не впасти в гріх, до якого самий коротший шлях через наші вуста.
Все буде добре, якщо повіримо в це.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення Nazariusz » 03 лютого 2012, 22:38

ні-ні, я говорю якраз про п'ятидесятників, яких місцеві (новояворівці) називають "штундами". Я сам хотів би своїми очима це все побачити, тому що "люди говорять" - це, самі розумієте, ненадійне джерело. Але річ у тім, що це говорить не одна людина і не дві, а ціла парафія гуде. Звичайно, хотілося б упевнитись, але. на жаль, поки не маю такої можливості.
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення о.Олег » 05 лютого 2012, 19:17

Nazariusz писав:ні-ні, я говорю якраз про п'ятидесятників, яких місцеві (новояворівці) називають "штундами". Я сам хотів би своїми очима це все побачити, тому що "люди говорять" - це, самі розумієте, ненадійне джерело. Але річ у тім, що це говорить не одна людина і не дві, а ціла парафія гуде. Звичайно, хотілося б упевнитись, але. на жаль, поки не маю такої можливості.

так ж я маю - знаю їхнього Ігумена (о.Василя Іваніва) особисто, щойно говорив з ним по телефону. Нічого такого, про що Ви боїтеся і "люди гудуть" немає (і бути не може). Йдеться про катехизацію для дорослих по п'ятницях і суботах. Триватиме принаймі до закінчення лютого. Проводять католики-харизмати (Євангелізація, альфакурс). Без практикування тих речей, за які на нашому Форумі критиковані деякими дописувачами (тобто: "говоріння мовами" тощо - немає такого. Протоігумен ЧНІ благословив це починання). Якщо Ви там живете чи ближче знайомі з місцевими - дуже рекомендую пройти цю катехизацію, пізнавати Правди віри Католицької Церкви :Rose:
далі продовжуймо про це, якщо є потреба, в темі про католиків-харизматів - в темі Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)... говорити про діяльність парафії ЧНІ в Новояворівську оффтоп
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: Біснування неоп'ятидесятників (протестантизм)...

Повідомлення Nazariusz » 07 лютого 2012, 23:24

Дуже дякую, отче, заспокоїли мене... Річ у тім, що я далеко не місцевий і дізнався про це взагалі через самих п'ятидесятників :(
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей