"Нетиповий пастор в Україні - Аделаджа"

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

"Нетиповий пастор в Україні - Аделаджа"

Повідомлення прочанка » 09 квітня 2011, 19:07

цікаву статейку надибала... Не могла на кинути для розгляду... 8) Невже ми, українці, такі слабкі у своїй вірі і нас так легко зманити...? Направду, сумно...

Міжнародна версія газети New York Times - International Herald Tribune - у суботу пише про Сандея Аделанджу - засновника і старшого пастора церкви "Посольство Боже".

Кореспондент видання твердить, що щонеділі у Києві тисячі людей приходять на його службу, де можна почути хор та рок-гурти, які співають російською пісні на релігійну тематику.

"Люди підспівують та плескають у долоні, згодом стрімголов біжать до сцени, щоб схопити мікрофон і розповісти, як ця нова віра змінила їхнє життя", - йдеться у статті Кліффорда Леві.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/press_re ... r_ak.shtml
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Нетиповий пастор в Україні - Аделаджа"

Повідомлення andrey s. » 09 квітня 2011, 20:00

прочанка писав:цікаву статейку надибала... Не могла на кинути для розгляду... 8) Невже ми, українці, такі слабкі у своїй вірі і нас так легко зманити...? Направду, сумно...

Міжнародна версія газети New York Times - International Herald Tribune - у суботу пише про Сандея Аделанджу - засновника і старшого пастора церкви "Посольство Боже".

Кореспондент видання твердить, що щонеділі у Києві тисячі людей приходять на його службу, де можна почути хор та рок-гурти, які співають російською пісні на релігійну тематику.

"Люди підспівують та плескають у долоні, згодом стрімголов біжать до сцени, щоб схопити мікрофон і розповісти, як ця нова віра змінила їхнє життя", - йдеться у статті Кліффорда Леві.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/press_re ... r_ak.shtml

Скажу свою думку...
Як на мене то це типовий пастор,і що тут скажеш....
На мою думку термін "пастор" чужий нашій ментальності.І справа не в тому що це наслідок впливу колишнього режиму....
Взагалі якщо чесно то мені непідходить значення(переклад) цього слова.Напевне його значення протистанти змінили.
Який пастух?????? Я знаю тільки одного Пастуха,це Ісус.І Того кому Він доручив пасти Його вівці і ягнята.(Папу Римського).А решта священників це вівці,і напевне я ягня.
Напевне того в мене якась неадекватна реакція на це слово(всередині),хоч можливо це наслідок мого незнання(невігластва).
Але мене це влаштовує.
Прошу зауважити що це моя думка,і я нікого не переконую.
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: "Нетиповий пастор в Україні - Аделаджа"

Повідомлення o.Mykil » 09 квітня 2011, 21:27

Ще інший нетиповий та одіозний пастор "Нового Покоління" Ледяєв ставить Аделаджу " над народами" http://www.youtube.com/watch?v=0qLCa0XPMgs

І смішно, і грішно. :shock:
Востаннє редагувалось 09 квітня 2011, 21:35 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: "Нетиповий пастор в Україні - Аделаджа"

Повідомлення o.Mykil » 09 квітня 2011, 21:33

andrey s. писав: Я знаю тільки одного Пастуха,це Ісус.


Ісус Христос є взірцем священства як святий Пастир-Господь. Традиційні священики теж є духовні пастирі, які мають взоруватися найперше на божественного Пастиря, наслідувати Його приклад служіння, бо ж "пасуть Боже стадо", тобто доглядають за Господнім Виноградником чи Церквою разом зі своєю владою. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Нетиповий пастор в Україні - Аделаджа"

Повідомлення andrey s. » 09 квітня 2011, 23:45

o.Mykil писав:
andrey s. писав: Я знаю тільки одного Пастуха,це Ісус.


Ісус Христос є взірцем священства як святий Пастир-Господь. Традиційні священики теж є духовні пастирі, які мають взоруватися найперше на божественного Пастиря, наслідувати Його приклад служіння, бо ж "пасуть Боже стадо", тобто доглядають за Господнім Виноградником чи Церквою разом зі своєю владою. :)

