Протестантизм. П'ятидесятники

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 09 вересня 2010, 21:19

o.Mykil писав:Але Христос найперше спасає в Його святій Вселенській Церкві (не по всяких кутках), котру він заснував сам....

Згідний. То як визначити хто належить до цієї Церкви?


o.Mykil писав:(на противагу до приватних новітніх "церков" новоспечених протестантських пастирів) і якій вже більше ніж 2000 рр. Христос-так, Церква-ні є відомий сектантський принцип, який не має спільності з тим же св. Писанням!

Ну якщо пішла так розмова, то КЦ заснувало папство, аж ніяк не Христос.
ТО нагадайте як називалися перші християни? Католицькі христ., чи Православні христ., чи євангельські христ., я зустрічав дуже просто - християни. То яке відношення ваша конфесія має до тих християн, якщо вони зовсім були не такі як ви?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 09 вересня 2010, 21:43

Вова писав:Ну якщо пішла так розмова, то КЦ заснувало папство, аж ніяк не Христос.


Неправда, бо якраз Христос заснував Католицьку (чи Вселенську-для всіх) Церкву разом із папством. Будь ласка, давайте знову без єресей, а то вже починає набридати єретичність.

“Ти — Петро-Скеля і на цій скелі Я збудую Церкву Мою і ворота адові не подолають її” (Мт.16,18). Апостол Петро вважається першим Римським Архиєреєм у здоровому та неспотвореному християнському світі!

Чому для католиків настільки важливе папство? http://www.christusimperat.org/uk/node/17116

http://www.apologia.ru/papa-02.htm

Але тема про папство є в інших розділах форуму і, по-моєму, ви навіть не читаєте інших богословських аргументів, що подаються по лінках.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 09 вересня 2010, 21:46

Слухайте, пане Вово, вас не дивує, що Вашій конфесії трохи більше 100 років? По Вашому виходить, що істинна Церква існувала перших 100 років потім десь зникла, аж потім раптом через 18 століть з'явилася знову. Люди чому ви так легко даєтеся на обман?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 09 вересня 2010, 21:47

Вова писав: я зустрічав дуже просто - християни. То яке відношення ваша конфесія має до тих християн, якщо вони зовсім були не такі як ви?


Ну, протестантів,які пішли слідом за теологічними блудами єретика Лютера, тоді точно не було й близько, бо появилися вони, як відомо, через Реформацію (велику провокацію) набагато пізніше-XVI ст.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 09 вересня 2010, 21:59

Адміністратор сайту "Католицьких знайомств" описав учора у групі "Вселенська Церква і протестанстський ярмарок" такий повчальний факт.

Один отець із Аскольдової могили (Київ) одного разу розповів, як йому вдалося навернути одну протестантку до святої католицької релігії.
Вона все говорила йому, що, мовляв, св.Причастя - це тільки знак, символ, а не правдиві Кров і Тіло ГНІХ...

Тоді душпастир відсказав: "Але ж Христос відправив першу службу ще до своєї смерті, коли ще кров не пролилася, і чітко сказав: це Моє Тіло, це Моя Кров...".

На це протестантка не мала, що відповісти... І, бо видно, була душею, здатною робити логічні висновки, покинула свою протестантську єресь...


http://www.catholicmates.net/group.php? ... iscussions
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 10 вересня 2010, 19:17

viter писав: Люди чому ви так легко даєтеся на обман?

Обман існує з другої сторони, почитайте вдумливо:
15 Я знаю діла твої, що ти не холодний, ані гарячий. Якби то холодний чи гарячий ти був!
16 А що ти літеплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст...
17 Бо ти кажеш: Я багатий, і збагатів,і не потребую нічого. А не знаєш, що ти нужденний, і мізерний, і вбогий, і сліпий, і голий!
18 Раджу тобі купити в Мене золота, в огні перечищеного, щоб збагатитись, і білу одежу, щоб зодягтися, і щоб ганьба наготи твоєї не видна була, а мастю на очі намасти свої очі, щоб бачити.
19 Кого Я люблю, тому докоряю й караю того. Будь же ревний і покайся!

(Об.3:15-19)
Якщо ви духовна людина і також o.Mykil то повинні розуміти цю не спростиму істинну, а не хвалите самих себе.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 10 вересня 2010, 20:48

Вова писав:Якщо ви духовна людина і також o.Mykil то повинні розуміти цю не спростиму істинну, а не хвалите самих себе.


Ніхто себе, Вово, не хвалить, не фантазуйте. Тільки вказується на явні блуди протестантизму. І зашвидко вдаєте зі себе праведного! Було б краще,якби ви не тільки копіювали треба чи не треба біблійні цитати (я теж маю електронну Біблію на комп.),а трохи переосмислювали те, подавали ще свої думки-плоди роздумувань! Свідки Єгови також вдають із себе великих знавців св. Писання, а насправді (як і протестанти) тлумачать її на свій лад, виривають з контексту цитати і ширять ще більші єресі!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення прочанка » 10 вересня 2010, 20:51

Деякі з християн, особливо протестантів, говорять, що вони тлумачать Слово Боже, тобто Біблію, з натхнення Духа Святого. Для того, щоб так говорити, треба насамперед мати в серці, як у храмі, Духа Святого. А для того, щоб Дух Святий жив у серці, треба мати чисте серце, тобто серце – звільнене від будь-яких пристрастей. Там, де в серці знайшла собі місце будь-яка гріховна пристрасть, не може перебувати Дух Святий, – бо серце не чисте; а Господь сказав, що чисті серцем побачать Бога (Мф. 5, 8). А якщо Дух Святий не перебуває в серці людини, то її особисте тлумачення слова Божого є людським, а значить – помилковим

Не боюся повторитися, бо мабуть слова проскочили повз увагу...
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення прочанка » 10 вересня 2010, 21:04

За словами апостола Павла, стовпом і утвердженням істини є Церква (1 Тим. 3, 15). Чому Церква є утвердженням істини? Тому, що в ній перебуває Дух Святий. Він є утвердженням істини, а не людина. Людина обмежена, а Дух Святий – необмежений. Доказом перебування в Церкві Духа Святого є чудеса. Бо і Христос, коли юдеї не вірили, що Він – Син Божий, посилався на Свої чудеса як на доказ Свого Божества
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 10 вересня 2010, 21:06

Я не дивуюся тому, що тлумачення протестантами св. Писання є часто людським та помилковим у собі, адже вони не мають у душі духовної сили. Знаєте чому? А тому, що вони не причащаються по-християнськи, як сам Ісус Христос заповів. Для них св. Причастя (тайна Євхаристії) – це знак ласки й оправдання. Тобто протестанти не вірять, що Св. Причастя є правдиве Тіло і Кров Господа Христа (пор. Ів. 6, 55). Вони тільки символічно їдять хліб і п’ють вино. І все!!! Як на якомусь простому бенкеті.
Спаситель справедливо велить, що, мовляв, хто не їстиме Тіла Сина Чоловічого й не питиме Його Крови, не матиме життя в собі (пор. Ів. 6, 53). Тому відділені від Вселенської Господньої Церкви не виконують цієї найважнішої Божої заповіді: не споживають Тіла і Крови Ісуса Христа (пор. Ів. 6,54). Через різне лжевчення вони працюють разом над руйнацією правдивої Христової Церкви, якій уже понад 2000 рр. І за це гряде справедлива Божа кара з неба!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 11 вересня 2010, 10:39

o.Mykil писав: Для них св. Причастя (тайна Євхаристії) – це знак ласки й оправдання.

Майте совість. Ви краще б за себе говорили, спитайтеся у простого католика про це, вони навіть приблизно не знають що це значить. Тільки знають щоб прийти перед Пасхою зробити обряд сповіді і причастя. Ви колись питалися про це? Чи може це Д.С. закликає всіх підряд сповідатися, звісно що ні, це всього навсього для вас обряд.
Для нас Спомин смерті Христа це 1. Заповідь Христа, і майже постійно наголошують щоб не робили це за обрядовість.
2. Звіщення смерті І.Х. за наші гріхи.

Спомен смерті І.Х. це не Причастя, як ви це пишете, ви свій обряд не ставте за наші "це знак ласки й оправдання."

Тобто протестанти не вірять, що Св. Причастя є правдиве Тіло і Кров Господа Христа (пор. Ів. 6, 55). Вони тільки символічно їдять хліб і п’ють вино. І все!!!

(Матв.26:26-28)
26 Як вони ж споживали, Ісус узяв хліб, і поблагословив, поламав, і давав Своїм учням, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє.
27 А взявши чашу, і подяку вчинивши, Він подав їм і сказав: Пийте з неї всі,
28 бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!

Читайте уважно що пишеться у Євангеліях в усіх.
Ви що хочете сказати що хліб і вино перетворюються у справжню кров і тіло І.Х.?
Ми звісно що віримо що це є Тіло і Кров І.Х.
Сам Христос говорить Мар.14:25 Поправді кажу вам, що віднині не питиму Я від плоду виноградного до того дня, як новим буду пити його в Царстві Божім!

Ви краще запам’ятайте слово Павла і запам’ятайте що це не обряд і Спомин звершувати потрібно чистим серцем . 1Кор.11:29 Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є!


Як на якомусь простому бенкеті.

І за такі брехливі слова Вам дякують? :evil:

І за це гряде справедлива Божа кара з неба!

Господь нам Суддя.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
vuspetro
старець
старець
Повідомлень: 538
З нами з: 18 березня 2009, 21:05
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення vuspetro » 11 вересня 2010, 12:23

спитайтеся у простого католика про це, вони навіть приблизно не знають що це значить.

Я є простий католик .своїм дописом Ви мене і таких ,як я ображаєте.Ви ведете себе нетолеранто ,був про Вас кращої думки.
Краще дбайте і говоріть про своїх простих протестантів.Не Вам судити наших простих.Цей простий може в Бога бути першим .

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 11 вересня 2010, 14:56

ЧИННОСТИ І РІШЕННЯ ЛЬВІВСЬКОГО СОБОРУ 1891р.
Про спілкування греко-католиків з єретиками і схизматиками. (Глава IV, 77стр.)


1. Хоча з іновірцями, котрі зі своїх помилок і злобного опору повстають проти Католицької Церкви і її науки, вірним Христовим належить зберігати себе з великою обережністю, а навіть необхідно уникати всілякого з ними довірливого спілкування, як це Святий Дух нас через уста св. Апостолів напоминає, коли каже: "Якщо хтось до вас приходить і цього вчення не приносить, того до хати не приймайте і не вітайте; і знову : "Єретика чоловіка по першім і другім попередженні цурайся, знаючи, що такий ось збився на манівці і грішить, ще й осуджує себе самого." З іншими, однако, котрі або в своїй релігії живуть у добрій вірі, або проти Католицької Церкви нічого ворожого не замислюють, не забороняється вірним Христовим мати дружні зносини; і навіть нехай стараються виявляти до них любов, лагідність і доброзичливість словом і ділом, щоб таким чином їх до себе приєднати, навернувши їх від заблуджень і приєднати до Католицької Церкви.

2. Однако най стережуться, щоб наколи не мали з ними таких відносин, котрі звуться „в речах духовних, (святих)" а то тим більше, що через то некатолики могли би утвердитися в заблудженнях своєї ложної релігії, мовби мовчазним одобрениям тихже з сторони вірних, протеє таке „в речах духовних (святих)" сообщенє було заборонене в Церкві Христовій по всі часи так канонами соборів, як і рішеннями найвисших Архієреїв і св. Конгрегацій Римських, як в кінці і учнями святих Отців. В праві бо канонічнім Греків наводяться дотично цього предмета, многі канони, так звані „апостольски", іменноже: „Єсліби кто з відлученим хотяби в однім домі молився, той най буде виключений" '); „Єслибьі кто, будучи клирикомъ, моливъ ся купно съ такимъ, котрый есть зложеный, най буде и самъ зложеный; „Епископъ, або пресвитеръ, або діяконь, котрыйбы съ еретиками хотя бы лише помоливъ ся, най буде отлученый. еслибы же имъ, яко клирикамъ позволивъ священодійствовати, най буде зложеный".

3. Там наводяться також два старовинні собори провінціальні Восточних, именно: Антіохійскій і Лаодикійскій, з котрих перший постановив так : „Не вільно сообщатися з відлученими, ані сходячися в домах молитися з тими, котрі в Церквах не сообщаються, ані не можуть бути приняті в одну Церкву ті, котрі в другій Церкві не мають участи" 4); другійже так: „Не позволяти єретикам, щоб входили в дім Господній, коли позостають в єресі. Не належить позволяти на то, щоб на кладбища, або на місця, котрі зовуться „мартирія" (мучеництва) яких-будь єретиків, заходили задля молитви або почитания ті, що належать до Церкви. Но таких, если суть вірними, позбавити на означений час общенія, каючихся же і визнаючих, що согрішили, годиться прийняти. Що так само не належить молитися з єретиками або схизматиками" 5). Щодо рішень найвисших Архієреїв і св. Конгрегацій, ті явно и нарочно розправляючи о той справі, забороняють общеніє в річах святих з іновірними, як то видно з наставленій Конгрегації S. Officii з дня 8. Черв. 1859. „Общеня з єретиками" „Communicatio cum haereticis" так само р, 1871. до Архіеп. Коркир. „При уділенню Тайни хрещення" („In collatione Sacram. Baptismi") рівнож з p. 1729: „Понеже часто" „(Cum saepe)" також з Четверга дня 10. Мая 1753. „На перше" („Ad primum") і з Пятниці дня 1. Черв. 1866. до Архіеп. львовского обр. лат: „Терпіти можна" („Tolerari posse") — і в кінці з ЗО. Марта 1885, котрі тут прилатаються в додатку сего Синода.
Дальше наука тая Церкви католицкої о общение в річах святих з некатоликами була ясно предложена також нашим Синодом Замойским котрий так рішив: „Крім того не вільно нікому якого-будь був би стану або становиска, котрий визнавав би католицку віру до посторонних і пастирей і ихь церквей, чи то задля прийняття Тайн, чи з побожносте приходити, щоби не здавалося, що мають дійстне общеніє з тими, котрі суть в них; в противім случаю мають Ординарі поступати проти них як против підозрілих".

4. Понеже однако нинішній Синод не без великой болезни серця свого узнав, що декотрі міряне від тої науки часом відступають, так, що в церквах схизматиків при священнодійствах разом з ними, без угризів совісті, присутніми постережені бувають, а часом також і стипендії за відправи священні для помочі душі якого поета руского, або політичного якого мужа знатнійшого імени, схизматика, священникам схизматикам .давати не вагаються, і то здаються уважати позволеним, або по крайній мірі рівнодушним; проте строго напоминає всіх священиків, катехитів публічних шкіл, як також и других душпастирей, особливо, де до того надаєся случайність, щоб підчинених своєму старовництву вірних о тім належите поучали, і від того звичаю, духові Церкви Христової противного, відстрашити не залишали, понеже таке общеніє з іновірцями в річах святих безсомнінну шкоду зготовило би їх душам.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 11 вересня 2010, 16:23

Вова писав:Ви що хочете сказати що хліб і вино перетворюються у справжню кров і тіло І.Х.?
Ми звісно що віримо що це є Тіло і Кров І.Х.



Як відомо, перетворити хліб і вино в Тіло і Кров Ісуса Христа може тільки правдиво рукоположений священник (пор. 2 Тм. 1, 6), на слова котрого на Святій Літургії сам Ісус Христос, божественний Спаситель, сходить у цей світ.

Слава Богу, що багато свідомих християн у Католицькій Церкві регулярно приступають до св. Сповіді чи Причастя, зокрема щотижня. Та вони цього не афішують!

Тому не варто традиційних християн "годувати" знову своєю протестантською неправдою, в яких залишаються прості хліб і вино!


Питання до модераторів: доки на цьому греко-католицькому форумі (зокрема в цій вітці) іновірці будуть ображати нашу прадавню євангельську віру, вірних і Христову Вселенську Церкву, що суперечить офіційним правилам???
Востаннє редагувалось 11 вересня 2010, 17:53 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 11 вересня 2010, 17:38

Вова писав: 1Кор.11:29 Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є!

Пане Вово, що у Вас за Біблія? Ця сама цитата у перекладі Хоменка звучить так: "Бо той, хто їсть і п'є, не розрізняючи Господнього тіла, суд собі їсть і п'є."
І ще мене просто "вбили" Ваші слова. Де тут хоч якийсь здоровий глузд? Ну як можна задавати питання:
Ви що хочете сказати що хліб і вино перетворюються у справжню кров і тіло І.Х.?

І відразу, у наступному ж рядку писати:
Ми звісно що віримо що це є Тіло і Кров І.Х.

?
Ви хоч розумієте у що Ви вірите?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 11 вересня 2010, 17:56

Євхаристія як Свята Тайна viewtopic.php?f=9&t=1765
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 11 вересня 2010, 21:49

vuspetro писав:
спитайтеся у простого католика про це, вони навіть приблизно не знають що це значить.

Я є простий католик .своїм дописом Ви мене і таких ,як я ображаєте.Ви ведете себе нетолеранто ,був про Вас кращої думки.
Краще дбайте і говоріть про своїх простих протестантів.Не Вам судити наших простих.Цей простий може в Бога бути першим .

Я говорив про тих людей із якими працюю.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 11 вересня 2010, 21:51

o.Mykil писав:
Вова писав:Ви що хочете сказати що хліб і вино перетворюються у справжню кров і тіло І.Х.?
Ми звісно що віримо що це є Тіло і Кров І.Х.


Як відомо, перетворити хліб і вино в Тіло і Кров Ісуса Христа може тільки правдиво рукоположений священник

То ви так і не відповіли чітко?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 11 вересня 2010, 21:55

viter писав:
Вова писав: 1Кор.11:29 Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є!

Пане Вово, що у Вас за Біблія? Ця сама цитата у перекладі Хоменка звучить так: "Бо той, хто їсть і п'є, не розрізняючи Господнього тіла, суд собі їсть і п'є."

Огієнка

viter писав:І ще мене просто "вбили" Ваші слова. Де тут хоч якийсь здоровий глузд? Ну як можна задавати питання:
Ви що хочете сказати що хліб і вино перетворюються у справжню кров і тіло І.Х.?

І відразу, у наступному ж рядку писати:
Ми звісно що віримо що це є Тіло і Кров І.Х.

?
Ви хоч розумієте у що Ви вірите?

Я то так, а ви?
Хліб і вино я сприймаю вірою, що це Тіло і Кров І.Х.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: З протестантизму додому

Повідомлення romanm » 11 вересня 2010, 21:55

Майте совість. Ви краще б за себе говорили, спитайтеся у простого католика про це, вони навіть приблизно не знають що це значить. Тільки знають щоб прийти перед Пасхою зробити обряд сповіді і причастя. Ви колись питалися про це? Чи може це Д.С. закликає всіх підряд сповідатися, звісно що ні, це всього навсього для вас обряд.
.


є і такі п. Вово, що ж поробиш, ну не усі святі.

Але ж розумієте, судити по комусь чи то про Церкву чи про націю, не завжди є об єктивно. Було би добре, якби Ви до Ваших слів, добавляли - нмд:)

Хліб і вино я сприймаю вірою, що це Тіло і Кров І.Х.

Ми теж :)

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 11 вересня 2010, 21:59

romanm писав:
Хліб і вино я сприймаю вірою, що це Тіло і Кров І.Х.

Ми теж :)


Щось я не розумію, одні говорять що це перетворюється у справжню Кров і Тіло, а ви ні, то як вас всіх зрозуміти?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення прочанка » 12 вересня 2010, 19:01

Вова писав: Ви що хочете сказати що хліб і вино перетворюються у справжню кров і тіло І.Х.?
Ми звісно що віримо що це є Тіло і Кров І.Х.



Ось ваше бачення і проявилось... Я, особисто, проста вірянка сповідаюсь і причащаюсь бодай би раз в місяць і це для мене не "ритуал", а дуже й дуже відповідальна справа, бо розумію, що таким чином стаю часточкою самого Господа.
А от якби ви визнавали дива Божі, то б не питали відносно реального перетворення, яке і справді мало місце В Лончано, що в Італії, у 8-му столітті і про яке я вже оповідала, бо бачила це диво наших часів.
Хліб і вино перетворилось на кров і плоть і до нині зберігається в первинному вигляді без консервантів, не змінюючи своїх фізіологічних властивостей.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Вова » 12 вересня 2010, 19:27

Ось ваше бачення і проявилось...

Тобто це нормально що тут пишуть «що у нас Спомин смерті І.Х. це банкет», це для вас не зневага над Божим Ім’ям, за таке мали б попередження винести, але звісно як завжди .......

прочанка писав: Я, особисто, проста вірянка сповідаюсь і причащаюсь бодай би раз в місяць і це для мене не "ритуал", а дуже й дуже відповідальна справа, бо розумію, що таким чином стаю часточкою самого Господа..

Та я уже мільйон раз говорив що я не про всіх говорю, я уже говорив що мав на увазі тих із якими працюю, а щоб щось не доказувати спитайтеся у своїх знайомих про це.

А от якби ви визнавали дива Божі,

А я і визнаю, тільки не такі, про які ви нижче пишете:
прочанка писав:Хліб і вино перетворилось на кров і плоть і до нині зберігається в первинному вигляді без консервантів, не змінюючи своїх фізіологічних властивостей.

Тобто ви стверджуєте що це справжнє Тіло І Кров І.Х.?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення ShMariam » 12 вересня 2010, 21:04

Вова писав:Щось я не розумію, одні говорять що це перетворюється у справжню Кров і Тіло, а ви ні, то як вас всіх зрозуміти?

Всі ми віримо, що це справжні Тіло і Кров під видами хліба і вина. По суті, хліб і вино зникають, є тільки Тіло і Кров.
Не розумію в чому проблема.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення Олюнька » 12 вересня 2010, 21:15

Вова писав:Та я уже мільйон раз говорив що я не про всіх говорю, я уже говорив що мав на увазі тих із якими працюю, а щоб щось не доказувати спитайтеся у своїх знайомих про це.

Але ви тут не зі своїми співробітниками говорите і ми вже мільйон разів звертали увагу на те, що ваші висловлювання про "простих" католиків нас ображають. Знаєте, Юда теж ходив між апостолами, то що через його проступки люди мали відкинути Ісуса?
«Ось чому немає тобі оправдання хто б ти не був, о чоловіче, що судиш… (Рм. 2.1)


Вова писав:
прочанка писав:Хліб і вино перетворилось на кров і плоть і до нині зберігається в первинному вигляді без консервантів, не змінюючи своїх фізіологічних властивостей.

Тобто ви стверджуєте що це справжнє Тіло І Кров І.Х.?

Вам це нічого не скаже, але група крові співпала з тією, що на Туринській плащаниці. O:-)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 12 вересня 2010, 23:50

Вова писав:
Ось ваше бачення і проявилось...

Тобто це нормально що тут пишуть «що у нас Спомин смерті І.Х. це банкет», це для вас не зневага над Божим Ім’ям, за таке мали б попередження винести, але звісно як завжди .......



На жаль, ви вже так зневажили Бога своїми відвертими єресями, зокрема тут, що далі нікуди. Та протестанти й розуміють Причастя більш як бенкет, ніж жертву. Хіба не так? Доведіть протилежне, перш ніж когось звинувачувати. І взагалі чого ви добиваєтесь на несектантському форумі? Правди? Сумніваюсь, бо її шукається в покорі найперше, а не у протилежному!!

Шукайте собі краще однодумців деінде! =@
Востаннє редагувалось 12 вересня 2010, 23:53 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 12 вересня 2010, 23:51

Вова писав:Та я уже мільйон раз говорив що я не про всіх говорю,


Не перебільшуйте, будь ласка. Раз чи два тільки. І то як добре "притиснули".
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення o.Mykil » 12 вересня 2010, 23:57

Олюнька писав:Але ви тут не зі своїми співробітниками говорите і ми вже мільйон разів звертали увагу на те, що ваші висловлювання про "простих" католиків нас ображають.


Ну то чому тоді не діється справедливо та відповідно до офіційних правил, адже тут, як відомо, заборонено:

19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфесійну ворожнечу.
20. Висловлювання проти Церкви і віри.

viewtopic.php?f=5&t=1665
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: З протестантизму додому

Повідомлення viter » 13 вересня 2010, 00:12

Хоч протестанти кажуть, що їхнє вчення базується суто на Святому Письмі багато чого в них все ж таки Йому суперечить. От, наприклад, їхнє поняття Церкви. Судячи зі слів п. Вови, Церква - це сукупність різних християнських конфесій. Очевидно таке поняття вони собі придумали, щоб переконати себе, що виконують волю Христа "щоб усі були одно". Але менше з тим.
Хотіло б ся запитати пана Вову яку роль у його (протестантів) розумінні Церкви відіграє апостол Петро, якому Христос сказав, що на ньому побудує свою Церкву і наказав "паси мої вівці"? Що це ви ходить, що Христові "вівці" - це тільки перші християни, які жили ще при ап. Петрі, а решта вже не Христові чи не потребують пастиря?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: З протестантизму додому

Повідомлення о.Олег » 13 вересня 2010, 14:12

Слава Ісусу Христу!
дуже перепрошую - не втручаюсь навмисне. Щиро надіючись на нашу (всіх) витримку у розмові.
viter писав:І ще мене просто "вбили" Ваші слова. Де тут хоч якийсь здоровий глузд? Ну як можна задавати питання:
Ви що хочете сказати що хліб і вино перетворюються у справжню кров і тіло І.Х.?

І відразу, у наступному ж рядку писати:
Ми звісно що віримо що це є Тіло і Кров І.Х.

?
Ви хоч розумієте у що Ви вірите?

тут, можливо, варта пояснити таку "можливість"
ми (католики) буквально віримо Ісусові коли Він говорить: "Це Моє Тіло/Це Моя Кров" - нічого, окрім Христа в Євхаристії немає (під видами хліба і вина приймаємо Тіло і Кров). В різних протестантів, в залежності від того, слідують вони за Лютером, Кальвіном чи Цвінглі (подаю спрощено, але, якщо буде потрібно - деталізуємо) є свої вірування, де, відповідно, вважається, що Тіло і Кров "додається" до хліба і вина (співприсутність); Тіло і Кров присутні лишев часі звершення Євхаристії; Тіло і Кров присутнє лише "символічно" (хліб і вино символ, а не реальність Тіла і Крові).
Поряд з тим, що різниця очевидна, мусимо розуміти, що священодіяти Євхаристію може лише священик, а кожен протестантський пастор для Христової Церкви - мирянин, якому спільнота довірила собою провадити. І справа навіть не в неперервності священичих рукоположень (так, наприклад, прослідковують дослідники неперервність свячень у шведських лютеранчи в англікан) - справа у правильній вірі в Таїнство Священства: вірі, яку знаходимо у православних (наприклад), але, нажаль, не знаходимо у протестантів
з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 42 гостей