Протестантизм. П'ятидесятники

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 31 серпня 2010, 19:49

o.Mykil писав:????????????? %) :evil: =@

Та ні це означає, що тема "З протестантизму додому" ніколи цьому не бути. Церква одна напевно ніколи не буде, хіба уже антихрист це зробить. А так просто обідно. Я люблю доктрини, а тут я нічого не навчуся, а тут тільки одні образи бачу.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 31 серпня 2010, 19:50

Ви спочатку розберіться що таке секта, і що воно значить, навіть на вашому форумі є значення, то ви половину тих пунктів маєте у себе.


Та вже ж розібралися, не вам нас вчити, правовірних. Увага! Секти http://www.christusimperat.org/uk/node/74

http://ukrsekta.info
Та це просто брехня, ще такою брехні не чув. Які спонсори, та майте совість уже.


Ні, чому відразу брехня? Я казав, що документальне відео, особливо зі свідченнями колишніх масонів. Також можна почути слова тих впливових масонів, ілюмінатів, які перед своїм наверненням давали великі суми на продажне ліберальне протестанство, типу вашої організації тощо. До речі, зробили це ваші побратими по вірі, інші протестанти, які вважають себе "ортодоксами". Правда, нагородили зі свого анальфабетства і на Католицьку Церкву, яка ще раніше заперечила масонерію, має ряд офіційних документів проти масонства. Та менше з тим. Про масонів тема в іншій вітці форуму. Відеофільм кружляє інтернетом....
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 31 серпня 2010, 19:55

o.Mykil писав:
Ви спочатку розберіться що таке секта, і що воно значить, навіть на вашому форумі є значення, то ви половину тих пунктів маєте у себе.


Та вже ж розібралися, не вам нас вчити, правовірних. Увага! Секти http://www.christusimperat.org/uk/node/74

http://ukrsekta.info
Та це просто брехня, ще такою брехні не чув. Які спонсори, та майте совість уже.


Ну ви от говорите що дотримуєтеся катахтзму, тоді хоч самі прочитайте і поступайте по ньому http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=36

Рани єдності

817 Насправді «у цій одній і єдиній Божій Церкві від початку виникали певні поділи, що їх Апостол всіляко відкидав як гідні осуду; упродовж наступних століть виникають більші розколи, внаслідок чого значні громади відділилися від повного спілкування з католицькою Церквою, іноді не без вини людей з одного і з іншого боку» (II Ватиканський Собор, Декр. « Unitatis redintegratio », 3.). Поділи, які ранять єдність Тіла Христового (треба розрізняти єресь, відступництво, і схизму; Пор. Кодекс канонічного права, кан. 751.), не виникають без гріхів людей:
«Там, де є гріх, там також є множинність, там - схизми, там -єресі, там - незгоди; але там, де є чеснота, там є і єдність, там є і злагода, завдяки якій усі віруючі мають одно тіло й одну душу» (Ориген, Проповіді на Єзекиїла, 9, 1.).
818 Ті, що народжуються нині у спільнотах, які походять від таких поділів, і «живуть вірою в Христа, не можуть бути звинувачені у грісі розбрату, і католицька Церква оточує їх братерською пошаною та любов'ю (...). Виправдані вірою, отриманою 9 Хрещенні, поєднані з Христом, їх справедливо називають християнами, а сини католицької Церкви справедливо визнають їх братами в Господі» (II Ватиканський Собор, Декр. «Unitatis redintegratio», 3.).
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення ShMariam » 31 серпня 2010, 20:01

Вова писав: Церква одна напевно ніколи не буде
хіба уже антихрист це зробить.[/quote]
Вона завжди такою була. Як Ви собі уявляєте розділене Тіло Христове? Вчення кожної конфесії - мозковий центр, образно кажучи, голова. Очевидно, тіло має мати одну голову.
Вова писав:...хіба уже антихрист це зробить.

Цікава логіка
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення ShMariam » 31 серпня 2010, 20:08

Вова писав:818 Ті, що народжуються нині у спільнотах, які походять від таких поділів, і «живуть вірою в Христа, не можуть бути звинувачені у грісі розбрату, і католицька Церква оточує їх братерською пошаною та любов'ю (...). Виправдані вірою, отриманою 9 Хрещенні, поєднані з Христом, їх справедливо називають християнами, а сини католицької Церкви справедливо визнають їх братами в Господі» (II Ватиканський Собор, Декр. «Unitatis redintegratio», 3.).

Не дуже тим тіштеся, бо чим більше людина здібна і освічена, тим більші до неї вимоги. Зокрема, щоб думала і досліджувала, а не просто жила вірою своїх предків.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 31 серпня 2010, 20:24

ShMariam писав:Вона завжди такою була. Як Ви собі уявляєте розділене Тіло Христове?

Та ні як, Церква не міряється конфесією, а єднається духом із Христом.

Вчення кожної конфесії - мозковий центр, образно кажучи, голова. Очевидно, тіло має мати одну голову.

Ця голова це Ісус христос

Вова писав:...хіба уже антихрист це зробить.

Цікава логіка[/quote]
А ви хіба не читали що антихрист обєднає усі релігії в одну, от і вам очевидна голова.

ShMariam писав:Не дуже тим тіштеся

Та я взагалі тим не тішуся, вам ваше нагадую. Від того що я стану католиком мене не спасе, Біблія говорить потрібно дотримуватися все що сказав Христос і народитися із гори, вірувати у Христа, єднатися я із Христом у молитві.

А ви хіба тим спасетеся якщо будете себе називати католиком, а серцем будете далекі від Бога, от і подивіться навкруг, чи не такі у нас християни?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 31 серпня 2010, 20:43

Вова писав:
Ну ви от говорите що дотримуєтеся катахтзму, тоді хоч самі прочитайте і поступайте по ньому http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=36




Катехизму... Божого Слова найперше дотримуємось ми як традиційні християни, св. Передання, апостольської традиції тощо, знаючи що один Господь, Церква, віра, хрищення і т.д. Тому, направду, хочеться загоїти ці всі рани розколів, щоб всі були одним у Христовій Вселенській Церкві. Амінь.
Востаннє редагувалось 31 серпня 2010, 21:23 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 31 серпня 2010, 20:46

Вова писав:А ви хіба не читали що антихрист обєднає усі релігії в одну, от і вам очевидна голова.


Це є Нью Ейдж, антихристиянський та антикатолицький рух, якому, на жаль, в особливий спосіб під впливом масонства торує сьогодні шлях продажне ліберальне християнство, зокрема розколений наскрізь протестантизм...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення ShMariam » 31 серпня 2010, 21:30

Вова писав:
ShMariam писав:Вона завжди такою була. Як Ви собі уявляєте розділене Тіло Христове?

Та ні як, Церква не міряється конфесією, а єднається духом із Христом.

Вчення кожної конфесії - мозковий центр, образно кажучи, голова. Очевидно, тіло має мати одну голову.

Ця голова це Ісус Христос


Один вірить в одне, другий в інше (зокрема про шлях до спасіння) і всі разом - Церква?

Вова писав:
...хіба уже антихрист це зробить.

Цікава логіка

А ви хіба не читали що антихрист обєднає усі релігії в одну, от і вам очевидна голова.

Взагалі-то Ісус хоче, щоби "всі були одно".

А ви хіба тим спасетеся якщо будете себе називати католиком, а серцем будете далекі від Бога, от і подивіться навкруг, чи не такі у нас християни?

Гарно в нас недавно сказав священик на проповіді: "У протестантів всі святі. А (наша) Церква приймає всіх, хоч грішники рянять Христове Тіло.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 31 серпня 2010, 21:34

o.Mykil писав:
neoxgeforce писав:Найшов цікаві відео уривки:


Частково до цієї теми viewtopic.php?f=3&t=1849

Це ніяк не стосується ХВЄ, я вам уже говорив такого "цирку" як на тих відео у нас не має, та у тих харизматів що я був такого не видів. Треба краще раз прийти подивитися ніж постійно сплітати.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 31 серпня 2010, 21:48

Вова писав:Це ніяк не стосується ХВЄ, я вам уже говорив такого "цирку" як на тих відео у нас не має, т.


Це стосувалося назагал продажного ліберального християнства та говорить по потребу повернення додому різних протестантських культів-деномінацій під яскравили назвами (обгортками), до первісної Христової Вселенської Церкви із слизьких для душі манівців! АМІНЬ. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 31 серпня 2010, 22:17

o.Mykil писав:... та говорить по потребу повернення додому різних протестантських культів-деномінацій ... АМІНЬ. :)

Усе Писання говорить навернення до Бога, до Отця, до Христа, а значить до Церкви. Ну що з того що стану католиком, чи православним, якщо до Бога не навернусь? Я був колись православних і як більшість це у лапках, то до чого ви закликаєте навернутися? Якщо ви носите назву, так як я носив, то що мені дасть назва? Звісно я не про всіх говорю. Спочатку своїх наверніть, покажіть Христа у своєму житті нам, тоді можна про щось говорити. Чому ваші майже завжди впізнають у нас віруючих і так говорять " це віруючі" а чому по вас не можна так сказати? Тільки віруючі ви на великі свята стаєте, це ж ніяк християнство, і то як сідають за стіл стають перевертнями. От така реальність, ви це бачите, чи ні?

... до первісної Христової Вселенської Церкви

І вам того бажаю
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення ShMariam » 31 серпня 2010, 22:26

Вова писав: Спочатку своїх наверніть, покажіть Христа у своєму житті нам, тоді можна про щось говорити. Чому ваші майже завжди впізнають у нас віруючих і так говорять " це віруючі" а чому по вас не можна так сказати? Тільки віруючі ви на великі свята стаєте, це ж ніяк християнство, і то як сідають за стіл стають перевертнями. От така реальність, ви це бачите, чи ні?

Цікаво що ми зможемо сказати про вас, так за 19 століть?
Добрих католиків ви не бачите, бо вони ніколи про себе не будуть афішувати.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: З протестантизму додому

Повідомлення romanm » 31 серпня 2010, 22:27

Чому ваші майже завжди впізнають у нас віруючих і так говорять " це віруючі" а чому по вас не можна так сказати? Тільки віруючі ви на великі свята стаєте, це ж ніяк християнство, і то як сідають за стіл стають перевертнями. От така реальність, ви це бачите, чи ні?

Браво п. Вово, по нас не можна так сказати бо ми в дорозі, підіймаємося і падаєм, знову підіймаємося. Хтось ні. Це непоказник, поверхнева набожність чи гріховність. Бо душу відає тільки Бог. Я також знаю баптистів чи кого там, які навіть слова типу " дурак" не скажуть, а зрівняти людину з лайном, не роблять собі проблеми. І навпаки.
А біси теж віруючі, побільше вашого.
Так, що обережно з такими порівняннями, імхо.

Як я іговорив, дискусії , як такої, немає.А є взаємне показування дуль один одному.
Востаннє редагувалось 31 серпня 2010, 22:32 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 31 серпня 2010, 22:30

romanm писав: Так, що обережно з такими порівняннями, імхо.

Це не порівняння, а так ваші говорять про нас і все. І я сказав це всіх не стосується, дивіться трохи добріше на те що я пишу.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: З протестантизму додому

Повідомлення romanm » 31 серпня 2010, 22:33

Вова писав:
romanm писав: Так, що обережно з такими порівняннями, імхо.

Це не порівняння, а так ваші говорять про нас і все. І я сказав це всіх не стосується, дивіться трохи добріше на те що я пишу.


Та я дивлюся, і чомусь мої так не говорять. Здебільшого говорять " штунди", "віруючі", ніколи такого не чув.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 01 вересня 2010, 08:03

Вова писав:Якщо для вас Сово Боже це гра у Церкву, то що тоді є катехизм якщо там половину не засноване на Слові Божому. І що ви тут побачили людське? Ви мене просто шокували і зневажливого ставлення до когось. Ні спростувань, ні питань, а тільки зневаги. То що ви тоді за християни такі?

Не ставив за мету нікого ображати, просто висловив своє враження від того, що бачу в пятидесятників - якась штучність.
А щодо "Ні спростувань, ні питань, а тільки зневаги", то Ви, мабуть, не помітили ось цього мого допису:
viter писав:От на сайті пятидесятників пише, що вони звершують церковні богослуження.
Як таке може бути як не мають ні священиків, ні єпископів? Якщо, пан Вова заперечить, що мають, то ким вони висвячені?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 01 вересня 2010, 16:57

viter писав:
Вова писав:Якщо для вас Сово Боже це гра у Церкву, то що тоді є катехизм якщо там половину не засноване на Слові Божому. І що ви тут побачили людське? Ви мене просто шокували і зневажливого ставлення до когось. Ні спростувань, ні питань, а тільки зневаги. То що ви тоді за християни такі?

Не ставив за мету нікого ображати, просто висловив своє враження від того, що бачу в пятидесятників - якась штучність.

Інтересно з чого ви побачили штучність? Пункт із віровизнанням і місце Писання яке одразу підтверджує його, а от у вас такого на половину не має. От там штучність і людське.

viter писав:А щодо "Ні спростувань, ні питань, а тільки зневаги", то Ви, мабуть, не помітили ось цього мого допису:
viter писав:От на сайті пятидесятників пише, що вони звершують церковні богослуження.
Як таке може бути як не мають ні священиків, ні єпископів? Якщо, пан Вова заперечить, що мають, то ким вони висвячені?

Звісно що є. Немає титул священика, але як записано у Н.З. пастор або пресвітер, єпископ, диякон і все. Ким? Попередниками і я знаю що ви тут начнете чіплятися. Прочитайте таке перед тим. 1Кор.12:28 А інших поставив Бог у Церкві по-перше апостолами, подруге пророками, потретє учителями, потім дав сили, також дари вздоровлення, допомоги, управління, різні мови. Всі ці дари дає Бог, а не людина Тбто є два варіанта Бог і попередниками.
Дiї.20:28 Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров'ю набув Він.
Еф.4:11-13 І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, 12 щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового, 13 аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого, Мужа досконалого, у міру зросту Христової повноти,
Рим.12:6-8 І ми маємо різні дари, згідно з благодаттю, даною нам: коли пророцтво то виконуй його в міру віри, 7 а коли служіння будь на служіння, коли вчитель на навчання, 8 коли втішитель на потішання, хто подає у простоті, хто головує то з пильністю, хто милосердствує то з привітністю!

Я думаю ви знаєте що таке Церква, читайте тоді Дiї.6:3 Отож, браття, виглядіть ізпоміж себе сімох мужів доброї слави, повних Духа Святого та мудрости, їх поставимо на службу оцю.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 01 вересня 2010, 17:45

Як завжди, пане Вово, Ви гарно цитуєте Святе Письмо, але візьмімо ось це:
Вова писав:читайте тоді Дiї.6:3 Отож, браття, виглядіть ізпоміж себе сімох мужів доброї слави, повних Духа Святого та мудрости, їх поставимо на службу оцю.

Давайте прочитаємо з цього місця трохи більше:
Нагледіть собі, отже, з-поміж вас, брати, сімох мужів доброї слави, повних Духа та мудрости, а ми їх поставимо для цієї служби;
самі ж ми будемо пильно перебувати у молитві і служінні слова.»
Вподобалось це слово всій громаді й вибрали Стефана, мужа, повного віри і Святого Духа, Филипа, Прохора, Ніканора, Тимона, Пармена та Миколая, прозеліта з Антіохії, і поставили їх перед апостолами і, помолившись, поклали на них руки.(Дiї.6:3-6)

Отже сім дияконів було рукоположено апостолами на службу, хто ж рукоположив ваших священиків, чи як ви їх собі там називаєте?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 01 вересня 2010, 22:13

viter писав:Отже сім дияконів було рукоположено апостолами на службу, хто ж рукоположив ваших священиків, чи як ви їх собі там називаєте?

Отож, ви не уважно все таки читаєте. Я сказав є два способи рукопокладення
1. Бог вибирає і настановляє. , звісно якщо ви вірити у дари від Бога і у Писання, почитайте ще раз місця із Писання які я написав.
2. Вибирає Церква і настановляє.

Звісно я вас розумію, що пункт 1 для вас прикол, бо ви навіть собі не можете уявити як це Бог керує церквою. Для вас головне все по обряду добре зробити.

Тоді дайте відповідь:
1. Хто настановив апостола Павла за апостола і хто дав йому право руко покладати. хто дав йому право засновувати Церкви?
2. Хто дав право руко покладати за царя Саула (і потім брати із ваших слів так як ви думаєте) вибрати за царя Давида? Згідно ваших слів це порушення, бо наступним царем мав стати син Саула, потім внук і т.д.
3. Якщо попередники відступили від Бога і не хочуть навернутися, ваша дія дальше, ви живете як вони говорять, чи будете служити Богу як говорить Писання?
4. Тоді одразу виникає питання, хто дав право апостолам право відійти від старозавітних обрядів і робити все по новому, тобто вибирати самі собі.
ваших священиків, чи як ви їх собі там називаєте?

Священики були у Ст. З. у Н.З не має, покажіть тоді де апостоли так робили? І той раз давайте без катехизма, якщо звісно Писання для вас щось варте, бо так із лісу не виберемося. Ви історію почитайте коли почали так робити, коли почали одіватися як Ст. З. священики.
Питання: А де ви взяли такий титул як дяк, митрополити, архи.. святіші і всяке таке, де це все ви прочитали у Біблії, хто із апостолів так називався?
У Бібліє є такі назви пастор або пресвітер; єпископ, диякон, старійшини. Чи для вас все одно що говорить Писання, тоді для чого воно вам?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 01 вересня 2010, 22:18

viter писав:Як завжди, пане Вово, Ви гарно цитуєте Святе Письмо, але ....


І вам того бажаю, знати і гарно цитувати і не підстроювати Писання під своє вчення, вчення під Писання. Я от СЄ завжди говорю, о не почитайте В.Б хоч рік, а тільки Писання, от я вам цього бажаю, тільки без всяких книжечок і катехизма.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 01 вересня 2010, 22:39

Ну зрозуміло, у вас єпископів та пресвітерів висвячує сам Бог.
Тоді наступне питання. На скільки я Вас розумію, Церква - це всі люди, які визнають Христа, просто вони поділені на конфесії. Ми, католики, також визнаємо Христа і приймаємо Його як Спасителя. Чи є в такому разі Католицька Церква (для Вас конфесія) Христовою і чи проваджена вона Святим Духом?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення neoxgeforce » 01 вересня 2010, 22:47

П.Вово, ви визнаєте Символ Віри ?

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 01 вересня 2010, 22:49

Пятидисятники визнають Символ Віри.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 01 вересня 2010, 23:07

viter писав:Ну зрозуміло, у вас єпископів та пресвітерів висвячує сам Бог.

Якось із насмішкою. Добре, прочитаєте тоді всі дари які Бог дає для Церкви і скажіть чи вони передаються по спадщині і чи дає їх Бог?

viter писав:Тоді наступне питання. На скільки я Вас розумію, Церква - це всі люди, які визнають Христа, просто вони поділені на конфесії.

Я так розумію, це якраз те що самі ми не вберегли і те чого не хотів І.Х ( пам’ятаєте молитву Христа Ів. 17 розділ?)

viter писав:Ми, католики, також визнаємо Христа і приймаємо Його як Спасителя. Чи є в такому разі Католицька Церква (для Вас конфесія) Христовою і чи проваджена вона Святим Духом?

Звісно у нас визнають і КЦ і ПЦ за Христову. Ви знов не уважно прочитали, даю цитату: http://uupc.org/index.php?option=com_co ... &Itemid=66
І. До інших конфесій

У стосунках з віруючими інших конфесій потрібно керуватися Словом Божим:

а) бути в мирі з ними, виявляти до них повагу, милосердя і любов: "Любіть один одного братньою любов'ю" (Рим. 12:10), "Отож, пильнуймо про мир, та про те, що на збудування один одного" (Рим. 14:19);

б) не осуджувати і не лихословити їх, не ворогувати з ними: "Усяке подратування, і гнів, і лютість, і крик, і лайка нехай буде взято від вас разом з усякою злобою. А ви один до одного будьте ласкаві, милостиві, прощаючи один одному, як і Бог через Христа вам простив" (Еф. 4:31-32);

в) усіх християн, відроджених згори, потрібно вважати Божими дітьми: "А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його" (Ів.1:12);

г) бути обережними, спілкуючись з вчителями єретичних наук: "...що навчав би противників із лагідністю, чи Бог їм не дасть покаяння, щоб правду пізнати..." (2 Тим. 2:25); "Стережіться, щоб вас хто не звів!" (Мт.24:4), див. також 2Ів.1


Для мене що назва КЦ а що ХВЄ це людський фактор, не тим міряється церква, перші християни називалися тільки - християни, без всяких додатків.
От є на протестантському форумі два католика, які із нами спілкуються, так як вони відповідають і як із їхніх слів вони живуть, вони для мене брати, і також один із них теж вважає мене за брата, правда вони із католиків - харизматів, і основному ґрунтуються на Писання, і ми майже ніколи щось одне одному не доказуємо і якось один одного розуміємо. Хоч він дещо не сприймає із нашого вчення а я із вашого. для того потрібно напевно знов багато років щоб мати одне вчення, а може цьому ніколи не статися. Я от все думаю і не тільки за вашу церкву, як ми будемо у небі разом жити, якщо тут такі проблеми, а там нам вічно жити?

До речі, я задавав також запитання.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 01 вересня 2010, 23:12

viter писав:Пятидисятники визнають Символ Віри.


neoxgeforce писав:П.Вово, ви визнаєте Символ Віри ?


Звісно що визнають і я визнаю. Ви б краще зайшли і раз подивилися, а ніж страшилки слухати.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 02 вересня 2010, 07:36

Вова писав:Звісно у нас визнають і КЦ і ПЦ за Христову.

Ну раз КЦ Христова Церква, то чому Ви не приймаєте її науку?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 02 вересня 2010, 12:14

З сайту пятидесятників
не можна нічого додавати і віднімати від Слова Божого: «...Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій. А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі цій» (Об. 22:18-19)

Мабуть, пане Вово, Вам відомо, що Святе Письмо складається з багатьох окремих книг. Вище наведена цитата стосується саме книги Одкровення. Виходить, що єдиною вашою святою книгою має бути Одкровення. Хто, в такому разі, дав вам право додати до Одкровення інші книги?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 02 вересня 2010, 12:32

От Ви, пане Вово, кажете, що віра має базуватися виключно на Святому Письмі.
Читаючи перше послання апостола Павла до коринтян я натрапив на такі слова:
Як хтось голодний, хай їсть удома, щоб вам не сходитися на засуд. Про інше ж, як прийду, розпоряджу.(Кор 1, 11:34)

Маю до Вас два питання:
1. Про що ж розпорядив апостол Павло?
2. Чи коринтяни мали не виконувати того, про що розпорядив їм св. Павло, якщо його розпорядження було викладено їм усно і не було записане у листі, який пізніше був включений у канон Святого Письма?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення neoxgeforce » 02 вересня 2010, 12:44

П.Вово, поясніть мені,будь-ласка, ці слова
Чули ви, що Я вам говорив: Я відходжу, і вернуся до вас. Якби ви любили Мене, то ви б тішилися, що Я йду до Отця, бо більший за Мене Отець.
(Ів 14:28)

Чи вважаєте Ви що Отець більший за Сина ?


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 52 гостей