Отець я думаю що Ви зрозуміли про що я.Тому я нехочу пояснювати своє бачення на підставі св.Письма(цитатами).Тим більше все просто.(Я про:Паси мої вівці,,,вівці,,ягнята)
Бо доглядати за виноградником охочих багато.Особливо тих які думають вбити Сина,щоб весь виноградник залишився їм.Незнаю правда на що вони надіються,Господар(Той Хто Насадив виноградник) всерівно ніколи і нікуда НЕ ДІНЕТЬСЯ.І Сина вбити не получиться,бо Він переміг смерть.
А ось баламутити овець,які не знають голосу свого Пастуха,і як наслідок нас ягнят(які наслідують поведінку овець,бо це природньо),це друга справа.
А то що Ісус залишив Пастуха,щоб не забули Його голос-це очивидно,і це Петро.Можна навіть сказати що крім того "Зробив загін для отари"(Церкву),і ясно сказав хто є Фундаментрм "того загону".Для мене Він земний Пастирь,а Ви для мене Вівця у якої я маю вчитись,перейняти поведінку(як в природі).Отець зрозумійте мене,просто останнім часом багато паршивих овець,і я нехочу заразитись від них.Тому ті вівці які не знають голосу земного Пастуха,для мене не є прикладом наслідування.
Отець,,словами можна "гратись",але суть в другому.Суть в тому;Куди ,а головне кому йдуть плоди того виноградника.Хто насадив його відомо,але чи всі плоди Йому віддаються,це інше.І кожний працівник того виноградника получить свою нагороду.
Просто мені, як виноградині, нехочиться щоб в тому винограднику шлялись всякі,кому не лень.І тирили то що їм не належить,і для кого(я здогадуюсь).
Мені подобається на Арх.Службі Божій,коли владика мовить:"Господи,Господи,Споглянь на виноградник що насадила Правиця Твоя,і на......"
Ісус не є робітником в тому винограднику.Бо Він є Правицею(любовю) Божою.Він є Господь,який з любові(турботи) залишив нам Утішителя,щоб хоч якось було все зрозуміло.
Поодинока вівця є легкою здобиччю для вовка.Вовк акуратно її зїсть,щоб шкуру не попортити.Вдягне ту шкуру і поведе ягнят за собою.(для чого ягнят тягати,якщо самі підуть.Так просто більше дістанеться :) ,бо в пащі більше двох не поміститься)
Але прикол в тому,що ми маєм ще мозги,які нас вбивають і легко можуть завести в блуд.
Тому я ускладнювати не хочу,для чого придумувати те що давно вже є.(типу шукати зручніші загони,де 90% знижка на послуги,і все включино"повний фарш :) ",треба тільки 10%,і життя вдасться).
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: "Нетиповий пастор в Україні - Аделаджа"

Повідомлення прочанка » 10 квітня 2011, 14:31

боляче інше, чому наше українське стадо овечок так легко переманити і перетворити у впертих баранів? Чому будь- яка секта так легко знаходить в Україні своїх прибічників і ярих послідовників? Вони множаться просто у геометричній прогресії. Розколи... секти, течії... Чому у християнській Україні, де одні проливали кров за УГКЦ, а інші б"ються в груди, про істинноправославне коріння, так легко сходять на манівці...
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Нетиповий пастор в Україні - Аделаджа"

Повідомлення andrey s. » 10 квітня 2011, 16:28

прочанка писав:боляче інше, чому наше українське стадо овечок так легко переманити і перетворити у впертих баранів? Чому будь- яка секта так легко знаходить в Україні своїх прибічників і ярих послідовників? Вони множаться просто у геометричній прогресії. Розколи... секти, течії... Чому у християнській Україні, де одні проливали кров за УГКЦ, а інші б"ються в груди, про істинноправославне коріння, так легко сходять на манівці...

Так боляче,і мені було-би дивно якби ніхто себе в груди не бив,доречі з обох сторін.Будемо чесні,частіше ми починаєм тему утисків УГКЦ.
Але це нормальна ситуація.
Знаїте яка моя думка??
Я думаю що все не так погано,якщо зважити на один факт,а саме:
Це все наслідки тоталітарного режиму,який наніс велику шкоду в розвитку духовності на теренах бувшого СССР.
Покоління яке було ще виховано в Християнських традиціях було подавленно.А в інших закладувалась програма(зомбі),потім в них були діти,а потім внуки.
Тобто потрібен час,щоб формувалось одне покоління,яке вже передасть все наступньому.
І якби не наші бабусі,деколи і дідусі,а головне ті священники які були в підпіллі,то нічого би не було.Роль останніх була самою важливою.
А то що є секти,від цього нікуди не дінешся.І наша вина тут є,я в загальному.
Але це(секти) дуже не тривале явище.Я помітив що є тенденція покращення ситуації.Люди вже більше знають,і уже не так легко сиктантам як колись.
Для них ідеальний грунт це нестабільність і важке становище в державі.І ще наші непорозуміння в середині Церкви(нас вірних),або Церков(різних).
Так що паніки не потрібно,потрібно працювати над цим.І варто почати з ближніх які потрапили в таку халепу.
Коли Вам страшно,то подивіться на свій підпис :) ,все буде добре...
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: "Нетиповий пастор в Україні - Аделаджа"

Повідомлення прочанка » 10 квітня 2011, 16:58

andrey s. писав:Так що паніки не потрібно,потрібно працювати над цим.І варто почати з ближніх які потрапили в таку халепу.
Коли Вам страшно,то подивіться на свій підпис :) ,все буде добре...
Дякую..


:) не страшно, якби люди знали чого боятись, ми б жила набагато краще :)
А не боятись вчили нас Ісус, брат Роже з Тезе і Папа Іван Павло і не тільки... :Rose:
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Нетиповий пастор в Україні - Аделаджа"

Повідомлення andrey s. » 10 квітня 2011, 18:28

Мені сподобалось:


Марна була втіха ада,
Марна всяка хитра зрада.
Марна,марна і печать ворожа,
Славно,славно встане правда Божа.

Тож ми Христу поклонімся
І всі щиро помолімся.
Христе,Христе,славим Твої Страсти.
Зволь же,зволь же й наші душі спасти.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей